vizarsin

Vizarsin – liek na slabú erekciu

Vizarsin na erektilnú dysfunkciu

S erektilnou dysfunkciou sa v dnešnej dobe trápi veľké množstvo mužov. Až 50% pánov po 50-tke nedokáže dosiahnuť dostačujúcu erekciu. Rovnaký problém majú aj ľudia s cukrovkou a vystresovaným a nezdravým životným štýlom. Môžu sa buď zmieriť s nepriazňou osudu alebo postaviť sa problému čelom a začať ho riešiť. vizarsin

Riešenie sa ponúka v podobe rôznych metód, však nie všetky majú rovnaký účinok. Od alternatívnych liečiv, cez prírodné doplnky výživy až po lieky na predpis, ktoré vám predpíše urológ. Poskytujú šancu na plnohodnotný sex  v každom veku a takmer pre každého.

Generiká ako napríklad aj Vizarsin sú odvodené od prvej známej variante – Viagry

O Vizarsine

Vizarsin patrí ku generikám. Generikum je liek, ktorý svojím zložením presne kopíruje originálny liek, ktorý ako prvý prišiel s originálnym liečivom a vypršala mu licencia. V prípad liekov na erektilnú dysfunkciu je originálnym liekom väčšinou Viagra , notoricky známa modrá pilulka, ktorá pôsobí zázraky.

Práve podobné zloženie by malo zaručovať funkčnosť a schopnosť dodať mužovi pevnú erekciu. Celý zázrak tkvie v liečive s názvom sildenafil. Napomáha rozširovať cievy v penise, vďaka čomu do neho prúdi viac krvi a dochádza ku kvalitnejšej erekcii.

Výrobcom je slovinská firma Krka, ktorá sa zaoberá aj výrobou generických liekov a v ich výrobe je jedna z najlepších. Špecializujú sa na výrobu kvalitných liečiv za rozumnú cenu.

Účinky

Zloženie

Je jasné, že v lieku Vizarsin budete márne hľadať zložky, ktoré by vám svojím názvom niečo hovorili, pokiaľ nie ste chemik alebo biológ, alebo veľmi sčítaný človek. Zloženie je však kľúčové a je dobré vedieť, aké je.

Vizarsin obsahuje 3,8 mg laktózy v 1 tablete (50 mg tableta) a 7,6 mg laktózy  v 1 tablete (100 mg tableta),  mikrokryštalická celulóza (E460), bezvodý hydrogenfosforečnan vápenatý, sodná soľ kroskarmelózy, hypromelóza (E464), magnéziumstearát (E572), monohydrát laktózy, hypromelóza (E464), oxid titaničitý (E171), triacetín (E1518).

Detailné účinky si viete pozrieť v ADCC číselníku 

Dávkovanie

Na začiatok si dajte jednu tabletu 50 mg. Zapite ju dostatočným množstvom vody, nežujte a nedrvte ju, prehltnite ju v celku. Užite ju približne hodinu pred sexuálnym stykom, čo je približná doba zabratia lieku v organizme. Dajte si maximálne jednu tabletu denne, navýšenie dávky nezaistí lepší alebo dlhší účinok pôsobenia. Erekcia sa dostaví až po sexuálnej stimulácii, nečakajte, že si len sadnete a erekcia príde sama od seba.

V prípade, ak sa vám zdá výsledok nedostatočný, môžete dávku zvýšiť na 100 mg.

V prípade, že sa erekcia nedostaví alebo ak sa prejavia iné nežiadúce účinky, kontaktujte svojho lekára a liek používate podľa jeho alebo lekárnikovych inštrukcii.

Cena a balenie

vizarsin recenzia a cena

V lekárňach natrafíte na dve možnosti lieku, a to Vizarsin 50 mg a Vizarsin 100 mg. 

Vizarsin 50 mg sú podlhovasté biele tabletky obalené filmom a na jednej strane majú vyrazené “50”. Vizarsin 100 mg vyzerajú rovnako, len miesto “50” majú na jednej strane vyrazené “100”.

Môžete ich zohnať v baleniach po 1, 4, 8 alebo 12 tabliet len na predpis a v kamennej lekárni. Nemôžete si tak dopriať pohodlie v podobe diskrétneho doručenia až k vaším dverám, musíte si vystáť rad v lekárni.

Cena je rôzna a pohybuje sa v závislosti od jednotlivej lekárne. Cena za 8 tabliet v balení sa však pohybuje v rozmedzí 40€ až 45€. 

Ak sa vám zdá, že je cena vysoká a chceli by ste ušetriť kúpou Vizarsinu na čiernom trhu, môže sa stať, že si kúpite liek po expiračnej dobe alebo inak poškodený, čo môže viesť k nepríjemným následkom.

Aké sú skúsenosti a recenzie ľudí?

Tabletky Vizarsin vyskúšali už viacerí muži, ktorých trápili nepríjemné problémy s dosiahnutím kvalitnej erekcie. Aké boli výsledky? Jednoznačná odpoveď na túto otázku sa nedá nájsť, keďže tak, ako rôzne iné lieky, tak aj Vizarsin má veľmi individuálne účinky, ktoré závisia od rôznych faktorov.

Ak by sme však mali recenzie a skúsenosti s liekom Vizarsin zovšeobecniť, tak môžeme povedať, že vo väčšine prípadov boli pozitívne, a to najmä pri problémoch s erektilnou dysfunkciou.

Čo sa týka výhod Vizarsinu, tak určite by sme dali do pozornosti jeho cenu, ktorá vás nebude obmedzovať ani pri dlhodobom užívaní. Dôležité je len, aby bol u vás liek účinný. Na druhej strane má Vizarsin aj svoje horšie stránky, a to najmä frekventovaný výskyt nežiaducich účinkov, najčastejšie bolesti hlavy.

Najlepšie bude, ak Vizarsin vyskúšate a urobíte si o ňom vlastný názor, pretože, ako sme už spomínali, každý organizmus ho môže znášať inak.

Vyskúšajte aj prírodu

eJoy

ejoy logoPreparát na stimulovanie správnych funkcí pri dosahovaní erekcie eJoy, Vám výrazne pomôže pri pravidelnom užívaní schopnosť dosahovať erekciu. Pozitívne vplýva tiež na prostatu, čo patrí tiež medzi časté problémy tejto skupiny mužov.

Obsahuje až 24 tabletiek v jednom balení a stačí ho užiť približne 30-60 minút pred pohlavným stykom. Pravidelným užívaním sa účinok zlepšuje.

Zloženie:

  • Maca, Tribulus terrestris, Chilli extrakt, Saw Palmetto
  • L – arginín, citrulín, Vitamíny C a D

Netreba čakať. Dostupné riešenie, na ktoré nie je potrebný lekársky predpis je tu aj pre Vás.

Hodnotenie

Vizarsin je jedno z mnohých generík, ktoré majú zloženie podobné Viagre, takže funkčnosť je už rokmi vyskúšaná a overená. Od originálnej Viagry sa veľmi nelíši, takže viete, čo si kupujete a na internete si dohľadáte všetky potrebné informácie. Cenou sa nijak nevyvyšuje nad konkurenčné prostriedky na liečbu erektilnej dysfunkcie. Liek vám navyše predpíše vás lekár, ktorý dobre pozná vašu lekársku históriu, takže máte istotu, že je pre vás liek vhodný.

Otázky, ktoré vás zaujímajú

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Kúpim Vizarsin aj bez receptu od lekára?

Nie, liečivo Vizarsin je dostupné v lekárňach iba na lekársky predpis. Je to z toho dôvodu, že liek obsahuje účinnú látku sildenafil, ktorá je určená na podporu rozťahovania ciev, ktoré privádzajú krv do erektilných teliesok, ktoré slúžia na stoporenie penisu. Liek teda nie je vhodný pre každého a jeho užívanie musí zvážiť lekár.

Môže sa liek kombinovať s alkoholom?

Väčšina liekov, ktoré sú dostupné len na lekársky predpis je známa tým, že alkohol by sa súčasne s liekom užívať nemal. Čo sa však týka Vizarsinu, konzumácia alkoholu nie je výlučne zakázaná, no nakoľko alkohol pôsobí na erekciu nepriaznivo, užívanie alkoholických nápojov by bolo kontraproduktívne.

Aká je cena lieku Vizarsin?

Na trhu nájdete rôzne varianty lieku Vizarsin, ktoré sa líšia buď množstvom účinnej látky alebo počtom kusov tabliet. Priemerne však zaplatíte za jednu tabletu 5 €. Keď porovnáme cenu s konkurenčnými liekmi, je veľmi priaznivá a lákavá, a preto si myslíme, že Vizarsin stojí za vyskúšanie.

Aké je jeho dávkovanie?

Dávkovanie lieku Vizarsin je 1 tableta približne 1 hodinu pred pohlavným stykom. Neodporúča sa túto hodnotu prekračovať, keďže sa jedná aj o maximálnu odporúčanú dennú dávku.

Vedľajšie účinky

Keďže je Vizarsin liek na pánsku potenciu, nesmie byť užívaný ženami a deťmi. Pre mužov je určený až od 18 rokov. Môžu sa vyskytnúť závrate, nevoľnosť, začervenanie tváre, poruchy trávenia. Menej časté vedľajšie účinky sú napríklad vyrážky, zvracanie, nepravidelný pulz a bolesť očí. Ak sa dostavia akékoľvek z vedľajších príznakov Vizarsin vysaďte a poraďte sa so svojím lekárom. 

Vizarsin by ste nemali používať, ak trpíte srdcovými chorobami, chorobami pečene, máte vrodenú chorobu očí a iné.

 

V prípade, ak máte s Vizarsinom skúsenosti, podeľte sa o ne v diskusii pod recenziou. Diskusia je anonymná. 

3.5/5 - (10 votes)

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+