yellov vital zľava

Yellow vital – účinné riešenie na erekciu

Posledná aktuálizácia prebehla 30. januára 2020 by lenkarus

Jeden z najnovších riešení na erekciu je Yellow vital

Na trh pred nedávnom prišiel nový účinný preparát na erekciu a zväčšenie penisu, ktorý sa skladá výlučne z prírodných látok. V našej recenzii si o ňom povieme viac.

Kto je výrobca?

Za produktom tabliet Yellow Vital stojí u nás nie až tak známa spoločnosť. Možno vás to odradí od kúpy, ale producentom tohto výživového doplnku je spoločnosť sídliaca v Číne. Táto spoločnosť, ktorá sa mimochodom volá Guangzhou Bio Resources, má vo svojom portfóliu už viacero doplnkov stravy, avšak na slovenský trh sa doposiaľ dostal len ten, ktorý je predmetom tohto článku – Yellow Vital.

Yellow Vital sa na slovenskom trhu predáva legálne, nemusíte sa obávať, že ide o nebezpečný doplnok, ktorý by nespĺňal niektoré z našich tuzemských noriem. Ide o schválené a riadne registrované prípravky, ktoré majú aj príslušné schválenie od Úradu verejného zdravotníctva a ana oficiálnej slovenskej web stránke nájdete aj viacero certifikátov.

Udávané vlastnosti Yellow vital:

 • Tvrdší a väčší penis
 • Dlhotrvajúca erekcia
 • Zabraňuje predčasnej ejakulácii
 • Bez vedľajších účinkov
 • Účinok 1 tabletky až do 36 hodín
 • Anonymita doručenia
 • Kamenná predajňa Trenčín
 • Zvýšenie sexuálnej výkonnosti

Zloženie:

 • Muira Puama – Patrí už medzi povestné afrodiziakum, ktoré sa vyskytuje v Južnej Amerike. Značne zlepšuje potenciu pričom zlepšuje výdrž a sexuálnu aktivitu. Zamedzuje tiež vzniku sexuálnych zábran. Významne stimuluje nervový systém – pôsobí na na psychickú a fyzickú únavu a taktiež odstraňuje pocit chronickej únavy.
 • Panax Ginseng – Jedna z najvýznamnejších ak nie najvýznamnejšia tradičná bylina čínskej medicíny. Napomáha zlepšiť sexuálnu aktivitu, pohyblivosť spermií, potláča predčasnú ejakuláciu a rieši erektilnú dysfunkciu. Pôsobí ako vazodilatans, pozitívne ovplyvňuje psychomotorické funkcie a tiež lieči vysoký krvný tlak a cholesterol.
 • Lepidium Meyenii – Prezývaná tiež Andská viagra. Jej charakteristickými účinkami je vpyv na zlepšenie kvality spermií či predlženie erekcie. Stimulačne pôsobí na sexuálnu vytrvalosť a túžbu. Obsahuje steroly, vitamín B2, B6, C, niacín, minerály, flavonoidy a mnoho ďalších zložiek, ktoré majú značne pozitívny vplyv na celkové zdravie organizmu.
 • Tribulus Terrestris –vyznačuje sa anabolickým efektom a vďaka vysokému obsahu saponínov optimalizuje hladinu testosterónu v krvi. Podporuje androgénne receptory čím zlepšuje sexuálnu aktivitu, pozitívne pôsobí na erekciu a zlepšuje kvalitu a dĺžku sexuálneho styku. Zlepšuje silu,výdrž a pomáha zregenerovať organizmus.
 • Lycium Barbarum – známa bylina z dalekého východu čo podporuje dlhovekosť. Má silné antioxidačné účinky, posilňuje obranyschopnosť, stimuluje tvorbu leukocytov a erytrocytov. Kedže zlepšuje prietok krvi, zabraňuje neplodnosti a erektilnej dysfunkcie.
 • Rhaponticum Carthamoides – rastlina nazývaná tiež anabolikom východu, kde sa využíva u športovcov. Napomáha lepšie využiť sacharidy, stimuluje syntézu glykogénu a vysokoenergetických zlúčenín fosforu. Pôsobí pozitívne na vytrvalosť, reflexy a hlavne pamäť či učenie.
 • Piper Nigrum – novinkou možno pre vás bude aj to, že čierne korenie (piper nigrum) prispieva taktiež k správnemu prekrveniu, a teda tiež zohráva úlohu pri dosiahnutí kvalitnej erekcie. Okrem iného má povzbudivý účinok v oblasti energie a odburávania pocitov únavy a vyčerpania.
 • L-Arginín – l-arginín predstavuje jednu z dôležitých aminokyselín, ktoré si telo nedokáže vytvoriť samé, a preto ju potrebuje prijímať z externého prostredia. L-arginín napomáha pri zachovaní zdravého srdcovo-cievneho systému, prispieva k správnej detoxikácii a podieľa sa tiež na pomoci pri problémoch s potenciou, slabou erekciou a erektilnej dysfunkcii.
 • L-Citrulín – ide o dôležitú amminokyselinu, ktorá nie je kľúčová iba pri syntéze bielkovín, ale tiež pomáha pri zdravej kondícii, podporuje kvalitnú erekciu, za čo vďačíme najmä blahodarnému vplyvu na kardiovaskulárny systém (napomáha správnemu prekrveniu penisu) a tiež je dôležitou látkou pre normalizáciu krvného tlaku a hladiny cukru v krvi.
 • Zinok – zinok nie je dôležitý pre zachovanie zdravia vlasov, nechtov a pokožky, ale tiež má veľmi blahodarný vplyv na plodnosť u mužov a žien, pričom napomáha zdravej tvorbe spermií. Podporuje aj imunitný systém, teda slúži aj ako prevencia pred ochoreniami.

Typy produktov Yellow vital:

Yellow vital tableta

Yellov vital tableta

Preferuje sa na skúšku

Cena 5,90 eur

Ďalšie informácie a možnosť objednať nájdete na ich stránke.

Yellow Vital balenie (6 tabliet)

Yellow vital balenie

Cena 24,90 eur

V prípade záujmu si ho môžete objednať na ich stránke.

Zloženie v 1 tablete:
Ptychopetalum olacoides (Muira Puama 200 mg, Panax Gingseng) Všehoj Azijský 60 mg, Lepidiu Meyenii (Maca) Žerucha peruánska 100 mg, Tribulus Terrestris (Kotvičník zemný 100 mg, Lycium Barbarum) Kustovnica cudzia 27 mg, Piper Nigrum (Čierne korenie 3 mg, Rhaponticum carthamoides), Leuzea Saflórová 20 mg, L-Arginin 200 mg, L-Citrulin 50 mg, Luteín 3 mg, Zinok (oxid zinočnatý 4 mg), Aditíva 33 mg.

Čo hovoria ľudia?

Nakoľko výrobca sa snaží na produkte vyzdvihovať hlavne širokospektrálne účinky, ktoré by ste mali pocítiť v rôznych oblastiach zdravia, ľudia aj očakávali, že produkt bude veľkolepý. Recenzie síce nie sú až také zlé, ale cítiť z nich, že ľudia čakali od produktu Yellow Vital omnoho viac. Pozitívne ohlasy sa objavili hlavne na zvýšenie sexuálneho apetítu, teda libida, avšak samotná erekcia sa nejakým výrazným spôsobom nezlepšila. Nájdete, samozrejme, aj dobré aj zlé recenzie, pričom v priemere ide o sklamanie zo slabších účinkov. Ľudia jednoducho očakávali, že výrazný výživový doplnok Yellow Vital dokáže viac.

Lepšie riešenie

Erexan

erexan1

Erexan patrí medzi trojicu najlepších prípravkov na posilnenie erekcie. Ide o výživový doplnok, ktorý sa zameriava na udržanie sexuálnej výkonnosti a sily.

Účinok Erexanu sa prejavuje do 60 minút od užitia tabletky. V jednom balení nájdete až 15 kapsúl. Denne by ste ali užiť maximálne 2 tabletky erexanu.  Cena jedného balenia je iba 24,9 eur. Pri nákupe viacerých produktov jeho cena výrazne klesá. Jeho obsah a zloženie je výhradne prírodného pôvodu:

 • Maca, Tribulus terrestris,
 • L-citrulín, L-arginín, L-ornitín  a L-lyzín

Erexan je na trhu už niekoľko rokov, a jeho účinky si vyskúšalo už tisíce zákazníkov na celom Slovensku.

Naše hodnotenie Yellow vital:

Yellow vital je jeden z najnovších doplnkov na zlepšenie erekcie pod záštitou renomovanej spoločnosti Guangzhou Bio-Resources Co., Ltd. Jej zloženie kombinuje účinky klasických afrodiziák s netradičnými látkami pre zlepšenie prekrvenia, ktoré pri tejto kombinácii zosilňujú celkový efekt. Prekvapivo tiež sľubujú skutočne dosiahnuteľné výsledky, čo nebýva zvykom.

Rozhodne neodporúčame kúpu jednej tabletky lebo ako už je známe, tieto podporné doplnky je nutné chvíľu užívať, aby sa dostavil efekt (na skúšku min. 1 balenie). Nejde o liečivo, kto chce liek musí siahnuť po Viagre. Pre ostatných je Yellow vital skvelým riešením.  Taktiež je schválený Úradom verejného zdravotníctva SR.  Odborný a veľmi pozitívny názor na tento doplnok vyjadruje aj urológ MUDr. Ján Kleščinský.

Tip redakcie: V poslednej dobe sa začínajú šíriť negatívne recenzie na produkt Yellow Vital. Našu recenziu zatiaľ ponecháme v rovnakom znení, v akom bola písaná v čase nášho hodnotenia. Zatiaľ Vám doporučujeme inú náhradu, napr. EREXAN.

Trápi Vás slabá erekcia a nedostatočná sexuálna aktivita? Na podporu kvalitnej erekcie, zvýšenie sexuálnej chuti a aktivity je Erexan jeden z najlepších doplnkov!

Otázky na Yellow Vital

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Ako dlho treba užívať Yellow Vital?

Keď si uvedomíme, že ide výlučne o prípravok s prírodným zložením – rastlinné extrakty, aminokyseliny a doplnkové látky, určite by sa mal Yellow vital užívať dlhšiu dobu. Po jednorázovom užití nemôžte očakávať nijaké účinky. Pre pocítenie účinku je potrebné pravidelné užívanie, pričom nástup účinku by ste mali pocítiť už v priebehu 3. týždňa.

Objednávka cez internet – je bezpečná?

Áno, priebeh objednávky cez oficiálny e-shop predajcu Yellow vital je bezproblémový. Ide o klasický postup – vyberiete si svoj produkt, vypíšete osobné údaje vrátane doručovacej adresy, zvolíte spôsob dopravy a spôsob platby a ostáva vám už iba čakať na doručenie. Ak objednáte do 12:00, predajca garantuje doručenie do 24 hodín.

Ponúka Yellow Vital aj lekáreň?

Áno, výživový doplnok Yellow Vital môžete zakúpiť aj v lekárni. Nájdete ho vo viacerých známych lekárenských reťazcoch, napríklad Dr. Max alebo Vaša lekáreň. Kúpa v lekárni je výhodná z hľadiska, že produkt môžete okamžite vyskúšať a máte tiež odbornú pomoc pri nákupe – lekárnika.

Aká je cena?

Yellow Vital nájdete na našom trhu v dvoch možných variantoch. Môže sa jednať o balenie obsahujúce jednu tabletu, a to zakúpite za 5,90 €. Druhým variantom je balenie, ktorého obsahom je až 6 tabliet, pričom jeho cena 24,90 €. Výhodnejšie je z hľadiska ceny za kus určite balenie obsahujúce 6 tabliet.

Upozornenie:

Dávkovanie:

Plnohodnotný účinok sa dostaví užitím 1 tabletky.

1 tabletu zapiť tekutinou 60 minút pred pohlavným stykom. Neodporúča sa požiť viac ako jednu tabletu v priebehu 24 hodín.

Tableta je určená len osobám nad 18 rokov. Výrobok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy!

Vedľajšie účinky

Je možné, že sa u niektorých nedostavili sľubované účinky, prípadne sa objavili vedľajšie účinky. Medzi ne patrí napríklad začervenanie očí alebo bolesť hlavy. Ak sa u vás niektoré z týchto následkov objavili, Yellow Vital vysaďte a vyhľadajte odbronú pomoc lekára,

Skladovanie:

Skladujte v izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste. Skladujte mimo dosahu detí!

Pokiaľ máte skúsenosti s podpornými produktami Yellov vital, budeme radi ak sa s nami o ne podelíte v komentároch. Komunikácia je samozrejme anonymná.

3.9/5 - (39 votes)

3 komentáre

 1. Mira Sorodin 17. decembra 2015
 2. Peter 12. júla 2016
 3. Roman 18. augusta 2017

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+