phallosan logo

Phallosan – extender na zväčšenie

Phallosan extender pre väčší penis

Stáva sa, že páni nebývajú vždy spokojní s tým, čo im príroda nadelila. Ak ste si mysleli, že inak, než chirurgickým zákrokom sa váš “malý problém” vyriešiť nedá, ste na omyle. Ide to aj bez drastického zásahu do vašeho organizmu. Stačí vám len správny prostriedok na dosiahnutie želaného výsledku. Nie, nejde o žiadne tabletky ani doplnky výživy. Nemusíte do seba nič dávať a ani ísť pod nôž. Stačí, ak dáte niečo na seba. V tomto prípade ide o extender s názvom Phallosan. Pre nezasvätených, extender je pomôcka pre zväčšenie penisu.

Charakteristika Phallosanu

Phallosan je prístroj z Nemecka, ktorý funguje tak, že vytvára pomocou vákua ťah. Tak pomáha krvi dostať sa do toporivých teliesok v penise a zväčšovať ho. Penis sa nie len zväčšuje, ale aj erekcia by sa mala zlepšovať. Výrobca sľubuje trvalé zväčšenie až o niekoľko centimetrov. Prístroj stačí používať niekoľko mesiacov a nechať tlak pôsobiť na úd.

Výsledkom by mal byť väčší širší penis a vďaka lepšiemu prekrveniu aj citlivejší penis. Na rozdiel od tabletiek na zväčšenie penisu Phallosan by mal zväčšiť nie len telo, ale aj žaluď.

Konštrukcia Phallosanu je riešená elastickým ortopedickým pásom, na ktorý sa vákuová pumpa upína, aby pánom prístroj nepadol. Je to bezbolestné a relatívne pohodlné riešenie. Stačí, ak si naň počas prvých hodín alebo dní zvyknete. Mnohí páni aj zabudnú, že ho majú nasadený. Navyše spĺňa lekárske požiadavky, je zdravotne bezpečný a neobsahuje latex, na ktorý by ste mohli byť alergický.

Phallosan (Forte)

Ak si na internete budete vyhľadávať Phallosan, možno vás prekvapí, že vám vyhľadávač vyhodí výsledky nie len na Phallosan, ale aj na Phallosan Forte. Aký je medzi nimi rozdiel? Nie veľký, ale niečo tam predsa len je.

Phallosan ste mohli kúpiť do roku 2013, kedy ho vystriedala zlepšená verzia doplnená o názov Forte. V skratke je jeho novšia verzia jednoduchšia na používanie a nenápadnejšia pod oblečením, ak sa rozhodnete, že používať podobný prístroj je v spoločnosti vhodné. Manžetové prezervatívy sú odolnejšie, minipumpa je súčasťou balenia a prstenec na penis je mäkký, takže zmäkčujúca pena už nebude potrebná.

Kúpiť si môžete niekoľko rokov už len Phallosan Forte. Phallosan staršieho typu si môžte kúpiť už len z druhej ruky, ale sme si istý, že Phallosan je produkt, u ktorého oceníte novotu pred nižšou cenou.

Účinky

Už je vám zrejme jasné, na čo Phallosan slúži a aké výsledky so sebou prináša. Zopakujem si to ešte raz.

 • zväčšenie penisu aj o 5 centimetrov
 • zvýšenie obvodu, nie len šírky
 • vyrovnanie krivého penisu
 • rovnomerné zväčšenie žaluďa
 • lepšie prekrvenie
 • citlivejší penis
 • kvalitnejšia erekcia

Dané výsledky dosiahnete, ak budete Phallosan používať zodpovedne a podľa inštrukcií.

Obsah balenia

Aby sme si mohli vysvetliť, ako vlastne prostriedok funguje, musíme vedieť, z čoho všetkého sa skladá a čo v balení všetko dostanete.

 • ochranný prstenec na penis
 • prísavné zvony– v balení sú na výber až tri veľkosti (S, M, L) pre spokojnosť pánov s akoukoľvek veľkosťou penisu. Ak je vaše prirodzenie väčšie ako ponúkané zvony, máte možnosť doobjednať si ešte veľkosť XL
 • vidlica s možnosťou nastavenia sily
 • popruh na uchytenie Phallosanu
 • sacia pumpa s trojcestným ventilom
 • vidlica s možnosťou nastavenia sily
 • ochranná vrstva na žaluď
 • video návod na použitie na DVD
 • meracia šablóna pre porovnanie progresu a zhodnotenie  výsledkov

Kde sídli

 •  AdresaSwiss Sana AnstaltKirchstr. 3LI-9490 Vaduz

 •  Tel. č.:+423 235 84 77

 •  Email service@phallosan.com

Ako Phallosan funguje

Určite si lámete hlavy nad tým, ako taká vec ako Phallosan môže fungovať. Nebojte sa, všetko sa dozviete.

Aplikácia

Ako prvé by ste mali vziať šablónu a zmerať veľkosť vášho nestoporeného údu. Podľa veľkosti vyberiete správny prísavný zvon spomedzi troch variant. Cez žaluď navlečte ochranný obal podľa návodu a pomocou pumpy zasuňte penis do predom vybraného prísavného zvonu. Prezervatív zrolujte cez váš úd a spojte prísavný zvon so svorkou pri ortopedickom páse. Aby ste dosiahli ideálny výsledok, nevystavujte svoj penis príliš intenzívnemu tlaku a môžete ho používať aj viac ako osem hodín. Odporúčané maximum je 10 hodín, takže ho môžete mať na sebe pokojne celú noc s pocitom, že vaše zdravie je v bezpečí.

Ak si stále neviete predstaviť, ako to celé funguje a máte hlavu v smútku, že si to nijakým spôsobom neviete predstaviť, môžete si pozrieť krátke video, kde budete názorne vidieť, ako sa s Phallosanom pracuje.

Cena

Určite vás zaujíma, koľko stojí zväčšenie penisu pomocou Phallosanu. Môžeme s určitosťou povedať, že je to lacnejšie a určite menej drastické než  plastická operácia, ktorá so sebou okrem vysokej ceny prináša aj mnohé potenciálne riziká.

Phallosan budete márne hľadať v slovenských lekárňach alebo na portáloch ako heureka.sk. Môžete si ho objednať jedine z oficiálnej stránky predajcu. Zásielka je doskrétna anitko nebude vedieť, čo si objednávate. Ak by ste si predsa len najprv chceli prezrieť produkt osobne, dajú sa kúpiť v lekárňach v Nemecku. Tam to dokonca prepláca zdravotné poistenie, pretože sa nepoužíva len na zväčšenie penisu, ale aj na jeho vyrovnanie v prípade, ak je krivý.

Takže aká je cena? Phallosan Forte stojí presne 259€. Rozhodne to nie je málo, ale je to jednorázová investícia a môžete ho používať celý život, až pokým sa nezničí. Pri šetrnom zaobchádzaní môže každá vec vydržať dlhé roky.

Alternatíva s výsledkami

Bang Bang
 • Predajca:
 • Pumpa Bang Bang je pumpa z nižšej cenovej skupiny, zato však patrí medzi najoblúbenejšie a najpredávanejšie pumpy.
 • 📢+Zľava 3%
  (Vložte ZLAVA15 do poznámky)
Penis Pump Deluxe
 • Predajca:
 • O Penis pump Deluxe je stredná trieda púmp. Určite nesklame a jej v prevedení so silikónovou manžetou.
 • 📢+Zľava 3%
  (Vložte ZLAVA15 do poznámky)
TOP
Hydro 7
 • Predajca:
 • Vákuové pumpy Bathmate patria medzi špičku vo svojej kategórií. Ak chcete kvalitu, zväčšenie penisu a poriadnu erekciu, bathmate je najlepšia voľba.
 • 📢+Zľava 3%
  (Vložte ZLAVA15 do poznámky)

Hodnotenie

Phallosan na prvý pohľad pôsobí ako perfektné riešenie. Bez bolesti a brania rôznych tabletiek a prípravkov. Vyzerá veľmi dôveryhodne vďaka svojim certifikátom a splneným lekárskym normám. Sľubuje nárast penisu aj o 5 centimetrov do dĺžky, pridáva nejaké centimetre aj do obvodu a nezabúda ani na žaluď penisu. Určite má mnoho spokojných zákazníkov, ktorý by za nič na svete nemenili. V balení je rovno viac veľkostí nástavcov, takže sa nemusíte trápiť vyberaním správnej veľkosti a následným smútkom, ak ste netrafili tú správnu.

Je ale málo pravdepodobné že sa váš penis zväčší cez 5 cm ako uvádza výrobca.

Výsledky sa však dostavia až po dlhodobom a zodpovednom používaní Phallosanu. Niekedy môžete sľubované výsledky zbadať až po ôsmych mesiacoch. Sú však ľudia, ktorým to neprekáža a je to len malá prekážka k ich spokojnosti.

Naproti odvážnym tvrdeniam výrobcu sa na ich stránke nenachádzajú možné riziká pri používaní ich produktu. Aj cena je na výsledný efekt pomerne vysoká. V prípade reklamácie nemáte takmer žiadnu šancu uspieť. Výrobca sa odvolá na nesprávne používanie Phallosanu a tam celá reklamácia začína a aj končí.

Zosilnenie erekcie


 • 65€/balenie
 • 120 tabliet
  ☑️-Lepšia erekcia
  ☑️-Dlhodobý prínos
  ☑️-Zlepšenie sexuality
 • 📢+Zľava 5 eur
  (Vložte ULTRA5 do poznámky)

 • 27€.9/balenie
 • 20 + 4 tabletky
  ☑️-Lepšia erekcia
  ☑️-Silnejšie libido
  ☑️-Oddialenie ejakulácie
 • 📢+Zľava 3 eurá
  (Vložte ejoybonus do poznámky)

 • 65€/balenie
 • 45 tabletiek
  ☑️-Lepšia erekcia
  ☑️-Predĺženie styku
  ☑️-Zvýšená chuť na sex
 • 📢+Ušetríte až 9,7 eur
  (Pri kúpe troch balení)

Vedľajšie účinky

Na stránke sa vedľajšie účinky nenachádzajú, respektíve výrobca udáva, že žiadne neexistujú. Podľa slov pravidelných užívateľov však nejaké existujú. Sú to napríklad nepríjemné pocity pri močení, ak močíte bezprostredne po odstránení Phallosanu z penisu. Treba počkať aspoň 15 minúť, inak je žaluď ešte opuchnutý z vákuovej pumpy a nepríjemného pocitu by ste boli schopní sa zbaviť až po mesiaci.

Treba si dávať aj pozor na to, aby ste stále používali ochranný prstenec, pretože bez neho by sa mohli na žaludi objaviť červené pupáčiky.

Otázky na Phallosan

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Aké sú skúsenosti a recenzie?

Extender, teda predlžovač, penisu si vyslúžil veľmi rozmanité recenzie medzi ľuďmi, ktorí s ním majú skúsenosti. Ak by sme však všetky recenzie mali zovšeobecniť, tak verdikt by znel nasledovne: Predražené a neúčinné! Áno, nájdu sa aj pozitívne recenzie, ktoré Phallosan vyzdvihujú, avšak pravdepodobne sa jedná iba o falošné skúsenosti, ktoré majú podporiť predaj produktu.

Je Phallosan účinný?

Ak by sme mali Phallosan nazvať účinným, tak by sme museli doplniť, že je účinný len vo veľmi malej miere. Skúsenosti s ním prezrádzajú, že buď účinný nebol vôbec alebo nastali len minimálne zmeny, ktoré neboli takmer vôbec badateľné. Phallosan je drahý produkt s lacným účinkom (ak sa nejaký vôbec vyskytne).

Kde kúpim Phallosan?

Na slovenskom trhu Phallosan nie je dostupný, ale môžete si ho objednať cez internet od oficiálneho predajcu (oficiálna webstránka Phallosanu). Pripravte sa však na nárast ceny o drahé poštovné, keďže produkt vám príde zo zahraničia.

Kedy sa dostavia výsledky?

Samotný výrobca tvrdí, že na to, aby ste pocítili prvé účinky, je potrebné využívať Phallosan minimálne po dobu 3 mesiacov. Zdá sa vám to dlho? Niektorí muži ho používali aj pol roka a výsledky boli zanedbateľné a neuspokojivé. Vyskúšajte radšej overené a pohodlnejšie metódy, pretože Phallosan vás pripraví nielen o peniaze, ale aj o čas.

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+