Femmax – ženy, nakopnite svoje libido!

Pre kvalitný ženský orgazmus

femmax logo
Femmax je prípravok určený pre dámy, ktoré majú pocit, že v posteli by to mohlo vyzerať aj lepšie. Ale nie len vyzerať, ale hlavne cítiť. Dlhé roky sa totiž na ženské libido nepozeralo a veľmi často bolo v medicínskom odbore zanedbávané.

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Účinky
 3. Zloženie
 4. Cena a balenie
 5. Hodnotenie
 6. Upozornenie

Kedysi v minulosti, keď bola medicína ešte veľmi nepresná a omylná, sa riešili ženské problémy. Nie však také, aké má za úlohu riešiť Femmax. Vtedy stav, ktorým trpeli mnohé dámy z vyšších vrstiev, nazývali odborníci ženská hystéria. Dnes sa stretnete už len so sexuálnou frustráciou. Ak sa žena chcela z hystérie dostať, musel za ňou prísť špeciálne vycvičený doktor, ktorý jej s diskrétnym problémom pomohol. Presne tak, privodil jej orgazmus. Bolo to však veľmi zdĺhavé a doktora veľmi rýchlo začala bolieť ruka. V skratke, tak vznikla prvá ženská sexuálna pomôcka.

Dnes už ženy nebojujú so ženskou hystériou. Riešia naopak nedostatok libida, kvôli čomu nie sú schopné prežiť tak intenzívny zážitok, ako by možno chceli. Moderná medicína im ale dokáže pomôcť. Po uvedomení, že aj ženy si zaslúžia pozornosť v oblasti sexuality a nie len muži, začali vymýšľať riešenia. Jedným z nich je už spomínaný prípravok Femmax.

O Femmaxe

Femmax je doplnok výživy určený hlavne pre ženy, ktoré majú znížené libido, nemajú chuť na sex, chcú zlepšiť svoj výkon v posteli a prežívať orgazmus viac intenzívne. Libido znamená v skratke chuť na sex. Zaručujeme vám, že je to problém aj žien, nie len mužov. V partnerskom vzťahu je dôležité, aby na tom boli partneri rovnako. Pretože nič nie je dôležitejšie, ako rovnocenná spokojnosť oboch.

K tomuto javu môže dopomôcť Femmax. Je založený na prírodnej báze a je plný rastlinných zložiek, ktoré majú preukázateľne pozitívny vplyv na ženské zdravie a jej chuť na sex, teda libido. Mnoho zo zložiek, ktoré sú v doplnku obsiahnuté, sú silné afrodiziaká a vďaka nim ženy zažívajú intenzívny a precítený orgazmus. Často krát nie len jeden.

 Na oficiálnej stránke výrobku  výrobca udáva, že až 58% žien je sexuálne neuspokojených. Prejsť na web stránku  Pri sexuálnom styku je štatistika ešte horšia. Vrchol nedosiahne totiž až 75% žien. To naozaj nie je málo a treba týmto číslám venovať pozornosť. Ženy, tak ako aj muži, si zaslúžia kvalitný sexuálny život, pretože sa to následne prenáša aj do nášho každodenného života.

Femmax sľubuje takmer okamžité zlepšenie situácie. Orgazmus by sa mal zlepšiť už za neuveriteľných 30 minút po požití doplnku. Plusom je, že ho môžu užívať ženy všetkých vekových kategórií. Takže je úplne jedno, aký ročník ste, Femmax sľubuje zvýšenie vášho libida.

Účinky

 • zvýšenie libida (chuti na sex)
 • dlhší a intenzívnejší orgazmus
 • viac energie
 • dokonalé vyvrcholenie
 • vyššia výdrž

Výrobca uvádza, že vďaka ich produktu a jeho účinkom získate nasledovné pozitívne aspekty do vášho života:

 • budete si viac dôverovať a viac si užívať celý sexuálny styk
 • zlepší sa kvalita ženského života vďaka kvalitným zložkám
 • prípravok je odporúčaný aj odborníkmi

Zloženie Femmax

Femmax je čisto prirodzený prípravok, ktorý využíva to, čo nám ponúka príroda. Obsahuje viacero zložiek, ktoré majú podložený svoj pozitívny vplyv na ženské telo a ktoré dopomáhajú k zvýšeniu sexuálneho apetítu.

 • maca– známa aj ako peruásnka viagra, nefunguje len ako povzbudzovač, ale aj ako stabilizátor hormonálnej hladiny v tele ženy
 • valeriána– aby si žena mohla užiť kvalitný sex, potrebuje dostatok energie a kvalitného spánku. Ten si užije vďaka výťažku z koreňa tejto byliny, ktorý pomáha znižovať stres a pomáha k lepšiemu spánku
 • damiána– veľmi silné afrodiziakum, bez neho by mnohé prípravky boli nepoužiteľné
 • sladovka– ak vám názov nič nevraví, možno vám pomôže meno sladké drievko alebo lekorica. Výťažok z koreňa pomáha pri nepravidelnej menštruácii a zlepšuje sexuálne funkcie
 • ďatelina– funguje ako detoxikant
 • kajenské korenie– zmes sušených čili papričiek, ktorý stimuluje krvný obeh a zlepšuje cirkuláciu aj v intímnych partiách
 • zázvor– nie je dobrý len na čaj počas choroby, ale aj podporuje ostatné zložky Femmaxu
 • malina– tentokrát sa nebavíme o plodoch, ale o listoch rastliny. Sú nápomocné pri maternicových kontrakciách a sú aj dobré ženské tonikum
 • cohosh čierne– názov vám možno nič nehovorí, ale pre ženy je veľmi nápomocný. Poznali ho už Indiáni a výťažok z koreňa dávali ženám pri bolestivej menštruácii a pôrode. Aj preto dostal prezývku “koreň žien”
 • bayberry– sú to plody Myrice a pomáhajú lepšie prekrviť ženské intímne partie

Galéria Femmaxu

Dávkovanie

Odporúčané množstvo tabliet sú dve denne. Tablety nehrýzte, nedrvte a ani nijak inak neupravujte. Musia sa prehltnúť vcelku. Doplnok treba samozrejme zapiť dostatočným množstvom vody. Ak odporúčané množstvo prekročíte, nemali by sa dostaviť žiadne vedľajšie účinky, keďže ide o čisto prírodný produkt. Aj napriek tomu by sa mu mali vyhnúť osoby mladšie ako 18 rokov a samozrejme muži, pre ktorých nebol Femmax určený.

Femmax cena a balenie

femmax balenie a cena

Ako aj iné výživové doplnky, aj Femmax ponúka viac variant balení. Objednať si ho môžete len z oficiálnej stránky výrobcu, je bez predpisu, keďže nejde o liek, ale o výživový doplnok. Zásielka vám následne príde v diskrétnom balení.

 • V jednom balení Femmaxu je 10 kapsúl červenej farby za cenu 39€ a poštovné neplatíte. To je voľba odporúčaná na začiatok, aby ste si skúsili, či prípravok funguje a ako dobre.
 • Najobľúbenejšou možnosťou pre zákazníčky je druhá možnosť, kedy si objednáte dve balenia a tretie dostanete zdarma. Za 30 kapsúl teda zaplatíte 78€.
 • Najvýhodnejšou variantou je zase balenie za 117€ a obsahom balíčka je až šesť balení Femmaxu. Zaplatíte teda len za polovicu a druhú dostanete zdarma.

Výhodné balíčkyAccounts

Free Trial

Projects

Femmax 1ks

Cena 39 Eur

Bežné balenie

Ušetríte - 0 eur

Femmax 2ks

Cena 78 eur

Najpredávanejšie balenie

Ušetríte - 39 eur

Femmax 6ks

Cena 117 eur

Najvýhodnejšie balenie

Ušetríte až 117 eur!

Hodnotenie

Femmax je opäť jeden z produktov, ktorý využíva to, čo nám poskytuje príroda a naplno to všetko využíva. Vo svojich tvrdeniach sú výrobcovia mierne odvážnejší a sľubujú niečo, čo možno nepociťuje veľa žien pri jeho užívaní. Dá sa však povedať, že má svoju základňu verných užívateliek. Informácie o zložení sú ľahko vyhľadateľné a dostupné a sympatické sú aj možnosti ušetrenia pri kúpe viacerých balení. Pri nich môžete ušetriť až 117€ v prípade,  ak máte Femmax odskúšaný a ste s ním spokojná.

Vedľajšie účinky

Ak nie ste alergická na niektorú zo zložiek Femmaxu, nemali by ste mať s jeho užívaním problém. Nemá navyše žiadne vedľajšie účinky.

Alternatíva

Aphrodisia V Aphrodisia V
Aphrodisia V je špeciálne navrhnutý prírodný prípravok na zvýšenie libida u žien. Podporí ich sexualitu aj chuť na sex. Prečítať si o prípravku Aphrodisia V 
Femmax – ženy, nakopnite svoje libido!
3.8 (75%) 4 votes

Zanechaj nám svoj názor