vigrx recenzia

VigRX – recenzie aj cena

VigRX recenzia

VigRX je prírodný produkt na  zväčšenie penisu, posilnenie erekcie a zlepšenie sexuálneho zdravia.   Výhodou VigRXu je, že je založený čisto na prírodnej báze a obsahuje bylinné zmesy z mnohých častí sveta, ktoré efektívne zväčšujú erektilné tkanivá penisu. Obsahuje tiež silný afrodiziakálny bylinný koncentrát slúžiaci na liečbu impotencie, stimuláciu sexuálnej aktivity, zvýšenú produkciu spermií v semenníkoch a výrazne zlepšenú erekciu. Byliny obsiahnuté vo VigRX pochádzajú z rôznych častí sveta ako Číny, Európy a Južnej Ameriky. Produkt obsahuje látky, ktoré zvyšujú prietok krvi tepien penisu a žíl bez zmeny krvného tlaku.

Tip pre Vás
Máte problém so slabou erekciou a sexuálnou výdržou? eJoy je novinka z anglicka a prináša okamžité zlepšenie erekcie aj libida! Ako jediný sa zameriava aj na prostatu. Chcem si prečítať o prípravku eJoy

Výrobca VigRX-u

Produkt VigRX je celosvetovo známy doplnok určený na pomoc pri mužských problémoch intímneho charakteru. Kto však stojí za jeho výrobou? Údajne ide o kanadskú farmaceutickú spoločnosť, ktorá spolupracuje s distribútormi po celom svete. Distribútorom pre Európu je spoločnosť Medialicious Ltd., ktorá má sídlo v írskom Dubline.

Čo sa však týka slovenského trhu, nájdete VigRX v máloktorom obchode. Produkt má síce aj oficiálnu slovenskú stránku, no je ťažko dopátrateľná a vyzerá byť neaktívna. Pravdepodobne si VigRX musíte zaobstarať zo zahraničných e-shopov, ktorých nájdete na internete tucty. Ideálne je zakúpiť prípravok VigRX z oficiálnej stránky výrobcu, aby ste predišli zbytočným nechceným komplikáciám a podvodom.

Charakteristika

Vďaka tabletám VigRX získate:

 • väčší, hrubší a dlhší penis
 • väčšiu a tvrdšiu erekciu
 • celkové zlepšenie sexuálního života
 • silnejšie a intenzívnejšie orgazmy
 • zbavíte sa predčasných ejakulácií
 • zvýšenie túžby na sex
 • zlepšenie krvného obehu do genitálií
 • zvýšenú vytrvalosť

VigRX sa považuje za jeden z najrýchlejších spôsobov, ktorým dosiahnete zväčšenie penisu 2-3 cm , alebo dokonca až 5cm . Prirodzeným vzrušením dochádza k vyplneniu erektilného tkaniva  tokom krvi, čím sa zväčší penis a muž dosiahne erekciu. Produkt funguje tak, že rozšíri erektilní tkanivá , aby boli schopné zadržať viac krvi. Výsledkom toho je oveľa väčší penis nielen v dĺžke , ale aj hrúbke.

Zloženie

VigRX obsahuje množstvo bilín, ktoré cielene slúžia k dosiahnutiu požadovaného ciela. 1 tableta obsahuje:

 • Ginko bilobu (zvyšuje prietok krvi do pohlavných orgánov s cieľom zlepšiť silu erekcie )
 • Extrakt škornice šípolistej (zvyšuje libido, zlepšuje erektilnú funkciu, uvoľňuje testosterón)
 • Semienka cuscuta (vyživujú spermie a posilňujú šlachy pohlavných orgánov)
 • Palma sabalová (stimuluje libido mužov, zvyšuje sexuálnu energiu, pomáha znížiť veľkosť prostaty až o 13%, zvyšuje sexuálnu fiunkciu)
 • Kôrový extrakt catuaba (afrodiziakálna rastlina)
 • Extrakt voňatca vajcovitého (pomáha zvyšovať sexuálnu túžbu a schopnosť udržať erekciu)
 • Hloh obyčajný

dopracovať

Cena a balenie

vigrx plus obal

VigRX sa predáva v balení po 60 tabliet. Cena jedného balenia sa pohybuje okolo 30 Eur. Pre dosiahnutie najlepšieho účinku sa doporučuje vybrať aspoň 12 balení tohto prírodného prípravku. VigRX je možné objednať priamo na stránke výrobcu, kde si môžete vybrať z rôznych zvýhodnených balení.

Čo nahradí Vigrx?

eJoy

ejoy recenzieeJoy je aktuálna novinka zo Spojeného kráľovstva, ktorá priaznivo pôsobí predovšetkým na slabú erekciu, nízke libido i problémy s prostatou. Užívaním rapídne zvyšuje chuť na sex a predlžuje pohlavný styk. Jeho prvotné účinky badať už 30 minút od užitia. Dávkovanie eJoy je jednoduché, stačí si vziať tabletku aspoň pol hodinu pred sexuálnym stykom a nemali by ste si dávať denne viac ako dve tabletky.

Cena jedného balenie je iba 27,9 eur a keď vložíte pri objednávke do poznámky ejoybonus – máte zľavu až 3 eurá, preto sa oplatí viac balení. Jeho obsah a zloženie je výhradne prírodného pôvodu:

 • Maca, Tribulus terrestris, Saw Palmetto, L-citrulín, L-arginín 
 • A ďalšie vitamíny a minerály

Ejoy je testovaná novinka z Anglicka a prechádza prísnou kontrolou Štátneho ústavu na kontrolu liečiv, pričom deklaruje čisto prírodné zloženie!

Dávkovanie

Odporúčaná dávka VigRX je 1 tableta denne. Pre trvalé výsledky sa odporúča dlhodobé užívanie 5 a viac mesiacov.

Pre dosiahnutie požadovaných výsledkov je potrebné brať produkt aspoň 12 týždňov, už počas prvých 4 týždňov zaznamenáte výraznú zmenu v rozširovaní vášho penisu. Ďalšie 4 týždne spozorujete významné predĺženie penisu. Počas dalších týždňov budete môcť pozorovať, že počas vašej erekcie je penis pevnejší a silnejší ako předtým.

Hodnotenie

VigRX je založený čisto na prírodnej báze, obsahuje vedecky testované bilinné koncentráty z rôznych častí sveta. Jednou z najväčších výhod je práve to, že vďaka prírodnému zloženiu sa nevyskytujú vedľajšie účinky. Výťažky bylín obsiahnuté v tablete úspešne stimulujú sexuálnu aktivitu, zväčšujú sexuálne potešenie a udržujú pevnú erekciu. Jednou z výhod užívania je aj garancia vrátenia peňazí počas 67 dní. Skvelá je tiež expresná zásielka kedy Vám produkt bude poslaný do 12 hodín od objednania kuriérom samozrejme so zachovaním diskrétnosti, keďže výrobok nie je označený na vonkajšej strane. Namiesto VigRX vyskúšajte radšej Erexan.

 Ide ale o známy/neznámy produkt ktorým ukončujeme niekoľko článkový rad o produktoch, ktoré síce sú v predaji, kupujú sa ale nikto o nich nič nevie. 
Anglická novinka eJoy, ktorá bojuje proti slabej erekcií a nedostatočnej sexuálnej výkonnosti je dostupná už aj u nás. Staňte sa opäť chlapom a zvýšte svoje sexuálne schopnosti. Prečítajte si recenziu ako funguje!

Pýtate sa na VigRX

ako zvýšiť hladinu testosteronu?VigRX alebo VigRX Plus?

Prípravok VigRX Plus je okrem už tak bohatého prírodného zloženia obohatený o látku bioperín (piperín), ktorá ešte väčšmi prispieva a urýchľuje účinky tohto výživového doplnku. Ide o silý extrakt z čierneho korenia, ktorý zabezpečuje, aby sa do krvi dostalo čo najviac prospešných látok, a teda aj čo najviac látok z VigRX, aby bol účinok na váš sexuálny život čo najciteľnejší.

Aká je cena prípravku VigRX?

Výrobca a oficiálny distribútor pre Európu udávajú cenu za prípravok VigRX, podľa toho, v akom časovom horizonte sa ho chystáte užívať. Balenie na 1 mesiac zakúpite za cenu 65,95 €, pričom čím viac mesiacov sa VigRX chystáte užívať, tým výhodnejšia je cena za kus. Napríklad balenie na 4 mesice je za cenu 187,17 € a balenie na 12 mesiacov za cenu 479,99 €.

Čo hovoria skúsenosti ľudí?

Užívatelia, ktorí mali možnosť vyskúšať prípravok VigRX hodnotia jeho účinky priaznivo, dokonca aj niektorí Slováci, avšak nájdete aj negatívne ohlasy, kedy muži nepocítili žiadnu badateľnú zmenu. Ako pri všetkých produktoch tohto typu, aj pri VigRX môže byť nástup účinkov rôzny v intenzite a dĺžke trvania alebo. Najlepšie je ho vyskúšať a posúdiť.

Upozornenie

VigRX je výživový doplnok založený na prírodnej báze z bylinných extraktov, bez pridania chemických látok, preto doposiaľ neboli zaznamenané nežiaduce vedľajšie účinky.

 

2.7/5 - (26 votes)

One Response

 1. Lukáš 9. júna 2019

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+