prostanax obal

Prostanax- kľúčový prípravok na podporu zdravej prostaty

Trápenia s prostatou ale nezhubné zväčšenie prostaty patria medzi problémy väčšiny mužov v pokročilom veku. U niekoho sa môžu prejavovať skôr a k niekomu nemusia vôbec prísť. Čo je ale dôležité v oboch prípadoch- prevencia.  V prvom a neposlednom rade je potrebné navštíviť svojho lekára, no ak sa ukáže , že ide o nezhubné zväčšenie , Vašou pomocou môže byť napríklad aj prípravok ako Prostanax.

Viac ako 50% mužov po 50tom roku života trpí týmto problémom, po 65tom roku života dokonca až 75% mužskej populácie. Prejavuje sa rôzne.

Zľava
Máme pre Vás špeciálnu zľavu 20% na Prostanax ak si ho zakúpite napríklad so Zerexom Klasik. Stačí do poznámky vložiť klasikup!  Chcem uplatniť zľavu a ušetriť

 

Čo je to prostata a prečo Vás môže trápiť?

prostanax obal

Prostata je žľaza v ľudskom mužskom tele, ktorá sa nachádza pred konečníkom a obopína močovú rúru. Jej poloha je tesne pod močovým mechúrom (orgán ktorý uskladňuje moč), preto naň nepriaznivo pri svojom zväčšení vplýva. Je to žľaza výhradne mužského pohlavného systému. Zväčšenie môže byť zapríčinené nadmernou produkciou tzv. dihydrotestosterónu , ktorý sa vyskytuje vo zvýšenom množstve práve u starších pánov. Stimuluje rast buniek prostaty a tým zapríčiní jej celkové zväčšenie. Vtedy sa začnú prejavovať príznaky zväčšenej prostaty.

Príznaky problémov s prostatou:

 • Časté nutkanie močiť, a to najmä v noci
 • Malý alebo prerušovaný prúd moču
 • Namáhavé a príliš zdĺhavé močenie
 • Pocit neúplného a neuspokojivého vyprázdnenia močového mechúra
 • Odkvapkávanie po močení
 • Problémy so sexuálnym životom

Prostanax

Prostanax je voľnopredajný výživový doplnok pre podporu zdravia prostaty, založený na prírodnej báze. Od ostatných výživových doplnkov na podporu zdravej prostaty sa nejako výrazne nelíši, zloženie má veľmi podobné ako väčšina z nich. Nedá sa však zakúpiť v lekárni, iba na oficiálnom webshope.

Výrobcom je pomerne známy výrobca tabliet na podporu potencie a erekcie Zerex. Stojí za nimi spoločnosť Active Life, ktorá na našom aj zahraničnom trhu pôsobí už dlhšie, a môžete na ňu nájsť rôzne recenzie či hodnotenia.

Prostanax je oficiálne zaregistrovaný ako výživový doplnok a spĺňa všetky podmienky pre jeho predaj na našom trhu. Preto čo sa týka dôveryhodnosti prípravku, nemusíte sa obávať.

Kto ho vyrába?

Ak sa zaryl do vašej pamäti pojem Zerex v pozitívnom svetle, tak sa určite nemusíte obávať ani o dôveryhodnosť prípravku Prostanax, nakoľko ide o rovnakého výrobcu. Hovoríme o spoločnosti Active Life s dlhoročnými skúsenosťami, referenciami a mnohými spokojnými zákazníkmi. Spoločnosť Actvie Life sa zameriava hlavne na pomoc v sexuálnej oblasti pre mužov, no najnovšie si môžete zadovážiť aj afrodiziakálne parfémy aj pre ženské pokolenie.

Bezpečnosť produktu Prostanax je zaručená, čo potvrdzuje aj registrácia tohto výživového doplnku na Úrade verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. Znamená to, že prípravok spĺňa všetky príslušné legislatívne normy k tomu, aby bol bezpečne predávaný na tuzemskom trhu.

Zloženie

 • Saw palmetto

(Serenoa plazivá – trpazličia palma) pôsobí priaznivo na správnu funkciu prostaty, močového ústrojenstva . Užívalu ju vraj už aj indiáni a odporúča sa pri starostlivosti o prostatu. Pomáha k prirodzenému močeniu a udržaniu prúdu moču. Priaznivo pôsobí aj na na zachovanie reprodukčnej schopnosti a súčasne podporuje rast vlasov. Pozitívne ovplyvňuje aj mužské pohlavné hormóny. Zároveň prispieva k prevencii zápalov prostaty. Obsah extraktu zo saw palmetto má v sebe voľné i esterifikované mastné kyseliny (napr. kyselinu palmitovú, myristovú, či iné.), steroly. Na jeho zdraviu prospešných účinkoch sa teda podieľajú aj mastné kyseliny, a aj steroly obsiahnuté v extrakte.

 • Pŕhľava dvojdomá

Pôsobí protizápalovo a napomáha pri udržaní správnej funkcie močového ústrojenstva. Pozitívne ovplyvňuje vylučovaciu funkciu obličiek ako aj funkciu močového ústrojenstva.  Je to bylina, ktorú môžete nájsť aj u nás na Slovensku. Extrakt z koreňa má močopudný účinok. Obsahuje látky ako karotenoidy, flavonoidy či organické kyseliny. Má dezinfekčný účinok na močové cesty, a často býva súčasťou urologických čajov. Udržuje zároveň Vašu vitalitu a má osvedčené priaznivé účinky na pečeň, čím súčasne priaznivo ovplyvňuje aj krv.

 • Zinok

je dôležitá zložka ak chcete udržať prostatu v správnej kondícii.  Pomáha k udržaniu správnej hladiny testosterónu v krvi. A to tak, že napomáha pri blokovaní testosterónu na dihydrotestosterón, čo vplýva spomalenie rastu buniek prostaty. Svojim priaznivým účinkom na udržiavanie testosterónu v krvi má blahodarné účinky na mužskú plodnosť. Užívať by ho mali predovšetkým ktoré majú stále sedavé zamestnanie, kde v prípade nárazového fyzického zaťaženia môže nezdravo klesať hladina testosterónu. Odporučená dávka zinku je 10 mg denne. Pohlavné mužské tkanivá prirodzene zinok obsahujú vo zvýšenom množstve a jeho pokles môže byť poľahky príčinou rôznych aj fyziologických zmien. Hladina zinku v našom organizme je ovplyvnená najmä našou výživou, užívaním alkoholu, fajčením, niekedy aj niektorými diétnymi opatreniami.

Ďaľšie zloženie:

 • Obal kapsuly je tvorený látkou zvanou želatán – zlepšuje prehĺtanie a vstrebateľnosť.
 • Farbivo je oxid titaničitý
 • Protihrudkujúce zložky horečnaté soli mastných kyselín

Prostanax v eshope

prostanax obal

Prostanax ako výborný doplnok na podporu zdravej prostaty a tým aj aktívneho sexuálneho života si môžete zakúpiť iba v internetovom obchode Zerex.sk

Účinok sa prejavuje postupne dlhodobým užívaním. Bojuje hlavne so slabým močovým ústrojenstvom a potláča choroby, ktoré vyplývajú z chorej prostaty.

 • Saw palmetto
 • Pŕhľava dvojdomá
 • Zinok

Prostanax je výživový doplnok od legendárnej značky Zrex, ktorá už 5 rokov bojuje so slabou erekciou.

Obal Prostanaxu

prostanax zloženie

Dávkovanie

Užíva sa jedna tableta Prostanaxu denne, v približne rovnakom čase. Tablety by sa mali užívať po jedle. Tabletu treba prehltnúť vcelku, necmúľať, a zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Dĺžka liečby
U každého môže byť dostavenie sa účinkov Prostanaxu individuálne, na základe jeho psychického a fyzického stavu. Podľa recenzií sme našli najrýchlejšie účinky od dvoch týždňoch po začiatku užívania.

Dlžka liečby je individuálnou záležitosťou, aj podľa pôvodu, závažnosti a priebehu jeho ochorenia, nie je teda časovo obmedzená. Viac informácií získate u svojho lekára.

Zväčšenie prostaty je ale chronickým dlhodobým ochorením, preto sa Prostanax musí užívať pravidelne po dlhšiu dobu. Pravidelnosť užívania liečiva  zaisťuje jeho úspešnosť liečby, preto nie je dobré Prostanax vysádzať.

Ak by ste mali pocit, že liek je neúčinný, a vše problémy sa komplikujú, kontaktuje svojho lekára.

Účinky:

 • normalizuje funkcie prostaty
 • optimalizuje fungovanie močovej sústavy
 • normalizuje reprodukčnú schopnosť
 • podporuje aj rast vlasov

Výhody:

 • vysoko koncentrované zloženie
 • produkt na prírodnej báze
 • laboratórne testovaný, schválený doplnok výživy

Nevýhody:

 • Neprispieva naň poisťovňa
 • Vyššia cena ako je pri ostatných výrobkoch tohto typu
 • Iba jedna veľkosť balenia
 • Nedá sa zakúpiť v lekárni

Cena a balenie

Prostanax sa predáva iba v 1 veľkosti balenia – 60 kapsúl.

Na zákupenie ho nájdete len na oficiálnej stránke.

1 balenie (60 kapsúl) – 24,00€ (pre aktuálnu cenu kliknite sem

Skúsenosti s prípravkom

Napriek tomu, že na internete nenájdete pravdepodobne hŕbu recenzijných komentárov, môžeme o Prostanaxe povedať, že sa jedná o produkt, ktorý svoje deklarované účinky pretaví aj do praxe. Aspoň o tom hovoria pozitívne ohlasy mužov, ktorí už mali s týmto výživovým doplnkom tú česť. Všetky účinky, ktoré Prostanax sľubuje, sú u mužov individuálne prítomné. Okrem toho zákazníci chvália pomerne rýchly nástup účinkov a taktiež cenu, ktorá je relatívne prijateľná.

Hodnotenie

Prostanax je klasický výživový doplnok, ktorý môžete užívať aj ako prevenciu proti zväčšenej prostate, ale aj na potlačenie jej príznakov, ak ide o nezhubné zväčšenie. Napriek užívaniu ale treba pravidelne navštevovať lekára, nakoľko Prostanax nelieči, iba pomáha prekonať nepríjemné sprievodné príznaky. Jeho cenová kategória nie je práve najvýhodnejšia, čo sa týka trhu s podobnými prípravkami, ale pochádza od overenej spoločnosti. Preto radíme informovať sa aj o iných prípravkoch tohto druhu a rozhodnúť sa na základe osobnej preferencie.

Získajte aj zľavu! Vložte do poznámky DOG5 a získate zľavu až 5% na celý nákup. Akcia platí na všetky produkty!

Zľavy:

Ak skombinujete hlavný produkt s vedľajším, môžete získať zľavu až 20% ak vložíte tieto kódy do poznámky:

 • Pre Klasik – vložte klasikup
 • Pre Extralong – vložte extralongup
 • Pre Ultragold – vložte ultragoldup

Ak chcete 20% percent zľavu – potrebujete si k danému produktu zakúpiť aj napríklad PROSTANAX. Chcem si kúpiť Prostanax aj Klasik teraz!

Časté otázky na Prostanax

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Kde kúpiť Prostanax – lekáreň alebo e-shop?

Prostanax nie je možné zakúpiť v lekárni, a preto, ak oň máte záujem, budete si ho musieť objednať v internetovom obchode oficiálneho predajcu. Výrobca sa rozhodol distribuovať tento výživový doplnok vo vlastnej réžii, pričom chce stavať na svojej overenej značke.

Kedy môžem očakávať prvé účinky?

Väčšina mužov prvé účinky vykazuje po dobe užívania 1 mesiaca. V závislosti od konkrétneho jedinca sa však môžu vyskytnúť už po dvoch či troch týždňoch. Je zaujímavé, že aj po ukončení užívania niektorí muži pozitívne efekty Prostanaxu pociťujú. Je možné, že to tak bude aj vo vašom prípade.

Je možná kombinácia Prostanax a alkohol?

Alkoholické nápoje určite neodporúčame kombinovať s doplnkom Prostanax. Mnoho výrobcov takúto informáciu ani neoznamuje. Alkohol negatívnym spôsobom vplýva na predstojnú žľazu a napomáha jej poruchám a ťažkostiam s ňou. V rozumných množstvách je alkohol možné užívať, avšak neodporúčame to s ním preháňať.

Ako ho užívať?

Základnou zásadou u každého lieku a výživového doplnku je dodržiavať maximálne odporúčané dávkovanie, resp. predpis lekára. Podobne je to aj v prípade prípravku Prostanax. Odporúča sa však, vzhľadom na skúsenosti iných mužov, užívať Prostanax v dlhodobom horizonte a pravidelne každý deň. Každodenné užívanie prináša najlepšie účinky na vašu prostatu.

Upozornenia a vedľajšie účinky

Výživový doplnok je určený pre osoby staršie ako osemnásť rokov.

Tak ako takmer všetky výživové doplnky, aj Prostanax môže spôsobovať zatiaľ nepoznané vedľajšie účinky, ktoré sa nemusia prejaviť u každého.
Poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom predtým, ako začnete užívať Prostanax.  Prostanax pomáha udržiavať zdravú prostatu, ale nelieči jej zväčšenie. Preto odporúčame v pravidelných intervaloch aj pri užívaní liečiva navštevovať Vášho lekára.

Iné lieky a Prostanax

Vzájomné pôsobenie s inými liekmi nie je známe.
Preto ak užívate alebo ste v poslednom čase užívali, prípadne ak plánujete pravidelne užívať ďalšie lieky, poraďte sa, prosím, so svojim lekárom alebo lekárnikom. Účinky Prostanaxu sa s účinkami iných liekov môžu ale nemusia ovplyvňovať.

Prostanax a jedlo a nápoje

Tablety sa majú užívať po jedle, jeden krát denne (napríklad po raňajkách či obede), prehltnúť vcelku a zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Pri užívaní sa nevylučuje sa konzumácia žiadnej potraviny.

Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie.

Tento liek nie je určený pre ženy. 

Vedenie vozidiel a obsluha strojov

Prostanax nemá žiadny vplyv na Vašu schopnosť viesť vozidlá alebo obsluhovať stroje.

Liek uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí. Tento liek nevyžaduje žiadne zvláštne podmienky na uchovávanie.

Nepoužívajte tento liek po dátume exspirácie, ktorý je uvedený na balení (vyhľajate skratku EXP). Dátum exspirácie sa vzťahuje na posledný deň v mesiaci uvedenom na Vašom balení.

Nelikvidujte (žiadne) lieky odpadovou vodou a ani domovým odpadom. Nepoužitý liek vráťte, prosím, do lekárne. Tieto opatrenia pomôžu chrániť životné prostredie.

Nepoužívajte tento prípravok ak ste precitlivelí alebo alergickí na liečivú látku, prípadne iné položky zo zloženia.

 

4.3/5 - (3 votes)

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+