prostalex

Prostalex – zaberie na prostatu?

Zdravá prostata s výživovým doplnkom Prostalex

Čo je to prostata?

Prostata je orgán nachádzajúci sa v mužskom tele. Je to pohlavná žľaza, jeho umiestnenie je približne pod močovým mechúrom, medzi koreňom penisu a konečníkom. Je vzhruba o veľkosti a tvaru gaštanu, s hmotnosťou asi 30 g.

Funkciou prostaty je tvorba výlučkov, ktoré sú potrebné pre výživu a transport spermii. Zo semenníkov putujú spermie cez semenovody do hornej časti prostaty, kde do každého semenovodu vyúsťuje kanálik zo semenných mechúrikov. Spermie a tekutina zo semenných mechúrikov sa potom zmiešajú a spolu s výlučkami prostaty tvoria semennú tekutinu. Semenná tekutina sa vylúči počas ejakulácie do močovej trubice a odtiaľ cez penis von z tela.

Prostata a jej ochorenia sa v súčastnosti nevyskytujú len u pánov v pokročilom veku. Je čoraz bežnejšie, že problémy s prostatou pociťujú i muži pred stredným vekom. Podľa výskumov až šesťdesiat percent mužov po štyridsiatke má zväčšenú prostatu práve z neznalosti a zanedbania prevencie. Ak máte začínajúce problémy s prostatou alebo len nechcete nechať nič na náhodu a prípadným problémom v budúcnosti zabrániť, prírodný doplnok Prostalex, je pre vás správnou voľbou.

Kto vyrába Prostalex?

Možno vás pre výživový doplnok Prostalex presvedčí aj samotný pôvod, keďže sa jedná o českého výrobcu Advance Nutraceutics. Taktiež by sme vás chceli uistiť, že firma nie je na trhu žiadnym nováčikom, keďže pôsobí už viac ako 8 rokov v oblasti výživových doplnkov. Svoje produkty ponúka pacientom na Slovensku, v Česku či v Slovinsku. Farmaceutická spoločnosť taktiež nepozná žiadne kompromisy čo sa týka kvality spracovania svojich produktov a ich zložiek. Používa iba certifikované zložky a maximálne účinné látky.

Spoločnosť Advance Nutraceutcs sa taktiež snaží obmedzovať rôzne doplnkové a pomocné látky v čo najväčšej miere. Prípravok Prostalex sa zaraďuje do skupiny bezpečných doplnkov stravy, ktoré sú riadne registrované na slovenskom trhu a spĺňajú všetky legislatívne kritériá k tomu, aby u nás mohli byť legálne predávané.

Tablety Prostalex

prostalex

Prostalex je prírodný výživový doplnok, ktorý podporuje zdravie prostaty a močových ciest. Obsahuje unikátnu kombináciu prírodných látok, ktoré prispievajú k normálnej funkcii prostaty, močového mechúra a močových ciest. Jeho základnou a hlavnou zložkou je extrakt Serenoi plazivej alebo aj Saw Palmetto.

Účinky

Výživový doplnok Prostalex napomáha najmä k zdravému a normálnemu fungovaniu prostaty a močových ciest, hlavne vďaka svojej hlavnej zložke: extraktu zo Serenoi plazivej, no žihľava dvojdomá, má na tom taktiež svoj podiel. Ďalšia zložka Prostalexu, slivka africká, sa taktiež stará najmä o normálne fungovanie močových ciest a taktiež močového mechúra. O zdravie reprodukčného systému sa stará jeho hlavná zložka, Serenoa plazivá. Posledná zložka výživového doplnku Prostalex, Beta-sitosterol, sa takisto využíva pri problémoch s prostatou, dokáže zmierniť opuch pri zväčšenej prostate.

Alternatíva je lepšia

prostanax obal

Prostanax ako výborný doplnok na podporu zdravej prostaty a tým aj aktívneho sexuálneho života si môžete zakúpiť iba v internetovom obchode Zerex.sk

Účinok sa prejavuje postupne dlhodobým užívaním. Bojuje hlavne so slabým močovým ústrojenstvom a potláča choroby, ktoré vyplývajú z chorej prostaty.

  • Saw palmetto
  • Pŕhľava dvojdomá
  • Zinok

Prostanax je výživový doplnok od legendárnej značky Zrex, ktorá už 5 rokov bojuje so slabou erekciou.

Obsah výživového doplnku Prostalex

Jedna tabletka výživového doplnku Prostalex obsahuje:

  • 320 mg: Serenoa plazivá (Saw Palmetto, Serenoa repens, extrakt). Hlavná zložka výživového doplnku Prostahelp, prispieva k normálnemu fungovaniu prostaty, močovej sústavy a reprodukčného systému. Napomáha tiež k výžive a lepšiemu rastu vlasov.
  • 50 mg: Slivka africká (Pygeum africanum). Vďaka tejto zložke sa nemusíte viac báť o zdravie a normálne fungovanie vášho močového mechúra a dolných močových ciest.
  • 50 mg: Žihľava dvojdomá (Urtica dioica). Žihľava dvojdomá je rastlinka veľmi známa mnohými priaznivými účinkami na ľudský organizmus. Nielenže sa používa na pleť, vlasy, no taktiež napomáha k normálnemu fungovaniu cievnej sústavy, kardiovaskulárneho systému, činnosti obličiek, pomáha vylučovať vodu z organizmu. Prispieva k celkovej vitalite tela, osviežení organizmu, prirodzenej obranyschopnosti (zlepšenému imunitnému systému). Samozrejme, je jedna zložiek z Prostahelpu najmä pre jej vlastnosť, ktorou napomáha normálnemu fungovaniu prostaty.
  • 20 mg: Beta-sitosterol. Je to rastlinná látka podobná cholesterolu. Môže pomôcť znížiť hladinu cholesterolu v krvi tým, že obmedzí množstvo cholesterolu, ktore je schopný vstúpiť do tela. Môže sa tiež naviazať na prostatu s cieľom znížiť opuch (zápal).

Prídavné látky

  • Želatína
  • Stearan horečný (protihrudkujúca látka)

Všetko zložky nachádzajúce sa vo výživovom doplnku Prostalex sú schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení Európskej únie.

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne pred jedlom alebo spolu s jedlom a zapite vašim obľúbeným nealkoholickým nápojom. Môžete užívať i dlhodobo. 

Cena a balenie

Na oficiálnej stránke prostalex.sk si môžete kúpiť výživový doplnok Prostalex: za 12.99 €, pričom doprava je od 1,99 €. 1 balenie obsahuje 60 kapsúl (vydrží vám približne na 2 mesiace). Pri kúpe 2 ks výživového doplnku Prostalex, máte dopravu zadarmo.

prostalex

 

 

 

 

Skúsenosti ľudí a ich názor

Vo všeobecnosti môžeme skonštatovať, že pozitívne skúsenosti mužov prevažujú nad tými negatívnymi. Samozrejme, prípravok Prostalex je chválený za svoje rôzne účinky pri rôznych okolnostiach od ľudí s rôznym životným štýlom. Konkrétne by sme chceli vyzdvihnúť zlepšený stav prostaty a močových ciest v prípade dlhodobého užívania. Recenzie by sme uzavreli tým, že výrobca sa snaží stavať na tom, že to, čo deklaruje, dokáže aj reálne splniť, čo sa mu viac-menej darí.

Hodnotenie

Doplnok stravy Prostalex, je jedným z ďalších prírodných výživových doplnok, ktoré majú rastlinné zloženie. Obsahuje hlavnú ingredienciu Serenou plazivú, taktiež slivku africkú a žihľavu dvojdomú. Patrí asi do strednej cenovej kategórie. Jeho hlavnou funkciou nie je vyliečenie chorôb prostaty, ale skôr jej prevencia. Podľa našej skúsenosti vykazoval  znaky pozitívneho vplyvu na močové ústrojenstvo, hoci mal nižžšie koncentrácie účinných látok. Na druhú stranu tomu ale odpovedala aj relatívne nízka cena za 60 kapsúl. Krok vedľa s ním ale isto neurobíte.

Časté otázky na Prostalex

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Má Prostalex nežiaduce účinky?

Keďže sa jedná o výživový doplnok založený na prírodnej báze, riziko výskytu nežiaducich alebo vedľajších účinkov je minimálne. Takéto účinky však úplne vylúčiť nikdy nemožno. V prípade ich výskytu sa väčšinou jedná o mierne bolesti hlavy, prípadne ťažkosti s trávením. Dbajte preto na odporúčané dávkovanie.

Kedy nastúpia prvé účinky?

Na túto otázku vám, žiaľ, nedokážeme jednoznačne odpovedať. Nástup účinkov závisí od mnohých faktorov a od konkrétneho stavu jedinca. Môžeme teda povedať, že niektorí muži pocítia účinky už po prvom týždni užívania, iní až po mesiaci. Je to veľmi individuálne. Rýchlejší nástup účinkov určite neprivoláte tým, že prekročíte odporúčané dávkovanie.

Ako dlho treba užívať Prostalex?

Základom je dlhodobé a pravidelné užívanie. Nejde o univerzálny všeholiek, ktorý by vyriešil príčinu vašich problémov s prostatou, a preto ho nestačí užívať iba občas a jednorázovo. Prírodné doplnky je potrebné užívať pravidelne a dlhodobo podľa pokynov výrobcu pre maximálny nástup účinkov.

Vedľajšie účinky

Prostalex je doplnok stravy, nenahrádza žiadny liek z lekárne, pri vážnych problémoch s prostatou sa určite poraďte s lekárom. Takisto nie je určený ako náhrada stravy. Výživový doplnok neodporúčame užívať pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. Taktiež sa snažte neprekračovať odporúčené dávkovanie. Nie je určený pre ženy a deti. Neobsahuje lepok. Nie sú u neho zistené žiadne vedľajšie účinky. 

 

5/5 - (1 vote)

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+