maxxes

Maxxes – tvrdá a opakovaná erekcia

Patentovaný doplnok na erekciu MAXXES

Dnes Vám predstavíme nový doplnok na silnejšiu a opakovanú erekciu MAXXES. Tento doplnok na zvýšenie sexuálnej chuti a výkonnosti sa pýši  rýchlym nástupom erekcie v porovnaní napríklad s Clavinom alebo ArginMaxom . Má neobvyklé zloženie oproti bežným produktom na erekciu, v ktorých sa veľmi často vyskytuje hlavne Maca.

Maxxes už aktuálne nie je dostupný a bol stiahnutý z trhu.

Ako náhradu môžete vyskúšať

eJoy

ejoy recenzieeJoy je aktuálna novinka so Spojeného kráľovstva, ktorá priaznivo pôsobí predovšetkým na slabú erekciu, nízke libido i problémy s prostatou. Užívaním rapídne zvyšuje chuť na sex a predlžuje pohlavný styk. Jeho prvotné účinky badať už 30 minút od užitia. Dávkovanie eJoy je jednoduché, stačí si vziať tabletku aspoň pol hodinu pred sexuálnym stykom a nemali by ste si dávať denne viac ako dve tabletky.

 

 

Udávané vlastnosti produktu MAXXES:

 • Zlepšuje prekrvenie pohlavných orgánov
 • Silnejšia a dlhotrvajúca erekcia už po 45 minútach
 • Účinnosť až 36 hodín
 • Zosilňuje libido a sexuálnu túžbu
 • Zvyšuje sexuálnu energiu a oddialuje ejakuláciu
 • Pôsobí priaznivo na tvorbu a mobilitu spermií
 • 100% prírodný bez vedľajších účinkov
 • Bez lekárskeho predpisu
 • Overené v 50 krajinách sveta

Zloženie MAXXES:

 • Ženšen pravý – pôsobenie ženšenu na ľudský organizmus je veľmi komplexné. Vedci preukázali u ženšenu pôsobenie na obehový systém, na centrálnu nervovú sústavu, na sústavu žliaz s vnútornou sekréciou či na imunitný systém. Ženšen je radený medzi tzv. Adaptogény, čo sú liečivé rastliny, ktoré zvyšujú odolnosť organizmu proti fyzickému či psychickému preťaženiu. Adaptogénne efekt ženšenu je prisudzovaný zmenám v absorpcii kyslíka tkanivami a prechodnej zmene v metabolizme cukrov a tukov. Jeho obsahové látky, ginsenoidy, majú celý rad ďalších účinkov – pomáha pri ateroskleróze, zápaloch, hypertenzii, stresu, nespavosti, poruchách erekcie či neplodnosti.
 • Kustovnica čínska – v Číne sa kustovnica sa používa ako omladzujúce ovocie – ktoré slúžia ako prevencia proti civilizačným chorobám. Pomáha zabraňovať predčasnému starnutiu organizmu a zmierňuje celkovú degeneráciu fyziologických funkcií. V obsahu nutričných látok – nemá v porovnaní s ostatným ovocím konkurenciu.
  Tieto látky sa výrazne podieľa na správnej funkcii imunitného systému a ochraňujú telo pred choroboplodnými zárodkami. Kustovnica je známa svojou mnohostrannou prospešnosťou na ľudský organizmus a nemá žiadne negatívne účinky.
 • Lesklokorka lesklá – je modelová liečivá huba. Slovami Dr. Russela Patersona – jedného z najväčších Európskych odborníkov na túto hubu – je leskokôrka lesklá “žiarivým príkladom tradičného lieku s veľkým významom pre súčasnosť” .Lesklokorka sa najviac vyhľadáva kvôli svojmu liečebnému a preventívnemu potenciálu u onkologických ochorení. Vedecké publikácie – z väčšej časti inšpirované aplikáciami lesklokôrovky v TČM – jej ale pripisujú aj mnohé ďalšie liečivé účinky: antibakteriálne, protiplesňové, protizápalové, protivírusové, antihypertenzívne, kardiovaskulárne, glukokinetické, na zníženie cholesterolu a ďalšie
 • Kananga vonná- silice z rastliny ylang-ylang z Komorských ostrovov pôsobí antidepresívne, zmierňuje nervové napätie a nespavosť, znižuje krvný tlak, ďalej pôsobí ako afrodiziakum a je obľúbenou súčasťou luxusných parfumov aj iných kozmetických prípravkov. Esencie z ylang ylang býva tiež súčasťou mnohých harmonizačných kúpeľových olejov, je vhodný na upokojenie podradených nervov, znižuje aj krvný tlak.
 • Jasmínnový esenciálny olej- neuveriteľne pozitívne účinky na ľudskú nervovú sústavu. Tiež pôsobí proti kŕčom, je schopný odbúrať stres a jeho vonná esencia je často využívaná pri antidepresívny rehabilitácii.

Produkty MAXXES:

maxxes

MAXXES 1ks

Cena 6,49 eur

Maxxes minigaléria

 

MAXXES 5ks

Cena 30,83 eur (zľava)

MAXXES 10ks

Cena 58,41 eur (zľava)

V prípade záujmu si ho môžete TU OBJEDNAŤ

maxxes

Vyjadrenie doktora Doc. MUDr. Jaroslava Zvěřiny, CSc.

Aké boli skúsenosti ľudí?

Maxxes nie je podľa skúseností ľudí úplným vrcholom výživových doplnkov, no zároveň nepatrí určite ani medzi spodinu. Názory na účinky tohto produktu na tvrdú a kvalitnú erekciu sú rozporuplné. Mnohé účinky, ktoré výrobca deklaruje podľa ľudí nemusia rovnako fungovať aj v praxi. Možno budete sklamaní aj s účinkom na kvalitu erekcie, keďže i ten nemusí byť pre vás ideálny. Veľké množstvo mužov sa sťažuje aj na nie príliš dobré účinky na predčasnú ejakuláciu či predĺženie pohlavného styku.

Okrem toho recenzentov často odradí aj cena, ktorá je v porovnaní s obdobnými doplnkami vyššia.

Náš komentár:

MAXXES prekvapuje novým prístupom oproti ostatným prípravkom na erekciu. Jednak je klinicky overený v niekoľkých zdravotníckych ústavoch, ale dokonca sa k nemu vyjadril aj prestížny český sexuológ Doc. MUDr. Jaroslav Zvěřina, CSc. pod záštitou Všeobecnej fakultnej nemocnici v Prahe ako ste si mohli prečítať. Známy je už vo viac ako 50-tich krajinách sveta a neustále rastie na obľube. Neostáva preto nič iné len vyskúšať. Odporúčame objednať aspoň 5 balení, nakoľko jedno balenie=1 tableta.

Trápi Vás slabá erekcia a nedostatočná sexuálna aktivita? Na podporu kvalitnej erekcie, zvýšenie sexuálnej chuti a aktivity je eJoy jeden z najlepších doplnkov!

Časté otázky na Maxxes

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Kedy nemôžem užívať tento doplnok?

Množstvo výživových doplnkov nie je vhodné kombinovať s kofeínom alebo s alkoholickými nápojmi, nakoľko môžu ich účinky stlmiť, prípadne znásobiť. Do tejto kategórie produktov patrí aj výživový doplnok Maxxes. Užívania sa nemusíte obávať v prípade, ak trpíte zvýšeným krvným tlakom. Zvýšte však pozornosť vtedy, ak máte lieky na predpis, prípadne podstupujete nitrátovú terapiu.

Môžu Maxxes užívať aj ženy?

Produkt Maxxes bol vyrobený primárne pre mužskú klientelu. Dámy si však môžu vybrať špeciálnu verziu s názvom Maxxes for lady, ktorá predstavuje prírodné afrodiziakum, ktoré zintenzívňuje ženský orgazmus.

Môžem očakávať nežiaduce účinky?

V porovnaní s liekmi na predpis sú výživové doplnky charakteristické aj tým, že vo väčšine prípadov sa vedľajšie alebo nežiaduce účinky neobjavia. Skúsenosti ľudí však hovoria, že konkrétne u produktu Maxxes sa zopár vedľajších účinkov môže od jedinca k jedincovi vyskytnúť.

Maxxes – má aj iné alternatívy?

Ak si nie ste istí, či je Maxxes pre vás tá správna voľba, vyskúšať môžete produkty, s ktorými má pozitívne skúsenosti už veľmi veľa mužov a ktoré sú stabilnými hráčmi v oblasti sexuálneho zdravia. Medzi takéto patria Zerex, eJoy či Proerecta.

Upozornenie:

Nejde o náhradu rozmanitej stravy a neodporúča s užívať osobám mladším ako 18 rokov. Čo sa týka nežiadúcich účinkov, je možné, že sa s nejakými stretnetem napríklad s nevoľnosťou. Ak spozorujete vážne vedľajšie účinky, Maxxes vysaďte a informujte svojho lekára.

Dávkovanie

Užívajte 1 tabletu pred sexuálnym aktom.

 

Pokiaľ máte skúsenosti s podpornými produktami MAXXES, budeme radi ak sa s nami o ne podelíte v komentároch. Komunikácia je samozrejme anonymná.

3.9/5 - (23 votes)

4 komentáre

 1. Joe 23. septembra 2015
 2. Sisa 7. septembra 2016
 3. Sisa 7. septembra 2016
 4. stevko 5. júna 2018

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+