vakuové pumpy

Vákuová pumpa – aktívny prostriedok na zväčšenie

Vákuová pumpa je erotická pomôcka ktorá slúži na zväčšenie penisu. Táto praktická vec slúži na zlepšenie erekcie alebo zväčšenie penisu. Toto zväčšenie je len dočasnej povahy. Vákuovú pumpu môžu používať  muži s poruchami erekcie, ale aj tí zdraví, ktorí chcú iba zintenzívniť zážitok z milovania . V našej recenzií si ukážeme rôzne druhy takýchto púmp a zameriame sa nielen na praktické využitie, ale aj konkrétne výhody či nevýhody.

Tip pre Vás
Hľadáte preparát na zvýšenie sexuálnej výkonnosti?, tvrdšiu erekciu a väčší penis? Pozrite si teda hlavne produkty Zerex✔️, eJoy✔️ alebo Erexan✔️ a vaša erekcia bude ako nikdy predtým .

Vákuová pumpa – ako funguje?

vákuová pumpa

Ako sme už spomenuli, ide o erotickú pomôcku, ktorá sa teší veľkej obľube medzi mužmi. Vákuová pumpa je zariadenie, ktoré sa skladá z podtlakového valca a zariadenia na odsávanie vzduchu. Najčastejšie používané modely majú valec z akrylátu a sú priehľadnej farby. Tento valec je dutý a na jeho konci sa nachádza tesniaca manžeta. Na tento valec sa prostredníctvom prepojovacej hadičky napojí vzduchový balónik, ktorý pri intenzívnom stláčaní (odsáva vzduch) znižuje tlak vo vnútri valca. Pri nasadzovaní valca na penis sa odporúča použiť kvalitný lubrikant. Niekedy je nutné v okolí penisu odstrániť ochlpenie kvôli lepšiemu tesniacemu efektu.

Pri odsatí vzduchu z valca dochádza k zníženiu atmosferického tlaku okolu penisu, čo má za následok zvýšenie krvného tlaku v penise. To znamená, že penis sa efektívnejšie naplní krvou a naplno sa využije potenciál toporivých telies. Takýto penis je väčší, tvrdší a spôsobuje intenzívnejší sexuálny zážitok.

Vákuové pumpy sú určené aj pre mužov, ktorý ani nie sú schopný dosiahnuť erekcie (napríklad pri  úraze miechy). Profesionálne vákuové pumpy maju silnejší účinok ako tie bežné. takéto pumpy sa dokonca pužívajú aj v kombinácií s erekčným krúžkom, ktorý ešte silnejšie udržiava tlak v penise (nakýto krúžok je nasadený a stiahnutý v okolí koreňa penisu). Pri aktívnom píužívaní týchto prostriedkov je ale nutne dodržiavať časové a tlakové princípy, aby nedošlo k poškodeniu zdravia.

Ako používať vákuové pumpy?

 • na gumennú manžetu alebo penis naneste z ľahka lubrigačný gél
 • cez nalubrigovanú manžetu vsuňte penis až na úplný doraz
 • začnite stláčať gumenný balónik – začne vznikať podtlak
 • po chvíli začne prichádzať erekcia
 • ako sa dostaví erekcia, odporúča sa ešte pár minút počkať
 • odpustite ventil (poprípade zdvihne prst z diery – takto to majú riešené lacnejšie pumpy)
 • tlak opadne a vy môžete vytiahnuť penis
 • ak máte aj škrtiaci (erekčný krúžok) môžete nasadiť na koreň penisu, aby zostal naplnený čo najviac krvou

Ako čistiť pumpu?

Keďže pumpa prichádza do kontaktu s ľudskou pokožkou, je potrebné udržiavať ju v hygienicky bezpečnom stave, a preto nesmiete zabúdať na jej pravidelné čistenie. V opačnom prípade vám môže priniesť zbytočné nepríjemné komplikácie, či už by sa jednalo o vyrážky alebo iné reakcie. Odporúčame dodržiavať nasledovný postup pri čistení vašej vákuovej pumpy:

 • ponorte pumpu do vody – ideálne použiť špeciálne čistiace tablety, ktoré sa rozpustia vo vode
 • nechajte pumpu namočenú vo vode niekoľko minút
 • viackrát pumpou prepumpujte vodu s čistiacim prostriedkom, ktorý je na to určený
 • vyčistite vnútro pumpy špeciálnou štetkou určenou na čistenie erotických pomôcok
 • štetku použite aj na čistenie z vonkajšej strany
 • naplňte pumpu čistou vodou a nechajte ju vytiecť vrchným otvorom – tak sa prepláchne
 • čistým uterákom vytrite pumpu do sucha

Typy púmp

hydro pump

Medzi tie klasické a už spomínané patria vákuové pumpy. Existujú ale ešte aj takzvané hydro pumpy alebo inak vodné pumpy.

Hydro pumpy

Bang Bang
 • Predajca:
 • Pumpa Bang Bang je pumpa z nižšej cenovej skupiny, zato však patrí medzi najoblúbenejšie a najpredávanejšie pumpy.
 • 📢+Zľava 3%
  (Vložte ZLAVA15 do poznámky)
Penis Pump Deluxe
 • Predajca:
 • O Penis pump Deluxe je stredná trieda púmp. Určite nesklame a jej v prevedení so silikónovou manžetou.
 • 📢+Zľava 3%
  (Vložte ZLAVA15 do poznámky)
TOP
Hydro 7
 • Predajca:
 • Vákuové pumpy Bathmate patria medzi špičku vo svojej kategórií. Ak chcete kvalitu, zväčšenie penisu a poriadnu erekciu, bathmate je najlepšia voľba.
 • 📢+Zľava 3%
  (Vložte ZLAVA15 do poznámky)

Sú zväčša drahšie ako tie klasické, majú však lepší účinok takmer v každom smere. V prvom rade pri používaní už viac nie je potrebný lubrigačný gél ako pri vákuových pumpách a tým odpadajú ďalšie finančné výdavky. Medzi ďalšie účinky patrí lepší sací element. Z fyziky vieme, že vzduch je oveľa viac stlačiteľný ako voda. Preto pri vodných pumpách nastáva oveľa rýchlejšie sací (zväčšovací) efekt na penise. Taktiež, ak sa klasická pumpa nepoužíva bezpečne, môže sa porušiť koža na penise, vznikajú modriny, začervenanie, poškodenie krvných kapilárov a podobne. Pri hydro pumpách by sa to nemalo diať. Jedna z najlepších značiek vákových púmp je určite Bathmate. Ponúka špičkové pumpy a ak by ste niekedy chceli pumpu skúsiť, určite túto značku odporúčame.

Akú pumpu si kúpiť?

Existuje značné množstvo púmp, ktoré na trhu môžete nájsť. Tie najlacnejšie sa zväčša pohybujú od 10 tich eur. Sú to ale väčšinou vysoko nekvalitné ázijské výrobky, ktoré neprechádzajú riadnou kontrolou a aj výsledok je takmer vždy neuspokojivý. Preto sme sa rozhodli spraviť užší výber, ktorý by Vám mal pomôcť pri rozhodovaní, akú vákuovú pumpu si kúpiť.

Najlepšia na trhu

Bathmate Hydroextreme 7

hydromax-extreme-7- recenziaTáto pumpa je aktuálne najsilnejšou a najlepšou vákuovou pumpou, akú môžete nájsť. Bathmate je rokmi overená značka a konkurenciou sa jej nerovná žiadna iná. Dokáže vyvinúť až o 250% väčší tlak prostredníctvom vody, ako jej predchodca X30 a X40.

Čo získate?

 • ✔️Až do 250% percent väčšiu saciu silu
 • ✔️Ideálne obopínanie penisu
 • ✔️Špeciálny výpustný ventil
 • ✔️Zaručené zväčšenie penisu počas užívania

Zľava?!

Aktuálna cena tejto najlepšej pumpy je 219,90 eur zlacnená z 249 eur. Za kvalitu na zväčšenie penisu sa žiaľ platí, preto vám prinášame aj zľavový kupón ZLAVA15, ktorý vložte pri nákupe do poznámky na kódy.

Zväčší vákuová pumpa penis?

Výrobcovia rôznych značiek väčšinou deklarujú  zväčšenie penisu, čo je aj nemusí byť pravda . Tieto pumpy naozaj z krátkodobého hľadiska mierne zväčšia penis, ale nejde o žiadne trvalé riešenie. Pri častom používaní však môže nastať trvalé rozšírenie toporivých telies so schopnosťou prijať väčšie množstvo krvi, čím sa ale nezabezpečí dĺžka penisu, ale jeho šírka.

Vákuovú pumu nepoužívajte často, lebo…

Mnohí muži vákuovú pumpu chvália a pokladajú ju za účinný prostriedok na zväčšenie objemu penisu, no s ničím to netreba preháňať, teda ani s vákuovou pumpou. Pri častom a nadmernom používaní môže pumpa spôsobiť nepríjemné komplikácie najmä v podobe poškodenia penisu. Takáto situácia nastáva najmä u začiatočníkov, keďže chcú výsledky dosiahnuť čo najskôr a snažia sa zahájiť tento proces čo najintenzívnejšie.

To je ale veľká chyba, treba byť trpezlivý, pretože všetko chce svoj čas a tlak v pumpe treba tiež zvyšovať postupne (zvyšujte ho o kúsok každý týždeň), aby si naň úd vedel postupne zvykať.

Ako zistíte, že ste to prehnali?

V prípade nadmerného tlaku môžu v penise prasknúť cievky a na povrchu sa môžu objaviť menšie modriny. Ďalším z príznakov môže byť zblednutie penisu alebo jeho deformácia. V takýchto prípadoch odporúčame používanie pumpy na niekoľko dní vynechať, aby sa penis dostal do zdravého stavu.

Skúsenosti mužov

Táto pomôcka je na svete už nejaký ten čas, a mnoho mužov neodolalo a vyskúšalo túto pomôcku. Vždy majú na to dva dôvody, buď majú problém s erekciou alebo sú len zvedaví a chcú si vyskúšať niečo nové. Následné zážitky sú takmer vždy nadmieru uspokojivé. Muži, čo nemohli dosiahnuť erekciu ju dosiahnu a tí, čo chceli iba vyskúšať hovoria o skvelom sexuálnom zážitku a vákuová pumpa im pravidelne zlepšuje styk.


 • 65€/balenie
 • 120 tabliet
  ☑️-Lepšia erekcia
  ☑️-Dlhodobý prínos
  ☑️-Zlepšenie sexuality
 • 📢+Zľava 5 eur
  (Vložte ULTRA5 do poznámky)

 • 27€.9/balenie
 • 20 + 4 tabletky
  ☑️-Lepšia erekcia
  ☑️-Silnejšie libido
  ☑️-Oddialenie ejakulácie
 • 📢+Zľava 3 eurá
  (Vložte ejoybonus do poznámky)

 • 65€/balenie
 • 45 tabletiek
  ☑️-Lepšia erekcia
  ☑️-Predĺženie styku
  ☑️-Zvýšená chuť na sex
 • 📢+Ušetríte až 9,7 eur
  (Pri kúpe troch balení)

Pýtate sa nás

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Je vákuová pumpa bezpečná?

Áno, vákuová pumpa je bezpečnou pomôckou, ktorá je určená na zväčšovanie penisu. Všetkého veľa škodí a to platí aj pri vákuovej pumpe. Nepreháňajte preto a nepoužívajte pumpu príliš často alebo pod príliš vysokým tlakom. V opačnom prípade vám pumpa môže spôsobiť nepríjemné zranenia na penise. Vždy sa riaďte pokynmi od výrobcu, ktoré sú uvedené pri príslušnom produkte.

Aká je cena?

Čo sa týka finančných prostriedkov, ktoré treba do vákuovej pumpy investovať, tak to záleží od konkrétneho produktu. Nájdete pumpy, ktorých cena začína na úrovni 16 €, ale tiež existujú prepracované pumpy od renomovaných výrobcov, ktorých cena sa pohybuje aj nad 100 €.

Naozaj zväčší penis?

Viacerí páni majú s vákuovou pumpou pozitívne skúsenosti, no netreba mať veľké oči, nakoľko zväčšenie dĺžky penisu sa prejaví len krátkodobo. Čo sa však týka hrúbky, tá môže ostať zväčšená aj dlhodobo, nakoľko tlak pumpy spôsobuje zväčšenie objemu erektilných telisok. Koniec koncov, vraví sa, že potešenie ženy závisí viac od hrúbky než od dĺžky.

Dlhodobý charakter používania

Treba si uvedomiť, že vákuové ani iné pumpy neliečia príčinu neschopnosti dosahovania erekcie, a iba krátkodobo ju aktivujú. Dokonca pri nadmernom používaní dochádza k poškodeniu erekcie či dokonca k trvalej erektilnej dysfunkcii. Ak sa však pumpy používajú s rozumom, sú výborným spoločníkom pri riešení sexuálnych problémov. Preto si pri ich užívaní dávajte pozor a dbajte o svoje zdravie.

Používate vákuovú pumpu alebo máte s ňou skúsenosti? Podeľte sa s nimi anonymne v komentároch a pomôžte tak ďaľším používateľom.

3.6/5 - (40 votes)

4 komentáre

 1. Peter 17. októbra 2016
 2. Michal 2. januára 2020
  • Ján Horváth 8. januára 2020
 3. Jozef 24. mája 2020

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+