zerex

Zerex – zlepší slabú erekciu?

Ako prvý produkt sme sa rozhodli Vám predstaviť Zerex. Ide o výživový doplnok pre pánov na zlepšenie erekcie.

Zerex je jeden z  najúspešnejších výživových doplnkov v oblasti sexuálneho zdravia . Na Slovensku a v Čechách funguje jeho predaj približne 5 rokov a získal si tisíce verných zákazníkov. Jeho masívna informačná kampaň pri vstupe na trh zabezpečila vysokú informovanosť verejnosti aj o takomto type produktov.

Zľava
Máme pre Vás špeciálnu zľavu na Zerex Ultragold. Ak sa rozhodnete zakúpiť tento produkt, stačí do poznámky zadať ULTRA5 a ušetríte až 5 Eur! Chcem uplatniť zľavu a ušetriť

Kto vyrába Zerex?

Produkt Zerex patrí medzi zdravotne bezpečné medicínske výrobky, ktoré schválil Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a za ktorým stojí spoločnosť Active Life, ktorá sa môže pochváliť bohatou históriou aj v našich končinách. Obrovskou výhodou tabliet Zerex je aj to, že boli dôkladne otestované v laboratóriách, čím si opäť zvyšujú dôveryhodnosť a mienku o ich bezpečnosti. To znamená, že ide o produkt, ktorý svoje účinky potvrdzuje aj v praxi.

Promo videá:

Vo videách hovoria o sile a kvalite erekcie, predlženie erekcie resp. obmedzenie predčasnej ejakulácie, ktoré môžete so Zerexom dosiahnuť. Samozrejme ide o reklamné video s cieľom prezentovať značku Zerex.

Udávané vlastnosti produktu Zerex:

 • tvrdá erekcia, ktorá nastúpi do 60 minút
 • väčší a hrubší penis
 • predlžuje dobu pohlavného styku
 • žiadna bolesť hlavy
 • bez lekárskeho predpisu!
 • nedráždi žalúdok
 • zvyšuje chuť na sex
 • efekt môže trvať po dobu 36 hodín!
 • veľa spokojných zákazníkov

Zloženie:

Zerex sa skladá z niekoľkých látok. Ide o:

 • Silybum marianum (Ide o liečivú rastlinu, ktorá je využívaná na rôzne medicínske účely, pričom svoje uplatnenie našla najmä pri boji s impotenciou. Prekrvuje panvovú časť a tým zabezpečuje vôbec vznik kvalitnej erekcie a schopnosť mať pohlavný styk.)
 • Maca (Koreň tejto rastlinky zabezpečuje, že vždy budete mať dostatok energie pri pohlavnom styku. Rieši problémy impotencie, erekcie, libida, neplodnosti a problémy s prostatou.)
 • Tribulus terrestris (prírodný stimulant, ktorý napomáha k zvýšeniu mužnosti a sily, nakoľko priamo vplýva na testosterón. Pomáha pri schopnosti mať sexuálny styk viac krát po sebe. )
 • L-Citrulline (Predstavuje zdroj L-argininu, pričom v spojení týchto dvoch zložiek dochádza k tvorbe oxidu dusnatého, ktorý má na svedomí prekrvenie ciev v oblasti penisu. Tým pádom dochádza ku kvalitnej erekcie oveľa skôr)
 • L-Arginin (Aminokyselina, ktorá je jadrom úspechu v boji proti slabej erekcii. V malom množstve sa nachádza v bielkovinách. Ako bolo spomenuté vyššie zabezpečuje rozširovanie ciev v penise, teda zlepšuje prietok krvi a tým aj samotnú schopnosť erekcie.)
 • L-Lyzin (taktiež sa podieľa s ostatnými aminokyselinami na schopnosti lepšie prekrviť penis a tiež zabezpečuje dlhú výdrž pri sexuálnom styku)
Bylinné extrakty a látkyZerex KlasikZerex ExtralongZerex Ultragold
Tribulus Terrestris 150mg100mg300mg
Maca50mg200mg
Ženšen100mg
Schizandra chinensis 100mg
Ginko dvojlaločné50mg20mg20mg
L-arginín100mg100mg150mg

Vitamíny

Vitamín B6 vyvoláva chuť na sex, – zlepšuje nervové vzruchy a tým zintezívňuje sexuálny zážitok.

B karotén– v tele človeka sa mení na vitamín A, ktorý neutralizuje vznik estrogénu a tým pádom neprestáva chuť na sex.

Vápnik– všeobecne podporuje aktívny život, najmä vzhľadom k pevnosti a stavbe tela, ktorá je pri sexe veľmi dôležitá. Taktiež zabraňuje svalovým kŕčom.

Zinok– posledný z vitamínov obsiahnutých v Zerexe, no nemenej významný. Podporuje tvorbu testosterónu, vo veľkej miere tiež ovplyvňuje celkovú výdrž a mužnosť. Podľa nedávnych zistení, je v spermiách u neplodných mužoch až o polovicu menej horčíku, ako by malo byť.)

Vitamíny a mineráliZerex KlasikZerex ExtralongZerex Ultragold
Vitamín B22,8 mg (200% RVH)
Vitamín B62,8 mg (200% RVH)
Vitamín B120,005 mg (200% RVH)
Zinok10 mg 15 mg
Meď1,5 mg (200% RVH)

Obsah je v princípe veľmi podobný ako v obdobných preparátoch napríklad Vimax alebo E-rex24.

Pre starších pánov sa odporúča balenie Ultragold. Je to preto, lebo pokrytie účinných látok, ktoré zabezpečujú sexuálny výkon je oveľa vyššie ako pri iných prípravkoch. Pozrieť Zerex Ultragold 

 

 

 

 

Typy produktov Zerex a cena:

1, Zerex Klasik- pre silnú a kvalitnú erekciu

zerex klasik nový

V kombinácii s Teobromínom a extraktom tradičných bylín ( MACA, Tribulusterrestris )

Cena produktov a je (1 balenie- 29 eur, 3 balenia 87 eur a 5 balení + jedno zdarma 145 eur.)

Detailná recenzia o Zerexe Klasik.

Zerex Klasik minigaléria/starý obal

 

Zerex Extralong

zerex extralong nový

Odporúča sa skôr pre tých, ktorý nemajú ani tak problém s erekciou, ale s celkovou dĺžkou pohlavného styku. Zerex Extralong preukázateľne predlžuje dĺžku pohlavného styku až o 30 minút. Obsahuje aminokyseliny v kombinácii s extraktom tradičných bylín (Maca a Tribulus Terrestris, Silybum marianum – prastaré liečivé rastliny)

Detailná recenzia o Zerexe Extralong.

Cena produktov a je (1 balenie-34 eur, 3 balenia 102 eur a 5 balení + jedno zdarma 170 eur.)

Zerex Ultralong minigaléria/starý obal

 

3, Zerex Ultragold

zerex ultragold nový

Je najlepší zo všetkých uvedených a odporúča sa hlavne mužom po 40-ke. Nielen že zlepší erekciu, mužnosť či dĺžku pohlavného styku ale aj celkovú vitalitu organizmu. Odporúča sa užívať večer pred spaním aspoň po dobu 3 mesiacov. Je teda vhodný na každodenné užívanie, nie len pred sexuálnym stykom. Obsahuje extrakt tradičných bylín v kombinácii s dôležitými aminokyselinami, vitamínmi a minerálmi. Okrem tradičných bylín (Maca a Tribulus Terrestris, obsahuje taktiež Zinok, Vitamíny B2,B6,B12 a iné zdraviu prospešné látky.

Cena produktov a je (1 balenie-65 eur, 3 balenia 195 eur a 5 balení + jedno zdarma 260 eur.)

Dodanie produktu je bežne do 24 hodín, najneskôr však do 48 hodín.

Detailná recenzia o Zerexe Ultragold

Zerex Ultragold minigaléria/starý obal

 

Ponuka produktovAccounts

Free Trial

Projects

SSL

Zerex Klasik

29 eur

Pre silnejšiu a kvalitnejšiu erekciu od 60 minúty po užití

Zľava 5%

Ako uplatniť zľavu:

Do poznámky pri objednávke vložte DOG5 a získate zľavu na celý nákup

Zerex Extralong

34 eur

Predĺženie sexuálneho styku a oddialenie predčasnej ejakulácie až o 30 minút

Zľava 5%

Ako uplatniť zľavu:

Do poznámky pri objednávke vložte DOG5 a získate zľavu na celý nákup

Zerex Ultragold

65 eur

Určený hlevne pre mužov po 40-tke, vhodný na zlepšenie erekcie, zvýšenie testosterónu, pravidelné užívanie

Zľava 5 eur

Ako uplatniť zľavu:

Do poznámky pri objednávke vložte DOG5 a získate zľavu na celý nákup

Obsah Zerexu sa od jednotlivých balení a typov líši zložením, teda ako je zrejmé,  je rozdiel medzi balením Ultragold a Klasik. Každý je obsahovo určený na konkrétny problém.

Zľava na Zerex

Megabalík je opäť dostupný – pri každom produkte si môžete vybrať  aj verziu megabalíku. Ide o 3 kusy balení z každého jedno – teda 1x Klasik, Extralong a Ultragold.

Pri každom tipe balíka zaručene ušetríte až 10 percent + s našou zľavou ďalších 5 % na celý nákup!

Spolu je to zľava až 15 % na Zerex Megabalík! Zadajte preto do poznámky aj DOG5 

Obrázok ako zľavu aktivujete

zerex-pouzitie-zlavy

Na obrázku môžete vidieť spôsob vloženia zľavového kódu. Ak sa rozhodnete pre Ultragold, vložíte kód ULTRA5 a získate zľavu až 5 eur. AK chcete akýkoľvek iný produkt, poprípade viacero produktov, vložte DOG5 a získate zľavu 5 % na celý nákup. Pokračujte aktiváciou nižšie.

Nové Megabalíky

Zerex vám prináša letné zľavy na nové megabalíčky pri ktorých viete ušetriť ďalších až 13 eur. Každý balíček je originálny a v určitej kombinácií. Pozrite si ich v popise nižšie:

Balíček obsahuje Prostanax a Ultragold

 • Určený pre mužov v produktívnom veku
 • Ultragold zlepšuje erekciu
 • Prostanax prospieva vašej prostate

Cena balíčku je iba 72 eur.

klasik + extralong

Balíček obsahuje 2x Klasik a 1x Extralong

 • Určený pre mužov od 18 rokov
 • Klasik podporuje silnú erekciu
 • Extralong podporuje dlhšiu výdrža

Cena balíčku je iba 79 eur.

2x klasik

Balíček obsahuje 2x Klasik

 • Podporuje chuť na sex
 • Zvyšuje libido
 • Spevňuje erekciu

Cena balíčku je iba 49 eur

Online eshop

Produkty ako je Zerex si nákup cez internet priam vyžadujú. Nielen vzhľadom k tomu, že ide o pomerne citlivý produkt, ktorý je pre niekoho nepríjemné nakupovať priamo v lekárni, ale aj preto, lebo prostredníctvom internetu získate zľavu aj na celý nákup.

Čo obsahuje eshop?

zerex hl. ponuka

V internetovom obchode nájdete veľa produktov, ktoré vám zaistia silnejší a aktívnejší sexuálny život. Pozri prehľadné rozdelenie obchodu v tabuľke aby ste vedeli ešte jednoduchšie objednať.

Nové produkty v ponuke

Internetový obchod Zerex.sk a oficiálny stabilný distribútor doplnkov pre kvalitu mužského sexuálneho života prináša aj iné produkty, ktoré vám môžu v konečnom dôsledku pomôcť aj v lepšom prežívaní pohlavného styku. Jedná sa napríklad o prípravky venované duševnej a telesnej vitalite, ako napríklad Zerex Pillow, Zerex Arthrex, Zerex Zenaden či Zerex Vitality Complex. Tieto produkty obsahujú prirodzené látky, ktoré telo výslovne potrebuje a rôzne ďalšie extrakty z liečivých bylín, ktoré bohatý komplex prírodných zložiek dokonalo dopĺňajú.

Ponuku produktov momentálne ukončujú prípravky zamerané na trávenie a stratu hmotnosti s názvom Zerex Assassin a Zerex Enzemax. Ak vám naozaj záleží na vašom duševnom zdraví, ktoré je základným predpokladom šťastného života v pracovnej, emocionálnej i sexuálnej sfére, tak výrobca Zerex.sk je pripravený vám kedykoľvek zmeniť váš duševný život k lepšiemu.

Názory

Ako pri každom type produktov sú rôzne skúsenosti, ani pri Zerexe to nie je inak. Len veľmi zriedkavo sa však objavujú negatívne skúsenosti užívateľov v pomere k tým pozitívnym. Pomerne častá kritika je však smerovaná na jeho dobu účinku. Teda výrobca tvrdí že je to cca 30 min po užití tablety. Pravda však je, že to môže byť aj o dve či dokonca o 12 hodín. Toto je ale podstatný fakt k jeho užívaniu. (Najlepšie povedzme pravidelne, popr. s väčším časovým odstupom pred sexom). K pozitívnym názorom patrí jeho vplyv na erekciu, lepší sex a od Zerexu pri správnom užívaní Vás nebude bolieť hlava.

Ako správne užívať?

 1. Klasik – podľa výrobcu  1 tabletku približne jednu hodinu pred sexuálnym stykom. Denná dávka by nemala prekročiť 2 tabletky.

Naše odporúčanie: Užite 1 tabletku už v priebehu dňa a a druhú hodinu pred stykom. (efekt bude silnejší)

 1. Extralong – opäť výrobca udáva 1 tabletku 60 minút pred a aktom a maximálne denná dávka by mala byť 2 tabletky.

Naše odporúčanie: Predčasná ejakulácia je trvalý problém, ak užijete iba pred sexom, spôsobí skôr tvrdú erekciu ale neoddiali ejakuláciu. Užívajte pokiaľ možno pravidelne  (denne aspoň 1 tabletku ) a opakujte sexuálny styk najlepšie na dennej báze. Výdrž sa bude priebežne zlepšovať.

 1. Ultragold – odporúčanie hovorí 1 tabletku ráno a 2 tabletku večer. Súhlasíme .

Zlepšiť výkon môžete aj tak že Ultragold užívate pravidelne a a pred sexom si dáte príležitostne 1 tabletku Klasiku.

Dostupnosť v lekárňach

Častou otázkou je, či sa Zerex nachádza aj v lekárni a aká je jeho cena. Pravdou je, že nie je liek a preto nemusí byť bežne dostupný. Na druhú stranu však je už bežnou súčasťou lekární aj sekcia ,,Bez predpisu” takže v lepších lekárňach ho môžete nájsť. Zobraziť v Eshope

Cena Zerexu v lekárni bude rovnaká, ako je bežne dostupná, čiže napríklad  Klasik bude stáť 29 eur. Ako neustále pripomíname, Zerex nie je liek, preto bude dostupný bez predpisu. My sme Vám však zariadili aj zľavu na vybrané produkty, ktoré si môžete všimnúť na začiatku našej recenzie. Je jednoduchšie zakúpiť si ho online v obchode (oficiálny Zerex eshop), kvôli nedostupnosti v každej lekárni.

Naše hodnotenie:

Zerex ako výživový doplnok môžeme len a len odporučiť, pretože účinkuje až 80% užívateľom. Nielenže sú jeho účinky preukázané a neobsahuje žiadnu chémiu, ale má aj certifikát Úradu verejného zdravotníctva SR. To znamená že nejde o žiaden pochybný produkt, ako sa u nás často stáva. Aby sme si však boli istý, neváhali sme prejsť mnohými internetovými komunitami, kde bola väčšina zákazníkov spokojná a produkt odporúčala a potvrdzovala jeho účinok, rovnako ako my. Jedno balenie obsahuje 12 tabliet. Spoločnosť dokonca garantuje vrátenie peňazí. Čo svedčí len o jednom a to že naozaj funguje. Pokiaľ si ale nie ste istý, ktorý produkt si zvoliť, vyskúšajte troj balenie, ktoré obsahuje z každého jedno a získate ho v zľave 10 percent.

 

 

 

Získajte aj zľavu! Vložte do poznámky DOG5 a získate zľavu až 5% na celý nákup. Akcia platí na všetky produkty!

Zľavy:

Ak skombinujete hlavný produkt s vedľajším, môžete získať zľavu až 20%

 • Pre Klasik – klasikup
 • Pre Extralong – extralongup
 • Pre Ultragold – ultragoldup

AK chcete 20% percent zľavu – potrebujete si k danému produktu zakúpiť aj napríklad parfum.

Časté otázky o Zerexe

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Kedy nemôžem užívať tabletky Zerex?

Ak ste mladší ako 18 rokov, teda nedosiahli ste ešte plnoletosť, tabletky Zerex nemôžete užívať, resp. výrobca na tento fakt upozorňuje. Vek však nie je jedinou prekážkou. Určite by ste nemali ani pomýšľať nad užívaním tabletiek Zerex v prípade, ak ste prekonali cievnu mozgovú príhodu alebo srdcový infarkt, prípadne ak máte problémy so srdcom alebo nízkym krvným tlakom.

Môžem užívať Zerex s alkoholom?

Keďže alkohol neprispieva ku kvalitnej erekcii a ani k libidu, tak sa jeho kombinácia so Zerexom neodporúča, nakoľko produkt Zerex je určený na podporu zdravej a kvalitnej erekcie a sexuálneho apetítu.

Mám Zerex užívať dlhodobo alebo stačí pár dní?

Zerex je výživový doplnok na skvalitnenie erekcie, ktorý vám zaručene pomôže iba vtedy, ak ho užívate dlhodobo. Krátkodobé užitie nebude mať nikdy rovnaký efekt ako pravidelné užívanie v dlhodobom časovom horizonte.

Upozornenie:

Dávkovanie je 1-2 tabletky 30 až 60 minút pred pohlavným stykom a účinok môže pretrvať až 36 hodín. Denná dávka 2 tobolky by sa nemala prekračovať. (Vzhľadom k Vašim skúsenostiam odporúčame užívať aspoň 2 hodiny pred stykom a užívať na pravidelnej báze, vtedy sú výsledky najlepšie)

Doplnok je určený len osobám nad 18 rokov. Výrobok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy! Taktiež nie je vhodný pre osoby trpiace srdcovo-cievnymi ochoreniami.

Teda Zerex a vysoký krvný tlak nejdú dokopy. Tak isto sa neodporúča užívať ani v kombinácii s alkoholom. Alkohol má silný vplyv na cievny systém. Nie je vylúčené, že v takýchto prípadoch može spôsobovať bolesť hlavy, preto ho treba užívať ako sa odporúča.

Výživový doplnok sa ako náhrada rozmanitej stravy. Výrobok skladujte pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste. Skladujte mimo dosahu detí!

Informácie o zákazníkoch sú uchovávané v súlade s platnými zákonmi Slovenskej Republiky.

Produkt Zerex je dostupný bez lekárskeho predpisu.

Stránky predajcu : zerex.sk

Pokiaľ máte skúsenosti so Zerexom, budeme radi ak sa s nami o ne podelíte v komentároch. Komunikácia je samozrejme anonymná. Budeme vďačný za ďalšie názory a referencie aj od Vás.

3.7/5 - (211 votes)

38 komentárov

 1. robo14 16. februára 2015
 2. petooo 17. februára 2015
  • lukáš 11. marca 2015
 3. denis 26. marca 2015
  • Simon565 27. marca 2015
   • robo14 27. marca 2015
    • Jozo 24. marca 2016
 4. Simon565 27. marca 2015
  • Peto PP 17. apríla 2015
  • Praktikant 11. decembra 2016
 5. Erik 10. mája 2015
 6. Jakub 11. mája 2015
 7. Vojtech 16. júla 2015
  • jan 17. augusta 2015
 8. Sebo 17. októbra 2015
  • Matej D. 21. októbra 2015
 9. Dušan 15. decembra 2015
 10. fero 23. januára 2016
  • Ján 30. januára 2016
 11. Dušan 3. februára 2016
 12. wimo27 10. mája 2016
 13. Miriam Sujová 29. mája 2016
 14. pes 10. júna 2016
 15. akonato 13. júna 2016
  • Redakcia sexuálne zdravie 24. júna 2016
 16. vojtech 5. júla 2016
  • Richard 14. septembra 2016
 17. Jaroslav P 7. novembra 2016
 18. sisa brisova 10. novembra 2016
 19. D. V. 18. novembra 2016
 20. PP 3. januára 2017
 21. Marian 4. marca 2017
 22. Peter 16. marca 2017
 23. Peter 29. apríla 2017
 24. farka 22. mája 2017
  • Pítr 7. októbra 2017
 25. Pítr 4. októbra 2017
 26. Tonda 12. júla 2018

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+