fixoprost logo

FixoProst – pomôže so zväčšenou prostatou

Fixoprost – riešenie zväčšenej prostaty?

Vo veku 65 rokov trpí problémami s prostatou viac ako 70% mužov. Môžu to byť ťažkosti s močením, alebo aj nezhubné zväčšenie prostaty. Nie každý sa na túto tému chce zhovárať, no čo už i len preventívne je potrebné sa jej venovať. Časté močenie, najmä v nočných hodinách Vám veľmi ľahko strpčí život, a rovnako aj pociťovanie pálenia či pocit neúplného vymočenia.

Tieto problémy nie sú len otázkou veku a  dá sa im predchádzať preventívnym užívaním výživových doplnkov.  V dnešnej dobe sa dá toto ochorenie liečiť, a po konzultácii s lekárom nie je na škodu pozrieť sa na prípravky, ktoré by Vám mohli pomôcť. Jeden z nich je napríklad Fixoprost.

 Jednou z funkcií prostaty je  odvádzanie moču von z tela, no jej najdôležitejšou funkciou je tvorba tekutín, ktoré tvoria semeno (ejakulát).  Ejakulát je v podobe želatíny, no vďaka bielkovine, ktorá vzniká v prostate dokáže prejsť do tekutej podoby. Bielkovina (PSA – prostatický špecifický antigén) je veľmi dôležitá pri zisťovaní ochorenia prostaty.

Fixoprost aj napriek tomu, že to bol dobrý prípravok sa už aktuálne nepredáva. Nižšie v článku vám ponúkame lepšie alternatívy.

Čo je Fixoprost?
Výživový doplnok slúžiaci na úľavu pri problémoch s prostatou. Ide o voľnopredajné liečivo (urologikum) pre pánov. Pomáha pri ťažkostiach s močením, sťaženom vyprázdňovaní močového mechúra a aj pri nezhubnom zväčšení prostaty.

Účinky Fixoprostu

 • prevencia proti močovým kameňom
 • prinesie úľavu pre celý močový systém
 • odstránenie problémov so slabým prúdom moču
 • zlepšenie prerušovaného močenia

Na stránke Fixoprostu dokonca nájdete aj takéto vyhlásenie:

„Nad kvalitou tabletiek Fixoprost neustále bdie tím farmaceutických odborníkov a navyše aj Úrad verejného zdravotníctva SR. Preto si môžte byť na 100% istí, že získavate to najlepšie pre vaše zdravie.“

Medzi najčastejšie príznaky zväčšenej prostaty patrí:

 • nutnosť častejšieho močenia najmä v noci
 • slabý alebo prerušovaný tok moču
 • odkvapkávanie moču
 • pocit neúplne vyprázdneného mechúra
 • bolesť pri močení
 • poruchy sexuálneho života

Príznaky sa môžu zhoršiť počas chladného počasia alebo v dôsledku fyzického či emocionálneho stresu.

Tabletky Fixoprost

Problémy s prostatou môžu byť pre veľa mužov veľmi citlivou až tabuizovanou témou. Zväčšená prostata, alebo diagnóza N40, trápi mnoho mužov v strednom ale i nižšom veku. Fixoprost vám pomôže odstrániť tento nepríjemný problém, vďaka kvalitnému obsahu a koncentrácií viacerých liečiv rastlinného pôvodu ako: sereona plazivá, žihľava dvojdomá, ginko dvojlaločné a lykopén.

Jeho výhodou je najmä jednoduché a pohodlné užívanie.  Výsledky by sa mali dostaviť do doby dvoch týždňov, užívatelia lieku ho recenzujú ako veľmi účinný a prospešný pre vyriešenie ich problému so zväčšenou prostatou . Fixoprost sa dokonca dá užívať ako prevencia, i keď sa zatiaľ u vás neprejavili žiadne z ťažkostí zväčšenej prostaty, látky obsiahnuté v liečivu môžu mať na organizmus len a len pozitívny vplyv.

Cena sa odvíja od balenia výživového doplnku Fixoprost, pri dlhodobom užívaní je výhodnejšie zakúpenie väčšieho balenia, pretože čím väčšie balenie si kúpite, tým viac môžete ušetriť.

Pri užívaní doplnku stravy Fixoprost nie je nutné ani abstinovať, avšak všetko s mierou.

Účinky

Fixoprost vám pomôže s nasledujúcimi zdravotnými ťažkosťami:

 • prevencia proti močovým kameňom
 • prinesie úľavu pre celý močový systém
 • odstránenie problémov so slabým prúdom moču
 • zlepšenie prerušovaného močenia

Na stránke Fixoprostu dokonca nájdete aj takéto vyhlásenie: „Nad kvalitou tabletiek Fixoprost neustále bdie tím farmaceutických odborníkov a navyše aj Úrad verejného zdravotníctva SR. Preto si môžte byť na 100% istí, že získavate to najlepšie pre vaše zdravie.“

Zlepšenie vášho zdravotného stavu by malo nastať už po 2 týždňoch pravidelného užívania. Fixoprost je vhodné užívať i dlhodobo.

Obsah výživového doplnku Fixoprost

Fixoprost obsahuje výhradne rastlinné zložky, vyváženú zmes koncentrovaných prírodných extraktov, skladá sa z nasledujúcich blahodárnych výťažkov:

Tento výživový doplnok sa rovnako ako jeho alternatívy skladá zo zmesi koncentrovaných prírodných extraktov, ktoré by Vám mali pomôcť pri Vašich problémoch a zamedziť im.

 • Palma Serenoa plazivá (Serenoa Repens) – ide o palmu malého vzrastu, ktorá rastie prevažne na Floride, USA. Extrakt z jej bobúľ sa v tradičnej juhoamerickej medicíne využíva už stáročia. A extrakt z nej tvorí najväčšiu časť zloženia tabletiek Fixoprost. Lekársky je tento extrakt dlhoročne uznávaný pri boji so zväčšenou (nezhubnou) prostatou a problémami s ňou spojenými. Až 80% najčistejšieho extraktu z bobúľ obsahuje práve Fixoprost.
 • Žihľava dvojdomá – pomáha pri udržiavaní správnej funkcie močového ústrojenstva. Ide o klasickú bylinu, ktorú možete nájsť aj u nás doma, na Slovensku. Obsahuje ale veľmi účinné zdravotné látky, ako sú karotenoidy, flavonoidy a organické kyseliny. Tie  pôsobia blahodarne v prostatickom tkanive, a význámná je aj svojím známym močopudným účinkom. Udržuje aj Vašu vitalitu a má osvedčené priaznivé účinky na pečeň, čím priamočiaro priaznivo ovplyvňuje aj krv. Poskytne úľavu vo vašom organizme ako močovému  systému, tak aj obličkám. Preto je jej koncentrovaný extrakt dôležitou zložkou Fixoprostu.
 • Ginko dvojlaločné (ginkgo biloba) rastlina všestranne využiteľná nie len vo zdravotníctve, ktorá má svoj prirodzený pôvod v Číne.  Jeho semená a ihličie obsahujú vyše 60 liečivých látok. Jeho najznámejšie účinky sú schopnosť zlepšovať prekrvenie častí tela a najmä je veľmi silným antioxidantom. V organizme zachytáva škodlivé radikálie a dopomáha tak k prevencii rakoviny prostaty.
 • Lykopén – látka ktorú si bohužiaľ naše telo nevie vyrábať samo, ale je veľmi dôležitá pre naše zdravie. Preto ju treba pravidelne dopĺňať stravou. Prirodzene sa tento karotenoid nachádza napríklad v paradajkách ale aj inej zelenine či ovocí. Napomáha preventívne predchádzať rakovine prostaty a aj iným typom rakoviny. Jedna tableta Fixoprostu obsahuje množstvo lykopénu obsiahnutého až v 2 kilách bežných rajčiakov. Preto ak ho potrebujete dopĺňať, lykopénová zložka Fixoprostu Vám v tom pomôže.

Ďaľšie zloženie:

Inulín, želatína rastlinného pôvodu (použitá na obal kapsule), stearan horečnatý (zabraňuje hrudkovateniu zmesi)

Dávkovanie

Veľkou výhodou Fixoprostu je i jeho veľmi jednoduché a praktické užívanie. Nemusíte sa trápiť s nepohodlnými kvapkami či vysokým dávkovaním. Stačí užiť 1 tabletu denne a tú zapiť vašim obľúbeným nealkoholickým nápojom. 1 balenie výživového doplnku Fixoprost obsahuje 60 tabliet, ktoré vám vystačia na dva mesiace užívania. Stanovené dávkovanie neodporúčame prekračovať.

Cena a balenie

1 balenie doplnku stravy Fixoprost obsahuje 60 kapsúl a víde vás na 19.50 €. Avšak pri kúpe dvojbalenia lieku Fixoprost, ktoré obsahuje 120 kapsúl zaplatíte 37 €. Pričom v tomto prípade ušetríte 1€, pretože cena za kus vychádza menej – 18. 50 €.

Pri dlhodobom užívaní je výhodnejšie si kúpiť väčšie balenie, pretože pri trojbalení výživového doplnku Fixoprost, ktoré obsahuje 180 kapsúl si ho kúpite za 52.50 € (zľava za toto balenie vychádza 2 eurá, pričom cena za kus je 17.50 €).

Najväčšie dostupné balenie je štvorbalenie, ktoré obsahuje 240 kapsúl a stojí 66 €, avšak pri kúpe tohto typu balenia ušetríte najviac – 3 € , pretože cena za kus v tomto prípade vychádza na 16.50€.

1 balenie – 60 kapsúl – 19.50 €

2 balenie – 120 kapsúl – 37 €

3 balenie – 180 kapsúl – 52.50 €

4 balenie – 240 kapsúl – 66 €

Pri objednaní tovaru vám príde diskrétny balíček bez zmienky o názve intertnetového obchodu či názve lieku, preto sa nemusíte obávať ani o svoje súkromie.

Lepšia náhrada za Fixoprost

prostalex

 • 12,99€/balenie
 • 60 tabliet
  ☑️-Podpora zdravia prostaty
  ☑️-Normálne funkcia močových ciest
  ☑️-Ochrana mechúra
 • 📢+Zľava 30%
  (Pôvodná cena 18,49 eur)

 • 24€.9/balenie
 • 60 kapsúl
  ☑️-normalizovanie funkcie prostaty
  ☑️-optimálna podpora močového ústrojenstva
  ☑️-podporuje rast vlasov
 • 📢+Zľava 5%
  (Vložte kupón DOG5 do poznámky pri nákupe)
prostalex

 • 38€/dve balenia
 • Eregma Max 120 + Maca 100 tabletiek
  ☑️-podpora močového ústrojenstva a prostaty
  ☑️-zvýšenie libida
  ☑️-sexuálna výkonnosť
 • 📢+Ušetríte 12 eur
  (Bežná cena produktov je spolu 51,2 eur.)

Hodnotenie

Výživový doplnok Fixoprost sa užíva najmä pri poruchách močového mechúra, močových ciest, ľadvín a prostaty, hlavne pri jej zväčšení, ale takisto môže slúži aj ako prevencia proti týmto ochoreniam. Pri jeho pravidelnom užívaní by sa do dvoch týždňov mali vaše problémy s prostatou upraviť.   Fixoprost taktiež udržiava prirodzenú obranyschopnosť, zabezpečuje normálne fungovanie prostaty a podporuje celkovú funkciu ľudského organizmu, vďaka obsahu výhradne rastlinných zložiek bez pridanej chémie.

Jeho kvalita bola tiež potvrdená Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. Rozhodne najväčšou výhodou doplnku Fixoprost je jeho obsah založený na bylinných extraktoch z prírody, absolútne žiadne dokázané vedľajšie účinky a vcelku veľké balenie v pomere s cenou. C

Pýtate sa nás

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Aká je cena?

Cena prípravku Fixoprost sa odvíja od počtu balení, ktoré si zakúpite. 1 balenie obsahuje až 60 tabliet, čo by vám malo vydržať na 2 mesiace a stojí 19,50 €. Dostupné sú aj nasledovné varianty, pri ktorých vychádza cena za 1 balenie o niečo výhodnejšie:

 • dvojbalenie 37 €
 • trojbalenie 52,50 €
 • štvorbalenie 66 €

Aké má Fixoprost recenzia a skúsenosti?

Muži si vo všeobecnosti Fixoprost veľmi chvália, pričom dávajú do pozornosti najmä jeho zloženie, ktoré je založené na prírodnej báze. Čo sa týka vysadenia doplnku, páni tvrdia, že účinky pociťovali aj istú dobu po tom, ako prestali tento prípravok užívať, čo umožňuje počas dlhodobého užívania robiť prestávky.

Aké má zloženie?

Jednou z najväčších výhod Fixoprostu je to, že je založený na prírodnej báze a medzi jeho zložkami nájdeme účinné bylinky, ako napríklad gingko biloba, serenoa repens a žihľava dvojdomá. Okrem iného k celkovému účinku prispieva aj lykopén, ktorý je silným antioxidantom a chráni bunky pred starnutím.

Môže sa Fixoprost kombinovať s alkoholom?

Neexistujú zatiaľ žiadne nebezpečné interakcie Fixoprostu a alkoholu, avšak aj napriek tomu sa ich vzájomná kombinácia neodporúča. Ide o to, že alkohol má negatívny vplyv nielen na celý organizmus, ale tiež sa nepriaznivo podpisuje pod nepríjemné sexuálne problémy u mužov.

Kedy sa dostavia prvé účinky?

V tomto bode sa odpovede rozchádzajú, nakoľko situácia je odlišná od prípadu k prípadu. Závisí to od celkového zdravotného stavu muža. V priemere sa však hovorí, že prvé účinky začnete badať približne po 2 týždňoch.

Upozornenia a vedľajšie účinky

Tak ako takmer všetky výživové doplnky, aj tento môže spôsobovať vedľajšie účinky, ktoré sa nemusia prejaviť u každého a ich výskyt je minimálny. Pri užívaní Prostafixu neboli zatiaľ preukázané žiadne vedľajšie účinky. Ak nejaké pocítite, navštívte, prosím, Vášho lekára.

Poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom predtým, ako začnete užívať Prostafix.

Fixoprost iba zmierňuje Vaše príznaky pri zväčšenej prostate, neupravuje žiadnym spôsobom jej zväčšenie. Preto odporúčame v pravidelných intervaloch aj pri užívaní navštevovať Vášho lekára kvôli prevencii.

Iné lieky a Fixoprost

Ak užívate alebo ste v poslednom čase užívali, prípadne ak budete užívať ďalšie lieky poraďte sa so svojim lekárom alebo lekárnikom, nakoľko vzájomné pôsobenie s inými liekmi nie je známe. Účinky Fixoprostu sa s účinkami iných liekov môžu ale nemusia ovplyvňovať.

Fixoprost a jedlo a nápoje

Užívanie Fixprostu nezabraňuje konzumácii akýchkoľvek potravín.

Tehotenstvo a dojčenie.

Tento liek nie je určený pre ženy, preto sú účinky neznáme.

Vedenie vozidiel a obsluha strojov

Fixoprost nemá žiadny vplyv na Vašu schopnosť viesť vozidlá alebo obsluhovať stroje.

Tento liek uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí. Tento liek nevyžaduje žiadne zvláštne podmienky na uchovávanie.

Nepoužívajte tento liek po dátume exspirácie, ktorý je uvedený na balení (vyhľadajte skratku EXP).

Nelikvidujte (žiadne) lieky odpadovou vodou a ani domovým odpadom. Nepoužitý liek vráťte, prosím, do lekárne. Tieto opatrenia pomôžu chrániť životné prostredie.

 

V prípade, ak máte s Fixoprostom skúsenosti, podeľte sa o ne v diskusii pod recenziou. Diskusia je anonymná. 

5/5 - (6 votes)

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+