trini sex

Trini sex

Posledná aktuálizácia prebehla 29. januára 2020 by lenkarus

Hlúposť menom TriniSex

S erekciou má problém množstvo mužov a ich partneriek. Páni sú preto ochotní zaplatiť nemal peniaze, aby dosiahli výsledky ako kedysi, keď boli mladí a plní síl. Niekedy sú ochotní uveriť aj veľmi nepravdepodobným spôsobom, ako to dosiahnuť. TriniSex je jedným z nich. Avšak, nemusíte byť odborník na potenciu a mužský pohlavný systém, prípadne medicínu ako takú, aby ste z jedného pohľadu zistili, že  TriniSex je hlúposť a strata peňazí

Trini sex po silnom tlaku užívateľov bol stiahnutý z predaja

Tip pre Vás
Hľadáte preparát na zlepšenie sexuálnej výkonnosti? Erexan je jeden z najlepších produktov na trhu! Chcem si prečítať o Erexane [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

Charakteristika TriniSex

Ak ste nemali to šťastie a nezavítali ste na stránku, kde sa TriniSex dá objednať, môžete si o ňom prečítať aj tu. Bez obscénnych ilustračných obrázkov a stránke, ktorá vyzerá, ako by ju robil stredoškolák po druhej hodine informatiky. Je naozaj ťažké začať s jednoduchým opisom, pretože produkt ponúka takmer všetko, čo by si nespokojní páni mohli priať. Začnime však pekne od začiatku.

O výrobcovi sa nikde nepíše, uvádza však, že TriniSex je výsledkom dlhoročných výskumov a štúdií, ktoré zaručujú prvotriednu funkciu lieku, ktorý je k tomu aj čisto prírodný. Obsahuje tri rastliny, ktoré sú silnými afrodiziakami. Len vďaka nim dosiahnete neuveriteľné, neopísateľné a šokujúce. Viac však povedia autentické výňatky zo stránky propagujúcej TriniSex. Účinky sú zoradené od najviac uveriteľných až po vyslovené klamstvá:

Účinky

 • zvyšuje libido a sexuálnu túžbu
 • vášnivý sex bez obmedzení
 • časté erekcie, dlhšia výdrž a mnohonásobné orgazmy
 • oddanosť a poslušnosť vášmu penisu zo strany každej ženy
 • dosiahnutie erekcie za menej než dve minúty
 • dlhší, hrubší a pevnejší penis
 • účinok jednej tabletky až 24 hodín
 • zväčšenie penisu o 40% až 60%

Nie, nevymysleli sme si to. Toto by sme si totiž vymyslieť nedokázali. Niekto to však dokázal a zrejme na tom aj zarába slušné peniaze. Museli by ste byť naozaj naivní, aby ste im na to skočili a tento „zázrak“ naozaj kúpili.

Radšej Erexan

erexan1

Erexan patrí medzi trojicu najlepších prípravkov na posilnenie erekcie. Ide o výživový doplnok, ktorý sa zameriava na udržanie sexuálnej výkonnosti a sily.

Účinok Erexanu sa prejavuje do 60 minút od užitia tabletky. V jednom balení nájdete až 15 kapsúl. Denne by ste ali užiť maximálne 2 tabletky erexanu.  Cena jedného balenia je iba 24,9 eur. Pri nákupe viacerých produktov jeho cena výrazne klesá. Jeho obsah a zloženie je výhradne prírodného pôvodu:

 • Maca, Tribulus terrestris,
 • L-citrulín, L-arginín, L-ornitín  a L-lyzín

Erexan je na trhu už niekoľko rokov, a jeho účinky si vyskúšalo už tisíce zákazníkov na celom Slovensku.

Musíme im ale uznať, že prvé dve položky sú ako-tak uveriteľné. Tretia je pritiahnutá za vlasy, ale stále možná. Netušíme, ako si vďaka jednej tabletke zabezpečíte oddanosť ktorejkoľvek ženy, ale budiš. Zaujímavé je aj tvrdenie, že sa vám v priemere penis zväčší o polovicu. Len si to predstavte. Za dve minúty bude z vášho slovenského priemeru 15 centimetrov stane 30 centimetrov. Aj tá najoddanejšia a najodvážnejšia žena by pred vami utiekla čo najďalej. S TriniSex je však pravdepodobné, že by ste ju dobehli len pomocou vášho pohlavného údu.

Po tom, čo sa vašej partnerke podarí úspešne uniknúť po troch minútach po užití jednej pilulky, ostáva vám 23 hodín a 57 minút nepretržitej erekcie. Normálny muž vyhľadáva lekársku pomoc už po 3 alebo 4 hodinách, nakoľko ide pravdepodobne o poruchu a erekcia je skutočne bolestivá. Myslíte si, že vás by sa to netýkalo, ale týkalo.

Zloženie

Jedna pilulka obsahuje tri prírodné zložky. Jedná sa o:

 • Tribulus je tiež známy ako kotvičník zemný a ide skutočne o silné afrodiziakum. Zvyšuje testosterón a tým aj sexuálnu túžbu. Ide o jedno z najúčinnejších životobudičov sexuálnej túžby zo všetkých rastlín. Jeho účinky sa prejavia po 4 týždňoch užívania. Nie po dvoch minútach.
 • Ashwagandha- rastlina, ktorej názov máte problém vysloviť, je vhodná pri liečbe rakoviny, Alzheimera a môže predchádzať úzkosti. Na potenciu ju využíva asi len TriniSex
 • Ginkgo biloba môže pomôcť pri prietoku krvi do penisu, čím pomáha pri ľahšom dosiahnutí erekcie.
 Zhrnuté a podčiarknuté, nie je možné, aby ste len a vďaka týmto trom zložkám dosiahli výsledky dosahované vyššie.  Nevieme si predstaviť ani to, že by niečo aké bolo možné dosiahnuť pomocou zakázaných látok, stimulantov alebo steroidov.

Cena a balenie

Človek by si povedal, že aby dosiahol rovnaké výsledky ako s TriniSex, musel by obetovať väčší majetok. Ďaleko od pravdy by tak nebol. Cena za jedno balenie sa pohybuje v hodnote romantickej večere pre dvoch zavŕšenou ubytovaním v celkom slušnom penzióne aj s raňajkami.

Na výber máte z viacerých možností:

Dávka na zoznámenie za 44,90€ (1 tabletka)
Dávka na povzbudenie 64,90€ (2 tabletky)
Dávka na získanie výhody 84,90€ (3 tabletky)
Intenzívna dávka 104,90€ (4 tabletky)
Extrémna dávka 134,90€ (6 tabletiek)

Nie ste samí, komu sa zdá dať za jednu tabletku vyrobenú údajne z byliniek takmer 50€. Je skutočne odvážne pýtať za vyslovenú hlúposť toľké peniaze. či už ide skutočne o odvahu alebo o drzosť, je otázne. Na zaplakanie sú aj „zľavy“ pri kúpení viac tabliet. Ak by ste sa riadili cenou za jednu tabletu, extrémna dávka by váš v prepočte vyšla na 269,40€. Za to si kúpite už aj ojazdené auto. Nebude síce v najlepšom stave a možno vám vydrží len rok, aj tak si na ňom zajazdíte viac ako vaša partnerka po TriniSex na vás.

Cena uvedená vyššie však stále nie je konečná. Ešte si zaplatíte poštovné v hodnote 9€. Za tú cenu by vám to mali doručiť priamo do úst. Je to na pleciach kuriéra, o ktorú firmu sa jedná, uvedené nie je. Za ďalšie dve eurá sa postarajú o to, aby ste svoj TriniSex dostali čo najskôr. Zabezpečíte si tak expresné vybavenie. Budete vybavený pred ostatnými zákazníkmi, ako keby ich mali stovky.

Ak by vás zaujímalo, ako vyzerá objednávka, vyskúšali sme objednať jednu tabletku so zadaním falošných údajov. Išlo o náhodné písmená z klávesnice, takže sa nemohlo stať, že sme produkt niekomu naozaj objednali. Navyše sme zadali náš vymyslený dátum narodenia na rok 2015. TriniSex si tak objednávalo vymyslené trojročné dieťa. Stránka nás bez problémov poslala ďalej a našu objednávku potvrdila. Zaujímavé je, že platba nemusela byť urobená priamo pri objednávke. Nakoniec nám ešte ponúkli produkt za 10€. Netušíme aký.trini sex

Trápi Vás slabá erekcia a nedostatočná sexuálna aktivita? Na podporu kvalitnej erekcie, zvýšenie sexuálnej chuti a aktivity je Erexan jeden z najlepších doplnkov!

Otázky na Trinisex

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Čo je to Trinisex?

TriniSex predstavuje výživový doplnok na údajné skvalitnenie sexuálneho života muža. Výrobca ani pôvod nie je známy, pričom popisované účinky sú nereálne a uveria im asi iba ľudia, ktorí veria na zázraky. TriniSex s prírodným zložením okrem iného garantuje účinky prvotriedneho lieku, čo je jasné každému, že je nemožné.

Je zakúpenie bezpečné?

Zakúpenie prípravku menom TriniSex určite nedoporučujeme, nakoľko sa jedná o nielen nedôveryhodnú stránku, ale nie je známy ani výrobca. Cena za jednu tabletku je príliš prehnaná a účinky, ktoré sú na stránke uvedené sú nereálne, aby nalákali menej inteligentných ľudí, ktorí im uveria (veríme, že takých je len málo). Okrem iného ponúkajú prehnane drahé poštovné a celá stránka pôsobí nielen neatraktívne, ale aj veľmi neprofesionálne.

Aká je cena?

Cena výživového doplnku s ,,nadprirodzenými účinkami“ je taktiež nadprirodzená, pretože za jednu tabletu si pýtajú neskutočných 44,90 €. Pozor, ak si kúpite viac tabliet, celková cena za 1 kus sa zníži a nákup bude naoko výhodnejší. Napríklad 4 tablety zakúpite údajne za 104,90 €. Naoko to pôsobí výhodne, no cenu pokladáme stále za totálne prehnanú Nenechajte sa oklamať!

Na záver

Ak ste práve nespadli z višne, TriniSex si neobjednávajte! Ani pre zábavu, ani z dlhej chvíle a už vonkoncom nie pre to, že by ste si mysleli, že skutočne pomáha. Na trhu existuje množstvo vhodných alternatív, ako si zabezpečiť kvalitný sexuálny život. Každopádne sa vždy najprv poraďte so svojím lekárom, ktorý je zaručene viac kvalifikovaný vám pomôcť ako hľadanie na internete na vlastnú päsť.

5/5 - (2 votes)

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+