Liderin – Vaše skúsenosti ho neodporúčajú

Posledná aktualizácia článku:

Liderin – vďaka nemu sa do pozoru postaví aj ten najochabnutejší mužský nástroj. Vraj.

Chcete zlepšiť svoj sexuálny život? Predĺžiť trvanie erekcie počas pohlavného styku? Siahnite po Liderin. Teda aspoň takto približne znie propagácia Liderinu.  

Tip pre Vás
Máte problém so slabou erekciou a sexuálnou výdržou? eJoy je novinka z anglicka a prináša okamžité zlepšenie erekcie aj libida! Ako jediný sa zameriava aj na prostatu. Chcem si prečítať o prípravku eJoy

Ďalej sa uvádza, že ide o jedinečnú kombináciu látok  L-arginín, pycnogenolu a ženšenu. Tento jedinečný extrakt pomáha vyvolať a zlepšiť erekciu.   Liderin predstavuje doplnok stravy. Obsahuje už spomínaný L-arginín, ktorý zohráva kľúčovú rolu. Je to molekula, ktorá reguluje krvný obeh. Roztiahne cievy v penise a je potrebný na produkciu spermií. Pycnogenol je extrakt z kôry francúzskej pobrežnej borovice, ktorý zlepšuje mikrocirkuláciu krvi zvýšením priepustnosti najmenších cievok vlásočníc.

Výrobca

Udávané vlastnosti Liderin:

Zloženie

  • L-arginín hydrochlorid (Podrobný popis nájdete TU.)
  • Ženšen extrakt (slúži  na posilnenie imunity, ale aj zlepšenie sexuálnej výdrže a liečbe neplodonosti, ako u mužov tak aj u žien.)
  • Pycnogenol (je výťažok z kôry stromu borovice, ktorá rastie vo Francúzsku v oblasti zvanej Les Landes)

dopracovat a viac rozpísat

Čo nahradí Liderin?

eJoy

ejoy recenzieeJoy je aktuálna novinka so Spojeného kráľovstva, ktorá priaznivo pôsobí predovšetkým na slabú erekciu, nízke libido i problémy s prostatou. Užívaním rapídne zvyšuje chuť na sex a predlžuje pohlavný styk. Jeho prvotné účinky badať už 30 minút od užitia. Dávkovanie eJoy je jednoduché, stačí si vziať tabletku aspoň pol hodinu pred sexuálnym stykom a nemali by ste si dávať denne viac ako dve tabletky.

Cena jedného balenie je iba 27,9 eur a keď vložíte pri objednávke do poznámky ejoybonus – máte zľavu až 3 eurá, preto sa oplatí viac balení. Jeho obsah a zloženie je výhradne prírodného pôvodu:

  • Maca, Tribulus terrestris, Saw Palmetto, L-citrulín, L-arginín 
  • A ďalšie vitamíny a minerály

Ejoy je testovaná novinka z Anglicka a prechádza prísnou kontrolou Štátneho ústavu na kontrolu liečiv, pričom deklaruje čisto prírodné zloženie!

Cena LIDERIN Ginseng:

liderin

Obsahuje 6 tabletiek.

Cena produktu je 22,50 eur. Produkt si nemôžete kúpiť v lekárni, dá sa zaobstarať len pomocou internetu. Je to výhoda pre tých, čo preferujú menej nápadný spôsob nákupu doplnkov na zlepšenie erekcie, nevýhoda pre tých, čo majú radšej osobný prístup. 

Dávkovanie

Zapite tri tablety približne 60 minút pred sexuálnym stykom dostatočným množstvom tekutiny.

Skúsenosti ľudí

Ako sme ho testovali?

doplnit obe

Náš komentár

Hoci za výživovým doplnkom Liderin Ginseng stojí pomerne známy výrobca vitamínov a doplnkov Wallmark (sídlo v Českej republike), to ešte neznamená, že tento výrobok aj splní, čo sľubuje. Ako hovorí nadpis tejto recenzie, opierame sa o Vaše skúsenosti s týmto produktom, a tie sú žiaľ veľmi negatívne, dokonca ešte viac ako v prípade doplnku Clavin.

Anglická novinka eJoy, ktorá bojuje proti slabej erekcií a nedostatočnej sexuálnej výkonnosti je dostupná už aj u nás. Staňte sa opäť chlapom a zvýšte svoje sexuálne schopnosti. Prečítajte si recenziu ako funguje!

Taktiež zavádza aj cena. Hoci balenie stojí iba 22,50 eur, pred jedným použitím treba zapiť až tri tabletky. Teda na 2x sa využije celé balenie. Nehovoriac o tom že na jednu dávku to vychádza cez 10 eur. To máte viac ako za Viagru, ktorá teda rozhodne funguje. Nedoporučujeme.

Vedľajšie účinky

doplni

Časté otázky na Liderin

doplnit

Upozornenie:

Liderin je výživový doplnok, teda je dostupný bez receptu v každej lepšej lekárni.

Pokiaľ máte skúsenosti s podporným doplnkom Liderin, budeme radi ak sa s nami o ne podelíte v komentároch. Komunikácia je samozrejme anonymná.

Aktualne skore
[Celkovol: 1 Priemerne: 5]

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+