Priemer penisu

Posledná aktualizácia článku:

Dôležitá nie je iba dĺžka

priemer penisu

Keď sa bavíme o veľkosti penisu, väčšinou nám napadne len dĺžka. Mali by sme však vedieť, že aj  priemer je rovnako dôležitý.  V našom článku sa preto dočítate, prečo záleží aj na hrúbke penisu.

Obsah článku

  1. Správne meranie priemeru
  2. Prečo je priemer podstatný
  3. Spôsoby zväčšenia

Ako zmerať priemer penisu

Prvým krokom k tomu, aby muž zistil, aký je má jeho penis priemer, je poriadne ho zmerať. Nemali by ho merať v ochabnutom stave. Správne by sa mal merať pri stoporení. Merajú sa až tri oblasti penisupri koreni, stred penisu a žaluď. Z týchto troch údajov sa následne vypočíta priemer. Tak muž zistí, aký hrubí má penis.

Priemerná hrúbka penisu
Tak, ako pri dĺžke, ani pri hrúbke nie je určený žiaden štandart, ktorým by sa mal riadiť každý muž na svete. Existujú rôzne tvary penisov a aj priemery nie sú rovnaké. Záleží na mnoho faktoroch, ale niektorí odborníci sa zhodujú, že priemerná hrúbka mužského penisu je 12,7 centimetrov

Prečo je priemer podstatný

Určite ste zaznamenali, že v posledných rokoch sa začala v sexuálnej téme rozoberať aj hrúbka penisu a že dĺžka už vôbec nie je tak dôležitá, ako sme si mysleli. Dôvod je jednoduchý. Ženy pri sexe cítia väčšiu rozkoš vďaka hrúbke, nie dĺžke. To znamená, že darmo budete mať penis dlhý 19 centimetrov, keď v priemere nemáte ani 10 centimetrov. Pre ženy je navyše kľúčová prvá tretina vagíny, takže dĺžka vám skutočne nepomôže.

Ako správne merať priemer (obvod)?

Podľa verywellhealth.com by ste mali penis merať takýmto spôsobom:

  1. Použite krajčírsky meter (ako keby mäkká meracia páska, ktorá dokonale obopne penis) alebo použite šnúrku resp. nejaký krátky a nie veľmi hrubý motúz.
  2. Zľahka obopnite meracím nástrojom penis v  jeho najhrubšej časti.
  3. Je dôležité, aby krajčírsky meter mal presne označený začiatok resp. koniec, kde sú vyznačené hodnoty merania
  4. Priemerný obvod penisu sa pohybuje od 11,4 do 13 centimetrov.

Spôsoby zväčšenia hrúbky

Musí byť frustrujúce neustále niekde čítať alebo počuť, ako niečo nie je dostatočne dlhé alebo široké a ako to následne zmeniť k “lepšiemu”. Nechceme vás, milí páni, nabádať k tomu, aby ste akokoľvek menili svoj penis len kvôli tomu, čo je práve teraz v móde. Ak si aj napriek tomu myslíte, že to, čo máte v nohaviciach, chcete zmeniť, nemôžeme vám brániť. Môžeme vám jedine poradiť, ako to dosiahnuť. Takže ak máte skutočne záujem zistiť, či a ako sa dá zvýšiť priemer vášho penisu, nižšie sa dočítate o niekoľkých spôsoboch.

Cvičenie

Je to zadarmo a môžete to robiť v pohodlí domova. Sú niektoré cviky, vďaka ktorým skutočne zvýšite priemer svojho penisu. Výsledky sú však minimálne a musíte sa obrniť dávkou trpezlivosti, pretože dané cviky vyžadujú čas a kontinuitu, pretože nestačí ich cvičiť raz do týždňa. Rovnako ako nestačí raz do týždňa ísť do posilňovne kvôli vyrysovanej postave.

Operácia

Narozdiel od cvičenia, pri operácii máte úspech zaručený. Pri nej sa vezme tuk z inej časti vášho tela a vloží sa do určitých oblastí penisu, aby bol širší a hrubší.

Obrovskou nevýhodou však je  netrvanlivosť zákroku.  Po čase dochádza prirodzene k nekróze a penis sa postupom času dostane do svojej pôvodnej podoby. Okrem toho, že váš penis už nebude širší, zostane po ňom v niektorých prípadoch ovisnutá koža. Stáva sa to napríklad aj po rýchlom chudnutí, kedy sa koža nestihne prispôsobiť náhlej zmene váhy. Takže buď si zákrok zopakujete alebo sa spoľahnete na iné metódy zväčšenia priemeru.

Väčší priemer s výživovými doplnkami?
Niektoré výživové doplnky, tabletky a krémy sa vám budú snažiť obchodníci predať s tým, že skutočne fungujú. Nenechajte sa oklamať, taký produkt málokedy funguje. Verte zdravému sedliackemu rozumu a hľadajte odpovede inde. Výživové doplnky a lieky sú väčšinou určené na erekciu a potenciu, nie na zväčšovanie.

Vákuové pumpy a extendery

vákuových pumpách sa na tomto webe hovorilo vela. Extendery fungujú podobne ako pumpy. Extendery sú pomôcky, ktoré sa môžu nosiť aj celý deň a výsledok je  väčšsí a širší penis.  Preto určite rozumiete, prečo sa sem tieto pomôcky dostali. Môžu vám pomôcť s vaším problémom.

Z extenderov vyberieme Phallosan Fortektorý sa zdá byť správnou voľbou na pomerne bezbolestné zväčšenie penisu. Bolestivé to môže byť v prípade, ak pri ňom použijete až priveľa záťažia v domienke, že želaný efekt príde rýchlejšie. Žiaľ, spôsobí vám to jedine bolesť a nie dychberúci výsledok.

Aktualne skore
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Zanechaj nám svoj názor