vigrax

Vigrax – obstojný prípravok na erekciu

Posledná aktuálizácia prebehla 14. januára 2020 by lenkarus

Vigrax bez reálnych skúsenosti

Vigrax je doplnok výživy, ktorý  podporuje erekciu, napomáha sexuálnej stimulácii, zlepšuje krvný obeh, čím zaručí pevnejšiu a dlhotrvajúcu erekciu bez prerušenia . Výhodou Vigraxu je, že obsahuje prírodné zložky, ktoré sú bezpečné pre zdravie muža. Funguje tak, že napomáha zvýšiť krvný obeh v penise a tiež zvyšuje citlivosť na sexuálne stimuly.  Vigrax sa vyznačuje spoľahlivými účinkami, vysokou kvalitou a je určený na dlhodobé užívanie.

Tip pre Vás
Poznáte Zerex?! Ak nie, mali by ste, ide o najpredávanejší preparát na boj proti slabej erekcii. Chcem si prečítať o Zerexe [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

Charakteristika

Vigrax je doplnok stravy, ktorí môžu užívať muži starší ako 18 rokov. Tento doplnok nie je určený len mužom, ktorí majú problém s erektilnou disfunkciou, ale taktiež muži, ktorí chcú skvalitniť svoj  sexuálny výkon, erekciu a v prípadoch ako je slabá erekcia a predčasná ejakulácia. Pri dlhšom užívaní Vigrax prispieva aj k zvýšeniu sexuálnej výdrže.

Účinok Vigraxu sa prejavuje zvyčajne po 30 minútach od užitia. Tabletka sama o sebe nespôsobí okamžitú erekciu, je založená na báze ktorá zaisťuje lepšie psychické a fyzické reakcie na sexuálne podnety. Taktiež napomáha k rýchlejšiemu získaniu opätovnej reakcie po orgazme. Keďže obsahuje iba prírodné zložky, prípravok je voľne predajný a nepotrebujete k nemu lekársky predpis. Na rozdiel od liekov na predpis, vigrax môžete užívať aj keď nemáte problémy s erekciou, keďže okrem iného napomáha k celkovému sexuálnemu zdraviu a k zlepšeniu výdrže.

Zloženie

Vigrax je dolnok stravy založený na prírodnej báze, ktorý obsahuje:

  • L – Arginín – Priaznivo vplýva na krvný tlak a pozitívne ovplyvňuje mužskú potenciu, má kladný vplyv na sexuálnu aktivitu a prekrvenie svalov. Ide o to, že L-Arginín je zodpovedný za stimuláciu oxidu dusnatého v našom tele, čo naštartuje zdravý prietok krvi v cievach. Všetk tieto procesy sa prejavia na kvalitnej a dlhotrvajúcej erekcii.
  • ženšen (všehoj ázijský) – Zlepšuje ako duševnú, tak fyzickú výkonnosť, podporuje libido a sexuálnu výkonnosť. Bylina, ktorá má vo východnej Ázii uplatnenie už tisíce rokov, je známa aj pod zahraničným názvom ginseng. Okrem toho, že vás oberie o pocity únavy, prispeje táto rastlina k vašej výdrži v posteli a zabezpečí kvalitné stoporenie a psychickú pohodu, čo vedie k príjemnému sexuálnemu potešeniu s intenzívnym vyvrcholením. Navyše má ženšen aj afrodiziakálne účinky.
  • kotvičník zemný (tribulus terestris) – Zvyšuje hladinu testosterónu, záujem o sex, mužské libido, dobre pôsobí na prostatu a mužskú potenciu. Táto rastlina sa vyskytuje po celom svete a jej blahodarné účinky sú využívané už po stáročia. Obľúbená je hlavne medzi kulturistami, kvôli už spomínanej schopnosti zvýšiť hladinu testosterónu v krvi.
  • stearan horečnatý – Táto prísada je častou zložkou výživových doplnkov a pridáva sa čisto z praktických dôvodov. Stearan horečnatý zabraňuje zložkám tabliet lepiť sa na obal, a to vďaka svojim lubrikačným vlastnostiam.
  • mikrokryštalická celulóza – Ide o látku, ktorá je nerozpustná vo vode a slúži ako zahusťovadlo mnohých výživových doplnkov. Človek ju môže bezpečne konzumovať.
  • koloidná silica E551 – Predstavuje aditívum v potravinárskom priemysle a jeho konzumácia je pre človeka neškodná.

Cena a balenie

vigrax

Jedno balenie Vigraxu obsahuje  60 tabliet, ktoré Vám vydržia mesiac . Cena za balenie sa pohybuje okolo 39 EUR za balenie, Vigrax je možné zakúpiť priamo na internetovej stránke predajcu z pohodlia Vášho domova. Výrobca rovnako ponúka zvýhodnené balenia, kedy pri kúpe 3 balení , získate dalšie tri zadarmo. Takýmto spôsobom získate až 360 tabletiek za cenu 119 EUR, čo robí Vigraxom najlacnejším doplnkom na podporu erekcie na  trhu. Z tohto hľadiska je výhodnejšie ak si zakúpite viac balení, ako len jedno.

Ak by ste si Vigrax chceli kúpiť, môžete to skúsiť na oficiálnej stránke predajcu. V lekárňach asi nepochodíte a nenájdete ho tam.

Neužívajte Vigrax, radšej:

Zerex Klasik

zerex sk klasikZerex patrí medzi nájznámejšie produkty, ktoré sa zameriavajú na prevenciu a prírodnú liečbu problémov s erekciou. Blahodárne pôsobí aj na sexuálnu výdrž či chuť na sex známu ako libido. Vďaka typu Klasik môžete mať tiež vitálnejší penis či pevnejší a hrubší.

Nová zľava!!!?

Jeho účinok pretrváva až 36 hodín pričom dávkovanie je veľmi jednoduché – pred sexuálnou hrou si stačí vziať jednu pilulku. Cena je iba 29 eur a keď vložíte pri objednávke do poznámky dog5 – máte zľavu až 5% .

Jeho obsah zloženie je výhradne prírodného pôvodu:

  • ✔️Maca, Sylibum marianum, Tribulus terrestris, L-citrulín, arginín a lyzín
  • ✔️A ďalšie vitamíny a minerály

Ide o výhradne prírodné zloženie, ktoré pravidelným a dlhodobým užívaním nespôsobí žiadnu bolesť hlavy a udrží Vašu sexualitu v pozore!

Skúsenosti ľudí

Na internetových fórach a diskusiách nájdete rozličné názory na prípravok Vigrax. Aká je však pravda? Ľudia od Vigraxu očakávajú zázraky, no nakoľko sa jedná o prípravok na prírodnej báze, nástup účinkov prichádza po užívaní po dobu minimálne 1 týždňa.

Ďalej užívatelia v svojich hodnoteniach spomínajú, že účinok nebol dostatočne silný, že očakávali niečo viac. Je pravda, že Vigrax má oproti svojim konkurentom chudobnejšie zloženie, avšak je aj cenovo dostupnejší. Preto pri kúpe treba zvážiť pomer cena / kvalita a nemať nasadené ružové okuliare. Pred kúpou si vždy preštudujte zloženie a sľubované účinky a nakoniec zhodnoťte, či je tomu všetkému adekvátna cena. Myslíme, že pri takomto uvažovaní si viete vytvoriť zdravý úsudok aj sami.

Dávkovanie

Vigrax je založený čisto na prírodnej báze, preto pred jeho užitím nie sú potrebné žiadne obmedzenia v podobe jedla a pitia. Keďže prípravok je určený najmä na dlhodobú liečbu, mal by sa užívať každý deň, čo zabezpečí trvalejšie a o to silnejšie výsledky. Odporúčané dávkovanie z dlhodobého hľadiska  sú denne 2 tablety, ideálne jednu ráno a jednu večer. V prípade ak si dáte jednu tabletu tesne pred sexuálnym stykom, nie je možné očakávať okamžité výsledky v plnom rozsahu. Vigrax zabezpečí najlepšie výsledky keď sa užíva pravidelne a poctivo. Pre úplné odstránenie problémov sa odporúča brať Vigrax po dobu 12 týždňov.

Hodnotenie

Zo vzorky mužov, ktorí testovali Vigrax, až 96% popísali, že po užití boli schopní dosiahnuť dlhšie trvajúcu erekciu rýchlejšie a s lepšou pravidelnosťou.

Prvé výsledky pri pravidelnom užívaní zaznamenali v priebehu dvadsiatich dní, kedy začali pociťovať, že ich erekcia je tuhšia, vydrží dlhšie a predĺžila sa im doba pohlavného styku. Rozdiel pocítili taktiež v intenzite orgazmu, ktorý bol silnejší a rovnako sa im zväčšil aj objem ejakulátu. Popri výhodách v sexuálnom živote , užívatelia pocítili aj celkové zvýšenie vitality a energie v bežnom živote. Nevýhodou Vigraxu môže byť práve potreba jeho dlhodobého užívania, avšak výsledky stoja za to a výrobca garantuje v prípade nespokojnosti vrátenie peňazí. Jediným z vedľajsích účinkov, ktoré boli zaznamenané v minimum prípadoch bola krátkodobá bolesť hlavy.

Znova vytiahnuté iba z ich oficiálnej stránky (teda kladné hodnotienie si kludne mohli napísať aj sami). Dôležité je, že nie sú takmer žiadne reálne skúsenosti a rôznych pseudohodnotiteľov komentovať nebudeme. Pokiaľ nie je dostatok skúsenosti u ľudí, nikdy takýto prípravok odporúčať nebudeme.

Máte problém so slabou sexuálnou výkonnosťou a nechcete podstupovať nákladnú liečbu? Prečítajte si o Zerexe recenziu, ktorá vám zmení váš sexuálny život.

Pýtate sa nás

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Aká je cena?

Cena výživového doplnku Vigrax sa líši od počtu balení, keďže ho dostanete aj vo forme trojbalenia alebo šesťbalenia. Vigrax je relatívne cenovo dostupným produktom svojho druhu a jedno balenie, ktoré obsahuje 60 kapsúl, zakúpite už za 39 €. Trojbalenie, ktoré by vám malo údajne vydržať na 3 mesiace, zakúpite za 79 € a balenie obsahujúce 6-mesačnú dávku si zaobstaráte za 119 €.

Ako sa Vigrax užíva?

Vigrax je doplnkom vo forme kapsúl, a preto ho treba vždy zapiť dostatočným množstvom vody. Čo sa týka dennej odporúčanej dávky, hovoríme o dvoch tabletách, ktoré by sa mali užívať 1 ráno a 1 večer. Na to, aby ste pocítili účinky, je potrebné Vigrax užívať poctivo, pravidelne a dlhodobo, keďže sa jedná o prípravok založený na prírodnej báze.

Je účinný?

Áno, účinky doplnku stravy Vigrax boli preukázané, avšak netreba očakávať zázraky po pár dňoch užívania. Pre citeľnú zmenu je nutné dávkovať Vigrax poctivo a užívať ho každý deň a niekoľko týždňov. Mnohí muži potvrdili, že doplnok im skvalitnil erekciu a prispel tiež k lepšej výdrži v posteli.

Upozornenie

Keďže Vigrax sa nepokladá za liek, nemusíte mať strach z nežiaducich účinkov. Napriek tomu však neprekračujte doporučené dávkovanie. Aj keď je Vigrax  založený čisto na prírodnej báze, v prípade ak trpíte vážnymi chronickými ochoreniami alebo beriete silné lieky, mali by ste sa pred užívaním lieku poradiť s lekárom.

2.3/5 - (18 votes)

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+