Vigrax – obstojný prípravok na erekciu

Posledná aktualizácia článku:

Vigrax bez reálnych skúsenosti

Vigrax je doplnok výživy, ktorý  podporuje erekciu, napomáha sexuálnej stimulácii, zlepšuje krvný obeh, čím zaručí pevnejšiu a dlhotrvajúcu erekciu bez prerušenia . Výhodou Vigraxu je, že obsahuje prírodné zložky, ktoré sú bezpečné pre zdravie muža. Funguje tak, že napomáha zvýšiť krvný obeh v penise a tiež zvyšuje citlivosť na sexuálne stimuly.  Vigrax sa vyznačuje spoľahlivými účinkami, vysokou kvalitou a je určený na dlhodobé užívanie.

Tip pre Vás
Poznáte Zerex?! Ak nie, mali by ste, ide o najpredávanejší preparát na boj proti slabej erekcii. Chcem si prečítať o Zerexe

Obsah článku

 1. Vlastnosti
 2. Zloženie
 3. Cena a balenie
 4. Hodnotenie
 5. Upozornenie

Charakteristika

Vigrax je doplnok stravy, ktorí môžu užívať muži starší ako 18 rokov. Tento doplnok nie je určený len mužom, ktorí majú problém s erektilnou disfunkciou, ale taktiež muži, ktorí chcú skvalitniť svoj  sexuálny výkon, erekciu a v prípadoch ako je slabá erekcia a predčasná ejakulácia. Pri dlhšom užívaní Vigrax prispieva aj k zvýšeniu sexuálnej výdrže.

Účinok Vigraxu sa prejavuje zvyčajne po 30 minútach od užitia. Tabletka sama o sebe nespôsobí okamžitú erekciu, je založená na báze ktorá zaisťuje lepšie psychické a fyzické reakcie na sexuálne podnety. Taktiež napomáha k rýchlejšiemu získaniu opätovnej reakcie po orgazme. Keďže obsahuje iba prírodné zložky, prípravok je voľne predajný a nepotrebujete k nemu lekársky predpis. Na rozdiel od liekov na predpis, vigrax môžete užívať aj keď nemáte problémy s erekciou, keďže okrem iného napomáha k celkovému sexuálnemu zdraviu a k zlepšeniu výdrže.

Zloženie

Vigrax je dolnok stravy založený na prírodnej báze, ktorý obsahuje:

 • schisandra čínska ( posilňuje nerorvovú sústavu, zvyšuje fyzickú aj duševnú aktivitu a pôsobí antidepresívne)
 • guarana
 • štandardizovaný extrakt zo ženšenu (zlepšuje ako duševnú, tak fyzickú výkonnosť, podporuje libido a sexuálnu výkonnosť)
 • Muira puama (slúži na podporu erekcie a tiež ako prírodné afrodiziakum)
 • zinok chelát s aminokyselinou
 • L – Arginín ( priaznivo vplýva na krvný tlak a pozitívne ovplyvňuje mužskú potenciu, má kladný vplyv na sexuálnu aktivitu a prekrvenie svalov)
 • Kotvičník zemný (zvyšuje hladinu testosterónu, záujem o sex, mužské libido, dobre pôsobí na prostatu a mužskú potenciu)

Cena a balenie

vigrax

Jedno balenie Vigraxu obsahuje  60 tabliet, ktoré Vám vydržia mesiac . Cena za balenie sa pohybuje okolo 39 EUR za balenie, Vigrax je možné zakúpiť priamo na internetovej stránke predajcu z pohodlia Vášho domova. Výrobca rovnako ponúka zvýhodnené balenia, kedy pri kúpe 3 balení , získate dalšie tri zadarmo. Takýmto spôsobom získate až 360 tabletiek za cenu 119 EUR, čo robí Vigraxom najlacnejším doplnkom na podporu erekcie na  trhu. Z tohto hľadiska je výhodnejšie ak si zakúpite viac balení, ako len jedno.

Ak by ste si Vigrax chceli kúpiť, môžete to skúsiť na oficiálnej stránke predajcu. V lekárňach asi nepochodíte a nenájdete ho tam.

Neužívajte Vigrax, radšej:

Zerex Klasik

zerex sk klasikZerex patrí medzi nájznámejšie produkty, ktoré sa zameriavajú na prevenciu a prírodnú liečbu problémov s erekciou. Blahodárne pôsobí aj na sexuálnu výdrž či chuť na sex známu ako libido. Vďaka typu Klasik môžete mať tiež vitálnejší penis či pevnejší a hrubší.

Nová zľava!!!?

Jeho účinok pretrváva až 36 hodín pričom dávkovanie je veľmi jednoduché – pred sexuálnou hrou si stačí vziať jednu pilulku. Cena je iba 29 eur a keď vložíte pri objednávke do poznámky dog5 – máte zľavu až 5% .

Jeho obsah zloženie je výhradne prírodného pôvodu:

 • ✔️Maca, Sylibum marianum, Tribulus terrestris, L-citrulín, arginín a lyzín
 • ✔️A ďalšie vitamíny a minerály

Ide o výhradne prírodné zloženie, ktoré pravidelným a dlhodobým užívaním nespôsobí žiadnu bolesť hlavy a udrží Vašu sexualitu v pozore!

Dávkovanie

Vigrax je založený čisto na prírodnej báze, preto pred jeho užitím nie sú potrebné žiadne obmedzenia v podobe jedla a pitia. Keďže prípravok je určený najmä na dlhodobú liečbu, mal by sa užívať každý deň, čo zabezpečí trvalejšie a o to silnejšie výsledky. Odporúčané dávkovanie z dlhodobého hľadiska  sú denne 2 tablety, ideálne jednu ráno a jednu večer. V prípade ak si dáte jednu tabletu tesne pred sexuálnym stykom, nie je možné očakávať okamžité výsledky v plnom rozsahu. Vigrax zabezpečí najlepšie výsledky keď sa užíva pravidelne a poctivo. Pre úplné odstránenie problémov sa odporúča brať Vigrax po dobu 12 týždňov.

Hodnotenie

Zo vzorky mužov, ktorí testovali Vigrax, až 96% popísali, že po užití boli schopní dosiahnuť dlhšie trvajúcu erekciu rýchlejšie a s lepšou pravidelnosťou.

Prvé výsledky pri pravidelnom užívaní zaznamenali v priebehu dvadsiatich dní, kedy začali pociťovať, že ich erekcia je tuhšia, vydrží dlhšie a predĺžila sa im doba pohlavného styku. Rozdiel pocítili taktiež v intenzite orgazmu, ktorý bol silnejší a rovnako sa im zväčšil aj objem ejakulátu. Popri výhodách v sexuálnom živote , užívatelia pocítili aj celkové zvýšenie vitality a energie v bežnom živote. Nevýhodou Vigraxu môže byť práve potreba jeho dlhodobého užívania, avšak výsledky stoja za to a výrobca garantuje v prípade nespokojnosti vrátenie peňazí. Jediným z vedľajsích účinkov, ktoré boli zaznamenané v minimum prípadoch bola krátkodobá bolesť hlavy.

Znova vytiahnuté iba z ich oficiálnej stránky (teda kladné hodnotienie si kludne mohli napísať aj sami). Dôležité je, že nie sú takmer žiadne reálne skúsenosti a rôznych pseudohodnotiteľov komentovať nebudeme. Pokiaľ nie je dostatok skúsenosti u ľudí, nikdy takýto prípravok odporúčať nebudeme.

Máte problém so slabou sexuálnou výkonnosťou a nechcete podstupovať nákladnú liečbu? Prečítajte si o Zerexe recenziu, ktorá vám zmení váš sexuálny život.

Upozornenie

Keďže Vigrax sa nepokladá za liek, nemusíte mať strach z nežiaducich účinkov. Napriek tomu však neprekračujte doporučené dávkovanie. Aj keď je Vigrax  založený čisto na prírodnej báze, v prípade ak trpíte vážnymi chronickými ochoreniami alebo beriete silné lieky, mali by ste sa pred užívaním lieku poradiť s lekárom.

Aktualne skore
[Celkovol: 1 Priemerne: 5]

Psychická pohoda zvýši váš sexuálny výkon

Vedeli ste, že…stressfix zlty

 • Až 20%percent erektilnej dysfunkcie spôsobuje psychika?
 • Najčastejšie ide o stres, smútok, depresiu a úzkosť?
 • Zlý a nedostatočný spánok spôsobuje slabú erekciu a dokonca neplodnosť?
 • Predčasnú ejakuláciu najčastejšie spôsobuje strach zo sexu, úzkosť a depresia?

Vyskúšajte StressFix 👍

Je to absolútna 🔝 novinka na našom trhu, obsahuje až 14 zložiek 🍃vo veľkom balení, kde je 60 kapsúl💊 iba za 48,9 eur. Slúži ako pomoc pri strachu, úzkosti, slabom spánku či pri depresiách. A tým pádom môže významne zlepšiť váš sexuálny život. Len si spomeňte, aký je to pocit mať sex, keď ste v pohode, uvoľnený…

Pripravili sme pre vás aj špeciálny kupón ,,dusevnezdravie,, ktorý zadajte do poznámky v objednávke a získate 5% zľavu.

Alebo si môžete prečítať viac o StressFixe tu

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+