zerex pre ženy

Zerex pre ženy

Môže ho užívať aj nežné pokolenie?

zerex pre ženy

Zerex pre ženy – veľmi často sa pri prípravkoch na zvýšenie sexuálnej chuti rozpráva iba o mužoch a ich potrebách. Ako riešiť erektílnu dysfunkciu, ako oddialiť ejakuláciu a ako zvýšiť tvorbu testosteronu. Existujú stovky prípravkov, ktoré toto sľubujú. Medzi ne patrí aj Zerex.  Vďaka nemu môžu muži aspoň sčasti prežívať plnohodnotný sexuálny život so svojou partnerkou.

S tým prichádza otázka:  Čo ak má problémy v sexuálnom živote práve žena?  Tým, že žena nemusí dosiahnuť erekciu, nejaví sa to ako až taký problém. Opak je však pravdou. Aj ženy potrebujú cítiť, že majú chuť na sex a poriadne si ho užiť.

Avšak vďaka Zerexu to nebude. Zerex pre ženy (zatiaľ) neexistuje, ale netreba to vzdávať. Existuje množstvo iných prípravkov, ktoré môžu ženám pomôcť.

Aphrodisia V

Prípravok, ktorý má verziu ako pre mužov, tak aj pre ženy. Je prírodný, tak ako aj Zerex a pomáha ženám uvoľniť sa, navnadiť vzrušenie, zlepšuje zážitok zo sexu a pomáha zmierniť predmenštruačný syndróm. Aphrodisia V obsahuje macu, L-arginín, krpčiarku šípolistú a extrakt z listov Damiány. 

Vyžaduje pravidelné užívanie, maximálne jednu tabletu dvakrát denne po jedle. Kúpiť si ju môžete za 24,90€ a jedno balenie obsahuje 60 kapsúl, takže vám vydrží jeden mesiac.

ArginMax

ArginMax je ďalší produkt, ktorý je určený pre obe pohlavia. Každý má svoju verziu, samozrejme, takže muž aj žena nemôžu užívať to isté balenie a musia si kúpiť jedno zvlášť. Ženská verzia ArginMaxu obsahuje L-arginín, L-citrulín, tribulus a Crocus. Zaobstarať si ho môžete za 34,60€ a obsahuje 45 kapsúl. Užívajú sa dve denne a je nutné ich užívať pravidelne.

Maca

Maca je hľuza, ktorá obsahuje množstvo vitamínov a nachádza sa takmer v každom prípravku na zlepšenie erekcie a sexuálneho života mužov.Pôsobí ale aj na ženy a to uvoľnením, zmiernením záťaže na organizmus a zvýšením libida. Macu môžete do organizmu dostať v podobe tabletiek Maca Fresh. 

Tipy pre zlepšenie sexuálnej výkonnosti u žien

Milé čitateľky, ak vy sami nie ste spokojné s vašou sexuálnou výkonnosťou, ktorá vám bráni užívať si dokonalý sex s vaším partnerom, ste na správnom mieste. Všetko sa dá vyriešiť len treba vedieť, ako na to a čo pre to obetovať. Odmenou vám budú slastné pocity partnera po tom najlepšom sexuálnom zážitku. Snažte sa identifikovať problém, ktorý vám môže brániť zvyšovať vašu sexuálnu výkonnosť.

  1. Zmena životného štýlu – za nedostatok sexuálnej výkonnosti môže vo väčšine prípadov uponáhľaný životný štýl prinášajúci stres, prepracovanosť či únavu. Snažte sa dopriať si viac pohybu a konzumujte zdravšie a ľahšie stráviteľné jedlá.
  2. Cvičenie – existujú rôzne formy cvikov, ktoré pomáhajú v sexuálnej oblasti. Na zvýšenie výdrže vám stačia kardio cvičenia alebo akékoľvek cviky v posilňovni zamerané na výdrž.
  3. Odstránenie zdravotných problémov – možno neuveríte, ale aj zdanlivo menej závažný problém môže mať vplyv na to, koľko v posteli vydržíte. Príkladom môžu byť rôzne kardiovaskulárne ochorenia a ťažkosti, ktoré znemožňujú podať stopercentný sexuálny výkon. Navštívte preto vášho lekára, ak máte určité podozrenia.
  4. Tantrické masáže – doprajte si s vaším partnerom poriadnu tantrickú masáž, ktorá vás pripraví na jedno a to isté – skvelý sexuálny a vzrušujúci zážitok. Ani neviete, ako si takýmito pravidelnými masážami môžete zvýšiť chuť do sexuálnych aktivít.
5/5 - (1 vote)

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+