titan gel

Titan Gel – recenzie aj cena v lekárni

Ťahanie peňazí od zúfalých pánov

Titan gel je prípravok určený pre mužov, ktorí nie sú úplne spokojní s tým, čo im nadelila príroda. Jedná sa o veľkosť a šírku penisu. Ak nepatríte mezdi ľudí, ktorí určené produkty vyslovene vyhľadávajú, mohli ste mať to šťastie a na Titan gel naraziť vo forme platenej reklamy.

Reklamy sa cielene zobrazujú na stránkach, kde by dopyt po kréme zväčšujúcom penis bol najväčší- na porno stránkach. Reklamy tak mieria na neistoty z vzhľadu pohlavného údu. Zväčša sa na podobné reklamy neoplatí ani len klikať, pretože si koledujete o nepekný vírus.  Ak však máte skutočný záujem o Titan gel, čaká vás niečo horšie- strata peňazí a žiaden účinok

Na čo Titan Gel slúži

Titan gel sľubuje hotové zázraky. Nie len že bude váš penis väčší do dĺžky, ale aj do šírky. Ak máte problém “dostať sa do pozoru”, Titan gel pomôže tiež. Okrem iného výrobca sľubuje dlhšiu výdrž, pevnejší penis “ako kameň”, lepšie ovládanie a kvalitnejšiu ejakuláciu. Naozaj pôsobivé. Človek by takmer neveril, že toto všetko, a ešte omnoho viac, dokáže jediný gél.

Navyše je úplne prírodný a prirodzený. Ešte ohromnejšie sú čísla, ktoré sa na stránke Titan gelu dočítate.

Výsledky sa prejavia už po prvom mesiaci. Áno, čítate správne, výrobca neváhal zájsť do najextrémnejších príkladov a texty uvádzajú odvážne čísla. Za približne 30 dní natierania pohlavného údu by sa mal zväčšiť o 4 centimetre do dĺžky a 2 centimetre do obvodu. Iný príklad na stránke tvrdí, že sa váš penis zázračne zväčší až o 6 centimetrov do dĺžky.

Ak by ste sa rozhodli podobnému produktu veriť, je to vaša osobná voľba a kúpu vám nikto nezakáže. Avšak, určite si viete spočítať dva plus dva. Odpoveď je jednoduchá. Štyri. Stránka sa vám však bude snažiť nahovoriť, že je to štyridsať. Žiaľ, matematika sa nemýli a prírodu neoklamete. Ak by ste chceli mať penis o 6 centimentrov dlhší, prirodzenou cestou to nepôjde. Jediným možným riešením by bola operácia.

Kto ho vyrába?

Otázka pôvodu tohto produktu je veľmi komplikovaná, keďže je ťažké dopátrať, kto stojí za jeho výrobou. Na internetových stránkach nájdete rôzne informácie, ktoré sa pri otázke výrobcu rozchádzajú. Avšak oficiálna stránka Titan Gelu uvádza, že ich spoločnosť TITAN GEL LTD. má sídlo v Anglicku.

Mätúco pôsobí mapka uvedená pod kontaktom, ktorá odkazuje na Belize. Čo sa však týka telefónneho kontaktu, ide o anglické číslo, z čoho usudzujeme, že Titan Gel má pôvod práve v Spojenom kráľovstve.

Účinky

Zhrnieme si to.  Čo dosiahnete po jednom mesiaci užívania Titan gelu?

 • zväčšíte svoj penis do dĺžky až o 6 centimetrov
 • v obvode narastie o 2 centimetre
 • zlepšíte erekciu
 • dosiahnutie erekcie bude jednoduchšie a rýchlejšie
 • citlivosť penisu bude vyššia
 • váš sexuálny život bude lepší
 • intenzívnejší a dlhší orgazmus

Ak by boli tvorcovia textu o Titan gele ešte trošku odvážnejší, napísali by, že vďaka nemu vám narastú krídla a naučíte sa lietať. Skromnosť pri tomto produkte rozhodne nehľadajte.

Lepšie možnosti


 • 65€/balenie
 • 120 tabliet
  ☑️-Lepšia erekcia
  ☑️-Dlhodobý prínos
  ☑️-Zlepšenie sexuality
 • 📢+Zľava 5 eur
  (Vložte ULTRA5 do poznámky)

 • 27€.9/balenie
 • 20 + 4 tabletky
  ☑️-Lepšia erekcia
  ☑️-Silnejšie libido
  ☑️-Oddialenie ejakulácie
 • 📢+Zľava 3 eurá
  (Vložte ejoybonus do poznámky)

 • 65€/balenie
 • 45 tabletiek
  ☑️-Lepšia erekcia
  ☑️-Predĺženie styku
  ☑️-Zvýšená chuť na sex
 • 📢+Ušetríte až 9,7 eur
  (Pri kúpe troch balení)

Zloženie

Zloženie je vraj úplne prírodné. Vraj z toho dôvodu, že úplné zloženie sa jednoducho nedočítate nikde. Môžete skúsiť zavolať výrobcovi, avšak pochybujeme, že by sa vám niekto ozval a nebodaj prezradil úplné zloženie niečoho, čo si chcete natierať na váš pohlavný úd denne po dobu aj niekoľkých mesiacov. Môžete ho užívať s myšlienkou, že skutočne ide o extrakt zo substancií uvedených na stránke, alebo ho neužívať vôbec.

 • L-arginine

Jedná sa zrejme o jedinú zložku, ktorá má preukázaný vplyv na pánsky pohlavný úd. Zvyšuje prietok krvi v penise a erekcia je tak silnejšia a kvalitnejšia.

 • Guarana

Rastlina pochádzajúca z tropických končín. Využíva sa najmä pri výrobe energetických nápojov kvôli vysokému obsahu kofeínu. Táto zložka má zrejme zabezpečiť vytrvalosť pri sexuálnom styku.

 • Glycine

Glycine sa používa ako dochucovadlo v potravinárstve. Čo robí v prípravku na zväčšenie penisu netušíme. Možno sa tam nachádza kvôli lepšej chuti a vôni produktu, nakoľko pri spôsobe užívania odporúčajú natrieť gel na penis partnerkou. Nie len že budete mať väčší penis, ešte aj vaša partnerka bude spokojná, že jej z toho nesmrdia ruky.

 • Horčík

Alebo aj magnézium je v ľudskom tele veľmi dôležitý, o tom niet pochýb. Pochybujeme však, že pomôže pri lepšej erekcii. Ak by vám šlo len o túto jednu zložku, radšej si kúpte minerálku. Nevylievajte si ju do rozkroku, radšej ju vypite a účinok bude určite väčší.

Aplikácia

Je jednoduchá. Stačí z tuby vytlačiť menšie množstvo gélu, vmasírovať na penis a kochať sa výsledkom. Presne tak. Podľa stránky je badať výsledok okamžite.  Netušíme aký, ale bolo by skutočne desivé, ak by vám váš úd naozaj narástol o pár centimetrov pred očami.  Viac nie je čo dodať, nie je stanovený časový horizont, ako dlho gél užívať, kedy prestať, či si dávať prestávky, vôbec nič.

Nepovieme vám ani to, čie vhodné Titan gel užívať dlhodobo. Ak by boli slová výrobcu pravdivé, po pol roku užívania Titan gelu by ste mali výdrž celú noc a penis dlhší o 24 centimetrov. Prestala by to byť lákavá voľba v momente, ak by vám z postele ušli všetky dievčatá.

Cena a balenie

Titan gel stojí po pomyselnej zľave 35€. Na stránke nájdete informáciu, ktorá oznamuje, že máte možnosť využiť limitovanú zľavu. Inak by ste si tento malý zázrak v podobe gélu kúpili za 70€. Môžeme vás však uistiť, že aj keď sa tam pôjdete pozrieť o pol roka, limitovaná edícia bude stále aktuálna. Teda v prípade, ak stránku nezrušia a produkt nezakážu vyrábať.

Takže, čo dostanete “len za 35€”? Jednu tubu s gélom. Na stránke výrobcu sa obsah neuvádza. Po chvíli pátrania sme však našli fotky produktu, kde bolo uvedených 50 mililitrov. To vychádza približne 1,50€ za mililiter.

Hodnotenie Titan gelu

Všetko podstatné sme v priebehu recenzie spomenuli. Ale zhrňme si to:

Ide o podvodný prípravok a želaný efekt sa určite nedostaví. Keby áno, všetci chodíme s patrične obrovskými penismi. Jednoducho stránka prudko zavádza v rôznych smeroch a je na tom  ešte horšie ako XtraSize.

Ak chcete sami vyskúšať napr. Xtrasize

XtraSize v eshope

xtrasize

Často sa pýtate

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Aká je cena?

Cena Titan Gelu sa na našom trhu pohybuje okolo 39 €, čo by malo predstavovať minimálnu mesačnú ,,dávku”. Balenie obsahuje jeden gél s objemom 50 ml, pričom niektoré zdroje uvádzajú, že za mesiac by ste mali pre účinok spotrebovať aj viac balení.

Ako sa Titan Gel používa?

Ak si kladiete otázku ako používať Titan Gel, tak v tom nie je žiadna veda. Nanesiete kúsok gélu na povrch penisu každý deň, ideálne v rovnakom čase a roztriete ho. Prvé účinky by sa mali dostaviť údajne po 2 týždňoch, avšak 4 balenia by mali predstavovať vašu mesačnú ,,dávku”.

Aké sú skúsenosti a recenzie mužov?

Internet je plný recenzií na produkt menom Titan Gel, pričom nájdeme v drvivej väčšine nájdeme hodnotenia, ktoré Titan Gel neodporúčajú. Na druhej strane sú až nerealisticky pozitívne hodnotenia, ktoré však písali pravdepodobne ľudia, ktorí sa snažili tento prípravok predať, keďže uviedli aj odkaz na internetový obchod, kde ho kúpiť.

Vedľajšie účinky a varovanie

O vedľajších účinkoch sa tiež nikde nedočítate. Má to asi vyvolať dojem, že žiadne nemá. Svet však nie je taký ružový a my takí naivní, by sme tomu verili.

Preto, ak sa chcete vyhnúť možným vyrážkam, svrbeniu, páleniu a strate peňazí, Titan gel si nekupujte!

4.2/5 - (13 votes)

2 komentáre

 1. ivan 20. mája 2018
 2. M. S. 28. júla 2018

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+