stressfix

StressFix – na výkon v posteli potrebujete psychickú pohodu

stressfix

Psychika je jedným z najčastejšie skloňovaných pojmov, o ktorom rozprávajú nielen medicínski odborníci v súvislosti s rôznymi psychickými alebo fyzickými problémami, ale i laici. Dobré psychické rozpoloženie je základom kvalitného a šťastného života. Šťastný život nám však neustále sťažuje stres. V boji proti základu takmer každého zdravotného problému, teda proti stresu, vám môže pomôcť výživový doplnok s názvom StressFix.

Dĺžka testovania StressFixu:⏰ 8 týždňov
Kedy začal účinkovať:✔️Od niekoľkých minút po niekoľko hodín, záležalo od príčiny
Pôsobí na sexualitu? Upokojuje?✔️Áno, výborne. Zlepšil aj spánok.
Ako bol produkt doručený?📦 Rýchlo (2dni) a diskrétne
Pre koho je určený:✔️Pre mužov aj ženy, rovnako pre vystresovaných študentov.
Existuje lepšia alternatíva?🌿Nevieme o žiadnej, tento produkt má najlepšie zloženie
Vedľajšie účinky:❤️ Žiadne sme nepostrehli
Typy balení:💊StressFix 1 balenie 48,9 eur
💊💊StressFix 2 balenia 89,9 eur
💊💊💊StressFix 3 balenia 124,9 eur
Zľava:🎁 Áno, 10% zadajte do objednávky „bez stresu“➡️
Kde kúpiť?🛒 V oficiálnom eshope https://stressfix.sk/➡️

 

StressFix a jeho zloženie

StressFix je výnimočný doplnok stravy, ktorý sa od konkurencie odlišuje nielen širokou škálou pozitívnych účinkov na psychické zdravie, ale i bohatým zložením liečivej sily prírody. Iba veľmi malé množstvo produktov, ak vôbec nejaké, sa môže pochváliť všetkými dôležitými minerálnymi látkami a vitamínmi, ktoré ľudský organizmus počas jedného dňa potrebuje. Zloženie tohto doplnku stravy je zamerané najmä na elimináciu stresu a psychického nepokoja, ktoré dokážu výrazným spôsobom ovplyvniť nielen naše každodenné fungovanie, ale aj náš sexuálny život.

Vedeli ste, že stres môže byť zodpovedný i za zníženie kvality vášho sexuálneho života?

Jednou z obrovských výhod tohto doplnku stravy je to, že nie je viazaný na lekársky predpis. StressFix predstavuje liek, ktorý si môžete voľne zakúpiť. Ďalším veľkým benefitom je aj to, že na to, aby ste si udržali optimálne psychické nastavenie, si nepotrebujete kupovať ďalšie iné výživové doplnky a bohate vám postačí StressFix. Tento prípravok je založený výlučne na prírodnej báze, a preto váš organizmus rozhodne nebude zaťažovať zbytočnými chemikáliami. Bez bohatého zloženia, ktorým StressFix disponuje, by nebolo možné zabezpečiť nášmu organizmu všetky pre psychické zdravie potrebné živiny.

Tip pre Vás
Máte problém so slabou erekciou a sexuálnou výdržou? Trápi vás nervozita a máte strach že zase budete skoro ejakulovať? StressFix je výživový doplnok na posporu. Chcem si prečítať o prípravku StressFix

Tento prípravok obsahuje nielen výťažky zo známych rastlín s liečivými účinkami, ale i širokú škálu dôležitých minerálov a vitamínov potrebných pre psychické zdravie. Akým zložením sa môže tento doplnok popýšiť?

 • medovka lekárska
 • levanduľa lekárska
 • valeriána lekárska
 • slncovka kalifornská 
 • mučenka opletavá
 • vitamín B2 (riboflavín)
 • vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid)
 • vitamín B9 (kyselina listová)
 • vitamín B2 (kyanokobalamín)
 • vitamín D3 (cholekalciferol)
 • vitamín E (DL-alfa-tokoferolacetát)
 • horčík (magnézium)
 • zinok
 • železo

Ako môžete vidieť, o širokú škálu účinkov sa starajú výťažky z liečivých bylín a podstatné minerálne látky a vitamíny. Účinky pocítite aj na zlepšení svojho sexuálneho života, keďže stres nám v tejto oblasti života rozhodne neprospieva.

Stres a sexuálny život

Sexuálne zdravie už nie je tabu témou ako kedysi. Avšak napriek tomu sa o tejto veľmi podstatnej oblasti života veľa nerozpráva. Každý z nás vie, že obrovská záťaž, ktorej každodenne, či už v práci alebo v súkromí, čelíme, nevplýva pozitívne na naše psychické zdravie. Tento negatívny vplyv sa častokrát prejavuje i v tak intímnej oblasti, ktorou sexuálne zdravie rozhodne je. Stres teda napáda našu psychiku, ktorá je prepojená na všetky funkcie nášho tela. Zjednodušene povedané, ide o parazita, ktorý nás oberá o zdravé telesné funkcie vo všetkých oblastiach.

 Ak ste pod dlhodobým stresom, s najväčšou pravdepodobnosťou sa tento fakt odrazí aj na kvalite vášho sexuálneho života. 

Stres má totižto obrovský potenciál ovplyvniť nás i emocionálne a vzťahovo. Sexualita je spájaná taktiež i s dôležitým pojmom, ktorým je libido. Libido predstavuje zjednodušene povedané chuť do sexuálnych aktivít. Naším hlavným cieľom by v sexuálnom živote mala byť podpora libida všemožnými spôsobmi. Stres však spôsobuje opak, teda náš sexuálny apetít nám znižuje.

Vysvetlime si, prečo je to tak. Naše telo funguje na princípe snahy o prežitie. Ak sa cíti byť ohrozené, napríklad stresom, vloží všetku svoju energiu do svojich najdôležitejších funkcií, ktoré sú zodpovedné za prežitie. Medzi takéto funkcie patrí činnosť srdca či tok krvi, ktoré sú v stresových obdobiach naším telom podporované. Naše telo potrebuje prežiť, a preto nezameriava svoju pozornosť na funkcie, ktoré nie sú nevyhnutne dôležité pre život, ako napríklad sex.

Je teda jednoznačné, že stres nevplýva práve najlepším spôsobom na kvalitu nášho sexuálneho života. Naše momentálne psychické rozpoloženie, resp. stres, môže byť zodpovedné za ovplyvňovanie sexuálneho zdravia rozličným spôsobom. Aké sú najčastejšie sexuálne problémy, s ktorými v konečnom dôsledku pomôže aj výživový doplnok StressFix?

StressFix – nakopne aj sexuálne zdravie

Podstatou zníženého libida a celkovej kvality sexuálneho zdravia je naša ,,zaneprázdnená” myseľ, ktorá sa v stresových obdobiach zameriava na faktory vyvolávajúce stres. Ide o to, že naša hlava je zaneprázdnená a nevie sa dôkladne sústrediť na vzrušenie, radostné momenty, vyvrcholenie či orgazmus.

Je nepochybné, že stresové obdobia negatívnym spôsobom ovplyvňujú našu chuť do sexuálnych aktivít. Je to zapríčinené hormónmi. Chronický stres môže zapríčiniť to, že naše telo začne produkovať v nadmerných množstvách hormón kortizol, ktorý je zodpovedný práve za znížené libido. Množstvo odborníkov vám určite povie, že vaším najväčším a najlepším sexuálnym orgánom je vaša hlava. Na optimálne sexuálne nastavenie a zdravú hladinu sexuálneho apetítu výživový doplnok StressFix pomáha navodením psychickej pohody a pokoja. Tieto účinky dosahuje extraktami z liečivých rastlín, o ktorých sme hovorili vyššie.

Duševná rovnováha, pohoda a pokoj sú najdôležitejšie faktory, ktoré vám môžu pomôcť zvýšiť vaše libido.

K extraktom z rastlín, ktorými sa StressFix môže pochváliť a ktoré majú pozitívne účinky aj na sexuálny život, sa pridávajú i nesmierne dôležité látky ako horčík či vitamíny skupiny B. Tieto látky majú okrem iného upokojujúci účinok, ktorý váš sexuálny život nepochybne skvalitní. Okrem toho sú tieto látky dôležité na dodanie energie, pocitu psychickej vitality či udržiavanie správnej funkcie nervového systému.

StressFix je teda aj výborným preventívnym prostriedkom pred problémami s predčasnou ejakuláciou, neschopnosťou dosiahnuť orgazmus, slabou erekciou, nechutenstvom u žien či nechuťou do sexu, ktoré sú často zapríčinené práve nesprávnym psychickým naladením. Nejde teda iba o výživový doplnok určený na liečbu už existujúcich problémov. Ako vám môže StressFix pomôcť s naštrbeným sexuálnym zdravím?

 • upokojujúce účinky
 • navodenie duševnej pohody a pocitu vitality
 • udržiavanie správnej funkcie nervového systému
 • dodanie pocitu energie

StressFix – psychika hrá rolu aj v posteli

Výživový doplnok StressFix je mimoriadnym produktom v širokej škále doplnkov stravy, keďže vám pomôže aj so slabou erekciou či inými problémami v tejto súvislosti. Jedná sa najmä o jeho upokojujúci účinok a navodenie optimálnej psychickej pohody, ktorá  tejto súvislosti zohráva dôležitú úlohu, čo sa prejavý aj pri problémoch, ako sú znížené libido, slabá erekciu, predčasná ejakulácia či absencia orgazmu.

Vedeli ste, že preto aby vaše telo správne fungovalo, potrebujete mať aj kvalitný spánok?

StressFix svojimi upokojujúcimi účinkami predstavuje aj výborné tabletky na spanie. Výhodou je i to, že tento prípravok môžu užívať aj muži, ktorí trpia kardiovaskulárnymi ochoreniami. Vedeli ste o tom, že erektilná dysfunkcia môže byť spôsobená i týmito problémami? Medzi typické kardiovaskulárne ochorenia, ktoré môžu potenciálne spôsobiť erektilnú dysfunkciu patria:

 • vysoký cholesterol
 • vysoký krvný tlak
 • ateroskleróza
 • ochorenia srdca

V takomto prípade, ako sme už spomínali, páni nemôžu užívať prípravky určené na skvalitnenie erekcie. StressFix môže byť pri takejto situácii nápomocný vďaka tomu, že má výlučne prírodné zloženie a nijakým spôsobom nevplýva na srdcovo-cievnu oblasť.

Nekvalitná alebo slabá erekcia sa môže podpísať i pod iné, už spomínané, problémy ako predčasná ejakulácia, prípadne neschopnosť dosiahnutia orgazmu. Ak teda vyriešime základný problém, ktorým je slabá erekcia, môžeme sa zároveň zbaviť i ostatných sexuálnych problémov, na ktoré výživový môže mať doplnok StressFix navodením psychickej rovnováhy zásadný vplyv.

Kto je výrobca?

Aby mohol byť produkt vytvorený, potrebujete farmaceutickú firmu kvôli dodržaniu všetkých potrebných povolení a hlavne dosiahnutí najvyšších štandardov. Výrobcom je firma Ideal Media s.r.o. s farmaceutickým garantom. Firma je  v jeho zastúpení a prenáša tieto garanty na seba. Produkt spĺňa najvyššie požiadavky a kvalitou je vyššie ako zahraničné produkty, na koľko musí byť na slovensku splnených množstvo podmienok so sériou laboratórnych testov.

Pozrite si niektoré deklarácie o jeho kvalite:

Výpis zo Štátneho ústavu na kontrolu liečiv si môžete pozrieť TU.

Galéria produktu

stressfix 1 cena

 • 48.9/balenie
 • 60 tabletiek
  ☑️-Psychická pohoda
  ☑️-Uvoľnenie
  ☑️-Oddialenie ejakulácie
  lepší spánok a zníženie stresu✅
 • 📢+Zľava až 10%
  (Vložte bezstresu do objednávky)

stressfix 2 balenia cena

 • 89.9/dve balenia
 • 120 tabletiek
  ☑️-Psychická pohoda
  ☑️-Uvoľnenie
  ☑️-Oddialenie ejakulácie
  lepší spánok a zníženie stresu✅
 • 📢+Zľava až 10%
  (Vložte bezstresu do objednávky)

stressfix 3

 • 124,9/tri balenia
 • 180 tabletiek
  ☑️-Psychická pohoda
  ☑️-Uvoľnenie
  ☑️-Oddialenie ejakulácie
  lepší spánok a zníženie stresu✅
 • 📢+Zľava až 10%
  (Vložte bezstresu do objednávky)

Ako pôsobia zložky doplnku StressFix?

Vzhľadom na bohatý obsah vitamínov a minerálnych látok môžeme hovoriť o širokej škále účinkov podporujúcich celkovú psychickú vitalitu človeka. Výživový doplnok StressFix je živým príkladom toho, ako nám môže príroda pomáhať. Jednou z výhod StressFixu je aj to, že je založený výlučne na prírodnej báze, čo mu na hodnote iba pridáva. Jednotlivé látky, ktoré sú obsiahnuté v kapsuliach StressFix so sebou výborne interagujú a neprinášajú užívateľovi žiadne vedľajšie účinky. Samozrejme, pri predpoklade, že bude dodržaná denná odporúčaná dávka.

Každý jeden extrakt z liečivých rastlín má svoje pozitívne účinky na stav našej psychiky. Ak sa k tomu pridajú ďalšie vitamíny a minerálne látky, vytvorí sa zhluk naozaj skvelých účinkov na organizmus, ktorými sa nemôže pochváliť akýkoľvek výživový doplnok na trhu.

Medovka lekárska

medovka

Medovka lekárska je liečivá rastlina, ktorá bežne rastie aj v našich zemepisných šírkach. Je známa nielen svojimi priaznivými účinkami na fyzické zdravie, ale i na to psychické. Obsahuje množstvo zdraviu prospešných látok, ku ktorým patria flavonoidy, bioflavonoidy, silice, kyseliny rozmarínová, kyselina kávová, kyselina oleanolová či vitamíny B1, B2, B3 a C. Medovka lekárska sa môže pochváliť ideálnym zložením látok, ktoré pozitívne vplývajú na viaceré oblasti nášho tela. Môže sa pochváliť týmito účinkami:

 • podpora imunity
 • pomoc pri nespavosti
 • upokojenie organizmu
 • pomoc pri migrénach
 • tlmenie nervozity
 • prevencia pred mnohými ochoreniami
 • dodávanie energie
 • boj proti depresiám
 • zlepšovanie nálady
 • zmierňovanie symptómov Alzheimerovej choroby
 • znižovanie vysokého krvného tlaku

Túto rastlinu je možné využiť v rôznych formách, pričom výživový doplnok StressFix efektívne využíva jej účinky vo forme extraktov, teda výťažkov. Výťažky z medovky sú teda veľmi nápomocné pre zdravie psychiky, čo sa určite prejaví aj na vašom sexuálnom zdraví. Vyzdvihli by sme hlavne navodzovanie dobrej nálady, upokojujúce účinky a dodanie energie, ktoré vám navodia pri milovaní uvoľnenú a príjemnú atmosféru.

Levanduľa lekárska

levanduľa lekárska

O skvelé obohatenie a doplnenie účinkov doplnku stravy StressFix sa stará aj známa liečivá rastlina levanduľa lekárska. Účinky levandule lekárskej, a teda zároveň aj doplnku StressFix sú naozaj čarovné. Účinky tejto rastliny využívali už aj staršie generácie. Aký je dopad levandule lekárskej na naše psychické zdravie?

 • zlepšovanie psychickej odolnosti a vitality
 • upokojujúce účinky na centrálny nervový systém
 • boj proti bolestiam hlavy

Ako sa tieto účinky prejavia v posteli? Psychická vitalita je nevyhnutnou vlastnosťou pre dosiahnutie zdravej erekcie. V tejto súvislosti je dôležité podotknúť, že pokojná myseľ, ktorú levanduľa taktiež zabezpečí, sa taktiež podpíše pod váš sexuálny zážitok.

Valeriána lekárska

valeriána lekárskaValeriána lekárska je jedna z najliečivejších rastlín, aké vo voľnej prírode nájdeme. Naša psychika jednoducho potrebuje využiť účinky valeriány lekárskej, keďže ovplyvňuje tzv. GABA receptory. GABA receptory sú neurotransmitery, teda látky pomáhajúce regulovať nervové signály v mozgu medzi bunkami. Účinky tejto mimoriadnej byliny pocítite hlavne na vašej spánkovej hygiene. Ako inak nám však ešte valeriána, ktorá je zahrnutá v doplnku StressFix, pomáha?

 • znižovanie stresu
 • znižovanie vnútorného napätia a únavy
 • eliminácia bolesti hlavy a migrén
 • upokojujúce účinky na nervy a srdce
 • zmierňovanie symptómov depresívnych stavov a úzkosti
 • pomoc pri epilepsii
 • liečba chronickej únavy
 • pomoc pri nesústredenosti a hyperaktivite

Ako môžete vidieť, valeriána lekárska pôsobí na množstvo oblastí psychického charakteru. Zabudnúť však nemožno ani na jej účinky, ktoré sa v konečnom dôsledku prejavia na sexuálnom zdraví človeka. Bez celkovej duševnej pohody a pokojnej mysle by sme si nemohli vychutnať ani náš intímny život na 100%. Výživový doplnok StressFix vám dokáže byť nápomocný aj pri problémoch s dosiahnutím orgazmu, ktorý vo veľkej miere závisí od psychického rozpoloženia. Väčšina jedincov, ktorí trpia týmto problémom sa nemôže stažovať na fyzické problémy, keďže orgazmus je vo veľkej miere psychickou záležitosťou.

Stres, napätie či únava, ktoré valeriána odstraňuje, by boli v prípade neschopnosti dosiahnuť orgazmus len kontraproduktívne.

stressfix 1 cena

 • 48.9/balenie
 • 60 tabletiek
  ☑️-Psychická pohoda
  ☑️-Uvoľnenie
  ☑️-Oddialenie ejakulácie
  lepší spánok a zníženie stresu✅
 • 📢+Zľava až 10%
  (Vložte bezstresu do objednávky)

stressfix 2 balenia cena

 • 89.9/dve balenia
 • 120 tabletiek
  ☑️-Psychická pohoda
  ☑️-Uvoľnenie
  ☑️-Oddialenie ejakulácie
  lepší spánok a zníženie stresu✅
 • 📢+Zľava až 10%
  (Vložte bezstresu do objednávky)

stressfix 3

 • 124,9/tri balenia
 • 180 tabletiek
  ☑️-Psychická pohoda
  ☑️-Uvoľnenie
  ☑️-Oddialenie ejakulácie
  lepší spánok a zníženie stresu✅
 • 📢+Zľava až 10%
  (Vložte bezstresu do objednávky)

Slncovka kalifornská

slncovka kalifornskáSlncovka kalifornská je jednou z rastlín, ktorej pozitívny dopad na psychické zdravie človeka využíva aj výživový doplnok StressFix. Slncovka kalifornská je síce pôvodom z Kaliforniie, no dopestovať si ju môžete aj u nás. Jej účinky majú priaznivý dopad nielen na nespavosť, ale i na depresívne stavy, úzkosť či nervové vypätie. Ak máte problém s koncentráciou či pamäťou, rozhodne vám StressFix iba pomôže. Slncovka je vhodná na užívanie aj pre ľudí vo vyššom veku, keďže sa podieľa okrem iného aj na zlepšovaní intelektuálnej kapacity.

Medzi ďalšie zaručené účinky tejto liečivej byliny patria:

 • sedatívne účinky
 • antispazmotické vlastnosti
 • analgetické vlastnosti
 • antibikrobiálne účinky
 • znižovanie vysokej telesnej teploty
 • znižovanie rýchleho pulzu
 • liečba trvalého spastického kašľa

Vzhľadom na jej priaznivé účinky na nervové a psychické vypätie nájde výživový doplnok StressFix uplatnenie aj v zvyšovaní kvality a sexuálneho života a v navodzovaní príjemného pocitu pohody počas intímnych aktivít. Máte problém s predčasnou ejakuláciou? Vedeli ste, že vo veľkej miere je za tento problém zodpovedný a stres a psychický nepokoj či stres? Účinky slncovky kalifornskej vám v tomto smere len pomôžu. Zdravé psychické naladenie je základom každej aktivity, teda aj tej sexuálnej.

Mučenka opletavá

mučenka opletaváMučenka opletavá predstavuje rastlinu typickú krásnym kvetom s bledomodrým až fialovým sfarbením. Táto rastlina za normálnych okolností kvitne iba jeden deň. Nič to však nemení na tom, že je táto rastlina ,,krásna” aj svojimi blahodarnými účinkami na ľudský organizmus. Jednotlivé účinky mučenky nie sú zamerané iba na riešenie už existujúcich problémov, ale pôsobia tiež preventívne. Samotná mučenka opletavá obsahuje pomerne veľké množstvo prospešných látok, ktoré sa podpisujú pod jej pozitívny vplyv.

Výživový doplnok StressFix sa môže pochváliť aj vďaka účinkom mučenky opletavej týmito vlastnosťami:

 • upokojovanie nervového systému
 • znižovanie príznakov krátkodobého a dlhodobého stresu
 • podpora kvality spánku
 • znižovanie bolestivých migrén
 • redukcia príznakov depresie
 • eliminácia symptómov menopauzy
 • priaznivý účinok na kŕče počas menštruácie
 • znižovanie krvného tlaku
 • pomoc pri kardio-vaskulárnych problémoch

Možno by ste neverili, ale tieto zázračné účinky mučenky opletavej a doplnku StressFix vám taktiež v konečnom dôsledku dokážu pomôcť i pri problémoch v intímnom živote. Môže sa jednať o zvýšenie chuti do sexu, teda zvýšenie libida či potláčanie nechutenstva u žien, ktoré sú zakorenené práve v našej hlave. Možno sa na prvý pohľad zdá, že ide o fyzické problémy, no pravdou je, že je za ne zodpovedné naše psychické rozpoloženie, ktoré dokáže mučenka dostať do rovnováhy, čo istotne pocítite aj pri postupnom vytratení spomínaných problémov.

Čo hovoria ľudia?

Pozrite si skúsenosti niektorých užívateľov a vplyv StressFixu na ich zdravie a psychiku:

skusenosti ľudí

Cena a balenie

Výživový doplnok StressFix zakúpite v  internetovom obchode, pričom máte na výber z:

Iba málokedy sa stretneme s tak kvalitným produktom ako je StressFix. Ak teda pociťujete nervozitu, úzkosť či stres pred sexuálnym stykom a neustále zlyhávate v posteli – tak určite neváhajte.

TIP- Získajte StressFix s kupónom mínus 10 % – bezstresu

3 balenia sú so zľavou a kupónom až 34eur! – Chcem StressFix 3x

StressFix – užívanie a dávkovanie

Maximálna denná odporúčaná dávka predstavuje 4 kapsuly, ktoré je nutné zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Táto dávka má byť dodržaná, aby ste sa vyhli možným vedľajším účinkom, ktoré v prípade užitia vyššej dávky nie je možné vylúčiť.

Ak viete, že budete v nasledujúcom období vystavovaní intenzívnej psychickej záťaži, odporúčame užívať po dobu minimálne 3-7 dní 4 kapsuly denne – pokiaľ je to možné, 2 kapsuly ráno a 2 večer. Keďže výživový doplnok StressFix je výborným riešením aj problémov so spánkom, ak nimi trpíte, môžete užiť plnú dávku v priebehu večerných hodín. Ak prežívate stresové obdobie, prípadne trpíte úzkosťou alebo príznakmi psychických porúch, na zmiernenie týchto príznakov je vhodné užiť plnú dennú dávku už ráno.

Skúsenosti a upozornenia

Výživový doplnok StressFix je naozaj unikátnym prírodným liekom vďaka svojmu bohatému obsahu najdôležitejších minerálnych látok a vitamínov na psychické zdravie človeka. StressFix ľuďom vo veľkej miere pomáha udržať si optimálnu psychickú vitalitu. Je to skutočne univerzálny prostriedok, ktorý nielen zmierňuje príznaky stresu, depresií, úzkostných stavov či psychických porúch, ale taktiež pomáha zlepšovať pocit psychickej pohody a uvoľnenia, čo sa odrazí aj na vašom sexuálnom zdraví.

StressFix pomáha ľuďom odstrániť stres a psychický tlak, nepokoj či neschopnosť koncentrácie. Keďže sa jedná o faktory, ktoré sú vo väčšine prípadov zodpovedné za problémy v intímnej oblasti, StressFix môže byť nápomocný aj v tomto smere.

Prípravok StressFix, ktorý nie je viazaný na lekársky predpis, nie je vhodný pre deti do 12 rokov a ani pre tehotné a dojčiace ženy. Veľkou výhodou doplnku StressFix je to, že v prípade dodržania odporúčaného dávkovania sa vedľajšie účinky nedostavia. Citliví ľudia však môžu pociťovať uvoľnenie zvýšenou únavou a psychickým pokojom. V takýchto prípadoch je možné dávku znížiť. Vylúčiť nemožno ani alergické reakcie v prípade , ak trpíte alergiami na určitú zložku tohto produktu.

I v prípade, ak užívate antidepresíva, StressFix je pre vás vhodný, nakoľko neobsahuje známu rastlinu ľubovník bodkovaný, ktorý je v takom prípade kontraindikovaný.

Alkoholické nápoje by sa v prípade užívania doplnku StressFix nemali konzumovať, aj keď nie sú známe žiadne interakcie s alkoholom. V takýchto prípadoch by sa mohol vyskytnúť zvýšený sedatívny účinok.

4.7/5 - (7 votes)

6 komentárov

 1. Mirkoo 21. októbra 2019
  • Ján Horváth 21. októbra 2019
 2. Marečík 7. novembra 2019
 3. Ilona 27. mája 2020
  • Martina Papcunova 12. augusta 2020
   • Ján Horváth 14. augusta 2020

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+