vimax cena recenzia

Vimax recenzia: dobrá cena a efekt

Posledná aktuálizácia prebehla 22. marca 2021 by Ján Horváth

Výživový doplnok Vimax, sa radí medzi top produkty v oblasti sexuálneho zdravia a má stovky vďačných zákazníkov na Slovensku i v Čechách. Napokon, jej distribútorom je spoločnosť sídliaca v Českej republike, vďaka ktorej sa bežne dá zakúpiť aj na Slovensku.

Dĺžka testovania Klasiku:⏰ 6 týždňov
Zľava:🎁 Áno, 11% zadajte do objednávky „vimax11sleva“➡️
Kde kúpiť?🛒 V oficiálnom eshope Vimax 1 balenie➡️
Cena a balenie:💊1 balenie 39 eur/30kapsúl
Kedy začal účinkovať:✔️Od niekoľkých minút po niekoľko hodín, záležalo od príčiny
Pôsobí na sexualitu? Upokojuje?✔️Áno, zvýšil prekrvenie aj tvrdosť.
Ako bol produkt doručený?📦 Rýchlo (2dni) a diskrétne
Pre koho je určený:✔️Pre mužov nad 18 rokov.
Existuje iná alternatíva?🌿Ejoy, Erexan
Vedľajšie účinky:❤️ Žiadne sme nepostrehli

Niečo málo o Vimaxe

Vimax je doplnok stravy a výživy, ktorý pochádza až z ďalekej Kanady a ktorý sa vyrába vo forme kapsúl. Možno ho prezentovať ako prírodnú formu na podporu mužskej potencie, ktorý sa predáva už pomaly 20 rokov. Slúži predovšetkým na oddialenie predčasnej ejakulácii a na zväčšenie penisu počas erekcie. 

Napriek tomu, že ho mnohí muži a aj ženy poznajú pod názvom Vimax, jeho oficiálny a presný názov je Vimax Pills. Ide o bezpečný prostriedok, ako zlepšiť svoj sexuálny život len na základe vhodnej kombinácii extraktov z rastlín. Vo Vimaxe sa nachádzajú len rastlinné látky, ktoré dopĺňa, tzv. protirakovinový a proti-starnúci vitamín E.

Dávkuje sa jednoducho a pohodlne, stačí každý deň užiť 1 kapsulu, je dostupný bez lekárskeho predpisu a získať sa dá výlučne len formou internetu, najlepšie a najistejšie, na oficiálnej stránke predajcu. 

Zľava
Máme pre Vás špeciálnu zľavu na Vimax. Rozhodli ste sa zakúpiť tento produkt? Potom pri objednávke vložte zľavový kód: vimax11sleva a ušetríte až 10%! Chcem uplatniť zľavu a ušetriť [wp-svg-icons icon=“rocket“ wrap=“i“]…

Výrobca Vimaxu

Ak ste doposiaľ so značkou Vimax neboli bližšie v kontakte, tak by vás možno zaujímalo, že sa jedná o výrobcu, ktorý sídli v Kanade. Do našich končín je výživový doplnok Vimax distribuovaný českým distribútorom, ktorý sídli v Prahe. O dôveryhodnosť a bezpečnosť tohto výživového doplnku sa však napriek tomu, nemusíte obávať, keďže Vimax prešiel viacerými testami, ktoré potvrdili bezpečnosť jeho zložiek. Navyše, výrobca sa ničím okolo Vimaxu netají, rád všetko zverejňuje. Preto sa originality a kvality produktu, absolútne, nemusíte obávať.

Samotný český distribútor je taktiež držiteľom originálneho certifikátu kanadského výrobcu a tabletky Vimax sú riadne zaregistrované do databázy výživových produktov Ministerstva zdravotníctva v Českej republike, čo im umožňuje bezpečné distribuovanie v Čechách a na Slovensku.

Udávané vlastnosti produktu Vimax:

 • 100 % prírodné zloženie
 • Dlhoročné skúsenosti
 • Mimoriadne spokojní muži
 • Dostupné bez receptu
 • Zväčšenie penisu (o 1.5 až 2 cm)
 • Predlženie pohlavného styku
 • Zlepšenie erekcie
 • Jednoduché užívanie
 • 1 balenie = na 1 mesiac
 • Super cena 

Zloženie:

Vo Vimaxe sa nachádza zaujímavá kombinácia látok. Totiž, v kapsliach nájdeme extrakty rastlín, ktoré sa pokladajú za afrodiziaká, ale aj výťažky, o ktorých sile, nie všetci vedeli. To, čo všetko sa skrýva v 1 dennej dávke Vimaxu, teda v 1 kapsule, je: 

Gingko Biloba 100 mg

Extrakt z Gingka Biloby, alebo, po slovensky povedané, z Ginka dvojlaločného, je so svojimi širokospektrálnymi účinkami, známy už vyše 1000 rokov. Mnoho ľudí si však jeho účinok spája výlučne len s lepšením pamäti a pozornosti, ale mechanizmus, akým zlepšuje kognitívne schopnosti, má význam aj pre erekciu a impotenciu muža.

Kľúčovou je schopnosť rozťahovať cievy, čím sa zvyšuje prietok krvi aj v mozgu, ale aj v penise. Uskutočňuje sa to tak, že Gingko podporuje tvorbu oxidu dusnatého, ktorý dokáže zväčšovať priemer cievy. Mimo toho, sa Gingko používa aj v rámci doplnkovej liečby depresie, pretože medzi jeho účinky patrí upokojovanie nervovej sústavy.

Saw Palmetto  80 mg

Serenoa plazivá alebo teda Saw Palmetto, je veľmi populárnou rastlinou, palmou, ktorej bobule disponujú mnohými zdraviu prospešnými účinkami, najmä čo sa týka mužskej potencie, ale aj krásy. Ide o prostriedok, ktorý dokáže zlepšiť stav prostaty, optimalizovať tvorbu pohlavných hormónov a zlepšovať kvalitu vlasov. Vyživuje vlasové korienky do hĺbky, čím ich posilňuje a zabraňuje ich vypadávaniu. Dokonca, je môže byť pre vlasy taká prospešná, že v niektorých prípadoch dokáže zvíťaziť nad vrodenou, resp. genetickou poruchou vypadávaniu vlasov. Tento benefit preukázali aj štúdie.

V ambulanciách sexuológa alebo urológa, sa zase používa na zlepšenie stavu prostaty, disponuje účinkom zmenšiť prostatu alebo spomaliť či zastaviť jej zväčšovanie sa. Je protizápalová, používa sa aj v alternatívnej medicíne na infekcie močových ciest a zlepšuje aj ejakulát, nakoľko sa stará o prostatu, keďže kvalita mužského semena závisí do veľkej miery od prostaty. Mimochodom, nemá vplyv len na mužskú potenciu, ale aj na ženskú, čo už starí Mayovia využívali, na zvýšenie mužskej i ženskej sexuálnej túžby.

Ženšen pravý 50 mg

Ženšen pravý, kórejský alebo Panax Ginseng je rastlina, ktorá je nenápadná svojim vzhľadom, pripomína naše ríbezle, nakoľko jej plody sú malé červené bobuľky. V alternatívnej medicíne, ale aj vo výživových doplnkoch sa využíva extrakt z jej plodov, ale najmä z koreňa, ako je to i v prípade Vimaxu.

Extrakt ženšenu je vzácny najmä pre vysoký obsah významných zlúčenín, nazývaných ginsenosidy a gintoníny.  Tieto látky majú širokospektrálny účinok na zdravie človeka. Ide o silné, protizápalové účinky, ktoré zmierňujú dôsledky oxidačného stresu, ktorého vplyvom môže dochádzať k bujneniu buniek a k vzniku nádorových či rakovinových ochorení. Tak chránia aj mozog a celkovo podporuje imunitu.

Medzi hlavné benefity a aj dôvody, prečo sa extrakt zo ženšenu, nachádza vo Vimaxe je, že podporuje tvorbu oxidu dusnatého, čím dochádza k lepšiemu prekrveniu penisu, zmierňuje zápaly prostaty, čím podporuje plodnosť muža a môže byť účinný v liečbe impotencii.

Cayenne Pepper 20 mg

Kajenské korenie je extrémne štipľavé korenie, ktoré pochádza z istého druhu čili papričiek. Hoci, kajenská paprika, má pôvod až v Amerike, od 15. storočia sa vo veľkom pestujú aj v Európe. Ľudia totiž zistili, že ide o čili, ktoré nielen, že dodá jedlám prijemnú, ale i extrémne štipľavú chuť, ale že dokáže zlepšiť aj zdravie človeka v rôznych smeroch. Vďačiť za to možno kapsaicínu, ktorý zlepšuje a urýchľuje metabolizmus, a i keď štípe tak môže znížiť krvný tlak, pretože zlepšuje krvný obeh spriechodňovaním ciev. Z toho dôvodu sa často využíva, ako prevencia pred vznikom srdcového infarktu.

Práve posledný spomenutý účinok, teda zlepšenie prekrvenia, má vplyv na skvalitnenie potencie a erekcie. O kapsaicíne ja známe aj to, že telo rozpaľuje, čím sa tvorí energia, človek sa cíti vitálnejší a energetickejší aj počas sexuálneho výkonu. 

Hloch obyčajný 17 mg 

Hloch, po latinsky Crataegus laevigata je strom, ktorý sa bežne vyskytuje aj na našom území. I keď nemá najatraktívnejší názov, ide o strom, ktorý sa pokladá aj za dekoračný stromček. Totiž, v čase kvitnutia a aj rodenia plodov sa nejeden pohľad ocitne práve na jeho žiarivej korune. Nie však koruna z neho robí to, prečo sa nachádza vo Vimaxe, v jednom z najlepších produktov na mužskú potenciu, ale obsah jeho látok a ich účinok na mužskú sexualitu. 

Podobne, ako predchádzajúce rastlinky, aj Hloch zlepšuje srdcovocievny systém. Je silným antioxidantom, ktorý má protizápalové vlastnosti, vďaka ktorým sa stará o stav ciev. V nich bráni ukladaniu škodlivých látok v cievach, čím ich robí prechodnejšie, a tak zlepšuje prekrvenie všetkých orgánov, vrátane pohlavných.

So zameraním Vimaxu je ešte vhodné spomenúť, že zlepšuje prežívanie stresu, upokojuje, čím môže zmierňovať erektilnú dysfunkciu psychogénneho pôvodu.

Kotvičník zemný 5 mg

Žiadny extrakt, resp. bylina, nie je v oblasti erekcie tak známou, ako je Kotvičník zemný. Možno ho poznáte pod iným názvom, ktorým je Tribulus Terrestris. Je to rastlina, ktorá pochádza z Ázie, ale dá sa vypestovať aj na našom území, pretože nie je náročná na domáce pestovanie. 

V ľudovom liečiteľstve, v čínskej medicíne, ale aj v doplnkoch stravy a výživy sa používa celá rastlina, pretože v každej jej časti sa nachádza niekoľko zdraviu prospešných látok. Vďaka nim sa kotvičník používa v mnohých oblastiach. Vo všeobecnosti je to na podporu obranyschopnosti, na doplnenie energie a celkovej životnej vitality, dokonca na spomalenie starnutia. V oblasti nervového systému vykazuje účinky na upokojenie a na ľahšie zvládanie náročných situácii.

Používa sa na zlepšenie kardiovaskulárneho systému, ide o hlavný účinok, prostredníctvom ktorého pôsobí aj na prekrvenie penisu. Hoci sa v mnohých prípadoch hovorí o účinku na nárast testosterónu a estrogénu, nie je to úplne také jednoznačné, nakoľko niektoré štúdie tento účinok popreli. No ukázalo sa, že kotvičník môže zvýšiť libido, chuť na sex, cez čo sa testosterón môže naštartovať.

Vitamín E 185 IU 

E-čko alebo tokoferol, je vitamín, ktorý sa nazýva aj protirakovinovým alebo protistarnúcim vitamínom. Tieto 2 účinky na seba nadväzujú, pretože voľné radikály spôsobujú rýchlejšie starnutie buniek. Keďže však vitamín E bojuje proti voľným radikálom, spomaľuje aj proces starnutia. Výsledkom je viac telesnej energie, v kontexte Vimaxu, najmä energie na zvýšenie sexuálnej výkonnosti. Zleošuje stav ciev, čo má tiež významný vplyv na rozširovanie ciev a na zlepšenie tvrdosti erekcie.

 • Prirodzené zdroje vitamínu E: slnečnicové semienka, lieskové orechy, arašidy, mandle, špenát, brokolica, kivi, mango, paradajka, olej zo pšeničných klíčkov

Avena Sativa 4 mg

Tento skomolený názov, v preklade zanemená, Ovos siaty. Čo je to ten Ovos siaty? Nič iné, ako obilnina, z ktorej sa vyrábajú slávne ovsené vločky. Určite vám vaše mami často hovorievali, že sú zdravé, i keď nechutia najlepšie. Nuž, asi už viete, že mamy mali pravdu, a to nemuseli byť ani botaničky.

Ovos je plný minerálov, vitamínov, je bohatý na bielkoviny, sacharidy (= vlákninu) a obsahuje minimum tuku. Iste dobre viete, že ovos je výborným prostriedkom, ako schudnúť a potlačiť hlad, ale ide aj o prostriedok, ktorý zlepšuje funkciu mozgu, zmierňuje zápaly a dokáže naštartovať erekciu lepším prekrvením. 

ZloženieObsah látky v mg
Ginko biloba100 mg
Saw Palmetto80 mg
Ženšen50 mg
Extrakt z papriky Cayenne20 mg
Hloch obyčajný17 mg
Kotvičník zemný5 mg
Ovos siaty4 mg
Vitamín E185 IU

Vimax a jeho účinky na pánsku potenciu

Ak ste si prečítali zloženie Vimaxu a benefity rastlín a zložiek, ktoré sa v ňom nachádzajú, určite už budete tušiť, aké účinky možno od Vimaxu očakávať. Každopádne, je dobré si uvedomiť, že Vimax je určený na dlhodobé užívanie, takže na to, aby vám ukázal svoju silu, je nutné ho užívať nejaký čas. 

 • Podpora libida

Vimax obsahuje niekoľko popredných afrodiziák, ktoré sa afrodiziakami nazývajú preto, že zvyšujú prekrvenie, rozpaľujú telo, uvoľňujú a pri vonkajšom sexuálnom impulze, podporujú nárast libida. Účinok silnie s dĺžkou užívania Vimaxu a samozrejme, aj s pozitívnou predchádzajúcou sexuálnou skúsenosťou.

 • Lepšia erekcia

Afrodiziaká majú viacero spoločných znakov a jedným z nich je aj zlepšenie cirkulácie krvi. Lepšie prekrvenie zvyšuje šance na lepšie dokrvenie a krvou naplnenie toporivých teliesok v penise. Toporivé telieska sú kľúčové pre dosiahnutie erekcie, preto ak nedochádza k správnemu prekrveniu, nemôže nastať erekcia. Vďaka pravidelnému užívaniu vhodnej kombinácii látok, ktorými disponuje Vimax, sa nástup erekcie zlepšuje, nakoľko sa zlepšuje zásobovanie toporivých telies krvou.

 • Pevnejší a hrubší penis

Vyššie sexuálne vzrušenie, podpora libida a aj zvýšený prietok krvi, sú predzvesťou pevnej erekcie. Nato však, aby k pevnej erekcii došlo, je ešte nevyhnutná spolupráca s toporivými telieskami. Znamená to, že toporivé telieska sa musia v istý moment, keď už sú dostatočne naplnené krvou, uzavrieť, aby nastala pevná a dostatočne dlhá erekcia. Uzavretím sa zabráni rýchlemu odtoku krvi a ochabnutiu penisu.

S naplnenými a uzavretými telieskami, dosiahne penis dostatočnú pevnosť a zdurenie, ktoré sa odzrkadlí na väčšom priemere penisu.

 • Dlhšie sexuálne chvíle 

Vimax, resp. látky, ktoré sa v ňom nachádzajú, účinkujú istú dobu. Čím dlhšie užívate Vimax, tým sú účinky lepšie. S dĺžkou užívania si viete pekne regulovať a predlžovať aj čas, počas ktorého prebieha erekcia. Nebuďte však hneď skeptickí, ak sa vám nepodarí udržať na uzde svoju ejakuláciu. V prvotných fázach je dosť možné, že vaša ejakulácia príde, vplyvom vyššieho vzrušenia, rýchlejšie, no postupne by sa tento účinok mal upraviť.

 • Energetický sexuálny zážitok 

Rastliny, ktoré sa nachádzajú vo Vimaxe, dodávajú telu energiu a vitalitu. Niektoré z nich, dokonca podporujú uvoľňovanie rastového hormónu. Napokon aj testosterón podporuje uvoľňovanie rastového hormónu, čoho dôkazom je aj rýchlejšie nadobúdanie svalovej hmoty, v prípade mužského pohlavia. S touto kombináciou, ku ktorej sa pridáva sexuálne vzrušenie, prekvapíte v posteli nielen svoju partnerku, ale určite aj samého seba.

Ďalšie účinky tabletiek Vimax

 • Podpora plodnosti
 • Zlepšenie pohlavného života muža 
 • Starostlivosť o prostatu
 • Utuženie partnerského vzťahu
 • Prevencia problémov s prostatou a s močovými cestami
 • Podpora imunity
 • Lepší stav ciev

Tipy na zlepšenie účinku predĺženia penisu

vimax výsledky

Vimax je doplnok, ktorý podporuje aj nárast penisu do hrúbky a aj do dĺžky. Nejde o žiadne zázraky, pri ktorých vám penis narastie o 5 cm, len vďaka tomu, že užívate Vimax, ale o účinky, ktoré sa spájajú s lepším prekrvením penisu a s častejším praktizovaním sexuálnych hrádok. Okrem toho, je nevyhnutné, aby sa účinok predĺženia penisu posilnil aj ďalšími spôsobmi a technikami. My sme pre vás vybrali tie najúčinnejšie, tu sú:

 • Kegelove cviky

Ak ste o nich doposiaľ nepočuli, tak by sme dali do pozornosti, že sú skvelé pre mužov tak, ako i pre ženy. Ide o sťahovanie svalstva panvového dna. Ak neviete, o ktoré svaly sa jedná, tak skúste počas močenia zastaviť vlastnou vôľou tok moču. Presne tie svaly, ktoré ste pri tom použili, sú svaly panvového dna a ich sťahovaním cvičíte rad cvičení, ktoré sa nazývajú Kegelove cviky.

Tieto cviky sú určené na podporu pevnosti a elasticity orgánov nachádzajúcich sa v oblasti panvy a pomáhajú zlepšovať sexuálny pôžitok, pozitívne vplývajú na riešenie problémov s prostatou a taktiež sú dôležité ako prevencia pred problémami s erekciou.

 • Jelqing 

Jelqing je prirodzená metóda zväčšovania penisu založená na jeho naťahovaní počas toho, ako je v neúplnej erekcii. Takýmto spôsobom by malo dôjsť k rozšíreniu toporivých teliesok a k predĺženiu svaloviny pohlavného údu.

Podotýkame, že toto cvičenie je na dosiahnutie reálnych a jasných účinkov, nutné praktizovať dlhodobo.

 • Vákuové pumpy

Vákuová pumpa predstavuje pomôcku slúžiacu na zväčšenie penisu. Môže však okrem iného, slúžiť aj na zlepšenie erekcie, avšak je dôležité poznamenať, že zväčšenie pohlavného údu je v tomto prípade len dočasného charakteru.

Pomôcku môžu používať nielen zdraví muži, ale i muži trpiaci poruchami erekcie.

 • Gély a krémy

Existuje množstvo prípravkov určených na zväčšenie penisu, avšak najpohodlnejším riešením sú rozličné gély a krémy, ktoré jednoducho roztriete na povrch údu a jemne vmasírujete, až kým sa nevpijú. Ako príklad takéhoto prípravku môžeme uviesť krém Aphrodisia XL.

Nevýhodou prípravkov tohto typu je to, že sú účinné len v malej miere a častokrát sa s nimi spájajú aj negatívne recenzie o slabom účinku.

Získajte aj zľavu! Vložte zľavový kupón vimax11sleva a získate zľavu až 11% percent z celkovej objednávky. Akcia platí na všetky produkty!

Pre koho je Vimax určený a pre koho nie?

Vimax je určený pre všetkých dospelých mužov, ktorí chcú svoj penis mierne zväčšiť; pre mužov, ktorí potrebujú zvýšiť svoje libido; pre tých ktorým akosi prestal chutiť a baviť ich sex. Je vhodný pre tých, ktorých trápia mierne problémy s erektilnou dysfunkciou, potrebujú sa pri sexe uvoľniť alebo nabrať na mužnosti a jednoducho si len vylepšiť erekciu.

Nie je určený pre mladistvých pánov, ktorí ešte nemali 18 rokov, pre ženy a pre samozrejme, ani nie pre deti.

Vyhýbať by sa mu mali páni, ktorí majú problémy s krvným tlakom, ktorí mali alebo majú problémy s kardiovaskulárnym systémom, s pečeňou, majú alergiu na niektorú zo zložiek vo Vimaxe.

V prípade, že máte nejaké pochybnosti, či môžete Vimax užívať, neváhajte a poraďte sa o tom so svojim lekárom.

Dávkovanie a užívanie

Odporúčame užívanie 1 tabletka denne, nezávisle od plánovania pohlavného styku. V celosti, s dostatočným prísunom vody.

Najideálnejšie je, ak sa Vimax užíva pravidelne ráno, cca 30 min. po raňajkách, kedy sa naštartuje metabolizovanie a z piluliek sa dokáže do tela vstrebať čo najviac látok.

Pokiaľ máte pocit, že treba sexuálnu chuť zvýšiť, môže sa dávka navýšiť na 2 tabletky denne: 1 kedykoľvek v priebehu dňa, najlepšie ráno po raňajkách, a 1 pred pohlavným stykom.

Maximálna dávka sú 2 kapsule v priebehu 24 hodín.

Ak zabudnete užiť Vimax ráno, nič sa nedeje, môžete tak urobiť kedykoľvek počas dňa. Neužívajte však vo väčšom množstve, ako 2 kapsuly denne.

Vimax a alkohol

Ako väčšina podporných produktov, ani Vimax sa neodporúča užívať, ak ste užili alkohol, pretože tieto doplnky vplývajú na rozšírenie ciev a zlepšenie prietoku krvi, pričom v kombinácii s alkohol môže mať Vimax negatívny dopad na zdravie.

Podobne je to aj v prípade fajčenia, pri ktorom, ale nie je riziko také vysoké, ako pri alkohole.

Vimax a iné lieky

Ak užívate iné lieky a chcete začať s Vimax-om, v princípe nevidíme obmedzenia, treba sa však určite poradiť s vaším lekárom alebo lekárnikom. Hlavne, ak užívate lieky na srdcovo-cievne ochorenia.

Vzhľad, cena a výhodné balíčky

Vimax sa vyrába vo forme kapsúl, ktoré majú zemitú farbu. Tie sú umiestnené v plastovej bielej fľaštičke s uzatvárateľným vrchnákom. Okrem vrchnáka, sú kapsule chránené aj ochrannou fóliou, čo je znakom kvalitného prevedenia a zachovania čo najväčšej a najdlhšie trvajúcej kvality produktu.

Na fľaštičke sa nachádza biela etiketa s názvom produktu Vimax a so všetkými informáciami, ktoré potrebujete mať na bezpečné užívanie a dávkovanie, vždy po ruke.

V 1 balení sa nachádza 30 kusov kapsúl, pri optimálnom dávkovaní je toto balenie prispôsobené na 1 mesiac a stojí, teraz po zľave len 39 €.

Ak chcete ušetriť, odporúčame zakúpiť si minimálne 3 kusy Vimaxu, pri ktorých ušetríte niekoľko euro, navyše už pri objednávke 1 kusu, máte poštovné a balné, prostredníctvom Expres kuriéra, ZADARMO!!!

1, Vimax 1x

vimax

Balenie na 1 mesiac.

Obsahuje všetky hore uvedené zložky.

Cena 1 balenia je 39 euro.

Objednať v prípade záujmu si ho môžete TU.

Vimax Pills minigaléria

Kompletná ponuka výhodných balíčkov Vimax

 •  Vimax 2 x

= 2 balenia na 2 mesiace, spolu 60 ks kapsúl za 79 € (1 balenie = 39 €)

 •  Vimax 3 x

vimax

Balenie na 3 mesiace.

Cena 3 balení je 108 eur (1 balenie = 34 €)

Objednať v prípade záujmu si ho môžete TU.

 •  Vimax 4 x

= 4 balenia na 4 mesiace, spolu 120 ks kapsúl za 134 € (1 balenie = 33 €)

 •  Vimax 5 x

= 5 balení na 5 mesiacov, spolu 150 ks kapsúl za 165 € (1 balenie = 33 €)

 • Vimax 6 x

= 6 balení na 6 mesiacov, spolu 180 ks kapsúl za 192 € (1 balenie = 32 €)

 • Vimax 7 x

= 7 balení na 7 mesiacov, spolu 210 ks kapsúl za 215 € (1 balenie = 30 €)

 • Vimax 12x

vimax

Balenie na 12 mesiacov.

Cena za 12 balení je 303 eur (1 balenie = 25 €)


 • 39€/balenie
 • 30 kapsúl
  ☑️-Oddialenie ejakulácie
  ☑️-Predĺženie styku
  ☑️-Erekcia
 • 📢+Zľava 11%
  (Zadaj do objednávky vimax11sleva)

 • 108€/3 balenia
 • 60 kapsúl
  ☑️-Oddialenie ejakulácie
  ☑️-Predĺženie styku
  ☑️-Erekcia
 • 📢+Lacnejšie o 9 eur
  (+ 11% zľava s kupónom vimax11sleva)

 • 192€/6 balení
 • 90 kapsúl
  ☑️-Oddialenie ejakulácie
  ☑️-Predĺženie styku
  ☑️-Erekcia
 • 📢+Lacnejšie o 42 eur
  (+ 11% zľava s kupónom vimax11sleva)

Cena produktov Vimax sa v zásade a z dlhodobého hľadiska nemení, ale momentálne je 1 balenie dostupné za najnižšiu cenu. Určujú ju hlavne distribútori, ktorí zabezpečujú dostupnosť v Slovenskej a Českej republike. Cenu v konečnej fáze, alebo teda vo fáze predaja, ovplyvňuje ešte DPH, ktoré v prípade dodávateľa z Čiech (overeného a pod kontrolou verejného zdravotníctva), na ktorého odkazujeme je znížené na 15 percent, lebo ide o registrovaný doplnok stravy.

Nakupujte len u oficiálneho predajcu

Vimax ukazuje že má svoje kvality o ktorých hovoria početní užívatelia na  odborných diskusiách pod renomovanými zdravotníckymi poradňami . Samozrejme, nájde sa aj negatívna recenzia, čo je samozrejmosťou pri takom počte užívateľov. Dôležité je však si uvedomiť, že Vimax tablety je nutné zakúpiť len u oficiálneho predajcu.

Niektorých neoficiálnych predajcov v SR, dokonca pokutovali za to, že predávali podvodný produkt.

Okrem toho, že získate 100 % originál, len cez oficiálneho výrobcu môžete využiť garanciu vrátenia peňazí až do 60 dní. 

Skúsenosti užívateľov s Vimaxom

Napriek tomu, že ide o známy produkt, ktorý sa na našom území predáva už niekoľko rokov, existuje málo príspevkov alebo fórum, v ktorom by muži diskutovali o účinkoch a skúsenostiach s Vimaxom. Na heureka.sk nájdete máličko príspevkov, podobne je to aj na heureka.cz. Napriek tomu, je výhodou to, že ide o často recenzovaný produkt, čo znamená, že niektorí autori recenzií, Vimax vyskúšali na vlastnej koži. 

Podľa ich recenzií a hodnotení, sa väčšinou stretnete s pozitívnymi ohlasmi, ale len v prípade, ak sa Vimax užíva dlhodobo, minimálne 1 mesiac. Účinky sa prejavujú vo fyzickej vitalite a pri ľahšie nastupujúcej erekcie. Uvádzate, že popri užívaniu ste sa cítili uvoľnenejšie a váš psychický stav bol vo väčšej pohode.

V prípade predĺženia penisu do hrúbky, ste pocítili účinky tiež. Penis bol pri erekcii oveľa hrubší, za čo pravdepodobne môže zvýšený prítok krvi. Na druhej strane, nárast penisu o 0,5 cm nemožno ani pokladať za nárast, nakoľko sa pri lepšom prekrvení môže stať, že penis je o niečo dlhší. Veľké zázraky však od predlžujúceho efektu, určite nikto nečakal, ale s tým 0,5 až 1 cm, môžete rátať.

Diskusia užívateľov Vimax:

chcem kupit vimax no nie falosny a tak potrebujem radu kde kupit ten pravy prijal by som radu od niekoho kto ho uz kupil a pomohol mu teda fungoval a kde ho kupiljozef
Skús tu: www.vimax.cz, posielajú aj na Slovensko a mám aj zľavový kupón (VIMAX10P) na 10 percent nižšiu cenu – dostal som ho pri objednaní (taká zlavová kartička). Inak užívam 6 týždňov a určite sa nemôžem sťažovať, veľmi to zvýši výdrž povedal by som že z 4-5 minút aj na 10. Jediná nevýhoda, že som fakt veľmi nadržaný, stále, vkuse :D ale fajne to je, lubi sa mi to…patrik
Dobrý deň, kúpil som si Vimax pills pred 5 dňami. Čítal som veľmi veľa. Všade na diskusných fórach písali neverte tomu, nekupujte, alebo kupujte. Neverím podobným propagovaným reklamám, ale predsa som skúsil si objednať a obetovať peniaze. Vimax beriem asi 4 deň a nechcem to zakríknuť ako píše pán predomnou erekciu mám viac krát denne aj keď nechem – respektíve som stále nadržaný, čo som predtým nebýval (v práci :D ). Uvidím ako bude môj experiment pokračovať ďalej. Budem ho brat cca 5 mesiacov. Ak zaznamenám akúkoľvek zmenu vo veľkosti tak vám to určite napíšem či to bude pozitívne, či negatívne. Prvotné dojmy : po 4 dňoch zatiaľ pozitívne prekvapený. Uvidíme časom.vimax pills
Ja som Vimax vyskúšal, ucinkoval naozaj dobre a da sa povedat ze hned. Erekciu som mal skoro stale aj ked som nechcel. To ze mi z toho narastie penis som ani necakal, kupil som si to iba koli lepsiemu prekrveniu penisu a to je jasne ze ked riadne stoji tak sa vam zda aj vatsi. Co ma sklamalo tak to ze pri pravidelnom uzivani ma denno denne palila zaha a celkom nechut do jedla. Vimax je fajn ale netreba ho uzivat kazdy den ako pisu, ucinky su take iste aj ked si ho date den pred alebo v den ked viete ze budete mat sex. To ze sa ma uzivat kazdy pisu len preto aby sa ho predalo cim najviac.trarara
Áno, tieto výrobky skutočne fungujú! Skúste si o nich niečo prečítať (napríklad tu: www.vimax.sk ) a pochopíte, že fungujú na princípe väčšieho toku krvy do penisu a to fakt ten penis zväčší. Proste sa nafúkne krvou keď to mám povedať zjednodušene. Takže buď takéto prípravky ako VigRX alebo Vimax (najlepšie prípravky v tejto kategórií) , alebo chirurgický zákrok.. vyberte si :)lukáš

Galéria produktu

Zľava na VIMAX

Prinášame vám NAJVYŠŠIU ZĽAVU až 11%. Ak zadáte vimax11sleva do objednávkového formulára, zľava sa neuplatní iba na jeden produkt, ale v prípade ak si objednáte Vimax na dlhodobé a prospešné užívanie,  zľava sa uplatní na celú objednávku. 

zľava vimax

 

Vložte do objednávkového formulára kód vimax11sleva podľa obrázka a vaša zľava bude uplatnená.

Rýchly TIP: Najlepšie výsledky dosiahnete s minimálne 3 baleniami za 108 eur, kedy klesne cena o 18 eur + si môžete ešte uplatniť 11% zľavu.

Objednať 3 balenia [wp-svg-icons icon=“arrow-up-right-3″ wrap=“i“]

Vimax hodnotenie na online poradni clinic24.eu:

vimax forum

[/su_box]

Naše hodnotenie

Vimax si určite zaslúži známku 1 – . Dôvodom je dlhoročný predaj, kvalitné zloženie, jednoduché a pohodlné užívanie. Látky, ktoré sa v ňom nachádzajú sú len z rastlinných zdrojov, čo znamená, že je 100% prírodným produktom.

Extrakty zo všetkých rastlín sa javia ako účinné pri problémoch s erekciou, takže pri dlhodobom užívaní nevidíme dôvod, prečo by Vimax nefungoval. Samozrejme, že účinok je individuálny a u každého muža iný, ak sa u niekoho stane, že Vimax nefunguje tak, ako má, skúste sa poriadne zamyslieť a určite si všimnete pozitívne zmeny aspoň v 1 z oblastí, na ktoré má dosah = psychická pohoda, viac energie, zlepšenie krvného obehu, lepší nástup erekcie, hrúbka penisu, dĺžka penisu.

Znamienko – sme Vimaxu pridelili len preto, že sme k nemu nenašli obsiahlejšie fórum, diskusiu. Napravíme to však otvorenou diskusiou, ktorú nájdete na konci tohto článku. Budeme veľmi radi, ak sa do diskusii zapojíte a podelíte sa s nami o vaše skúsenosti s Vimaxom. Tak uľahčíme objednávku tým mužom, ktorí nad Vimaxom stále váhajú.

 

vimax balenie

Vimax je už skoro taká legenda, ako Zerex, a dokonca tu už bol skôr. Z našeho pohľadu tento doplnok odporúčame.

Prezrite si zľavy, ktoré môžete získať.

❤️TIP pre vás:

Čo sme zistili pri užívaní MY

Výsledky po užívaní prípravku Vimax u mužov sú všeobecne pozitívne. Rozhodli sme sa ho preto otestovať aj v našej redakciia prinášame autentické hodnotenie. Vimax testoval jeden z našich kolegov a jeho vyjadrenie bolo nasledovné:

,,Tabletky Vimax som sa rozhodol užívať po dobu jedného mesiaca, pričom prvé výsledky sa u mňa objavili približne v priebehu tretieho týždňa pravidelného užívania. Môžem potvrdiť účinok na lepšiu erekciu. S erekciou som bol maximálne spokojný, keďže bola oveľa pevnejšia a kvalitnejšia, ako som predpokladal. Čo sa však týka zväčšenia penisu, tu som nejaké veľké očakávania nemal. Prípravok ma však príjemne prekvapil, keďže sa mi môj penis zdal na pohľad väčší. Avšak, nešlo o nejaké významné zväčšenie.

Vo všeobecnosti, rozhodne Vimax odporúčam a vyzdvihol by som aj zvýšenú sexuálnu chuť. Na druhej strane, pre niektorých chlapov môže byť negatívom zvýšená sexuálna dráždivosť, čo môže viesť k rýchlemu vyvrcholeniu.“

Upozornenie:

Dávajte si zásadný pozor, od koho produkt Vimax kupujete. Na internete kolujú mnohí predajcovia, ktorý zasielajú produkt z domu alebo dokonca niekoľko stránok, ktoré nezasielajú originálny produkt. Na jednu z nich dokonca upozorňuje aj Úrad Verejneho Zdravotníctva SR a to konkrétne TU

 • Vimax je len výživový doplnok, ktorý nenahrádza pestrú a rozmanitú stravu.
 • Nie je liekom, nelieči erektilnú dysfunkciu, len pomáha zlepšiť erekciu.
 • Je určený na nedlhodobé užívanie.
 • Maximálnu dennú dávku 2 kapsule neprekračujte.
 • Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosah malých detí.
 • Neužívajte po dátume uvedenom na obale.

Vedľajšie účinky, kontraindikácie a interakcie s inými liekmi

 • Kontraindikácie = vek 18 rokov, tehotenstvo, dojčenie, pacienti trpiaci na ochorenia srdca a ciev, pečene, alergia
 • Vedľajšie účinky = alergická reakcia
 • Interakcie s inými liekmi = lieky, ktoré sú schopné uvoľňovať oxid dusnatý, lieky na srdce a pečeň, lieky na tlak

Časté otázky na vimax

ako zvýšiť hladinu testosteronu?

Čo je to Vimax?

 • Vimax je 100 %-tne bezpečný výživový doplnok, založený na rastlinnej báze, ktorý sa užíva na skvalitnenie sexuálneho styku, na zlepšenie erekcie a aj na minimálne zväčšenie penisu. 

Ide o kanadský prípravok?

 • Áno. Vimax sa vyrába v Kanade, ale všetky naše odkazy vedú na originálneho distribútora v Českej republike, ktorý dodáva aj na Slovensko. Prípravok sa vyrába už viac, ako 15 rokov a je overený miliónmi užívateľov.

Čo obsahuje Vimax?

V 1 kapsule Vimax sa nachádza: 

 • Gingko Biloba (sušený list) 100 mg
 • Sereno plazivá 80 mg
 • Ženšen pravý (extrakt) 50 mg
 • Kajenské korenie 2 mg
 • Bobule Hlohu (extrakt) 17 mg
 • Vitamín E 185IU
 • Tribulus terrestris (extrakt) 5 g
 • Ovos siaty (extrakt) 4 mg

Koľko stojí?

 • Základné balenie Vimaxu stojí 39 € a obsahuje 30 kapsúl, čo je množstvo na 1 mesiac.

Ako sa užíva?

 • Optimálna dávka 1 kapsula denne, ráno asi 30 min. po raňajkách.
 • V prípade slabého účinku sa denná dávka môže zvýšiť na 2 kapsule, kedy sa užíva 1 kapsula ráno po raňajkách a 1 pred pohlavným stykom alebo večer, tiež po jedle.

Kedy pocítim prvé účinky?

 • Prvé účinky, by ste mali pocítiť už po pár dňoch od užívania. Prvotný účinok sa však týka len psychickej pohody, vyššej energii.
 • Zlepšenie v oblasti erekcie, by ste mali pocítiť až po 3 až 4 týždňoch pravidelného užívania.

Kedy zaznamená nárast penisu?

 • Distribútor definuje, že nárast penisu možno najlepšie pocítiť, medzi 3-4 mesiacom od začiatku užívania.
 • Účinok môžete podporiť aj spôsobmi, ktoré nájdete v sekcii: „Tipy na zlepšenie účinku predĺženia penisu“.

Čo mám robiť, keď Vimax nefunguje?

 • Vimax je založený na dlhodobom užívaní, iba dlhodobé podávanie zabezpečí podstatne viditeľné účinky.
 • Účinok môžete podporiť aj úpravou životného štýlu a rôznymi technikami alebo spôsobmi, ktoré sme uviedli v sekcii: „Tipy na zlepšenie účinku predĺženia penisu“
 • Každopádne, ide len o výživový doplnok, ktorý nemusí u každého muža fungovať, nakoľko ide o individuálny účinok. Preto, ak nie ste spokojní s užívaním, máte možnosť reklamácie produktu do 60 dní. 

Kde kúpiť Vimax?

 • Prípravok Vimax je možné zakúpiť iba online v internetovom obchode, ktorý nájdete na oficiálnej web stránke prípravku Vimax.
 • Momentálne, žiadna lekáreň nepredáva Vimax Pills.
 • Pozor na podvodné internetové obchody, ktoré predávajú tablety za mimoriadne nízke ceny. Nekupujte Vimax ani spod ruky, pretože nikdy nemáte istotu, ako bol produkt skladovaní druhou osobou. Aj správne skladovanie prispieva alebo odoberá z kvality produktu. Preto odporúčame staviť na kúpu od oficiálneho distribútora, kde vám automaticky prináleží aj možnosť vrátenia peňazí. 

Je to diskrétne zabalené?

 • Áno, je. Dokonca, je natoľko diskrétne, že nikto nespozná, že vám domov prišiel prípravok na podporu erekcie, dokonca ani samotná poštárka či poštár.

Môžem prípravok vrátiť?

 • Áno, ak nebudete s Vimaxom spokojní, máte možnosť prípravok vrátiť až do 60-tich dní od zakúpenia.

Môže Vimax užívať úplne každý chlap?

Nie, tabletky Vimax sú určené iba pre mužov starších ako 18 rokov. Určite by ste nemali siahnuť po Vimaxe, ak trpíte problémami so srdcom, tlakom či pečeňou alebo v prípade, ak ste alergickí na niektorú z látok, ktoré obsahuje Vimax.

V prípade akýchkoľvek nejasností, odporúčame poradiť sa s vaším lekárom.

Môžem užívať Vimax v kombinácii s cigaretami a alkoholom?

Cigarety a alkoholické nápoje sú vo všeobecnosti veľmi škodlivé pre váš organizmus. Jedným z ich nepriaznivých účinkov je zvyšovanie krvného tlaku, čo v kombinácii s Vimaxom môže byť nebezpečné, nakoľko Vimax takisto krvný tlak mierne zvyšuje. Z tohto dôvodu spomínanú kombináciu neodporúčame.

Môžu sa Vimax kombinovať aj s inými výživovými doplnkami na podporu erekcie?

Nie, nemôže. Látky z 2 odlišných produktoch, sa môžu navzájom negatívne ovplyvňovať, čo zvyšuje riziko výskytu vedľajších účinkov. Preto, ak užívate Vimax, neužívajte už žiadny doplnok výživy na podporu erekcie.

Použité zdroje

Všetky naše uvedené odkazy sú na správneho dodávateľa. Poväčšine neodporúčame kupovať Vimax u slovenských dodávateľov, lebo neustále vedú boj ÚVZSR. Niekoľko krát im bolo dokázané, že zloženie Vimaxu sa z ďaleka nepodobalo tomu originálnemu.

V CZ: Vimax

Stránky predajcu: Vimax.cz

Pokiaľ máte skúsenosti s podporným produktom Vimax, budeme radi, ak sa s nami o ne podelíte v komentároch. Komunikácia je absolútne anonymná.

3.8/5 - (57 votes)

3 komentáre

 1. radko1 20. júla 2015
 2. Vimax Asli 21. marca 2016
 3. Koloman lacko 11. marca 2017

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+