Maxxes – tvrdá a opakovaná erekcia

Posledná aktualizácia článku:

Patentovaný doplnok na erekciu MAXXES

Dnes Vám predstavíme nový doplnok na silnejšiu a opakovanú erekciu MAXXES. Tento doplnok na zvýšenie sexuálnej chuti a výkonnosti sa pýši  rýchlym nástupom erekcie v porovnaní napríklad s Clavinom alebo ArginMaxom . Má neobvyklé zloženie oproti bežným produktom na erekciu, v ktorých sa veľmi často vyskytuje hlavne Maca.

Obsah článku

 1. Vlastnosti
 2. Zloženie
 3. Cena a balenie
 4. Hodnotenie
 5. Upozornenie

Maxxes už aktuálne nie je dostupný a bol stiahnutý z trhu.

Ako náhradu môžete vyskúšať

eJoy

ejoy recenzieeJoy je aktuálna novinka so Spojeného kráľovstva, ktorá priaznivo pôsobí predovšetkým na slabú erekciu, nízke libido i problémy s prostatou. Užívaním rapídne zvyšuje chuť na sex a predlžuje pohlavný styk. Jeho prvotné účinky badať už 30 minút od užitia. Dávkovanie eJoy je jednoduché, stačí si vziať tabletku aspoň pol hodinu pred sexuálnym stykom a nemali by ste si dávať denne viac ako dve tabletky.

 

 

Udávané vlastnosti produktu MAXXES:

 • Zlepšuje prekrvenie pohlavných orgánov
 • Silnejšia a dlhotrvajúca erekcia už po 45 minútach
 • Účinnosť až 36 hodín
 • Zosilňuje libido a sexuálnu túžbu
 • Zvyšuje sexuálnu energiu a oddialuje ejakuláciu
 • Pôsobí priaznivo na tvorbu a mobilitu spermií
 • 100% prírodný bez vedľajších účinkov
 • Bez lekárskeho predpisu
 • Overené v 50 krajinách sveta

Zloženie MAXXES:

 • Ženšen pravý – pôsobenie ženšenu na ľudský organizmus je veľmi komplexné. Vedci preukázali u ženšenu pôsobenie na obehový systém, na centrálnu nervovú sústavu, na sústavu žliaz s vnútornou sekréciou či na imunitný systém. Ženšen je radený medzi tzv. Adaptogény, čo sú liečivé rastliny, ktoré zvyšujú odolnosť organizmu proti fyzickému či psychickému preťaženiu. Adaptogénne efekt ženšenu je prisudzovaný zmenám v absorpcii kyslíka tkanivami a prechodnej zmene v metabolizme cukrov a tukov. Jeho obsahové látky, ginsenoidy, majú celý rad ďalších účinkov – pomáha pri ateroskleróze, zápaloch, hypertenzii, stresu, nespavosti, poruchách erekcie či neplodnosti.
 • Kustovnica čínska – v Číne sa kustovnica sa používa ako omladzujúce ovocie – ktoré slúžia ako prevencia proti civilizačným chorobám. Pomáha zabraňovať predčasnému starnutiu organizmu a zmierňuje celkovú degeneráciu fyziologických funkcií. V obsahu nutričných látok – nemá v porovnaní s ostatným ovocím konkurenciu.
  Tieto látky sa výrazne podieľa na správnej funkcii imunitného systému a ochraňujú telo pred choroboplodnými zárodkami. Kustovnica je známa svojou mnohostrannou prospešnosťou na ľudský organizmus a nemá žiadne negatívne účinky.
 • Lesklokorka lesklá – je modelová liečivá huba. Slovami Dr. Russela Patersona – jedného z najväčších Európskych odborníkov na túto hubu – je leskokôrka lesklá “žiarivým príkladom tradičného lieku s veľkým významom pre súčasnosť” .Lesklokorka sa najviac vyhľadáva kvôli svojmu liečebnému a preventívnemu potenciálu u onkologických ochorení. Vedecké publikácie – z väčšej časti inšpirované aplikáciami lesklokôrovky v TČM – jej ale pripisujú aj mnohé ďalšie liečivé účinky: antibakteriálne, protiplesňové, protizápalové, protivírusové, antihypertenzívne, kardiovaskulárne, glukokinetické, na zníženie cholesterolu a ďalšie
 • Kananga vonná- silice z rastliny ylang-ylang z Komorských ostrovov pôsobí antidepresívne, zmierňuje nervové napätie a nespavosť, znižuje krvný tlak, ďalej pôsobí ako afrodiziakum a je obľúbenou súčasťou luxusných parfumov aj iných kozmetických prípravkov. Esencie z ylang ylang býva tiež súčasťou mnohých harmonizačných kúpeľových olejov, je vhodný na upokojenie podradených nervov, znižuje aj krvný tlak.
 • Jasmínnový esenciálny olej- neuveriteľne pozitívne účinky na ľudskú nervovú sústavu. Tiež pôsobí proti kŕčom, je schopný odbúrať stres a jeho vonná esencia je často využívaná pri antidepresívny rehabilitácii.

Produkty MAXXES:

maxxes

MAXXES 1ks

Cena 6,49 eur

Maxxes minigaléria

 

MAXXES 5ks

Cena 30,83 eur (zľava)

MAXXES 10ks

Cena 58,41 eur (zľava)

V prípade záujmu si ho môžete TU OBJEDNAŤ

maxxes

Vyjadrenie doktora Doc. MUDr. Jaroslava Zvěřiny, CSc.

Náš komentár:

MAXXES prekvapuje novým prístupom oproti ostatným prípravkom na erekciu. Jednak je klinicky overený v niekoľkých zdravotníckych ústavoch, ale dokonca sa k nemu vyjadril aj prestížny český sexuológ Doc. MUDr. Jaroslav Zvěřina, CSc. pod záštitou Všeobecnej fakultnej nemocnici v Prahe ako ste si mohli prečítať. Známy je už vo viac ako 50-tich krajinách sveta a neustále rastie na obľube. Neostáva preto nič iné len vyskúšať. Odporúčame objednať aspoň 5 balení, nakoľko jedno balenie=1 tableta.

Trápi Vás slabá erekcia a nedostatočná sexuálna aktivita? Na podporu kvalitnej erekcie, zvýšenie sexuálnej chuti a aktivity je eJoy jeden z najlepších doplnkov!

Upozornenie:

Nejde o náhradu rozmanitej stravy a neodporúča s užívať osobám mladším ako 18 rokov. Čo sa týka nežiadúcich účinkov, je možné, že sa s nejakými stretnetem napríklad s nevoľnosťou. Ak spozorujete vážne vedľajšie účinky, Maxxes vysaďte a informujte svojho lekára.

Dávkovanie

Užívajte 1 tabletu pred sexuálnym aktom.

 

Pokiaľ máte skúsenosti s podpornými produktami MAXXES, budeme radi ak sa s nami o ne podelíte v komentároch. Komunikácia je samozrejme anonymná.

Aktualne skore
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

3 komentáre

 1. Joe 23. septembra 2015
 2. Sisa 7. septembra 2016
 3. Sisa 7. septembra 2016

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+