stressfix

StressFix – na výkon v posteli potrebujete psychickú pohodu

Posledná aktuálizácia prebehla 10. marca 2022 by Ján Horváth

Psychika je jedným z najčastejšie skloňovaných pojmov, o ktorom rozprávajú nielen medicínski odborníci v súvislosti s rôznymi psychickými alebo fyzickými problémami, ale i laici. Dobré psychické rozpoloženie je základom kvalitného a šťastného života. Šťastný život nám však neustále sťažuje stres. V boji proti základu takmer každého zdravotného problému, teda proti stresu, vám môže pomôcť výživový doplnok s názvom StressFix.

Dĺžka testovania StressFixu:⏰ 8 týždňov
Kedy začal účinkovať:✔️Od niekoľkých minút po niekoľko hodín, záležalo od príčiny
Pôsobí na sexualitu? Upokojuje?✔️Áno, výborne. Zlepšil aj spánok.
Ako bol produkt doručený?📦 Rýchlo (2dni) a diskrétne
Pre koho je určený:✔️Pre mužov aj ženy, rovnako pre vystresovaných študentov.
Existuje lepšia alternatíva?🌿Nevieme o žiadnej, tento produkt má najlepšie zloženie
Vedľajšie účinky:❤️ Žiadne sme nepostrehli
Typy balení:💊StressFix 1 balenie 48,9 eur
💊💊StressFix 2 balenia 89,9 eur
💊💊💊StressFix 3 balenia 124,9 eur
Zľava:🎁 Áno, 10% zadajte do objednávky „bezstresu“➡️
Kde kúpiť?🛒 V oficiálnom eshope https://stressfix.sk/➡️

StressFix a jeho zloženie

StressFix je výnimočný doplnok stravy, ktorý sa od konkurencie odlišuje nielen širokou škálou pozitívnych účinkov na psychické zdravie, ale i bohatým zložením liečivej sily prírody. Iba veľmi malé množstvo produktov, ak vôbec nejaké, sa môže pochváliť všetkými dôležitými minerálnymi látkami a vitamínmi, ktoré ľudský organizmus počas jedného dňa potrebuje. Zloženie tohto doplnku stravy je zamerané najmä na elimináciu stresu a psychického nepokoja, ktoré dokážu výrazným spôsobom ovplyvniť nielen naše každodenné fungovanie, ale aj náš sexuálny život.

Vedeli ste, že stres môže byť zodpovedný i za zníženie kvality vášho sexuálneho života?

Jednou z obrovských výhod tohto doplnku stravy je to, že nie je viazaný na lekársky predpis. StressFix predstavuje alternatívu tradičného lieku, ktorý si môžete voľne zakúpiť. Ďalším veľkým benefitom je aj to, že na to, aby ste si udržali optimálne psychické nastavenie, si nemusíte kupovať ďalšie iné výživové doplnky, za ktoré utratíte mnoho peňazí, pretože vám bohato postačí StressFix. Tento prípravok je založený výlučne na prírodnej báze, a preto váš organizmus rozhodne nebude zaťažovať zbytočnými chemikáliami. Bez bohatého zloženia, ktorým StressFix disponuje, by nebolo možné nášmu organizmu zabezpečiť všetky potrebné živiny pre psychické zdravie.

Tip pre Vás
Máte problém so slabou erekciou a sexuálnou výdržou? Trápi vás nervozita a máte strach že zase budete skoro ejakulovať? StressFix je výživový doplnok na podporu. Chcem si prečítať o prípravku StressFix [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

Pýtate sa prečo užívať StressFix?

 • pomáha odbúravať úzkosť a nervozitu
 • navodzuje uvoľňujúci pocit
 • pôsobí proti stresu
 • skvalitňuje spánok
 • minimalizuje časté zobúdzanie sa
 • skracuje dobu zaspávania
 • podporuje psychické zdravie
 • pomáha zmierovať psychické problémy 
 • zvyšuje psychický aj fyzický výkon
 • skvalitňuje sexuálny život 
 • dodáva sebadôveru
 • zvyšuje kontrolu nad vlastným ja 
 • má jedinečné zloženie a je 100% prírodný
 • je od slovenského výrobcu 

Tento prípravok obsahuje nielen výťažky rastlín, ktoré sú známe svojimi liečivými účinkami, ale i širokú škálu dôležitých minerálov a vitamínov potrebných pre psychické zdravie. Akým zložením sa môže tento doplnok popýšiť?

 • Medovka lekárska 250 mg
 • Levanduľa lekárska 150 mg
 • Valeriána lekárska 100 mg
 • Slncovka kalifornská 100 mg
 • Mučenka opletavá 100 mg
 • Vitamín B2 (riboflavín) 1,2 mg
 • Vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid) 2,2 mg
 • Vitamín B9 (kyselina listová) 400 IU
 • Vitamín B12 (kyanokobalamín) 4 IU
 • Vitamín D3 (cholekalciferol) 600 IU
 • Vitamín E (DL-alfa-tokoferolacetát) 10 mg
 • Horčík (magnézium) 200 mg
 • Zinok 12 mg
 • Železo 6 mg

Uvedené množstvo látok sa nachádza v odporúčanej a zároveň v maximálnej dennej dávke 4 kapsuly.

Ako môžete vidieť, o širokú škálu účinkov sa starajú výťažky z liečivých bylín a podstatné minerálne látky a vitamíny. Účinky pocítite aj na zlepšení svojho sexuálneho života, keďže stres nám v tejto oblasti života rozhodne neprospieva.

Kto je výrobca?

Na výrobu produktu potrebujete farmaceutickú firmu, kvôli dodržaniu všetkých potrebných povolení a hlavne na dosiahnutie najvyšších štandardov. Výrobcom StressFixu je firma Ideal Media s.r.o. s farmaceutickým garantom. Firma je v jeho zastúpení a tieto garanty prenáša na seba. Produkt spĺňa najvyššie požiadavky a kvalitou je vyššie ako zahraničné produkty, keďže na Slovensku musí byť splnených množstvo podmienok so sériou laboratórnych testov.

Pozrite si niektoré deklarácie o jeho kvalite:

Výpis zo Štátneho ústavu na kontrolu liečiv si môžete pozrieť TU.

Stres a sexuálny život

Sexuálne zdravie už nie je tabu témou ako kedysi. Avšak napriek tomu sa o tejto veľmi podstatnej oblasti života veľa nerozpráva. Každý z nás vie, že obrovská záťaž, ktorej každodenne, či už v práci alebo v súkromí čelíme, nevplýva pozitívne na naše psychické zdravie. Tento negatívny vplyv sa častokrát prejavuje i v intímnej oblasti, ktorou sexuálne zdravie rozhodne je. Stres teda napáda našu psychiku, ktorá je prepojená na všetky funkcie nášho tela. Zjednodušene povedané, ide o parazita, ktorý nás oberá o zdravé telesné funkcie vo všetkých oblastiach.

 Ak ste pod dlhodobým stresom, s najväčšou pravdepodobnosťou sa tento fakt odrazí aj na kvalite vášho sexuálneho života. 

Stres má obrovský potenciál ovplyvniť naše emócie a vzťahy. Sexualita sa spája aj s dôležitým pojmom, ktorým je libido. Libido , zjednodušene povedané, predstavuje chuť do sexuálnych aktivít. V sexuálnom živote by naším hlavným cieľom mala byť podpora libida a to  všemožnými spôsobmi. Stres však spôsobuje opak, náš sexuálny apetít znižuje.

Vysvetlime si, prečo je to tak. Naše telo funguje na princípe snahy o prežitie. Ak sa cíti byť ohrozené, napríklad stresom, vloží všetku svoju energiu do svojich najdôležitejších funkcií, ktoré sú zodpovedné za prežitie. Medzi takéto funkcie patrí činnosť srdca či tok krvi, ktoré sú v stresových obdobiach naším telom najviac podporované. Naše telo potrebuje prežiť, a preto nezameriava svoju pozornosť na funkcie, ktoré nie sú nevyhnutne dôležité pre život, ako napríklad sex.

Je teda jednoznačné, že stres nevplýva práve najlepším spôsobom na kvalitu nášho sexuálneho života. Naše momentálne psychické rozpoloženie, resp. stres, môže byť zodpovedný za ovplyvňovanie sexuálneho zdravia rozličným spôsobom. Aké sú najčastejšie sexuálne problémy, s ktorými vám, v konečnom dôsledku, pomôže aj výživový doplnok StressFix?

 • strata chuti sexuálne žiť
 • znížené libido 
 • slabá alebo žiadna erekcia
 • predčasná ejakulácia 
 • absencia orgazmu alebo jeho ťažké dosiahnutie

StressFix – nakopne aj sexuálne zdravie

Podstatou zníženého libida a celkovej kvality sexuálneho zdravia je naša ,,zaneprázdnená“ myseľ, ktorá sa v stresových obdobiach zameriava na faktory vyvolávajúce stres. Ide o to, že naša hlava je zaneprázdnená, čo vedie k neschopnosti dôkladne sa sústrediť na vzrušenie, radostné momenty, vyvrcholenie či orgazmus.

Je nepochybné, že stresové obdobia negatívnym spôsobom ovplyvňujú našu chuť do sexuálnych aktivít. Je to zapríčinené hormónmi. Chronický stres môže spôsobiť to, že telo začne v nadmerných množstvách produkovať hormón kortizol, ktorý je zodpovedný práve za znížené libido. Množstvo odborníkov vám určite povie, že vaším najväčším a najlepším sexuálnym orgánom je vaša hlava. Práve výživový doplnok StressFix, ktorý navodzuje psychickú pohodu a pokoj, pomáha myseľ, ktorá je v úzkom prepojení s telom, optimálne sexuálne nastaviť a navodiť zdravú hladinu sexuálneho apetítu. Tieto účinky dosahuje extraktami z liečivých rastlín a vyváženou kombináciou minerálov a vitamínov, ktoré obsahuje.

Duševná rovnováha, pohoda a pokoj sú najdôležitejšie faktory, ktoré vám môžu pomôcť zvýšiť vaše libido.

K extraktom z rastlín, ktorými sa StressFix môže pochváliť a ktoré majú pozitívne účinky aj na sexuálny život, sa pridávajú i nesmierne dôležité látky ako horčík či vitamíny skupiny B. Tieto látky majú okrem iného upokojujúci účinok, ktorý váš sexuálny život nepochybne skvalitní. Okrem toho sú tieto látky dôležité na dodanie energie, pocitu psychickej vitality či udržiavanie správnej funkcie nervového systému.

StressFix je aj výborným preventívnym prostriedkom pred problémami s predčasnou ejakuláciou, neschopnosťou dosiahnuť orgazmus, slabou erekciou, nechutenstvom u žien či nechuťou do sexu, ktoré sú často zapríčinené práve nesprávnym psychickým naladením. Nejde teda iba o výživový doplnok určený na liečbu už existujúcich problémov, ale aj o možnú účinnú prevenciu. Ako vám môže StressFix pomôcť s naštrbeným sexuálnym zdravím?

 • upokojujúce účinky
 • navodenie duševnej pohody a pocitu vitality
 • udržiavanie správnej funkcie nervového systému
 • dodanie pocitu energie

StressFix – psychika hrá rolu aj v posteli

Výživový doplnok StressFix je mimoriadnym produktom v širokej škále doplnkov stravy, pretože okrem iného vám pomôže aj so slabou erekciou či inými problémami, ktoré s prežitím kvalitného sexuálneho zážitku súvisia. Jedná sa najmä o jeho upokojujúci účinok a navodenie optimálnej psychickej pohody, ktorá v súvislosti s pohlavným stykom, zohráva dôležitú úlohu, čo sa prejaví aj pri problémoch, ako sú znížené libido, slabá erekciu, predčasná ejakulácia či absencia orgazmu.

Vedeli ste, že na to aby vaše telo správne fungovalo, potrebujete mať aj kvalitný spánok?

StressFix svojimi upokojujúcimi účinkami predstavuje aj výborné tabletky na spanie. Výhodou je, že ho môžu užívať aj muži, ktorí trpia kardiovaskulárnymi ochoreniami. Viete o tom, že erektilná dysfunkcia môže byť spôsobená i týmito problémami? Medzi typické kardiovaskulárne ochorenia, ktoré môžu potenciálne spôsobiť erektilnú dysfunkciu patria:

 • vysoký cholesterol
 • vysoký krvný tlak
 • ateroskleróza
 • ochorenia srdca
 • cukrovka
 • obezita

V týchto uvedených prípadoch, páni častokrát nemôžu užívať prípravky určené na skvalitnenie erekcie. StressFix môže byť v týchto situáciách nápomocný, pretože má výlučne prírodné zloženie a nijakým spôsobom nevplýva na srdcovo-cievnu oblasť.

Nekvalitná alebo slabá erekcia sa môže podpísať i pod iné, už spomínané problémy ako je predčasná ejakulácia, prípadne neschopnosť dosiahnuť orgazmus. Ak teda vyriešime základný problém, ktorým je slabá erekcia, môžeme sa zároveň zbaviť i ostatných sexuálnych problémov, na ktoré má výživový doplnok StressFix dosah. Stačí len navodiť psychickú rovnováhu, čo má zásadný vplyv na sexuálne zdravie.

Galéria produktu

stressfix 1 cena

 • 48.9/balenie
 • 60 tabletiek
  ☑️-Psychická pohoda
  ☑️-Uvoľnenie
  ☑️-Oddialenie ejakulácie
  lepší spánok a zníženie stresu✅
 • 📢+Zľava až 10%
  (Vložte bezstresu do objednávky)

stressfix 2 balenia cena

 • 89.9/dve balenia
 • 120 tabletiek
  ☑️-Psychická pohoda
  ☑️-Uvoľnenie
  ☑️-Oddialenie ejakulácie
  lepší spánok a zníženie stresu✅
 • 📢+Zľava až 10%
  (Vložte bezstresu do objednávky)

stressfix 3

 • 124,9/tri balenia
 • 180 tabletiek
  ☑️-Psychická pohoda
  ☑️-Uvoľnenie
  ☑️-Oddialenie ejakulácie
  lepší spánok a zníženie stresu✅
 • 📢+Zľava až 10%
  (Vložte bezstresu do objednávky)

Ako pôsobia zložky doplnku StressFix?

Vzhľadom na bohatý obsah vitamínov a minerálnych látok môžeme hovoriť o širokej škále účinkov podporujúcich celkovú psychickú vitalitu človeka. Výživový doplnok StressFix je živým príkladom toho, ako nám môže príroda pomáhať. Jednou z výhod StressFixu je aj to, že je založený čisto na prírodnej báze, čo mu pridáva na hodnote. Jednotlivé látky, ktoré sú obsiahnuté v kapsuliach StressFix so sebou výborne interagujú a neprinášajú užívateľovi žiadne vedľajšie účinky. Samozrejme, pri predpoklade, že bude dodržaná denná odporúčaná dávka.

Každý jeden extrakt z liečivých rastlín má svoje pozitívne účinky na stav našej psychiky. Ak sa k tomu pridajú ďalšie vitamíny a minerálne látky, vytvorí sa zhluk skvelých účinkov na organizmus, ktorými sa nemôže pochváliť akýkoľvek výživový doplnok na trhu.

Medovka lekárska

medovka

Medovka lekárska alebo „Melissa officinalis“ je liečivá rastlina, ktorá bežne rastie aj v našich zemepisných šírkach. Je známa nielen svojimi priaznivými účinkami na fyzické zdravie, ale i na to psychické. Obsahuje množstvo zdraviu prospešných látok, ku ktorým patria flavonoidy, bioflavonoidy, silice, kyselina rozmarínová, kyselina kávová, kyselina oleanolová či vitamíny B1, B2, B3 a C. Medovka lekárska sa môže pýšiť ideálnym zložením látok, ktoré pozitívne vplývajú na viaceré oblasti nášho tela. Môže sa pochváliť nasledujúcimi účinkami:

 • podpora imunity
 • pomoc pri nespavosti
 • upokojenie organizmu
 • pomoc pri migrénach
 • tlmenie nervozity
 • prevencia pred mnohými ochoreniami
 • dodávanie energie
 • boj proti depresiám
 • zlepšovanie nálady
 • zmierňovanie symptómov Alzheimerovej choroby
 • znižovanie vysokého krvného tlaku

Túto rastlinu je možné využiť v rôznych formách, pričom výživový doplnok StressFix efektívne využíva jej najsilnejšiu formu, ktorou je extrakt alebo výťažok. Výťažky z medovky sú veľmi nápomocné pre zdravie psychiky, čo sa určite prejaví aj na vašom sexuálnom zdraví. Vyzdvihli by sme hlavne navodzovanie dobrej nálady, jej upokojujúce účinky a dodanie energie, ktoré vám pri milovaní privodia uvoľnenú a príjemnú atmosféru.

Levanduľa lekárska

levanduľa lekárska

O skvelé obohatenie a doplnenie účinkov doplnku stravy StressFix, sa stará aj známa liečivá rastlina Levanduľa lekárska, ktorej latinský názov znie „Levandula angustifolia“. Účinky Levandule lekárskej, a teda zároveň aj doplnku StressFix, sú naozaj čarovné. Silu tejto rastliny poznali a intenzívne využívali už staršie generácie. Ako pôsobí Levanduľa lekárska na naše psychické zdravie?

 • zlepšovanie psychickej odolnosti a vitality
 • udržiavanie dobrej nálady
 • upokojujúce účinky na centrálny nervový systém
 • boj proti bolestiam hlavy

Ako sa tieto účinky prejavia v posteli? Psychická vitalita je nevyhnutnou vlastnosťou pre dosiahnutie zdravej erekcie. V tejto súvislosti je dôležité podotknúť, že pokojná myseľ, ktorú levanduľa zabezpečí, sa taktiež podpíše pod váš sexuálny zážitok.

Valeriána lekárska

valeriána lekárskaValeriána lekárska alebo „Valeriana officinalis“ je jedna z najliečivejších rastlín, aké vo voľnej prírode nájdeme. Naša psychika jednoducho potrebuje využiť účinky Valeriány lekárskej, pretože ovplyvňuje tzv. GABA receptory. GABA receptory sú neurotransmitery, teda látky (aminokyseliny) pomáhajúce regulovať nervové signály v mozgu medzi bunkami. Znižuje ich dráždivosť, čo sa prejavuje pokojnejšou psychikou. Tieto účinky pocítite hlavne vo vašej spánkovej hygiene. Ako inak nám však ešte valeriána, ktorá je zahrnutá v doplnku StressFix, pomáha?

 • znižovanie stresu
 • znižovanie vnútorného napätia a únavy
 • eliminácia bolesti hlavy a migrén
 • upokojujúce účinky na nervy a srdce
 • zmierňovanie symptómov depresívnych stavov a úzkosti
 • pomoc pri epilepsii
 • liečba chronickej únavy
 • pomoc pri nesústredenosti a hyperaktivite

Ako môžete vidieť, Valeriána lekárska pôsobí na množstvo oblastí psychiky. Zabudnúť však nemožno ani na jej účinky, ktoré sa v konečnom dôsledku prejavia na sexuálnom zdraví človeka. Bez celkovej duševnej pohody a pokojnej mysle, by sme si nevedeli a nemohli vychutnať ani náš intímny život na 100%. Výživový doplnok StressFix vám dokáže byť nápomocný aj pri problémoch s dosiahnutím orgazmu, ktorý vo veľkej miere závisí od psychického rozpoloženia. Väčšina jedincov, ktorí trpia problémom dosiahnutia orgazmu, sa nemôže stážovať na fyzické problémy, keďže orgazmus je vo veľkej miere psychickou záležitosťou.

Stres, napätie či únava, ktoré valeriána dokáže odstraňovať, by boli v prípade neschopnosti dosiahnuť orgazmus, len kontraproduktívne.

stressfix 1 cena

 • 48.9/balenie
 • 60 tabletiek
  ☑️-Psychická pohoda
  ☑️-Uvoľnenie
  ☑️-Oddialenie ejakulácie
  lepší spánok a zníženie stresu✅
 • 📢+Zľava až 10%
  (Vložte bezstresu do objednávky)

stressfix 2 balenia cena

 • 89.9/dve balenia
 • 120 tabletiek
  ☑️-Psychická pohoda
  ☑️-Uvoľnenie
  ☑️-Oddialenie ejakulácie
  lepší spánok a zníženie stresu✅
 • 📢+Zľava až 10%
  (Vložte bezstresu do objednávky)

stressfix 3

 • 124,9/tri balenia
 • 180 tabletiek
  ☑️-Psychická pohoda
  ☑️-Uvoľnenie
  ☑️-Oddialenie ejakulácie
  lepší spánok a zníženie stresu✅
 • 📢+Zľava až 10%
  (Vložte bezstresu do objednávky)

Slncovka kalifornská

slncovka kalifornskáSlncovka kalifornská, latinsky „Eschscholzia californica“ je ďalšia z rastlín, ktorej pozitívny dopad na psychické zdravie človeka využíva aj výživový doplnok StressFix. Slncovka kalifornská je síce pôvodom z Kalifornie, no dopestovať si ju môžete aj u nás. Jej účinky majú priaznivý vplyv nielen na nespavosť, ale i na depresívne stavy, úzkosť či nervové vypätie. Ak máte problém s koncentráciou či pamäťou, rozhodne vám môže pomôcť StressFix. Slncovka je vhodná na užívanie aj pre ľudí vo vyššom veku, keďže sa, okrem iného, podieľa aj na zlepšovaní intelektuálnej kapacity.

Medzi ďalšie zaručené účinky tejto liečivej byliny patria:

 • sedatívne účinky
 • antispazmatické vlastnosti
 • analgetické vlastnosti
 • antimikrobiálne účinky
 • znižovanie vysokej telesnej teploty
 • znižovanie rýchleho pulzu
 • liečba trvalého spastického kašľa

Vzhľadom na jej priaznivé účinky na nervové a psychické vypätie nájde výživový doplnok StressFix uplatnenie vo zvyšovaní kvality sexuálneho života a aj v navodzovaní príjemného pocitu pohody počas intímnych aktivít. Máte problém s predčasnou ejakuláciou? Vedeli ste, že vo veľkej miere je za tento problém zodpovedný aj psychický nepokoj a stres? Účinky Slncovky kalifornskej vám s touto oblasťou pomôžu. Zdravé psychické naladenie je základom každej aktivity, teda aj tej sexuálnej.

Mučenka opletavá

mučenka opletaváMučenka opletavá alebo oficiálne „Passiflora incarnata“ predstavuje rastlinu typickú krásnym kvetom s bledomodrým až fialovým sfarbením. Táto rastlina za normálnych okolností kvitne iba jeden deň. Nič to však nemení na tom, že očarí nielen svojou krásou, ale aj svojimi blahodarnými účinkami na ľudský organizmus. Účinky mučenky sú širokospektrálne, nie sú zamerané iba na riešenie už existujúcich problémov, ale pôsobia aj preventívne. Rastlina obsahuje pomerne veľké množstvo prospešných látok, ktoré sa podpisujú pod jej pozitívny vplyv.

Výživový doplnok StressFix sa aj vďaka účinkom Mučenky opletavej, môže pochváliť aj týmito vlastnosťami:

 • upokojovanie nervového systému
 • znižovanie príznakov krátkodobého a dlhodobého stresu
 • podpora kvality spánku
 • znižovanie bolestivých migrén
 • redukcia príznakov depresie
 • eliminácia symptómov menopauzy
 • priaznivý účinok na kŕče počas menštruácie
 • znižovanie krvného tlaku
 • pomoc pri kardio-vaskulárnych problémoch

Možno by ste neverili, ale zázračné účinky Mučenky opletavej a doplnku StressFix, vám v konečnom dôsledku dokážu pomôcť i pri problémoch v intímnom živote. Môže zvýšiť chuť na sex, teda podporiť libido či potlačiť sexuálne nechutenstvo u žien, tzv. frigiditu, ktoré sú hlboko zakorenené v našej hlave. Možno sa na prvý pohľad zdá, že ide o fyzické problémy, no pravdou je, že je za to zodpovedné naše psychické rozpoloženie, ktoré dokáže mučenka dostať do rovnováhy, čo istotne pocítite aj pri postupnom vytrácaní sa spomínaných problémov.

Vitamín B2 (riboflavín)

Vitamín B2 je jeden z vitamínov z rady b-komplexu, ktorý sa rozpúšťa vovitaminb 2vode. V rámci zloženia StressFixu zastupuje dôležitú úlohu, pretože je nevyhnutný pre správne fungovanie nervového systému. Je dôležitý aj v čase tehotenstva, pretože vďaka nemu sa v tele efektívne využíva vitamín B6 a B9, známy aj ako kyselina listová. Tento vitamín sa bežne nachádza v potrave. Najlepším zdrojom B2-ojky je spirulina, rôzne druhy čili papriky, koriander, mäta, huba shiitake, petržlen, kozí syr, srvátka, mandle, sója. V 4 tabletkách StressFixu sa nachádza 1,2 mg, čo súhlasí s dennou odporúčanou dávkou dospelého človeka, ktorá sa pohybuje od 1,1 – 1,4 mg.

Prečo je dôležité prijímať vitamín B2?

 • fungovanie nervového systému 
 • dopĺňanie energie
 • antioxidančné účinky
 • premena vitamínu B6 a B9
 • podpora telesného rastu
 • metabolizovanie látok z potravy
 • zmierňovanie migrény
 • tvorba hemoglobínu

stressfix 1 cena

 • 48.9/balenie
 • 60 tabletiek
  ☑️-Psychická pohoda
  ☑️-Uvoľnenie
  ☑️-Oddialenie ejakulácie
  lepší spánok a zníženie stresu✅
 • 📢+Zľava až 10%
  (Vložte bezstresu do objednávky)

stressfix 2 balenia cena

 • 89.9/dve balenia
 • 120 tabletiek
  ☑️-Psychická pohoda
  ☑️-Uvoľnenie
  ☑️-Oddialenie ejakulácie
  lepší spánok a zníženie stresu✅
 • 📢+Zľava až 10%
  (Vložte bezstresu do objednávky)

stressfix 3

 • 124,9/tri balenia
 • 180 tabletiek
  ☑️-Psychická pohoda
  ☑️-Uvoľnenie
  ☑️-Oddialenie ejakulácie
  lepší spánok a zníženie stresu✅
 • 📢+Zľava až 10%
  (Vložte bezstresu do objednávky)

Vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid)

vitamin b 6

V StressFixe nájdete celý rad vitamínov z kategórie B-komplex, čo predstavuje unikátne zloženie, nakoľko tieto vitamíny spolu úzko spolupracujú a jedine spolu dokážu efektívne optimalizovať nervový systém človeka. Ďalším vitamínom je vitamín B6, ktorý sa nazýva aj ako pyridoxín a hovorí sa mu haj ženský vitamín. Dôvodom je, že reguluje hormonálnu hladinu v krvi, čo je žiadúce pri ženách v prechode a počas menštruácie. Toto vyvažovanie spôsobuje zmiernenie náladovosti. Okrem toho B2 je nevyhnutný na správne fungovanie vyše 100 enzýmových reakcií. Má podiel aj na stabilizovaní dobrej nálady a keďže reguluje aj tvorbu serotonínu (hormónu šťastia), melatonínu (hormónu spánku) a norepinefrínu/noradrenalínu (hormónu stresu a adrenalínu), prispieva ku kvalitnému spánku. Vitamín nájdeme v pekárenských kvasniciach, hydinovom mäso, v červenom mäso, v rybách, banánoch, avokáde, špenáte, v slnečnicových semienkach, vajciach… Vedeli ste, že najbohatším zdrojom vitamínu B6 sú pivovarské kvasnice? Možno aj to je dôvod, prečo sa po pive dobre zaspáva. Denná dávka vitamínu B6 je 1,5 – 2 mg, čo vďaka užívaniu StressFixu hravo zvládnete, nakoľko sa v ňom nachádza 2,2 mg B6.

 

Aké účinky má vitamín B6?

 • regulácia nálady
 • krvotvorba
 • doplnenie energie a vitality
 • prevencia psychických porúch
 • budovanie a obnova svalov
 • metabolizovanie potravy
 • kvalitný spánok

Vitamín B9 (kyselina listová)vitamin b9

B9 poznajú najmä tehotné ženy. Ide totiž o nevyhnutný vitamín na eliminovanie a prevenciu vrodených vývinových porúch bábätka. V súvislosti so StressFixom je vitamín B9 zastúpený kvôli podpore produkcii hormónov šťastia, stabilite nálady a podporuje kvalitný spánok v zmysle rýchlejšieho a pokojnejšieho zaspávania, bez častého budenia sa. Tieto faktory ovplyvňujú aj sústredenie sa, pozornosť a kognitívne funkcie. Vitamín sa bežne nachádza v zelenej listovej zelenine, v pečeni, v mliečnych produktoch, v celozrnných pekárenských produktoch, v rôznych druhov orechov, v banánoch, pomarančoch… Denný odporúčaný príjem kyseliny listovej je od 400 do 600 mcg, čo taktiež vďaka užívaniu StressFix doplníte, keďže denná dávka obsahuje 423 mcg. 

Prečo dopĺňať vitamín B9?

 • podpora dobrej nálady
 • podpora krvotvorby
 • prevencia kardiovaskulárnych ochorení
 • zvýšená koncentrácia
 • pevné kosti
 • prevencia vrodených vývinových porúch

Vitamín B12 (kyanokobalamín)vitamín b12

Posledným vitamínov z kategórie B, ktorý je obsiahnutý v StressFixe, je vitamín B12. Je o ňom známe, že metabolizuje sérotonín, ktorý je zodpovedný za psychický stav, nakoľko reguluje náladu. Preto jeho nedostatok môže viesť až k vzniku depresií. Ide aj o životabudič, telu dodáva energiu a vitalitu a tak úspešne bojuje proti psychickej i fyzickej únave. Podporuje zdravie srdca a ciev a je výborným preventívnym prostriedkom anémie. V potravinových zdrojoch ho nájdeme najmä v pečienke, v hovädzom mäse, v mliečnych výrobkoch, vo vajciach, v rybách. Denná odporúčaná dávka sa pohybuje od 2,4 až 2,6 mcg, no v 4 kapsliach StressFix je ho dvojnásobné množstve (4 mcg), čo nie je žiadny problém, nakoľko sa vitamín B12 neukladá v tele, čo nevedie k žiadnym vedľajším účinkom, čo potvrdilo aj niekoľko výskumov.

Účinky vitamínu B12

 • prevencia anémie
 • podpora nervového systému
 • prevencia nechutenstva
 • vitalita a energia
 • metabolizovanie potravy
 • správny telesný rast
 • zdravé kosti
 • zmiernenie depresívnych stavov

Vitamín D3 (cholekalciferol)vitamin d3

O vitamíne D je známe, že sa získava prirodzene zo slnka, no nie je vitamín D ako vitamín. Totiž existujú 3 formy vitamínu D a práve D3 je ten, ktorý sa stará o dobrú náladu, ale aj energiu. Určite ste si sami všimli, že počas slnečných dní, cez leto, máte oveľa lepšiu náladu a cítite sa energickejšie, ako v zimné tmavé mesiace. Okrem toho svoju nezastupiteľnú funkciu zohráva aj v kostiach. Stará sa o husté a pevné kosti a podporuje vstrebávanie vápnika. Nájdeme ho aj v potravinách, napr. v treščej pečeni, v sardinkách, v lososy, v tuniakovi, makrele, kaviári, v mlieku, vajciach. Denná odporúčaná dávka je 600 UI, čo je presne také iste množstvo, ako sa nachádza v StressFixe. 

Prečo je vitamín D dôležitý?

 • duševná pohoda
 • regulácia krvného tlaku
 • energia a vitalita
 • podpora imunitného systému
 • zdravé kosti
 • prevencia proti rôznym druhom rakoviny

Vitamín E (DL-alfa-tokoferolacetát)vitamin e

Vitamín E určite pozná takmer každá dáma. Dôvod je ten, že ide o vitamín, ktorý spomaľuje starnutie, čím prispieva k mladistvému vzhľadu. Je to totiž siný antioxidant, ktorý udržuje bunky v dobrej kondícii. Dokáže vyhladzovať vrásky, preto sa nachádza v mnohých krémoch proti vráskam, v korekčných telových krémoch a pod. V kondícii udržiava aj telo, ktoré sa jeho vplyvom cíti energickejšie, čo určite oceníte aj v intímnej oblasti. Navyše, ide o tzv. protirakovinový vitamín, ktorý sa stará aj o srdcovo-cievny systém. Práve priechodné cievy ovplyvňujú aj erekciu muža a prekrvenie panvového dna u žien. Zdroje vitamínu E predstavujú rôzne semienka a oleje z nich, oriešky, pšeničné klíčky, špenát, brokolica, avokádo, kivi, mango. Denná odporučená dávka vitamínu E sa pohybuje od 10 do 15 mg, no a v StressFixe sa nachádza v množstve 10 mg.

Ďalšie účinky vitamínu E:

 • regulácia cholesterolu
 • protirakovinové účinky
 • podpora zraku
 • zlepšenie kognitívnych schopností
 • energia a vitalita
 • omladzujúce účinky
 • hojenie rán
 • podpora liečby kožných problémov

Horčík (magnézium)magnézium bysglycinát

Horčík alebo magnézium je minerál, ktorý je pre psychický život nesmierne dôležitý. Jeho nedostatok súvisí aj so vznikom neurotetánie, ktorou trpí značná časť už mladej populácie ľudí. Horčík existuje v rôznych formách, no najefektívnejšou pre ľudské telo, je bisglycinát horečnatý. Ten ako jediný má biologickú vstrebateľnosť a využiteľnosť až 80%. Smutné je, že ho skoro v žiadnom doplnku v tejto forme nenájdete. Dobrou správou pre vás však je, že v StressFixe sa v tejto forme nachádza až v množstve 200 mg. V potravinových zdrojoch ho nájdete v ďatľoch, banánoch, v mandliach, špenáte, šošovici, hrachu, vo varenom kuracom mäse, v tuniakovi, v rôznych druhoch orechov… Je dôležité však podotknúť, že z jedla nikdy neprijmete dostatočné množstvo magnézia. 

Prečo užívať magnézium?

 • fyzický výkon
 • energia a vitalita
 • budovanie svalovej hmoty a regenerácia
 • kvalitný spánok
 • zdravé srdce
 • lepšia nálada
 • stabilne dobrý psychický stav
 • uvoľnenie a upokojenie
 • správne metabolizovanie potravy
 • proti-kŕčovité účinky
 • správny svalový tonus
 • komplexná podpora nervového systému 

Zinokzinok glycinat

Zinok je minerál, ktorý sa často spája so zdravými vlasmi a nechtami, ale pravdou je, že tieto účinky sú nič v porovnaní s tým, čo všetko ovplyvňuje v ľudskom tele. Ide totiž o najzastúpenejší minerál v tele človeka. Jednou z hlavných funkcií je spolutvorba na kolagéne, ktorý je dôležitý pre vlasy, pokožku, nechty a kosti, či kĺby. V StressFixe sa nachádza z jediného prostého dôvodu, ktorým je jeho schopnosť regulovať náladu a zabraňovať depresívnym stavom. Mimochodom, vedeli ste, že jeho nedostatok spôsobuje neplodnosť? Medzi potravinové zdroje zinku patria ustrice, klíčky, tekvicové, makové a sezamové semienka, hovädzie mäso, jahňacia a bravčová pečeň, ovos, orechy, horká čokoláda… Denná odporúčaná dávka zinku je 11 mg a v StressFixe sa nachádza v množstve 12 mg. 

Účinky zinku:

 • antioxidančné účinky
 • posilnenie imunity
 • dobrá nálada 
 • lepšie kognitívne funkcie
 • pevnejšie nechty, vlasy
 • prevencia proti depresii
 • protiaknózne účinky
 • dobrý metabolizmus a rýchle trávenie
 • podpora plodnosti

Železoželezo

Železo je najdôležitejší minerál pre krvotvorbu. Vďaka nemu vznikajú červené krvinky, hemoglobín (červené krvné farbivo), ktoré je dôležité na okysličovanie orgánov. Bez neho by nedochádzalo k správnemu okysličovaniu a orgány by nefungovali správne. Od toho sa odvíja aj imunitný systém. Nedostatok železa sa prejavuje na búšení srdca, chorobnej únave, studených končatinách, riedkych vlasoch, slabých nechtoch, labilnej nálade a slabej psychike. Nedostatok môže byť zodpovedný aj za neplnohodnotný sexuálny život a neplodnosť, nakoľko pohlavné orgány nie sú dostatočne okysličené. Prirodzenými zdrojmi železa sú morské plody, pečeň a vnútornosti, červené a morčacie mäso, špenát, strukoviny, tekvicové semienka, brokolica, horká čokoláda… Odporúčaná denná dávka železa je 8 až 20 mg a v StressFixe ho nájdete v množstve 6 mg.

Účinky železa:

 • tvorba hemoglobínu
 • podpora imunity
 • plodnosť
 • budovanie svalovej hmoty a regenerácia
 • sila, energia a vitalita
 • správny rast a vývin dieťatka počas tehotenstva
 • prevencia anémie (chudokrvnosti)

StressFix a recenzie

Pozrite si skúsenosti niektorých užívateľov a vplyv StressFixu na ich zdravie a psychiku:

skusenosti ľudí

Na Modrom koníkovi sa dočítate

modrý konik skusenosti 1

modrý konik skusenosti 2

Cena a balenie

Výživový doplnok StressFix si môžete zakúpiť v internetovom obchode na oficiálnej stránke predajcu, pričom máte na výber z niekoľkých výhodných balíčkov:

Iba málokedy sa stretneme s tak kvalitným produktom ako je StressFix. Ak teda pociťujete nervozitu, úzkosť či stres pred sexuálnym stykom a neustále zlyhávate v posteli – tak určite neváhajte a objednajte si ho už teraz.

TIP- Získajte StressFix s kupónom mínus 10 % – bezstresu [wp-svg-icons icon=“arrow-up-right“ wrap=“i“]

3 balenia sú so zľavou a kupónom až 33,39 eur! – Chcem StressFix 3x

StressFix – užívanie a dávkovanie

Účinok sa dostaví už 30-60 minút od požitia na ľahší žalúdok.
Užívanie StressFixu je vysoko flexibilné. Denne môžete užiť 1 až 4 kapsuly, pričom 4 kapsuly predstavujú maximálnu dennú dávku, ktorú sa neodporúča prekračovať, kvôli možnému výskytu vedľajších účinkov. Kapsuly je potrebné zapiť dostatočným množstvom čistej vody.

Ako užiť StressFix v prípade, že:

 • 🤦budete v nasledujúcom období vystavovaní intenzívnej psychickej záťaži: po dobu minimálne 3-7 dní, odporúčame užívať 4 kapsuly denne – pokiaľ je to možné, 2 kapsuly ráno a 2 večer
 • 🛏️trpíte problémami so spánkom: môžete užiť plnú dávku (4 kapsuly) v priebehu večerných hodín, približne 30 min. pred spánkom. Podotýkame, že 4 kapsuly sú aj maximálna denná dávka, takže ak užívate 4 kapsuly pred spánkom, v priebehu dňa si už StressFix nedávajte.
 • 💥prežívate stresové obdobie, prípadne trpíte úzkosťou alebo príznakmi psychických porúch: na zmiernenie týchto príznakov je vhodné užiť plnú dennú dávku (4 kapsuly)ráno.

Kde kúpiť?

StressFix si môžete zakúpiť na oficiálnej stránke predajcu, ale aj na mall.sk. 

Mnoho ľudí hľadá StressFix aj na heureka.sk, ale na tomto portály sa nenachádza. Dôvodom je to, že heureka.sk väčšinou nepropaguje e-shopy, ktoré ponúkajú len 1 produkt.

Lekáreň dr max StressFix neponúka, a vôbec, nenachádza sa v žiadnej lekárni. Je to len kvôli tomu, aby sa zachovala jeho pôvodná cena. Lekárne si totiž zvyknú za propagáciu produktu niečo účtovať navyše, ale možno v budúcnosti, sa ocitne aj vo vašej lekárni.

Krok za krokom ako objednať StressFix

eshop stressfix kupón

Objednanie StressFixu je mimoriadne intuitívne,  ale aby ste si boli 100% istý, že konáte správne, ponúkame krok za krokom ako postupovať:

 1. Kliknite TU. Otvorí sa vám oficiálna stránka a hneď na prvej strane hore na vás svieti okienko🛒 Kúpiť teraz, ktoré je potrebné zakliknúť.
 2. Otvorí sa vám ďalšia stránka, v ktorej vidíte balenie StressFix a cenu za balenie. V prípade, že chcete viac balení💊 ako jedno, v okienku, kde vidíte číslo 1 zakliknete symbol + alebo – a svoju voľbu potvrdíte zakliknutím Pridať do košíka. Myslite na to, že pri objednávke viacero balení, ušetríte. 
 3. Vpravo hore sa vám na mieste nákupného košíka zobrazí obsah košíka. Ak si želáte pokračovať v objednávke alebo si skontrolovať košík, pridržte kurzor myši na košíku a vyberte si z dvoch možností: Pozrieť košík alebo Zaplatiť.
 4. Po zakliknutí Zaplatiť budete presmerovaní na detail platby. V prípade, ak máte kupón, zadáte ho do priestoru na to určenom a zakliknete Použiť kupón.
 5. Vyplníte vaše údaje, ktoré sú nevyhnutné na správne odoslanie a doručenie objednávky. Nemajte obavy, vaše údaje sú v súlade s GDPR (Všeobecné nariadenie na ochranu osobných údajov) a budú použité čisto len na účely doručenia zásielky.
 6. Po prerolovaní smerom dolu si vyberiete spôsob dopravy a metódu zaplatenia. Môžete platiť až pri prevzatí objednávky, tzv. dobierka alebo kreditnou kartou💳.
 7. Ak ste si zvolili kreditnú kartu, už vám zostáva len jediný krok a to zakliknúť Objednať s povinnosťou platby.
 8. Po zaplatení Vám príde potvrdzujúci email a o 3 dni máte StressFix u vás doma.

Ak by ste mali s objednávkou problémy, poprípade máte iné otázky ohľadne StressFixu, neváhajte a kontaktujte centrum StressFix buď formou emailu: info@stressfix.sk alebo zavolajte na +421 902 815 737

StressFix – vedľajšie účinky a upozornenia

Výživový doplnok StressFix je vďaka svojmu bohatému obsahu najdôležitejších minerálnych látok a vitamínov, naozaj unikátnym prírodným liekom na psychické zdravie človeka. StressFix ľuďom, vo veľkej miere, pomáha udržať si optimálnu psychickú vitalitu. Je to skutočne univerzálny prostriedok, ktorý nielen zmierňuje príznaky stresu, depresií, úzkostných stavov či psychických porúch, ale taktiež pomáha zlepšovať pocit psychickej pohody a uvoľnenia, čo sa odrazí aj na vašom sexuálnom zdraví.

StressFix pomáha ľuďom odstrániť stres a psychický tlak, nepokoj či neschopnosť koncentrácie. Keďže sa jedná o faktory, ktoré sú vo väčšine prípadov zodpovedné za problémy v intímnej oblasti, StressFix môže byť nápomocný aj v tomto smere.

Prípravok StressFix, ktorý nie je viazaný na lekársky predpis, nie je vhodný pre deti do 12 rokov a ani pre tehotné a dojčiace ženy. Veľkou výhodou doplnku StressFix je to, že v prípade dodržania odporúčaného dávkovania sa vedľajšie účinky nedostavia. Citliví ľudia však môžu pociťovať uvoľnenie zvýšenou únavou a psychickým pokojom. V takýchto prípadoch je možné dávku znížiť. Vylúčiť nemožno ani alergické reakcie v prípade, ak trpíte alergiami na určitú zložku tohto produktu.

I v prípade, ak užívate antidepresíva, StressFix je pre vás vhodný, nakoľko neobsahuje známu rastlinu Ľubovník bodkovaný, ktorý je v takom prípade kontraindikovaný.

Alkoholické nápoje by sa v prípade užívania doplnku StressFix nemali konzumovať, aj keď nie sú známe žiadne interakcie s alkoholom. Mohol by sa vyskytnúť zvýšený sedatívny účinok.

Otázky a odpovede o StressFixe

ako zvýšiť hladinu testosteronu?StressFix je výživový doplnok na podporu psychického zdravia. Na trhu je už pomerne dlho, no nie každý sa s ním stretol a mal s ním priamu skúsenosť. Je teda absolútne na mieste, ak zvažujete jeho kúpu, ale stále o ňom nemáte zodpovedané dôležité otázky. Ponúkame teda rad najčastejšie kladených otázok o StressFixe spolu s odpoveďami, ktoré vám rozšíria obzor o týchto unikátnych tabletkách.

Čo je to StressFix?

StressFix je výživový doplnok založený čisto na rastlinnej báze, ktorý je určený pre ľudí od 12 rokov. Je prioritne vyvinutý na zmierňovanie psychických ochorení, problémov so spánkom, na lepšie zvládanie stresu, vďaka čomu je človek koncentrovanejší, pokojnejší, so zvýšenou energiou a vitalitou vo všetkých oblastiach života, vrátane sexuálneho života.

Kto ho vyrába?

Tabletky StressFix vyrába slovenská firma Ideal Media s.r.o. s farmaceutickým garantom.

Aké je jeho zloženie?

Zloženie StressFixu je čisto prírodné, bez chemických prísad. Nachádza sa v ňom až 14 zložiek. Z toho 5 výťažkov liečivých rastlín, 5 vitamínov a 3 minerály.

 • Rastlinné extrakty: Medovka lekárska, Levanduľa lekárska, Valeriána lekárska, Slncovka kalifornská, Mučenka opletavá
 • Vitamíny: B2, B6, B9, B12, D3, E
 • Minerály: magnézium, zinok, železo

Koľko stojí?

Základná cena StressFixu, za 1 balenie je 48,90 €. Kúpte si však 3 balenia a ušetríte. Dokonca, môžete pri kúpe 3 balení použiť kupón a ušetríte až 33,39 €. 

Aký je kupón na StressFix?

Kupón na zľavu pri objednávke StressFix 3 balenia je bezstresu.

Aké účinky má na intímny život?

StressFix pôsobí na receptory v mozgu, ktoré sú zodpovedné za reguláciu nervového systému. Tak sa telo a myseľ uvoľňuje, pričom sa telo dostáva do normálneho stavu, kedy nie je vyčerpané a unavené zo stresových situácií. Človek nadobúda energiu, cíti sa pokojnejšie, koncentrovanejšie a istejšie. To je mimoriadne dôležité pre sústredenie sa a prežitie plnohodnotného sexuálneho zážitku.

Ak je hlava a telo uvoľnené, bez pôsobenia stresu, intímne partie sú citlivejšie, nervy okamžite prenášajú informáciu z vonka do mozgu, ktorý vysiela telu impulz na vyššie prekrvenie intímnych partií. Počas sexuálnych radovánok je človek aktívnejší, vrchol sa dosahuje rýchlejšie a je intenzívnejší. 

Mimoriadne účinkyna frigidné (sexuálne chladné) ženy, ktoré majú so sexom a nízkym libidom častejšie problém ako muži.

 • zvýšenie libida
 • vyššia nervová senzitivita
 • lepšie prekrvenie intímnych partií
 • lepší výkon
 • ľahšie dosiahnutie orgazmu
 • intenzívny sexuálny zážitok v podobe extra precíteného orgazmu

Ako sa dávkuje a užíva?

StressFix sa môže dávkovať v maximálnom množstve 4 kapsuly denne, ktoré je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody. Samozrejme, že môžete užiť aj 1 kapsulu denne, ak vám to stačí. Vašu dennú dávku, ktorá vám vyhovuje, môžete užiť buď v priebehu dňa postupne, alebo naraz, napr. pred spaním.

Pre koho nie je určený?

Obmedzenia v užívaní sa týkajú len detí do 12 rokov, pre ktoré sa neodporúča StresFix užívať a pre tehotné a dojčiace ženy. 

Môžem užívať StressFix, ak užívam lieky na depresiu?

Áno, môžete. Mnoho ľudí dopĺňa svoje lieky od psychiatra výživovým doplnkom StressFix, nakoľko neboli zistené žiadne interakcie s inými liekmi. Ak však máte pochybnosti, neváhajte kontaktovať centrum StressFix alebo sa poraďte so svojim lekárom. 

Môžem užívať StressFix, ak mám cukrovku?

Áno, môžete. O StressFixe nie sú známe žiadne vedľajšie účinky a negatívne vplyvy na proces liečby, ktorá súvisí s cukrovkou.

Môžem užívať StressFix, ak mám erektinú dysfunkciu?

Určite áno. Mnohým mužom práve StressFix pomohol prekonať erektilnú dysfunkciu, ktorá je zapríčinená psychickými faktormi.

4.8/5 - (9 votes)

6 komentárov

 1. Mirkoo 21. októbra 2019
  • Ján Horváth 21. októbra 2019
 2. Marečík 7. novembra 2019
 3. Ilona 27. mája 2020
  • Martina Papcunova 12. augusta 2020
   • Ján Horváth 14. augusta 2020

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+