Zerex Klasik Plus = vylepšená verzia

Oslovili vás účinky Zerexu Klasik na erektilnú dysfunkciu? Alebo ste od nich čakali viac, pretože nie vždy sa na nich dá spoľahnúť? V oboch prípadoch máme pre vás riešenie. V prípade, že chcete zvýšiť účinok Zerexu Klasik alebo potrebujete niečo extra silné, potom siahnite po novom, vylepšenom výživovom doplnku Zerex Klasik Plus.

Hodnotenie:⭐⭐⭐⭐
Dĺžka testovania Klasiku:⏰ 6 týždňov
Zľava:🎁 Áno, 5% zadajte do objednávky „dog5“➡️
Kde kúpiť?🛒 V oficiálnom eshope https://zerex.sk/➡️
Cena a balenie:💊1 balenie 38 eur/36kapsúl
Kedy začal účinkovať:✔️Od niekoľkých minút po niekoľko hodín, záležalo od príčiny
Pôsobí na sexualitu? Upokojuje?✔️Áno, zvýšil chuť aj tvrdosť.
Ako bol produkt doručený?📦 Rýchlo (2dni) a diskrétne
Pre koho je určený:✔️Pre mužov nad 18 rokov.
Existuje iná alternatíva?🌿Zerex Klasik,
Ejoy,
Erexan
Vedľajšie účinky:❤️ Žiadne sme nepostrehli

To, či je naozaj lepším, ako jeho predchodca Zerex Klasik,  alebo je to len marketingový ťah,  vám ozrejmíme v tejto podrobnej recenzii, ktorá sa venuje Zerexu Klasik Plus do absolútnej hĺbky. Nájdete tu všetko o Zerexe Klasik Plus a dozviete sa aj niečo navyše.

Zerex Klasik Plus a jeho stručná charakteristika

Obsah článku:

Zerex Klasik Plus je výživový doplnok,  ktorý okamžite (behom 60 minút) zvýši libido muža, urýchli nástup erekcie,  skvalitní erekciu a celkovo zlepší sexuálny život muža. Možno, že si ho spájate s tabletkami Zerex Klasik, no nejde o ten istý prostriedok na zlepšenie erekcie, ale o nové, ešte lepšie a účinnejšie tabletky na erekciu.

Tabletky, resp. kapsule majú rastlinný charakter, zloženie pozostáva z výťažkov rastlín, ktoré sa pokladajú za afrodiziaká a z aminokyselín. V podstate ide o jednoduché zloženie, ktoré je v istých dávkach a za istých podmienkach užívania, vysoko účinné na mužskú erekciu.

Zerex Klasik Plus je podobne, ako aj iné produkty od rovnakej značky, dostupný bez lekárskeho predpisu, v sympatickom balení s množstvom kusov 36 kapsúl. Je bez vedľajších účinkov a dá sa kúpiť online cestou, na oficiálnej stránke predajcu.

Kto stojí za Zerexom Klasik Plus?

Názov Zerex Klasik Plus neoznačuje nejakú lacnú napodobeninu Zerexu Klasik, ale ide o kvalitný prostriedok na erekciu, ktorý vyrába tá istá spoločnosť ako Zerex Klasik. Nejde teda o žiadny fejk, ale o produkt z továrne známej spoločnosti Active life Inv., s.r.o. Tá je vďaka svojej bohatej ponuke výživových doplnkov, jednou z najznámejších a najslávenejších firiem.  Svojimi produktmi zásobuje niekoľko štátov a pomáha mnohým mužom so sexuálnym zdravím

Firma Zerex si však svoj úspech neužíva len vďaka účinným produktom na mužskú potenciu, ale momentálne aj produkciou zaujímavých výživových doplnkov, ktorými nepodhrnú ani športovci, ani ženy a tínedžeri. Absolútnou bombou je rad produktom pre tých najmenších, pre vaše deti.

Je teda na mieste, ak povieme, že ide skutočne o špičkovú firmu, ktorá sa vo výživových doplnkoch vyzná a ktorými spĺňa požiadavky širokej populácie.

Zloženie v 1 dávke

Podobne, ako v predchodcovi Zerexu Klasik Plus, teda v Zerexe Klasik, je dominantnou zložkou Kotvičník zemný. Rozdiel spočíva však v tom, že v Klasiku Plus je použitý v niekoľkokrát vyššom množstve a podobne je to aj s inými zložkami. Navyše, v Zerexe Klasik Plus je doplnená aj ďalšia aminokyselina a to L-citrulín.

Prečo sú také výnimočné tieto látky a aj to v akom množstve ich prijme vaše telo pri užití optimálnej dávky, sa dozviete nižšie.

V optimálnej dennej dávke Zerex Klasik, to sú 3 kapsule, sa nachádza:

Kotvičník zemný 750 mg

Kotvičník, známejší zrejme pod jeho odborným a atraktívnejším názvom „Tribulus terrestris“ je bylina, ktorá sa s pojmom testosterón, spája najčastejšie, z pomedzi všetkých prírodných látok. Dôvod je jednoznačný, pretože extrakt z jeho plodu, má vplyv na mužský pohlavný hormón testosterón, konkrétne podporuje jeho uvoľňovanie. Nejde však o jednoznačný vplyv, resp. priamy vplyv, ale rôznymi účinkami,  ako je zlepšenie krvného obehu, lepšie prekrvenie pohlavných orgánov upokojenie a stimulácia rastového hormónu, môže viesť k zvýšenému uvoľňovaniu testosterónu.

Z uvedených dôvodov sa používa na lepšie prekrvenie svalstva, čo je žiadúce aj v prípade erekcie a aj v prípade nárastu svalov. Práve prekrvenie hladkých svalových tkanív súvisí s dosiahnutím kvalitnej erekcie.

Kotvičník sa používa ako doplnková liečba pri depresii, nakoľko sa jeho účinky preukázali aj v psychickej oblasti, pri erektilnej dysfunkcii a aj pri problémoch s prostatou, či na skvalitnenie ejakulátu.

L-arginín hydrochlorid 600 mg

V tele človeka sa nachádzajú látky, ktoré sa nazývajú aminokyseliny alebo inak povedané aminokarboxylové kyseliny a jednou z nich je aj L-arginín, ktorý nájdeme v Zerexe Klasik Plus. Dôvodom prečo sa nachádza vo výživovom produkte na podporu erekcie je ten, že produkuje oxid dusnatý  a tým podporuje rozťahovanie ciev zo zvyšuje prekrvenie a vyššie prekrvenie znamená aj viac energie, či zvýšený prietok krvi v pohlavnom ústrojenstve muža, teda aj v penise. Používa sa aj pri problémoch s plodnosťou.

Okrem toho, je základnou stavebnou jednotku bielkovín, preto sa využíva aj v športe a podporuje chudnutie, keďže zvyšuje tvorbu inzulínu, ktorý vo väčšom množstve rýchlejšie a dokonalejšie spracuje cukor na energiu.

 • Zdroje L-arginínu: prirodzene sa vyskytuje v červenom mäse, v hydine, v rybách, ale aj v mliečnych výrobkoch a vajciach.

L-citrulín 150 mg

L-citrulín je ďalšia aminokyselina, ktorá má v tele človeka svoj význam. Hoci o nej nie je príliš často počuť, úzko spolupracuje s L-arginínom. Totiž, L-citrluín sa premieňa na L-arginín a ten, ako sme už uviedli, podporuje tvorbu oxidu dusnatého.

Určite sa pýtate, prečo teda užívať L-citrulín, keď je z neho L-arginín? Nie je jednoduchšie zvýšiť radšej prísun L-arginínu? Odpoveďou je, že nie, nie je to zbytočné, pretože arginín, ktorý vzniká z citurlínu  má dlhšie pôsobiace účinky.  Tak povediac sa udržuje v tele dlhšie, ako arginín. Z toho vyplýva, že takýto arginín je kvalitnejší. Potom aj energia, lepšie prekrvenie pohlavných orgánov, lepšie odbúravanie toxických látok z tela, rýchlejšie metabolizovanie a vyššia podpora chudnutia.

 • Zdroje L-citrulínu: nachádza sa najmä v melóne

Maca peruánska 150 mg

Maca je rastlina, ktorá pochádza z peruánskych Ánd a odborne sa nazýva „Lepidium meyenii“, po slovensky Peruánsky ženšen, no čoraz častejšie sa s ním stretnete s jej pseudo-menom „peruánska viagra“. Ide o rastlinu, ktorá sa používa v kulinárstve, ale aj v tradičnej medicíne, pretože disponuje zaujímavými látkami, ktoré dokážu zlepšiť zdravotný stav človeka.

Absolútnym pomocníkom je Maca pri zlepšení sexuálneho zdravie a na zvýšenie fyzického výkonu. Práve preto sa používa ako doplnková liečba pri erektilnej dysfunkcii, ale aj u žien na reguláciu menštruačného cyklu, na podporu plodnosti oboch partnerov a na zvýšenie telesnej sily.

Ginko dvojlaločné 60 mg

Kto by ho už len nepoznal zo školských čias? Ginko alebo „Ginkgo Biloba“, ktoré nám prízvukovali učitelia, aby sme mali lepšiu pamäť a boli sústredenejší. Keby sme ich počúvali, možno, že by sme dnes nepotrebovali ani výživové doplnky na lepšiu erekciu.  Totiž, Ginko je silným antioxidantom, ktorý zvyšuje prietok krvi tak, že očisťuje cievy.  Týmto spôsobom dochádza k lepšiemu prekrveniu organizmu okysličenou krvou, čo zlepšuje sústredenie. Tento efekt sa využíva aj pri erekcii, kedy je lepšie prekrvenie žiadúcim javom.

Medzi jeho ďalšie účinky patria aj tie relaxačné, zmierňuje úzkosť, prispieva k ľahšiemu zaspávaniu, v rámci erekcie zlepšuje aj cirkuláciu oxidu dusnatého.

Pomocné látky:

celulózová kapsula – HPMC, objemové činidlo – inulín (vláknina), protihrudkujúca látka = horečnaté soli mastných kyselín (rastlinného pôvodu)

Porovnanie erekčných produktov Zerex

Bylinné extrakty a látkyZerex KlasikZerex ExtralongZerex Ultragold
Tribulus Terrestris 150mg100mg300mg
Maca50mg200mg
Ženšen100mg
Schizandra chinensis 100mg
Ginko dvojlaločné50mg20mg20mg
L-arginín100mg100mg150mg
Vitamíny a mineráliZerex KlasikZerex ExtralongZerex Ultragold
Vitamín B22,8 mg (200% RVH)
Vitamín B62,8 mg (200% RVH)
Vitamín B120,005 mg (200% RVH)
Zinok10 mg 15 mg
Meď1,5 mg (200% RVH)

zerex megabalíkMožno vás zaujme, že Zerex produkty môžete vyskúšať aj v jednom Megabalíku, ktorý obsahuje všetky 3 základné produkty – Klasik, Extralong aj Ultragold a je automaticky zlacnený o 10%.   To Chcem

Účinky Zerexu Klasik Plus

Ak pri užívaní Zerexu Klasik zaručuje výrobca kvalitnú erekciu, potom pri užívaní Zerexu Klasik Plus, musí byť erekcia taká skvelá, ako keby ste len práve teraz objavili svoju sexualitu, v čase puberty. Neustále vám stojí a máte neukojiteľnú chuť sa sexuálne zabávať. Je to však možné? Určite áno, nakoľko má Klasik Plus, takmer 3-násobne silnejšie zloženie, ako Zerex Klasik. Na čo sa teda môžete tešiť po užití Klasiku Plus?

Rýchlejší nástup erekcie

Vyššie množstvo jednotlivých zložiek, ktoré sa pokladajú za mimoriadne silné afrodiziaká, zlepšujú priechodnosť ciev a zabezpečujú rýchlejšie zásobenie penisu, krvou.  Účinok výťažkov a extraktov je podporovaný až 2-mi aminokyselinami,  ktoré majú priamy vplyv na oxid dusnatý. Ten uvoľňuje svalstvo ciev, čoho výsledkom je rozťahovanie ciev, resp. zvyšovania cievneho priemeru.

Tak netrvá nástup erekcie nekonečnú dobu, ale k stoporeniu dôjde za pár sekúnd, samozrejme, až po začatí účinkovania látok v tele.

Tvrdá erekcia

Poriadne tvrdá erekcia je vtedy, ak sa toporivé telieska uzavrú správnu. Teda až vtedy, keď sú dostatočne naplnené, a tak, aby v nich nedochádzalo k odčerpávaniu krvi, ale naopak, aby sa do nich krv stále len vlievala.

Uvedený mechanizmus funguje u zdravého muža správne, ale u toho, s problémom udržať, resp. dosiahnuť pevnú erekciu, na dostatočne dlhý čas, je to problém. Dobru správou však je, že všetky zložky, ktoré sa nachádzajú v Zerexe Klasik Plus to vzájomne dokážu napraviť. Kľúčovou je práve aminokyselina L-citrulín, ktorý predlžuje pôsobenie oxidu dusnatého.

Viac sexuálnej sily

 Maca, Kotvičník, Ginkgo a aminokyseliny, to sú síce zložky, ktoré človeka dokážu sexuálne nabudiť ale ide aj o prostriedky, ktoré zvyšujú energiu, ktorá ide ruka v ruke s väčšou chuťou a silou sexuálne žiť. Všimnite si to, že ak sa dostanete do stavu účinnosti Zerexu Klasik Plus a budete ho pravidelne užívať, vaša túžba, chuť a aj energia pri posteľných hrátkach, bude len rozkvitať.

Dobrá sexuálna nálada

Nejde len o to, či vás dokážu tabletky sexuálne nabudiť, ale či vás dokáže aj správne naladiť. Ste v strese, podráždení a očakávate vy alebo vaša partnerka príjemný sex? Celkom problém, však? Častokrát je práve stres a nervozita problémom na dosiahnutie želaného výsledku.

Unikátne zloženie však obsahuje rastliny, ktoré dokážu priamo alebo nepriamo pozitívne ovplyvňovať nervovú sústavu a sledom jednotlivých účinkov, podporiť aj uvoľňovanie endorfínov (hormónov šťastia). Napokon, aj vaša partnerka iste ocení vašu pozitívnu náladu a eufóriu oveľa viac, ako keby ste sa mali počas sexuálneho aktu mračiť a robiť to len na silu.

Ďalšie účinky Zerexu Klasik

 • Zlepšuje psychické naladenie
 • Zvyšuje citlivosť penisu
 • Zvyšuje produkciu a pôsobenie oxidu dusnatého
 • Zvyšuje sexuálny výkon
 • Podporuje okamžitý nárast libida
 • Zlepšuje ejakulát
 • Prispieva k lepšej spermatogenéze
 • Prispieva k plodnosti
 • Erekcia sa dosahuje ešte jednoduchšie a aj rýchlejšie

❤️TIP pre vás:

[/su_note]

Kto môže a kto nemôže užívať Zerex Klasik Plus?

Zerex Klasik Plus môže užívať každý dospelí muž, bez ohľadu na vek, samozrejme od 18 rokov. Je jedno, či máte 20 alebo 65, účinkuje u všetkých vekových kategóriách. Je určený aj pre mužov, ktorí majú diagnostikovanú ľahkú alebo miernu erektilnú dysfunkciu, potrebujú utíšiť nekončiace chúťky svojej partnerky, chcú sa zlepšiť v posteli, túžia ho mať ešte pevnejší a vztýčenejší.

 Keďže kapsule neobsahujú žiadne stopy po živočíšnych zdrojoch, čím sa eliminovali problémy s trávením (po kapsliach sa vám nepríjemne negrgá, nie je vám ťažko na žalúdku), môžu ich užívať aj vegetariáni a vegáni

No a pre koho nie sú určené?

Ide o tabletky, ktoré sú určené na zlepšenie erekcie, preto z pochopiteľných dôvodov nie sú určené pre ženy a deti, ani pre osoby mladšie ako 18 rokov a pre mužov, ktorí sú alergickí na nejakú zložku v produkte.

Žiaľ, i keď ide len o výživový doplnok, neodporúča sa ho užívať pánom, ktorí majú problémy s kardiovaskulárnym systémom, prekonali cievnu mozgovú príhodu, mali srdcový infarkt, majú problémy s pečeňou, s kolísavým krvným tlakom, ktorí užívajú lieky na srdce alebo na riedenie krvi..

Páni, ktorí majú strach z užívania Zerexu Klasik Plus sa absolútne nemusia ničoho báť, pretože nedisponuje žiadnymi vedľajšími účinkami, samozrejme, ak sa užíva a dávkuje podľa odporučenia výrobcu. V prípade, že si nie ste istí, či môžete užívať Zerex Klasik Plus, poraďte sa so svojim lekárom.

Najvyšší čas začať užívať Zerex Klasik Plus je, keď:

 • Máte problémy s erekciou
 • Ste akýsi leniví a nechce sa vám sexovať
 • Pri erekcii vám rýchlo ochabne penis
 • Erekcia je akási mäkká, malátna, váš penis nestojí dostatočne
 • Trvá vám príliš dlho dosiahnuť erekciu
 • Máte necitlivý penis
 • Nevzrušujú vás dotyky v oblasti genitálií
 • Dosahujete predčasné vyvrcholenie
 • Potrebujete sa sexuálne naladiť
 • Ste v strese, ktorí vám bráni plnohodnotne, sexuálne žiť
 • Žijete nudný sexuálny život
 • Vašej partnerke už v posteli nestačíte

Dávkovanie a užívanie

Zerex Klasik Plus sa užíva v odporúčanom množstve 3 kapsuly, asi 60 minút pred pohlavným stykom, v celosti, s dostatočným prísunom čistej vody.

Užitie by malo byť nalačno, aby sa látky rýchlejšie vstrebali a účinkovali. Buď nalačno, alebo 2 hodiny po jedle. Je možné, že ak zjete ťažšie jedlo, bude účinok slabší.

 Opakom slabého účinku je silný účinok, preto ak sa vám zdá, že účinok je príliš silný, potom pokojne užívajte aj menšiu dávku,  poprípade si dávku rozdeľte na 3 či 2 menšie dávky a užívajte v deň pohlavného styku, počas dňa.

Zerex Klasik Plus je síce určený na okamžité použitie, ale pokojne ho môžete užívať aj dlhodobo.

Vzhľad a cena kapsúl Zerex Klasik

Ešte lepší a silnejší Zerex Klasik, to je Zerex Klasik Plus. Pridané slovíčko plus neoznačuje len lepšie účinkovanie, ale aj viac kapsúl v 1 balení. To obsahuje až 36 kapsúl, čo je 3-krát viac ako sa nachádza v Zerexe Klasik.

Dôležité je však poznamenať, že i keď ide o väčšie balenie, pri optimálnom užívaní 3 kapsule, vydrží na 12 dávok, čo je 2-násobne viac ako Zerex Klasik.

Čo sa týka formy produktu, Klasik Plus si zachováva kapsľovú formu a aj fľaštička je rovnaká, ako pri Zerexe Klasik, teda biela s etiketou, na ktorej je názov tabletiek, logo a názov značky, zloženie a ďalšie užitočné informácie, ktoré potrebujete mať vždy po ruke. Neoddeliteľnou súčasťou je dátum spotreby, ktorý vás informuje o čase, po ktorom kapsule nemajú výrobný účinok.

Cena 1 balenia Zerexu Klasik Plus je 38 €. Ak si spomínate, predchodca, teda Zerex Klasik, je o niečo lacnejší, ale nie tak účinný.

38 € za 36 kusov, čo znamená, že jedna kapsula vás vyjde okolo 1,06 € a jedna denná dávka, teda 3 kapsule, na 3,16 €.

Kde kúpiť Zerex Klasik Plus?

Moderná a uponáhľaná doba so sebou prináša aj diskrétnu a pohodlné objednávanie produktov cez internet, podobne je to aj s výživovými doplnkami na erekciu. Aj Zerex Klasik si môžete objednať maximálne diskrétnym spôsobom, behom pár sekúnd na oficiálnej stránke predajcu.

Online objednávkou získate mnohé benefity, napr. diskrétne dodanie, ale aj možnosť použiť zľavový kupón alebo využiť ďalšie extra zľavy a výhody (garanciu vrátenia peňazí, 30 dňová lehota na vrátenie neporušených a neotvorených tabletiek, body za svoj nákup a dokonca aj poštovné zdarma nad 70 €).

Dostupnosť v lekárni

Tip: Hľadáte Klasik Plus v lekárni? To už po novom naozaj nie je problém. Kúpiť ho môžete vo viacerých lekárňach, avšak prevažne online. Teda je skôr nepravdepodobné, aby ho držali skladom k okamžitej kúpe. Preto v zásade odporúčame iba hlavný eshop a nie lekáreň, nakoľko vám príde nielen diskrétne ale zväčša rýchlejšie ako z internetovej lekárni.

[/su_note]

Galéria produktu

Aké sú skúsenosti mužov so Zerex Klasik Plus?

Z dostupných zdrojov vieme, že muži sú oveľa viac spokojní so Zerexom Klasik Plus, ako so Zerexom Klasik a ich skúsenosti sú, samozrejme, pozitívne. Rozdiel pociťovali v rýchlejšom nastúpení erekcie, vo väčšom psychickom uvoľnení a aj vo vyššej energie.

Tí, ktorí okamžite vsadili na Klasik Plus, sú trochu skeptickí, nakoľko nemajú s čím porovnávať. Táto skupina mužov kritizuje najmä predčasné vyvrcholenie a počiatočné komplikácie s užívaním, keďže nevedeli, ako si dávkovanie nastaviť správne. Z toho vyplýva, že mužom, ktorým nezabral tak, ako očakávali, bola aj cena za tabletky privysoká.

 Napriek negatívnym ohlasom však stále značne dominujú pozitívne odozvy  a my ich len môžeme potvrdiť, nakoľko sme Zerex Klasik Plus museli vyskúšať. Predsa, ak niečo porovnávame, tak už poriadne. No a keďže sme už so Zerexom Klasik mali skúsenosti, otestovali sme aj Zerex Klasik Plus. Podobne, ako aj iní páni, aj my sme boli milo prekvapení. Účinok sme najviac pocítili v uvoľnení a zároveň aj v prívale poriadnej dávky sexuálnej energie. Erekcia bola pevnejšia, ale pravda je, že netrvala viac, ako 10 min, čo nám však bohato stačilo.

Hodnotenie Zerexu Klasik

V recenzii, ktorú sme venovali Zerexu Klasik, sme ho označili za produkt, ktorý sa určite oplatí vyskúšať, avšak potom, ako prišiel na trh vynovený Zerex Klasik v podobe Zerex Klasik Plus, nám nič iné nezostáva, len ho dať do úzadia, keďže Klasik Plus je oveľa lepším prostriedkom na erekciu. Má silnejšie účinky a ponúka aj širokú variabilitu, pretože sa môže užívať od 1 do 3 kapslí.

Áno, je pravda, že cena je o 9 € vyššia ako pri Zerex Klasik, ale za výsledný efekt, to určite stojí. Napokon, je lepšie zaplatiť za niečo kvalitnejšie čo funguje, ako niečo menej kvalitné zbytočne preplatiť.

 

 

 

Zerex Klasik Plus je stálica a jeden z prvých kvalitných doplnkov u nás!

Vedeli ste, že Zerex predáva ďaľšie 3 produkty na erekciu a viete s nimi aj ušetriť? Prezrite si zľavy, ktoré môžete získať.

❤️TIP pre vás:

Výhody Zerex Klasik Plus

 • 100% prírodné zloženie
 • Extra silné zloženie
 • Overený výrobca
 • Dostupnosť online
 • Pozitívne skúsenosti
 • Širokospektrálne účinky (sex, energia, imunita)
 • Diskrétne objednanie, doručenie a aj balenie

Nevýhody Zerex Klasik

 • Vyššia cena
 • Dávkovanie = až 3 kapsule na dosiahnutie maxi účinku + nutnosť užívať dlhí čas
 • Chýbajú recenzie na heureka.sk alebo na heureka.cz

Upozornenie

Výživový doplnok Zerex Klasik Plus je doplnkom stravy a výživy, či zdravého životného štýlu. Zerex Klasik Plus dokáže do veľkej miery pomôcť mužom s erektilnou dysfunkciou, no nie je liekom, nelieči, má individuálne účinky, ktoré závisia od ťažkosti muža a od jeho celkového zdravotného stavu, i spôsobu života.

Maximálna a zároveň odporúčaná denná dávka sú 3 kapsule. Toto množstvo neprekračujte po dobu 24 hodín.

Nie je určený pre ženy, deti a pre osoby mladšie ako 18 rokov. Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosah malých detí. Neužívajte po prekročení doby uvedenom na obale.

Ak by vaše problémy s erekciou pretrvávali, resp. by sa vplyvom tabletiek Zerex Klasik Plus nezlepšili, potom navštívte sexuológa alebo urológa, či iného špecialistu (psychológa), aby navrhol ďalšie kroky na eliminovanie erektilnej dysfunkcii a odhalil alebo vyvrátil, čo spôsobuje erektilnú dysfunkciu.

Vedľajšie účinky, kontraindikácie a interakcie s inými liekmi

 • Medzi kontraindikácie, ktoré vylučujú užívanie Zerexu, patrí: vek do 18 rokov, alergia na nejakú zložku v produkte, pohlavie (keďže je určený na erekciu), tehotenstvo, dojčenie. Negatívne zdravotné zážitky a problémy, do ktorých patrí: nedávna cievna mozgová príhoda, nedávny srdcový infarkt, nízky krvný tlak, problémy so srdcom, problémy s pečeňou.
 • Alkohol a Zerex Klasik Plus, nemusí v malom množstve ublížiť, ale pre dosiahnutie maximálneho efektu tabletiek, to neriskujte a v čase užívania ho nekonzumujte.
 • Čo sa týka vedľajších účinkov, aj v prípade výživových doplnkov, môžu nejaké nastať. Najpravdepodobnejšia je alergická reakcia, ale ak užívate produkt tak ako máte, a dovoľuje vám to váš zdravotný stav, niet sa čoho obávať.
 • Výživový doplnok Zrex Klasik Plus môže spôsobiť zdravotné komplikácie v prípade, ak sa užíva v čase, kedy muž užíva lieky na riedenie krvi. Z toho dôvodu sa táto kombinácia ani neodporúča.

Ďalšie užitočné informácie ohľadne Zerexu Klasik Plus si môžete prečítať aj na adc.sk  https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/zerex-klasik-plus-764655.html

Otázky a odpovede o Zerexe Klasik Plus

Nestačili vám informácie o Zerexe Klasik Plus v tejto recenzii? V tom prípade si ešte prečítajte odpovede na najčastejšie otázky týkajúce sa tohto prestížneho výživového doplnku.

Čo je Zerex Klasik Plus a kto je jeho výrobca?

Zerex Klasik Plus je prírodný doplnok stravy a výživy, ktorý mužom s erektilnou dysfunkciou, pomáha dosiahnuť kvalitnú erekciu. 

Vyrába ho spoločnosť Active life Inv., s.r.o., ktorá sa výrobou a predajom doplnkov výživy zaoberá už niekoľko rokov. Firme patrí značka Zerex.

Čo obsahuje?

V Zerexe Klasik nájdete len prírodné zložky, žiadnu chémiu a umelé farbivá. Dokonca sa v ňom nenachádzajú ani stopy po živočíšnych zdrojoch.

Presné zloženie v optimálnej dennej dávke, 3 kapsule je nasledovné:

 • Kotvičník zemný 750 mg („Tribulus terrestris“) extrakt z plodu, obsah 90% saponínov,
 • L-arginín hydrochlorid 600 mg,
 • L-citrulín 150 mg,
 • Maca peruánska 150 mg („Lepidium meyenii“) extrakt z koreňa 10:1,
 • Ginko dvojlaločné 60 mg („Ginkgo Biloba“) extrakt z listov,
 • Pomocné látky: celulózová kapsula – HPMC, objemové činidlo – inulín (vláknina), protihrudkujúca látka = uhličitan horečnatý.

Ako sa Klasik Plus užíva a dávkuje?

 • 3 kapsuly,
 • približne 1 hodinu pred sexuálnym stykom,
 • v celosti,
 • najlepšie nalačno alebo 2 hodiny po jedle.

Je možné užívať aj dlhodobo.

Koľko stojí Zerex Klasik Plus ?

1 balenie stojí 38 € a nachádza sa v ňom 36 kapsúl.

Prepláca Zerex Klasik Plus poisťovňa?

Nie, tento produkt zatiaľ poisťovňa neprepláca.

Ako dlho mi vydrží balenie?

Pri optimálnom užívaní, 3 kapsule pred pohlavným stykom, vydrží balenie 12 dávok.

Potrebujem lekársky predpis na kúpu týchto tabletiek na erekciu?

Nakoľko je Zerex Klasik Plus klasifikovaný ako výživový doplnok, na jeho kúpu sa nevzťahuje lekársky predpis.

Je Zerex Klasik Plus dostupný v lekárni?

Áno, v niektorých lekárňach je dostupný, ale neodporúčame tento spôsob kúpy, kvôli rozdielnej, ale aj kvôli nediskrétnej kúpe a v neposlednom rade kvôli tomu, že kúpou v lekárni strácate možnosť vrátenia tovaru do 30 dní.

Kde sa dá kúpiť?

Zerex Kalsik Plus si môžete kúpiť z pohodlia vášho domova na oficiálnej stránke predajcu, ale aj v niektorých kamenných či online lekárňach. Odporúčame a preferujeme objednávku z oficiálnej stránky https://zerex.sk/produkt/zerex-klasik-plus , pretože tak získavate rad výhod:

 • 100 % istota produktu
 • Diskrétne objednanie a doručenie
 • Voľba spôsobu platby
 • Garancia vrátenia peňazí
 • Zodpovednosť za bezproblémové doručenie a nepoškodený tovar, má oficiálny výrobca a distribútor Zerex.

Kedy pocítim prvé účinky tabletiek?

Je to vysoko individuálne, ale už samotné užívanie a dávkovanie napovedá, že Zerex Klasik Plus by mal účinkovať už po 60 minútach od užitia.

Účinok závisí aj od jedla, ktoré ste jedli pred užitím kapsuly. Ak ste zjedli ťažšie jedlo, je možné, že nebude účinkovať tak dobre, ako keby ste ho užili nalačno.

Lepšie účinky sa spájajú aj s dĺžkou užívania. Čím častejšie užívate Zerex Klasik Plus, tým by mali byť účinky silnejšie.

Môžem užívať Zerex Klasik Plus a piť alkohol?

Radšej nie, pretože alkohol negatívne ovplyvňuje účinky Zerexu Klasik Plus. Pri tejto kombinácii sa môže stratiť účinok alebo sa vyskytnú vedľajšie účinky.

Je možné kombinovať ho s inými liekmi?

Závisí od toho, s akými liekmi. Vo všeobecnosti by problém nemal nastať, ale to neplatí v prípade, ak užívate lieky na zrážanie krvi. Riziko interakcií je aj v prípade, že užívate lieky na srdce, pečeň a pod. Ak užívate takéto alebo iné lieky, pri ktorých si nie ste istí, či môžete užívať Zerex Klasik Plus, radšej sa o tom porozprávajte so svojim lekárom.

Môžem Zerex Klasik Plus kombinovať aj s inými výživovými doplnkami na erekciu?

Áno môžu, ale len ak ide o produkty toho istého výrobcu.

Zerex Klasik Plus môžete kombinovať so: Zerexom Klasik, so Zerexom Ultragold a Extralong, ale nikdy nie v plných dávkach. Znamená to, že ak užijete Zerex Ultragold v množstve 2 kapsule, neužívajte plnú dávku Zerexu Klasik Plus, pred pohlavným stykom.

Čo neodporúčame, je kombinovať plnú dávku Zerexu Klasik Plus so Zerexom Shot, nakoľko ide o veľmi silnú kombináciu, ktorá nemusí znamenať aj rovnako silný účinok, ale naopak, zdravotné problémy ako je vysoký krvný tlak. Urobiť však kombináciu Zerexu Klasik Plus v množstve 2 kapsule a potom vypiť Shot, tesne pred pohlavným stykom, je možné.

Pri každej kombinácii je dôležité zachovať dostatočne dlhý časový odstup, jeden typ užite ráno a jeden večer alebo pred pohlavným stykom.

Ako funguje garancia vrátenia peňazí?

Výrobca a značka Zerex chce pre svojich zákazníkov to najlepšie, i keď sú si istí, že vyrábajú kvalitné produkty, ktoré účinkujú. Svojim zákazníkom ponúkajú možnosť vrátenia peňazí v prípade, ak ide o oprávnenú reklamáciu. Ak máte nejakú nepríjemnú skúsenosť, neváhajte a napíšte na info@zerex.sk. S riešením, ktoré navrhne Zerex, budete určite spokojní.

Existujú aj iné tabletky, na erektilnú dysfunkciu?

Áno, a je ich niekoľko. Už samotný výrobca Zerexu, vyrába niekoľko produktov, ktoré podporujú zdravú sexualitu muža a skvalitňujú erekciu. Sú to, napr. :

 • Zerex Ultragold prioritne určený pre seniorov a pre mužov, ktorí chcú splodiť dieťa;
 • Zerex Extralong, ktorý je prioritne určený mužov, ktorých trápi predčasná ejakulácia;
 • Zerex Shot, ktorý je na rozdiel od svojich predchodcov, v tekutej forme a je určený na okamžité použitie, podobne ako Zerex Klasik Plus

Od iných výrobcov je to napr. eJoy alebo eJoy LONG, Primulus, Erexan, Vimax a pod.

Ktorý je lepší, Zerex Klasik alebo Zerex Klasik Plus?

Podľa recenzií, vašich a našich skúseností môžeme povedať, že Zerex Klasik Plus je lepší, ako Zerex Klasik, teda najmä v prípade zloženia a potencionálnych účinkov. Horšie je to však s dávkovaním a s cenou, keďže je potrebné užiť až 3 tabletky a 1 balenie stojí 38 €. Na druhej strane, aj tak je toto balenie prispôsobené na 2-násobný počet dní, ako Zerex Klasik.

Porovnanie – Zerex Klasik vs. Zerex Klasik Plus

Zerex Klasik Plus Zerex Klasik
Zloženie ·        Kotvičník zemný 750 mg

·        Maca 150 mg

·        L-arginín 600 mg

·        L-citrulín 150 mg

–        Ginko 60 mg

·        Kotvičník zemný 300 mg

·        Maca 100 mg

·        L-arginín 200 mg

·        Ginko 60 mg 100 mg

 

Dávkovanie 3 kapsule 60 min. pred sexom 2 kapsule 60 min. pred sexom
Cena 38,00 € 29,00 €
Obsah 1 balenia 36 kapsúl 12 kapsúl
Počet dávok, na ktoré je balenie prispôsobené 12 6

 

Čo mám robiť, ak tabletky neúčinkujú?

Skúste užiť tabletky na lačno a ak ste ich užili 2 hodiny po jedle, potom ich užite 3 hodiny po jedle, a nejedzte ťažké a tučné, či cukrové jedlo. Je však možné, že tabletky aj tak neúčinkujú, ako by mali. V tom prípade vyskúšajte jednu z techník, ktorá podporuje kvalitnú erekciu, napr. Kegelove cviky, Masters-Johnson metódu alebo tzv. „Vývrtku“ (poloha, v ktorej je možné oddialiť ejakuláciu).

Spôsoby, ako ešte zlepšiť účinky Zerexu Klasik Plus

Zerex Klasik Plus je len prostriedkom, ako možno zlepšiť erekciu, to znamená, že dopĺňa život chlapa, jeho spôsob žitia, jeho erekciu, na ktorú má značný dopad aj jeho životný štýl. Preto, ak chcete vylepšiť účinok tabletiek na erekciu a celkovo tak zlepšiť svoje zdravie, mali by ste:

 • Zdravšie jesť
 • Dodržiavať pitný režim
 • Cvičiť
 • Prestať alebo aspoň obmedziť pitie alkoholu
 • Obmedziť fajčenie
 • Byť neustále sexuálne aktívny

Použité zdroje:

 

 

Každý hlas je cenný 🙂

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+