Zerex Ultragold – nielen pre starších mužov

Posledná aktuálizácia prebehla 22. marca 2021 by Ján Horváth

Trápi vás vaša neschopnosť splodiť dieťa alebo máte ťažkosti s erekciou, za čo môže pravdepodobne už váš pokročilý vek? V tom prípade je najvyšší čas začať konať.

V pravom prípade odporúčame objednať sa na spermiogram, vďaka ktorému zistíte, čí má ejakulát požadovaný objem, či obsahuje potrebné množstvo spermií, či sú dostatočne rýchle na to, aby prenikli až k vajíčku a v rámci morfológiu odhalí aj množstvo plodných spermií. Je dosť možné, že nie všetky parametre budú uspokojivé, ale hlavu hore, existujú výživové doplnky s ktorými možno zlepšiť tento klinický obraz.

Dĺžka testovania Klasiku:⏰ 12 týždňov
Zľava:🎁 Áno, 5eur - zadajte do objednávky „dog5“➡️
Kde kúpiť?🛒 V oficiálnom eshope https://zerex.sk/➡️
Cena a balenie:💊1 balenie 65 eur/120kapsúl
Kedy začal účinkovať:✔️Po niekoľkých dňoch.
Pôsobí na sexualitu?✔️Áno, zvýšil chuť a vitalitu.
Ako bol produkt doručený?📦 Rýchlo (2dni) a diskrétne
Pre koho je určený:✔️Pre mužov nad 18 rokov.
Existuje iná alternatíva?🌿Ejoy, Erexan
Vedľajšie účinky:❤️ Žiadne sme nepostrehli

V druhom prípade, vám odporúčame povzbudiť svoje libido a podporiť tvorbu hladiny testosterónu, nie však hneď hormonálnou liečbou, ale znovu pomocou výživových doplnkov, ktoré majú minimálne vedľajšie účinky a sú dostupné bez lekárskeho predpisu.

V oboch prípadoch, aj s plodnosťou a aj s erekciou, vám môže pomôcť výživový doplnok Zerex Ultragold, ktorý si priblížime v tejto recenzii.  

Zerex Ultragold pre intímny život v každom veku

Obsah článku:

Pre mužov po 60 a aj pre mužov, ktorí túžia po dieťati, vyvinula firma Active life, ktorej patrí značka Zerex, výživový doplnok Zerex Ultragold. Je zložený tak, aby neobsahoval žiadne chemikálie, len prírodné zdroje, extrakty, vitamíny a minerály, ktoré podporujú sexuálny život muža. Ide o pôsobivé zloženie, ktoré mladým pomáha počať a starším sexuálne žiť a možno, aj počať.

Ultragold užíva mnoho zákazníkov dennodenne, nielen preto, že je určený na dlhodobé užívanie, ale  preto, že funguje. Dostať ho kúpiť formou online za výhodnú cenu a užíva sa v množstve 2 kapsule denne.

Je dostupný bez lekárskeho predpisu a pomáha mužom v sexuálnej oblasti, vo viacerých štátoch, nakoľko sa predáva v niekoľkých krajinách.

Zloženie Zerexu Ultragold

Zerex Ultragold má unikátne zloženie, ktoré je tvorené len čisto z extraktov rastlín, z vitamínov a minerálov, či aminokyseliny. Neobsahuje žiadne chemické prísady, dokonca ani látky zo živočíšnych zdrojov, vďaka čomu ho môžu užívať aj vegetariáni a vegáni.

V optimálnej dennej dávke Zerex Ultragold, to sú 2 kapsule, nájdete:

Kotvičník zemný 300 mg

„Tribulus terrestris“ je nenápadná rastlina s drobnými žltými kvietkami a s lístkami, ktorá však v sebe ukrýva množstvo prospešných látok, od saponínov, fytoestrolov, alkaloidov, flavonoidov, až po glykozidy, sacharidy, tuky, bielkoviny a rastlinné oleje.

Ide v skutku naozaj o  rastlinu, ktorá má širokospektrálne využitie, nakoľko má v sebe potenciál zmierňovať srdcové problémy, eliminovať hladinu cholesterolu a cukru v krvi, čo zvyšuje prekrvenie. Reguluje hormonálnu hladinu u muža a aj u ženy.

Maca peruánska 200 mg

„Lepidium meyenii“ je rastlina, ktorá pochádza z Peru a z Ánd a nazýva sa aj peruánskou viagrou. Má terapeutické využitie, pretože jej koreň, ktorý pripomína náš petržlen, obsahuje mnoho bioaktívnych látok, medzi ktoré patria minerálne látky, aminokyseliny.

Podobne, ako Kotvičník, aj Maca v sebe ukrýva potenciál regulovať pohlavné hormóny a to ako u muža (testosterón) aj u ženy (estrogén). Okrem toho je výborným prostriedkom ako doplniť telu stratenú energiu.

L-arginín hydrochlorid 150 mg

L-arginín je esenciálna aminokyselina, čo znamená, že telo si ju samé nedokáže vyprodukovať a je potrebné dopĺňať ju prostredníctvom stravy. Nachádza sa napr. v červenom mäse, v hydine, v rybách, ale aj v mliečnych výrobkoch a vajciach.

Pre organizmus je táto aminokyselina dôležitá, pretože je schopná spriechodňovať periférne cievy, ktoré sú často zanesené tukom a cukrom. Práve z toho dôvodu sa využíva aj ako podporná liečba v prípade erektilnej disfunkcii, či pri cukrovke, pretože v penise sa nachádza mnoho periférnych ciev. V cukrovke preto, že podporuje tvorbu inzulínu a zmierňuje periférnu neuropatiu.

Schizandra čínska 50 mg

„Schisandra chinensis“ je ker, ktoré plody pripomínajú naše ríbezle, dokonca v istom štádiu zrenia, sa im podobajú aj chuťovo. Práve extrakt z nich sa nachádza aj v Zrexe Ultragold a dôvodov prečo je tomu tak, je hneď niekoľko.

Bobule obsahujú mnoho zdraviu prospešných látok, kľúčovou je však „schizandrin“ a „gomisin A“, o ktorých boli vedené výskumy, ktoré preukázali, že majú potencionálne antidepresívne účinky, pretože upokojujú. Pomáha však aj regulovať krvný tlak tým, že odvádza toxíny z ciev, vrátane nadbytočného tuku a cukru.

Ginko dvojlaločné 50 mg

„Ginkgo biloba“ je určite všetkým dobre známe, no nie všetci vedia, že je to strom, ktorý pochádza z Číny a pýši sa svojimi zaujímavými vejárovitými listami. Práve tie obsahujú mnoho zaujímavých látok, vďaka ktorým sa predáva aj ako podporný prostriedok na zlepšenie pamäte a sústredenia. Sústrediť sa vieme preto, že obsahuje látky, ktoré upokojujú nervový systém.

Medzi ďalšie benefity ginkga patrí zlepšenie krvného obehu a zvýšenie prietoku krvi, podpora hladiny cirkulácie oxidu dusnatého, ktorý sa podieľa na prekrvovaní periférnych ciev v penis.

Zinok 15 mg

„Bisglycinát zinočnatý“ je antioxidant, ktorý sa všeobecne užíva na zlepšenie stavu vlasov, nechtov a pokožky. To je aj najčastejší dôvod prečo ho užívajú dámy a pritom ani nevedia, že by sa s ním mohli podeliť so svojimi partnermi. Totiž, zinok má značný vplyv na plodnosť. Niekoľko štúdií ukázalo, že muži, ktorí majú problémy s plodnosťou a s erekciou vôbec, majú nízky obsah zinku.

Zinok môže zvýšiť aj hladinu libida a testosterónu a posilniť zdravie či funkciu všetkých pohlavných orgánov, vrátane prostaty.

 • Medzi zdroje zinku patrí: ustrice, kraby, slávky, homáre a mušle, hovädzie mäso, losos, cícer, šošovica, mlieko a mliečne výrobky, huby, kel, hrášok, špargľa, vajcia…

Vitamín B2 2,8 mg

„Riboflavín“ je vitamín, ktorý sa zúčastňuje na tvorbe hormónov v nadobličkách, je dôležitý pri rozklade potravy, zabezpečuje správne metabolizovanie živín na energiu, je dôležitý pre správnu funkciu srdca, spolupodieľa sa na tvorbe červených krviniek, ovplyvňuje rast človeka a aj správne rozmnožovanie sa. Rovnako je dôležitý aj pre peknú a zdravú pleť, nechty a pre imunitu.

 • Medzi zdroje vitamínu B2 patrí: mlieko a mliečne výrobky, celozrnná múka, droždie, pivovarské kvasnice, obilné klíčky, strukoviny, vajcia, huby, brokolica, karfiol, špenát, hrášok, pečeň, ryby, obliečky…

Vitamín B6 2,8 mg

„Pyridoxín hydrochlorid“ má rad dôležitých funkcií, s ostatnými vitamínmi sa podieľa na správnom metabolizovaní živín, prispieva k tvorbe krvnému farbivu hemoglobínu, ovplyvňuje náladu, pretože úzko spolupracuje s nervovou sústavou, nakoľko sa podieľa na tvorbe neurotransmiterov, ktoré regulujú emócie, podporuje zdravie mozgu a znižuje riziko vzniku Alzheimerovej choroby a ďalších chorôb súvisiacich s činnosťou mozgu, spolupodieľa sa na zlepšovaní funkcie srdca.

 • Medzi zdroje vitamínu B6 patrí: cícer, tunika, losos, zemiaky, banán, morčacie mäso…

Vitamín B12 0,005 mg

„Kyanokobalamín“ je vitamín, ktorý je podobne, ako aj iné vitamíny z b-komplexu, dôležitý pri metabolizovaní potravy. Čo však robí B12-tkou takým výnimočným je, že je nenahraditeľný v rámci krvotvorby, nervového systému, pri správnom raste a vývoji.

Nedostatkom vitamínu B12 vznikajú vážne ochorenia, ako je poškodenie miechy, poškodenie mozgu, depresia, demencia, zlyhávanie srdca a ďalšie. Tieto riziká sa zvyšujú pribúdajúcim vekom, preto je výborné, že tento vzácny vitamín nájdeme aj v Zerexe Ultragold.

 • Medzi zdroje vitamínu B12 patrí: pečienka, hovädzie mäso, treska, mlieko, jogurt, vajcia, syry, špenát…

Meď 1,5 mg

„Glukonát meďnatý“ je prvok, ktorý si telo nedokáže samé vytvoriť, čo je na jednej strane aj dobré. Totiž, akokoľvek prínosná je meď pre zdravie človeka, je to stále len kov, ktorý vo vysokých dávkach môže spôsobiť viac škody ako osohu. V Zerexe Ultragold je ho však minimum, a toto množstvo má významnú funkciu.

Meď pôsobí ako silný antioxidant, ktorý môže zlepšiť kondíciu ciev a srdca.pozitívny vplyv na oxidačný stres, je potrebná na pevnosť kostí, pretože prispieva k hustote kostnej dreni a do značnej miery podporuje aj tvorbu kolagénu.

 • Medzi zdroje medi patrí: krab, homár, krevety, ovsené vločky, cícer, avokádo, kešu orechy, sezam, kakao

Pomocné látky: hydroxypropylmtylcelulózu, protihrudkujúca látka = horečnaté soli mastných kyselín (rastlinného pôvodu)

Porovnanie erekčných produktov Zerex

Bylinné extrakty a látkyZerex KlasikZerex ExtralongZerex Ultragold
Tribulus Terrestris150mg100mg300mg
Maca50mg200mg
Ženšen100mg
Schizandra chinensis100mg
Ginko dvojlaločné50mg20mg20mg
L-arginín100mg100mg150mg
Vitamíny a mineráliZerex KlasikZerex ExtralongZerex Ultragold
Vitamín B22,8 mg (200% RVH)
Vitamín B62,8 mg (200% RVH)
Vitamín B120,005 mg (200% RVH)
Zinok10 mg15 mg
Meď1,5 mg (200% RVH)

zerex megabalíkMožno vás zaujme, že Zerex produkty môžete vyskúšať aj v jednom Megabalíku, ktorý obsahuje všetky 3 základné produkty – Klasik, Extralong aj Ultragold a je automaticky zlacnený o 10%.   To Chcem

Zerex Ultragold a jeho účinky, nielen na sexuálnu kondíciu

Pýtate sa, ako je možné, že Zerex Ultragold dokáže podporiť aj plodnosť mužov, keď je prioritne určený pre mužov vo vyššom veku? Jednoducho, proste jeho zloženie je natoľko silné, že muža vo vyššom veku dokáže životne a aj sexuálne prebudiť a mladším mužov, môže zlepšiť spermiogenézu a aj stav spermií. Poďme si však priblížiť kľúčové oblasti, v ktorých vyniká.

Lepšia erekcia

Nie, že by muži po 60 netúžili po sexuálnom živote, práve naopak. Muži sú, aj vo vyššom veku, oveľa viac sexuálne aktívnejší ako ženy, ale problémom je erekcia. Ultragold obsahuje prírodné látky, ktoré dokážu podporiť hladinu testosterónu a zároveň aj zlepšovať cirkuláciu krvi.

Totiž, erekcia je výsledkom hromadenia krvi v mužskom pohlavnom úde, na to však musí byť penis dostatočne zásobovaní krvou, aj v rámci periférnych ciev. S pomocou L-arginínu, ktorý sa premieňa oxid dusnatý, sa krv dostáva aj do periférnych ciev, kde zotrváva, čo zabezpečuje lepšiu erekciu.

Lepšia ejakulácia

Pod lepšou ejakuláciou sa nemyslí len zväčšení objem, ale aj lepší obsah. Skúste si dať vyšetriť vás ejakulát prostredníctvom spermiogramu a to isté zopakujte po 3 mesiacoch užívania Zerexu Ultragold. Možno budete sami prekvapení a aj presvedčení, že môže pomôcť aj v tomto smere. Má potencionálne účinky rozhýbať vaše lenivé spermie a prispieť k vyššej plodnosti. Napokon, už aj samotná objemnejšia ejakulácia, zvyšuje šancu na oplodnenie vajíčka.

Lepšia psychika a viac energie

Všetky zložky, ktoré sa nachádzajú v Zerexe Ultragold pracujú tak, aby podporovali celkové zdravie muža a to aj v rámci jeho psychiky. Kotvičník zemný, Maca a L-arginín, či Schizandra pôsobí na krvný obeh, podporuje dostatočné prekrvenie všetkých orgánov a aj periférnych ciev, čo vedie k rozprúdeniu organizmu. Ide doslova o „životabudiče“, ktoré telu dodávajú energiu a vitalitu. Navyše sa starajú aj o zdravie kostí a o pohybový aparát, pretože meď podporuje kolagén.

Na psychiku pôsobí najmä extrakt z Ginkga, z Schizandry, ale aj vitamíny B-komplex, meď a zinok. Ultragold vďaka nim, uvoľňuje, upokojuje a tak eliminuje negatívne dôsledky stresu na celý zdravotný stav človeka. Týmto spôsobom zmierňuje aj psychogénnu erektilnú dysfunkciu.

Vyššia sexuálna aktivita

Keďže látky dodávajú človeku energiu, inak to nebude ani pri sexuálnom akte. Nielen, že sa vám bude chcieť viac tráviť chvíle milostnými aktmi, ale budete aj vládať. Dokonca, v niektorých prípadoch budete môcť dosiahnuť erekciu aj viackrát, ako ste boli doteraz zvyknutí, nakoľko sa účinky preukázali aj vo zvýšenej citlivosti genitálií. Pri častejšom praktizovaní pohlavného styku, bude dosiahnutie erekcie čím ďalej jednoduchšie.

Vedeli ste, že Zerex predáva až 3 produkty na erekciu a viete s nimi aj ušetriť? Prezrite si zľavy, ktoré môžete získať.

❤️TIP pre vás:

Ďalšie účinky Zerexu Klasik

 • Podpora hladiny testosterónu a libida
 • Intenzívne prekrvovanie pohlavných orgánov
 • Pevnejšia a dlhšia erekcia i po 60-tke
 • Zvýšenie túžby po sexuálnom živote
 • Nárast fyzickej energie a vitality
 • Vyššia šanca na oplodnenie partnerky
 • Urýchlenie metabolizmu
 • Lepší stav vlasov, pleti a nechtov
 • Pokojný a nič nerušený sexuálny zážitok
 • Lepšie sústredenie sa
 • Vyššia imunita
 • Upevnenie partnerských vzťahov

Pre koho je Zerex Ultragold určený a kto by sa mu mal vyhýbať?

Zerex Ultragold je určený pre všetkých mužov od 18 rokov, ktorých trápi slabá erekcia, túžia splodiť potomka, alebo sa nachádzajú vo vyššom veku, ale stále sa zaujímajú o sexuálny život. Navyše, keďže sú kapsule zložené len z čisto rastlinných zdrojov, z vitamínov a minerálov, bez živočíšnych stôp a zdrojov, môžu ich užívať aj vegáni a vegetariáni.

Výnimku tvoria muži, ktorí užívajú lieky na zrážanlivosť krvi, pre nich žiaľ, nie je vhodný, jedine ak to povolí ich lekár. Podobne by nemali, Zerex Ultraguld, užívať páni, ktorí majú problémy so srdcom, s pečeňou, prekonali cievnu príhodu, infarkt, majú kolísavý krvný tlak. Samozrejme, že nie je určený ani pre mužov, ktorí majú alergiu na nejakú zložku v Zerexe Ultragold, pre ženy, tehotné a dojčiace ženy a pre osoby mladšie, ako 18 rokov.

Kedy začať užívať Zerex Ultragold?

 • Túžite po potomkovi
 • Pociťujete stres, ktorý vám znemožňuje sexuálny akt
 • Máte pocit, že váš sexuálny život je na bode mrazu
 • Všimli ste si, že váš záujem o sex rapídne klesol
 • Chcete byť rovnako sexuálne aktívny, ako kedysi
 • Potrebujete pomoc s erekciou
 • Vaša erekcia nie je pevná
 • Váš penis vám ochabne skôr, ako uspokojíte partnerku
 • Máte strach zo sexuálneho zlyhania
 • Ejakulácia je nedostatočná v zmysel objemu
 • Dochádza k predčasnému vyvrcholeniu
 • Túžite zlepšiť svoj sexuálny apetít
 • Máte psychogénnu alebo fyziogénnu erektilnú disfunkciu

Dávkovanie a užívanie Zerexu Ultragold

Zerex Ultragold je doplnok stravy a výživy, ktorý zvyšuje šance na oplodnenie a celkovo môže zlepšiť sexuálny život muža v každom veku, aj po 60-tke. Práve preto, že ide o dlhodobé účinky a aj komplexnejšie riešenie problému, je určený na dlhodobé užívanie. Podľa výrobcu, je minimálna dĺžka užívania 3 mesiace.

Ultragold sa užíva denne, v množstve 2 kapsuly a to tak, že 1 kapsulu užijete ráno a 1 večer. Samozrejme v celosti a s dostatočným prísunom vody.

Hoci užívanie nie je striktne viazané na jedlo, výrobca odporúča užívať kapsule spolu s jedlom. Zvýši sa tak efektívnosť, nakoľko jednotlivé vitamíny, ktoré sa nachádzajú v Zerexe Ultragold, sú rozpustné práve v tukoch.

Maximálnu dennú dávku, čo sú aj odporúčané 2?? kapsule, neprekračujete, môžete tak zvýšiť riziko vedľajších účinkov. Navýšením dávky účinok nijako nezvýšite.

Ak zabudnete užiť, nič sa nedeje, celkový účinok by to nemalo nijako zásadne ovplyvniť. Zabudnutú dávku nenahrádzajte užitím dvojnásobnej dávky a pokračujte v užívaní tak, ako keby ste zabudnutú dávku užili.

Galéria produktu

Staršie balenia

Foto zo staršieho obalu

Ako vyzerá a koľko stojí Zerex Ultragold

Vzhľad Zerexu Ultragold, celkom výstižne korešponduje s názvom. Gold znamená zlato, čo výrobca využil v prípade etikety, ktorá je ladená do bielo-zlatých farieb. Nie je to však jediná spojitosť, napokon aj Utragold sa preto nazýva tak, pretože je určený pre mužov v „zlatom veku“. Na etikete nájdete všetky dôležité informácie, návod na užívanie, dátum exspirácie a samozrejme názov produktu so značkou a s pečaťou značky Zerex.

Vyrába sa vo forme kapsúl, ktoré sú, podobne ako všetky produkty od Zerexu, umiestnené v plastovej fľaštičke s vrchnákom. Kapsule sú okrem vrchnáka chránené aj potravinárskou alu fóliou.

Čo sa týka ceny Zerexu Ultragold, 1 základné balenie, ktoré obsahuje až 120 kusov kapsúl, stojí 65 €. Je možné, že sa vám táto cena zdá trochu prehnaná, no je potrebné si uvedomiť, že 120 kapsúl je, pri optimálnom užívaní, 2 kapsule denne, množstvo na 60 dní, teda 2 mesiace. Jedna denná dávka vás vyjde na menej ako 1,1 €.

Dostupnosť v lekárni

Tip: Hľadáte Klasik v lekárni? To už po novom naozaj nie je problém. Kúpiť ho môžete vo viacerých lekárňach, avšak prevažne online. Teda je skôr nepravdepodobné, aby ho držali skladom k okamžitej kúpe. Preto v zásade odporúčame iba hlavný eshop a nie lekáreň, nakoľko vám príde nielen diskrétne ale zväčša rýchlejšie ako z internetovej lekárni.

Skúsenosti a recenzie so Zerex Ultragold

Pravdepodobne vás neprekvapí, že o Zerexe Ultragold a vôbec o produktoch Zerex, ktoré sú zamerané na potenciu muža, je mnoho diskusných fór, skúseností a aj recenzií. Úsmevné je, že takmer v 80%, o skúsenostiach s Ultragold, hovoria ženy, v mene svojich manželov.

Pri užívaní ste zaznamenali navodenie príjemnej psychickej atmosféry, uvoľnenie, ale aj zvýšenie sexuálnej aktivity a kvalitnejšiu erekciu. Existujú aj prípady, kedy počas užívania došlo k počatiu.

Samozrejme, že ide len o výživový doplnok, ktorý nelieči, má individuálne účinky, čo znamená, že nie každému pomohol. Ťažko povedať čím to je, možno krátkou dobou užívania alebo vážnejším zdravotným stavom, ktoré už vyžadujú odborný posudok lekára.

Každopádne, skutočných recenzií a ohlasov na Zerex Ultragold je dosť, o ich existencii sa môžete presvedčiť sami na rôznych fórach, napr. na modrykonik.sk a pod.

Hodnotenie Zerexu Ultragold

Zerex Ultragol hodnotíme známkou 1. Dôvodom je výborné zloženie s vysokým obsahom použitých extraktov z rastlín. Prínosné pre mužov v pokročilom veku je aj pridané množstvo vitamínov a minerálov, ktoré podporuje celkové zdravie muža. Trend vo výrobe vegánskych kapsúl si Zerex zanecháva, čo je tiež výhodné pre mužov vegánov.

Pozitívum je aj cena balenia Ultragoldu, pretože, hoci balenie stojí 65 €, je to množstvo na 2 mesiace. Znamená to, že ak by sme toto balenie rozdelili na polovicu, a vytvorili tak 2 mesačné balenia, Ultragold by stál len 32,50 €. To je v porovnaní, napr. so Zerexom Klasik, naozaj výborná cena.

Nevýhodou je, že je určený na dlhodobé užívanie. Jedine dlhodobým užívaním je možné dosiahnuť optimálne výsledky a účinky.

Naše hodnotenie zavŕšime pozitívnou informáciou a tou je, že  existuje mnoho dostupných skúseností, z ktorých podstatná väčšina je pozitívna.

 

 

zerex ultraghold cena a balenie

Ultragold je ideálny na dlhodobé užívanie s intenzívnym účinkom

Vedeli ste, že Zerex predáva až 3 produkty na erekciu a viete s nimi aj ušetriť? Prezrite si zľavy, ktoré môžete získať.

❤️TIP pre vás:

Zerex Ultragold a jeho výhody

 • Výborná cena
 • Prírodné zloženie + vitamíny a minerály
 • Overený výrobca
 • Možnosť užívať v každom veku od 18 rokov
 • Kvalitnejšia erekcia
 • Širokospektrálny účinok = psychická pohoda, rýchlejší metabolizmus
 • Skvalitnenie ejakulácie a zvýšenie šance na oplodnenie partnerky
 • Posilnenie imunity
 • Vitálnejšie a energickejšie telo
 • Mnoho pozitívnych recenzií
 • Garancia vrátenia peňazí

Zerex Ultragold a jeho nevýhody

 • Dlhodobé užívanie, min. 3 mesiace
 • Chýbajú recenzie na heureka.sk alebo na heureka.cz

Upozornenie

Páni, pred tým, ako začnete užívať Zerex Ultragold, by ste si mali prečítať príbalový leták na adc.sk. Uvedomte si, že ide len o výživový doplnok, ktorý nenahrádza pestrú a rozmanitú stravu, či zdravý a aktívny životný štýl. Preto je nevyhnutné, účinok Ultragoldu podporiť, napr. zmenou stravovacích návykov.

Zerex Ultragold, nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy, pre deti a osoby mladšie ako 18 rokov a  pre mužov, ktorí majú alergiu alebo sú precitlivení na niektorú zo zložiek v doplnku.

Maximálnu a zároveň odporúčanú dennú dávku, 2 kapsule, neprekračujte a užívajte podľa manuálu, ktorý sa nachádza aj na etikete výrobku.

Po uplynutí dátumu na obale neužívajte.

Neodporúča sa kombinovať s liekmi na riedenie krvi.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne Zerex Ultragold sa môžete obrátiť priamo, na oficiálnej stránke výrobcu https://zerex.sk/produkt/Zerex-ultragold buď online formou, prostredníctvom chatu alebo telefonického kontaktu, kde vám radi odpovedia na všetky vaše otázky.

Vedľajšie účinky, kontraindikácie a interakcie Zerexu Klasik s inými liekmi

 • Kontraindikácie = vek do 18 rokov, alergia, tehotenstvo, dojčenie, alkohol, nedávna cievna mozgová príhoda, nedávny srdcový infarkt, nízky krvný tlak, problémy so srdcom, problémy s pečeňou
 • Vedľajšie účinky = alergická reakcia
 • Interakcie s inými liekmi = lieky na riedenie krvi

Ďalšie užitočné informácie ohľadne Zerexu Ultragold nájdete aj na adc.sk  https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/zerex-ultragold-968393.html

Čo vás zaujíma o Zerexe Ultragold?

Zerex Ultragold je doplnok, ktorý je určený pre mužov v pokročilom veku, ale vďaka svojmu silnému zloženiu, aj pre mužov, ktorí chcú zvýšiť šance na oplodnenie svojej partnerky. Na základe toho je nevyhnutné, aby sme vám v krátkosti urobili záverečné zrekapitulovanie v podobe rýchlych otázok a odpovedí..

Čo je Zerex Ultragold a kto ho vyrába?

Zerex Ultragold je doplnok stravy a výživy, ktorý celkovo zlepšuje sexuálny život seniorov alebo pánov v najlepších rokoch. Rovnako je tak vhodným prostriedkom na zlepšenie ejakulačného sekrétu (lepšia pohyblivosť spermií, vyššie množstvo plodných spermií).

Vyrába ho slovenská spoločnosť Active life Inv., s.r.o., ktorá vyrába kvalitné produkty vo viacerých štátoch, pod značkou Zerex. Momentálne sa aj Ultragold predáva vo viacerých štátoch, vrátane Slovenska, Česka, Maďarska, Rumunska, Poľska…

Čo obsahuje Zerex Utragold?

Výnimočnosť spočíva v jeho unikátnom zložení, ktoré je tvorené čisto z rastlinných zdrojov, presnejšie z extraktov rastlín. Okrem nich sa v ňom nachádzajú aj mnohé vitamíny a stopové prvky, ktoré celkovo podporujú zdravie muža.

V optimálnej dennej dávke, čo sú 2 kapsule, nájdete:

 • Kotvičník zemný 300 mg („Tribulus terrestris“) extrakt z plodu, obsah 40% saponínov
 • Maca peruánska 200 mg („Lepidium meyenii“) extrakt z koreňa 10:1
 • L-arginín hydrochlorid 150 mg,
 • Schizandra čínska 50 mg („Schisandra chinensis“) extrakt z dreveného plodu, obsah 4% schizandrinu
 • Ginko dvojlaločné 20 mg („Ginkgo Biloba“) extrakt z listov 24/6 (flavony/laktony)
 • Zinok 15 mg („Bisglycinát zinočnatý“)
 • Vitamín B2 2,8 mg („Riboflavín“)
 • Vitamín B6 2,8 mg („Pyridoxín hydrochlorid“)
 • Vitamín B12 0,005 mg („Kyanokobalamín“)
 • Meď 1,5 mg („Glukonát meďnatý“)
 • Pomocné látky: hydroxypropylmtylcelulózu, protihrudkujúca látka = horečnaté soli mastných kyselín (rastlinného pôvodu)
 • Neobsahuje žiadne živočíšne zdroje

Ako sa užíva a dávkuje Zerex Ultragold a ako dlho ho treba užívať?

Zerex Ultragold sa dávkuje denne, v množstve 2 kapsuly: 1 ráno a 1 večer, spolu s jedlom. Je určený na dlhodobé užívanie a na dosiahnutie optimálnych účinkov je potrebné užívať minimálne 3 mesiace.

Aká je cena Zerexu Ultragold?

1 balenie s počtom kusov 120, stojí 65 €.

Ako dlho mi vydrží jedno balenie Zerexu Ultragold?

Nakoľko 1 balenie obsahuje 120 kapsúl a optimálna denná dávku sú 2 kapsule, potom 1 balenie Zerexu Ultragold je prispôsobené na 2 mesiace: 120:2 = 60 dní

Potrebujem lekársky predpis na kúpu Zerexu Ultragold?

Nakoľko ho neprepláca žiadna poisťovňa a je klasifikovaný ako výživový doplnok, na jeho výdaj a kúpu, nepotrebujete recept.

Je dostupný v lekárni?

Áno, dá sa kúpiť aj v niektorých lekárňach, ale stále len online formou. Túto kúpu však neodporúčame, pretože garanciu vrátenia peňazí, môžete využiť len ak si ho objednáte  na oficiálnej stránke výrobcu https://zerex.sk/produkt/zerex-ultragold.

Kde sa dá kúpiť Zerex Ultragold?

Zerex Ultragold je dostupný online, na oficiálnej stránke značky Zerexhttps://zerex.sk/produkt/zerex-ultragold alebo v niektorých online lekárňach.

Kedy pocítim prvé účinky tabletiek Zerex Ultragold?

Prvé účinky  sa objavia v závislosti od počiatočného zdravotného i psychického stavu muža a aj jeho veku. Okrem toho, je určený na dlhodobé užívanie, takže páni, ak túžite po dieťati, potom je nutné, aby ste Zerex užívali minimálne 3 mesiace.

Zlepšenie v sexuálnej oblasti by ste mali pociťovať po pár dňoch od užitia prvej dávky, cca po 3 až 4 dňoch. Je to však vysoko individuálne, u niekoho, kto je citlivý na výživové doplnky, môžu prísť účinky skôr a u niekoho neskôr. Optimálne sa však udávajú 2 až 3 týždne.

Môžem užívať Zerex Ultragold a piť alkohol?

Určite nie. Samozrejme, že ak si dáte raz za čas pohárik vínka, nič zlé sa nestane, no pravidelnému víkendovému popíjaniu sa vyhnite.

Alkohol v kombinácii so Zerexom Ultragold môže vyvolať rad neželaných vedľajších účinkov. Mimo toho, alkohol zabíja spermie a znemožňuje plodnosť muža, spôsobuje lenivosť spermií, no a negatívne ovplyvňuje nervový systém, ktorý je na dosiahnutie kvalitnej erekcii veľmi dôležitý.

Je možné Zerex kombinovať s inými liekmi?

Závisí od toho s akými liekmi. Ak ide o lieky, ktoré spôsobujú zrážanie krvi, potom určite nie. Podobne nie je vhodné kombinovať ani s liekmi na srdce, na ochorenie pečene alebo hormonálne lieky.

Ak máte obavy z toho, ako zareagujú vaše lieky spolu so Zerexom Ultragold, neváhajte sa obrátiť na svojho vyšetrujúceho lekára, urológa alebo napíšte na informačné centrum Zerexu info@zerex.sk

Môžu sa tabletky Zerex Ultragold kombinovať aj s inými výživovými doplnkami?

Ak ide o výživové doplnky od jedného výrobcu, v tomto prípade Zerex, áno môžu, ale je potrebné ich kombinovať s istým časový odstupom, aby sa jednotlivé látky v produktoch vzájomne negatívne neovplyvňovali. Ak napr. užívate Zerex Ultragold, môžete užívať aj Zerex Klasik, ale tak, že namiesto jednej dávky alebo 1 kapsuly Ultragold si dajte 1 kapsulu  Klasik (ráno Ultragold a večer pred pohlavným stykom Klasik).

S výživovými doplnkami na problémy s erekciou, od iných výrobcov, sa  neodporúča kombinovať.

Ako funguje garancia vrátenia peňazí?

Zerex chce pre svojich zákazníkov len to najlepšie a preto je ochotný, za každú oprávnenú reklamáciu vrátiť peniaze. Funguje to jednoducho, na info@zerex.sk stačí zaslať mail, kde opíšte svoj problém, resp. dôvod prečo žiadate o vrátenie peňazí a ak je váš dôvod skutočne oprávnený, na váš bankový účet vám budú peniaze okamžite vrátené.

Existujú aj iné tabletky na erektilnú disfunkciu a plodnosť muža, podobné Zerexu Ultragold?

Samozrejme, že existujú, nakoľko ereckia, neplodnosť či plodnosť muža je momentálne predmetom záujmu mnohých manželských i nemanželských párov. Aj samotný Zerex vyrába niekoľko produktov, ako zvýšiť šance na prekonanie erektilnej dysfunkcie, napr. Zerex Klasik alebo Zerex Extralong, či Zerex Klasik Plus.

Ak by sme sa pozreli na iných výrobcov, populárnymi sú aj produkty Erexan, v tomto konkrétnom prípade (plodnosť a celkové skvalitnenie sexuálneho života) Erexan Stabil.

Ako zlepšiť účinky Zerexu Ultragold?

Zerex Ultragol má mimoriadne potencionálne účinky najmä v oblasti erekcie, s čím súvisí aj plodnosť muža. Stále je to však len doplnok výživy, ktorý je potrebné užívať denne, v rámci celkovej zmeny životného štýlu. Jedine tak možno očakávať od Zerexu Ultragol účinky. Čo by ste teda mali zmeniť?

 1. Stravovanie:
 • Jedzte viac zeleniny a ovocia, obmedzte prísun sladkostí, pečiva a nezdravých tučných jedál
 • Jedzte málo a častejšie
 • Raňajkujte
 1. Fyzickú aktivitu:
 • Denne vykonávajte pohybové aktivity
 • Pohyb vykonávajte správne
 • Pri pohybe nezabudnite správne dýchať
 1. Relaxovanie:
 • Naučte sa správne oddychovať
 • Vykonávajte hobby
 • Vyhľadávajte denné svetlo, slnko a čerstvý vzduch
 1. Sexuálny život:
 • Neprestávajte sexuálne žiť
 • Aj napriek sexuálnym problémom sa nikdy nevzdávajte
 1. Partnerský život:
 • Rozprávajte sa o problémoch a hľadajte spoločné riešenie
 • Smejte sa
 1. Životný štýl:
 • Prestaňte fajčiť
 • Nepite alkohol
 • Dostatočne dlho spite

Použité zdroje:

4.2/5 - (5 votes)

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+