Zerex vs Erexan

Posledná aktualizácia článku:

Zlepšenie sexuálneho života s doplnkom Erexan, alebo Zerex?

Zerex vs erexan
Tento článok  bude zameraný najmä na porovnanie dvoch produktov a to konkrétne ZerexErexan. Na trhu je totiž veľké množstvo produktov a každý z nich je iný. Býva často ťažké vybrať si ten najlepší a preto sme pre vás pripravili toto porovnanie produktov na zlepšenie a skvalitnenie sexuálneho života.

Na začiatok treba povedať, že oba produkty majú rovnaký účel a to zlepšiť erekciu a celkový sexuálny výkon.

Obsah článku

  1. Zerex
  2. Erexan
  3. Ceny
  4. Hodnotenie

Zerex

Na trhu je niekoľko typov produktu Zerex a pritom každý je priamo zameraný na niečo iné. Vo svojej podstate však všetky súvisia so sexuálnym životom. Konkrétne Zerex ponúka 4 rôzne varianty tohto výživového doplnku: Zerex klasik, Zerex extralong, Zerex ultragold a Zerex parfumy.

Zerex Klasik je variant na zlepšenie erekcie u mladších aj starších mužov. Užívanie Klasiku je však možné iba u mužov od 18 rokov pretože dovtedy je telo vo vývoji. Tento variant je v podstate ten základný a cieľom týchto tabliet je nielen zlepšiť kvalitu erekcie, ale veľmi pozitívne vplýva aj na celkové sexuálne zdravie muža. Tieto tablety sú veľmi obľúbené a používané mužmi rôznych vekových kategórií.

Zerex Extralong sú zasa tablety vyvinuté špeciálne na predĺženie erekcie a tým vlastne aj celého sexuálneho styku. Ak máte problém s rýchlym vyvrcholením tak tento výrobok vám zaručene pomôže dopriať sexuálnemu partnerovi dlhšie potešenie. Zerex extralong tablety účinkujú veľmi rýchlo a sexuálny styk môžu predĺžiť až o 30 minút. Okrem toho sa mu pripisujú ďalšie pozitívne účinky ako napríklad intenzívnejšie prežívanie sexuálneho styku alebo zlepšenie duševného zdravia. Je obľúbený nielen na Slovensku, ale aj v USA, kde je tento výživový doplnok vyrábaný.

Zerex Ultragold je na rozdiel od predošlých variantov Zerexu určený na dlhodobé používanie. Čiže jeho účinky sa dostavujú postupne a nie hneď. Pri správnom užívaní a dodržiavaní pravidelnosti môžete čakať naozaj skvelé výsledky. Je vhodný pre mladších aj starších mužov, ale ideálne sa odporúča pre tých v zreľšom veku.

Popisuje sa dlhodobým účinkom a vďaka prírodnému zloženiu je úplne bezpečný. Ba čo viac obsahuje ďalšie zložky, ktoré telo potrebuje a tým napomáha zlepšiť celkový zdravotný stav a tiež znížiť náchylnosť na niektoré chrípkové ochorenia.

Zerex parfumy sú v podstate vône, ktoré zvyšujú sexuálnu túžbu u opačného pohlavia. Obsahujú niekoľko účinných zložiek a to z týchto parfumov robí skvelé afrodiziakum. Výhodou je, že sú bez nejakej výraznej vône a tým sú veľmi dobrou voľbou ak chcete u sexuálneho partnera vzbudiť túžbu nenápadne a nie nejakou ťažkou vôňou. Parfumy obsahujú feromóny, ktoré sú akýmsi lákadlom pre opačné pohlavie. Feromóny vzbudzujú dojem väčšj príťažlivosti voči partnerovi a vytvárajú silnú sexuálnu túžbu.

 

Erexan

Erexan je taktiež  určený pre mužov, ktorí majú problém s erekciou, prípadne s ochabnutým penisom alebo so slabou erekciou. Ak vás trápia problémy s potenciou, tento produkt je veľmi dobrou voľbou. Dokáže silno z výšiť erekciu a má aj niekoľko vedľajších pozitívnych účinkov, ktoré su však veľmi individuálne. Každý organizmus môže zareagovať na tablety inak a okrem primárneho účinku sa môžu, ale nemusia dostaviť aj tie ďalšie.

Problém so slabou erekciou nie je nič príjemné. Muži majú väčšinou ten najväčší pôžitok počas vyvrcholenia a ak práve to trvá krátko alebo nie je vôbec intenzívne celý sexuálny zážitok sa stáva nevýnimočným. Aj ochabnutý penis býva častým problémom mužov najmä vo vyššom veku.

Erexan je vhodný na všetky tieto problémy  dokáže zlepšiť a k tomu vám dodá chuť na sex, predĺži sexuálny zážitok a u niektorých užívateľov sa prejavilo zvýšenie libida.

S extrémnym predĺžením sexuálneho styku nemôžete rátať automaticky. Účinky Erexanu môžu byť veľmi individuálne u každého muža. Záleží to aj od správneho užívania, ale aj veku či od organizmu. Určite však môžete očakávať lepší a intenzívnejší orgazmus. Tieto účinky sa dostavia ako náhle začnete s užívaním produktu.

Erexan je voľne dostupný v každej lepšej lekárni a to aj bez lekárskeho predpisu. Možno jeho účinky nebudú také okamžité ako u niektorých iných voľne dostupných produktov na zlepšenie erekcie avšak treba rátať s tým, že produkt má výhradne prírodné zloženie. To je určite dobrá správa pre ľudské telo pretože chémie je v liekoch aj v niektorých výživových doplnkoch  naozaj dosť.

A pozitívnou informáciou je aj, že Erexan nemá žiadne negatívne vedľajšie účinky takže sa nemusíte obávať bolesti hlavy či iných ťažkostí.

 

Porovnanie zloženia

Účinná látkaZerexErexan
L- ArginínÁnoÁno
L- CitrulínÁnoÁno
L- lyzínÁnoÁno
L- ornitínNieÁno
Tribuls terrestrisÁnoÁno
Sylibum marianumÁnoNie
MacaÁnoÁno

 

Porovnanie cien Zerex vs Erexan

 

NázovBalenie a cena
Zerex Klasik12 tabliet

29 eur

36 tabliet

87 eur

72 tabliet

145 eur

Zerex Extralong12 tabliet

34 eur

36 tabliet

102 eur

72 tabliet

170 eur

Zerex Ultragold120 tabliet

65 eur

360 tabliet

195 eur

 

 

 

 

 

 

 

600 tabliet

260 eur

 

 

Pozrieť v obchode produkty Zerex
Erexan Štandard15 tabliet

24,90 eur

Erexan Plus30 tabliet

44 eur

Erexan super45 tabliet

65 eur

Erexan mega60 tabliet

75 eur

  Pozrieť v obchode produkty Zerex

 

Záverečné hodnotenie

V porovnaní najlepšie obstál výživový produkt Zerex. Je lepšou voľbou pri problémoch s nástupom erekcie. Je obľúbenejší  a má lepší účinok približne o 20 – 30 %. Vďaka rôznym typom Zerexu je možné, aby erekcia bola naozaj dlhá a taktiež má dobré účinky aj u mužov, ktorí majú nad 50 rokov. Aj keď Zerex je veľmi vysoko hodnotený, tak nie je dokonalý úplne vo všetkom.

Pre najlepšie porovnanie je najlepšie vyskúšať aj Erexan a rozhodnúť sa, ktorý má lepší účinok. Erexan je veľmi dobrý v tom, že zabezpečuje kvalitnú a veľmi tvrdú erekciu. Výnimočný je najmä v tom, že veľa mužov hodnotí, že mali po použití Erexanu, lepší sexuálny apetít. Časť mužov si však pri tomto prípravku sťažuje že nemá absolútne žiadny účinok.

Zerex má zase vyššie množstvo podstatných bylín ako je napr. Maca – a tým sú jeho účinky silnejšie na pocit.

Máte s Eraxanom osobné skúsenosti? Ste s nimi spokojní/ nespokojní? Podeľte sa o svoje názory s ostatnými čitateľmi v diskusii. Diskusia je anonymná. 

Aktualne skore
[Celkovol: 1 Priemerne: 1]

Psychická pohoda zvýši váš sexuálny výkon

Vedeli ste, že…stressfix zlty

  • Až 20%percent erektilnej dysfunkcie spôsobuje psychika?
  • Najčastejšie ide o stres, smútok, depresiu a úzkosť?
  • Zlý a nedostatočný spánok spôsobuje slabú erekciu a dokonca neplodnosť?
  • Predčasnú ejakuláciu najčastejšie spôsobuje strach zo sexu, úzkosť a depresia?

Vyskúšajte StressFix 👍

Je to absolútna 🔝 novinka na našom trhu, obsahuje až 14 zložiek 🍃vo veľkom balení, kde je 60 kapsúl💊 iba za 48,9 eur. Slúži ako pomoc pri strachu, úzkosti, slabom spánku či pri depresiách. A tým pádom môže významne zlepšiť váš sexuálny život. Len si spomeňte, aký je to pocit mať sex, keď ste v pohode, uvoľnený…

Pripravili sme pre vás aj špeciálny kupón ,,dusevnezdravie,, ktorý zadajte do poznámky v objednávke a získate 5% zľavu.

Alebo si môžete prečítať viac o StressFixe tu

One Response

  1. torko 9. augusta 2019

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+