Valopron – poznáte ho?

Posledná aktualizácia článku:

Prírodný prípravok Valopron na erekciu

valopron

Valopron je prípravok na zlepšenie mužskej erekcie na prírodnej báze. Pochádza zo susedného Česka a vyrába ho Valqsun, ktorý patrí pod známu skupinu Walmark. Môžete si ho kúpiť bez predpisu, cez internet ale aj v kamennej pobočke vybraných lekární.  Doplnok výživy pomáha zvyšovať libido, sexuálny výkon a chráni pred oxidačným stresom ktorý je v mnohých prípadoch “spolupáchateľom” za niektoré ochorenia. Vďaka užívaniu Valopronu by ste mali dosiahnuť vyšší výkon a udržať počas neho erekciu.

Tip pre Vás
Máte problém so slabou erekciou a sexuálnou výdržou? eJoy je novinka z anglicka a prináša okamžité zlepšenie erekcie aj libida! Ako jediný sa zameriava aj na prostatu. Chcem si prečítať o prípravku eJoy

O Valoprone

Problémy s erekciou má v dnešnej dobe, najmä kvôli uponáhľanej dobe a množstve stresu, ktorému sa veľa z nás podrobuje, veľa mužov, čoraz mladších, takže neplatí, že problémy v sexuálnom živote nemajú len starší páni. Môže sa s tým potýkať takmer každý a riešení je niekoľko. Od občasného užívania tabliet pred stykom až po cielené užívanie výživových doplnkov, ktoré môžete používať dlhodobo. Valopron je jedným z nich.

Obsahuje prírodné zložky, takže sa nemusíte obávať, že do seba budete dávať zbytočne veľa neprospešných látok, ktoré miesto pomoci skôr ublížia. V jeho zložení nájdeme silné afrodiziakum, s názvom muira puama a iné, na ktoré sa podrobnejšie pozrieme v časti o zložení.

Valopron prisľubuje jeho užívateľom zlepšenie erekcie už za dobu pravidelného užívania 2-3 mesiacov. Treba dodržiavať dávkovanie a takisto sa vyhýbať aktivitám, ktoré by stav mohli ešte zhoršiť. Medzi činnosti ničiace pánsku erekciu patrí napríklad fajčenie, pitie alkoholu stresujúci životný štýl. Ak sa týchto nerestí nevzdáte, môžete sa rozlúčiť s tým, že by vám akýkoľvek doplnok výživy a liek pomohol na dlhodobej báze. Valopron pomáha pri zlepšení celkového stavu a rýchlejšej nápravy. Ak sú vaše problémy vážnejšie, odporúča sa návšteva odborníka.

Výrobca Valosun Valopron

doplnit

Účinky

  • zlepšenie sexuálneho výkonu
  • jednoduchšie dosiahnutie a udržanie
  • skvalitnenie erekcie

Alternatíva

eJoy

ejoy logoPreparát na stimulovanie správnych funkcí pri dosahovaní erekcie eJoy, Vám výrazne pomôže pri pravidelnom užívaní schopnosť dosahovať erekciu. Pozitívne vplýva tiež na prostatu, čo patrí tiež medzi časté problémy tejto skupiny mužov.

Obsahuje až 24 tabletiek v jednom balení a stačí ho užiť približne 30-60 minút pred pohlavným stykom. Pravidelným užívaním sa účinok zlepšuje.

Zloženie:

  • Maca, Tribulus terrestris, Chilli extrakt, Saw Palmetto
  • L – arginín, citrulín, Vitamíny C a D

Netreba čakať. Dostupné riešenie, na ktoré nie je potrebný lekársky predpis je tu aj pre Vás.

Zloženie

Hlavné zložky doplnku výživy Valopron sú prírodné. Nie je ich veľa, ale patria medzi tie účinnejšie. Aj vďaka tomu sa prvé príznaky zlepšenia prejavujú po dlhodobom užívaní, minimálne dva mesiace a výhodou je aj to, že vďaka zloženiu z prirodzených substancií ho môžete používať aj dlhšiu dobu bez výrazných problémov. Zloženie a obsah jednej kapsuly je uvedené nižšie:

  • muira puama- rastlina pochádzajúca z amazonských pralesov, je to silné afrodiziakum a alkaloidy obsiahnuté v nej veľmi pozitívne vplývajú na prekrvenie genitálnej oblasti. Na jednu kapsulu pripadá 150 mg muira puama, (prečítať si o muira puama)
  • maca- ďalšie exotické afrodiziakum. Na Slovensku sa by ste o nej počuli ako o žeruche peruánskej. Je tiež známa ako peruánska viagra. Z toho vám musí byť zrejmé, prečo si práve táto rastlinka vyslúžila byť vo Valoprone. V jednej kapsule je ho o niečo menej, ale len o 10 mg, čiže 140 mg na kapsulu, (prečítať si o maca)
  • kotvičník zemný- súčasť takmer každého lepšieho prípravku na erekciu. Je veľmi rozšírený a hlavne veľmi účinný pri zvyšovaní hladiny mužského hormónu testosterónu,
  • L-arginín- má svoju podstatnú úlohu pri syntéze oxidu dusnatého v tele, ktorý je zodpovedný za vašu erekciu. Má aj vplyv na mužskú plodnosť- Valopron teda nepomáha len pri erekcií, ale aj pri kvalite spermií.

Medzi ďalšie zložky Valopronu sa radí aj plnivo stearan horečnatý E572, farbivo E171 a želatína.

Dávkovanie

Pre dosiahnutie najpozitívnejších účinkov by ste mali dodržiavať odporúčané dávkovanie. Je samozrejmé, že dávkovanie je určené pre dospelých mužov.

Odporúčané množstvo je 1 kapsula dvakrát denne, najlepšie 20 minút pred jedlom a zapiť malým množstvom tekutiny. Ak máte záujem o jednorázové použitie, dajte si dve kapsuly.

Cena a balenie

V ponuke je balenie Valopronu so 60 kapsulami, čo je približne na dva mesiace pravidelného užívania. V minulosti ste si mohli zakúpiť aj Valopron Maxx 20 kapsúl a Valopron Maxx 30 kapsúl. Ak máte záujem o tieto dve balenia, v lekárni si ich môžete kúpiť už len v dopredaji. Tie sú určené na užitie priamo pred pohlavným stykom a obsahujú účinnejšie látky.

Klasický Valopron môžete zakúpiť na rôznych miestach a od toho sa odvíja aj cena. Dajú sa nájsť internetové obchody, kde doplnok výživy kúpite už za 12,09€ v lekárni Dr. Max. Za poštovné nezaplatíte ani cent, keďže u nich je za objednávku nad 9,99€ doprava zdarma.

Dopravu zdarma ponúka aj internetová lekáreň Lieky24.sk v cene 13,50€.

Aktuálne nie je v lekárňach Valopron dostupný!

Kúpiť Valopron za výhodnú cenu teraz!

Skúsenosti s Valopronom

doplnit

Hodnotenie

Valopron je zložený najmä z prírodných častí, vďaka čomu sa môže užívať aj po dlhšiu dobu. Navyše predajca nesľubuje to, čo reálne nemôže splniť. Vo svojich výrokoch je triezvy a rozumný. Oproti ostatným doplnkom na pánsky problém s erekciou je aj celkom lacný a môžete si ho dovoliť. Účinky sa síce dostavujú pomalšie a nie sú až také dychberúce, ale dá sa povedať, že Valopron mnohým určite pomohol.

Anglická novinka eJoy, ktorá bojuje proti slabej erekcií a nedostatočnej sexuálnej výkonnosti je dostupná už aj u nás. Staňte sa opäť chlapom a zvýšte svoje sexuálne schopnosti. Prečítajte si recenziu ako funguje!

Doplnok výživy si pochvaľujú aj mnohí jeho užívatelia, ktorí s ním majú osobné skúsenosti. Na portáli heureka.sk sú k dispozícií recenzie, ktoré by vám mohli pomôcť s váhaním, či to skúsiť alebo nie.

Overený užívateľ napísal:

Užívam týždeň a pol a cítim väčšiu chuť na sex a intenzívnejšie prežívanie... Ale nie je to zatiaľ to, čo očakávam... Keďže je to výťažok rastlín môžem to užívať neobmedzene, uvidím, ako sa to bude ďalej prejavovať... Nie je to až taký drahý výrobok, takže odporúčam vyskúšať, na každého to môže vplývať inak...

Nie každý je však s výrobkom spokojný. Na niekoho nemal žiadne účinky, ale päť pripomíname, že Valopron by sa mal užívať dlhšiu dobu a nečakajte, že sa výsledky objavia hneď na druhý čas. Treba dodržiavať aj správnu životosprávu.

Vyskúšal som, ale absolútne bez účinku. Strata peňazí.

Toto je ďalšia z recenzií, tentokrát však s negatívnym nábojom a tak by vás mohla odradiť od kúpy. Pozitívne hodnotenia však stále dominujú nad tými negatívnymi.

Otázky k Valopronu

dopln

Vedľajšie účinky

Pri používaní sa neprejavujú žiadne vedľajšie účinky, takže ak nie ste alergický na nejakú z jeho zložiek, môžete produkt bez problémov používať.

 

Aktualne skore
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+