Zahnutý penis

Posledná aktualizácia článku:

Trest alebo požehnanie?

Zahnutý penis môže mať mnoho podôb. Rôzne uhly, rôzne smery zahnutia.  Je však zahnutý penis niečo, čo sa musíš riešiť?  Prípadne, je zahnutý penis nebezpečný?

Ak váš pohlavný úd nie je najrovnejší a obávate sa, že je s vami niečo v neporiadku, určite pokračujte v čítaní nášho článku, kde sa dočítate odpovede, ktoré vás zaujímajú.

Obsah článku

 1. Je zahnutý penis problém?
 2. Peyronieho choroba
 3. Výhody zahnutého penisu

Je zahnutý penis problém?

Pri pohľade na váš penis sa vám v mysli možno vynára otázka, či je normálne, aby bol zahnutý. Týka sa to stavu erekcie. Pýtate sa to nie len kvôli sebe, ale aj kvôli partnerke, pretože máte obavy, ako by na situáciu reagovala. Možno už aj reagovala, ale otázne je, či bola voči vám úplne úprimná.

Na jednoduchú otázku teda jednoduchá odpoveď: ak erekcia nie je bolestivá, zahnutý penis nie je problém.  

Zahnutý penis je nutné riešiť v prípade, ak je erekcia bolestivá a nepríjemná. V takom prípade môže ísť o nejakú chorobu alebo poruchu, napríklad o Peyronieho chorobu

zahnutý penis

Čo s Peyronieho chorobou
Peyronieho choroba je zjazvenie tkaniva v penise, čo spôsobuje, že sa penis neprirodzene ohýba a dochádza tak k bolestivej erekcii, ktorá sa prejavuje počas sexu a aj masturbácii.

Ak máte podozrenie, že trpíte Peyronieho chorobou. mali by ste navštíviť doktora, ktorý by vám Ďalej poradil, ako pokračovať a ako chorobu liečiť. 

Každý penis sa prirodzene zohýba

U niekoho je to badateľné viac, u niekoho menej. Počas erekcie sa však penisy zohýbajú na stranu. Dôvodom je naplnenie žíl krvou, ktoré majú rôzne tvary a smerujú rôznymi smermi. Je to teda úplne normálne a nemali by ste sa hanbiť za to, že váš penis nie je úplne rovný.

Výhody zahnutého penisu

Ak zahnutie penisu nespôsobuje žiadna choroba, môžete si vydýchnuť a začať sa zameriavať na množstvo výhod, ktoré isté zahnutie prináša. Možno nám ťažko veríte, ale naozaj, zahnutý penis a výhody idú spolu ruka v ruke.

Pozrite sa, aké výhody to sú:

 • lepší prístup k bodu G– ak ste už niekedy videli sexuálnu hračku, napríklad taký vibrátor, všimli ste si, že nie sú len rovné. Majú rôzne tvary a povrch. Je to kvôli lepšej stimulácii intímnych partií žien a k lepšiemu prístupu k nim. Tak isto pôsobí aj zahnutý penis. V určitých smeroch je omnoho lepší ako rovný penis, pretože poskytuje partnerke lepšiu stimuláciu. Pre žena je teda výhodnejšie nájsť si partnerov s nie najrovnejším penisom, aby zistili, že to nie je len fáma,
 • ilúzia väčšieho penisu– počas vniknutia penisu do vagíny je jeho zahnutie nie len vidieť, ale najmä cítiť. Okrem dĺžky je dôležitá aj hrúbka a tá sa so zahnutým penisom marí onoho väčšia, takže dámy, nenechajte sa odradiť,
 • jedinečný vzhľad- váš penis je jedinečný a mali by ste byť naň hrdý. Ak nepôsobí bolesť, nie je na ňom nič zlé. Prijmite, že ste jednoducho trošku iný a využívajte výhody, ktoré zahnutý penis prináša,
 • lepší orálny sex- vďaka zahnutie penisu sa lepšie prispôsobíte ústam vašej partnerky a dosiahnete väčšiu rozkoš s použitím menej námahy.
Ak máte podozrenie, že je váš penis zahnutý až príliš, nebojte sa opýtať na váš stav doktora. Hlavným príznakom, že niečo nie je v poriadku je neschopnosť udržať erekciu.

Máte skúsenosti so zahnutým penisom? Ak ste sa kvôli nemu trápili, prípadne vám uľahčil život, podeľte sa s ostatnými čitateľmi o svoje rady. Diskusia je anonymná. 

Aktualne skore
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Psychická pohoda zvýši váš sexuálny výkon

Vedeli ste, že…stressfix zlty

 • Až 20%percent erektilnej dysfunkcie spôsobuje psychika?
 • Najčastejšie ide o stres, smútok, depresiu a úzkosť?
 • Zlý a nedostatočný spánok spôsobuje slabú erekciu a dokonca neplodnosť?
 • Predčasnú ejakuláciu najčastejšie spôsobuje strach zo sexu, úzkosť a depresia?

Vyskúšajte StressFix 👍

Je to absolútna 🔝 novinka na našom trhu, obsahuje až 14 zložiek 🍃vo veľkom balení, kde je 60 kapsúl💊 iba za 48,9 eur. Slúži ako pomoc pri strachu, úzkosti, slabom spánku či pri depresiách. A tým pádom môže významne zlepšiť váš sexuálny život. Len si spomeňte, aký je to pocit mať sex, keď ste v pohode, uvoľnený…

Pripravili sme pre vás aj špeciálny kupón ,,dusevnezdravie,, ktorý zadajte do poznámky v objednávke a získate 5% zľavu.

Alebo si môžete prečítať viac o StressFixe tu

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+