primulus logo

Primulus – zvýšte svoj testosterón

Primulus – komplexný doplnok výživy moderného muža

Hoci trh je dnes preplnený rôznymi doplnkami výživy, multivitamínovými bombami a tabletkami plnými prírodných extraktov, často sa opomína fakt, že potreby ženy a muža sa v tomto smere značne líšia. A práve na to vedci mysleli pri vývoji tabliet Primulus.

Tip pre Vás
Podporte svoj výkon aj vášeň najnovším výživovým doplnkom – odkaz na oficiálny e-shop! Pozrieť PRIMULUS

Čo je Primulus

Tromi slovami by môžeme Primulus charakterizovať ako multivitamín moderného muža. Väčšina multivitamínových prípravkov obsahuje síce široké spektrum vitamínov, ale často len vo veľmi malom množstve, čo sťažuje dosiahnutie želaného zdravotného benefitu.  Primulus obsahuje vyvážený výber vitamínov, minerálov a výťažkov z bylín tak , aby bol spoľahlivým partnerom každého muža a dodal mu všetko, čo jeho telo potrebuje pre celkovú pohodu a vyrovnanú hladinu testosterónu.

Kto je výrobca?

Prírodný výživový doplnok Primulus je veľmi obľúbeným prípravkom, ktorého výhodou je možno aj to, že je pôvodom z Českej republiky. Môžeme teda povedať, že z hľadiska bezpečnosti nevyvoláva žiadne otázniky. Primulus vyrába spoločnosť PRIMULUS Group, ktorá je na svoj produkt patrične hrdá. Samotná oficiálna webová stránka pôsobí veľmi profesionálne a dôveryhodne, nakoľko návštevníkom prináša aj autentické fotografie a cestu za úspechom tohto výživového doplnku.

Možno vás poteší aj to, že prírodný prípravok Primulus je vo forme tabliet a nie je naň potrebný lekársky predpis.

Čím sa Primulus odlišuje od iných multivitamínov

Primulus je výsledkom vedeckého skúmania, ktoré bolo zamerané okrem iného aj na dosiahnutie optimálnej hladiny testosterónu u muža. Pretože po 30 roku  začína u väčšiny mužov prirodzená hladina testosterónu klesať, je dobré proti tomu bojovať a nájsť prirodzenú cestu, ako ju v tele stále udržať na „mladej“ úrovni, prípadne ju tam vrátiť, ak už poklesla. Okrem vitamínov a minerálov, ktoré napomáhajú zvýšeniu a udržaniu hladiny testosterónu u muža je Primulus doplnený aj ďalšími overenými látkami – víťažkom z kotvičníka zemného (známy Tribuluis Terrestris), senovky gréckej a extraktom z čierneho korenia.

Výsledkom tejto superkombinácie je vytvorenie stabilných podmienok pre aktívnu tvorbu a testosterónu v tele muža a následné udržanie jej stabilnej hladiny. To všetko je navyše zabalené do atraktívneho obalu, ktorý takisto patrí k identifikačným znakom produktu a pôsobí naozaj MUŽSKY. Jedná sa o prírodný produkt bez „priemyselných“ účinných látok. Len minerály, vitamíny a prírodné výťažky. To robí Primulus spoľahlivým a bezpečným doplnkom výživy každého moderného muža.

Vlastnosti, ktoré treba spomenúť

 • Určený všetkým mužom od 18 rokov
 • Podporuje imunitu a celkové zdravie
 • Zvyšuje vašu silu a výkonnosť
 • Zlepšuje naberanie svalovej hmoty
 • Zvyšuje testosterón a tým aj sexuálnu aktivity a tvrdosť erekcie

Aké sú jeho účinky

Hlavným mechanizmom, ktorý je pre Primulus charakteristický je synergické pôsobenie obsiahnutých vitamínov, minerálov a extraktov na zvýšenie hladiny testosterónu. To so sebou prináša množstvo  vedľajších benefitov. Muži s nízkou hladinou testosterónu totiž často trpia únavou, náladovosťou, depresiami, ľahšie strácajú svalovú hmotu, sú náchylnejší k srdcovým chorobám. Okrem toho majú nižšiu tvorbu spermií, menší záujem o sex a častejšie problémy s dosiahnutím erekcie. Toto všetko môžete odstrániť len vďaka dosiahnutiu optimálnej hladiny testosterónu. Muži, ktorí Primulus vyskúšali uvádzajú zlepšenie nálady, zvýšenie sebavedomia, športovci ľahšie naberajú svalovú hmotu a lepšie spaľujú tuky. Mužom sa tiež zlepšuje sexuálny apetít, silnejú kosti a celková vitalita a energia je rovnako na vyššej úrovni.

Zloženie Prilmulusu

primulus tabletky

Pozrime sa teda podrobne na zloženie tabliet Primulus a na to, prečo sa stáva vhodným adeptom na pomoc (nielen) pri udržaní vyrovnanej hladiny testosterónu:

 • Zinok (15,4mg)

Zinok je prvkom, ktorý sa v tele podieľa na aktivite viac ako 200 enzýmov a je tiež potrebný na syntézu DNA ako aj pre funkciu niektorých bielkovín, ktoré sa na ňu viažu. Nedostatok zinku môže mať za následok nechuť k jedlu, únavu a oslabuje sa tiež zdravie kože, nechtov a vlasov. Primulus obsahuje zinok vo forme citronanu zinočnatého, čím je zabezpečené jeho vyššie biologické využitie.

 • Vitamín D3 (2000 IU)

Je v organizme nepostradateľným prvkom. Jeho dostatok je potrebný pre fungovanie imunitného systému, zdravie kostí a zubov, tiež prispieva k normálnej funkcii svalov a pomáha vstrebávaniu vápnika a fosforu.

 • Horčík(245mg)

Tento minerál je rovnako dôležitý pre správne fungovanie organizmu. Pomáha pri vstrebávaní draslíku a vápniku, pomáha udržiavať stabilnú funkciu svalov a nervov, priaznivo ovplyvňuje srdcový rytmus, imunitný systém a tiež kosti a svaly. Primulus obsahuje horčík v unikátnej podobe tzv. Aquamin Marine Magnesium TG, čo je prírodný produkt s bohatým zastúpením minerálov získavaný z morských rias.

 • Vitamín B6 (2mg)

Preventívne pomáha proti nervovým chorobám, zlepšuje náladu, podporuje činnosť niektorých enzýmov a vitamín b6 má pozitívny vplyv na kvalitu kože.

 • Vitamín C (100mg)

Je výborným antioxidantom, ničí voľné radikály,má dôležitú úlohu pri syntéze aminokyselín, podporuje vstrebávanie železa, tvorbu bielych a červených krviniek a je dôležitý pre vývoj kostí, zubov a chrupaviek.  Jeho nedostatok môže spôsobiť neplodnosť, oslabiť imunitu, opuchy kĺbov a ďasien.

 • Selén (5,5μg)

Ovplyvňuje funkciu mnohých enzýmov a tým má vplyv aj podporu rastu a rozmnožovania, funkciu pečene či štítnej žľazy. Nedostatok spôsobuje únavu a slabosť

 • Senovka grécka (350,6mg)

Jedna z najstarších kultúrnych rastlín. Obsahuje množstvo bielkovín, olejov, alkaloidy či steroidné saponíny. Podporuje trávenie, uľavuje pri kašli či nadúvaní. Oddávna je tiež využívaná ako afrodiziakum.

 • Kotvičník zemný (300mg)

Tiež známy ako Tribulus Terrestris, obsahuje množstvo steroidných saponínov, fytosterolov, flavonoidov a alkaloidov. Tie pôsobia na hladinu luteinizačného hormónu, ktorý reguluje hladinu testosterónu. Tiež podporuje tvorbu energie, svalovú vytrvalosť  a imunitu. U mužov funguje, čo je podstatné, aj ako afrodiziakum.

 • Výťazok z čierneho korenia

Ten sa v medicíne často používa ako antioxidant a látka, ktorá podporuje vstrebávanie ostatných aktívnych zložiek

Dávkovanie a užívanie

Ako by ste mali užívať doplnok stravy Primulus? Jednoznačne dlhodobo a pravidelne.Na úvod by sme radi podotkli to, že by ste nemali očakávať zázraky v krátkodobom časovom horizonte. V prípade Primulusu je potrebné pravidelné užívanie aspoň počas doby 1 mesiaca, čomu zodpovedá jedno balenie Primulus-u. Pre dosiahnutie maximálneho účinku sa odporúča jedna tableta ráno a jedna večer. Tablety stačí prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom vody.

Účinky Primulusu

Ak by sme Primulus mali porovnať s konkurenčnými výživovými doplnkami, tak sa jedná o úplne inú ligu. Kľúčom k úspechu sú totižto veľmi bohaté účinky, ktoré sa neobmedzujú iba na lepšiu potenciu alebo podporu erekcie. Poďme sa spoločne pozrieť na spektrum účinkov, ktorých je pomerne dosť:

 • zvýšenie sexuálneho apetítu – prírodné zloženie Primulusu prispieva okrem iného aj k zvýšeniu libida, sexuálnej energie a vitality. Účinky sú skutočne badateľné, čo potvrdzujú aj osobné skúsenosti rôznych mužov rôzneho veku.
 • rýchlejší nárast svalovej hmoty – niektoré látky, ktoré Primulus obsahuje pozitívnym spôsobom vplývajú na stimuláciu nárastu svalovej hmoty. Nie všetci muži však v tejto oblasti pociťujú určité zmeny. Tento účinok preto nie je pre Primulus to pravé orechové.
 • zníženie pocitu únavy – látky ako horčík či vitamín B6 sú skvelými bojovníkmi proti únave počas dňa. Z praktického hľadiska má však konkurencia v rukáve lepšie esá, ktoré pomáhajú ľuďom v tejto oblasti.
 • lepšia nálada – ak máte problém s vnútorným nepokojom, nevyrovnanosťou či napätím, tak vám doplnok Primulus môže s radosťou pomôcť. Fenugreek a ďalšie minerálne látky sú zodpovedné za upokojovanie nervovej sústavy a zlepšovanie jej funkčnosti. Pozitívnym efektom je výrazne lepšia nálada.
 • nachladnutie a nádcha – v tomto prípade môžeme potvrdiť reálne badateľné výsledky u viacerých mužov, ktorí majú s Primulusom iba pozitívne skúsenosti. Bohaté prírodné zloženie sa podieľa okrem iného aj na boji proti nádche a príznakom prechladnutia.

Zľava na Primulus

Každé balenie Primulusu vychádza až na 60 dní. Teda jedna tabletka je vo výhodnom balení iba za 77 centov na deň. My vám prinášame aj zľavu 10 percent. Túto zľavu môžete aplikovať nie len na jedno balenie ale na akýkoľvek počet.

Ako uplatniť zľavu?

Ako najľahšie objednať?

V dnešnej dobe je objednávkový proces pomerne hračkou. Na čo sa treba pripraviť pri objednávke od oficiálneho predajcu prípravku Primulus? Keďže ide o českého výrobcu, je nutné si zvoliť krajinu, z ktorej pochádzate (Slovenská republika / Česká republika). Následne treba vyplniť osobné údaje a adresu doručenia. Ďalším krokom je voľba počtu balení a na úplný záver vás čaká už iba výber spôsobu dopravy a platby, čo potvrdíte odoslaním objednávky.

V prvom rade by sme vás chceli motivovať k nákupu cez internet. Ide o veľmi bezpečný a diskrétny nákup, ktorý je podčiarknutý veľmi pohodlným doručením. Doslova za 5 minút máte Primulus objednaný. Z Českej republiky sa na Slovensko doručuje iba Slovenskou poštou a balík vám príde ako doporučená zásielka. Ak predsa len nedôverujete internetovým obchodom, aj pre vás sa nájde riešenie, ktorým je platba na dobierku pri prevzatí tovaru. Pre ostatných je tu platba online, a to buď prevodom na účet alebo platobnou kartou. Doplnok Primulus  budete mať u seba doma najrýchlejšie pri platbe na dobierku alebo pri online platbe kartou.

Skúsenosti s Primulusom

Na úvod treba povedať jednu kľúčovú informáciu. Primulus si behom jedného roka zakúpilo už vyše 12 000 mužov.  To hovorí asi za všetko. Ale prejdime k reálnym zákazníkom. Sú to muži zväčša v produktívnom veku, ktorý chcú zmeniť svoj zdravotný stav – resp. veľmi jednoducho povedané – chcú byť ozajstnými chlapmi. A presne na to je Primulus určený aby vám zvýšil nielen silu a sebavedomie ale hlavne sexuálnu výkonnosť.

primulus skúsenosti

Mini galéria

Časté otázky

Pre koho je Primulus určený?

 • Primárne pre mužov od 30-teho roku života a vyššie. Je to práve kvôli tomu, že tento vek je hranica, o ktorej sa hovorí že je muž na vrchole svojej sily a výkonnosti . O tohoto veku energia a hlavne testosterón klesá. Avšak nie je problém aby ho užívali aj muži od 18-tich rokov.

Látky v ňom sú prírodného zloženia?

 • Samozrejme. Je to jeden z hlavných faktorov, prečo si získava stále väčšiu popularitu. Všetky látky a byliny sú prvotriednej kvality.

Doručenie a balenie

 • Je samozrejme diskrétne. Čo sa týka obalu, tak ten vás naozaj uchváti svojim štýlovým vzhľadom a praktickým obalom. Na druhej strane môžete vidieť aj detailné zloženie výrobku. Chcem štýlový multivitamín

Spôsob užívania

 • Primulus sa odporúča užívať 2 tablety denne (balenie obsahuje 60 tabliet-jeden mesiac užívania). Dennú dávku by ste nemali prekračovať. Môžete jednu večer a jednu ráno alebo spoločne obe po večeri.

Aké balenia sú k dispozícii

 

Primulus je dostupný v 60 tabletovom balení, ktoré je určené na jeden mesiac. Pri cene približne 23€ je to teda investícia o veľkosti len 0,77€ na deň.

Kde kúpiť Primulus

Ak vás tento doplnok zaujal, máte možnosť si ho, samozrejme, zakúpiť. Kde? Na ich oficiálnej stránke. V lekárni by ste ho zrejme nenašli, avšak v dnešnej dobe nie je problém čokoľvek objednať z internetu, vrátane doplnkov výživy na zlepšenú tvorbu testosterónu.

Hodnotenie

Môžeme skonštatovať, že Primulus je jeden z najlepších a najkvalitnejších doplnkov na zvýšenú tvorbu testosterónu, skvalitnenie mužského zdravia a aj výkonnosti. Pôvod tohto prípravku je v Českej republike kde je aj vyrábaný. Takže je postarané o vysokú bezpečnosť a výrobnú kvalitu!

Najnovší testosterónový doplnok v exkluzívnom dizajnovom prevedení za bezkonkurenčnú cenu!

Odporúčanie – Použite zľavu TST0118 a získajte zľavu až 10% z nákupu Chcem ušetriť

Tajný tip – pri nákupe napr. 3 balení ušetríte až 6,9 eur s kupónom. Teda namiesto 69 eur zaplatíte iba 62,1 eur 🙂

Časté otázky na Primulus

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Kedy sa dostavia prvé účinky?

Ako to už pri výživových doplnkoch býva, ani pri Primuluse vám nevieme povedať presný dátum nástupu prvých účinkov. Z hľadiska skúseností mužov sa jedná o časový horizont dvoch až štyroch týždňov, počas ktorých sa pravidelne užíva Primulus.

Pre koho je Primulus určený?

Výživový doplnok Primulus je určený hlavne pre mužov vo veku od 25 rokov, keďže v tomto období začína klesať hladina testosterónu. Muži trpiaci kardiovaskulárnymi či hormonálnymi problémami by sa však mali radšej poradiť pred jeho užívaním so svojím lekárom.

Čo sa stane, ak naraz užijem dve tabletky?

Optimálne a zároveň odporúčané dávkovanie je jedna tableta ráno a jedna tableta večer. Ak však zabudnete užiť rannú dávku, nič sa nestane, ak užijete dve tabletky naraz vo večerných hodinách. Predpokladáme, že to platí aj naopak, teda ak zabudnete užiť večernú dávku a ráno si dáte dve tabletky.

Je Primulus bezpečný?

Primulus obsahuje iba látky, ktoré sú bežne dostupné v lekárňach či supermarketoch. Všetky zložky Primulusu sú tiež odporúčané väčšinou lekárov ako zdraviu prospešné. Primulus obsahuje len vitamíny, minerály a extrakty z bylín. Preto pri predpísanom dávkovaní nehrozia žiadne riziká. Nesnažte sa ale dávkovanie zvyšovať, aj predávkovanie vitamínmi je totiž v niektorých prípadoch možné. Nemusíte sa tiež obávať nebezpečne vysokej hladiny testosterónu. Primulus ju nedokáže zvýšiť nad úroveň, ktorá je vášmu telu vlastná. Taktiež sa neobávajte vedľajších účinkov potom, ako prestanete Primulus užívať. Hladina testosterónu sa v tomto prípade len vráti na tú, ktorú ste mali pred začatím užívania Primulusu.

4.3/5 - (7 votes)

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+