Xtrasize – priveľké očakávania

Väčší penis s Xtrasize až o 7,5 cm? Zabudnite

Xtrasize slúži na zväčšenie penisu až o niekoľko centimetrov po dlhodobejšom užívaní. Je na Slovensku a v Čechách pomerne známy výživový doplnok.

Obsah článku

 1. Vlastnosti
 2. Zloženie
 3. Cena a balenie
 4. Hodnotenie
 5. Upozornenie
Tip pre Vás
Máte problém so slabou erekciou a sexuálnou výdržou? eJoy je novinka z anglicka a prináša okamžité zlepšenie erekcie aj libida! Ako jediný sa zameriava aj na prostatu a nahradí nevhodný Xtrasize. Chcem si prečítať o prípravku eJoy

Udávané vlastnosti produktu Xtrasize:

Rozbalenie produktu

Zloženie:

 • Obsahuje bylinný prášok z Horny Goat (v Číne Yin Yang Huo),
 • Maca (koreň tejto rastlinky zabezpečuje, že vždy budete mať dostatok energie pri pohlavnom styku. Rieši problémy impotencie, erekcie, libida, neplodnosti a problémy s prostatou.)
 • Saw Palmeto, (Zložka, ktorá je z neho vyťažená sa nazýva muirapuamin. Jeho účinky boli v roku 1990 úspešne prezentované vo Francúzsku na kongrese Etnofarmakologie, kde bolo testovaných 260 mužovy s problémami erektílnych funkcií, pričom pozitívny účinok sa prejavil vo veľmi krátkej dobe))
 • Polipodium Vulgare,
 • aminokyseliny L-arginine HCl, L-lysine HCl, Muira Puama, L-carnitine fumarate, (L-Arginin je aminokyselina, ktorá je jadrom úspechu v boji proti slabej erekcii. V malom množstve sa nachádza v bielkovinách. Ako bolo spomenuté vyššie zabezpečuje rozširovanie ciev v penise, teda zlepšuje prietok krvi  a tým aj samotnú schopnosť erekcie.)
 • tekvicu, brusnice.

Typy produktov Xtrasize:

1, Xtrasize – štartovacie balenie

xtrasize

Obsahuje 1 balenie na dva mesiace.

Zväčšenie penisu o 3 cm.

Zloženie pozostáva z horeuvedených zložiek.

Cena produktu je 59 eur.

 

2, Xtrasize – ekonomické balenie

xtrasize

Obsahuje 2 balenia na štyri mesiace.

Zväčšenie penisu o 5 cm.

Zloženie pozostáva z horeuvedených zložiek.

Cena produktu je 112 eur.

 

3, Xtrasize – odporúčané balenie

xtrasize

Obsahuje 3 balenia na šesť mesiacov.

Zväčšenie penisu o 7.5 cm.

Zloženie pozostáva z horeuvedených zložiek.

Cena produktu je 152 eur.

Neužívajte Xtrasize ale:

eJoy

ejoy recenzieeJoy je aktuálna novinka so Spojeného kráľovstva, ktorá priaznivo pôsobí predovšetkým na slabú erekciu, nízke libido i problémy s prostatou. Užívaním rapídne zvyšuje chuť na sex a predlžuje pohlavný styk. Jeho prvotné účinky badať už 30 minút od užitia. Dávkovanie eJoy je jednoduché, stačí si vziať tabletku aspoň pol hodinu pred sexuálnym stykom a nemali by ste si dávať denne viac ako dve tabletky.

Cena jedného balenie je iba 27,9 eur a keď vložíte pri objednávke do poznámky ejoybonus – máte zľavu až 3 eurá, preto sa oplatí viac balení. Jeho obsah a zloženie je výhradne prírodného pôvodu:

 • Maca, Tribulus terrestris, Saw Palmetto, L-citrulín, L-arginín 
 • A ďalšie vitamíny a minerály

Ejoy je testovaná novinka z Anglicka a prechádza prísnou kontrolou Štátneho ústavu na kontrolu liečiv, pričom deklaruje čisto prírodné zloženie!

Vyvraciame mýty o Xtrasize

Prí kúpe takéhoto prípravku sa určite každý z Vás pýta, či funguje alebo nefunguje. Rozhodli sme sa preto konfrontovať ich tvrdenia s realitou a vzíde z toho jediné. Xtrasize nefunguje, ako uvádzajú!

Mýt č.1

Oni: Vraj aby ste uspokojili ženu, musíte mať penis väčší ako 14 cm.

My: Toto tvrdenie je absolútne nepravdivé. V prvom rade si treba uvedomiť, že priemerná veľkosť penisu vo svete je cca 13,5 cm, pričom len  každý stý muž má penis väčší ako 16 cm . Áno, je pravda, že my sme niekde mierne nad týmto priemerom, to však nič nemení na fakte, že na uspokojenie ženy stačí aj menší penis, pričom pri uspokojení zohráva úlohu oveľa viac faktorov, ako len jeho dĺžka.

Mýt č.2

Oni: Vraj aby bolo jasné, penis nejde nijako inak zväčšiť, iba s ich prostriedkom Xtrasize.

My: V súčasnosti nejde nijakým doplnkom stravy zväčšiť penis cez 1-2 cm. A aj to, čo zväčšiť ide je len pri samotnej erekcii. A to tým, ako funguje väčšina podporných produktov na erekciu, zlepšením prietoku a rozšírením ciev v penise. Ďalej tvrdia, že penis nie je možne operačne zväčšiť. Ak je možné nejako zväčšiť zásadne dĺžku penisu, tak je to práve chirurgickým spôsobom.

Mýt č.3

Oni: Vraj dĺžku penisu ovplyvňuje carposa cavernosa a Xtrasize ju trvalo zväščí a tým zväčší aj Váš penis.

My: Opäť nepravdivé tvrdenie. Veľkosť penisu je v zásade daná u každého jedinca od jeho narodenia a nikto nepozná ,,liek” na väčší penis, aspoň zatiaľ nie.

Mýt č.4

Oni: Vraj budete mať dlhší a hrubší penis už vďaka 1 tabletke denne.

My: Niekto sa neobťažuje ani poriadne klamať. Ako sme si už povedali, v súčasnosti nejestvuje spôsob ako vitamínmi a pod. zvačšiť penis. K tomu ešte napísali, že stačí jedna tabletka denne. To vážne? Naozaj? Je známy fakt, že aj tie produkty, ktoré Vám pomôžu zlepšiť sexuálne zdravie, je nutné užívať dlhodobo. Nie je to Viagra, že hop hore a idete….

Mýt č.5

Oni: Pridajte sa k 100 000 tisíc mužom, ktorí sa rozhodli prevziať kontrolu nad svojím sexuálnym životom.

My: Z čoho vychádza táto štatistika? Keď niekto vloží text nejakého poliaka alebo kanaďana (údajného), teoreticky podpíše a napíše za neho recenziu, to má byť hodnoverný fakt?

Mýt č.6
Zväčšnie penisu o 7.5 cm. Ako VÁŽNE?

Náš komentár:

Ako sme spomínali na začiatku recenzie, Xtrasize je na Slovensku pomerne známy produkt, ktorý sa však neteší veľkej obľube. Nie len že užívatelia sú nespokojný, ale sľubujú čo nemôžu splniť. Zväčšenie penisu až o 7.5 cm ? Tak to je viac ako nereálne. Všetci predsa vieme že čo raz nenarástlo, nemôže byť o pol roka väčšie o 7.5 cm. Žiadna tabletka v súčasnosti nedokáže zväčšiť penis viac ako o 1-2 cm, aj to len spôsobom lepšieho prekrvenia. Ak chce rapídne zväčšenie penisu, pravdepodobne jediným riešením je plastická operácia. Preto radšej odporúčame radšej skúsiť produkt eJoy alebo Zerex.

Ďalší oblbovák za peniaze

Na internete je podvodníkov stále dosť a každým d§om ich prirbúda. Je totiž veľmi jednoduché oklamať naivných ľudí, ktorí sa radi nechajú nalákať na rozprávky o čarovnom zväčšení penisu, pŕs chudnutiu alebo o čomkoľvek inom. Aby toho nebolo málo, pýtajú za to neuveriteľné peniaze. Ideálne by bolo, ak by tieto produkty a pofidérne “spoločnoti” nikto nepodporoval, avšak zatiaľ môžeme iba dúfať, že naša osveta padá na úrodnú pôdu.

Ak hľadáte dlhodobé  a prírodné riešenie pri problémoch so slabou erekciu, nedostatočným sexuálnym apetítom či slabou výdržou, eJoy môže byť tým ideálnym riešením. Ide o najnovší prípravok z anglicka s okamžitým účinkom!

Upozornenie:

Produkt Xtrasize je dostupný bez lekárskeho predpisu. V niektorých lekárňach je možné, že sa dá Xtrasize zohnať. Avšak skôr si myslíme, že Xtrasize v lekárni nie je dostupný.

Užívanie a dávkovanie

Nenašli sme podrobné informácie ako a kedy užívať Xtrasize.

V CZ: Xtrasize

Pokiaľ máte skúsenosti s podpornými produktami Zerex, budeme radi ak sa s nami o ne podelíte v komentároch. Komunikácia je samozrejme anonymná.

Xtrasize – priveľké očakávania
2.4 (48.89%) 18 votes

One Response

 1. mod 20. júla 2015

Zanechaj nám svoj názor