Hlavným autorom som ja, Ján Horváth. Pracujem ako hlavná sestra v jednej súkromnej klinike na Slovensku. Mám  42 rokov

kto sme

a väčšinu svojho dospelého a pracovného života som strávil v medicínskej sfére, nakoľko to máme aj v rodine.  Mojou asistentkou je moja milujúca manželka Zuzana Horváthová. Je odo mňa o rok staršia a je vyštudovaná v obore farmácie. Čiže nielen zo vzťahového hľadiska mám od nej výbornú podporu na tvorbu tohto blogu. Samozrejme ide o naše alter egá.

Radi príležitostne využívame aj služby kolegov z oboru.

Čo robíme?

Naším cieľom je hlavne nezištne pomáhať mužom aj ženám v oblasti sexuálneho zdravia. Začali sme s tým medzi prvými na Slovensku aj v Českej republike. Naše začiatky môžeme datovať na prelome rokov 2014/15 kedy sme začali premýšľať o tom, že spustíme blog kde budeme riešiť otázky, ktoré sú pre väčšinu ľudí tabu. V tejto dobe to ešte nikto nerobil a cítili sme potrebu otvoriť túto tému pre širokú verejnosť.

Za cieľ sme sá stanovili niekoľko hlavných oblastí, ktoré si vyžadovali ,,prečistiť,, od nekvalitných informácií a ktoré mužov aj ženy oberali o čas či peniaze. Ide o erekciu, menopauzu, sexuálny styk a hlavne rôzne sexuálne dysfunkcie. Tieto témy sa samozrejme rôznym spôsobom rozvetvujú alebo doplňujú.

Pozrite, čomu sa hlavne venujeme:

Prečo nám na vás zaleží?

Ako mnohý z vás aj ja so Zuzanou sme si vo vzťahu prešli rôznymi životnými situáciami, ktoré neboli jednoduché a zásadným spôsobom zaťažovali náš spoločný život. Jednou z týchto oblastí je aj sexuálny život.

Je to časť partnerského života, ktorá je nielen často odsúvaná na okraj spoločného života ale hlavne aj medzi blízkymi ľuďmi obrovským tabu. Našou snahou je preto posunúť vám kvalitné informácie z rôznych sfér sexuálnych problémov. Z nášho pohľadu je dôležité vedieť, že množstvo problémov ktoré vám obmedzujú sexuálny život, je možné správnym postupom riešiť.

Verte, že uvedomenie si problému a plnohodnotný rozhovor s partnerom je úspešný začiatok liečby.

Zdroje informácií

Informácie sú dnes mocným nástrojom, ktoré ovplyvňujú náš bežný deň neuveriteľným spôsobom. Od novín, cez televíziu, rádiá a v neposlednom rade aj internet. Podvedome nám podsúvajú informácie ktoré nás podporujú ku kúpe nejakého produktu, návšteve kultúrnej pamiatky či vycestovanie za dovolenkou pri mori. Medzi týmito informáciami je samozrejme aj množstvo hoaxov, teda účelovo nesprávnych informácií, aby nás zmiatli či ovplyvnili potrebným spôsobom.

No a keď spojíme tieto zlé informácie so zdravím, dostaneme v tom lepšom prípade mix bludov a v tom horšom nám môžu takéto zdroje aj negatívnym spôsobom ovplyvniť život a ohroziť telo i dušu.

Preto sa snažíme vždy o korektné, aktuálne a správne informácie, ktoré vám pomôžu a hlavne neublížia. Využívame preto iba overené zdroje, vedecké tzv. banky informácií a štúdií a tiež zahraničné stránky, ktoré sú podporované množstvom lekárov a vo svojich oboroch sú autority. Niekoľko z nich vám aj uvedieme:

Návšteva lekára

Náš blog sa vám v žiadnom prípade nesnaží nahradiť odbornosť a postupy lekára špecialistu. Naše články sú informatívneho a náučného charakteru, ktoré vám vedia poskytnúť relevantné informácie a vysvetlenie vašich možných problémov.

Vždy, keď máte závažný problém alebo si myslíte, že by ste mali navštíviť lekára (prosím nemýľte si ma s Ján Horváth, kardiológ), rozhodne tak urobte. Práve aj to je cieľom tohto blogu, aby sa ľudia nebáli navštíviť urológa či sexuológa ak je to potrebné.

Chod blogu

V našich začiatkoch sme si celkovú réžiu spojenú s chodom tejto stránky zabezpečovali úplne sami. Postupne to však vyžadovalo stále viac času, znalostí a hlavne finančných prostriedkov, ktoré nás zaťažovali.

Preto sme sa rozhodli pridať na stránku aj reklamu, vďaka ktorej už môžeme prinášať osvetu celé 4 roky. Naša reklama je však iná ako bežne na stránkach. Je vysoko cielená a na stránku umiestňujeme iba také produkty, ktoré sme testovali alebo s nimi máte výborné skúsenosti. Všetky ostatné sa na naše stránky nikdy nedostanú a nikdy nebudeme podsúvať reklamné prvky, ktoré by vás mohli negatívnym spôsobom ovplyvniť na zdraví.

V dolnej časti si môžete pozrieť ukážku reklamy.

Kontakt

Cieľom tejto stránky je aj snaha byť vám vždy nablízku a v prípade potreby vám pomôcť či priniesť odbornú radu. Preto nás v prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte prostredníctvom formulára.

Ďalšie kontakty:

ProduktOverený ŠÚKLZloženiePredajcaDávkovanieTabletiek (počet)Cena za tabletkuCenaHodnotenieNaša recenzia
Zerex (Klasik)fajecSylibum marianum, Maca, Tribulus Terretris, L-Citrulline,L-Arginin, L-Lyzin, VitamínyWEB1-2 tablety 30 až 60 minút pred stykom122,4 eur29 eur5 hviezd5Recenzia
eJoyfajecTribulus Terrestris, Maca, Saw Palmetto, Chilli extrakt, L-arginin a L-citrulín, VitamínyWEB1-2 tablety 60 minút pred stykom241,1627,9 eur5 hviezd5Recenzia
ErexanfajecTribulus Terretris, L-Citrulline,L-Arginin, L-Lyzin,WEB1-2 tablety 60 minút pred stykom151,66 eur24,9 eur5 hviezd5Recenzia
VimaxfajecPaprika Cayenne, Avena sativa, Ginko biloba, Saw palmettoWEB1 tableta denne301,3 eur40 eur5 hviezd5Recenzia
Erex-24fajecYerba Maté, Kofeín, Teobromín, Teofilín, Muira puamaWEB1-2 tablety denne30+15 zdarma0,66 eur30 eur4 hviezd4Recenzia
ArginMaxfajecTribulus terrestris, Zinok, Šafrán, Selén2-3 tablety denne450,66 eur34,6 eur4 hviezd4Recenzia
ClavinfajecClavertin, 21, Stimulín4 tablety denne280,96 eur26,95 eur3 hviezd3Recenzia
AfroditkyfajecTribulus terestris, Muira puama, Damiána1-2 tablety denne300,23 eur7 eur3 hviezd3Recenzia
LiderinfajecL- Arginín, Ženšen, Pycnogenol1-3 tablety denne63,75 eur22,5 eur2 hviezdy 2Recenzia
XtraSizekrizik malaHorny goat, Saw palmeto, Polipodium vulgare, Aminokyseliny, Tekvica, Brusnice1-2 tablety denne600,98 eur59 eur1 hviezd1Recenzia