xtrasize

Xtrasize – priveľké očakávania

Posledná aktuálizácia prebehla 13. januára 2020 by lenkarus

Väčší penis s Xtrasize až o 7,5 cm? Zabudnite

Xtrasize slúži na zväčšenie penisu až o niekoľko centimetrov po dlhodobejšom užívaní. Je na Slovensku a v Čechách pomerne známy výživový doplnok.

Tip pre Vás
Hľadáte preparát na zvýšenie sexuálnej výkonnosti?, tvrdšiu erekciu a zdravé semeno? Pozrite si teda hlavne produkty Zerex✔️, eJoy✔️ alebo Erexan✔️ a vaša erekcia bude ako nikdy predtým .

Udávané vlastnosti produktu Xtrasize:

Výrobca a pôvod produktu

Produkt Xtrasize je v tomto smere čiastočne zahalený rúškom tajomstva. Už mnohí ľudia sa snažili dopátrať jeho pôvod, avšak neúspešne. Na oficiálnu stránku produktu Xtrasize sa nedá ani len dostať a jeho pôvod ostáva pre spotrebiteľov neznámy. Dopátrať sa však vieme k distribútorom, ktorým je u nás spoločnosť Cron Systems.

Xtrasize sa aj napriek svojmu neznámemu výrobcovi predáva v mnohých krajinách, konkrétne ide až o 60 krajín, čo je na okolnosti tohto produktu obdivuhodné. Tento produkt môže síce naoko pôsobiť ako zodpovedná a spoľahlivá voľba, no nič vám nezaručuje, že účinky sa skutočne dostavia.

Rozbalenie produktu

Zloženie:

 • Ženšen pravý – známa bylina z východnej Ázie je odborne nazývaná aj Panax Ginseng, pričom jej hlavnými účinkami sú stimulácia nervového systému, povzbudzujúce účinky, vďaka ktorým človek s ľahkosťou utíši pocit únavy a vyčerpania a bude sa cítiť plný energie.
 • Maca – koreň tejto rastlinky zabezpečuje, že vždy budete mať dostatok energie pri pohlavnom styku. Rieši problémy impotencie, erekcie, libida, neplodnosti a problémy s prostatou. Okrem toho, že ide o prírodné afrodiziakum, Maca prispieva aj k zdravému metabolizmu. 
 • Saw Palmeto, –  Po slovensky serenoa plazivá predstavuje liečivú rastlinu, ktorá má overené priaznivé účinky na prostatu a vo všeobecnosti udržuje zdravý pohlavný systém človeka. Opäť sa jedná o prírodné afrodiziakum, ktoré nielen prispieva k zvýšeniu libida, ale taktiež pôsobí na hladinu testosterónu v krvi, čím priaznivo ovplyvňuje priebeh erekcie. 
 • Tribulus Terestris – Tento prírodný zázrak možno poznáte pod názvom kotvičník zemný a práve on si zaslúžil najväčšie zastúpenie v prípravku Xtrasize. Je zodpovedný za zdravé prekrvenie pohlavného údu, čo sa opäť podieľa na procese stoporenia penisu. Kotvičník taktiež pôsobí aj ako afrodiziakum.
 • aminokyseliny L-arginine HCl, L-lysine HCl, Muira Puama, L-carnitine fumarate, (L-Arginin je aminokyselina, ktorá je jadrom úspechu v boji proti slabej erekcii. V malom množstve sa nachádza v bielkovinách. Ako bolo spomenuté vyššie zabezpečuje rozširovanie ciev v penise, teda zlepšuje prietok krvi  a tým aj samotnú schopnosť erekcie.)
 • Sladké drievko – Rastlina, ktorá sa oficiálne nazýva sladovka hladkoplodá, predstavuje prostriedok, ktorý je zodpovedný za optimálnu hladinu pohlavných hormónov, čím nepriamo ovplyvňuje aj naše libido. Okrem účinku na sexuálnu výkonnosť je sladké drievko účinným antioxidantom.
 • Sarsaparilla – Táto rastlina si vyslúžila slávu hlavne v tradičnej indiánskej medicíne, kde sa využívala už dlhé storočia. U nás je známa skôr pod názvom Prestup lekársky, pričom jej pozitívne účinky spočívajú najmä v prispievaní k zdraviu močovej sústavy, udržovaní zdravej hladiny hormónov, zvyšuje chuť na sex (libido), a teda pôsobí aj ako afrodiziakum.
 • žihľava dvojdomá – Hlavným pozitívnym účinkom žihľavy je detoxikácia krvi, čo prispieva k lepšiemu prekrveniu svalových tkanív organizmu. Môže byť teda jedným z dôvodov kvalitnej erekcie a tiež má pozitívny účinok na zdravie prostaty.
 • tekvicové semená – Tekvicové semienka, tak ako iné semená a orechy, obsahujú veľké množstvo omega-3 mastných kyselín, ktoré sú efektívnym prostriedkom pri boji s prostatou. Ich vplyv môžete pocítiť aj pri procese tvorby spermií (spermatogenéza) a v menšej miere aj v oblasti sexuálnej vitality. 

Ako ste mohli vidieť, prípravok Xtrasize má výlučne prírodné zloženie, čo je len pozitívum. Avšak treba si položiť otázku, či je tento doplnok schopný robiť zázraky, ktoré výrobca sľubuje. Čítajte ďalej!

Typy produktov Xtrasize:

1, Xtrasize – štartovacie balenie

xtrasize

Obsahuje 1 balenie na dva mesiace.

Zväčšenie penisu o 3 cm.

Zloženie pozostáva z horeuvedených zložiek.

Cena produktu je 69 eur.

2, Xtrasize – ekonomické balenie

xtrasize

Obsahuje 2 balenia na štyri mesiace.

Zväčšenie penisu o 5 cm.

Zloženie pozostáva z horeuvedených zložiek.

Cena produktu je 122 eur.

3, Xtrasize – odporúčané balenie

xtrasize

Obsahuje 3 balenia na šesť mesiacov.

Zväčšenie penisu o 7.5 cm.

Zloženie pozostáva z horeuvedených zložiek.

Cena produktu je 172 eur.

Ako sa Xtrasize dávkuje?

Pri všetkých výživových doplnkoch sa odporúča držať dávkovania, ktoré udáva výrobca, pretože v opačnom prípade môže dôjsť k výskytu nežiaducich vedľajších účinkov. Užívať by ste mali prípravok Xtrasize nasledovne:

 • pod pojmom jedna dávka sa rozumie 1 tableta, ktorá sa odporúča užívať raz za 24 hodín
 • maximálna odporúčaná dávka po dobu 24 hodín sú 2 tablety
 • v prípade, že užívate 2 tablety denne, prvú by ste mali užiť ráno po jedle a odporúčaný čas na užitie druhej je cca 30 minút pred plánovaným pohlavným stykom
 • vždy dbajte na to, aby ste tablety zapili dostatočným množstvom vody

Galéria s fotkami

Neužívajte Xtrasize ale:

eJoy

ejoy logoPreparát na stimulovanie správnych funkcí pri dosahovaní erekcie eJoy, Vám výrazne pomôže pri pravidelnom užívaní schopnosť dosahovať erekciu. Pozitívne vplýva tiež na prostatu, čo patrí tiež medzi časté problémy tejto skupiny mužov.

Obsahuje až 24 tabletiek v jednom balení a stačí ho užiť približne 30-60 minút pred pohlavným stykom. Pravidelným užívaním sa účinok zlepšuje.

?Nová zľava!!!

Cena jedného balenia je iba 27,9 eur a keď vložíte pri objednávke do poznámky ejoybonus – máte zľavu až 3 eurá, preto sa oplatí viac balení. Jeho obsah a zloženie je výhradne prírodného pôvodu:

 • ✔️Maca, Tribulus terrestris, Saw Palmetto, L-citrulín, L-arginín 
 • ✔️A ďalšie vitamíny a minerály

Netreba čakať. Dostupné riešenie, na ktoré nie je potrebný lekársky predpis je tu aj pre Vás.

Vyvraciame mýty o Xtrasize

Prí kúpe takéhoto prípravku sa určite každý z Vás pýta, či funguje alebo nefunguje. Rozhodli sme sa preto konfrontovať ich tvrdenia s realitou a vzíde z toho jediné. Xtrasize nefunguje, ako uvádzajú!

Mýt č.1

Oni: Vraj aby ste uspokojili ženu, musíte mať penis väčší ako 14 cm.

My: Toto tvrdenie je absolútne nepravdivé. V prvom rade si treba uvedomiť, že priemerná veľkosť penisu vo svete je cca 13,5 cm, pričom len  každý stý muž má penis väčší ako 16 cm . Áno, je pravda, že my sme niekde mierne nad týmto priemerom, to však nič nemení na fakte, že na uspokojenie ženy stačí aj menší penis, pričom pri uspokojení zohráva úlohu oveľa viac faktorov, ako len jeho dĺžka.

Mýt č.2

Oni: Vraj aby bolo jasné, penis nejde nijako inak zväčšiť, iba s ich prostriedkom Xtrasize.

My: V súčasnosti nejde nijakým doplnkom stravy zväčšiť penis cez 1-2 cm. A aj to, čo zväčšiť ide je len pri samotnej erekcii. A to tým, ako funguje väčšina podporných produktov na erekciu, zlepšením prietoku a rozšírením ciev v penise. Ďalej tvrdia, že penis nie je možne operačne zväčšiť. Ak je možné nejako zväčšiť zásadne dĺžku penisu, tak je to práve chirurgickým spôsobom.

Mýt č.3

Oni: Vraj dĺžku penisu ovplyvňuje carposa cavernosa a Xtrasize ju trvalo zväščí a tým zväčší aj Váš penis.

My: Opäť nepravdivé tvrdenie. Veľkosť penisu je v zásade daná u každého jedinca od jeho narodenia a nikto nepozná ,,liek“ na väčší penis, aspoň zatiaľ nie.

Mýt č.4

Oni: Vraj budete mať dlhší a hrubší penis už vďaka 1 tabletke denne.

My: Niekto sa neobťažuje ani poriadne klamať. Ako sme si už povedali, v súčasnosti nejestvuje spôsob ako vitamínmi a pod. zvačšiť penis. K tomu ešte napísali, že stačí jedna tabletka denne. To vážne? Naozaj? Je známy fakt, že aj tie produkty, ktoré Vám pomôžu zlepšiť sexuálne zdravie, je nutné užívať dlhodobo. Nie je to Viagra, že hop hore a idete….

Mýt č.5

Oni: Pridajte sa k 100 000 tisíc mužom, ktorí sa rozhodli prevziať kontrolu nad svojím sexuálnym životom.

My: Z čoho vychádza táto štatistika? Keď niekto vloží text nejakého poliaka alebo kanaďana (údajného), teoreticky podpíše a napíše za neho recenziu, to má byť hodnoverný fakt?

Mýt č.6
Zväčšnie penisu o 7.5 cm. Ako VÁŽNE?

Náš komentár:

Ako sme spomínali na začiatku recenzie, Xtrasize je na Slovensku pomerne známy produkt, ktorý sa však neteší veľkej obľube. Nie len že užívatelia sú nespokojný, ale sľubujú čo nemôžu splniť. Zväčšenie penisu až o 7.5 cm ? Tak to je viac ako nereálne. Všetci predsa vieme že čo raz nenarástlo, nemôže byť o pol roka väčšie o 7.5 cm. Žiadna tabletka v súčasnosti nedokáže zväčšiť penis viac ako o 1-2 cm, aj to len spôsobom lepšieho prekrvenia. Ak chce rapídne zväčšenie penisu, pravdepodobne jediným riešením je plastická operácia. Preto radšej odporúčame radšej skúsiť produkt eJoy alebo Zerex.

XtrasiSize môže pomôcť, ale..

XtraSize si kazí svoju reputáciu hlavne pri marketingovom a extrémnom zväčšení penisu. AK by sme si toto odmysleli, môže to byť vynikajúci prostriedok na podporu erekcie, lepšej ejakulácie aj sexuálnej vzrušivosti. Penis však o 7 cm určite nezväčší.


 • 69€/balenie
 • 60 kapsúl
  ☑️-Silnejšie a dlhšie erekcie
  ☑️-Zvýšená sexuálna aktivita
  ☑️-Možné zväčšenie penisu +1,5 cm
 • 📢+Zľava iba pri väčšom počte balení

 • 122€/dve balenia
 • 120 kapsúl
  ☑️-Silnejšie a dlhšie erekcie
  ☑️-Zvýšená sexuálna aktivita
  ☑️-Možné zväčšenie penisu +1,5 cm
 • 📢+Zľava 16 eur

 • 172€/tri balenia
 • 180 kapsúl
  ☑️-Silnejšie a dlhšie erekcie
  ☑️-Zvýšená sexuálna aktivita
  ☑️-Možné zväčšenie penisu +1,5 cm
 • 📢+Zľava 36 eur

Dávajte si preto pozor, lebo na internete je veľa podvodníkov a každým dňom ich pribúda. Je totiž veľmi jednoduché oklamať naivných ľudí, ktorí sa radi nechajú nalákať na rozprávky o čarovnom zväčšení penisu, pŕs či chudnutiu alebo o čomkoľvek inom. Aby toho nebolo málo, pýtajú za to neuveriteľné peniaze. Ideálne by bolo, ak by tieto produkty a pofidérne „spoločnosti“ nikto nepodporoval, avšak zatiaľ môžeme iba dúfať, že naša osveta padá na úrodnú pôdu.

Upozornenie:

Produkt Xtrasize je dostupný bez lekárskeho predpisu. V niektorých lekárňach je možné, že sa dá Xtrasize zohnať. Avšak skôr si myslíme, že Xtrasize v lekárni nie je dostupný.

Užívanie a dávkovanie

Nenašli sme podrobné informácie ako a kedy užívať Xtrasize.

V CZ: Xtrasize

Pokiaľ máte skúsenosti s podpornými produktami Zerex, budeme radi ak sa s nami o ne podelíte v komentároch. Komunikácia je samozrejme anonymná.

2.4/5 - (18 votes)

One Response

 1. mod 20. júla 2015

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+