zerex extralong recenzie

Zerex extralong recenzie

Posledná aktuálizácia prebehla 23. januára 2020 by Ján Horváth

Naozaj predĺži sexuálny styk?

zerex extralong recenzie

Zerex Extralong je jedna z troch verzií Zerexu. Táto slúži na predĺženie pohlavného styku. Je teda zameraná pre pánov, ktorí dosiahnu erekciu, ale majú problém s výdržou.

Ak vás zaujíma, ako Zerex Extralong obstál v recenziách odborníkov, ale aj jeho užívateľov, pokračujte v čítaní našeho článku.

Načo slúži Zerex Extralong

Pokiaľ viete po anglicky, môžno ste si najprv mylne mysleli, že Zerex Extralong (v preklade „extra dlhý“) bude slúžiť na predĺženie penisu. To však nie je pravda. Žiadne tabletky nemôžu penis výrazne predĺžiť a je to vec, s ktorou by sa už mal každý zmieriť a neveriť falošným reklamám.

V tomto prípade však Zerex nič také nesľubuje. Čo ponúka je zvýšená výdrž v posteli. Ak teda máte problém s predčasnou ejakuláciou, Zerex Extralong ponúka riešenie. Je to prírodný doplnok výživy predávaný bez lekárskeho predpisu. Užiť ho stačí aj chvíľu pred stykom, ale ideálne je dať si tabletku pol hodinu pred sexom. Výrobca uvádza, že môže predĺžiť sex až o pol hodinu. 

Niektorí ľudia však majú opačný názor. Podľa ich skúseností Zerex Extralong síce styk skutočne predĺži, ale nie až o pol hodinu. Viac sa dozviete nižšie.

Podrobnú recenziu na Zerex Extralong si môžete prečítať TU.

Recenzie užívateľov

Najhodnotnejšie niekedy ale bývajú recenzie samotných užívateľov, ktorý Zerex Extralong sami vyskúšali. Na stránke www.erekciablog.sk si ľudia vymieňajú skúsenosti s jeho užívaním a ako im pomohol, prípadne nepomohol. Sú tam skúsenosti od prvých dojmov až po mierny skeptizmus nad pomerom účinok=cena.

 

Na Heureke môžete nájsť opäť množstvo recenzií na iné weby a blogy. Pridávajú ich ako hodnotenia, ale pripájajú k nim odkazy na stránky s recenziami. Ak si chcete rozšíriť obzory, oplatí sa prečítať toho viac, ale nedôverujte takýmto hodnoteniam len na základe hviezdičiek. Radšej si prečítajte diskusné fóra pod podobnými recenziami.

AK máte vlastné skúsenosti so Zerexom Extralong, podeľte sa s nimi aj tu v diskusii pod článkom. Diskusia je anonymná. 

5/5 - (1 vote)

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+