Olvion 50 mg

Olvion – generikum určené na erekciu

Generikum Olvion na erekciu

Skutočnosť, že sa mužovi jedného dňa nepostaví penis je nočnou morou snáď každého z nich a chcú sa tejto nepríjemnej situácií za každú cenu vyhnúť. Niektorí myslia už na prevenciu a snažia sa urobiť všetko pre to, aby sa s erektilnou dysfunkciou   nemuseli potýkať.  Vyhýbajú sa stresu, nefajčia, nepijú, zdravo sa stravujú a športujú . Aj napriek tomu sa môže stať, že sa vám proste tam dole nepošťastí. Netreba strácať nádej. Vždy existujú spôsoby, ako docieliť želaný výsledok- úžasný výkon v posteli a kvalitný sex  .

Olvion 50 mg

O Olvione

S erektilnou poruchou sa počas svojho života stretne veľké množstvo mužov. Nie je problémom len starých, ale aj mladých. U staršej generácie sa jedná o dosť častý jav, pretože sa vyskytuje až u polovice. Je to veľká prekážka v ceste za uspokojivým sexuálnym životom. Nie len pre jedinca, ale aj pre pár. Pri poruche erekcie totiž muž nie je schopný udržať si erekciu dosť dlhú dobu, takže o sexuálnom živote sa hovorí len veľmi ťažko. Nie je to frustrujúce len pre pána, ale aj pre jeho partnerku.

Tip pre Vás
Hľadáte preparát na zvýšenie sexuálnej výkonnosti?, tvrdšiu erekciu a zdravé semeno? Pozrite si teda hlavne produkty Zerex✔️, eJoy✔️ alebo Erexan✔️ a vaša erekcia bude ako nikdy predtým .
Avšak prípravky určené na riešenie tohto problému existujú a môžete sa k nim dostať veľmi rýchlo a ľahko. Môžete si naordinovať doplnky výživy na prírodnej báze (napríklad Zerex) alebo ísť za sexuológom   , ktorý vám poradí podľa bohatých skúseností a presne podľa vás. Jedným z takýchto liekov na predpis je Olvion. Kúpite si ho len v lekárni, takže na internete budete hľadať márne.

Olvion je liek s liečivom sildenafil, ktorý rozťahuje cievy v penise. Tak napomáha prítoku krvi počas vzrušenia a tak získate erekciu len vtedy, keď ste skutočne vzrušený. Výrobcom je spoločnosť Medochemies dlhoročnými skúsenosťami. Bola založená v roku 1976 na Cypre a riadi sa vlastným heslom “poskytovať kvalitné a dostupné lieky pre každú ľudskú bytosť na svete”.

Účinky

 • roztiahnutie ciev v penise

Účinná látka Sildenafil je zodpovedná za roztiahnutie ciev v oblasti pohlavných orgánov, čo spôsobí lepšie prekrvenie údu. Prítok krvi do erektilných teliesok je teda väčší, čo sa prejaví v kvalitnej erekcii.

 • zvýšené libido

Ak by sme mali byť presní, tak liek Olvion neobsahuje žiadne látky s afrodiziakálnymi účinkami, avšak účinok nárastu sexuálneho apetítu nie je vylúčený. Nie je zaň zodpovedná žiadna konkrétna látka, no chuť do sexuálnych aktivít môže nakopnúť aj zdravé prekrvenie, ktoré chlap pociťuje najmä v zlepšení v oblasti sexuálneho zdravia.

 • lepší prítok krvi do pohlavného údu

Silendafil je zodpovedný nielen za roztiahnutie ciev, ale tiež za lepší tok krvi v obehovej sústave. Lepší prívod krvi do penisu napomáha zdravému prekrveniu a 100%-nému naplneniu toporivých teliesok, ktoré zabezpečia tvrdú a kvalitnú erekciu.

Olvion na seba v prípade účinku nástupu erekcie nenecháva čakať a sildenafil pôsobí v tomto smere veľmi dobre. Vďaka zdravému prekrveniu vám tento liek zabezpečí pevnú erekciu, ktorá potrvá dlhšie než ste zvyknutí.

 • lepšia výdrž

Vďaka dostatočne dlhej erekcii, ktorú Olvion zabezpečuje, si v posteli užijete dlhé chvíle rozkoše, ktoré potešia aj vašu partnerku. Kvalitná a tvrdá erekcia vám dopomôže aj k zvýšeniu sexuálnej energie, čo pri sexe pocítite už po prvej dávke.

 • intenzívnejší orgazmus

V prípade, že Olvion užívate z dôvodu slabej erekcie a už dlhšiu dobu ste nezažili intenzívny orgazmus, určite vám liek pomôže aj v tomto smere, keďže dobrá erekcia je zodpovedná za celkový zážitok zo sexuálneho aktu.

Zloženie

Jedna tableta Olvionu obsahuje 50, 100 mg účinnej látky sildenafil (citrát) podľa toho, aké balenie si vyberiete + pomocnú látku: laktóza (50 mg tablety obsahujú 3,6 mg monohydrátu laktózy,  100 mg tablety 7,2 mg monohydátu laktózy). Okrem toho obsahuje aj prídavné látky. Jadro tablety tvorí mikrokryštalická celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý (bezvodý), sodná soľ kroskarmelózy, magnéziumstearát a filmová vrstva je tvorená hypromelózou, oxidom titaničitým (E 171), laktózou a triacetínom.

Dávkovanie

Na začiatok je odporúčaná tableta s obsahom 50 mg účinnej látky. Liek zapite dostatočným množstvom vody a v celku. Tabletu nežujte a nedrvte. Riaďte sa pokynmi lekára alebo lekárnika. V prípade, ak sa vám zdá, že je účinok prislabý, môžete si dať dvojnásobnú dávku- 100 mg. To je však maximálna denná doporučená dávka a určite by sa nemala prekračovať. Zvýšenie množstva lieku neposilní totiž jeho účinok. Olvion si dajte pred sexuálnym stykom.

Ak sa vám zdá účinok zase príliš silný, môžete si dať 25 mg dávku. Olvion používajte len raz denne. K erekcii dochádza až po sexuálnej stimulácii, takže nenechajte celú prácu len na lieku.

Cena a balenie

Olvion môžete kúpiť vo viacerých variantoch:

 • Olvion 50 mg obojstranne vypuklé biele filmom obalené tablety, z jednej strany hladké, z druhej vytlačené “C1”
 • Olvion 100 mg so 100 mg dávkou liečiva  obojstranne vypuklé biele filmom obalené tablety, z jednej strany hladké, z druhej vytlačené “436”

Keďže sa tablety požívajú priamo pred stykom, predávajú sa po menších baleniach. Môžete si kúpiť balenia, v ktorých je 2, 4, 6, 8 alebo až 12 tabliet.

Cena sa pohybuje približne v hodnote 5 až 6€ za tabletku.  Detailné informácie si viete pozrieť aj v lekárskom číselníku ADDC   

Alternatíva vo výživovom doplnku

Zerex Ultragold

zerex ultragoldUltragold od Zerexu je preparát pre mužov, ktorý začínajú trpieť na následky andropauzy a problémov s ňou spojených. Ide hlavne o slabú erekciu a zníženú tvorbu testosterónu. Testosterón a jeho nedostatok spôsobuje väčšinu problémov pri andropauze.

Balenie obsahuje až 120 kapsúl, a je nutné ho užívať aspoň 3 mesiace, aby sa telo zregenerovalo. Denne sa užíva jedna tableta ráno a jedna večer. Cena je iba 65 eur na dva mesiace.

Nová zľava!!!?

Jeho účinok pretrváva dlhodobo ale je potrebné aj dlhodobé užívanie. Cena je po zľave 60 eur  keď vložíte pri objednávke do poznámky ULTRA5– máte zľavu až 5Eur .

Zloženie:

 • ✔️Maca, Tribulus terrestris, Schizandra chinensis
 • ✔️Zinok, Vitamín b2, b6, b12 a Meď

Ultragold je stvorený na dlhodobé užívanie, takže vedľajších účinkov z prírodných zložiek sa nemusíte obávať!

Skúsenosti užívateľov a recenzie

Sildenafil je známou účinnou látkou, ktorá sa objavuje v mnohých liekoch určených na sexuálne problémy. Ak sa pýtate, či má sildenafil vo forme lieku Olvion overené účinky, tak vám radi túto otázku zodpovieme. Všeobecné skúsenosti mužov, ktorí užívali Olvion sú pozitívne. Väčšina z nich potvrdila, že nástup účinkov bol prítomný a citeľný, hlavne v prípade kvalitnej a dlhotrvajúcej erekcie. Celkový zážitok z pohlavného styku bol u týchto pánov intenzívnejší, čo sa podpísalo aj na kvalitnom vyvrcholení po dlhej výdrži v posteli.

Pozitívne slová padali aj v súvislosti s pomerom cena/kvalita, keďže v prípade, že si zaobstaráte väčšie balenie, cena je o to viac prijateľnejšia. Niektorí chlapi sa vyjadrili aj v zmysle, že čakali lepší, prípadne silnejší, účinok, avšak väčšina týchto mužov užívala práve verziu Olvionu, ktorá obsahuje menšie množstvo účinnej látky sildenafil (50 mg). Čo sa však týka prípravku Olvion 100 mg, tak tento ,,silnejší” liek väčšinou naplnil očakávania mužov a zažívajú s ním naozaj kvalitný a intenzívny sex.

Hodnotenie

Olvion  obsahuje rokmi overenú zložku na liečbu erektilnej dysfunkcie sildenafil, ktorý je súčasťou napríklad aj Viagry  . Ná internete má celkom pozitívne hodnotenia a je len na predpis, takže sa k nemu dostanú ľudia, ktorým je naozaj určený a riziko poškodenia sa takto zníži.


 • 65€/balenie
 • 120 tabliet
  ☑️-Lepšia erekcia
  ☑️-Dlhodobý prínos
  ☑️-Zlepšenie sexuality
 • 📢+Zľava 5 eur
  (Vložte ULTRA5 do poznámky)

 • 27€.9/balenie
 • 20 + 4 tabletky
  ☑️-Lepšia erekcia
  ☑️-Silnejšie libido
  ☑️-Oddialenie ejakulácie
 • 📢+Zľava 3 eurá
  (Vložte ejoybonus do poznámky)

 • 65€/balenie
 • 45 tabletiek
  ☑️-Lepšia erekcia
  ☑️-Predĺženie styku
  ☑️-Zvýšená chuť na sex
 • 📢+Ušetríte až 9,7 eur
  (Pri kúpe troch balení)

Otázky, ktoré vás zaujímajú

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Kedy pocítim prvé účinky?

Keďže sa v tomto prípade nebavíme o výživovom doplnku, ktorý je založený na prírodnej báze, ale o syntetickom liečive, ktoré je dostupné výlučne na recept od lekára, nástup účinku by mal byť v tomto prípade namieste už po prvom užití. Počas prvého týždňa sa môžu účinky postupne stabilizovať, avšak citeľné by mali byť už od začiatku.

Aké sú vedľajšie účinky lieku Olvion?

Tak, ako aj iné syntetické lieky, tak aj Olvion má svoje nežiaduce vedľajšie účinky, ktoré môžu byť nepríjemné. Najčastejšie ide o bolesti hlavy a menej často sa vyskytujú aj problémy s tráviacim traktom, poruchy zraku, návaly tepla do oblasti tváre alebo závraty. Tieto účinky sa však vyskytujú len u niektorých užívateľov, a preto sa nemusíte hneď obávať.

Ako Olvion dávkovať?

Vždy je potrebné užívať liek Olvion podľa pokynov ošetrujúceho lekára. Odporúčaná dávka je 50 mg a je potrebné užiť tabletu približne jednu hodinu pred plánovaným pohlavným stykom. V prípade neúčinnosti sa môže táto dávka zvýšiť na 100 mg denne, čo predstavuje maximálnu odporúčanú dennú dávku. Ak vám je na druhej strane 50 mg veľa, kľudne môžete dávku znížiť na 25 mg.

Je viazaný na lekársky predpis?

Áno, liečivo Olvion je viazané na lekársky predpis, keďže ide o syntetický liek s účinnou látkou sildenafil. Užívanie Olvionu musí zvážiť váš lekár, nakoľko sa používa len v prípadoch, kedy iné riešenia nezaberajú. Odporúčame však najprv vyskúšať výživové doplnky na prírodnej báze, ktoré zoženiete aj bez predpisu.

Aká je cena Olvionu?

Zadovážiť si môžete Olvion, ktorý obsahuje 25, 50 alebo 100 mg sildenafilu. Balenia sa môžu tiež líšiť počtom kusov tabliet – 4 alebo 8. Naša rada znie kúpiť balenie, ktoré obsahuje viac tabliet, keďže cena je v takomto prípade na 1 tabletu výhodnejšia. 1 tableta obsahujúca 100 mg sildenafilu stojí približne 4 € (pri zakúpení väčšieho balenia).

Nie vo všetkých lekárňach môže byť Olvion dostupný vo všetkých variantoch.

Vedľajšie účinky

Liek je určený pre mužov, ktorí sú starší než 18 rokov. Nie je určený pre ženy a deti, pre mužov so srdcovými poruchami, žalúdočnými vredmi, leukémiou a inými závažnými ochoreniami. Nemal by sa kombinovať s inými liekmi na zlepšenie erekcie.

Pri jeho používaní sa môžu vyskytnúť problémy so závratmi, bolesťou hlavy, pocit horúčavy alebo nevoľnosť. 

 

4.7/5 - (6 votes)

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+