Vigrax

Vigrax bez reálnych skúsenosti

Vigrax je doplnok výživy, ktorý podporuje erekciu, napomáha sexuálnej stimulácii, zlepšuje krvný obeh, čím zaručí pevnejšiu a dlhotrvajúcu erekciu bez prerušenia. Výhodou Vigraxu je, že obsahuje prírodné zložky, ktoré sú bezpečné pre zdravie muža. Funguje tak, že napomáha zvýšiť krvný obeh v penise a tiež zvyšuje citlivosť na sexuálne stimuly.  Vigrax sa vyznačuje spoľahlivými účinkami, vysokou kvalitou a je určený na dlhodobé užívanie.

Tip pre Vás
Trpíte poruchami erekcie hľadáte vhodnú náhradu za Vigrax? Zerex je skvelou prírodnou alternatívou na liečbu slabej a nedostatočnej erekcie! Chcem si prečítať o Zerexe

Charakteristika

Vigrax je doplnok stravy, ktorí môžu užívať muži starší ako 18 rokov. Tento doplnok nie je určený len mužom, ktorí majú problém s erektilnou disfunkciou, ale taktiež muži, ktorí chcú skvalitniť svoj  sexuálny výkon, erekciu a v prípadoch ako je slabá erekcia a predčasná ejakulácia. Pri dlhšom užívaní Vigrax prispieva aj k zvýšeniu sexuálnej výdrže.

Účinok vigraxu sa prejavuje zvyčajne po 30 minútach od užitia. Tabletka sama o sebe nespôsobí okamžitú erekciu, je založená na báze ktorá zaisťuje lepšie psychické a fyzické reakcie na sexuálne podnety. Taktiež napomáha k rýchlejšiemu získaniu opätovnej reakcie po orgazme. Keďže obsahuje iba prírodné zložky, prípravok je voľne predajný a nepotrebujete k nemu lekársky predpis. Na rozdiel od liekov na predpis, vigrax môžete užívať aj keď nemáte problémy s erekciou, keďže okrem iného napomáha k celkovému sexuálnemu zdraviu a k zlepšeniu výdrže.

Zloženie

Vigrax je dolnok stravy založený na prírodnej báze, ktorý obsahuje:

  • schisandra čínska ( posilňuje nerorvovú sústavu, zvyšuje fyzickú aj duševnú aktivitu a pôsobí antidepresívne)
  • guarana
  • štandardizovaný extrakt zo ženšenu (zlepšuje ako duševnú, tak fyzickú výkonnosť, podporuje libido a sexuálnu výkonnosť)
  • Muira puama (slúži na podporu erekcie a tiež ako prírodné afrodiziakum)
  • zinok chelát s aminokyselinou
  • L – Arginín ( priaznivo vplýva na krvný tlak a pozitívne ovplyvňuje mužskú potenciu, má kladný vplyv na sexuálnu aktivitu a prekrvenie svalov)
  • Kotvičník zemný (zvyšuje hladinu testosterónu, záujem o sex, mužské libido, dobre pôsobí na prostatu a mužskú potenciu)

Cena a balenie

vigrax

Jedno balenie Vigraxu obsahuje 60 tabliet., ktoré Vám vydržia mesiac. Cena za balenie sa pohybuje okolo 39 EUR za balenie, Vigrax je možné zakúpiť priamo na internetovej stránke predajcu z pohodlia Vášho domova. Výrobca rovnako ponúka zvýhodnené balenia, kedy pri kúpe 3 balení , získate dalšie tri zadarmo. Takýmto spôsobom získate až 360 tabletiek za cenu 119 EUR, čo robí Vigraxom najlacnejším doplnkom na podporu erekcie na  trhu. Z tohto hľadiska je výhodnejšie ak si zakúpite viac balení, ako len jedno.

Neužívajte Vigrax, radšej:

Zerex Klasik

zerex-klasik-reklamaZerex patrí medzi nájznámejšie produkty, ktoré sa zameriavajú na prevenciu a prírodnú liečbu problémov s erekciou. Blahodárne pôsobí aj na sexuálnu výdrž či chuť na sex známu ako libido. Vďaka typu Klasik môžete mať tiež vitálnejší penis či pevnejší a hrubší.

Jeho účinok pretrváva až 36 hodín pričom dávkovanie je veľmi jednoduché – pred sexuálnou hrou si stačí vziať jednu pilulku. Cena je iba 29 eur a keď vložíte pri objednávke do poznámky dog2 – máte zľavu 2 eurá. Jeho obsah zloženie je výhradne prírodného pôvodu:

  • Maca, Sylibum marianum, Tribulus terrestris, L-citrulín, arginín a lyzín
  • A ďalšie vitamíny a minerály

Ide o výhradne prírodné zloženie, ktoré pravidelným a dlhodobým užívaním nespôsobí žiadnu bolesť hlavy a udrží Vašu sexualitu v pozore!

Dávkovanie

Vigrax je založený čisto na prírodnej báze, preto pred jeho užitím nie sú potrebné žiadne obmedzenia v podobe jedla a pitia. Keďže prípravok je určený najmä na dlhodobú liečbu, mal by sa užívať každý deň, čo zabezpečí trvalejšie a o to silnejšie výsledky. Odporúčané dávkovanie z dlhodobého hľadiska  sú denne 2 tablety, ideálne jednu ráno a jednu večer. V prípade ak si dáte jednu tabletu tesne pred sexuálnym stykom, nie je možné očakávať okamžité výsledky v plnom rozsahu. Vigrax zabezpečí najlepšie výsledky keď sa užíva pravidelne a poctivo. Pre úplné odstránenie problémov sa odporúča brať Vigrax po dobu 12 týždňov.

Hodnotenie

Zo vzorky mužov, ktorí testovali Vigrax, až 96% popísali, že po užití boli schopní dosiahnuť dlhšie trvajúcu erekciu rýchlejšie a s lepšou pravidelnosťou.

Prvé výsledky pri pravidelnom užívaní zaznamenali v priebehu dvadsiatich dní, kedy začali pociťovať, že ich erekcia je tuhšia, vydrží dlhšie a predĺžila sa im doba pohlavného styku. Rozdiel pocítili taktiež v intenzite orgazmu, ktorý bol silnejší a rovnako sa im zväčšil aj objem ejakulátu. Popri výhodách v sexuálnom živote , užívatelia pocítili aj celkové zvýšenie vitality a energie v bežnom živote. Nevýhodou Vigraxu môže byť práve potreba jeho dlhodobého užívania, avšak výsledky stoja za to a výrobca garantuje v prípade nespokojnosti vrátenie peňazí. Jediným z vedľajsích účinkov, ktoré boli zaznamenané v minimum prípadoch bola krátkodobá bolesť hlavy.

Znova vytiahnuté iba z ich oficiálnej stránky (teda kladné hodnotienie si kludne mohli napísať aj sami). Dôležité je, že nie sú takmer žiadne reálne skúsenosti a rôznych pseudohodnotiteľov komentovať nebudeme. Pokiaľ nie je dostatok skúsenosti u ľudí, nikdy takýto prípravok odporúčať nebudeme.

Ak hľadáte dlhodobé  a prírodné riešenie pri problémoch so slabou erekciu, nedostatočným sexuálnym apetítom či slabou výdržou, Zerex môže byť tým ideálnym riešením. Ide o najpredávanejší doplnok na erekciu!

Upozornenie

Keďže Vigrax sa nepokladá za liek, nemusíte mať strach z nežiaducich účinkov. Napriek tomu však neprekračujte doporučené dávkovanie. Aj keď je Vigrax  založený čisto na prírodnej báze, v prípade ak trpíte vážnymi chronickými ochoreniami alebo beriete silné lieky, mali by ste sa pred užívaním lieku poradiť s lekárom.  

Vigrax
2.1 (42.35%) 17 votes

Zanechaj nám svoj názor

Problémy s erekciou? Vyriešte to raz a navždy!Chcem erekciu!