zerex zloženie

Zerex zloženie – čo všetko obsahuje?

Čo obsahuje Zerex

zerex zloženie

Zerex je doplnok výživy na prírodnej báze, ktorý má za účel pomáhať pánom nad osemnásť rokov bojovať proti problémom v posteli. Či už ide o zvýšenie libida, dosiahnutie erekcie alebo jej udržanie. Je predajný aj bez lekárskeho predpisu, takže si ho môžete pokojne objednať domov a začať užívať.

Zerex má tri podoby: KlasikUltragold a ExtralongAk vás zaujíma ich zloženie, pokračujte v čítaní. Pozrieme sa na každý z nich.

Zerex Klasik

Základná podoba Zerexu, ktorá slúži na zvýšenie chuti na sex a pomoc pri dosiahnutí erekcie. Je vhodný pre mužov, čo sa chcú so Zerexom zoznámiť a skúsiť ho. Obsahuje množstvo účinných látok, ktoré pomáhajú na rôznych frontoch a zabezpečujú rôzne procesy v organizme.

 • Tribulus Terrestris (150mg)- pomáha pri tvorbe testosterónu, teda má vplyv aj na libido. Je ideálny, ak túžite maž sexuálny styk viackrát po sebe,
 • Maca (50mg)- základ každého prípravku na zlepšenie sexuality, nachádza sa v množstve doplnkov a liečiv zameraných na sexuálnu túžbu. Pôsobí ako afrodiziakum nie len u mužov, ale aj u žien,
 • Teobromín (50mg)- výťažok z kakaovníka. Každý vie, že čokoláda má upokojujúce účinky na nervy, ale teobromín má tiež pozitívny vplyv na stimuláciu organizmu,
 • L-lyzín (50mg)- aminokyselina zabezpečujúca lepšie prekrvenie organizmu. To je kľúčové pri dosiahnutí erekcie a jej udržaní, 
 • L-citrulín (50mg)- spolu s L-arganínom prospievajú prekrveniu organizmu, rozširujú cievy v penise a erekcia tak prichádza jednoduchšie
 • L-arginín (50mg)- predstavuje aminokyselinu, ktorej úlohou je zlepšiť prietok krvi a podporiť vylučovanie mužského rastového hormónu ktorým je testosterón

Zerex Ultragold

Verzia určená pre pánov 40+ a je zameraná na dosiahnutie erekcie a jej udržanie. Jej zloženie je obmedzené len na dve zložky: tribulus terrestris a maca. Množstvo je však neporovnateľne väčšie. 300 mg tribulusu terrestris a 200 mg maci. Okrem nich sú bohato zastúpené mnohé vitamíny a minerály:

 • Vitamín B2 – inak nazývaný aj riboflavín je nielen skvelým antioxidantom, ale aj výborným nakopávačom energie. Okrem toho nám pomáha lepšie prekrvovať pohlavnú sústavu, pričom podporuje aj tvorbu červených krviniek.
 • Vitamín B12 – tento vitamín je dôležitý pre správny metabolizmus, ktorý je významný pri tvorbe červených krviniek.
 • Zinok – hovoríme o výbornom antioxidante, ktorému môžeme vďačiť za podporu plodnosti a zvyšovanie nášho sexuálneho apetítu. Dokáže teda vplývať na hladinu testosterónu a ovplyvňovať naše libido. Okrem toho pomáha aj pri prostate a ovplyvňuje pohyblivosť a tvorbu spermií.
 • Meď – tento stopový prvok a jeden z esenciálnych minerálov je veľmi dôležitý v rámci energetického metabolizmu nášho tela. Okrem toho je aj antioxidantom a látkou vplývajúcou na našu vitalitu.

Zerex Extralong

Zloženie je veľmi podobné Zerexu Klasik, ale obsahuje o tri zložky viac a aj pomer je iný. Neslúži tak na dosiahnutie erekcie ako na oddialenie ejakulácie. 

 • Tribulus Terrestris (100mg) – kotvičník zemný je jedna z najdôležitejších rastlín pozitívne vplývajúcich na sexuálne zdravie mužov. Hovoríme o prírodnom afrodiziaku, ktoré ovplyvňuje hladinu testosterónu ale i o skvelom pomocníkovi pri prekrvení penisu.
 • Maca (50mg) – žerucha peruánska alias maca je jedno z najlepších prírodných afrodiziak. Nakopáva hladinu testosterónu a taktiež vplýva na zvýšenie vitality a energie.
 • Ženšen (50mg) – slúži ako prevencia stresu, ale aj ako afrodiziakum. 
 • Pestrec mariánsky (30mg) – ide o silný antioxidant, ktorý pozitívne vplýva na prietok krvi a okrem toho sa môže pochváliť bojom proti cholesterolu a zlepšovaním priepustnosti ciev. Taktiež vplýva aj na správnu funkciu nášho nervového systému.
 • Schizandra chinensis (50mg) – červené bobule, ktoré majú pozitívny vplyv na nervovú sústavu, duševné a telesné zdravie a aktivitu. Znižujú únavu a zlepšujú obranyschopnosť.
 • Teobromín (40mg) – predstavujeme vám stimulant srdcovej činnosti a jeden z najlepších prostriedkov, ako dosiahnuť celkové lepšie prekrvenie penisu a pohlavnej sústavy.
 • L-lyzín (50mg) – ide o aminokyselinu, ktorá účinkuje hlavne v oblasti ciev, a to tak, že zabraňuje ich upchávaniu. Výsledkom je zdravá a kvalitná erekcia. Okrem iného pomáha L-lyzín ešte viac zvyšovať účinky iných obsiahnutých látok v Zerex Extralong.
 • L-citrulín (30mg) – l-citrulín je jedna z aminokyselín, ktorá je dôležitá pri znižovaní únavy či zvyšovaní výkonnosti organizmu. Obrovskou výhodou je aj to, že náš organizmus ju dokáže premeniť na oxid dusnatý, ktorý je dôležitý na roztiahnutie ciev, čo má v konečnom dôsledku vplyv na tvrdú a kvalitnú erekciu.
 • L-arginín (50mg) – je základom pre tvorbu oxidu dusnatého, ktorý je zodpovedný za roztiahnutie ciev. Inak povedané, L-arginín vplýva na zlepšenie prekrvenia penisu, čím podporuje zdravú a pevnú erekciu.
5/5 - (1 vote)

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+