prostadyne logos

Prostadyne – nie až tak známy preparát na zdravú prostatu

Prostadyne – doplnok výživy na prostatu

prostadyne logos

Prostadyne je doplnok výživy, ktorý pochádza zo Švajčiarska. Je v tekutej forme, čo znamená, že je rýchlo vstrebateľný, nespôsobuje problémy s prijímaním ako v prípade tabliet. Pri výrobe produktu dochádza k minimálnej chemickej úprave, čo znamená, že sa zachováva podstatná časť živín prospešné pre telo. Ako už napovedá názov doplnku,  pomáha pri problémoch s prostatou, ako napríklad časté nočné močenie, pocit plného močového mechúru alebo slabý prúd pi močení. 

Tip pre Vás
Hľadáte preparát na zvýšenie sexuálnej výkonnosti?, tvrdšiu erekciu a zdravé semeno? Pozrite si teda hlavne produkty Zerex✔️, eJoy✔️ alebo Erexan✔️ a vaša erekcia bude ako nikdy predtým .

Kto vyrába Prostadyne?

Prípravok na problémy s prostatou Prostadyne je pôvodom zo Švajčiarska, pričom konkrétne ide o značku Medichea, ktorá stojí za viacerými účinnými výživovými doplnkami, ako napríklad Menox 45 a Erex 24. Ide teda o výrobcu a značku, ktorá sa v oblasti doplnkov stravy obracia už nnejaký ten čas, pričom prináša na trh hlavne prípravky určené na problémy súvisiace so sexuálnym zdravím mužov i žien.

Môžme teda spokojne povedať, že sa jedná o riadne registrovaný výživový doplnok, ktorý spĺňa všetky príslušné normy a kritériá na to, aby mohol byť legálne predávaný na slovenskom i českom farmaceutickom trhu.

Charakteristika

Benígna prostatická hyperplázia, pre laickú verejnosť známa aj ako nezhubné zväčšenie prostaty, je problém, ktorý trápi väčšinou staršiu generáciu mužov. Nájdu sa ale aj prípady, kedy sa vyskytuje u mladších jedincov. Nie je životu nebezpečné ochorenie, môže však predstavovať nepríjemnosti v každodennom živote a ak sa nelieči, môže viesť až k operačnému zákroku. Preto liečbu netreba zanedbať.

Jedným z riešení je aj švajčiarsky doplnok stravy Prostadyne, ktorý obsahuje štyri účinné látky na boj so zväčšenou prostatou. Jedná sa o látky, u ktorých je potvrdené, že priamo alebo nepriamo pomáhajú s liečbou. Jedná sa o epilobium parvifloru (vŕbovka malokvetá), elytrigia repens (pýr plazivý), urtica dioica (žihľava dvojdomá) a allium cepa (cibuľa lekárska). Eqiliobium je hlavnou zložkou doplnku, ktorý je známy práve tým, že je silnejší a účinnejší, než Saw Palmetto, ktoré je často súčasťou liekov na prostratu.

Prostadyne môžete používať pri už zväčšenej prostate, alebo ako prevenciu.

Zloženie Prostadyne

Podstatou a hlavnou zložkou Prostadynu sú zložky bylinného pôvodu, ktoré si vďaka šetrnému spracovaniu zachovali väčšinu účinných látok, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie vašej prostaty. Dovoľte nám opísať vám vyššie spomenuté súčasti Prostadynu, ich funkciu a v čom sú pre vaše telo prospešné:

 • epilobium parvifloru (vŕbovka malokvetá) pomáha aj pri močových cestách, svoje uplatnenie má aj pri ženách, ktorým zmierňuje menštruačné ťažkosti a problémy spojené s obdobím klimaktéria. Je vhodný aj pre pohyblivosť kĺbov,
 • elytrigia repens (pýr plazivý) je ideálny nie len na liečbu zväčšenej prostaty, je ideálny aj na podporu fungovania močového mechúra, ladvín a močových ciest,
 • urtica dioica (žihľava dvojdomá) patrí medzi rastliny so širokým záberom v mnohých oblastiach. Používa sa v kozmetike, ale aj v medicíne a v doplnkoch výživy. Mnohý ľudia ju považujú za účinný antioxidant. Obsahuje mnoho prospešných látok a prispieva k celkovému zlepšeniu stavu ľudského tela. Okrem problémov s prostatou pomôže aj pri trávení alebo problémami s ladvinami.
 • allium cepa (cibuľa lekárska) je štvrtou najdôležitejšou zložkou Prostadynu. S ostatnými zložkami tvorí ideálnu harmóniu liečív a prvkov pre správne fungovanie prostaty. Patrí medzi skvelé antioxidanty, pomáha pri metabolizme tukov a vylučovaní nadbytočnej vody z organizmu. Pomáha udržiavať aj ideálnu hladinu glukózy v krvi.

Kompletné zloženie produktu pre jednu čajovú lyžičku (približne 5ml) je nasledovné: Pýr plazivý – Agropyrum repens (extrakt z koreňa, 0,5 ml), Vŕbovka malokvetá – Epilobium parviflorum (extrakt, Nadzemná okvetná časť, 0,2 ml), Žihľava – Urtica dioica (extrakt, Nadzemná časť, 0,2 ml), Cibuľa Allium cepa (Bulva, 0,1 ml), Sorban draselný (emulgátor), alkohol (14%), voda z oblasti Vercors QSP. Celkom 100.00%

Dávkovanie

Odporúča sa ráno nalačno rozpustiť 1 kávovú lyžičku v malom možstve tekutiny, približne 1dcl. Ak dôjde ku zlepšeniu, prechádza sa k preventívnemu dávkovaniu. Uplatní sa rovnaký spôsob ako pred tým, ale užívate doplnok každý druhý-tretí deň.

Cena a balenie

prostadyne cena a balenie

Doplnok stravy Prostadyne si môžete zakúpiť priamo na stránke o produkte, ktorá je  zrozumiteľná, jednoduchá a po slovensky . Cena za klasické balenie Prostadyne 250 ml je 19,99€. V ponuke sú okrem toho ešte dve varianty produktu, a síce Prostadyne Forte 500 ml za 29,99€ (oproti 250 ml baleniu ušetríte 25%, teda 9,99€) a Prostadyne Extra Forte 750 ml za 39,98€ (oproti 250 ml baleniu ušetríte 33%, teda 19,99€). Rôzne balenia sa zložením nemenia, ide len o množstvo doplnku.

Pre ľahšiu zrozumiteľnosť sme spravili prehľadnú tabulku:

 

Balenie Cena Ušetríte
Prostadyne 19,99€ 0€
Prostadyne Forte 29,99€ 9,99€
Prostadyne Extra Forte 39,98€ 19,99€

Výživový doplnok Prostadyne je balený vo fľaštičke po 250 ml.

Program „skúška zadarmo“

Predajca Prostadynu ponúka pre nerozhodných alebo neistých konzumentov program „skúška zadarmo“, kedy si kúpite ich produkt a po dobu 30 dní môžete produkt nezáväzne vyskúšať. Doba 30 dní sa počíta prevzatím zásielky a počas danej doby, pokiaľ nie ste spokojní, môžete produkt vrátiť. Predajca garantuje vrátenie peňazí v plnej sume.

Vernostný program

Ak ste sa už presvedčili, že Prostadyne je produkt vhodný práve pre vás, máte možnosť využiť vernostný program „stály zákazník“ so zľavou 25% na všetky budúce objednávky. Stačí, ak na ich internetovej stránke vyplníte formulár, kde zadáte svoje krstné meno, vek, číslo predchádzajúcej objednávky, vašu fotku, email a skúsenosti s Prostadynom. Následne vám bude na emailovú adresu zaslaný kód, po ktorom uplatnení nadobudnete zľavu.

Atraktívna alternatíva

Zerex Ultragold

zerex ultragoldUltragold od Zerexu je preparát pre mužov, ktorý začínajú trpieť na následky andropauzy a problémov s ňou spojených. Ide hlavne o slabú erekciu a zníženú tvorbu testosterónu. Testosterón a jeho nedostatok spôsobuje väčšinu problémov pri andropauze.

Balenie obsahuje až 120 kapsúl, a je nutné ho užívať aspoň 3 mesiace, aby sa telo zregenerovalo. Denne sa užíva jedna tableta ráno a jedna večer. Cena je iba 65 eur na dva mesiace.

Nová zľava ❤️❤️❤️

Jeho účinok trvalejšieho charakteru pričom dávkovanie je veľmi jednoduché – užíva sa dlhodobo a pravidelne. Cena je iba 60 eur , keď vložíte pri objednávke do poznámky ULTRA5 – ?? máte zľavu 5 eur. Jeho obsah zloženie je výhradne prírodného pôvodu:

Zloženie:

 • ✔️Maca, Tribulus terrestris, Schizandra chinensis
 • ✔️Zinok, Vitamín b2, b6, b12 a Meď

Ultragold je stvorený na dlhodobé užívanie, takže vedľajších účinkov z prírodných zložiek sa nemusíte obávať!

Hodnotenie

Páči sa nám, že Prostadyne je založený na bylinnej báze. Zloženie je dostupné jednoducho a napísane zrozumiteľne. Veľkým bonusom je aj program, v ktorom si každý môže skúsiť účinky Prostadynu na sebe. Zaručujú vrátenie peňazí v prípade nespokojnosti. Ešte lákavejšia je vernostná zľava 25% na budúce nákupy. Veľmi výhodná a lákavá ponuka pre každého, kto by váhal.

Použivateľ Polak sa rozhodol podeliť sa na internetovom fóre o svoje skúsenosti s prípravkom Prostadyne s ostatnými. S doplnkom výživy bol nadmieru spokojný:

„Já užívám Prostadyne už skoro rok – považuji ho za opravdu dobrý přípravek. Z několikaletého vstávání 4x za noc chodím jen 1x, mám pocit, že mi pomohl i na ledviny a celkově nejsem tak unavený jako jsem býval – doporučuji všem, navíc od druhé objednávky mám vždy slevu – rozhodně za to stojí ho vyzkoušet 🙂 Akorát se dá koupit jen na internetu – ale to mi nevadí.“

Ďalšie spoľahlivé prípravky na prostatu

prostalex

 • 12,99€/balenie
 • 60 tabliet
  ☑️-Podpora zdravia prostaty
  ☑️-Normálne funkcia močových ciest
  ☑️-Ochrana mechúra
 • 📢+Zľava 30%
  (Pôvodná cena 18,49 eur)

 • 24€.9/balenie
 • 60 kapsúl
  ☑️-normalizovanie funkcie prostaty
  ☑️-optimálna podpora močového ústrojenstva
  ☑️-podporuje rast vlasov
 • 📢+Zľava 5%
  (Vložte kupón DOG5 do poznámky pri nákupe)
prostalex

 • 38€/dve balenia
 • Eregma Max 120 + Maca 100 tabletiek
  ☑️-podpora močového ústrojenstva a prostaty
  ☑️-zvýšenie libida
  ☑️-sexuálna výkonnosť
 • 📢+Ušetríte 12 eur
  (Bežná cena produktov je spolu 51,2 eur.)

Otázky o Prostadyne Forte

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Aké sú vedľajšie účinky Prostadyne Forte?

Ak si pozriete oficiálnu stránku, ktorá je venovaná prípravku Prostadyne, tak sa dočítate, že vedľajšie účinky by nemal mať tento prírodný doplnok žiadne. Avšak aj niektoré prírodné výživové doplnky, ktoré obsahujú bylinné extrakty, môžu spôsobiť malé ťažkosti, ako napríklad problémy s trávením alebo mierne bolesti hlavy. Netreba sa však báť, ide iba o možné účinky, ktoré sa vyskytnú len zriedkavo a v malej intenzite.

Ako prípravok dávkovať?

Dávkovanie prípravku Prostadyne sa delí na dve časti. V prípade, že tento doplnok stravy užívate len z dôvodu prevencie problémov týkajúcich sa prostaty, mali by ste užívať 1 kávovú ližičku roztoku každý druhý až tretí deň. Ak vás trápi akútny problém s prostatou, treba túto dávku užívať každý deň. Dôležité je dávku Prostadyne rozpustiť v malom množstve vody (ideálne 1 dl).

Aká je cena?

Cena doplnku stravy Prostadyne sa odvíja od balenia, ktoré chcete zakúpiť. Jednoducho povedané, čím viac fľaštičiek Prostadyne zakúpite, tým lepšia je jednotková cena. Pri jednej fľaštičke s obsahom 250 ml zaplatíte 19,99 €, pričom pri Prostadyne Forte (2 fľaštičky – obsah 500 ml) investujete 29,99 € a pri poslednej trojfľaštičkovej variante (750 ml) platíte iba 39,98 €.

Kde kúpiť Prostadyne?

Prostadyne zakúpite bez problémov z pohodlia domova na oficiálnej internetovej stránke prípravku. Nakoľko ide o prírodnú medicínu, nepotrebujete ani lekársky predpis. Doplnok stravy Prostadyne nezoženiete v lekárňach, pretože výrobca sa rozhodol ako predajný kanál zvoliť svoju stránku a stavať na overenej značke. V opačnom prípade by išlo o tuctový produkt, ktorých nájdete na trhu neúrekom.

Vedľajšie účinky

Pre svoju cieľovú skupinu, teda mužov, doplnok výživy Prostadyne na rozdiel od konkurnčkých liečív nezapríčiňuje žiadne vedľajšie účinky. Problémy sa môžu dostaviť v prípade, ak je požívateľ alergický na jednu zo zložiek Prostadynu. V prípade, ak sa u vás objavia ist alergické reakcie, okamžite prípravok vysaďte a kontaktujte svojho ošetrujúceho lekára.

Ak máte skúsenosť s Prostadynom, podeľte sa o ňu v doskusii pod článkom. Diskusia je anonymná. 

 

4.6/5 - (15 votes)

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+