Xtrasize – priveľké očakávania

Posledná aktualizácia článku:

Väčší penis s Xtrasize až o 7,5 cm? Zabudnite

Xtrasize slúži na zväčšenie penisu až o niekoľko centimetrov po dlhodobejšom užívaní. Je na Slovensku a v Čechách pomerne známy výživový doplnok.

Obsah článku

 1. Vlastnosti
 2. Zloženie
 3. Cena a balenie
 4. Hodnotenie
 5. Upozornenie
Tip pre Vás
Hľadáte preparát na zvýšenie sexuálnej výkonnosti?, tvrdšiu erekciu a zdravé semeno? Pozrite si teda hlavne produkty Zerex✔️, eJoy✔️ alebo Erexan✔️ a vaša erekcia bude ako nikdy predtým .

Udávané vlastnosti produktu Xtrasize:

Rozbalenie produktu

Zloženie:

 • Obsahuje bylinný prášok z Horny Goat (v Číne Yin Yang Huo),
 • Maca (koreň tejto rastlinky zabezpečuje, že vždy budete mať dostatok energie pri pohlavnom styku. Rieši problémy impotencie, erekcie, libida, neplodnosti a problémy s prostatou.)
 • Saw Palmeto, (Zložka, ktorá je z neho vyťažená sa nazýva muirapuamin. Jeho účinky boli v roku 1990 úspešne prezentované vo Francúzsku na kongrese Etnofarmakologie, kde bolo testovaných 260 mužovy s problémami erektílnych funkcií, pričom pozitívny účinok sa prejavil vo veľmi krátkej dobe))
 • Polipodium Vulgare,
 • aminokyseliny L-arginine HCl, L-lysine HCl, Muira Puama, L-carnitine fumarate, (L-Arginin je aminokyselina, ktorá je jadrom úspechu v boji proti slabej erekcii. V malom množstve sa nachádza v bielkovinách. Ako bolo spomenuté vyššie zabezpečuje rozširovanie ciev v penise, teda zlepšuje prietok krvi  a tým aj samotnú schopnosť erekcie.)
 • tekvicu, brusnice.

Typy produktov Xtrasize:

1, Xtrasize – štartovacie balenie

xtrasize

Obsahuje 1 balenie na dva mesiace.

Zväčšenie penisu o 3 cm.

Zloženie pozostáva z horeuvedených zložiek.

Cena produktu je 69 eur.

2, Xtrasize – ekonomické balenie

xtrasize

Obsahuje 2 balenia na štyri mesiace.

Zväčšenie penisu o 5 cm.

Zloženie pozostáva z horeuvedených zložiek.

Cena produktu je 122 eur.

3, Xtrasize – odporúčané balenie

xtrasize

Obsahuje 3 balenia na šesť mesiacov.

Zväčšenie penisu o 7.5 cm.

Zloženie pozostáva z horeuvedených zložiek.

Cena produktu je 172 eur.

Galéria s fotkami

Neužívajte Xtrasize ale:

eJoy

ejoy logoPreparát na stimulovanie správnych funkcí pri dosahovaní erekcie eJoy, Vám výrazne pomôže pri pravidelnom užívaní schopnosť dosahovať erekciu. Pozitívne vplýva tiež na prostatu, čo patrí tiež medzi časté problémy tejto skupiny mužov.

Obsahuje až 24 tabletiek v jednom balení a stačí ho užiť približne 30-60 minút pred pohlavným stykom. Pravidelným užívaním sa účinok zlepšuje.

?Nová zľava!!!

Cena jedného balenia je iba 27,9 eur a keď vložíte pri objednávke do poznámky ejoybonus – máte zľavu až 3 eurá, preto sa oplatí viac balení. Jeho obsah a zloženie je výhradne prírodného pôvodu:

 • ✔️Maca, Tribulus terrestris, Saw Palmetto, L-citrulín, L-arginín 
 • ✔️A ďalšie vitamíny a minerály

Netreba čakať. Dostupné riešenie, na ktoré nie je potrebný lekársky predpis je tu aj pre Vás.

Vyvraciame mýty o Xtrasize

Prí kúpe takéhoto prípravku sa určite každý z Vás pýta, či funguje alebo nefunguje. Rozhodli sme sa preto konfrontovať ich tvrdenia s realitou a vzíde z toho jediné. Xtrasize nefunguje, ako uvádzajú!

Mýt č.1

Oni: Vraj aby ste uspokojili ženu, musíte mať penis väčší ako 14 cm.

My: Toto tvrdenie je absolútne nepravdivé. V prvom rade si treba uvedomiť, že priemerná veľkosť penisu vo svete je cca 13,5 cm, pričom len  každý stý muž má penis väčší ako 16 cm . Áno, je pravda, že my sme niekde mierne nad týmto priemerom, to však nič nemení na fakte, že na uspokojenie ženy stačí aj menší penis, pričom pri uspokojení zohráva úlohu oveľa viac faktorov, ako len jeho dĺžka.

Mýt č.2

Oni: Vraj aby bolo jasné, penis nejde nijako inak zväčšiť, iba s ich prostriedkom Xtrasize.

My: V súčasnosti nejde nijakým doplnkom stravy zväčšiť penis cez 1-2 cm. A aj to, čo zväčšiť ide je len pri samotnej erekcii. A to tým, ako funguje väčšina podporných produktov na erekciu, zlepšením prietoku a rozšírením ciev v penise. Ďalej tvrdia, že penis nie je možne operačne zväčšiť. Ak je možné nejako zväčšiť zásadne dĺžku penisu, tak je to práve chirurgickým spôsobom.

Mýt č.3

Oni: Vraj dĺžku penisu ovplyvňuje carposa cavernosa a Xtrasize ju trvalo zväščí a tým zväčší aj Váš penis.

My: Opäť nepravdivé tvrdenie. Veľkosť penisu je v zásade daná u každého jedinca od jeho narodenia a nikto nepozná ,,liek” na väčší penis, aspoň zatiaľ nie.

Mýt č.4

Oni: Vraj budete mať dlhší a hrubší penis už vďaka 1 tabletke denne.

My: Niekto sa neobťažuje ani poriadne klamať. Ako sme si už povedali, v súčasnosti nejestvuje spôsob ako vitamínmi a pod. zvačšiť penis. K tomu ešte napísali, že stačí jedna tabletka denne. To vážne? Naozaj? Je známy fakt, že aj tie produkty, ktoré Vám pomôžu zlepšiť sexuálne zdravie, je nutné užívať dlhodobo. Nie je to Viagra, že hop hore a idete….

Mýt č.5

Oni: Pridajte sa k 100 000 tisíc mužom, ktorí sa rozhodli prevziať kontrolu nad svojím sexuálnym životom.

My: Z čoho vychádza táto štatistika? Keď niekto vloží text nejakého poliaka alebo kanaďana (údajného), teoreticky podpíše a napíše za neho recenziu, to má byť hodnoverný fakt?

Mýt č.6
Zväčšnie penisu o 7.5 cm. Ako VÁŽNE?

Náš komentár:

Ako sme spomínali na začiatku recenzie, Xtrasize je na Slovensku pomerne známy produkt, ktorý sa však neteší veľkej obľube. Nie len že užívatelia sú nespokojný, ale sľubujú čo nemôžu splniť. Zväčšenie penisu až o 7.5 cm ? Tak to je viac ako nereálne. Všetci predsa vieme že čo raz nenarástlo, nemôže byť o pol roka väčšie o 7.5 cm. Žiadna tabletka v súčasnosti nedokáže zväčšiť penis viac ako o 1-2 cm, aj to len spôsobom lepšieho prekrvenia. Ak chce rapídne zväčšenie penisu, pravdepodobne jediným riešením je plastická operácia. Preto radšej odporúčame radšej skúsiť produkt eJoy alebo Zerex.

XtrasiSize môže pomôcť, ale..

XtraSize si kazí svoju reputáciu hlavne pri marketingovom a extrémnom zväčšení penisu. AK by sme si toto odmysleli, môže to byť vynikajúci prostriedok na podporu erekcie, lepšej ejakulácie aj sexuálnej vzrušivosti. Penis však o 7 cm určite nezväčší.


 • 69€/balenie
 • 60 kapsúl
  ☑️-Silnejšie a dlhšie erekcie
  ☑️-Zvýšená sexuálna aktivita
  ☑️-Možné zväčšenie penisu +1,5 cm
 • 📢+Zľava iba pri väčšom počte balení

 • 122€/dve balenia
 • 120 kapsúl
  ☑️-Silnejšie a dlhšie erekcie
  ☑️-Zvýšená sexuálna aktivita
  ☑️-Možné zväčšenie penisu +1,5 cm
 • 📢+Zľava 16 eur

 • 172€/tri balenia
 • 180 kapsúl
  ☑️-Silnejšie a dlhšie erekcie
  ☑️-Zvýšená sexuálna aktivita
  ☑️-Možné zväčšenie penisu +1,5 cm
 • 📢+Zľava 36 eur

Dávajte si preto pozor, lebo na internete je veľa podvodníkov a každým dňom ich pribúda. Je totiž veľmi jednoduché oklamať naivných ľudí, ktorí sa radi nechajú nalákať na rozprávky o čarovnom zväčšení penisu, pŕs či chudnutiu alebo o čomkoľvek inom. Aby toho nebolo málo, pýtajú za to neuveriteľné peniaze. Ideálne by bolo, ak by tieto produkty a pofidérne “spoločnosti” nikto nepodporoval, avšak zatiaľ môžeme iba dúfať, že naša osveta padá na úrodnú pôdu.

 

Upozornenie:

Produkt Xtrasize je dostupný bez lekárskeho predpisu. V niektorých lekárňach je možné, že sa dá Xtrasize zohnať. Avšak skôr si myslíme, že Xtrasize v lekárni nie je dostupný.

Užívanie a dávkovanie

Nenašli sme podrobné informácie ako a kedy užívať Xtrasize.

V CZ: Xtrasize

Pokiaľ máte skúsenosti s podpornými produktami Zerex, budeme radi ak sa s nami o ne podelíte v komentároch. Komunikácia je samozrejme anonymná.

Aktualne skore
[Celkovol: 1 Priemerne: 5]

Psychická pohoda zvýši váš sexuálny výkon

Vedeli ste, že…stressfix zlty

 • Až 20%percent erektilnej dysfunkcie spôsobuje psychika?
 • Najčastejšie ide o stres, smútok, depresiu a úzkosť?
 • Zlý a nedostatočný spánok spôsobuje slabú erekciu a dokonca neplodnosť?
 • Predčasnú ejakuláciu najčastejšie spôsobuje strach zo sexu, úzkosť a depresia?

Vyskúšajte StressFix 👍

Je to absolútna 🔝 novinka na našom trhu, obsahuje až 14 zložiek 🍃vo veľkom balení, kde je 60 kapsúl💊 iba za 48,9 eur. Slúži ako pomoc pri strachu, úzkosti, slabom spánku či pri depresiách. A tým pádom môže významne zlepšiť váš sexuálny život. Len si spomeňte, aký je to pocit mať sex, keď ste v pohode, uvoľnený…

Pripravili sme pre vás aj špeciálny kupón ,,dusevnezdravie,, ktorý zadajte do poznámky v objednávke a získate 5% zľavu.

Alebo si môžete prečítať viac o StressFixe tu

One Response

 1. mod 20. júla 2015

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+