Zerex Parfumy

zerex parfumy

Zerex parfum- afrodiziakum v spreji

Afrodiziakum je známe už od dávnych dôb. Ľudia si vždy chceli spestriť sexuálny život. Či to bolo už popíjanie rôznych nápojov, jedenie špeciálnych jedál, alebo potieranie sa rôznymi masťami. Často sa takéto afrodiziakum vyrábalo aj z jedovatých látok. Postupom času ľudia prišli na to, čo naozaj funguje a čo je jedovaté.

Pod afrodiziakom sa chápe taká látka, ktorá pôsobí na zmysli mužov a žien tak, že sa zvyšuje sexuálny apetít a rozširuje sa sexuálnej zmýšľanie. Jednoducho povedané, afrodiziakum osvieži sexuálny život a vzájomnú príťažlivosť.

V dnešnej dobe je už výroba afrodiziaka veľmi pokročilá. Aj keď existujú aj prírodné látky, ktoré podporujú sexuálny apetít, tak vývoj pokročil tak, že sa vyrábajú už aj instantné parfumy, ktoré obsahujú viacero účinných látok. Jedným z týchto parfumov sú aj Zerex parfumy.

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Mužské parfumy
 3. Ženské parfumy
 4. Cena a balenie
 5. Hodnotenie
 6. Ako používať
 7. Upozornenie

O čo pri Zerex parfumoch ide?

Zerex parfumy sú prírodné afrodiziakum, ktoré slúži na to, aby prilákali sexuálneho partnera a vytvorili v ňom túžbu po danej osobe a chuť na sexuálny styk. Obsahujú feromóny, ktoré zabezpečujú rýchle prilákanie opačného pohlavia. Použitím týchto parfumov, sa muži stávajú príťažlivejšími a mužnejšími. Zerex parfumy nemajú žiadnu vôňu, a preto pôsobia veľmi diskrétne, bez toho aby si to opačné pohlavie uvedomovalo.

Pozitívne účinky:

 • Zvyšujú atraktivitu u opačného pohlavia
 • Zlepšujú sexuálny apetít
 • Navodzujú neodolateľnú príťažlivosť
 • Sú čisto prírodné
 • Sú vysoko koncentrované
 • Osviežujú sexuálny život
 • Navodzujú nové myšlienky pri sexuálnom styku

Zerex parfumy a ich zloženie

Pre každé pohlavie, mužské aj ženské, boli vyvinuté parfumy, ktoré sa rozlišujú podľa toho, aké majú zloženie a pre každú osobnosť.

Mužské parfumy

Mužské parfumy sú tri druhy, ktoré sa volajú podľa toho, ako sa muž cíti a akú má osobnosť. Sú to Zerex parfumy Gentleman, Hunter a Sport.

Zerex parfum Gentleman

zerex gentleman

Vôňa pre mužov, ktorá je mužná a decentná, ako stvorená prevážne a dôležité situácie. Vhodná na denné nosenie aj výnimočné príležitosti. Hlavnými prísadami sú škorica, citrusy a rôzne dreviny. Charizmu tohto elegantného parfumu dotvára tón ruže a jemná vôňa kože.

Prírodné zloženie zabezpečuje príťažlivosť u opačného pohlavia a vracia sebavedomie.

Zloženie

Alcohol Denat, Parfum, Aqua, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Linalool, Eugenol, Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citral

Zerex parfum Hunter

zerex hunter

Energická pánska vôňa plná vzácnych drevín (céder, santalové a olivové drevo) v kombinácii s klinčekom, škoricou a citrónom. Parfum pre vyrovnanú a charizmatickú osobnosť.

Vysoký podiel esenciálnych olejov a vonných esencií z rastlín, ktoré sú známe pre svoje afrodiziakálne účinky, robí tento parfum výnimočným. Parfém pre akčných pánov bol navrhnutý známym českým parfumérom.

Zloženie

Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Limonene, Citronellol, Benzyl Benzoate, Eugenol, Geraniol, Citral

Zerex parfum Sport

zerex sport

Svieža a energická vôňa pre aktívneho a pozitívne naladeného pána. Základ parfumu tvorí kvetinová (fialka, ruža, hyacint, cyklamén) a citrusová (pomaranč, citrón, limetka, mandarínka) vôňa.

Zabezpečí neodolateľnú príťažlivosť druhého pohlavia vďaka obsahu prírodného afrodiziaka.

Zloženie

Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Benzyl Benzoate, Evernia furfuracea extract, Benzyl Alcohol, Evernia prunastri extract, Citral

Ženské parfumy

Ženské parfumy sú špeciálne vyvinuté pre nežnejšie pohlavie. Taktiež obsahujú prírodné afrodiziakum, ktoré pôsobí na opačné pohlavie veľmi intenzívne. Sú to parfumy Zerex parfum Destiny, Zerex parfum Sensual, Zerex parfum Desire.

Dámsky parfum Zerex Destiny

zerex destiny

Decentná kvetinovo-drevitá vôňa s medovým podtónom pridá vážnosť a štýl elegantnej dáme.

Pre pritiahnutie pozornosti opačného pohlavia sa využíva moc  esenciálnych olejov a vonných esencií rastlín, ktoré sú známe pre svoje afrodiziakálne účinky. Vďaka obsahu prírodného afrodiziaka napomáha parfém navodiť náladu a zvýšiť sebavedomie

Zloženie

Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Benzyl Salicylate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Coumarin, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Citral

Dámsky parfum Zerex Sensual

zerex sensual

Kvetinová vôňa zvýrazní ženskú nežnosť a pôvab. Kaktusový kvet, jazmín a ruža sa podpisujú na neodolateľnej vôni zmyselnej ženy.

Zloženie

Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Limonene, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Geraniol, Citral, Coumarin, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional

Dámsky parfum Zerex Desire

Zerex desire

Ovocno-citrusová vôňa pre každú aktívnu a energickú ženu. Vôňa citrusu a zeleného jablka v mysli odoberú niekoľko rokov a navodia opäť pocit dievčaťa.

Zloženie

Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Limonene, Citral, Linalool, Cinnamal, Citronellol, Geraniol

Cena a balenie

Parfumy Zerex sa dajú kúpiť na oficiálnej stránke výrobcu.

NázovBalenieCena
Zerex parfum Gentleman1 kus39 eur
Zerex parfum Hunter1 kus39 eur
Zerex parfum Sport1 kus39 eur
Zerex parfum Destiny1 kus39 eur
Zerex parfum Sensual1 kus39 eur
Zerex parfum Desire1 kus39 eur
Zerex parfum dámske vzorky3 vzorky3,90 eur
Zerex parfúm pánske vzorky3 vzorky3,90 eur
Zerex parfum Hunter1 vzorka1,49 eur
Zerex parfum Sport1 vzorka1,49 eur
Zerex parfum Destiny1 vzorka1,49 eur
Zerex parfum Sensual1 vzorka1,49 eur
Zerex parfum Desire1 vzorka1,49 eur

Zerex Parfumy

zerex parfumy

Zerex patrí medzi nájznámejšie produkty, ktoré sa zameriavajú na prevenciu a prírodnú liečbu problémov s erekciou. Blahodárne pôsobí aj na sexuálnu výdrž či chuť na sex známu ako libido. Vďaka parfumom Zerex, či už ste žena alebo muž, budete atraktívnejší a plný sexepílu pre vašeho partnera.

? Cena je iba 34 eur a keď vložíte pri objednávke do poznámky dog2 – máte zľavu 2 eurá. Jeho obsah zloženie je výhradne prírodného pôvodu:

Hodnotenie užívateľov

Hodnotenia užívateľov sú veľmi pozitívne. Väčšina používateľov zhodnotila, že sľubovaný úspech sa dostavil v dostatočnej miere a splnil očakávania.

Pozitívne účinky:

 • Zvýšený sexuálny apetít
 • Zvýšená príťažlivosť
 • Lepšie sebavedomie
 • Zvýšená atraktivita
 • Lepšie myšlienky pri sexuálnom styku
 • Pozitívum, že zloženie je z prírodných esencií
 • Priaznivá cena
 • Pekná vôňa

Negatívne účinky:

 • Užívatelia neuvádzajú negatívne skúsenosti

Ako užívať

Perfémy Zerex sa užívajú ako každý iný parfum. Používať ich treba buď denne, namiesto zvyčajného parfumu, alebo vo väčšom množstve sa môžu užiť vtedy, keď treba vzbudiť túžbu u opačného pohlavia. Taktiež je vhodné ich používať pred sexuálnym stykom.

Parfúmy sa striekajú na pulzné miesta, ako sú krk, alebo zapästie. Tieto parfumy sa nesmú rozotierať, pretože by sa zničili dôležité molekuly.

Upozornenie

Pozor si treba dávať pri zložení, aby sa nevyskytla alergická reakcia, alebo precitlivenosť na niektorú zo zložiek parfumov.

Zerex Parfumy
5 (100%) 1 vote

Zanechaj nám svoj názor