man pride

Man Pride – neverte mu

Klamstvá a podvod

Man Pride je prípravok, ktorý by mal byť riešením nočnej nory mnohých neistých mužov- malého penisu. Dĺžka mužského pohlavného údu vždy bola stredobodom záujmu sexuality dlhé storočia. Inak tomu nie je ani dnes. V čase, keď má každý z nás takmer neobmedzený prístup ku všetkému, vrátane filmov pre dospelých, si nie je nikto istý ničím. Mužom robia vrásky vyobrazené veľké pohlavné orgány hercov v pornofilmoch a následne majú pocit nedostatočnosti, pretože v ich nohaviciach sa možno neskrýva 25 centimetrový “náklad”.

man pride

Snažia sa to riešiť všemožnými spôsobmi. Kupujú si prípravky vo forme gélu, mastí, olejov alebo tabliet, investujú do drahých mechanických púmp na predĺženie penisu alebo rovno podstupujú operácie. Okrem operácie sú všetky ostatné metódy otázne. Ak sa aj objaví nejaká zmena, len veľmi malá a podobné liečby nemusia byť vždy lacné alebo uskutočniteľné.

Man Pride je však iný. Nie v tom, ako dobre a spoľahlivo funguje. Skôr tým,  ako veľmi sa snaží oklamať potencionálnych zákazníkov . O tom, že Man Pride je skutočne len podvod sa dočítate v tomto článku.

Kto vyrába Man Pride?

Man Pride je predávaný v viacerých krajinách sveta, čo môže pôsobiť veľmi lákavo, nakoľko to vytvára dojem, že ide o celosvetovo fenomenálny výrobok. Avšak skúšali ste pátrať po tom, kto stojí za výrobou tohto produktu? Nie? My sme sa do pátrania pustili za vás a výsledok vás možno aj nemilo prekvapí. Pôvod výrobcu prípravku Man Pride ostáva neznámy. Ako je to možné? Prelistovali sme tucty stránok (domácich i zahraničných), ktoré ponúkajú gél Man Pride, pričom nikde sme nenašli informáciu o tom, kto ho vyrába. Dokonca ani na oficiálnej stránke.

Pôsobí veľmi podozrivo, že výrobca chce zostať v anonymite. Oficiálna web stránka nemá žiadnu sekciu typu kontakt alebo o nás, takže výrobcu nedokážete pri prípadných problémoch ani len kontaktovať. V otázke pôvodu lieku má u nás Man Pride mínusový bod.

Stránka bijúca na poplach

Ešte pred tým, ako si niečo o Man Pride prečítate, o zmienku stojí ich internetová stránka alebo novšia verzia. Je ako vystrihnutá z manuálu pre podvodníkov. Odhliadnuc od výzorovej zložky obsahuje všetko, aby nalákala človeka na kúpu práve ich výrobku. Od falošného doktora prof. Carla Harforda schvaľujúceho produkt, podvodnými certifikátmi, údajnými oceneniami za najlepší produkt zväčšujúci penis za rok 2016 až po údaj, kde sa dočítate, že stránku si práve prezerá vyše 200 ľudí.

Tiež sa hovorí, že samochvála smrdí a nehovorí sa to pre nič za nič. O produkte Man Pride sú na stránke písané len samé dobré veci. Garancia vrátenia peňazí, 100% spokojnosť a žiadne negatívne skúsenosti alebo vedľajšie účinky. Aj keby bola stránka vizuálne v poriadku a nezobrazovala by desiatky pohlavných údov, na vierohodnosti by si veľmi nezískala.

Údajní spokojní zákazníci
Nič nepridá na autenticite falošného produktu, ktorý si kupuje minimum ľudí viac, než spokojní zákazníci a ich recenzie. Na stránke Man Pride ich je neúrekom. Všetci sú ohromne spokojní a chválou nešetria. Zaujímavosťou je, že sa nikto z nich nehanbil podeliť sa o tak intímnu fotku ešte aj s celým menom a vekom. Buď sú slovenskí muži takí odvážni alebo ide o náhodné fotky z internetu s vymyslenými menami a príbehmi.

Na čo Man Pride slúži

Keď sme prešli jeden dôvod, prečo produktu neveriť a nekupovať ho, prejdime na druhý. Je ním samotný popis a účinky produktu. Ich absurdnosť je až do neba volajúca. Neveríme, že by sa našiel človek, ktorý by tomu uveril, objednal si Man Pride, vyskúšal ho a bol by spokojný. Jednoducho sa to bije so zdravým rozumom.

Prejdime však k veci. Čo malá tuba s gélom vlastne dokáže? Na stránke to demonštrovali “autentickou” fotografiou a spokojným imaginárnym zákazníkom Martinom. S Man Pride dosiahol toto:

  • predĺženie penisu o 6,4 centimetra
  • zosilnenie pohlavného údu o 63%
  • možnosť oddávať sa sexu 5-krát po sebe
  • tvrdé erekcie ako na zavolanie
  • vyššie libido, testosterón a výdrž v posteli

Tiež sa prejavili účinky ako privodenie orgazmu 5-krát za sebou partnerke. Ako je to možné len vďaka väčšiemu penisu, netušíme.

Možno vás zaujíma, za akú dobu toto Martin všetko dosiahol. Nuž, za 4 týždne. Nie, nepomýlili sme sa. Žiadne štyri mesiace a ani štyri roky. Stačil jeden jediný mesiac, jedna tuba gélu a zázraky sa dejú. Netreba vám žiadne pumpy ani závažia. Dokonca nemusíte zmeniť vašu životosprávu, jedálniček a ani množstvo pohybu.

Zloženie

Posvieťme si na zloženie Man Pride. Obsahuje samé dobré a prírodné zložky. S tým, čo dokáže, by si niekto pomyslel, že je gél plná steroidov, ktoré sú často zodpovedné za abnormálny rast jednotlivých častí nášho tela.

Steroidy sa však v géle nenachádzajú. Namiesto nich ide o:

  • Guarana

Zložka, ktorá je skvelým zdrojom energie, znižuje chuť do jedla a pomáha napríklad pri rekonvalescencii po úrazoch. V žiadnom prípade však vďaka nej nezväčšíte svoj penis o 73%. Ani keby ste sa v guarane kúpali a jedli ju na raňajky, obed aj večeru.

  • Extrakt z mäty priepornej

Mäta je výborná vo forme čaju. Vo forme gélu na vašom penise neurobí nič. Vonkoncom vás penis nenaplní testosterónom, nezväčší ho a určite nezmení chuť vašich spermii len vonkajšou aplikáciou. Ak chcete partnerku skutočne potešiť lepšou príchuťou spermii, zvoľte napríklad ananás.

  • Extrakt z afrického lopúcha

Výborný prírodný “čistič” krvi a má blahodarné účinky na vlasy a pokožku. Takisto farbí vlasy na žlto. Nejedná sa o žiadnu “africkú viagru”, ktorá urobí váš úd citlivejším a budete si môcť sex viac užiť. Tento extrakt môžete využiť, ak vaša partnerka túži po zmene vlasov. Nebudeme však úzkoprsí, môžete ho užiť aj vy sám. Predstavivosti sa medze nekladú.

Ak chcete mať pocit ako po užití viagry, dajte si originálnu Viagru.

  • Extrakt z všehoja ázijského

Inak povedané, ide o ženšen. Je známy aj ako afrodiziakum, ale na mieste by boli dodatočné výskumy, ktoré by toto tvrdenie potvrdili alebo naopak, vyvrátili. V mnohých prípadoch ide o placebo, teda si efekt po jeho užití ľudia len namýšľali. Tiež sa pri ňom niekedy prejavujú vedľajšie účinky vo forme bolesti hlavy alebo poruchy spánku. To všetko však po orálnom užití, nie po vonkajšom.

Aplikácia

Stačí si trošku gélu natrieť na pohlavný úd. Každý deň, samozrejme. Niekedy aj pred pohlavným stykom. Účinky, teda predĺženie penisu sa objaví do 30 minút. Dosť desivá predstava.

Cena a balenie

Za podvod v tube, konkrétne 75 mililitrov zaplatíte 37€. 37€ je samozrejme čiastka už po zľave. Pôvodná cena je 69€. Skutočne, to číslo sme si nevymysleli. Pozitívom možno je, že poštovné je zadarmo. Aj tak je 37€ veľa za 75 mililitrov gélu, ktorý nemá žiadny účinok a s trochou šťastia naň nebudete mať alergickú reakciu.

Hodnotenie od nás

Neslávne slávny výrobok Man Pride predstavuje naoko lákavú alternatívu, pričom sa snaží nalákať potenciálnych zákazníkov na nereálne účinky. Takmer žiadne z jeho prírodných zložiek nemajú efekt na spomínané problematiky, ktoré by mal Man Pride údajne riešiť. Už vôbec nemajú žiadne účinky vo forme gélu, ktorý si má muž natrieť na povrch svojho penisu. Man Pride predstavuje výrobok, ktorého výrobca a pôvod vôbec nie sú známi, čo pokladáme za obrovské negatívum, nakoľko v dnešnej dobe je táto informácia dôležitá.

Ide o produkt, ktorý si rozhodne netreba kupovať! Nenechajte sa oklamať lákavými sľubmi, ktoré z vedeckého hľadiska gél Man Pride nedokáže splniť. Ide o podvodný produkt, ktorý chcel zarobiť na ,,ľuďoch, ktorí si nevedia dať dokopy dva a dva” a ktorí uveria čomukoľvek. Náš verdikt znie, JEDNOZNAČNE NEODPORÚČAME!

Otázky na Man Pride

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Aký je návod na použitie?

Aplikácia gélu Man Pride je jednoduchá. Naneste na dva prsty kúsok gélu (ideálne v množstve objemu jedného hráška) a jemne natrite na pokožku penisu. Gél je potrebné do pokožky vmasírovať, aby sa vpil. Údajne je ideálne aplikovať si gél Man Pride pred plánovaným pohlavným stykom (najviac 30 minút).

Aké je správne dávkovanie?

Jednoducho si z tuby vytlačíte malé množstvo gélu (približne vo veľkosti malého hrášku) a natriete ho následne na penis. Dávku gélu Man Pride by ste si mali na svoj pohlavný úd aplikovať pred plánovanými sexuálnymi aktivitami.

Aké sú recenzie na Man Pride?

Stretnete sa s vysoko pozitívnymi recenziami, ktoré sú však falošné a s najväčšou pravdepodobnosťou písané samotnými predajcami. Seriózne a reálne recenzie od mužov, ktorý tento výrobok naozaj skúsili, sú viac než neuspokojivé. Žiadne účinky nenastali a výrobok Man Pride bol označovaný za vyhodené peniaze, ktoré im už nikto nevráti, keďže sa nedá obrátiť ani na výrobcu.

Je účinný?

Ak si prelistujete niekoľko internetových fór, prípadene niekoľko diskusií, ktoré sa venujú hodnoteniu Man Pride-u, tak ihneď zistíte, že sa jedná o podvodný výrobok, ktorý sľubuje rozprávkové účinky, ktoré však nie sú ani zďaleka reálne. Hodnotíme gél Man Pride ako neúčinný výrobok, do ktorého sa neoplatí investovať.

Upozornenie

Ak sa chystáte Man Pride zakúpiť, mali by ste si byť vedomí toho, že ide o prírodný doplnok, ktorý môže obsahovať potenciálne alergény. Vopred si preštudujte zloženie prípravku Man Pride, aby ste vylúčili niektorú z možných alergií na obsiahnuté zložky.

Ale ešte predtým zvážte dôkladne kúpu, nakoľko Man Pride je nespoľahlivým a podozrivým výrobkom na trhu, na ktorý nájdete málo skutočných pozitívnych recenzií. Nedajte sa nachytať účinkami, ktoré sú z vedeckého hľadiska nedosiahnuteľné.

Na záver dúfame, že Man Pride si nikdy nikto neobjedná. Kto už mal tú smolu a obchodníkom naletel, veríme, že nenaletí ešte raz a za ušetrené peniaze pozve partnerku na romantickú večeru, čím ju poteší omnoho viac než imaginárnym obrovským penisom.

 

 

4/5 - (4 votes)

One Response

  1. Patrik JUHASZ 18. apríla 2019

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+