Vizarsin

Vizarsin na erektiln├║ dysfunkciu

S erektilnou dysfunkciou sa v dne┼ínej dobe tr├ípi ve─żk├ę mno┼żstvo mu┼żov. A┼ż 50% p├ínov po 50-tke nedok├í┼że dosiahnu┼ą dosta─Źuj├║cu erekciu. Rovnak├Ż probl├ęm maj├║ aj ─żudia s┬ácukrovkou┬áa vystresovan├Żm a nezdrav├Żm ┼żivotn├Żm ┼ít├Żlom. M├┤┼żu sa bu─Ć zmieri┼ą s nepriaz┼łou osudu alebo postavi┼ą sa probl├ęmu ─Źelom a za─Źa┼ą ho rie┼íi┼ą.┬ávizarsin

Rie┼íenie sa pon├║ka v podobe r├┤znych met├│d, v┼íak nie v┼íetky maj├║ rovnak├Ż ├║─Źinok. Od alternat├şvnych lie─Źiv, cez pr├şrodn├ę doplnky v├Ż┼żivy a┼ż po lieky na predpis, ktor├ę v├ím predp├ş┼íe urol├│g. Poskytuj├║ ┼íancu na plnohodnotn├Ż sex┬á v ka┼żdom veku a takmer pre ka┼żd├ęho.

Obsah ─Źl├ínku

  1. Vlastnosti
  2. Zlo┼żenie
  3. Cena a balenie
  4. Hodnotenie
  5. Upozornenie

Generik├í ako napr├şklad aj Vizarsin s├║ odvoden├ę od prvej zn├ímej variante – Viagry

O Vizarsine

Vizarsin patr├ş ku┬ágenerik├ím. Generikum je liek, ktor├Ż svoj├şm zlo┼żen├şm presne kop├şruje origin├ílny liek, ktor├Ż ako prv├Ż pri┼íiel s origin├ílnym lie─Źivom a vypr┼íala mu licencia. V pr├şpad liekov na erektiln├║ dysfunkciu je origin├ílnym liekom v├Ą─Ź┼íinou┬áViagra┬á, notoricky zn├íma modr├í pilulka, ktor├í p├┤sob├ş z├ízraky.

Pr├íve podobn├ę zlo┼żenie by malo zaru─Źova┼ą funk─Źnos┼ą a schopnos┼ą doda┼ą mu┼żovi pevn├║ erekciu. Cel├Ż z├ízrak tkvie v lie─Źive s n├ízvom┬ásildenafil. Napom├íha roz┼íirova┼ą cievy v penise, v─Ćaka ─Źomu do neho pr├║di viac krvi a doch├ídza ku kvalitnej┼íej erekcii.

V├Żrobcom je slovinsk├í firma┬áKrka, ktor├í sa zaober├í aj v├Żrobou generick├Żch liekov a v ich v├Żrobe je┬ájedna z najlep┼í├şch. ┼ápecializuj├║ sa na v├Żrobu kvalitn├Żch lie─Źiv za rozumn├║ cenu.

├Ü─Źinky

Zlo┼żenie

Je jasn├ę, ┼że v lieku Vizarsin budete m├írne h─żada┼ą zlo┼żky, ktor├ę by v├ím svoj├şm n├ízvom nie─Źo hovorili, pokia─ż nie ste chemik alebo biol├│g, alebo ve─żmi s─Ź├ştan├Ż ─Źlovek. Zlo┼żenie je v┼íak k─ż├║─Źov├ę a je dobr├ę vedie┼ą, ak├ę je.

Vizarsin obsahuje 3,8 mg lakt├│zy v 1 tablete (50 mg tableta)┬áa 7,6 mg lakt├│zy┬á v 1 tablete (100 mg tableta),┬á mikrokry┼ítalick├í celul├│za (E460), bezvod├Ż hydrogenfosfore─Źnan v├ípenat├Ż, sodn├í so─ż kroskarmel├│zy, hypromel├│za (E464), magn├ęziumstear├ít (E572), monohydr├ít lakt├│zy, hypromel├│za (E464), oxid titani─Źit├Ż (E171), triacet├şn (E1518).

Detailn├ę ├║─Źinky si viete pozrie┼ą v ADCC ─Ź├şseln├şku┬á

Dávkovanie

Na za─Źiatok si dajte jednu tabletu 50 mg. Zapite ju dostato─Źn├Żm mno┼żstvom vody, ne┼żujte a nedrvte ju, prehltnite ju v celku. U┼żite ju pribli┼żne hodinu pred sexu├ílnym stykom, ─Źo je pribli┼żn├í doba zabratia lieku v organizme. Dajte si maxim├ílne jednu tabletu denne, nav├Ż┼íenie d├ívky nezaist├ş lep┼í├ş alebo dlh┼í├ş ├║─Źinok p├┤sobenia. Erekcia sa dostav├ş a┼ż po sexu├ílnej stimul├ícii, ne─Źakajte, ┼że si len sadnete a erekcia pr├şde sama od seba.

V pr├şpade, ak sa v├ím zd├í v├Żsledok nedostato─Źn├Ż, m├┤┼żete d├ívku zv├Ż┼íi┼ą na 100 mg.

V pr├şpade, ┼że sa erekcia nedostav├ş alebo ak sa prejavia in├ę ne┼żiad├║ce ├║─Źinky, kontaktujte svojho lek├íra a liek pou┼ż├şvate pod─ża jeho alebo lek├írnikovych in┼ítrukcii.

Cena a balenie

vizarsin recenzia a cena

V lek├ír┼łach natraf├şte na dve mo┼żnosti lieku, a to┬áVizarsin 50 mg a Vizarsin 100 mg.┬á

Vizarsin 50 mg s├║ podlhovast├ę biele tabletky obalen├ę filmom a na jednej strane maj├║ vyrazen├ę “50”. Vizarsin 100 mg vyzeraj├║ rovnako, len miesto “50” maj├║ na jednej strane vyrazen├ę “100”.

M├┤┼żete ich zohna┼ą v baleniach po 1, 4, 8 alebo 12 tabliet len na┬ápredpis a v kamennej lek├írni. Nem├┤┼żete si tak dopria┼ą pohodlie v podobe diskr├ętneho doru─Źenia a┼ż k va┼í├şm dver├ím, mus├şte si vyst├í┼ą rad v lek├írni.

Cena je r├┤zna a pohybuje sa v z├ívislosti od jednotlivej lek├írne. Cena za 8 tabliet v balen├ş sa v┼íak pohybuje v rozmedz├ş┬á40ÔéČ a┼ż 45ÔéČ.┬á

Ak sa v├ím zd├í, ┼że je cena vysok├í a chceli by ste u┼íetri┼ą k├║pou Vizarsinu na┬á─Źiernom trhu, m├┤┼że sa sta┼ą, ┼że si k├║pite liek po expira─Źnej dobe alebo inak po┼íkoden├Ż, ─Źo m├┤┼że vies┼ą k nepr├şjemn├Żm n├ísledkom.

Vysk├║┼íajte aj pr├şrodu

eJoy

ejoy logoPrepar├ít na stimulovanie spr├ívnych funkc├ş pri dosahovan├ş erekcie eJoy, V├ím v├Żrazne pom├┤┼że pri pravidelnom u┼ż├şvan├ş schopnos┼ą dosahova┼ą erekciu. Pozit├şvne vpl├Żva tie┼ż na prostatu, ─Źo patr├ş tie┼ż medzi ─Źast├ę probl├ęmy tejto skupiny mu┼żov.

Obsahuje a┼ż 24 tabletiek v jednom balen├ş a sta─Ź├ş ho u┼żi┼ą pribli┼żne 30-60 min├║t pred pohlavn├Żm stykom. Pravideln├Żm u┼ż├şvan├şm sa ├║─Źinok zlep┼íuje.

Zlo┼żenie:

  • Maca, Tribulus terrestris, Chilli extrakt, Saw Palmetto
  • L – argin├şn, citrul├şn, Vitam├şny C a D

Netreba ─Źaka┼ą. Dostupn├ę rie┼íenie, na ktor├ę nie je potrebn├Ż lek├írsky predpis je tu aj pre V├ís.

Hodnotenie

Vizarsin je jedno z mnoh├Żch┬ágener├şk, ktor├ę maj├║ zlo┼żenie podobn├ę Viagre, tak┼że funk─Źnos┼ą je u┼ż rokmi vysk├║┼ían├í a overen├í. Od origin├ílnej Viagry sa ve─żmi nel├ş┼íi, tak┼że viete, ─Źo si kupujete a na internete si doh─żad├íte v┼íetky potrebn├ę inform├ície. Cenou sa nijak nevyvy┼íuje nad konkuren─Źn├ę prostriedky na lie─Źbu erektilnej dysfunkcie. Liek v├ím navy┼íe predp├ş┼íe v├ís lek├ír, ktor├Ż dobre pozn├í va┼íu lek├írsku hist├│riu, tak┼że m├íte istotu, ┼że je pre v├ís liek vhodn├Ż.

Ved─żaj┼íie ├║─Źinky

Ke─Ć┼że je Vizarsin liek na p├ínsku potenciu, nesmie by┼ą u┼ż├şvan├Ż ┼żenami a de┼ąmi. Pre mu┼żov je ur─Źen├Ż a┼ż od 18 rokov. M├┤┼żu sa vyskytn├║┼ą z├ívrate, nevo─żnos┼ą, za─Źervenanie tv├íre, poruchy tr├ívenia. Menej ─Źast├ę ved─żaj┼íie ├║─Źinky s├║ napr├şklad vyr├í┼żky, zvracanie, nepravideln├Ż pulz a boles┼ą o─Ź├ş.┬áAk sa dostavia ak├ęko─żvek z ved─żaj┼í├şch pr├şznakov Vizarsin vysa─Ćte a pora─Ćte sa so svoj├şm lek├írom.┬á

Vizarsin by ste nemali pou┼ż├şva┼ą, ak trp├şte srdcov├Żmi chorobami, chorobami pe─Źene, m├íte vroden├║ chorobu o─Ź├ş a in├ę.

 

V pr├şpade, ak m├íte s Vizarsinom sk├║senosti, pode─żte sa o ne v diskusii pod recenziou. Diskusia je anonymn├í.┬á

Vizarsin
3 (60%) 3 votes

Zanechaj nám svoj názor