Zerex Extralong – vychádza od známej značky

Posledná aktuálizácia prebehla 22. marca 2021 by Ján Horváth

Nemáte problém s nástupom erekcie, ale problémom je dĺžka vašej erekcie? S krátkou erekciou súvisí aj krátka doba sexuálneho aktu, čo ide ruka v ruke s neuspokojením partnerky, vzťahových problémoch a neschopnosťou oplodniť partnerku. Príčinou krátkej erekcie môže byť zdravotný stav, ale aj predčasná ejakulácia alebo negatívna predchádzajúca skúsenosť, či chronický stres.

Dĺžka testovania Klasiku:⏰ 6 týždňov
Zľava:🎁 Áno, 5% zadajte do objednávky „dog5“➡️
Kde kúpiť?🛒 V oficiálnom eshope https://zerex.sk/➡️
Cena a balenie:💊1 balenie 34 eur/12kapsúl
Kedy začal účinkovať:✔️Od niekoľkých minút po niekoľko hodín, záležalo od príčiny
Pôsobí na sexualitu?✔️Áno, zvýšil chuť mierne predlžil akt.
Ako bol produkt doručený?📦 Rýchlo (2dni) a diskrétne
Pre koho je určený:✔️Pre mužov nad 18 rokov.
Existuje iná alternatíva?🌿Ejoy, Erexan
Vedľajšie účinky:❤️ Žiadne sme nepostrehli

Uvedené problémy, ktoré sa zaraďujú do erektilnej dysfunkcii, nemusia hneď znamenať, že s vaším prirodzením nie je niečo v poriadku. Je dosť možné, že potrebujete len poriadnu dávku látok v podobe prírodných extraktov, ktoré vám pomôžu byť zase chlapom, s pevnou a dostatočne dlhou erekciou. Čo by ste povedali na to, že výživový doplnok Zerex Extralong, vám dokáže pomôcť?

Zerex Extralong pre dlhé potešenie

Spoločnosť Active life vyvinula ešte lepšiu verziu Zerexu Klasik, ktorou je Zerex Extralong. Ten vyniká svojim okamžitým účinkom a dĺžkou erekcie, ktorú predlžuje. Tieto a ďalšie účinky na erekciu muža, môže mať, pretože obsahuje extrakty rastlín, o ktorých štúdie preukázali pozitívne pôsobene na potenciu muža. Nájdeme v ňom známy Tribulus, Ženšen, L-Arginín, Ginkgo a Zinok.

Užíva sa veľmi jednoducho, buď len pred pohlavným stykom alebo aj dlhodobo, nakoľko to dovoľuje jeho prírodné zloženie. Je dostupný online, bez lekárskeho receptu a predáva sa v balení po 12 kusov kapsúl. Zaujímavé je, že jeho predaj sa realizuje aj v zahraničí.

Rastlinné zloženie

príčiny nedostatku tesosteronuZerex Extralong sa vyrába čisto z prírodných surovín, z extraktov rastlín, neobsahuje žiadne lieky a ani liečivá či chemické zložky. Dokonca v ňom nenájdete ani len látky živočíšneho pôvodu, čo určite ocenia vegáni a vegetariáni.

V optimálnej dennej dávke, to je 1 kapsula, nájdete:

Kotvičník zemný 100 mg

„Tribulus terrestris“ je známa rastlina najmä v odvetví kulturistiky či fitness, nakoľko podporuje produkciu testosterónu, ktorý sa spolupodieľa na budovaní a udržiavaní svalovej hmoty. Ako vieme, testosterón je aj hlavným pohlavným hormónom muža, čo sa prejavuje na zvýšení libida. Nie sú to však jediné a preukázateľné účinky, okrem toho zvyšuje prekrvovanie všetkých orgánov.

Kotvičník má svoje miesto aj u žien, nakoľko zmierňuje príznaky klimaktéria a aj ťažkosti s menštruačným cyklom. Za spomenutie, v súvislosti so Zerexom Extralong, stoja aj jeho účinky na reguláciu nálady a upokojenie.

L-arginín hydrochlorid 100 mg

L-arginín patrí do skupiny esenciálnych aminokyselín, ktorú človek získava výlučne z potravy, pretože si ju nedokáže samé vyprodukovať. Aj táto zložka je určite dobre známa športovcom, pretože zvyšuje prekrvenie, čo vedie aj k zahrievaniu organizmu a podávaniu vyššieho výkonu.

L-arginín má potenciál spriechodňovať periférne cievy, ktorých je v organizme pomerne dosť, ale vplyvom nesprávneho životného štýlu alebo ochorenia (cukrovka), nedochádza k ich dostatočnému prekrvovaniu. Potom výsledkom je často aj periférna neuropatia, a erektilná dysfunkcia.

 • Medzi zdroje L-arginínu patrí: červené mäso, hydina, ryby, mliečne výrobky, vajcia, slnečnicové a tekvicové semienka, sezam, arašidy, pistácie, lieskové a vlašské orechy, hnedá ryža, quinoa, ovsené vločky, špenát, jahody, pomaranče, cícer,

Ženšen kórejský 100 mg

„Panax ginseng“ je rastlinka, ktorá sa vyskytuje v Kórei, v Číne. Jej plodom sú červené bobuľky, ale na terapeutické účely a na výrobu výživových doplnkov sa využíva extrakt z jej koreňa, ktorý sa nachádza aj v Zerexe Extralong.

Koreň ženšenu obsahuje vzácne látky „ginsenosidy“ alebo „panaxosidy“, ktoré majú rad účinkov. Môže zlepšiť pamäť a myslenie, môže zlepšiť sexuálne funkcie mužov, ktorí trpia erektilnou dysfunkciou, zvyšuje sexuálne vzrušenie. Okrem sexuálnej sféry je aj výborným prostriedkom na podporu imunity, pretože má protirakovinové účinky a telu dodáva energiu.

Ginko dvojlaločné 20 mg

„Ginkgo biloba“ je strom, ktorý pochádza z Číny, má vejárovité listy a plodom je semenná kôstkovica, ktorá je jedlá. Na terapeutické účely sa využíva aj plod a aj listy. Avšak, keďže sa preukázalo, že pre erektilnú dysfunkciu sú viac užitočnejšie listy, z nich sa vyrába extrakt a výživové doplnky.

Obsahuje mnoho bioaktívnych látok, ktoré sa využívajú na rozťahovanie ciev, čo vedie k lepšej cirkulácii a aj okysličovaniu. Tento účinok spôsobuje, že zlepšuje pamäť, myslenie a sústredenie sa, ale aj lepšie prekrvenie pohlavných orgánov, vrátane mužského pohlavného orgánu, penisu. Medzi benefity ginkga patrí aj schopnosť upokojiť, nakoľko má vplyv na nervový systém.

Zinok 10 mg

„Bisglycinát zinočnatý“ je minerál, ktorý sa pokladá za silný antioxidant. Nie je dôležitý len na zlepšenie stavu a kvality vlasov, nechtov či pleti, ale aj na mužskú potenciu a na ďalšie procesy v tele, pre ktoré je nevyhnutný (viac ako 300 enzýmov v našom tele funguje aj vďaka zinku).

Medzi úlohy zinku patrí správne metabolizovanie potravy, zmierňuje oxidačný stres, môže pomôcť pri rôznych ochoreniach, znižuje zápaly, podporuje plodnosť muža a môže zlepšiť stav pohlavných orgánov, vrátane prostaty.

 • Medzi zdroje zinku patrí: ustrice, kraby, slávky, homáre a mušle, hovädzie mäso, losos, cícer, šošovica, mlieko a mliečne výrobky, huby, kel, hrášok, špargľa, vajcia, ovsené vločky, hnedá ryža …

Pomocné látky: celulózová kapsula – HPMC, objemové činidlo – inulín (vláknina), protihrudkujúca látka = uhličitan horečnatý

Porovnanie erekčných produktov Zerex

Bylinné extrakty a látkyZerex KlasikZerex ExtralongZerex Ultragold
Tribulus Terrestris150mg100mg300mg
Maca50mg200mg
Ženšen100mg
Schizandra chinensis100mg
Ginko dvojlaločné50mg20mg20mg
L-arginín100mg100mg150mg
Vitamíny a mineráliZerex KlasikZerex ExtralongZerex Ultragold
Vitamín B22,8 mg (200% RVH)
Vitamín B62,8 mg (200% RVH)
Vitamín B120,005 mg (200% RVH)
Zinok10 mg15 mg
Meď1,5 mg (200% RVH)

zerex megabalíkMožno vás zaujme, že Zerex produkty môžete vyskúšať aj v jednom Megabalíku, ktorý obsahuje všetky 3 základné produkty – Klasik, Extralong aj Ultragold a je automaticky zlacnený o 10%.   To Chcem

Extralong a jeho nekonečne dlhé účinky

Účinky Zerexu Extralong možno ľahko vydedukovať z jeho názvu. „Long“ znamená dlhý a v spojitosti s „extra“ sa myslí ešte dlhší, v tomto prípade, sexuálny zážitok. Účinok je teda zameraný nielen na to, aby došlo ku kvalitnej erekcii, ale aj na to, aby erekcia trvala minimálne tak dlho, aby boli spokojní obaja partneri. S tým súvisia však viaceré účinky, ktoré spoločne sledujú len jeden, a tým je dlhšia sexuálna výdrž.

Dlhá a bezproblémová erekcia

Extrakty, ktoré sa nachádzajú v Zerexe Extralong sa pokladajú za silné afrodiziaká, pretože pochádzajú z rastlín, ktoré dokážu upraviť hormonálnu hladinu človeka. Znamená to, že podporujú tvorbu testosterónu, ktorý súvisí s túžbou na sex.

Vyšší testosterón však nie je jediná nutná podmienka toho, aby došlo k erekcii. Nevyhnutné je aj dostatočné spriechodnenie a prekrvovanie, čo v prípade Extralongu, tiež nie je problémom. Veď Ginkgo, Kotvičník a Ženšen očisťujú cievy od zlého cholesterolu a cukru, a nehovoriac o L-arginínu, ktorý sa v tele premieňa na oxid dusnatý.

L-arginín tlačí, „pumpuje“ krv do periférnych ciev, ktorých je v penise niekoľko tisíc. Tak je penis dostatočne zásobovaní krvou a to aj na dlhšiu dobu.

Načasovaná ejakulácia

Ku kvalitnej erekcii patrí aj správne načasovaný vrchol. K ejakulácii by nemalo dôjsť skôr, ako uspokojíte partnerku a ani príliš neskoro, aby sa zase partnerka neunavila. Je to dôležité, pretože mnoho vzťahov stroskotá práve na tomto nedostatku.

Muži si na záchranu vzťahu a na predĺženie styku, dávajú robiť plastiku predkožky, no pritom častokrát stačí siahnuť po správnom výživovom doplnku, napr. po Zerexe Extralong. Nielen, že sa spriechodňujú cievy a rastie vzrušenie, medzi účinok látok patrí aj dosiahnutie ejakulácie vtedy, keď to sami budete chcieť. Nejde o žiadne kúzla, proste látky, ktoré sa nachádzajú v produkte pracujú aj s neurotransmitermi a s nervovou sústavou, čoho výsledkom je, do veľkej miery, ovládanie penisu a ejakulácie vôľou.

Lepší duševný stav

Ginkgo, Kotvičník, ale aj Ženšen, L-arginín a zinok, disponujú upokojujúcimi účinkami. Dokonca, extrakty z bylín sa používajú v tradičnej medicíne aj na podporu kvalitného spánku a ako podporná liečba pri zmiernení depresívnych stavov.

V Zerexe Extralong majú tieto účinky mimoriadny význam, pretože na udržanie erekcie je potrebné byť pokojný, zrelaxovaný, bez strachu. Totiž, práve strach je častou prekážkou na dosiahnutie a na udržanie erekcie. Strach a stres spôsobuje aj psychogénnu erektilnú dysfunkciu, čo je častokrát väčším problémom, ako keby malo ísť o dysfunkciu z fyzických príčin.

Uvoľní, navodí príjemnú vnútornú atmosféru a zabráni uvažovaniu nad negatívnymi myšlienkami, ktoré sa týkajú nevydarenej erekcie.

Vyššia sexuálna výdrž

Všetky látky, ktoré sa nachádzajú v Extralongu majú spoločnú vlastnosť a tou je prekrvovanie, s čím súvisí lepšie zásobovanie orgánov kyslíkom. Prekrvenie vedie k zahrievaniu organizmu a to zase k rozprúdeniu. V praxi to vyzerá tak, akoby ste si dali kávu, s tým rozdielom, že neprijímate kofeín. Aj to, že sú prekrvené periférne cievy a človek sa cíti akoby po rannej rozcvičke, je dôvodom prečo tieto výťažky užívajú aj športovci.

Nárast energie pocítite aj na dlhšej sexuálnej výdrži, čo spôsobí túžbu neprestať sa milovať. Mozno sami so seba budete prekvapení a vašej partnerke konečne dopraje milovanie ako z filmu.

Vedeli ste, že Zerex predáva až 3 produkty na erekciu a viete s nimi aj ušetriť? Prezrite si zľavy, ktoré môžete získať.

❤️TIP pre vás:

Ďalšie účinky

 • Predĺžený pohlavný styk
 • Lepšia imunita
 • Zdravšia pleť, vlasy a nechty
 • Relaxačné a upokojujúce pôsobenie
 • Lepšia kondícia
 • Kvalitnejší ejakulát
 • Vyššia šanca na oplodnenie partnerky
 • Menšie riziko predčasnej ejakulácie
 • Podpora zdravia mužských pohlavných orgánov
 • Vyššie libido
 • Intenzívnejšia chuť na milovanie sa

Pre koho je Zerex Extralong určený a kto by sa mu mal vyhýbať?

Zerex Extralong určený pre mužov, ktorých trápi krátka a nedostatočná erekcia alebo majú problémy s predčasnou ejakuláciou. Jedinou podmienkou je, aby mali minimálne 18 rokov. Je určený aj pre vegánov a vegetariánov, pretože neobsahuje žiadne stopy po živočíšnych zdrojoch.

Doplnok Extralong, hoci je jeho užívanie bezpečné, nie je určený pre všetkých. Z pochopiteľných dôvodov nie je určený pre ženy a deti, či mladistvé osoby.

Vyhýbať by sa mu mali muži, ktorí majú problémy so srdcom, s pečeňou, prekonali cievnu príhodu, infarkt, majú kolísavý krvný tlak. Nie je vhodný ani pre tých, ktorý už podstupujú liečbu erektilnej dysfunkcii a sú alergickí na nejakú zložku v Extralongu. Neodporúča sa užívať ani v prípade, ak užívate lieky na zrážanlivosť krvi.

V prípade, že by ste chceli užívať Zerex Extralong, ale neviete či môžete, vzhľadom na svoj zdravotný stav, neváhajte kontaktovať online poradcu Zerex na oficiálnej stránke alebo napíšte mail na info@zerex.sk, je to anonymné a rýchle. Najlepším riešením je však poradiť sa o užívaní so svojim lekárom, ktorý váš stav pozná.

Kedy začať užívať Extralong?

 • Túžite s partnerkou splodiť dieťa
 • Stratili ste záujem o sexuálny život
 • Denne čelíte nesmiernemu tlaku a stresu, ktorý vám bráni dosiahnuť erekciu
 • Bojíte sa o svoj sexuálny život
 • Pri sexuálnom styku sa cítite príliš unavení
 • Máte problém s dosiahnutím erekcie
 • Erekcia nie je dostatočne pevná
 • Erekcia je krátka
 • Ejakulácia prichádza príliš skoro
 • Ejakulácia má malý objem
 • Chcete sa v posteli proste len zlepšiť
 • Máte psychogénnu alebo fyziogénnu erektilnú disfunkciu

Dávkovanie a užívanie

Zerex Extralong sa dávkuje pohodlne, nemusíte ho užívať denne, stačí ak užijete 1 kapsulu krátko pred pohlavným stykom, najlepšie 60 minút pred ním.

1 kapsula je optimálne množstvo, no môžete užiť aj 2 kapsule a to buď naraz alebo jednu ráno a druhú večer, pred pohlavným stykom. Na 2 kapsule odporúčame prejsť postupne, preto začnite s 1 kapsulou a potom, ako si na sebe otestujete účinok, zvýšte dávku na 2 kapsule nasledovne: jednu užite ráno a druhú pred pohlavným stykom. Neskoršie môžete vyskúšať aj užitie 2 kapsúl naraz, práve pred pohlavný stykom.

Doba účinku je až 36 hodín, takže sa nemusíte obávať, ak k pohlavnému styku nedôjde hneď po hodine od užitia.

Maximálna denná dávka sú 2?? kapsule, ktoré v žiadnom prípade neprekračujte. Navýšením dávky nezvýšite účinok Zerexu Extralong, zvýšite len riziko prejavenia sa vedľajších účinkov.

Ak zabudnete užiť Zerex Extralong hodinu pred pohlavným stykom, môžete tak urobiť aj v kratšom časovom predstihu. Je však dobré brať do úvahy, že látky v kapsule potrebujú čas na to, aby začali účinkovať.

Galéria produktu

Staršie balenia

Foto z recenzie

Ako vyzerá a koľko stojí Zerex Extralong

Výživový doplnok Zerex Extralong sa vyrába vo forme kapsúl a vzhľadovo je ladený do tradičného „Zerex vzhľadu“. Znamená to, že kapsule sú umiestené v bielej plastovej fľaštičke s uzatvárateľným vekom.

Na fľaštičke je biela etiketa, na ktorej sa nachádzajú všetky dôležité informácie, ktoré má riadne certifikovaný produkt obsahovať a ktoré sú nevyhnutné na bezpečné užívanie Zerexu Extralong. Nájdete tu zloženie, upozornenia, dávkovanie, ale aj dátum, dokedy je možné kapsule užívať, samozrejme názov, značku a aj pečať značky Zerex. Novinkou zavedenia Zerex vzhľadu je, doplňujúca informácia, že kapsule sú vegánske.

Cena Zerexu Extralong je 34 €. Za túto cenu získate 1 balenie, v ktorom sa nachádza 12 kusov kapsúl. Toto balenie je základné a zároveň jediné.

Tabletky Zerex Extralong si môžete objednať z pohodlia domovu na oficiálnej stránke predajcu https://zerex.sk/produkt/zerex-extralong. Je síce pravda, že sa predáva aj v niektorých online lekárňach, no túto kúpu neodporúčame, pretože len objednávka na oficiálnej stránke spĺňa kritériá na možnosť garancie vrátenia peňazí.

Dostupnosť v lekárni

Tip: Hľadáte Klasik v lekárni? To už po novom naozaj nie je problém. Kúpiť ho môžete vo viacerých lekárňach, avšak prevažne online. Teda je skôr nepravdepodobné, aby ho držali skladom k okamžitej kúpe. Preto v zásade odporúčame iba hlavný eshop a nie lekáreň, nakoľko vám príde nielen diskrétne ale zväčša rýchlejšie ako z internetovej lekárni.

Vaše skúsenosti a recenzie s Extralongom

Zerexu Extralong je veľmi podobný Zerex Klasik. Napriek tomu, že podľa počtu použitých látok, by mal byť lepší Zerex Extralong, viac sa na diskusných fórach spomína zerex Klasik. Prečo je tomu tak, môže byť aj o niečo vyššia cena Zerexu Extralong alebo aj dobré skúsenosti so Zerexom Klasik, či strach vyskúšať niečo iné, možno lepšie.

Týmito úvahami chceme ozrejmiť, prečo sme nenašli väčšie množstvo príspevkov ľudí o užívaní Zerexu Extralong. Je pravda, že na recenziách a oficiálnej stránke Zerexu nájdete recenzie, ale ťažko povedať, či sú relevantné. Keďže sa však Extralong stále dobre predáva a to aj vo viacerých štátoch, predpokladáme, že funguje minimálne tak dobre, ako iné produkty od Zerexu. Ak by nefungoval, možnosť vrátenia peňazí, by pre firmu nebola najvýhodnejšia.

Hodnotenie

Naše hodnotenie v rámci Zerexu Extralong bude o niečo nižšie, ako u iných produktoch od Zerexu. Dôvodom je vyššia cenamálo príspevkov, ohlasov od mužov, ktorí mali tú česť vyskúšať ho.

Pozitívne hodnotíme zloženie, ktoré je obohatené a posilnené ďalšou rastlinou, ktorá sa považuje za afrodiziakum a aj zinkom, ktorý je dôležitý na plodnosť muža a pre zdravie reprodukčných orgánov, vrátane penisu a prostaty. Oceňujeme starostlivo vybrané byliny, nakoľko výskumy preukázali, že Ginkgo spolu so Ženšenom účinkujú lepšie.

Účinnosť je síce individuálna, ale to je pri každom výživovom doplnku, no extrakty, ktoré sa nachádzajú v produkte skutočne môžu zlepšiť a predlžiť erekciu. Je ale dobré vedieť, že účinnosť kapsúl by sa mala podporiť aj zmenou životného štýlu.

Pozitívna je aj značka, resp. výrobca, ktorý má s produktmi na potenciu muža dlhoročné a postupne aj svetové skúsenosti. No a napokon, garancia vrátenia peňazí, hovorí o diskrétnosti firmy a aj kvalite produktov.

 

 

zerex extralong balenie a cena

Skúste si predĺžiť sexuálny akt s overeným doplnkom!

Vedeli ste, že Zerex predáva až 3 produkty na erekciu a viete s nimi aj ušetriť? Prezrite si zľavy, ktoré môžete získať.

❤️TIP pre vás:

Zerex Extralong a jeho výhody

 • Kvalitná značka
 • 100 % prírodné zloženie
 • Vhodný aj pre vegánov a vegetariánov
 • Okamžitý účinok
 • Ľahšie dosiahnutie a aj udržanie erekcie
 • Garancia vrátenia peňazí
 • Vhodný na dlhodobé a aj krátkodobé užívanie
 • Je možné kombinovať ho s ďalšími produktmi od Zerexu
 • Podporuje pohlavný život muža
 • Zvyšuje výkonnosť, výdrž a navodzuje príjemnú vnútornú atmosféru

Nevýhody

 • Vyššia cena
 • Chýbajú recenzie aj na heureka.sk alebo na heureka.cz

Upozornenie

Výživový doplnok na podporu dlhšej erekcie Zerex Extralong nie je liekom, neobsahuje žiadne liečivá a preto pôsobí individuálne, na každého inak. I keď môže predĺžiť erekciu, nelieči a nenahrádza pestrú či rozmanitú stravu alebo zdravý životný štýl.

Nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy, pre osoby, ktoré sú alergické alebo precitlivené na niektorú zo zložiek v produkte a pre mužov, ktorých trápia problémy so srdcom.

Neodporúča sa kombinovať s liekmi na riedenie krvi.

Je potrebné skladovať ho mimo dosah malých detí, na suchom a tmavom mieste, do 25°C.

Na dosiahnutie optimálnych účinkov je potrebné užívať tak, ako je to uvedené na obale. Maximálnu dávku 2 kapsule počas 24 hodín neprekračujte.

Vedľajšie účinky, kontraindikácie a interakcie s inými liekmi

 • Kontraindikácie = vek do 18 rokov, alergia, tehotenstvo, dojčenie, alkohol, nedávna cievna mozgová príhoda, nedávny srdcový infarkt, nízky krvný tlak, problémy so srdcom, problémy s pečeňou
 • Vedľajšie účinky = alergická reakcia
 • Interakcie s inými liekmi = lieky na riedenie krvi

Ďalšie užitočné informácie ohľadne Zerexu Ultragold nájdete aj na adc.sk  https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/zerex-extralong-192361.html

Čo vás zaujíma o Zerexe Extralong?

Téma Zerex a výživové doplnky je často rozoberaná, pretože ide o jedného z najväčších výrobcov a predajcov výživových doplnkov na podporu mužskej potencie. Preto sme v závere urobili stručný prehľad o Zerexe Extralong, a zrekapitulovali si tak informácie, ktoré ste sa dozvedeli v tejto recenzii.

Čo je Zerex Extralong a kto ho vyrába?

Je to výživový doplnok zložený z čisto rastlinných extraktov a z ďalších prírodných látok, ktorý sa užíva na skvalitnenie erekcie a predlženie pohlavného styku, nakoľko sa predlžuje doba trvania pevnej erekcie.

Vyrába ho spoločnosť Active life Inv., s.r.o., ktorá má korene na Slovensku, no momentálne vyrába a predáva produkty do viacerých krajín. Patrí jej značka Zerex, ktorá patrí do popredných výrobcov kvalitných výživových doplnkov.

Čo obsahuje?

V optimálnej dávke, čo je 1 kapsula, sa nachádza:

 • Kotvičník zemný 100 mg („Tribulus terrestris“) extrakt z plodu, obsah 90% saponínov
 • Ženšen kórejský 100 mg („Panax ginseng“) extrakt z koreňa 80%
 • L-arginín hydrochlorid 100 mg,
 • Ginko dvojlaločné 20 mg („Ginkgo Biloba“) extrakt z listov
 • Zinok 10 mg („mliečnan zinočnatý“)
 • Pomocné látky: celulózová kapsula – HPMC, objemové činidlo – inulín (vláknina), protihrudkujúca látka = uhličitan horečnatý
 • Neobsahuje žiadne látky zo živočíšnych zdrojov

Ako sa užíva a dávkuje?

Kapsule Zerex Extralong sa užívajú krátko pred pohlavným stykom. Stačí užiť 1 kapsulu 1 hodinu pred plánovaným pohlavným stykom.

Maximálna denná dávka sú 2 kapsule.

Aká je cena Zerexu Extralong?

Predáva sa v 1 základnom balení, ktoré obsahuje 12 kusov kapsúl a stojí 34 €.

Ako dlho mi vydrží jedno balenie?

Za predpokladu, že užívate 1 kapsulu pred pohlavným stykom, vám 1 balenie vydrží na 12 dávok.

Potrebujem lekársky predpis na kúpu Zerexu Extralong?

Je voľno predajný, čo znamená, že na jeho kúpu nepotrebujete žiadny lekársky doklad.

Je dostupný v lekárni?

Áno, Zerex Extralong je dostupný aj v online lekárňach, napr. v lekarenvkocke, medistore a pod. Túto kúpu však neodporúčame, nakoľko objednávkou, mimo oficiálnej stránky predajcu, strácate možnosť garancie vrátenia peňazí, poprípade reklamácii.

Kde sa dá kúpiť?

Je dostupný online, na oficiálnej stránke značky Zerexhttps://zerex.sk/produkt/zerex-extralong alebo v niektorých online lekárňach, podobne ako aj iné výživoví doplnky od Zerexu.

Kedy pocítim prvé účinky tabletiek?

Zerex Extralong je určený na okamžité použite, a keďže sa užíva 1 hodinu pred pohlavným stykom, aj účinok by sa mal dostaviť do 60 minút. Všetko však závisí od počiatočného stavu muža.

Môžem užívať Zerex Extralong a piť alkohol?

Nie. Alkohol negatívne ovplyvňuje erekciu. Nielen, že erekcia nebude dlhá, ale môže byť problém aj s jej nástupom.

Je možné kapsule kombinovať s inými liekmi?

Existuje skupina liekov, ktoré sa nesmú kombinovať so Zerexom Exralong, medzi nich patria lieky na zrážanie krvi. No je pravda, že nemusia byť jedinými, preto, ak by ste mali nejaké pochybnosti o tom, či môžete užívať Extralong, neváhajte a obráťte sa na online poradcu na oficiálnej stránke Zerex alebo sa informujte u svojho lekára.

Môžem ho kombinovať aj s inými výživovými doplnkami?

S produktmi od rovnakého výrobcu, v tomto prípade od Zerexu, áno, ale aj to s odstupom času, napr. ak užívate Ultragold (2-krát denne), potom namiesto 1 dávky Ultragoldu, užite Zerex Extralong a to v deň pohlavného styku, 60 min. pred pohlavným stykom.

Produkty, ktoré podporujú erekciu, ale sú od iného výrobcu než je Zerex, sa neodporúča vzájomne kombinovať.

Ako funguje garancia vrátenia peňazí?

Ak máte oprávnený dôvod na vrátenie, resp. reklamovanie produktu, môžete napísať mail na info@zerex.sk , kde opíšte vaše dôvody a ak ich výrobca posúdi za oprávnené, vrátia vám peniaze.

Existujú aj iné tabletky na predĺženie erekcie?

Áno existujú. S veľmi podobným účinkom, len s iným zložením existuje aj eJoy Long alebo Erexan Stabil. Oba tieto výživové doplnky sú určené na predĺženie sexuálneho aktu.

Aký je rozdiel medzi Zerexom Klasik a Extralong? Ktorý je lepší?

Je to diskutabilné, pretože v Zerexe Klasik je Maca, ktorá v Extralongu chýba a zase v Extralongu sa nachádza zinok a  ženšen, ktorý nie je v Zerexe Klasik. Jednoducho, každý je vyskladaný z takých extraktov a látok, aby spĺňal účel. Zerex Klasik podporuje dosiahnutie erekcie a Zerex Extralong navyše predĺži sexuálny styk. Takže, lepší by mal byť Extralong a preto je pravdepodobne aj drahší.

Ako zlepšiť účinky Zerexu Extralong?

Zerex Extralong je len doplnok stravy a výživy, čo znamená, že nerobí zázraky. On len dopomáha dosiahnuť mužovi kvalitnú a dostatočne dlhú erekciu. Jeho účinok je potrebné podporovať každý deň a to zmenou životného štýlu. Zlepšiť erekcie a aj účinok  môžete:

 • Úpravou stravy
 • Dodržiavaním pitného režimu
 • Pohybovou aktivitou
 • Častejším milovaním sa
 • Relaxáciou
 • Akupunktúrou
 • Vyvarovaním sa kladenia tepelných zdrojov na intímne miesta, napr. notebook položení na stehnách, ale aj vyhrievacie sedačky v aute a pod.

Použité zdroje:

 

 

 

3.7/5 - (12 votes)

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+