Stimulen

Stimulen

Stimulen na prsia

Stimulen

Stimulen je výživový doplnok, ktorý sľubuje zväčšenie a spevnenie poprsia prirodzenou cestou. Je to kvôli tomu, že obsahuje látku Serenoa, ktorá sa storočia používa v prírodnej medicíne na podporu zdravého rastu a zväčšenia pŕs. Stimulen pomáha vyrovnať hladinu steroidných hormónov v ženskom organizme a tak udržiava správnu hladinu hormónov v tele.

Pôsobí aj ako prírodné afrodiziakum, potláča napätie či ovplyvňuje náladu. Tento výživový doplnok dokonca pomáha aj pri PMS (predmenštruačnom syndróme) a pri nastupujúcej menopauze.

Kto vyrába Stimulen?

Za výrobok Stimulen je zodpovedná spoločnosť Naturvita, ktorá sídli u našich susedov – Čechov. Ide o spoločnosť, ktorá sa na trhu s výživovými doplnkami už nejaký ten čas pohybuje a na ich oficiálnej stránke nájdete kopu prírodných doplnkov, ktoré napomáhajú ľuďom v rôznych oblastiach ľudského zdravia. Čo sa týka distribúcie na Slovensku, tak v tomto smere zohráva úlohu spoločnosť HAPPY TRADE spol. s. r. o. so sídlom vo Zvolene.

Portfólio spoločnosti Naturvita je relatívne bohaté, pričom sa zameriavajú aj na doplnky na obohatenie organizmu vitamínmi, minerálmi a inými dôležitými látkami. Stránka spoločnosti Naturvita pôsobí príjemne a dá sa v nej pohodlne pohybovať. Myslíme si, že v tomto smere má Naturvita našliapnuté dobre, čo iba potvrdzuje, že ide o serióznu spoločnosť.

Charakteristika

  • výživový doplnok na zväčšenie a spevnenie poprsia zdravou cestou
  • obsahuje bylinky Serenoa, Damiana a Dioscorea
  • zvyšuje sexuálnu túžbu
  • priaznivo pôsobí na náladu a potláča napätie
  • pomáha pri menopauze či PMS.

Zloženie

Jedna tabletka Stimulenu obsahuje serenou (50 mg), damianu (25 mg) a dioscoreu (2,5 mg). Všetky 3 látky majú prírodný pôvod. Pomocné látky: mikrokryštalická celulóza, sodná soľ (plnidlá), inulín, stearát horečnatý (plnidlo).

Stimulen – Cena a balenie

stimulen balenie

Tento výživový doplnok je v predaji iba ako 60-tabletový. V kamenných lekárňach sa dá kúpiť približne za 3 eurá. V internetových lekárňach sa cena pohybuje vyššie. Je to  od troch do piatich eur.

Aký by mal byť vplyv na zdravie

Ak si kladiete otázku, v čom a akým spôsobom dokáže byť Stimulen užitočný v oblasti ľudského zdravia, tak ste na správnom mieste. Poďme sa spoločne pozrieť na jeho údajné priaznivé účinky na ženský organizmus a na to, vďaka čomu za ne vďačíme.

Stimulen by mal ženám zabezpečiť pohodlne prežité a bezproblémové obdobie menopauzy, pričom sa zameriava najmä na znižovanie výskytu príznakov s ňou spojenými. Častokrát sa jedná najmä o návaly tepla, nadmerné potenie, nepokoj, nervozitu a podráždenie. Práve tieto ťažkosti by mala odstraňovať bylinka menom discorea villosa, ktorá je obsiahnutá v prípravku Stimulen.

Vedeli ste o tom, aké účinky by mala mať damiána pravá, ktorá je taktiež obsiahnutá vo výživovom doplnku Stimulen? Turnera diffusa, ako sa jej po latinsky hovorí, disponuje vysoko pozitívnymi vplyvmi na vaše sexuálne zdravie, čím prispieva k zachovaniu zdravého sexuálneho a zároveň partnerského života. Okrem iného táto rastlina disponuje údajne aj schopnosťou odburávania stresu, čo sa podpíše na vašej duševnej pohode, a tiež podporuje kognitívne schopnosti. Posledným pozitívnym účinkom, ktorý výrobca udáva, je kontrola telesnej hmotnosti.

Rad priaznivých účinkov prípravku Stimulen uzatvára udržiavanie normálnych funkcií reprodukčného systému u žien, pričom za tento účinok je zodpovedná známa liečivá bylinka menom serenoa repens, ktorá predstavuje tretiu bylinnú zložku tohto výživového doplnku.

Celkové účinky by sa teda mali prejaviť najmä v oblasti sexuálneho zdravia a psychickej pohody, ktorá je v živote veľmi dôležitá. Okrem iného by mali všetky zložky zabezpečovať aj optimálnu hladinu steroidných hormónov v tele ženy, čo by sa malo odraziť aj na raste poprsia a zlepšovaní pevnosti prsného tkaniva.

Skúsenosti žien s prípravkom

Stačí si prelistovať pár internetových fór, prípadne otvorených diskusií na tému Stimulen a hneď zistíte, aké sú hodnotenia a recenzie na doplnok stravy pre ženy Stimulen. Väčšina žien, čo Stimulen vyskúšala, tvrdí, že účinok nárastu poprsia sa u dostavil, no po vysadení tabliet sa opäť vytratil. Mnohé ženy však spomínajú, že tento doplnok stravy vykazoval nežiaduce vedľajšie účinky, ako je napríklad nevoľnosť či bolesti v podbrušku. Ak sa pýtate, ako nastal nárast poprsia, tak užívateľky tvrdia, že prsia sa akoby naliali a boli aj citlivejšie a bolestivejšie. Po vysadení tohto výživového doplnku prsia opäť ,,spľasli” a pri opätovnom užívaní už vôbec nerástli.

Stretnete sa však aj s vysoko pozitívnymi recenziami, avšak tieto nám pripadajú veľmi podozrivé, keďže ide o veľký kontrast oproti väčšine recenzií. Pravdepodobne sú takéto priaznivé recenzie písané niekým, kto chce prípravok predať a netreba sa nechať oklamať.

Dávkovanie

Stimulen môžu užívať všetky dospelé ženy okrem tehotných a dojčiacich žien. Tento výživový doplnok sa užíva denne v dvoch až troch tabletách. Je však potrebné, aby ste ho zapili dostatočným množstvom tekutín. Keďže jedno balenie Stimulenu obsahuje 60 tabliet, tak vám vydrží približne na 20 až 30 dní.

Aby sa dostavili očakávané účinky, tak je potrebné, aby ste tento doplnok užívali minimálne dva mesiace. Pozor, nemali by ste prekračovať odporúčanú dennú dávku.

Hodnotenie

Stimulen je prírodný výživový doplnok, ktorý by vám mal zaručiť spevnenie a zväčšenie vašich pŕs. Vďaka extraktom zo serenoi, damiany a dioscorei by malo jeho užívanie okrem zväčšenia pŕs aj upraviť problémy s menopauzou či PMS, no dokonca pomáha aj ako afrodiziakum.

Čo sa týka reakcií užívateliek, tak tie sú naozaj rôzne. Každý z nás je iný a tu sa to aj potvrdzuje. Niektoré užívateľky na sebe nezbadali žiadnu zmenu.

Dokonca ich pobolievalo podbruško, pribrali, zbadali enormný nárast chĺpkov alebo ich prsia iba pobolievali. Z toho sa dá vyhodnotiť, že to bol istý hormonálny šok. Iné ženy sú naopak so Stimulenom nadmieru spokojné. Zväčšili sa im prsia, zlepšila pleť, zvýšila sa im chuť na sex a oveľa lepšie zvládajú PMS a aj samotnú menštruáciu.

Super prsia ako náhradasuper prsia

Netrápte svoje telo plastikami a chirurgickými zákrokmi. Super Prsia dokážu formovať Vaše prsia čisto prírodne a bezbolestne!

Ďalším z hodnotení užívateliek bolo aj to, že keď Stimulen vysadili, tak sa im poprsie zmenšilo, resp. sa vrátilo na pôvodnú veľkosť. Dokonca si ich telo vytvorilo látky, ktoré sa pri opätovnom užití produktu bránili a neúčinkovali. Kvôli týmto skúsenostiam s produktom by ste mali zvážiť, či si nabúrate organizmus takýmito kvázi hormónmi.

Otázky na Stimulen

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Kde kúpim Stimulen tabletky?

Tabletky Stimulen sú dostupné voľne bez lekárskeho predpisu v každej lepšej lekárni. Zakúpiť si tento doplnok stravy môžete aj z pohodlia domova, keďže nájdete mnoho e-shopov zameraných na prírodné doplnky stravy a zdravý životný štýl, ktoré Stimulen predávajú.

Aká je cena?

Cena prípravku Stimulen pôsobí veľmi lákavo, avšak môže vzbudzovať negatívne predsudky o tom, že sľubované účinky nebudú namieste. Balenie obsahujúce 60 tabliet dokážete zakúpiť už za cenu 3,50 €, čo je v porovnaní s ostatnými podobnými doplnkami stravy veľmi prijateľné. Vyskúšajte a posúďte účinky samy.

Má aj vedľajšie účinky?

Prírodné výživové doplnky sú obľúbené aj vďaka tomu, že väčšinou nemajú žiadne závažné vedľajšie účinky. Ako je na tom však Stimulen?  Viaceré ženy, ktoré ho užívali, tvrdili, že sa u nich vyskytla mierna bolesť a citlivosť poprsia, pričom výnimkou nebola ani bolesť v podbrušku. Samozrejme, výskyt nežiaducich účinkov môže byť individuálny u každej ženy.

Pomáha Stimulen na akné?

Nakoľko toto nie je priroritný účel užívania Stimulenu, recenzií na akné je pomerne málo. Avšak aj napriek tomu vás možno potešíme, keďže užívateľky tvrdia, že akné na pleti im postupne mizlo a situácia sa o niečo zlepšila.

Upozornenie pri Stimulene

Prípravok Stimulen prírodný stimulant pevnosti a veľkosti poprsia je registrovaný ako doplnok strany. Nemá schválené liečivé účinky a nejde o liek. Takéto doplnky stravy preto nie sú určené ako náhrada pestrej stravy. Odporúčané dávkovanie nie je vhodné prekračovať.

Stimulen nesmú užívať ženy mladšie ako 18 rokov a tehotné a dojčiace ženy. Tento doplnok výživy nie je vhodný pre deti.

Neužívajte tento prípravok, ak ste alergický na látky Serenoa, Damiana a Dioscorea či látku, ktorú Stimulan obsahuje.

Neužívajte ho po prekročení dátumu minimálnej trvanlivosti uvedenom na obale.

Skladujte na suchom mieste, pri maximálnej teplote 25°C, mimo dosahu detí.

Nežiaduce účinky

Výrobca v príbalovom letáku Stimulenu neuvádza žiadne nežiaduce účinky ak dodržíte odporúčané dávkovanie. Je však otázne, prečo sa u osôb, ktoré prípravok užili, objavili už spomínané účinky.

3.9/5 - (20 votes)

Zanechaj nám svoj názor