Stimulen

Posledná aktualizácia článku:

Stimulen na prsia

Stimulen

Stimulen je výživový doplnok, ktorý sľubuje zväčšenie a spevnenie poprsia prirodzenou cestou. Je to kvôli tomu, že obsahuje látku Serenoa, ktorá sa storočia používa v prírodnej medicíne na podporu zdravého rastu a zväčšenia pŕs. Stimulen pomáha vyrovnať hladinu steroidných hormónov v ženskom organizme a tak udržiava správnu hladinu hormónov v tele.

Pôsobí aj ako prírodné afrodiziakum, potláča napätie či ovplyvňuje náladu. Tento výživový doplnok dokonca pomáha aj pri PMS (predmenštruačnom syndróme) a pri nastupujúcej menopauze.

Kto vyrába Stimulen?

dopl

Charakteristika

  • výživový doplnok na zväčšenie a spevnenie poprsia zdravou cestou
  • obsahuje bylinky Serenoa, Damiana a Dioscorea
  • zvyšuje sexuálnu túžbu
  • priaznivo pôsobí na náladu a potláča napätie
  • pomáha pri menopauze či PMS.

Zloženie

Jedna tabletka Stimulenu obsahuje serenou (50 mg), damianu (25 mg) a dioscoreu (2,5 mg). Všetky 3 látky majú prírodný pôvod. Pomocné látky: mikrokryštalická celulóza, sodná soľ (plnidlá), inulín, stearát horečnatý (plnidlo).

Stimulen – Cena a balenie

stimulen balenie

Tento výživový doplnok je v predaji iba ako 60-tabletový. V kamenných lekárňach sa dá kúpiť približne za 3 eurá. V internetových lekárňach sa cena pohybuje vyššie. Je to  od troch do piatich eur.

Aký by mal byť vplyv na zdravie

dopln

Skúsenosti žien s prípravkom

dopl

Dávkovanie

Stimulen môžu užívať všetky dospelé ženy okrem tehotných a dojčiacich žien. Tento výživový doplnok sa užíva denne v dvoch až troch tabletách. Je však potrebné, aby ste ho zapili dostatočným množstvom tekutín. Keďže jedno balenie Stimulenu obsahuje 60 tabliet, tak vám vydrží približne na 20 až 30 dní.

Aby sa dostavili očakávané účinky, tak je potrebné, aby ste tento doplnok užívali minimálne dva mesiace. Pozor, nemali by ste prekračovať odporúčanú dennú dávku.

Hodnotenie

Stimulen je prírodný výživový doplnok, ktorý by vám mal zaručiť spevnenie a zväčšenie vašich pŕs. Vďaka extraktom zo serenoi, damiany a dioscorei by malo jeho užívanie okrem zväčšenia pŕs aj upraviť problémy s menopauzou či PMS, no dokonca pomáha aj ako afrodiziakum.

Čo sa týka reakcií užívateliek, tak tie sú naozaj rôzne. Každý z nás je iný a tu sa to aj potvrdzuje. Niektoré užívateľky na sebe nezbadali žiadnu zmenu.

Dokonca ich pobolievalo podbruško, pribrali, zbadali enormný nárast chĺpkov alebo ich prsia iba pobolievali. Z toho sa dá vyhodnotiť, že to bol istý hormonálny šok. Iné ženy sú naopak so Stimulenom nadmieru spokojné. Zväčšili sa im prsia, zlepšila pleť, zvýšila sa im chuť na sex a oveľa lepšie zvládajú PMS a aj samotnú menštruáciu.

Super prsia ako náhradasuper prsia

Netrápte svoje telo plastikami a chirurgickými zákrokmi. Super Prsia dokážu formovať Vaše prsia čisto prírodne a bezbolestne!

Ďalším z hodnotení užívateliek bolo aj to, že keď Stimulen vysadili, tak sa im poprsie zmenšilo, resp. sa vrátilo na pôvodnú veľkosť. Dokonca si ich telo vytvorilo látky, ktoré sa pri opätovnom užití produktu bránili a neúčinkovali. Kvôli týmto skúsenostiam s produktom by ste mali zvážiť, či si nabúrate organizmus takýmito kvázi hormónmi.

Otázky na Stimulen

Upozornenie pri Stimulene

Prípravok Stimulen prírodný stimulant pevnosti a veľkosti poprsia je registrovaný ako doplnok strany. Nemá schválené liečivé účinky a nejde o liek. Takéto doplnky stravy preto nie sú určené ako náhrada pestrej stravy. Odporúčané dávkovanie nie je vhodné prekračovať.

Stimulen nesmú užívať ženy mladšie ako 18 rokov a tehotné a dojčiace ženy. Tento doplnok výživy nie je vhodný pre deti.

Neužívajte tento prípravok, ak ste alergický na látky Serenoa, Damiana a Dioscorea či látku, ktorú Stimulan obsahuje.

Neužívajte ho po prekročení dátumu minimálnej trvanlivosti uvedenom na obale.

Skladujte na suchom mieste, pri maximálnej teplote 25°C, mimo dosahu detí.

Nežiaduce účinky

Výrobca v príbalovom letáku Stimulenu neuvádza žiadne nežiaduce účinky ak dodržíte odporúčané dávkovanie. Je však otázne, prečo sa u osôb, ktoré prípravok užili, objavili už spomínané účinky.

Aktualne skore
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+