Vákuová pumpa – aktívny prostriedok na zväčšenie

Vákuová pumpa je erotická pomôcka ktorá slúži na zväčšenie penisu. Táto praktická vec slúži na zlepšenie erekcie alebo zväčšenie penisu. Toto zväčšenie je len dočasnej povahy. Vákuovú pumpu môžu používať  muži s poruchami erekcie, ale aj tí zdraví, ktorí chcú iba zintenzívniť zážitok z milovania . V našej recenzií si ukážeme rôzne druhy takýchto púmp a zameriame sa nielen na praktické využitie, ale aj konkrétne výhody či nevýhody.

Tip pre Vás
Hľadáte preparát na zlepšenie sexuálnej výkonnosti? Erexan je jeden z najlepších produktov na trhu! Chcem si prečítať o Erexane…

Obsah článku

 1. Ako funguje
 2. Návod na použitie
 3. Typy púmp
 4. ZKúpa pumpy
 5. Skúsenosti a otázky

Vákuová pumpa – ako funguje?

vákuová pumpa

Ako sme už spomenuli, ide o erotickú pomôcku, ktorá sa teší veľkej obľube medzi mužmi. Vákuová pumpa je zariadenie, ktoré sa skladá z podtlakového valca a zariadenia na odsávanie vzduchu. Najčastejšie používané modely majú valec z akrylátu a sú priehľadnej farby. Tento valec je dutý a na jeho konci sa nachádza tesniaca manžeta. Na tento valec sa prostredníctvom prepojovacej hadičky napojí vzduchový balónik, ktorý pri intenzívnom stláčaní (odsáva vzduch) znižuje tlak vo vnútri valca. Pri nasadzovaní valca na penis sa odporúča použiť kvalitný lubrikant. Niekedy je nutné v okolí penisu odstrániť ochlpenie kvôli lepšiemu tesniacemu efektu.

Pri odsatí vzduchu z valca dochádza k zníženiu atmosferického tlaku okolu penisu, čo má za následok zvýšenie krvného tlaku v penise. To znamená, že penis sa efektívnejšie naplní krvou a naplno sa využije potenciál toporivých telies. Takýto penis je väčší, tvrdší a spôsobuje intenzívnejší sexuálny zážitok.

Vákuové pumpy sú určené aj pre mužov, ktorý ani nie sú schopný dosiahnuť erekcie (napríklad pri  úraze miechy). Profesionálne vákuové pumpy maju silnejší účinok ako tie bežné. takéto pumpy sa dokonca pužívajú aj v kombinácií s erekčným krúžkom, ktorý ešte silnejšie udržiava tlak v penise (nakýto krúžok je nasadený a stiahnutý v okolí koreňa penisu). Pri aktívnom píužívaní týchto prostriedkov je ale nutne dodržiavať časové a tlakové princípy, aby nedošlo k poškodeniu zdravia.

Ako používať vákuové pumpy?

 • na gumennú manžetu alebo penis naneste z ľahka lubrigačný gél
 • cez nalubrigovanú manžetu vsuňte penis až na úplný doraz
 • začnite stláčať gumenný balónik – začne vznikať podtlak
 • po chvíli začne prichádzať erekcia
 • ako sa dostaví erekcia, odporúča sa ešte pár minút počkať
 • odpustite ventil (poprípade zdvihne prst z diery – takto to majú riešené lacnejšie pumpy)
 • tlak opadne a vy môžete vytiahnuť penis
 • ak máte aj škrtiaci (erekčný krúžok) môžete nasadiť na koreň penisu, aby zostal naplnený čo najviac krvou

Typy púmp

hydro pump

Medzi tie klasické a už spomínané patria vákuové pumpy. Existujú ale ešte aj takzvané hydro pumpy alebo inak vodné pumpy.

Hydro pumpy

Sú zväčša drahšie ako tie klasické, majú však lepší účinok takmer v každom smere. V prvom rade pri používaní už viac nie je potrebný lubrigačný gél ako pri vákuových pumpách a tým odpadajú ďalšie finančné výdavky. Medzi ďalšie účinky patrí lepší sací element. Z fyziky vieme, že vzduch je oveľa viac stlačiteľný ako voda. Preto pri vodných pumpách nastáva oveľa rýchlejšie sací (zväčšovací) efekt na penise. Taktiež, ak sa klasická pumpa nepoužíva bezpečne, môže sa porušiť koža na penise, vznikajú modriny, začervenanie, poškodenie krvných kapilárov a podobne. Pri hydro pumpách by sa to nemalo diať. Jedna z najlepších značiek vákových púmp je určite Bathmate. Ponúka špičkové pumpy a ak by ste niekedy chceli pumpu skúsiť, určite túto značku odporúčame.

Akú pumpu si kúpiť?

Existuje značné množstvo púmp, ktoré na trhu môžete nájsť. Tie najlacnejšie sa zväčša pohybujú od 10 tich eur. Sú to ale väčšinou vysoko nekvalitné ázijské výrobky, ktoré neprechádzajú riadnou kontrolou a aj výsledok je takmer vždy neuspokojivý. Preto sme sa rozhodli spraviť užší výber, ktorý by Vám mal pomôcť pri rozhodovaní, akú vákuovú pumpu si kúpiť.SSL

Storage

Sub-domains

Bang Bang

16,3 eur

Pumpa Bang Bang je pumpa z nižšej cenovej skupiny, zato však patrí medzi najoblúbenejšie a najpredávanejšie pumpy. 

Dáme Vám aj zľavu 3%:
Stačí ak do poznámky pri objednávke vložíte kód ZLAVA15

Penis pump Deluxe

34,9 eur

O Penis pump Deluxe je stredná trieda púmp. Určite nesklame a jej v prevedení so silikónovou manžetou.

Dáme Vám aj zľavu 3%:
Stačí ak do poznámky pri objednávke vložíte kód ZLAVA15

Bathmate Hercules

86,49 eur

Vákuové pumpy Bathmate patria medzi špičku vo svojej kategórií. Ak chcete kvalitu, zväčšenie penisu a poriadnu erekciu, bathmate je najlepšia voľba.

Dáme Vám aj zľavu 3%:
Stačí ak do poznámky pri objednávke vložíte kód ZLAVA15

Najlepšia na trhu

Bathmate Hydromax Xtreme

bathmate-hydromaxTáto pumpa je aktuálne najsilnejšou a najlepšou vákuovou pumpou, akú môžete nájsť. Bathmate je rokmi overená značka a konkurenciou sa jej nerovná žiadna iná. Dokáže vyvinúť až o 35% väčší tlak prostredníctvom vody, ako jej predchodca X30 a X40.

Čo získate?

 • Až do 35% percent väčšiu saciu silu
 • Ideálne obopínanie penisu
 • Špeciálny výpustný ventil
 • Zaručené zväčšenie penisu počas užívania

Zväčší vákuová pumpa penis?

Výrobcovia rôznych značiek väčšinou deklarujú  zväčšenie penisu, čo je aj nemusí byť pravda . Tieto pumpy naozaj z krátkodobého hľadiska mierne zväčšia penis, ale nejde o žiadne trvalé riešenie. Pri častom používaní však môže nastať trvalé rozšírenie toporivých telies so schopnosťou prijať väčšie množstvo krvi, čím sa ale nezabezpečí dĺžka penisu, ale jeho šírka.

Skúsenosti mužov

Táto pomôcka je na svete už nejaký ten čas, a mnoho mužov neodolalo a vyskúšalo túto pomôcku. Vždy majú na to dva dôvody, buď majú problém s erekciou alebo sú len zvedaví a chcú si vyskúšať niečo nové. Následné zážitky sú takmer vždy nadmieru uspokojivé. Muži, čo nemohli dosiahnuť erekciu ju dosiahnu a tí, čo chceli iba vyskúšať hovoria o skvelom sexuálnom zážitku a vákuová pumpa im pravidelne zlepšuje styk.

Dlhodobý charakter používania

Treba si uvedomiť, že vákuové ani iné pumpy neliečia príčinu neschopnosti dosahovania erekcie, a iba krátkodobo ju aktivujú. Dokonca pri nadmernom používaní dochádza k poškodeniu erekcie či dokonca k trvalej erektilnej dysfunkcii. Ak sa však pumpy používajú s rozumom, sú výborným spoločníkom pri riešení sexuálnych problémov. Preto si pri ich užívaní dávajte pozor a dbajte o svoje zdravie.

Používate vákuovú pumpu alebo máte s ňou skúsenosti? Podeľte sa s nimi anonymne v komentároch a pomôžte tak ďaľším používateľom.

Vákuová pumpa – aktívny prostriedok na zväčšenie
3.8 (75.2%) 25 votes

One Response

 1. Peter 17. októbra 2016

Zanechaj nám svoj názor