Maca Fresh

Posledná aktualizácia článku:

Maca Fresh

Intímny život je veľmi dôležitý pre správne fungujúci vzťah. Kvalitný sexuálny styk by nemal chýbať v žiadnom manželskom či partnerskom vzťahu. Niekedy sa však stretávame v živote s určitými komplikáciami, ktoré dokážu ovplyvniť sexuálny život. Často sa stáva, že časom sa spoločný sexuálny styk stáva akýsi stereotypný a začína táto oblasť vzťahu upadať.

maca fresh wom

Ale v dnešnej dobe existujú riešenia už naozaj na všetko.  Skvelým príkladom ako vrátiť do sexuálneho života iskru, dodať spoločnému sexu niečo výnimočné a nové je výživový doplnok Maca Fresh V článku vám predstavíme všetky účinky, vplyvy a pozitíva tohto ,,elixíru života pre mužov i ženy“.

Obsah článku

 1. Vlastnosti
 2. Zloženie
 3. Cena a balenie
 4. Hodnotenie
 5. Upozornenie

Čo je Maca Fresh?

Maca býva často nazývaná aj ako Peruánska Viagra. Je to bylina z Peruánskych Ánd  a jej korene alebo výťažky sú je často súčasťou mnohých iných produktov, ktoré sa zameriavajú na mužskú potenciu.  A teda rastlina Maca je na trhu ponúkaná aj samostatne v podobe prášku či tabliet a väčšinou sú to jej zomleté korene alebo extrakt zo samotnej rastliny.

Maca Fresh je teda produkt z rastliny Maca a môžete ho dostať v podobe prášku aj kapsúl. Výrobcovia však rýchlejší a lepší účinok nachádzajú vo forme extraktu. Maca Fresh je iná oproti klasickej lebo neobsahuje pomleté korene rastliny Maca. Výrobca získava z tejto rastliny, konkrétne z koreňa šťavu, ktorá sa následne spracováva a až toto je výsledný produkt. Účinky Maca Fresh sú oproti tej obyčajnej približne 8 násobne vyššie 8 násobne vyššie .  Vo všeobecnosti je teda Maca Fresh lepšou voľbou ako obyčajná forma tejto byliny.

Tento výrobok je tiež  silné afrodiziakum pre mužov aj ženy. Zlepšenie erekcie je jedným z mnohých pozitívnych účinkov tohto výrobku. Zvyšuje libido a telu dodáva energiu. Zlepšuje sexuálnu kondíciu a sex po nej prežívate oveľa intenzívnejšie.

Charakteristika

 • Zlepšenie erekcie, fyzická aj duševná pohoda
 • Dodáva telu energiu

Toto zvýšenie energie nepôsobí na telo negatívne ako napríklad káva alebo čaj a je trvalé a rovnomerné

 • Zlepšuje sexuálnu kondíciu
 • Prevencia pred impotenciou a frigiditou
 • Stimuluje chuť na sex
 • Zvyšuje libido
 • Zlepšuje celkové potešenie zo sexuálneho styku
 • Silné afrodiziakum
 • Výrazne pozitívny vplyv na mužskú erekciu
 • Prírodný  BIO produkt
 • Zlepšuje celkovú funkciu organizmu
 • Pomáha pri únave a strese
 • Zvyšuje psychickú odolnosť
 • Zvyšuje počet a pohyblivosť spermií
 • Stará sa o zdravie prostaty
 • Zmierňuje príznaky starnutia
 • Zvyšuje nárast svalovej hmoty
 • Stará sa o hormonálnu rovnováhu
 • Zlepšuje krvný obeh
 • Ovplyvňuje krvný tlak tým, že ho znižuje a  urýchľuje hojenie rán
 • Zvyšuje šancu na otehotnenie
 • Pozitívne pôsobí na predmenštruačný syndróm

Zloženie Macy Fresh

Ako už bolo spomenuté Maca je rastlina a teda zloženie produktu Maca Fresh spočíva v odobratí extraktu z rastliny a následná úprava a spracovanie do podoby v akej sa predáva. Avšak poďme si povedať koľko skvelých látok obsahuje.

Vitamíny– obsahuje najmä vitamíny B,C a E. Vitamíny sú dôležitou súčasťou organizmu avšak telo si ich nedokáže vytvoriť samo a tak ich musíme telu dodávať my v podobe potravy a lebo výživových doplnkov. Maca obsahuje veľké množstvo vitamínov B6 a B12. Vitamín C sa v nej nachádza tiež vo veľkom množstve a tým je Maca skvelou ochranou pre imunitný systém.

Aminokyseliny– Kyselina linoleová, kyselina palmitinová alebo kyselina laurová sú zložky, ktoré Maca obsahuje v hojnom množstve. Tieto mastné kyseliny taktiež musíme dodávať telu sami pretože nie je schopné si ich vytvoriť.

Oleje– V tomto prípade sa jedná o aromatické oleje, ktorých Maca obsahuje približne 53 plus obsahuje aj nejaké izotiocyanáty, ktoré bežnej konzumujeme v zelenine.

Minerály– táto rastlina obsahuje aj mnohé dôležité minerálne látky ako napríklad zinok, vápnik alebo železo. Sú potrebné pre zdravie kostí zubov, ale aj krvi a tým pádom sú dôležité pre správne fungovanie všetkých orgánov. Ďalej obsahuje minerály ako sodík, jód, horčík a mnohé ďalšie.

Voda– Veľkú časť zloženie tvorí aj voda, ktorá tvorí približne jednu desatinu zloženia.

Okrem toho Maca obsahuje vlákninu, je bohatá na bielkoviny a pozitívne pôsobí na celý ľudský organizmus.

Cena a balenie

Maca obyčajná Maca obyčajná
Maca obyčajná v exkluzívnej ponuke tri balenia iba za 39 eur (1bal/13 eur). Prečítať si o prípravku Maca obyčajná 
Maca želatínová Maca želatínová
Maca želatínová je iná ešte účinejšia forma macy, pričom 3x 200g balenie je rovnako vo výhodnej cene 59eur. Maca želatínová 
Maca Fresh pre ženy Maca Fresh pre ženy
Maca Fresh Woman je atraktívna forma pre ženské polovičky, ktoré potrebujú nakopnúť svoje libido a zvýšiť dráždivosť. Maca pre ženy 
Maca Fresh pre mužov Maca Fresh pre mužov
Verzia Men je zase určená mužom, ktorým podporuje výkonnosť a chuť s priamym vplyvom na erekciu. Maca pre mužov 

Výrobca ponúka dve formy produktu Maca Fresh. Jedna z nich je prášok a druhá kapsule. Vo všeobecnosti sú lepšie recenzie na prášok avšak nemusí to znamenať, že aj u vás sa účinky prejavia rovnako. Každému môže vyhovovať niečo iné.

Prášok

Maca Fresh Prášok 100g je v cene 28 eur. Prášok sa ľahko rozpustí v organizme a tak rýchlo uvoľňuje svoje účinky. Toto balenie vám vydrží až 20 dní v prípade denného užívania

Kapsule

Maca Fresh Tablety sú kapsule, ktoré užívate počas dňa podľa potreby. Kapsuly o čosi pomalšie uvoľňujú účinné látky do organizmu avšak je to veľmi individuálny fakt. Takéto balenie obsahuje 60 kapsúl plných extraktu z účinnej byliny Maca a stojí 25 eur. Balenie vám vydrží na jeden až dva mesiace každodenného užívania.

Maca Fresh Energy obsahuje 90 kapsúl a vydrží vám jeden mesiac. Cena tohto balenia je 29 eur avšak toto balenie obsahuje aj iné zložky ako napríklad kofeín a guaranu.

Maca Fresh Women je určená špeciálne pre ženy a obsahuje 90 kapsúl. Cena je rovnaká ako pri predošlom balení a teda 29 eur. To že je balenie určené špeciálne pre ženy má svoj význam. Pomáha totiž pri menopauze a obsahuje látky ktorý sú zamerané na podporu sexuálneho zdravia ženy.

Maca Fresh Man je zase balenie vyrobené pre mužov. Pomáha udržiavať zdravý imunitný systém a močový systém. Cena sa nemení, teda 29 eur. Balenie vydrží 1 mesiac. S obsahom 90 kapsúl.

Na internete určite nájdete aj nejaké kombinácie balení Maca Fresh, ktoré obsahujú aj iné produkty prípadne nejaké iné doplnky či rozdielne množstvo.

vkovanie

Dávkovanie prášku Maca Fresh je veľmi jednoduché. Denne je treba vypiť jeden nápoj s jednou čajovou lyžičkou prášku Maca Fresh. Môžete ho nasypať do mlieka, vody alebo aj džúsu.

Kapsuly  Maca Fresh majú trochu rozdielne dávkovani dávkovanie a to jednu až tri tablety denne. Najlepšie ráno na obed a večer.

Ako pôsobí Maca Fresh na mužov a ako na ženy?

Tento výživový doplnok je naozaj skvelý lebo ním investujete nielen do svojho ale aj partnerovho sexuálneho zdravia. Je vhodný aj pre mužov aj pre ženy a na obidve pohlavia môže mať rôzne účinky. Skúsenosti žien hovoria, že im Maca Fresh pomohla najmä s predmenštruačným syndrómom a tiež s celým priebehom menštruačného cyklu. Ďalšie pozitívne vplyvy u žien bola hormonálna rovnováha. Tiež mnohé ženy hovoria o zlepšení stavu pokožky, vlasov a dokonca zlepšenie tónu pleti. Maca Fresh zvyšuje plodnosť a teda zvyšuje aj šancu otehotnieť.

Na mužov má zase Maca Fresh trošku iné no v ničom aj podobné účinky. U obdivoch pohlaví zvyšuje chuť na sex a zlepšuje sexuálny pôžitok. U mužov však výrazne zlepšuje erekciu a udržiava zdravé semenníky a prostatu. Mnohí muži potvrdili intenzívnejší sex a lepšiu výdrž, čiže dlhšie potešenie. Maca Fresh dokonca zlepšuje stav zubov a zdravie kostí.

Hodnotenie

Produkt Maca Fresh si určite zaslúži nadpriemerne pozitívne hodnotenie. Právom mu patrí všetkých 5 hviezdičiek za pomer cena a kvalita. Účinky sú isté a prichádzajú veľmi citeľne a viditeľne. Je vhodná pre mužov aj ženy, ktorí chcú zlepšiť svoj sexuálny život. Okrem toho sa môže pochváliť mnohými pozitívnymi účinkami na celý organizmus. V porovnaní s inými produktmi na potenciu je Maca Fresh je čistým produktom bez nejakých iných pridaných látok, ktoré často bývajú obsahom produktov podobného charakteru. Tieto pridané látky často len spomaľujú účinnosť samotného produktu. Maca Fresh je však v tomto iná a teda jej účinnosť je naozaj vysoká. Produkt je odporúčaný nielen ľuďmi ale aj niektorými odborníkmi.

Vyberte si zo širokej ponuky výživových doplnkov Maca presne pre Vás!

Upozornenie

Produkt Maca Fresh je bez vedľajších účinkov a je stopercentne bezpečný čiže žiadne varovania nie sú potrebné. Aspoň to, že produkt je vhodný len pre užívateľov, ktorí už dosiahli vek 18 rokov. 

Samozrejme prpdukt neužívajte, ak ste alergickí na niektorú z jeho zložiek. V prípade, ak sa u vás vyskytla alergická reakcia, Maca Fresh vysaďte a poraďte sa so svojím lekárom.

Ak máte s Maca Fresh skúsenosti, podeľte sa s nimi do doskusie pod recenziou. Diskusia je samozrejme anonymná. 

Aktualne skore
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+