zerex parfumy

Zerex Parfumy – omámte svojho partnera

zerex parfumy

Zerex parfum- afrodiziakum v spreji

Afrodiziakum je známe už od dávnych dôb. Ľudia si vždy chceli spestriť sexuálny život. Či už popíjaním rôznych nápojov, jedenie špeciálnych jedál, alebo potieranie sa rôznymi masťami. Často sa takéto afrodiziakum vyrábalo aj z jedovatých látok. Postupom času ľudia prišli na to, čo naozaj funguje a nemusí to byť ani jedovaté.

Pod afrodiziakom sa chápe taká látka, ktorá pôsobí na zmysli mužov a žien tak, že sa zvýši sexuálny apetít a rozširuje sa sexuálne zmýšľanie. Jednoducho povedané, afrodiziakum osvieži sexuálny život a vzájomnú príťažlivosť.

V dnešnej dobe je už výroba afrodiziaka veľmi pokročilá. Aj keď existujú aj prírodné látky, ktoré podporujú sexuálny apetít, vývoj pokročil a vyrábajú sa už aj instantné parfumy, ktoré obsahujú viacero účinných látok. Jedným z týchto parfumov sú aj Zerex parfumy.

O čo pri Zerex parfumoch ide?

Zerex parfum je prírodné afrodiziakum, ktoré slúži na to, aby prilákali sexuálneho partnera a vytvorili v ňom túžbu po danej osobe a chuť na sexuálny styk. Obsahujú intímne feromóny, ktoré zabezpečujú rýchle omámenie opačného pohlavia. Čuchom ich síce necítite, ale váš mozog začne na ne okamžite reagovať a zvyšovať vaše libido. Použitím týchto parfumov, sa muži stávajú príťažlivejšími a mužnejšími, a zo žien sa stávajú tiché “čertice”.

Pozitívne účinky:

 • Sú to originál parfúmy, žiadne toaletné vody
 • Ich vôňa je dlhotrvácna
 • Luxusné prevedenie, jednoduchá aplikácia
 • Jedno streknutie vám vydrží hodiny
 • Zvyšujú atraktivitu u opačného pohlavia
 • Zlepšujú sexuálny apetít
 • Navodzujú neodolateľnú príťažlivosť
 • Sú čisto prírodné
 • Sú vysoko koncentrované
 • Osviežujú sexuálny život
 • Navodzujú nové myšlienky pri sexuálnom styku

Zerex parfumy a ich zloženie

Pre každé pohlavie, mužské aj ženské, boli špeciálne vyvinuté parfumy. Navzájom sa odlišujú podľa zloženia a dokonca, si môžete vybrať aj parfém podľa vašej osobnosti. Zerex poskytuje naozaj bohatú škálu parfúmov. Výber je len a len na vás alebo na vašom partnerovi.

Mužské parfumy

Z pánskych parfumov máte na výber z 3 jedinečných neodolateľných vôní. Vyberte si parfum podľa vašej osobnosti. Ste typ muža, ktorý preferuje obleky, kravaty a takýto “dress code” si vyžaduje aj vaša práca? V tom prípade model Gentleman bude ako stvorený pre vás. Alebo ste typ muža, ktorý sa rád potí v posilňovni a dá si záležať na svojej svalnatej mužskosti? Zerex Sport vaše svaly ešte viac zvýrazní. Pre tvrďasov, ktorí milujú korenisté a drevisté vône je tu Zerex Hunter.

Zerex parfum Gentleman

zerex gentleman

Vôňa pre mužov, ktorá je mužná a decentná, ako stvorená pre vážne a dôležité situácie. Vhodná na denné nosenie aj na výnimočné príležitosti. Hlavnými prísadami sú škorica, citrusy a rôzne dreviny. Charizmu tohto elegantného parfumu dotvára tón ruže a jemná vôňa kože.

Zloženie

Alcohol Denat, Parfum, Aqua, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Linalool, Eugenol, Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citral

Prírodné zloženie zabezpečuje príťažlivosť u opačného pohlavia a mužovi s týmto parfumom zvyšuje sebavedomie.

Zerex parfum Hunter

zerex hunter

Energická pánska vôňa plná vzácnych drevín (céder, santalové a olivové drevo) v kombinácii s klinčekom, škoricou a citrónom. Parfum pre vyrovnanú a charizmatickú osobnosť.

Vysoký podiel esenciálnych olejov a vonných esencií z rastlín, ktoré sú známe pre svoje afrodiziakálne účinky, robí tento parfum výnimočným. Parfém pre akčných pánov bol navrhnutý známym českým parfumérom.

Zloženie

Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Limonene, Citronellol, Benzyl Benzoate, Eugenol, Geraniol, Citral

Zerex parfum Sport

zerex sport

Svieža a energická vôňa pre aktívneho a pozitívne naladeného pána. Základ parfumu tvorí kvetinová (fialka, ruža, hyacint, cyklamén) a citrusová (pomaranč, citrón, limetka, mandarínka) vôňa.

Zabezpečí neodolateľnú príťažlivosť druhého pohlavia vďaka obsahu prírodného afrodiziaka.

Zloženie

Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Benzyl Benzoate, Evernia furfuracea extract, Benzyl Alcohol, Evernia prunastri extract, Citral

Kúpa v e-shope

 • Predajca:
 • Zerex Sport = Energická, kvetinovo-citrusová vôna 50 ml
 • Predajca:
 • Zerex Hunter = drevovo-orientálna vôňa 50 ml
TOP
 • Predajca:
 • Zerex Gentleman = škorica, citrus a dreviny v spojení kože 50 ml

Ženské parfumy

Všetky ženské parfumy sú aktuálne nedostupné!

Ženské parfumy sú špeciálne vyvinuté pre nežnejšie pohlavie. Taktiež obsahujú prírodné afrodiziakum, ktoré pôsobí na opačné pohlavie veľmi intenzívne. Sú to parfumy Zerex parfum Destiny, Zerex parfum Sensual, Zerex parfum Desire.

Dámsky parfum Zerex Destiny

zerex destiny

Decentná kvetinovo-drevitá vôňa s medovým podtónom pridá vážnosť a štýl elegantnej dáme.

Pre pritiahnutie pozornosti opačného pohlavia sa využíva moc  esenciálnych olejov a vonných esencií rastlín, ktoré sú známe pre svoje afrodiziakálne účinky. Vďaka obsahu prírodného afrodiziaka napomáha parfém navodiť náladu a zvýšiť sebavedomie

Zloženie

Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Benzyl Salicylate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Coumarin, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Citral

Dámsky parfum Zerex Sensual

zerex sensual

Kvetinová vôňa zvýrazní ženskú nežnosť a pôvab. Kaktusový kvet, jazmín a ruža sa podpisujú na neodolateľnej vôni zmyselnej ženy.

Zloženie

Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Limonene, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Geraniol, Citral, Coumarin, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional

Dámsky parfum Zerex Desire

Zerex desire

Ovocno-citrusová vôňa pre každú aktívnu a energickú ženu. Vôňa citrusu a zeleného jablka v mysli odoberú niekoľko rokov a navodia opäť pocit dievčaťa.

Zloženie

Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Limonene, Citral, Linalool, Cinnamal, Citronellol, Geraniol

Cena a balenie

Parfumy Zerex sa dajú kúpiť na oficiálnej stránke výrobcu.

Názov Balenie Cena
Zerex parfum Gentleman 1 kus 39 eur
Zerex parfum Hunter 1 kus 39 eur
Zerex parfum Sport 1 kus 39 eur
Zerex parfum Destiny 1 kus 39 eur
Zerex parfum Sensual 1 kus 39 eur
Zerex parfum Desire 1 kus 39 eur
Zerex parfum dámske vzorky 3 vzorky 3,90 eur
Zerex parfúm pánske vzorky 3 vzorky 3,90 eur
Zerex parfum Hunter 1 vzorka 1,49 eur
Zerex parfum Sport 1 vzorka 1,49 eur
Zerex parfum Destiny 1 vzorka 1,49 eur
Zerex parfum Sensual 1 vzorka 1,49 eur
Zerex parfum Desire 1 vzorka 1,49 eur

Zerex Parfumy

zerex parfumy

Zerex patrí medzi najznámejšie produkty, ktoré sa zameriavajú na prevenciu a prírodnú liečbu problémov s erekciou. Blahodárne pôsobí aj na sexuálnu výdrž či chuť na sex, známu ako libido. Vďaka parfumom Zerex, či už ste žena alebo muž, budete atraktívnejší a plný sexepílu pre vašeho partnera.

Cena je iba 39 eur a keď vložíte pri objednávke do poznámky DOG5  máte zľavu 2 eurá. Jeho obsah zloženie je výhradne prírodného pôvodu:

 

Zerex Parfumy vaše skúsenosti a recenzie

Hodnotenia užívateľov sú veľmi pozitívne. Väčšina používateľov zhodnotila, že sľubovaný úspech sa dostavil v dostatočnej miere a splnil očakávania.

Pozitívne účinky:

 • Zvýšený sexuálny apetít
 • Zvýšená príťažlivosť
 • Lepšie sebavedomie
 • Zvýšená atraktivita
 • Zvrhlejšie myšlienky pri sexuálnom styku
 • Zložené z prírodných esencií
 • Priaznivá cena
 • Úžasná vôňa

Negatívne účinky:

 • Užívatelia neuvádzajú negatívne skúsenosti

Ako používať

Perfémy Zerex sa užívajú ako každý iný parfum. Používať ich treba buď denne, namiesto zvyčajného parfumu, alebo vo väčšom množstve sa môžu použiť vtedy, keď treba vzbudiť túžbu u opačného pohlavia. Taktiež je vhodné ich používať pred sexuálnym stykom.

Parfúmy sa striekajú na pulzné miesta, ako sú krk, alebo zápästie. Tieto parfumy sa nesmú rozotierať, pretože by sa zničili dôležité molekuly. 

Vedeli ste, že?

Akýkoľvek parfum by sa nemal používať na oblečenie. Musí byť aplikovaný priamo na kožu, aby telo, resp. vaša koža s parfumom splynula. 

Je vedecky dokázané, že dobre zvolená vôňa a jej správna aplikácia, zvyšuje pozornosť ľudí. Ak ste zamyslení a zrakom nevnímate okolie, častokrát sa otočíte za okoloidúcim alebo okoloidúcou len kvôli fascinujúcej vône, ktorá prerušila tok vašich myšlienok.

Upozornenie

Pozor si treba dávať pri zložení, aby sa nevyskytla alergická reakcia, alebo precitlivenosť na niektorú zo zložiek parfumov.

Čo si o tom myslíme my?

Zerex parfumy sú mimoriadne parfumy, pretože obsahujú feromóny, ktoré vo vás, a u vášho partnera vyvolajú eufória a pohrávajú sa s vašimi myšlienkami. Myslíme si, že vzhľadom na vaše recenzie a neustály dopyt po parfumoch,  sa do nich oplatí investovať. Na to, že je to parfum, je ich cena veľmi prijateľná. Ak neviete, ktorý z nich zvoliť, môžete si objednať len vzorky a na základe nich si vyberiete svojho favorita. Parfumy zerex môžu byť aj tým najvhodnejším darčekom.

Najčastejšie vás zaujíma

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Čo je Zerex Parfem?

Zerex parfem je atraktívna vôňa s obsahom feromónov, ktoré zvyšujú vašu príťažlivosť. Je to druh prírodného afrodiziaka, ktoré vášho partnera nenechá bez povšimnutia.

Kde môžem kúpiť parfum?

Parfumy Zerex sú zatiaľ dostupné len prostredníctvom internetu na oficiálnej stránke výrobcu. Čo môže byť aj výhodou, pretože máte istotu, že si v kamennej drogérií alebo parfumérii nekúpite napodobeninu, čo sa často stáva.

Kedy pocítim prvý účinok?

Prvý účinok pocítite okamžite, ako náhle si privoniate k flakónu. Ďalší účinok sa dostaví v momente, keď si ho aplikujete a ďalší, keď sa stane súčasťou vášho každodenného intímneho i neintímneho života.

Koľko stojí Zerex Parfem?

Akýkoľvek Parfum Zerex stojí len 39 euro. Potrebné je však k sume pripočítať ešte náklady na dopravu. Ak však do políčka zľavový kupón vložíte DOG5, cena parfumu bude o 2 eurá lacnejšia.

5/5 - (1 vote)

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+