zväčšenie penisu

Zväčšenie penisu – je to možné? Aké sú metódy?

Zväčšenie penisu – je to možné?

Internet je zaplavený webovými stránkami, ktoré predávajú rôzne druhy tabletiek sľubujúcich zväčšenie dĺžky a obvodu Vášho penisu. Otázkou však ostáva či naozaj takáto liečba aj funguje.

Úzkosť mužov spojená so strachom o veľkosť ich penisu, spôsobila zrodenie multimiliónového globálneho priemyslu v klinicky nevyskúšaných výrobkoch na vylepšenie mužského prirodzenia.

Tip pre Vás
Hľadáte preparát na zvýšenie sexuálnej výkonnosti?, tvrdšiu erekciu a hrubší a väčší penis? Pozrite si teda hlavne produkty Zerex✔️, eJoy✔️ alebo Erexan✔️ a vaša erekcia bude ako nikdy predtým .

Zatiaľ čo si mnoho mužov myslí, že ich penis je príliš malý, výskumy ukazujú, že väčšina mužov má úplne normálnu veľkosť a nemusia si robiť žiadne obavy. Profesor Kevan hovorí, že muži by sa radšej mali o svojom probléme porozprávať s odborníkom namiesto toho že experimentujú s liečbou, ktorá je vo väčšine prípadov neúčinná a potenciálne zdraviu škodlivá. Veľa mužov, ktorí riešia problém veľkosti svojho penisu, majú zvyčajne všeobecný problém so svojím vzhľadom. Z tohto dôvodu sa zamerajú na vzhľad svojho penisu. Preto sa často krát stáva, že terapia spraví výrazný rozdiel vo vnímaní, keďže vďaka zvýšenému sebavedomiu, sa upravia skreslené názory na telo, a muž sa stane sám pre seba atraktívnym. Aj keď neexistuje veľa možností ako bezpečne zväčšiť penis, muži môžu spraviť niekoľko vecí, aby sa cítili sebaistejšie vo svojom tele.

 • môžete sa napríklad oholiť, pretože hromada ochlpenia, môže spôsobiť, že Váš penis vyzerá menší než naozaj je.
 • schudnite – pivné brucho vysiace nad Vaším penisom, môže spôsobovať, že váš penis vyzerá byť menší.
 • dostaňte sa do formy – keď sa dostanete do formy budete sa cítiť atraktívnejšie a to môže zlepšiť sexuálny život.

Profesor Wylie sa zaoberá posudzovaním rôznych produktov na zväčšenie penisu a ošetreniami tohto druhu ktoré sú na trhu ponúkané.

Neinvazívne metódy

Zväčšenie penisu s práškami a vodičkami

tabletky (

Tieto produkty zvyčajne obsahujú vitamíny, minerálne látky, byliny a hormóny, ktoré tvrdia, že vám napomôžu pri zväčšení penisu. Napriek všetkému neexistujú žiadne klinické dôkazy, ktoré by potvrdili účinnosť týchto výrobkov, dokonca v mnohých prípadoch môžu byť škodlivé. Na Americkej univerzite Maryland bola vykonaná analýza niektorých produktov a našli sa tam stopy olova, ortuti, pesticídov, baktérie E. Coli a trusu zvierat.

Profesor Wylie hovorí, že takéto produkty sú stratou času. Prášky a vodičky nemajú žiadny preukázateľný účinok. Ak by boli účinné, tak by ich tiež predávali aj v lekárňach. Používanie krémov môže akurát tak pomôcť človeku bližšie sa zoznámiť so svojím penisom, ale určite nie z jeho zväčšením.

Vákuové zariadenia

vakuova pumpa (

Vákuové pumpy na penis sa používajú tak, že trubica sa umiestni na penis a odčerpaním vzduchu sa vytvorí vákuum. Vákuum čerpá krv do penisu a to spôsobí, že sa napučí. Vákuové zariadenia sa niekedy tiež používaju aj pri liečbe impotencie. Používanie takejto vákuovej pumpy však z dlhodobého hľadiska môže viesť k poškodeniu tkaniva na penise, čo vedie k následnému oslabeniu erekcie.

Bang Bang
 • Predajca:
 • Pumpa Bang Bang je pumpa z nižšej cenovej skupiny, zato však patrí medzi najoblúbenejšie a najpredávanejšie pumpy.
 • 📢+Zľava 3%
  (Vložte ZLAVA15 do poznámky)
Penis Pump Deluxe
 • Predajca:
 • O Penis pump Deluxe je stredná trieda púmp. Určite nesklame a jej v prevedení so silikónovou manžetou.
 • 📢+Zľava 3%
  (Vložte ZLAVA15 do poznámky)
TOP
Hydro 7
 • Predajca:
 • Vákuové pumpy Bathmate patria medzi špičku vo svojej kategórií. Ak chcete kvalitu, zväčšenie penisu a poriadnu erekciu, bathmate je najlepšia voľba.
 • 📢+Zľava 3%
  (Vložte ZLAVA15 do poznámky)

Existuje len veľmi málo dôkazov o tom, že tieto zariadenia prinášajú z dlhodobého hľadiska nejaký úspech, hovorí profesor Wylie. Použitie pumpy počas niekoľkých minút denne, nebude nijako pôsobiť dlhodobo na zväčšenie penisu.

Na druhú stranu mnoho užívateľov vákuových púmp hovorí, že majú veľmi dobrú skúsenosť že ich penis je hrubší aj o niečo dlhší.

Tabletky, ktoré fungujú

XtraSize

xtrasizeJe špeciálny výživový doplnok na zväčšenie penisu. Prostredníctvom jeho aktívneho zloženia a jedinečného obsahu bylín môžete dosiahnuť mierne zväčšenie penisu. Patrí medzi najvyhľadávanejšie doplnky, ktoré to umožňujú.
Kúpiť XtraSize

Vimax

vimax 1Vimax je produkt, ktorý je na trhu už vyše 16 rokov. Je veľmi obľúbený a sľubuje zväčšenie penisu až do 1,5 cm. Keď sa kapilárne telesá začnú lepšie zásobovať krvou, Váš penis dosiahne mohutnejšiu erekciu, ako do dĺžky tak aj do šírky.
Prejsť do obchodu

Ejoy

ejoy logo

Nový výživový doplnok z Anglicka je zárukou najvššej kvality a spokojnosti u užívateľoch. Pôsobí na radu negatívnych sexuálnych problémov pri erekcií. Má najmohutnejšie zloženie v rámci účinnosti aktívnych látok.
Prejsť do obchodu

Ďalšie tipy na zväčšenie

Penilné nástavce

Táto technika zahŕňa umiestnenie závažia, alebo niekedy rozširujúci rám, nazývaný tiež ťažné zariadenie, na penis v kľudnom stave, aby sa natiahol. Profesor Wylie hovorí, že neexistuje žiadny dôkaz, že použitím váh sa vám predĺži penis, ba naopak môže to spôsobiť trvalé poškodenie penisu. Avšak, určité dobré výsledky boli spoozorované pri používaní trakčných zariadení. V tomto prípade existujú dôkazy, že trakčné zariadenie môže mať vplyv na zväčšenie penisu, najmä pri mužoch s menšími veľkosťami. Niektorí pacienti používajúci trakčné zariadenie po dobu 6 mesiacov, spozorovali nárast veľkosti penisu o 1-2cm. Avšak takáto liečba by nemala byť zahájaná bez konzultácie s lekárom.

Jelqing – cviky na zväčšenie

Jelqing je cvičenie zahŕňajúce opakované ťahanie penisu prostredníctvom palca a ukazováka s cieľom zväčšenia erekcie. Predpokladá sa, že toto cvičenie zväčší krvnú kapacitu erektilného tkaniva penisu, a tým dochádza k predĺženiu penisu a k zväčšeniu obvodu penisu.

Rovnako ako v prípade používania krémov, táto technika môže pomôcť niektorým mužom oboznámiť sa so svojím penisom a oceniť rozdiel medzi veľkosťou penisu v kľudnom stave a pri erekcii a tým sa muž stane spokojnejší so svojím telom. Neexistuje tu však žiadny vedecký dôkaz ktorý by potvrdzoval, že jelqing vám zväčší veľkosť penisu.

Extendery

Extendery sa po slovensky nazývajú naťahovače, a teda ide o pomôcku, ktorá slúži na predĺženie mužského penisu. Údajne sa jedná o bezbolestnú metódu predĺženia údu, ktorá je však dlhodobého charakteru. Ide o nástroj, ktorý si nasadíte na penis, a následne by mal zabezpečiť naťahovanie celého tkaniva penisu (teda aj toporivých teliesok, ktoré sa v ňom nachádzajú). Silu natiahnutia si viete manuálne nastaviť tak, aby vám to vyhovovalo a neobmedzovalo vás to. Penis by sa mal zväčšiť do dĺžky tak, ako aj do šírky. Tento nárast by mal zabezpečiť tlak a jemná sila, ktorej je úd vystavovaný.

Extendery vraj majú priaznivé účinky na predĺženie penisu a údajne pretrvávajú dlhodobo. Avšak skúsenosti s týmto druhom produktov nie sú až také ružové, ako to popisujú výrobcovia. Najznámejším a najpromovanejším extenderom je produkt Phallosan Forte, ktorý stojí veľa peňazí a účinky sú len minimálne. Extendery by mali pomáhať aj pri kvalitnejšej erekcii a tiež je vhodné využívať ich po operácii prostaty. Slúžia ako podporná liečba popri liekoch a pomáhajú pri zotavení.

Zväčšenie penisu – Chirurgické metódy

Niektoré chirurgické techniky pre zväčenie obvodu penisu zahŕňajú vstrekovanie tuku, ktorý sme zobrali z inej časti tela do penisu. Niektoré štúdie uvádzajú zväčšenie obvodu o 1.4 – 4cm. Avšak študie z dlhodobého hľadiska naznačujú neuspokojivé výsledky po operácii spojené s komplikáciami ako znetvorenie, zjazvenie a infekcie.  Ďalším problémom v prípade vpichovania tuku môže byť, že v priebehu určitej doby telo reabsorbuje tuk, a to môže viesť k návratu k pôvodnej veľkosti.

Najobvyklejšia technika zahŕňa rezanie väzu, ktorý sa pripája na penis do lonovej kosti a prevedenie kožného štepu v spodnej časti penisu, aby bolo možné navýšiť jeho dĺžku. Profesor Wylie hovorí, že takáto operácia môže mať za následok priemierný nárast dĺžky penisu 2cm, v prípade penisu v kľudnom stave, avšak nedochádza k žiadnej zmene veľkosti pri stoporenom penise. Okrem toho pacienti hovoria, že stoporený penis po operácii už nestojí tak vysoko ako predtým, pretože rez bol vykonaný na väze ktorý bol oporou. Mnoho mužov je nespokojných s týmto javom, pretože to je nepríjemné pri sexe a musia vynaložiť oveľa viac energie pri manévrovaní s partnerom. Čiže výhoda 2cm v kľudnom stave je zanedbateľná oproti problémom súvisiacimi so stratou uhla penisu pri erekcii.

Liposukcia

Pre mužov ktorí majú veľké brucho je liposukcia, chirurgický zákrok na odstránenie tuku z pod brucha dobrou metódou, lebo opticky potom bude penis vyzerať väčší. Aj odstránenie tuku v okolí ohanbia, môže mať za následok optické zväčšenie penisu. Profesor Wylie konštatuje, že kozmetické výsledky sú všeobecne považované za primerané. Liposukcia môže mať za následok až 2cm nárast na dĺžke penisu z krátkodobého hľadiska, avšak ak sa tuk opäť vráti do týchto oblastí, dostávame sa do pôvodného stavu. Tento postup môže zvýšiť sebavedomie pacienta, ale ak chceme aby to malo dlhodobý účinok je potrebné zmeniť celkovú stravu a životný štýl pacienta.

Zdravý životný štýl a zväčšenie penisu

Zdravý životný štýl je základom psychického tak, ako i fyzického zdravia. Inak to nie je ani v sexuálnej oblasti, a preto ak chcete mať zdravý sexuálny život, je potrebné udržiavať sa na zdravej životnej vlne. Významný vplyv na veľkosť a erekciu penisu má obehová sústava, ktorú si dokážete naštartovať napríklad kardio cvičením. Okrem iného prispieva k správnej cirkulácii krvi v organizme aj vyvážená strava s obsahom zeleniny, ovocia a obilnín, ktoré taktiež pomáhajú v tejto oblasti. Ako príklad môžeme spomenúť brokolicu, ananás, ovos, avokádo, špenát či bobuľové ovocie.

Zdravý krvný obeh pre vás znamená zdravé prekrvenie penisu, čo vedie ku kvalitnej erekcii. Krv zaplní erektilné telieska, ktoré sú zodpovedné za celkovú erekciu. Lepší krvný obeh teda môže spôsobiť lepšie plnenie penisu krvou, čo môže mať u ľudí trpiacich problémami s erekciou veľmi pozitívne účinky.

Otázky, ktoré vás zaujímajú

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Čo pomáha na zväčšenie penisu?

Poznáme viaceré metódy, ktorých cieľom má byť zväčšenie penisu. Hovoríme najmä o chirurgických zákrokoch (plastické operácie), rozličných cvičeniach a masážach (napr. jelqing) alebo o nástrojoch, ktoré mechanicky zväčšujú penis (napr. vákuové pumpy). Na trhu nájdete aj krémy a gély určené na tento účel a tiež pomôcky zvané extendery. Otázka účinnosti metód je veľmi individuálna, pretože každému chlapovi môže pomôcť niečo iné. Všeobecne je najúčinnejší asi chirurgický zákrok.

Existujú tabletky na zväčšenie penisu?

Áno existujú aj rôzne tabletky určené na skvalitnenie vášho sexuálneho života. Pri probléme týkajúcom sa dĺžky penisu vám môžu byť nápomocné najmä výživové doplnky na prírodnej báze, ktoré sú spomínané vyššie v tomto článku. Okrem iného vám pomôžu aj pri problémoch s erekciou a zvýšia vašu chuť do sexu. Tieto doplnky pomáhajú lepšiemu prekrveniu, a teda aj penis je plnší a pevnejší.

Aká je najlepšia metóda?

U každého chlapa môže byť na prvom mieste niečo iné, avšak zaručenou metódou je chirurgický zákrok. Nehovoríme, že ostatné metódy sú neúčinné, no nemusia mať u vás taký efekt, ako napríklad u niekoho iného. Rozhodne stoja za vyskúšanie voľne dostupné výživové doplnky ako Vimax, eJoy, Zerex a podobne. Vyskúšajte a posúďte sami.

Ako zistím, že ho mám malý?

To, že si chlap myslí, že ho má malý je v mnohých prípadoch len subjektívny pocit. Nepozerajte na čísla, ktoré nájdete na internete. Tie sú častokrát cielené na predaj produktov na zväčšenie. Dôležitá je vaša spokojnosť a spokojnosť vašej partnerky. Samozrejme, niektorí chlapi trpia ,,zakrpateným” penisom, ktorý je nielen menší, ale aj tenší, no tento problém je očividný na prvý pohľad.

Máte skúsenosti so zväčšením penisu? Ako ste dosiahli jeho zväčšenie a ste s výsledkom spokojní? So svojimi dojmami a skúsenosťami sa môžete podeliť v diskusii pod článkom. Diskusia je plne anonymná.  

5/5 - (8 votes)

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+