femmax logo

Femmax – ženy, nakopnite svoje libido!

Pre kvalitný ženský orgazmus

femmax logo
Dlhé roky sa otázka ženského libida zanedbávala a zle definovala. Tomu je však koniec. Vyriešiť problém nízkej hladiny libida, si dal za úlohu prírodný výživový doplnok Femmax. Je určený pre dámy, ktoré majú pocit, že v posteli by to mohlo vyzerať aj lepšie. Ale vlastne nielen vyzerať, ale hlavne cítiť.

Kedysi v minulosti, keď bola medicína ešte veľmi nepresná a často omylná, sa neriešila ženská sexuálna nechuť tak, ako dnes.  Tento stav, ktorým v minulosti trpeli mnohé dámy, prevažne z vyšších vrstiev, nazývali odborníci ženská hystéria. Ak sa žena chcela z hystérie dostať, musel za ňou prísť špeciálne vycvičený doktor, ktorý jej s diskrétnym problémom pomohol tak, že jej privodil orgazmus. Bolo to však veľmi zdĺhavé a doktora veľmi rýchlo začala bolieť ruka. Týmto spôsobom vznikla prvá ženská sexuálna pomôcka.

Dnes sa, v spojitosti s touto problematikou, stretneme s pojmom sexuálna frustrácia, za ktorú môže aj nízka hladina ženského libida. Nedostatok libida je to, prečo ženy nie sú schopné prežiť tak intenzívny zážitok, ako by možno chceli. Moderná medicína však už dokáže pomôcť, veď aj ženy si zaslúžia naplno sexuálne žiť. Zabudnite na ženské sexuálne hračky a dajte si Femmax. Uľahčíte tak prácu sebe a svojmu partnerovi.

O Femmaxe

Femmax je doplnok výživy určený hlavne pre ženy, ktoré majú znížené libido, nemajú chuť na sex, chcú zlepšiť svoj výkon v posteli a prežívať orgazmus intenzívnejšie ako doteraz. Libido znamená, veľmi zjednodušene, prežívanú intenzitu chuti na sex. Nie je to problém len mužov, ale oveľa častejšie žien. Zvýšte svoje libido prostredníctvom Femmax a staňte sa rovnocennou sexuálnou partenrkou svojmu partnerovi, pretože nič nie je dôležitejšie, ako rovnocenná spokojnosť oboch.

Zloženie Femmax

Femmax je založený na prírodnej báze a je plný rastlinných zložiek, ktoré majú preukázateľne pozitívny vplyv nielen na ženské libido, ale aj na ženské zdravie. Mnoho zo zložiek, ktoré obsahujú doplnok, sú považované za silné afrodiziaká. Vďaka nim ženy zažívajú intenzívny, dlhý a precítený orgazmus. Často krát nie len jeden.

 Na oficiálnej stránke výrobku výrobca udáva, že až 58% žien je sexuálne neuspokojená. Prejsť na web stránku  Pri sexuálnom styku nedosiahne vrchol až 75 % žien. To naozaj nie je málo a je potrebné týmto číslám venovať pozornosť. Ženy, tak ako aj muži, si zaslúžia prežívať kvalitný sexuálny život, pretože ak to tak nie je, či chceme či nechceme, prenáša sa to do každodenného bežného života.

Femmax sľubuje takmer okamžité zlepšenie situácie. Orgazmus by sa mal zlepšiť už za neuveriteľných 30 minút po požití doplnku. Plusom je, že ho môžu užívať ženy všetkých vekových kategórií. Takže je úplne jedno, aký ročník ste, Femmax zvýši vaše libido. Dokonca, ho odporúčajú aj sexuálni odborníci.

Účinky

Užívaním Femmaxu získate omnoho viac ako len prebudenie vášho lenivého libida. Medzi jeho hlavné benefity patrí:

 • zvýšenie libida,
 • vyššia chuť na sex,
 • dlhší a intenzívnejší orgazmus,
 • dokonalé vyvrcholenie,
 • viac energie a vyššia posteľná výdrž,
 • dosiahnutie minimálne jedného orgazmu počas sexu.

Vďaka Femmaxu získate nielen nezabudnuteľný sexuálny zážitok, ale aj:

 • vyššie sebavedomie,
 • duševné a telesné uspokojenie,
 • lepšiu kvalitu života.

Čo obsahuje Femmax?

Femmax je čisto prírodný prípravok, ktorý využíva to, čo nám ponúka príroda. Obsahuje viacero zložiek, ktoré majú vedecky podložený pozitívny vplyv na ženské telo a ktoré sa podieľajú na zvýšení sexuálneho apetítu.

 • extrakt Muira Puama – prezývaný aj drevo potencie, pretože pôsobí ako silné afrodiziakum a podporuje reprodukčný systém. Pozitívny vplyv má aj na nervovú sústavu, čoho výsledkom je vnútorný pokoj.
 • L-Arginín – zvyšuje prekrvenie v panvovej oblasti, urýchľuje hojenie rán, odstraňuje odpadové látky z tela prostredníctvom obličiek, podporuje hormonálne funkcie.
 • extrakt Damiána– veľmi silné afrodiziakum, bez neho by mnohé prípravky boli nepoužiteľné. Telu dodáva životnú energiu, zmierňuje úzkosť, pomáha pri redukcii hmotnosti, reguluje menštruačný cyklus a tíši menštruačné bolesti.
 • extrakt Artičok kardový – rastlina, ktorá obsahuje fenolické kyseliny a flavonoidy, čím dokáže čistiť krv a to tak, že znižuje zlý cholesterol, ruk a cukor v krvných cievach. Pomáha pri liečbe močového ústrojenstva, uľahčuje trávenie a je považovaný za prírodné afrodiziakum.
 • extrakt Kotvičník zemný – známi ako “Tribulus Terrestris”, ktorý podporuje tvorbu ženských i mužských pohlavných orgánov, zvyšuje plodnosť. Telu dodáva silu a vitalitu.
 • extrakt Ďumbier lekársky alebo zázvor má mnoho benefitov vrámci zdravia, ktoré asi netreba bližšie špecifikovať. Vedeli ste, ale že je aj výborným prostriedkom zníženia bolesti pri menštruácii?
 • extrakt Americký ženšen – zvyšuje fyzickú silu, potláča únavu, zlepšuje sexuálny výkon a náladu.
 • extrakt Kórejský ženšen alebo Ženšen pravý je jeden z najsilnejších prostriedkov čínskej medicíny. Je symbolom dlhovekosti. Podporuje imunitu, celkový stav orgazmu, tvorbu hormónov a ženskú či mužskú potenciu.
 • extrakt Sibírsky ženšen – zabezpečuje rovnováhu tela a ducha, udržuje mužské a ženské pohlavné hormóny v normálnej hladine, zvyšuje libido.
 • Vitamín B3 – nazývaný aj Niacín sa používa na zníženie cholesterolu, na problémy s obehovou sústavou, odstraňuje bolesť hlavy, závraty,  problémy s pokožkou a vlasmi atď.
 • Pridané látky: oxid zinočnatý, steran horečnatý, mikroryštalická celulóza.

Galéria Femmaxu

Dávkovanie

Odporúčané množstvo tabliet sú dve denne a to približne 30 – 60 minút pred pohlavným stykom. Tablety nehrýzte, nedrvte a ani nijak inak neupravujte. Musia sa prehltnúť vcelku. Doplnok treba samozrejme zapiť dostatočným množstvom vody. Neprekračujte maximálnu dennú dávku. Vyhnúť by sa mu mali dievčatá mladšie ako 18 rokov a samozrejme muži, pre ktorých nebol Femmax vyvinutý.

Femmax cena a balenie

femmax balenie a cena

Ako aj iné výživové doplnky, aj Femmax ponúka viac variant balení. Objednať si ho môžete len z oficiálnej stránky výrobcu, ale na druhej strane nejde o liek, takže sa k nemu dostanete aj bez predpisu. Nemusíte sa obávať, zásielka vám príde v diskrétnom balení.

 • V jednom balení Femmaxu je 10 kapsúl červenej farby za 39 €. To je vhodná voľba na prvotnú skúsenosť s produktom. Môžete zistiť, či prípravok funguje podľa vašich alebo partnerových predstáv.
 • Najobľúbenejšou možnosťou pre zákazníčky je druhá možnosť, kedy si objednáte dve balenia a tretie dostanete zdarma. Za 30 kapsúl teda zaplatíte 78€.
 • Najvýhodnejšou variantou je balenie za 117€.  Obsahom tohto balíčka je až šesť balení Femmaxu. Znamená to, že zaplatíte teda len za polovicu a druhú dostanete zdarma.

Výhodou kúpy je, že nech sa už rozhodnete pre akýkoľvek balíček, ani pri jednom neplatíte poštovné.

Výhodné balíčky


 • 39€/balenie
 • 10 tabliet
  ☑️-Lepšie libido u žien
  ☑️-Zvýšená sexuálna výkonnosť
  ☑️-Lepšia intenzita sexuálneho aktu
 • 📢+Pri kúpe viac balení výhodnejšia cena

 • 78€/3 balenia
 • 30 tabliet
  ☑️-Lepšie libido u žien
  ☑️-Zvýšená sexuálna výkonnosť
  ☑️-Lepšia intenzita sexuálneho aktu
 • 📢+Lacnejšie o 39 EUR

 • 117€/6 balení
 • 60 tabliet
  ☑️-Lepšie libido u žien
  ☑️-Zvýšená sexuálna výkonnosť
  ☑️-Lepšia intenzita sexuálneho aktu
 • 📢+Ušetríte neuveriteľných 117 eur

Čo hovoria recenzie?

Tak, ako to býva pri každých tabletkách, tak i pri Femmaxe sa názory na účinky líšia. Vplyvy Femmaxu na organizmus ženy sú veľmi individuálne, niektoré tvrdia, že pocítili zvýšenú chuť na sex, no iné sa vyjadrujú, že po užití nepocítili žiadnu badateľnú zmenu. Skúsenosti na fórach sú však z väčšej časti pozitívne než negatívne, no líšiť sa môže intenzita účinkov. Ak uvažujete nad vyskúšaním Femmaxu, no neviete, či sa oplatí, odporúčame vyskúšať jedno balenie a následne zhodnotiť vaše pocity z tabletiek.

Hodnotenie

Femmax je opäť jeden z produktov, ktorý využíva naplno to, čo nám poskytuje príroda. Vo svojich tvrdeniach sú výrobcovia mierne odvážnejší a sľubujú niečo, čo možno nepociťuje veľa žien pri jeho užívaní okamžite. Dá sa však povedať, že vzhľadom k tomu, že sa predáva v niekoľkých krajinách, má svoju základňu verných užívateliek. Informácie o zložení sú dostupné, dajú sa ľahko vyhľadať, a  pre nás aj celkom sympatické. Zaujímavé sú možnosti ušetrenia pri kúpe. Najviac ušetríte pri kúpe 6-tich balení. Zaplatíte síce 117 €, ale presne toľko, v porovnaní s kúpou jedného balenia, aj ušetríte. 

Vedľajšie účinky

Ak nie ste alergická na niektorú zo zložiek Femmaxu, nemali by ste mať s jeho užívaním problém. Nedisponuje žiadnymi vedľajšími účinkami, ale niektoré ženy sa domnievajú, že pri jeho užívaní pociťovali bolesti hlavy.

Alternatíva

Aphrodisia V Aphrodisia V
Aphrodisia V je špeciálne navrhnutý prírodný prípravok na zvýšenie libida u žien. Podporí sexualitu aj chuť na sex. Prečítať si o prípravku Aphrodisia V 

Najčastejšie otázky o Femmax

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Čo je to Femmax?

Femmax je výživový prírodný doplnok určený prevažne pre málo sexuálne aktívne ženy. Jeho zloženie, ktoré pozostáva z extraktov bylín na dráždenie libida a vitamínov na podporu energie, má predispozíciu podráždiť ženské libido a pohrať sa so ženskými chúťkami.

Aké sú účinky Femmaxu?

Medzi top účinky Femmaxu patrí naštartovanie ženského libida, citlivejší orgazmus a zvýšenie energie nielen v bežnom živote, ale aj v posteli. 

Má Femmax nejaké vedľajšie účinky?

Tabletky sú vyrobené z prírodných látok, preto výskyt nežiadúcich účinkov je minimálny. Minimum žien uvádza ako vedľajší účinok bolesť hlavy a mierne zvýšenie krvného tlaku.

Dá sa kúpiť Femmax v lekárni?

Femmax zatiaľ nemá pokrytie v kamenných lekárniach, teda nie je možné sa k nemu dostať prostredníctvom lekární. Kúpiť si ho môžete len prostredníctvom internetu na oficiálnej stránke predajcu. Môže to byť však aj výhodou, pretože máte garanciu originality a viete, že nejde o žiadnu napodobeninu.

Aké sú skúsenosti a reálne recenzie s Femmax?

Ženy, ktoré užívali Femmax tvrdia, že výraznú zmenu pocítili až po dlhodobejšom užívaní tabletiek. V prvých dňoch nenastala takmer žiadna zmena. Nástup účinku je pozvoľný, ťažko badaný. Viditeľné výsledky možno očakávať po užívaní 10 dní. Najväčšiu výraznú zmenu si ženy všimli hlavne pri zvýšenej energii a citlivejších orgazmov. Hoci sa Femmax predáva až v 14 krajinách a má potenciál urobiť ženy sexuálne spokojnejšími, či je to však len placebo alebo fakt, ťažko povedať.

Koľko stojí Femmax?

Cena Femmaxu sa pohybuje od 39 do 117 €. Záleží na množstve, resp. na balíčku, ktorý si vyberiete. Základný balíček, ktorý pozostáva z jedného balenia (10 ks tabletiek) stojí 39 €. Síce dosť, ale výhodou je možná garancia vrátenia peňazí do 90 dní (za nepoškodené a neotvorené balenie, na vlastné náklady) a že pri akejkoľvek forme platby, či už na dobierku alebo cez bankový prevod, neplatíte poštovné. To hradí samotný distribútor.

Kedy pocítim prvé účinky Femmax?

Účinky nástupu Femmax sú vysoko individuálne a záležia od vašich predispozícii.  Výrobca sľubuje pocítenie zmeny už po 30 min. od užitia tabletky. Väčšina žien však tvrdí, že zmenu zaznamenali až po 10 dni užívania 2 tabliet denne. To je podstatná nevýhoda, keďže jedno balenie obsahuje len 10 tabliet. Účinok môže nastupovať veľmi pozvoľna a z toho dôvodu si mnohé ženy výraznú zmenu hneď ani nevšimnú.

3.7/5 - (4 votes)

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+