Kámasútra – polohy pre neho aj pre ňu

Posledná aktualizácia článku:

Kámasútra je kniha, ktorá navždy zmenila pohľad na sexualitu. Tento staroindický text dnes tvorí základ sexuálnej lásky takmer pre všetky kultúry, lebo sa preslávila práve otvoreným spôsobom komentovania sexuálnych polôh.

Kámasútra nie je iba o polohách

Tip pre Vás
Máte problém so slabou erekciou a sexuálnou výdržou? Zerex je špičkový a najpredávanejší produkt na slovenskom trhu! Chcem si prečítať o Zerexe

Vznik

kamasutra poloha

Kámasútru spísal indický filozof Mallanága Vátsjájana niekedy okolo 5. storočia nášho letopočtu. Táto kniha alebo skôr staroveký text sa zaoberá detailne nielen  sexuálnymi polohami ale celkovým správaním ženy v domácnosti . Tvorí ho 35 kapitol, ktoré sú rozdelené do 7 častí. V Indii bol už v minulosti súčasťou povinného vzdelania každej ženy. Táto kniha definuje samu prirodzenosť vzťahu medzi mužom a ženou, ktorého veľkou súčasťou je práve sexuálny styk. Kámasútru nemožno brať iba ako návod ako sa milovať, jej myšlienka je oveľa hlbšia. Vátsjájana hovorí o tom, že s Kámasútrou dbáte o svoj život nielen z hľadiska sexuality, ale aj zdravia či bezúhonnosti.

Môžeme skonštatovať, že táto príručka je určená výhradne ženám. Teda dáva žene návody a princípy, ako udržať vzťah zdravý a štastný. Jej úlohou má byť nielen potešenia muža v tom najčistejšom spôsobe, ale učí ju aj spôsobom správania, morálky či dokonca chodu domácnosti.

Indická kniha lásky

Ako sme spomínali, delí sa na 7 hlavných častí. Nazrite s Kámasútrou do tajov milostného aj spoločenského života.

Úvod

V tejto časti sa môžete dočítať o tom, aký je zmysel života, ako by sme sa mali správať v spoločnosti a aké je spoločenské zriadenie, chod domácnosti a vhodnosť partnerov a ich typy či dokonca o tom, ako dvoriť partnerovi.

Milovanie

Všetci skúsený ,,milovníci,, sexu vedia, že milovanie nie je len o pohlavnom styku. V tejto časti sa autor venuje rôznym spôsobom milovania, od hladkania cez škrabkanie, láskanie či hryzkanie. Rozvíja sexuálne hry a predohry, ktoré umocňujú sexuálny zážitok.

Panny

Tu hovorí o tom, ako má panna získať muža a muž ženu, hovorí tiež o ich citoch. Ďalej sa venuje aj konkrétne zásnubám a svatbe.

Manželky

Časť, ktorá sa venuje manželkám, ich správaniu nielen  v monogamnom manželstve ale aj mnohoženstve.

Páni

Jedna z mála častí, ktorá je určená mužom. Hovorí o spôsoboch ako zviesť ženu a ako si uhájiť manželku.

Kubeny

Ak prostitútky dostali svoju časť.

Rady

Táto časť Kámasútry môže byť jedna z najzaujímavejších, kedže dáva rady v tých najchúlostivejších témach ako je zväčšenie penisu. pre ženy sú zase určené rady ako pripraviť nápoje lásky a podobne.

Názvy a popis polôh, ktoré vychádzajú z kámasútry

doplnit

Kde získať knihu?

Samotných kníh kámasútra je obrovské množstvo. V našich podmienkach sa asi najviac oplatí získať zakúpiť si klasické vydanie kámasútry (1), známa je tiež knižka, ktorá má kámasútru iba v názve. Ide skôr o erotický román (2) :

 1. Kámasútra – klasické spôsoby milovanie s výkladom pre dnešných milencov
 2. Kámasútra našich klamstiev

Ďalej, pokiaľ nechcete čakať a chcete hneď inšpiráciu, na uloz.to nájdete hneď niekoľko kníh:

 1. Veľmi dobrá obrázková verzia modernej Kámasútry – Stiahnuť tu 
 2. Vtipná, skôr komiksová verzia – Stiahnuť tu 
 3. Tantrická verzia – Stiahnuť tu 
 4. Ďalšie druhy – Stiahnuť tu 

Za dostupnosť obsahu na uloz.to nezodpovedáme, preto je vždy najlepšou verziu zakúpenie knižky a podpora autora.

Najzaujímavejšia časť Kámasútry

Sú samozrejme polohy. Práve touto časťou sa Kámasútra preslávila po celom svete. V nasledujúcej časti nájdete informácie o rôznych polohách, pričom niektoré sú ťažšie iné zase jednoduché. Rozhodne však stoja za vyskúšanie!

Poloha č.1

kamasutra

Táto poloha patrí medzi tie jednoduchšie. Žena sedí na mužovi tvárou v tvár. Ten jej pridržiava zadok, aby jej umožnil lepší pohyb a zároveň jej môže dráždiť prsia.

Poloha č.2

kamasútra (13)

S touto polohou ide o pocit blízkosti a nežného milovania. Muž je tesne pritisnutý na žene od zadu, pričom sa len jemne pohybuje, nejde o klasickú polohu ,,na psa,,.

Poloha č.3

kamasútra polohy

Muž leží na chrbte a žena na ňom od zadu kľačí a môže sa pohybovať hore dole aj dopredu dozadu. Zároveň sa môže aj dráždiť. Túto polohu rozhodne odporúčame ženám!

Poloha č. 4

kamasútra polohy

Pri tejto polohe je nutné, aby bol muž minimálne zdatný gymnasta, pretože musí byť prehnutý v mostíku. Pri podobných polohách Kámasútra až nabáda k zraneniu. Opatrnosť je vždy na mieste!

Poloha č. 5

kamasútra polohy

 

Jedna z výborných polôh z pohľadu muža. Pri tejto polohe pocítite skutočnú hĺbku partnerky. (zdroj femina.cz)

Toto je len zopár z XX polôh Kámasútry, na inšpiráciu však určite postačia. Kompletných 100 polôh si môžete študovať aj na stránke https://www.netmums.com/life/100-kamasutra-sex-positions/the-cross.

V súčasnosti, hlavne v západnom svete vychádzajú knihy lásky na motív Kámasútry pomerne často. Za úlohu si už ale nedávajú poučovať o tom, ako by sa mala žena či muž správať. Slúžia hlavne ku tvorbe kreativity a a vzrušenia pri posteľových hrách.

Podstatné zásady kámasútry

doplnit

Kamasútra a Zerex

Podpora libida

kamasutra-zerexZvýšte svoje libido a chuť na sex ako nikdy predtým. Kombinácia Zerexu a Kámasútry môže byť pre Vás nový impulz do sexuálnych aktivít

Typy:

 • Kúpte si Zerex Klasik
 • Vyberte si niektorú z polôh, o ktorej sme písali
 • Buďte trpezlivý a skúšajte svoju kreativitu
 • Berte to ako hru, čím viac sa hráte –  tým to hráte lepšie
 • Vaše výkony budú stále stúpať

Zerex s Kámasútrou spôsobí naštartovanie Vášho tela i Vašej sexuálnej kreativity a vy si užijete sex v nových rozmeroch, o ktorý ste predtým ani netušili!

Ďalšie prípravky na zlepšenie výkonu

Ejoy, Erexan, aphrodisia, stručne popísať

Ako zlepšiť milostný život?

doplnit

Hry a iná zábava

Kámasútra sa stala na toľko známou knihou, že sa dokonca dostala aj do iných aktivít spoločenskej zábavy. Dnes si ju môžete zakúpiť napríklad ako spoločenskú hru (pozrieť tu), dostať ju tiež aj ako hraciu kocku (pozrieť tu). Nevyhla sa ani kartovým hrám – môžete sa pozrieť tu.

Pokiaľ máte radi neviazanú zábava aj v spoločnosti, kámasútra existuje aj v podobe panákov.

Pokiaľ to u Vás v posteli nie je také akčné ako v minulosti, alebo máte len obdobie sucha čo sa týka kreativity, určite Vám pomôžu tieto hodiny do spálne.

Vtipné video ktoré humorným spôsobom zobrazuje polohy prostredníctvom ,,prstovačky,, si môžete pozrieť tu.

Najčastejšie otázky o kámasútre

doplnit

Ak ste už knihu lásky čítali a niečo ste z nej skúsili, môžete sa o skúsenosti podeliť v diskusnom fóre. Diskusia je anonymná. 

Aktualne skore
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+