Warning: Declaration of GW_GoPricing_Plugin_Installer_Skin::feedback($string) should be compatible with WP_Upgrader_Skin::feedback($string, ...$args) in /nfsmnt/hosting1_2/3/1/31b3f80f-ebb7-4cc0-8904-9ee260baec75/stoporenie.sk/web/wp-content/plugins/go_pricing/includes/core/class_plugin_installer_skin.php on line 0
SUPER PRSIA + štíhla línia - recenzia, cena aj diskusia v lekárni [2019]

Super PRSIA – recenzia a fórum

Posledná aktualizácia článku:

Väčšie prsia bez operácie? Áno!

Večný problém a túžba žien je mať väčšie a pevnejšie prsia, ktoré sa stanú ich ozdobou. Samozrejme hlavne tých, ktoré boli menej obdarené.  Pomôže s tým špeciálny preparát Super prsia?  Ozrejmíme v našej recenzii.

Obsah článku

 1. Vlastnosti
 2. Zloženie
 3. Cena a balenie
 4. Hodnotenie
 5. Upozornenie
Zľava
Máme pre Vás špeciálnu zľavu ❤️ na Super Prsia. Ak sa rozhodnete zakúpiť tento produkt, stačí do poznámky zadať ✔️superprsia 3 a ušetríte až 3 eurá! Chcem uplatniť zľavu a ušetriť…

Vlastnosti preparátu Super prsia + štíhla línia deklarované výrobcom

 • prvý a jedinečný produkt na trhu
 • obsahuje fytoestrogény (ekvivalent estrogénov)
 • zväčší poprsie
 • udrží štíhly pás
 • upravuje menštruačný cyklus
 • zmierňuje menštruačné bolesti
 • zlepšuje príznaky klimaktéria
 • 100% prírodný produkt

Zloženie:

 • Palma plazivá hlavné obsahové látky sú voľné mastné kyseliny, ich estery a triglyceridy. Súbor mastných kyselín zahŕňa olejovú, laurovou, myristovú, palmitovú, linolejovou, vakcenovú, kaprylovú, palmitoolejovú a stearovú, pričom viac ako 50 % tvorí kyselina olejová.
 • Senovka grécka prispieva k udržaniu zdravej hladiny cukru v krvi, taktiež podporuje správnu funkciu tráviaceho systému.
 • Dioskórea huňatá je významná z hľadiska znižovania výskytu hormón – dependentných typov nádorov, napomáha regulácii menštruačného cyklu a pri zvládaní komplikácií spojených s klimaktériom. Priaznivo ovplyvňuje hormonálnu rovnováhu a syntézu progesterónu. Znižuje množstvo triglyceridov v krvi, čím pozitívne ovplyvňuje proces myslenia, predovšetkým potom pamäť a schopnosť koncentrácie. Tiež vykazuje výrazné antioxidačné schopnosti a znižuje riziko vzniku aterosklerózy a osteoporózy.
 • Fenykel obyčajný uvolňuje hladké svalstvo, stimuluje tvorbu materského mléka, pomáhá při kašli, tlumí nadýmání, jeho silice má účinky bakteriostatické (na pseudomonády, stafylokoky, streptokoky, aerobakterie, Escherichia coli, Proteus vulgaris)
 • Srdcovník obyčajný využívala sa tiež ako mierne sedatívum, k miernemu zníženiu vysokého tlaku a pri klimakterických problémoch a zadržiavanie tekutín v tele. Obsahové látky sú horčina leonurin, triesloviny, silice a alkaloid leonukardin.
 • Benedikt lekársky užíva sa najmä pri žalúdočnej slabosti , nechutenstvo , nadúvanie, pri zápale slizníc tráviaceho ústrojenstva alebo v rekonvalescencii po operácii tráviaceho ústrojenstva a tiež pri žlčníkových chorobách . Vzhľadom na to, že zvyšuje vylučovanie kyseliny močovej z tela, môže byť s úspechom aplikovaný aj pri dne a niektorých reumatických chorobách. Benedikt lekársky sa predáva buď ako bylinka , z ktorej sa pripraví nálev, a alebo ako kapsule.
 • Riasy KELP pomáhajú udržať zdravú pokožku, prispievajú k regenerácii pokožky, pomáhajú pri chudnutí, uľahčujú chudnutie, taktiež prispievajú k zdraviu tráviaceho systému.
 • Angelika reguluje činnosť žliaz s vnútornou sekréciou, tlmí menštruačné bolesti a príznaky migrény vrátane závratov, uľahčuje odkašliavanie, spevňuje cievy, chráni sliznice dýchacích ciest, stimuluje srdcovú činnosť, pôsobí protikŕčovo v tráviacom ústrojenstve, zmierňuje nadúvanie sprevádzanú ochorením pankreasu, napomáha redukovať kvasné a hnilobné procesy pri dyspepsii upokojuje príznaky črevnej neurózy, pôsobí protireumaticky, zmierňuje vplyv stresu na telesné funkcie a býva používaná aj ako účinný životabudič.
 • Damiána  listy obsahujú antibakteriálne látku arbutín, rad éterických olejov, fenolové glykozidy a terpény. Vedci zistili, že damiana už bola ako liečivá rastlina užívaná Maymi , ktorí ju využívali pre jej afrodiziakálne účinky. Španielski misionári datovali použitia Damiany u žien mexických Indiánov, ktorý nápoj osladený medom píly hodinu pred stykom pre zvýšenie zážitku z milovania.

Skúsenosti a recenzie

V prvom rade treba upozorniť na fakt, že väčšina žien v diskusiách rieši prevažne aspekt zväčšenia pŕs, nevenujú sa vplyvu na zregulovanie menštruácie či blahodarnému vplyvu na obdobie klimaktéria. Čo sa týka reakcií užívateliek, môžeme ich rozdeliť na dva typy. Tie čo Super PRSIA + štíhla línia užívali a vykazujú zväčšenie a tie, ktoré tento preparát neužíva a tvrdia že sa zväčšiť nemôžu. S tým ale rozhodne nesúhlasíme. Tým, že tento doplnok obsahuje fytoestrogény, takmer zaručuj vyvolanie reakcie v poprsí.

Super prsia + štíhla línia – produkty a cena

super prsia 30 kapsul cena

Produkty Super PRSIA dostanete v dvoch typoch prevedení, pričom tie druhé sú v zvýhodnenej forme a obsahujú aj veľmi obľúbený krém,

Super PRSIA + štíhla línia, 30 tabletiek, štartovacie balenie + 10 kapsúl ZADARMO

Cena je 24,99 teraz v akcii 19,99 eur

super prsia 90 kapsul recenzia

 90 tabletiek, pokračovacie balenie

Cena je 39,99 teraz v akcii 29,99 eur

super prsia 180 kapsul skusenosti

180 tabletiek, kompletná starostlivosť

Cena je 66,00 teraz v akcii 49,99 eur

Nákup


 • 29,90€/balenie
 • 30 + 10 kapsúl
  ☑️-Zväčšenie pŕs
  ☑️-Udržanie štíhlej línie
  ☑️-Bez umelých hormónov
  ☑️-Zdarma krém na ešte lepšie zväčšenie
 • 📢+Zľava 3 eurá
  (Vložte superprsia3 do poznámky)

 • 34,90€.9/balenie
 • 90 kapsúl
  ☑️-Zväčšenie pŕs
  ☑️-Udržanie štíhlej línie
  ☑️-Bez umelých hormónov
  ☑️-Zdarma krém na ešte lepšie zväčšenie
 • 📢+Zľava 3 eurá
  (Vložte superprsia3 do poznámky)

 • 49,90€/balenie
 • 180 kapsúl
  ☑️-Zväčšenie pŕs
  ☑️-Udržanie štíhlej línie
  ☑️-Bez umelých hormónov
  ☑️-Zdarma krém na ešte lepšie zväčšenie
 • 📢+Zľava 3 eurá
  (Vložte superprsia3 do poznámky)

Náš komentár

Preparát Super prsia sľubuje zväčšenie pŕs a k tomu ešte aj štíhlu líniu a Vás určite zaujíma, či je tomu tak. V jednom Vás sklameme, v druhom potešíme.

 So Super prsiami, môžu byť práve tie Vaše prsia naozaj väčšie.  Obsahuje totiž látky zvané Izoflavóny, ktoré majú zásadný vplyv na veľkosť pŕs. Taktiež ďalšie podobné zložky, ktoré regulujú hormóny a svojou funkciou sú podobné tým, ktoré sa nachádzajú v antikoncepcii (neslúžia ale ako antikoncepcia). Rozdiel je ale v tom, že prírodné fytoestrogény nemajú negatívny vplyv ako synteticky vyrobený estrogén. Na druhej strane neočakávajte nejaký zásadný úbytok tuku, preparát sa zameriava prvom rade na prsia a ide skôr o reguláciu telesnej hmotnosti, nie jej aktívne zhadzovanie.

 

Netrápte svoje telo plastikami a chirurgickými zákrokmi. Super Prsia dokážu formovať Vaše prsia čisto prírodne a bezbolestne!

Upozornenie:

Doplnok Super Prsia sa odporúča užívať trikrát denne. Vhodné je na príklad po raňajkách, po obede a po večeri aby ste si naučili rytmus dávkovania. Vždy je nutné zapiť pohárom vody. Pre optimálne výsledky je vhodné začať so štartovacím balením a následne pokračovať ďalšími dvomi baleniami. Pre udržiavanie a v prípade, že má na Vás doplnok pozitívny účinok, odporúčame užívať jedno balenie potom každý pol rok.

Nejde o náhradu rozmanitej stravy a neodporúča sa užívať osobám mladším ako 18 rokov. Ak ste alergicky na niektorú zo zložiek alebo sa u Vás prejaví alergická reakcia, prestaňte prípravok užívať. Vždy je vhodné užívanie konzultovať s lekárom.

 

Pokiaľ máte skúsenosti s podpornými produktami Super PRSIA + štíhla línia, budeme radi ak sa s nami o ne podelíte v komentároch. Komunikácia je samozrejme anonymná. Týmto zakladáme Fórum a otvárame diskusiu.

Aktualne skore
[Celkovol: 1 Priemerne: 5]

5 komentárov

 1. veroni 28. augusta 2015
  • Denisa 5. marca 2016
 2. Glina 11. mája 2016
 3. Zuzana 11. mája 2016
 4. mimľais 24. mája 2016

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+