Zerex pre ženy

Posledná aktualizácia článku:

Môže ho užívať aj nežné pokolenie?

zerex pre ženy

Zerex pre ženy – veľmi často sa pri prípravkoch na zvýšenie sexuálnej chuti rozpráva iba o mužoch a ich potrebách. Ako riešiť erektílnu dysfunkciu, ako oddialiť ejakuláciu a ako zvýšiť tvorbu testosteronu. Existujú stovky prípravkov, ktoré toto sľubujú. Medzi ne patrí aj Zerex.  Vďaka nemu môžu muži aspoň sčasti prežívať plnohodnotný sexuálny život so svojou partnerkou.

S tým prichádza otázka:  Čo ak má problémy v sexuálnom živote práve žena?  Tým, že žena nemusí dosiahnuť erekciu, nejaví sa to ako až taký problém. Opak je však pravdou. Aj ženy potrebujú cítiť, že majú chuť na sex a poriadne si ho užiť.

Avšak vďaka Zerexu to nebude. Zerex pre ženy (zatiaľ) neexistuje, ale netreba to vzdávať. Existuje množstvo iných prípravkov, ktoré môžu ženám pomôcť.

Aphrodisia V

Prípravok, ktorý má verziu ako pre mužov, tak aj pre ženy. Je prírodný, tak ako aj Zerex a pomáha ženám uvoľniť sa, navnadiť vzrušenie, zlepšuje zážitok zo sexu a pomáha zmierniť predmenštruačný syndróm. Aphrodisia V obsahuje macu, L-arginín, krpčiarku šípolistú a extrakt z listov Damiány. 

Vyžaduje pravidelné užívanie, maximálne jednu tabletu dvakrát denne po jedle. Kúpiť si ju môžete za 24,90€ a jedno balenie obsahuje 60 kapsúl, takže vám vydrží jeden mesiac.

ArginMax

ArginMax je ďalší produkt, ktorý je určený pre obe pohlavia. Každý má svoju verziu, samozrejme, takže muž aj žena nemôžu užívať to isté balenie a musia si kúpiť jedno zvlášť. Ženská verzia ArginMaxu obsahuje L-arginín, L-citrulín, tribulus a Crocus. Zaobstarať si ho môžete za 34,60€ a obsahuje 45 kapsúl. Užívajú sa dve denne a je nutné ich užívať pravidelne.

Maca

Maca je hľuza, ktorá obsahuje množstvo vitamínov a nachádza sa takmer v každom prípravku na zlepšenie erekcie a sexuálneho života mužov.Pôsobí ale aj na ženy a to uvoľnením, zmiernením záťaže na organizmus a zvýšením libida. Macu môžete do organizmu dostať v podobe tabletiek Maca Fresh. 

Aktualne skore
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+