liderin

Liderin – Vaše skúsenosti ho neodporúčajú

Posledná aktuálizácia prebehla 29. januára 2020 by lenkarus

Liderin – vďaka nemu sa do pozoru postaví aj ten najochabnutejší mužský nástroj. Vraj.

Chcete zlepšiť svoj sexuálny život? Predĺžiť trvanie erekcie počas pohlavného styku? Siahnite po Liderin. Teda aspoň takto približne znie propagácia Liderinu.  

Tip pre Vás
Máte problém so slabou erekciou a sexuálnou výdržou? eJoy je novinka z anglicka a prináša okamžité zlepšenie erekcie aj libida! Ako jediný sa zameriava aj na prostatu. Chcem si prečítať o prípravku eJoy [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

Ďalej sa uvádza, že ide o jedinečnú kombináciu látok  L-arginín, pycnogenolu a ženšenu. Tento jedinečný extrakt pomáha vyvolať a zlepšiť erekciu.   Liderin predstavuje doplnok stravy. Obsahuje už spomínaný L-arginín, ktorý zohráva kľúčovú rolu. Je to molekula, ktorá reguluje krvný obeh. Roztiahne cievy v penise a je potrebný na produkciu spermií. Pycnogenol je extrakt z kôry francúzskej pobrežnej borovice, ktorý zlepšuje mikrocirkuláciu krvi zvýšením priepustnosti najmenších cievok vlásočníc.

Výrobca

Ak vás zaujíma, kto stojí za výrobou prípravku Liderin, tak by ste mali vedieť, že ide o svetoznámu renomovanú spoločnosť Walmark. Walmark má na konte už obrovské množstvo výživových doplnkov nielen z oblasti sexuálneho zdravia, ale celkovo sa zameriavajú na prírodné prípravky pre zdravé fungovanie celého organizmu. Táto spoločnosť sa snaží na trh prinášať kvalitné produkty na prírodnej báze, ktorých ingrediencie sú výťažky z liečivých rastlín, minerálne látky, vitamíny, prípadne aminokyseliny.

Liderin spĺňa všetky príslušné normy a kritériá na to, aby mohol byť predávaný v slovenských lekárňach. Jeho konzumácia je bezpečná, pričom sa môžete spoľahnúť aj na časom overeného výrobcu.

Udávané vlastnosti Liderin:

Zloženie

  • L-arginín – ide o esenciálnu aminokyselinu, ktorú si naše telo nedokáže vytvoriť samo, a preto je nutné, aby sme mu ju dodávali. Aminokyseliny sú nevyhnutné pri správnej syntéze bielkovín. Okrem iného je L-arginín nápomocný v boji proti oxidačnému stresu, vďaka čomu spomaľuje starnutie buniek a je zodpovedný za mnohé dôležité procesy organizmu. Jednou z jeho úloh je taktiež správny prenos oxidu dusnatého, ktorý napomáha optimálnemu prekrveniu, čo je nevyhnutné pre dosiahnutie kvalitnej a tvrdej erekcie. 
  • Ženšen extrakt  – slúži  na posilnenie imunity, ale aj zlepšenie sexuálnej výdrže a na liečbu neplodonosti, ako u mužov tak aj u žien. Ide o bylinu, ktorá sa už tisícročia využíva v prírodnej ázijskej medicíne. Podporuje srdcovo-cievny systém, napomáha správnej funkcii nervového systému a účinkuje ako afrodiziakum (zvyšuje chuť na sex – libbido).
  • Pycnogenol – je výťažok z kôry stromu borovice, ktorá rastie vo Francúzsku v oblasti zvanej Les Landes. Táto významná látka bojuje proti problémom s pokožkou a tiež zabraňuje starnutiu buniek. Aj v poradí tretia zložka Liderinu napomáha v oblasti správneho prietoku krvi, ktorý je dôležitý najmä v oblasti penisu. Ak sa do toporivých teliesok dostane dostatok krvi, dosiahnete pevnú a dlho trvajúcu erekciu. 
  • doplnkové látky: mikrokryštalická celulóza, mastenec, stearan horečnatý, hydrogénfosforečnan vápenatý, hydroxypropyl metylcelulóza, oxid titaničitý, indigotín, bavlnníkový olej a triglyceridy

Čo nahradí Liderin?

eJoy

ejoy recenzieeJoy je aktuálna novinka so Spojeného kráľovstva, ktorá priaznivo pôsobí predovšetkým na slabú erekciu, nízke libido i problémy s prostatou. Užívaním rapídne zvyšuje chuť na sex a predlžuje pohlavný styk. Jeho prvotné účinky badať už 30 minút od užitia. Dávkovanie eJoy je jednoduché, stačí si vziať tabletku aspoň pol hodinu pred sexuálnym stykom a nemali by ste si dávať denne viac ako dve tabletky.

Cena jedného balenie je iba 27,9 eur a keď vložíte pri objednávke do poznámky ejoybonus – máte zľavu až 3 eurá, preto sa oplatí viac balení. Jeho obsah a zloženie je výhradne prírodného pôvodu:

  • Maca, Tribulus terrestris, Saw Palmetto, L-citrulín, L-arginín 
  • A ďalšie vitamíny a minerály

Ejoy je testovaná novinka z Anglicka a prechádza prísnou kontrolou Štátneho ústavu na kontrolu liečiv, pričom deklaruje čisto prírodné zloženie!

Cena LIDERIN Ginseng:

liderin

Obsahuje 6 tabletiek.

Cena produktu je 22,50 eur. Produkt si nemôžete kúpiť v lekárni, dá sa zaobstarať len pomocou internetu. Je to výhoda pre tých, čo preferujú menej nápadný spôsob nákupu doplnkov na zlepšenie erekcie, nevýhoda pre tých, čo majú radšej osobný prístup. 

Dávkovanie

Zapite tri tablety približne 60 minút pred sexuálnym stykom dostatočným množstvom tekutiny.

Skúsenosti ľudí

Liderin, ako jeden z prvých výživových doplnkov tohto typu na Slovensku, vzbudil veľký záujem u možov. Kto by sa predsa nechcel zbaviť problémov týkajúcich sa sexuálneho fungovania bez toho, aby musel ísť k lekárovi? Záujem bol veľmi veľký a muži mali možno veľké oči, avšak účinok nebol až taký ružový, ako očakávali. Liderin bol pre nich v celku sklamaním, nakoľko jeho účinky boli badateľné len pri problémoch mierneho charakteru. O pár rokov na trh zavítali aj oveľa kvalitnejšie prípravky, ktoré si získali stálych zákazníkov. Našlo sa aj niekoľko pozitívnych ohlasov, avšak v mori negatívnejších recenzií nám pripadali ako falošné a písané ľuďmi, ktorí potrebovali Liderin predať. Odporúčame si vždy takéto podozrivé reakcie a recenzie na produkty všímať.

Ako sme ho testovali?

Opäť sme sa rozhodli priniesť vám autentickú recenziu a otestovali sme pre vás prípravok Liderin. Aké bolo naše zistenie. Kolega užíval Liderin niečo cez mesiac, pričom jeho hodnotenie je nasledovné:

,,Od kúpy Liderinu ma už od začiatku odrádzala jeho prestrelená cena. Nakoniec som si povedal, že to predsa len vyskúšam a pomôžem aspoň iným chlapom, ktorí zvažujú jeho kúpu. Prvé dni užívania som o nejakých účinkoch mohol iba snívať, pričom som užíval odporúčanú dávku 3 tablety denne. Počas druhého týždňa som začal pociťovať mierne zmeny, avšak neviem na 100 % povedať, či to bol účinok samotného doplnku alebo iba placebo. Každopádne po 1 mesiaci som cítil mierny rozdiel oproti začiatku užívania, no toľké peniaze by som za taký chabý účinok už určite nikdy nevyhodil. Pomer cena a kvalita je naozaj neprimeraný a z vlastnej skúsenosti vravím – nekupujte, pretože budete sklamaní!“

Náš komentár

Hoci za výživovým doplnkom Liderin Ginseng stojí pomerne známy výrobca vitamínov a doplnkov Wallmark (sídlo v Českej republike), to ešte neznamená, že tento výrobok aj splní, čo sľubuje. Ako hovorí nadpis tejto recenzie, opierame sa o Vaše skúsenosti s týmto produktom, a tie sú žiaľ veľmi negatívne, dokonca ešte viac ako v prípade doplnku Clavin.

Anglická novinka eJoy, ktorá bojuje proti slabej erekcií a nedostatočnej sexuálnej výkonnosti je dostupná už aj u nás. Staňte sa opäť chlapom a zvýšte svoje sexuálne schopnosti. Prečítajte si recenziu ako funguje!

Taktiež zavádza aj cena. Hoci balenie stojí iba 22,50 eur, pred jedným použitím treba zapiť až tri tabletky. Teda na 2x sa využije celé balenie. Nehovoriac o tom že na jednu dávku to vychádza cez 10 eur. To máte viac ako za Viagru, ktorá teda rozhodne funguje. Nedoporučujeme.

Vedľajšie účinky

Čo dopomohlo veľkému ošiaľu a popularite prípravku Liderin? Ľudí oslovil aj tým, že ako prírodný výživový doplnok nemal Liderin žiadne známe vedľajšie nežiaduce účinky. Ide o veľkú výhodu oproti liekom viazaným na lekársky predpis, ktoré sú vyrábané synteticky a obsahujú chémiu. Liderin sa tak stal atraktívnym aj pre ľudí, ktorí nemohli konzumovať práve syntetické medikamenty, ktoré u nich spôsobovali výskyt nežiaducich účinkov.

U mužov sa vyskytli len z času na čas mierne tráviace ťažkosti, avšak keď si telo zvyklo na nové prírodné látky, tieto prejavy pominuli.

Časté otázky na Liderin

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Liderin a alkohol – môžem kombinovať?

Problematika zákazu konzumácie alkoholických nápojov počas užívania liekov je častou prekážkou pre mnohých mužov. Výrobca prípravku Liderin kombináciu s alkoholom neodporúča a my s ním úplne súhlasíme. Nemali by nastať žiadne zdravotné komplikácie, avšak majte na zreteli, že alkohol má opačné účinky ako Liderin.

Koľko tabliet obsahuje balenie?

Jedno balenie Liderinu obsahovalo 6 tabliet, čo predstavovalo iba dve dávky. Keďže celé balenie bolo za cca 22 €, znamená to, že za jednu tabletu ste zaplatili približne 3,66 €, čo sa nám zdá prehnané, nakoľko 1 dávka sa skladá z troch tabliet, čo vychádza 11 €.

Aká je cena Liderinu?

Cena Liderinu závisela v čase jeho predávania od variantu, ktorý ste sa rozhodli zakúpiť. V prípade, že ste si vybrali balenie obsahujúce 6 tabliet, zaplatili ste približne 22 €. Ak ste sa však rozhodli investovať do trojnásobne objemnejšieho balenia s obsahom 18 tabliet, cena vychádzala výhodnejšie, keďže ste zaplatili 43 €. Jednoducho bola cena príliš vysoká a mnohých mužov odrádzala od kúpy, čomu sa vôbec nečudujeme.

Kde kúpiť Liderin?

Kedysi bol Liderin ako ,,úspešný“ nový výživový doplnok dostupný v lekárňach tak, ako i v internetových obchodoch. V dnešnej dobe sa už tento doplnok stravy nepredáva, čo je určite dobre, nakoľko určite by sa našli muži, ktorí by po ňom siahli a následne by čelili veľkému sklamaniu.

Upozornenie:

Liderin je výživový doplnok, teda je dostupný bez receptu v každej lepšej lekárni.

Pokiaľ máte skúsenosti s podporným doplnkom Liderin, budeme radi ak sa s nami o ne podelíte v komentároch. Komunikácia je samozrejme anonymná.

3.6/5 - (9 votes)

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+