Primulus

Primulus – komplexný doplnok výživy moderného muža

Hoci trh je dnes preplnený rôznymi doplnkami výživy, multivitamínovými bombami a tabletkami plnými prírodných extraktov, často sa opomína fakt, že potreby ženy a muža sa v tomto smere značne líšia. A práve na to vedci mysleli pri vývoji tabliet Primulus.

Tip pre Vás
Podporte svoj výkon aj vášeň najnovším výživovým doplnkom! Pozrieť PRIMULUS

Čo je Primulus

Tromi slovami by môžeme Primulus charakterizovať ako multivitamín moderného muža. Väčšina multivitamínových prípravkov obsahuje síce široké spektrum vitamínov, ale často len vo veľmi malom množstve, čo sťažuje dosiahnutie želaného zdravotného benefitu. Primulus obsahuje vyvážený výber vitamínov, minerálov a víťažkov z bylín tak, aby bol spoľahlivým partnerom každého muža a dodal mu všetko, čo jeho telo potrebuje pre celkovú pohodu a vyrovnanú hladinu testosterónu.

Čím sa Primulus odlišuje od iných multivitamínov

Primulus je výsledkom vedeckého skúmania, ktoré bolo zamerané okrem iného aj na dosiahnutie optimálnej hladiny testosterónu u muža. Pretože po 30 roku  začína u väčšiny mužov prirodzená hladina testosterónu klesať, je dobré proti tomu bojovať a nájsť prirodzenú cestu, ako ju v tele stále udržať na „mladej“ úrovni, prípadne ju tam vrátiť, ak už poklesla. Okrem vitamínov a minerálov, ktoré napomáhajú zvýšeniu a udržaniu hladiny testosterónu u muža je Primulus doplnený aj ďalšími overenými látkami – víťažkom z kotvičníka zemného (známy Tribuluis Terrestris), senovky gréckej a extraktom z čierneho korenia. Výsledkom tejto superkombinácie je vytvorenie stabilných podmienok pre aktívnu tvorbu a testosterónu v tele muža a následné udržanie jej stabilnej hladiny. To všetko je navyše zabalené do atraktívneho obalu, ktorý takisto patrí k identifikačným znakom produktu a pôsobí naozaj MUŽSKY. Jedná sa o prírodný produkt bez „priemyselných“ účinných látok. Len minerály, vitamíny a prírodné víťažky. To robí Primulus spoľahlivým a bezpečným doplnkom výživy každého moderného muža.

Zloženie Prilmulusu

primulus tabletky

Pozrime sa teda podrobne na zloženie tabliet Primulus a na to, prečo sa stáva vhodným adeptom na pomoc (nielen) pri udržaní vyrovnanej hladiny testosterónu:

  • Zinok (15,4mg)

Zinok je prvkom, ktorý sa v tele podieľa na aktivite viac ako 200 enzýmov a je tiež potrebný na syntézu DNA ako aj pre funkciu niektorých bielkovín, ktoré sa na ňu viažu. Nedostatok zinku môže mať za následok nechuť k jedlu, únavu a oslabuje sa tiež zdravie kože, nechtov a vlasov. Primulus obsahuje zinok vo forme citronanu zinočnatého, čím je zabezpečené jeho vyššie biologické využitie.

  • Vitamín D3 (2000 IU)

Je v organizme nepostradateľným prvkom. Jeho dostatok je potrebný pre fungovanie imunitného systému, zdravie kostí a zubov, tiež prispieva k normálnej funkcii svalov a pomáha vstrebávaniu vápnika a fosforu.

  • Horčík(245mg)

Tento minerál je rovnako dôležitý pre správne fungovanie organizmu. Pomáha pri vstrebávaní draslíku a vápniku, pomáha udržiavať stabilnú funkciu svalov a nervov, priaznivo ovplyvňuje srdcový rytmus, imunitný systém a tiež kosti a svaly. Primulus obsahuje horčík v unikátnej podobe tzv. Aquamin Marine Magnesium TG, čo je prírodný produkt s bohatým zastúpením minerálov získavaný z morských rias.

  • Vitamín B6 (2mg)

Preventívne pomáha proti nervovým chorobám, zlepšuje náladu, podporuje činnosť niektorých enzýmov a má pozitívny vplyv na kvalitu kože.

  • Vitamín C (100mg)

Je výborným antioxidantom, ničí voľné radikály,má dôležitú úlohu pri syntéze aminokyselín, podporuje vstrebávanie železa, tvorbu bielych a červených krviniek a je dôležitý pre vývoj kostí, zubov a chrupaviek.  Jeho nedostatok môže spôsobiť neplodnosť, oslabiť imunitu, opuchy kĺbov a ďasien.

  • Selén (5,5μg)

Ovplyvňuje funkciu mnohých enzýmov a tým má vplyv aj podporu rastu a rozmnožovania, funkciu pečene či štítnej žľazy. Nedostatok spôsobuje únavu a slabosť

  • Senovka grécka (350,6mg)

Jedna z najstarších kultúrnych rastlín. Obsahuje množstvo bielkovín, olejov, alkaloidy či steroidné saponíny. Podporuje trávenie, uľavuje pri kašli či nadúvaní. Oddávna je tiež využívaná ako afrodiziakum.

  • Kotvičník zemný (300mg)

Tiež známy ako Tribulus Terrestris, obsahuje množstvo steroidných saponínov, fytosterolov, flavonoidov a alkaloidov. Tie pôsobia na hladinu luteinizačného hormónu, ktorý reguluje hladinu testosterónu. Tiež podporuje tvorbu energie, svalovú vytrvalosť  a imunitu. U mužov funguje, čo je podstatné, aj ako afrodiziakum.

  • Výťazok z čierneho korenia

Ten sa v medicíne často používa ako antioxidant a látka, ktorá podporuje vstrebávanie ostatných aktívnych zložiek

Mini galéria

Aké sú jeho účinky

Hlavným mechanizmom, ktorý je pre Primulus charakteristický je synergické pôsobenie obsiahnutých vitamínov, mierálov a extraktov na zvýšenie hladiny testosterónu. To so sebou prináša množstvo  vedľajších benefitov. Muži s nízkou hladinou testosterónu totiž často trpia únavou, náladovosťou, depresiami, ľahšie strácajú svalovú hmotu, sú náchylnejší k srdcovým chorobám. Okrem toho majú nižšiu tvorbu spermií, menší záujem o sex a častejšie problémy s dosiahnutím erekcie. Toto všetko môžete odstrániť len vďaka dosiahnutiu optimálnej hladiny testosterónu. Muži, ktorí Primulus vyskúšali uvádzajú zlepšenie nálady, zvýšenie sebavedomia, športovci ľahšie naberajú svalovú hmotu a lepšie spaľujú tuky. Mužom sa tiež zlepšuje sexuálny apetít, silnejú kosti a celková vitalita a energia je rovnako na vyššej úrovni.

Aké balenia sú k dispozícii

 

Primulus je dostupný v 60 tabletovom balení, ktoré je určené na jeden mesiac. Pri cene približne 21€ je to teda investícia o veľkosti len 0,70€ na deň.

Hodnotenie

Môžeme skonštatovať, že Primulus je jeden z najlepších a najkvalitnejších doplnkov na zvýšenú tvorbu testosterónu, skvalitnenie mužského zdravia a aj výkonnosti. Pôvod tohto prípravku je v Českej republike kde je aj vyrábaný. Takže je postarané o vysokú bezpečnosť a výrobnú kvalitu!

Najnovší testosterónový doplnok v exkluzívnom dizajnovom prevedení za bezkonkurenčnú cenu!

Je Primulus bezpečný?

Primulus obsahuje iba látky, ktoré sú bežne dostupné v lekárňach či supermarketoch. Všetky zložky Primulusu sú tiež odporúčané väčšinou lekárov ako zdraviu prospešné. Primulus obsahuje len vitamíny, minerály a extrakty z bylín. Preto pri predpísanom dávkovaní nehrozia žiadne riziká. Nesnažte sa ale dávkovanie zvyšovať, aj predávkovanie vitamínmi je totiž v niektorých prípadoch možné. Nemusíte sa tiež obávať nebezpečne vysokej hladiny testosterónu. Primulus ju nedokáže zvýšiť nad úroveň, ktorá je vášmu telu vlastná. Taktiež sa neobávajte vedľajších účinkov potom, ako prestanete Primulus užívať. Hladina testosterónu sa v tomto prípade len vráti na tú, ktorú ste mali pred začatím užívania Primulusu.

Dávkovanie

Pre dosiahnutie maximálneho účinku sa odporúča jedna tableta ráno a jedna večer.

Primulus
4.2 (83.33%) 6 votes

Zanechaj nám svoj názor