Tabletky na erekciu

Posledná aktualizácia článku:

Tabletky na erekciu – aké poznáme?

tabletky na erekciu

Obsah článku

 1. Lieky bez lekárskeho predpisu
 2. Zerex Ultragold
 3. Eraxan
 4. Vimax
 5. Erex24
 6. Xtrasize
 7. Liderin
 8. Afroditky

Erektilná dysfunkcia postihuje milióny mužov po celom svete. Testosterón prirodzene v malom množstve vekom klesá, takže starší muži sa tomuto problému musia častejšie postaviť. Vekom sa tento stav zhoršuje. Podľa najnovších výskumov bojuje s ňou až 52% všetkých mužov.

Erektilná dysfunkcia sa bežne nazýva “impotencia”. Je to stav, v ktorom  muž nemôže dosiahnuť alebo udržať erekciu počas sexuálnej výkonnosti . Symptómy môžu zahŕňať aj zníženie sexuálnej túžby alebo libida.

Môže sa stať, že muži sa na sex nebudú vôbec tešiť, ale bude im naháňať strach. Budú cítiť pocit úzkosti a strachu z ďalšieho zlyhania. Zistilo sa, že neliečenie problémov s erekciou, môže vyústiť do ďalších zdravotných problémov. Výskumy zistili, že muži, ktorí neriešili problémy s erekciou, častokrát mali problémy so srdcom.

Toto obmedzenie sa môže stať hocikedy a hociktorému mužovi. Príčiny vzniku tohto nepríjemného problému sú:

 • únava
 • stres
 • problémy vo vzťahoch
 • úzkosť spojená s očakávaným sexuálnym výkonom
 • konzumácia alkoholu

Mnoho mužov, ktorí trpia slabou erekciou alebo erektilnou dysfunkciou veľmi neradi o tom hovoria a dokonca tento problém nespomínajú ani pred svojim lekárom. Väčšina mužov si však neuvedomuje, že sa nemajú za čo hanbiť. Je to úplne bežná vec, ktorá sa dá ľahko odstrániť pomocou tabletiek. Niektorí muži siahajú po prírodných liekoch, keď však ani tie nepomáhajú, nezostáva nič iné ako sa zveriť do rúk lekára a nechať si predpísať lieky z farmaceutického priemyslu.

Našťastie žijeme v 21. storočí a existuje celý rad piluliek, ktoré pomáhajú pri liečbe ED, teda tzv. tabletky na erekciu. Prekvapivé zistenie je, že väčšina ľudí ich nevyužíva. Iba štvrtina mužov, ktorí trpia ED hľadajú vhodnú liečbu. Ostatné tri štvrtiny tento problém ignorujú. Nie je to však správna voľba. V tomto prípade sa musíte vzdať sexuálneho života, aj keď je tu veľká šanca na vyliečenie. Podstúpením liečby sa vám môže výrazne zlepšiť  kvalita života a nie len sexuálneho. Preto je potrebné vybrať si liek, ktorý vám bude najlepšie vyhovovať a jeho užívaním budete pociťovať najlepšie výsledky.

Tabletky na erekciu bez predpisu

Ak aj vás trápi slabá erekcia alebo dokonca impotencia a chcete získať pevný penis, je to možné pomocou piluliek určených pre zlepšenie erekcie. Tieto tablety vám pomôžu rýchlo a prirodzené liečiť erektilnú dysfunkciu a problémy s ňou. Mnoho z týchto liekov sú šetrné a vytvorené na bylinnej báze.

Výhodou liekov bez predpisu je, že si ich môžete v istom slova zmysle naordinovať sami, teda stačí, ak sa vám liečivo páči a našli ste naň pozitívne ohlasy.

Ďalšou výhodou je určite možnosť objednať si ich cez internet. Nemusíte nikam chodiť, stačí zopár kliknutí a lieky máte doma do niekoľkých dní.

Zerex Ultragold

zerex ultragold

Zerex slúži na zosilnenie a skvalitnenie erekcie a celkové zlepšenie sexuálneho života. Nemusíte sa obávať zdravotných rizík alebo vedľajších účinkov. Je to prírodný a bezpečný liek na mužskú potenciu, ktorý si môžete zadovážiť v lekárni bez lekárskeho predpisu.

Je 100% prírodný a aj vďaka tomuto faktu je taký obľúbený u pánov a patrí medzi najlepšie tabletky na erekciu. Vďaka užívaniu Zerexu si nemusíte uživať už len “rýchlovky”, ale vaša partnerka určite ocení dlhší a kvalitnejší pohlavný styk. Zlepší sexuálnu výdrž a predĺži dobu trvania pohlavného styku. Prečítať

Erexan

erexanErexan je určený pre mužov, ktorí chcú zlepšiť svoj sexuálny výkon a potenciu. Tieto tablety sú určené mužom, ktorí trpia slabou erekciou. Eraxan slúži na zvýšenie tvrdosti penisu a má pozitívny vplyv na celkový sexuálny výkon.

Účinok Erexanu potvrdilo stovky spokojných užívateľov a ich partnerov. Produkt je populárny v širokom vekovom rozhraní mužov. Užívajú ho nielen seniori, ale aj mladší muži. Je skvelým prostriedkom pre mužov, ktorí chcú povzbudiť svoju mužnosť.

Erexan je bezpečný a certifikovaný liek. Prečítať recenziu.

Vimax

vimax-bezVimax je 100% prírodný liek, tvorený z kvalitných bylinných zložiek, čo zabezpečuje fakt, že je veľmi bezpečný a účinný. Jeho zloženie zabezpečuje lepšie prúdenie krvi. Ako všetci dobre vieme, pre silnú a kvalitnú erekciu je prietok krv veľmi dôležitý.

Vimax pomáha so zlepšením sexuálneho života, zabezpečuje tvrdší penis, ale pomáha aj s oddialením ejakulácie. Vimax pilulky teda nie sú iba tabletky na erekciu ale aj na predčasnú ejakuláciu. Prečítať recenziu.

Erex 24

Vďaka tomuto prípravku získate silnejšiu a dlhšiu erekciu. Pri užívaní tohto lieku sa nemusíte tiež báť problémov s impotenciou či nedostatočným sexuálnym výkonnom, erektilnou dysfunkciou a ďalších problémov spojených s vašou mužnosťou. Tento produkt je tiež 100% prírodný. Môžete ním dokonca zväčšiť dĺžku penisu až o 4 cm a zväčšiť jeho objem až o 30%. ideálne riešenie pre všetkých tých, ktorých  trápi ich veľkosť penisu, erektilné problémy alebo predčasná ejakulácia.

Clavin

Tieto tablety obsahujú účinné látky Tribulus Terrestris, L-arginin, L-citrulin, Šafran, Selén a Zinok, ktoré by mali zabezpečiť okamžitú erekciu pár minút po užití. Tribulus terrestris je jedna z najúčinnejších zložiek vo výživových doplnkoch na podporu erekcie. Tiež zvyšuje chuť na sex.

Názory užívateľov na Clavin sú rôzne. Prevažuje viac negatívnych recenzii ako tých pozitívnych.

Xtrasize

Už z názvu nám je jasné, že tento liek sľubuje zväčšenie penisu. XtraSize je pírodný produkt, vyvinutý na stimuláciu produkcie testosterónu a obnovenie prietoku krvi v penise za účelom zväčšenia pohlavného údu a zlepšenia výkonu v spálni. Toto všetko tento liek sľubuje. Ale realita je iná. Dosiahnutie zväčšenia penisu týmto prostriedkom je veľmi nepravdepodobné a dá sa povedať že ide o veľmi pochybné tabletky na erekciu. Mnoho mužov zostalo po užívaní veľmi sklamaní, lebo nebádali na sebe žiadne zmeny.

Liderin

V príbalovom letáku Liderin sa píše, že ide o vzácnu kombináciu látok L-arginín, pycnogenolu a ženšenu, ktorá pomáha vyvolať a zlepšiť erekciu. Užívanie arginínu pomáha pri liečbe erektilnej dysfunkcie a napomáha k zlepšeniu mužskej plodnosti. Jeho užívaním sa vám môže zlepšiť aj imunita.

Vaše skúsenosti s týmto prípravkom sú negatívne. Jeho nevýhodou je aj vysoká cena vzhľadom k tomu, že sa musia zapiť až tri tablety naraz.

Afroditky

Výživový doplnok Afroditky, ktorý by vám mal navrátiť chuť na sex a podstatne zvyšiť libido. Určený najmä pre ľudí, ktorí sú sexuálne pasívni a chcú to zmeniť. Jeho hlavnou zložkou je extrakt kotvičníku, ktorý má schopnosť zvýšiť u mužov hladinu hlavného pohlavného hormónu testosterónu až o 30%. Okrem toho zvyšuje fyzickú aj psychickú výkonnosť.

Niektorí užívatelia sa sťažujú, že na nich Afroditky nemajú žiadny vplyv. Môžeme povedať, že ide o veľmi slabé tabletky na erekciu.

Lieky na erekciu

ProduktNaša recenziaZloženieDávkovanieCenaHodnotenie
ViagraRecenziasildenafil1 tableta denne/množstvo účinnej látky určí lekárpribližne 65 eur5 hviezd5
CialisRecenziatadalafil1 tableta denne/množstvo účinnej látky určí lekárpribližne 40 eur5 hviezd5
KamagraRecenziasildenafilNie je na Slovensku určenépribližne 30 eur0 hviezd0
TadagraRecenziatadalafilNie je na Slovensku určenépribližne 30 eur0 hviezd0
LovegraRecenziasildenafilNie je na Slovensku určenépribližne 18 eur0 hviezd0
Aktualne skore
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

One Response

 1. evdzelina 4. augusta 2017

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+