Zväčšenie penisu – je to možné? Aké sú metódy?

Posledná aktualizácia článku:

Zväčšenie penisu – je to možné?

Internet je zaplavený webovými stránkami, ktoré predávajú rôzne druhy tabletiek sľubujúcich zväčšenie dĺžky a obvodu Vášho penisu. Otázkou však ostáva či naozaj takáto liečba aj funguje.

Úzkosť mužov spojená so strachom o veľkosť ich penisu, spôsobila zrodenie multimiliónového globálneho priemyslu v klinicky nevyskúšaných výrobkoch na vylepšenie mužského prirodzenia.

Tip pre Vás
Hľadáte preparát na zvýšenie sexuálnej výkonnosti?, tvrdšiu erekciu a hrubší a väčší penis? Pozrite si teda hlavne produkty Zerex✔️, eJoy✔️ alebo Erexan✔️ a vaša erekcia bude ako nikdy predtým .

Zatiaľ čo si mnoho mužov myslí, že ich penis je príliš malý, výskumy ukazujú, že väčšina mužov má úplne normálnu veľkosť a nemusia si robiť žiadne obavy. Profesor Kevan hovorí, že muži by sa radšej mali o svojom probléme porozprávať s odborníkom namiesto toho že experimentujú s liečbou, ktorá je vo väčšine prípadov neúčinná a potenciálne zdraviu škodlivá. Veľa mužov, ktorí riešia problém veľkosti svojho penisu, majú zvyčajne všeobecný problém so svojím vzhľadom. Z tohto dôvodu sa zamerajú na vzhľad svojho penisu. Preto sa často krát stáva, že terapia spraví výrazný rozdiel vo vnímaní, keďže vďaka zvýšenému sebavedomiu, sa upravia skreslené názory na telo, a muž sa stane sám pre seba atraktívnym. Aj keď neexistuje veľa možností ako bezpečne zväčšiť penis, muži môžu spraviť niekoľko vecí, aby sa cítili sebaistejšie vo svojom tele.

 • môžete sa napríklad oholiť, pretože hromada ochlpenia, môže spôsobiť, že Váš penis vyzerá menší než naozaj je.
 • schudnite – pivné brucho vysiace nad Vaším penisom, môže spôsobovať, že váš penis vyzerá byť menší.
 • dostaňte sa do formy – keď sa dostanete do formy budete sa cítiť atraktívnejšie a to môže zlepšiť sexuálny život.

Profesor Wylie sa zaoberá posudzovaním rôznych produktov na zväčšenie penisu a ošetreniami tohto druhu ktoré sú na trhu ponúkané.

Neinvazívne metódy

Zväčšenie penisu s práškami a vodičkami

tabletky (

Tieto produkty zvyčajne obsahujú vitamíny, minerálne látky, byliny a hormóny, ktoré tvrdia, že vám napomôžu pri zväčšení penisu. Napriek všetkému neexistujú žiadne klinické dôkazy, ktoré by potvrdili účinnosť týchto výrobkov, dokonca v mnohých prípadoch môžu byť škodlivé. Na Americkej univerzite Maryland bola vykonaná analýza niektorých produktov a našli sa tam stopy olova, ortuti, pesticídov, baktérie E. Coli a trusu zvierat.

Profesor Wylie hovorí, že takéto produkty sú stratou času. Prášky a vodičky nemajú žiadny preukázateľný účinok. Ak by boli účinné, tak by ich tiež predávali aj v lekárňach. Používanie krémov môže akurát tak pomôcť človeku bližšie sa zoznámiť so svojím penisom, ale určite nie z jeho zväčšením.

Vákuové zariadenia

vakuova pumpa (

Vákuové pumpy na penis sa používajú tak, že trubica sa umiestni na penis a odčerpaním vzduchu sa vytvorí vákuum. Vákuum čerpá krv do penisu a to spôsobí, že sa napučí. Vákuové zariadenia sa niekedy tiež používaju aj pri liečbe impotencie. Používanie takejto vákuovej pumpy však z dlhodobého hľadiska môže viesť k poškodeniu tkaniva na penise, čo vedie k následnému oslabeniu erekcie.

Bang Bang
 • Predajca:
 • Pumpa Bang Bang je pumpa z nižšej cenovej skupiny, zato však patrí medzi najoblúbenejšie a najpredávanejšie pumpy.
 • 📢+Zľava 3%
  (Vložte ZLAVA15 do poznámky)
Penis Pump Deluxe
 • Predajca:
 • O Penis pump Deluxe je stredná trieda púmp. Určite nesklame a jej v prevedení so silikónovou manžetou.
 • 📢+Zľava 3%
  (Vložte ZLAVA15 do poznámky)
TOP
Hydro 7
 • Predajca:
 • Vákuové pumpy Bathmate patria medzi špičku vo svojej kategórií. Ak chcete kvalitu, zväčšenie penisu a poriadnu erekciu, bathmate je najlepšia voľba.
 • 📢+Zľava 3%
  (Vložte ZLAVA15 do poznámky)

Existuje len veľmi málo dôkazov o tom, že tieto zariadenia prinášajú z dlhodobého hľadiska nejaký úspech, hovorí profesor Wylie. Použitie pumpy počas niekoľkých minút denne, nebude nijako pôsobiť dlhodobo na zväčšenie penisu.

Na druhú stranu mnoho užívateľov vákuových púmp hovorí, že majú veľmi dobrú skúsenosť že ich penis je hrubší aj o niečo dlhší.

Tabletky, ktoré fungujú

XtraSize

xtrasizeJe špeciálny výživový doplnok na zväčšenie penisu. Prostredníctvom jeho aktívneho zloženia a jedinečného obsahu bylín môžete dosiahnuť mierne zväčšenie penisu. Patrí medzi najvyhľadávanejšie doplnky, ktoré to umožňujú.
Kúpiť XtraSize

Vimax

vimax 1Vimax je produkt, ktorý je na trhu už vyše 16 rokov. Je veľmi obľúbený a sľubuje zväčšenie penisu až do 1,5 cm. Keď sa kapilárne telesá začnú lepšie zásobovať krvou, Váš penis dosiahne mohutnejšiu erekciu, ako do dĺžky tak aj do šírky.
Prejsť do obchodu

Ejoy

ejoy logo

Nový výživový doplnok z Anglicka je zárukou najvššej kvality a spokojnosti u užívateľoch. Pôsobí na radu negatívnych sexuálnych problémov pri erekcií. Má najmohutnejšie zloženie v rámci účinnosti aktívnych látok.
Prejsť do obchodu

Ďalšie tipy na zväčšenie

Penilné nástavce

Táto technika zahŕňa umiestnenie závažia, alebo niekedy rozširujúci rám, nazývaný tiež ťažné zariadenie, na penis v kľudnom stave, aby sa natiahol. Profesor Wylie hovorí, že neexistuje žiadny dôkaz, že použitím váh sa vám predĺži penis, ba naopak môže to spôsobiť trvalé poškodenie penisu. Avšak, určité dobré výsledky boli spoozorované pri používaní trakčných zariadení. V tomto prípade existujú dôkazy, že trakčné zariadenie môže mať vplyv na zväčšenie penisu, najmä pri mužoch s menšími veľkosťami. Niektorí pacienti používajúci trakčné zariadenie po dobu 6 mesiacov, spozorovali nárast veľkosti penisu o 1-2cm. Avšak takáto liečba by nemala byť zahájaná bez konzultácie s lekárom.

Jelqing – cviky na zväčšenie

Jelqing je cvičenie zahŕňajúce opakované ťahanie penisu prostredníctvom palca a ukazováka s cieľom zväčšenia erekcie. Predpokladá sa, že toto cvičenie zväčší krvnú kapacitu erektilného tkaniva penisu, a tým dochádza k predĺženiu penisu a k zväčšeniu obvodu penisu.

Rovnako ako v prípade používania krémov, táto technika môže pomôcť niektorým mužom oboznámiť sa so svojím penisom a oceniť rozdiel medzi veľkosťou penisu v kľudnom stave a pri erekcii a tým sa muž stane spokojnejší so svojím telom. Neexistuje tu však žiadny vedecký dôkaz ktorý by potvrdzoval, že jelqing vám zväčší veľkosť penisu.

Extendery

doplniť

Zväčšenie penisu – Chirurgické metódy

Niektoré chirurgické techniky pre zväčenie obvodu penisu zahŕňajú vstrekovanie tuku, ktorý sme zobrali z inej časti tela do penisu. Niektoré štúdie uvádzajú zväčšenie obvodu o 1.4 – 4cm. Avšak študie z dlhodobého hľadiska naznačujú neuspokojivé výsledky po operácii spojené s komplikáciami ako znetvorenie, zjazvenie a infekcie.  Ďalším problémom v prípade vpichovania tuku môže byť, že v priebehu určitej doby telo reabsorbuje tuk, a to môže viesť k návratu k pôvodnej veľkosti.

Najobvyklejšia technika zahŕňa rezanie väzu, ktorý sa pripája na penis do lonovej kosti a prevedenie kožného štepu v spodnej časti penisu, aby bolo možné navýšiť jeho dĺžku. Profesor Wylie hovorí, že takáto operácia môže mať za následok priemierný nárast dĺžky penisu 2cm, v prípade penisu v kľudnom stave, avšak nedochádza k žiadnej zmene veľkosti pri stoporenom penise. Okrem toho pacienti hovoria, že stoporený penis po operácii už nestojí tak vysoko ako predtým, pretože rez bol vykonaný na väze ktorý bol oporou. Mnoho mužov je nespokojných s týmto javom, pretože to je nepríjemné pri sexe a musia vynaložiť oveľa viac energie pri manévrovaní s partnerom. Čiže výhoda 2cm v kľudnom stave je zanedbateľná oproti problémom súvisiacimi so stratou uhla penisu pri erekcii.

Liposukcia

Pre mužov ktorí majú veľké brucho je liposukcia, chirurgický zákrok na odstránenie tuku z pod brucha dobrou metódou, lebo opticky potom bude penis vyzerať väčší. Aj odstránenie tuku v okolí ohanbia, môže mať za následok optické zväčšenie penisu. Profesor Wylie konštatuje, že kozmetické výsledky sú všeobecne považované za primerané. Liposukcia môže mať za následok až 2cm nárast na dĺžke penisu z krátkodobého hľadiska, avšak ak sa tuk opäť vráti do týchto oblastí, dostávame sa do pôvodného stavu. Tento postup môže zvýšiť sebavedomie pacienta, ale ak chceme aby to malo dlhodobý účinok je potrebné zmeniť celkovú stravu a životný štýl pacienta.

Zdravý životný štýl a zväčšenie penisu

doplnit hlavne vplyv kardio sústavy na lepšie prekrvenie penisu

Otázky, ktoré vás zaujímajú

doplniť

Máte skúsenosti so zväčšením penisu? Ako ste dosiahli jeho zväčšenie a ste s výsledkom spokojní? So svojimi dojmami a skúsenosťami sa môžete podeliť v diskusii pod článkom. Diskusia je plne anonymná.  

Aktualne skore
[Celkovol: 1 Priemerne: 5]

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+