predĺženie penisu

Predĺženie penisu – čo zaberie?

Môžete ho mať dlhší?

predĺženie penisu

Dĺžke penisu je na internete venovaných stovky, ak nie tisícky stránok. Mnohé z nich vám môžu sľubovať zázraky a neuveriteľné metódy, ako penis na 100% predĺžiť. Zvýšite si sebavedomie, budete sa lepšie cítiť a budete najväčší “frajer” pre každou ženou, ktorá vám automaticky skočí do postele. Pravda o penise je však iná.

Aká je však pravda?  Je predĺženie penisu vôbec možné?   Ak sa chcete dočítať, či áno a ako na to, pokračujte v čítaní nášho článku.

Kedy je nutné predĺžiť penis

Muži, ktorí skutočne potrebujú predĺženie penisu majú po väčšine problém s názvom mikropenis. Tento jav sa vyskytuje ale veľmi zriedkavo. Mikropenis má približne 0,6% mužskej populácie. V stoporenom stave dosahuje menej než 7 centimetrov. V takom prípade je predĺženie potrebné. Môže sa dosiahnuť rôznymi spôsobmi, napríklad hormonálnou liečbou. V mnohých prípadoch sa mikropenis spozoruje už krátko po narodení a môže sa podchytiť vo veľmi mladom veku.

Ak nepatríte medzi ľudí, ktorí majú mikropenis, nemali by ste mať dôvod na predlžovanie penisu. Avšak vieme, že nátlak médií, verejnosti a skreslené predstavy z porno priemyslu zrejme robia svoje. Muži sa cítia neistí sami sebou, myslia si, že ak nemajú v dĺžke 20 centimetrov, niečo je zle. To však nie je pravda.

Pre  ženy je mnohokrát dôležitejší výkon než dĺžka.   Ani to však nebráni mužom, aby podstupovali rôzne metódy, či už overené alebo pofidérne, ako predĺžiť penis.

Ak ste skutočne presvedčení, že potrebujete dlhší penis, pokračujte v čítaní. Dozviete sa, aké máte možnosti a ako sú úspešné.

Operácia

Jednou možnosťou, ako predĺžiť penis, je operácia. Nie každý však má odvahu ľahnúť si pod skalpel a nechať doktorov podstúpiť tak citlivý zákrok. Je však nutné uznať, že bude určite účinný. Zameriame sa len na predlžovacie procedúry, teda vynecháme tie, ktoré dodajú penisu hrúbku. Medzi najčastejšie zákroky teda patrí:

  • liposukcia- funguje len v prípade, ak máte tuk v oblasti podbrušia. Penis predĺži len opticky. To znamená, že nebude operovaný priamo penis. Ak však nemáte v okolí lona veľa tuku, ktorý by vám mohli odsať, táto možnosť nie je určená pre vás,
  • odpojenie úponov- asi najhrozivejšie znejúci zákrok. Pri ňom sa prerušia väzivové úpony pri koreni penisu a môže sa tak predĺžiť až o 2 centimetre. Z hľadiska bezpečnosti sa však tento výkon veľmi nevyužíva, pretože môžu nastať komplikácie počas sexuálneho styku.
  • lipofiling- podobne ako pri liposukcii, aj pri lipofilingu sa odsaje tuk z jednej časti tela, avšak v tomto prípade sa vloží do podkožnej oblasti penisu. Efekt je len dočasný a tuk v penise sa časom vstrebe do tela a vy budete tam, kde ste boli pred zákrokom.

Medzi operačné zákroky patrí aj zväčšovanie penisu kyselinou hyarulónovou. Tá však zmení iba hrúbku, nie dĺžku. Navyše, výsledok vydrží len necelý rok, kým sa penis dostane do pôvodného stavu. Ďalšou nevýhodou je cena, ktorá sa pohybuje na rozmedzí tisícky eur.

Záujem o operácie v Británii
Vo Veľkej Británii je o predĺženie penisu pomocou operácie veľký záujem. Takmer 40% plastických operácií bolo zameraných na úpravu mužských penisov. Na Slovensku nie je o podobný zákrok záujem. Podstupilo ho zhruba len 4% mužov.

Obrovskou nevýhodou sú však vedľajšie efekty operácie. Od jaziev až po zápaly, infekcie a neschopnosť mať sex. 

Tabletky, krémy a výživové doplnky na predĺženie penisu

Výrobcovia liečiv na erekciu a potencionálne predĺženie penisu sa rok čo rok predbiehajú, kto príde s lepším produktom, ktorý skutočne funguje, prípadne má skutočne dobrú reklamu a marketing. Funkčnosť je potom až druhoradá.

Niektoré produkty sa naozaj snažia dodať zákazníkovi, čo chce. Vo väčšine prípadov sú to však doplnky výživy a lieky na podporu erekcieMedzi najpopulárnejšie na slovenskom trhu patria zrejme Erexan a ZerexTým, že zlepšujú prietok krvi v penise, môže sa zdať, že je pohlavný úd väčší a hrubší. To však nie je trvalé riešenie a je to len vďaka dobrému prekrveniu penisu.

Na druhej strane sú rôzni podvodníci, ktorí mieria na mužov, ktorí sa snažia zmeniť svoj penis za každú cenu a uveria mnohým nezmyslom. Perfektným príkladom sú napríklad produkty Titan Gel a Man Pride. Sľubujú nemožné, napríklad zväčšenie penisu aj o 6 centimetrov v priebehu niekoľkých mesiacov.  Žial, žiadny z týchto produktov nefunguje.  Ich spoločným znakom je drahá cenovka, neseriózna firma a neprehľadné informácie na internetovej stránke plnej vymyslených ľudí a zlej gramatiky.

Cvičenia

Cvičenia na predĺženie penisu existujú. Je ich niekoľko a pri každom by ste mali zvážiť, či by ste ich mali podstúpiť. Niektoré sú určené len pre mužov, ktorí s nimi už majú skúsenosti. Ak skúsenosti nemáte, mali by ste začať s jednoduchšími a postupne sa prepracovať na intenzívnejše cvičenia.

Upozornenie
Tieto cvičenia by ste mali prestať cvičiť v prípade, keď vám nie sú príjemné alebo pri nich pociťujete bolesť.

Nasledovné tri cvičenia na predĺženie penisu sú zoradené zhora nadol podľa obtiažnosti:

  • dvojitá ruka- dbajte na to, aby bol penis aspoň sčasti stoporení. Uchopte ho oboma rukami pri koreni a pomaly s nimi pohybujte po celej dĺýke zhora-nadol. Nezabudnite na lubrikant, 
  • sediaci strečing– opäť je nutné, aby bol penis stoporený približne na 30%. Zastrčte si ho medzi stehná a sadnite si na sedačku s pevným povrchom. To znamená žiaden gauč ani mäkké kreslo. Vydržte tak približne 30 minút. Ak vám to však nebude príjemné, prestaňte skôr,
  • silový strečing– cvik určený pre naozaj skúsených. Uchopte svoj nestoporený penis za špičku a potiahnite ho smerom k zemi. Následne zatlačte na PC sval (sval medzi konečníkom a mieškom) a s neustále zatlačeným PC svalom naťahujte penis do rôznych smerov- hore, dolu, vpravo a vľavo.

Okrem možného predĺženia penisu je možné, že sa zlepší vaša sexuálna výdrž. Vaša erekcia bude kvalitnejšia a aj výdrž sa zlepší. Nesmiete však na cviky zabúdať a robiť ich pravidelne.  Nezabúdajte ani na svoje zdravie.  Nepreháňajte to, aby ste nemuseli skončiť so zraneniami u doktora alebo na pohotovosti.

Extendery

Extendery sú mechanické pomôcky na zväčšenie penisu. Ich úlohou je  mechanicky naťahovať pohlavný úd  po malých kúskoch, čím sa naťahujú tkanivá v pohlavnom úde a môže tak nabrať niekoľko centimetrov po dlhodobom užívaní.

Príkladom takéhoto extenderu je Phalllosan, o ktorom si môžete prečítať TU. Môžete ho používať dlhodobo, pre mnohých je veľmi pohodlný a aj účinný. 

Naše skúsenosti s predĺžením penisu

Najspoľahlivejšou metódou, ako si zaručene predĺžiť váš penis, je podstúpiť operačný zákrok. Medicínsky odborník vám v priebehu niekoľkých hodín vyčaruje také prirodzenie, o akom ste vždy snívali. Tento spôsob je však ten radikálnejší a najúčinnejší, o čom hovoria aj skúsenosti rôznych mužov. Osobne sme operáciu nepodstúpili, avšak štatisticky sa jedná o najúčinnejšiu metódu predĺženia penisu.

Menej účinným, no relatívne efektívnym spôsobom je vyskúšanie extenderov, teda špeciálnych pomôcok slúžiacich na zväčšenie dĺžky pohlavného údu. Skúsenosti s extendermi máme, a preto vám ich určite odporúčame ako vhodnú menej drastickú alternatívu k operácii. Nečakajte však raketový nárast dĺžky, no nárast o 1-2 cm je realistický, a to aj v závislosti od intenzity naťahovania vášho penisu. Podobným spôsobom fungujú aj vákuové pumpy, ktoré taktiež radikálne nezväčšia váš penis, no viditeľný nárast určite pocítite.

Ak však príliš nedôverujete spomínaným nástrojom a pomôckam, do úvahy ešte prichádzajú výživové doplnky, ktoré majú pozitívny vplyv na rast vášho penisu. Čo je však ich pridanou hodnotou je to, že okrem vplyvu na rast vášho prirodzenia pocítite aj výrazný posun v oblasti vášho sexuálneho života, a to konkrétne pri tvrdom a kvalitnom stoporení.

Otázky na predĺženie

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Ako si predĺžiť penis?

Váš penis si môžete prdĺžiť viacerými spôsobmi podľa toho, čo preferujete. Najzaručenejšou metódou je operačný zákrok, pričom prirodzenejšími spôsobmi nárastu vášho údu je naťahovanie pomocou extenderov, vákuové pumpy či výživové doplnky, ktoré v menšej miere vplývajú aj na zväčšenie vášho penisu.

Čo funguje najlepšie?

Najúčinnejším spôsobom predĺženia vášho penisu je operačný zákrok, nakoľko ide o chirurgický zásah odborníka. Všetky ostatné prostriedky treba vnímať ako pomocníkov, ktorí iba vplývajú na rast a dokážu predĺžiť penis len v malej miere.

Ktorá metóda je najbezpečnejšia?

Z hľadiska zdravia a bezbolestnosti vášho penisu by ste mali radšej zvoliť prípravky obsahujúce výlučne prírodné zložky. Ak to s dávkovaním nepreženiete, nie je dôvod na top, aby vám privodili komplikácie. Ba naopak, ak vytrváte v užívaní, môžu vám iba pomôcť.

Aké máte skúsenosti s predĺžením penisu? Ak máte zaručenú metódu, ktorá funguje alebo chcete ostatných čitateľov varovať pred možným nebezpečenstvom, napíšte nám to do diskusie pod článkom. Diskusia je anonymná. 

 

 

4.5/5 - (2 votes)

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+