erozon-max-logo

Erozon Max – odkiaľ sa tu nabral?

Posledná aktuálizácia prebehla 24. januára 2020 by lenkarus

Nasledujúci recenzovaný produkt Erozon Max je zaujímavý hneď z dvoch dôvodov. Ten prvý je že prakticky na Slovensku nenájdete relevantných distribútorov a ten druhý nadväzuje na prvý. Aj napriek tomu že neexistujú takmer žiadne informácie a dôveryhodné zdroje je pomerne známy. Existujú skúsenosti užívateľov ale neexistujú zdroje informácií. Prečo je to tak ? Viac v našom zhodnotení.

Tip pre Vás
Hľadáte preparát na zvýšenie sexuálnej výkonnosti?, tvrdšiu erekciu a zdravé semeno? Pozrite si teda hlavne produkty Zerex✔️, eJoy✔️ alebo Erexan✔️ a vaša erekcia bude ako nikdy predtým .

Výrobca Erozonu

Čo sa týka produktu Erozon, tak musíme povedať, že pátranie po výrobcovi bolo cez internet veľmi náročné, avšak nakoniec sme zistili, že tento produkt je vyrábaný spoločnosťou, ktorá sídli v susednom Poľsku. Konkrétny názov spoločnosti sme nezistili, avšak viaceré stránky uvádzajú informáciu, že sa jedná o poľský výrobok.

Ide teda o produkt, za ktorým nestojí žiadna značka alebo firma, ktorá by bola nejak významne známa, prípadne časom overená. Bežný spotrebiteľ môže aj z tohto dôvodu inklinovať skôr k iným produktom podobného typu, ktoré sú označené značkou, s ktorou už nejaké tie skúsenosti sú.

Erozon Max a charakteristika

 • zosiluje erekciu o 79 percent
 • o 22 minút predlžuje erekciu
 • zvyšuje sexuálny pud
 • skracuje dobu medzi viacnásobným pohlavným stykom na 15 minút
 • máte úplnú kontrolu nad ejakuláciou
 • chrání pred arteriosklerózou, vysokým krvným tlakom a infarktom

Zloženie

Dostupné zdroje uvádzajú základnú látku L-Arginín HCL, ktorý je v tablete obsiahnutý v množstve 650mg. Ďalšími zložkami sú vraj Ženšen a známy Tribulus terestris. Poďme sa spoločne pozrieť bližšie na tieto prírodné látky a vysvetliť si, v čom by mali byť mužom nápomocné.

 • L-arginín HCL – l-arginín predstavuje dôležitú aminokyselinu, ktorá je prenášačom molekúl oxidu dusnatého. Ide o látku, ktorá je zodpovedná za roztiahnutie ciev a čím širšie sú cievy, tým lepšie nimi preteká krv. L- arginín teda zabezpečuje zdravý tok krvi vo všetkých oblastiach tela, aj v tých intímnych, čo pocítite najmä na pevnej erekcii.
 • Ženšen (ginseng) – ide o známu liečivú ázijskú rastlinu, ktorá pomáha u mužov tak, ako i u žien, nakopnúť správny a zdravý krvný obeh, čo vedie k optimálnemu prekrveniu pohlavných orgánov a pocítite to najmä pri kvalitnej a dlhodobej erekcii.
 • Tribulus terrestris (kotvičník zemný) – bylinka, ktorá sa vyskytuje v mnohých výživových doplnkoch, predstavuje účinné afrodiziakum a teda napomáha mužom zdvihnúť ich libido (sexuálny apetít). Oproti iným doplnkom stravy však Erozon Max v tomto smere zaostáva, keďže obsahuje kotvičník iba vo veľmi malom množstve.

Nežiaduce účinky

Ak ste si prečítali text pod nadpisom, ktorý vidíte vyššie, určite už viete, že Erozon Max predstavuje výživový doplnok, ktorý je založený na prírodnej báze. Z tohto dôvodu si môžeme dovoliť tvrdiť, že vedľajšie účinky tohto doplnku sú len veľmi zriedkavé. Vo väčšine prípadov ľudí, ktorí Erozon vyskúšali, nenastali žiadne nežiaduce prejavy, ktoré by ich obmedzovali.

Avšak aj napriek tomu sa môžu v počiatočných dňoch užívania vyskytnúť časté bolesti hlavy (pre telo ide o novú látku, na ktorú si musí zvyknúť), pričom tieto bolesti nie sú nejak významne intenzívne a o niekoľko dní si na ne už ani len nespomeniete. Každopádne, nie sú známe žiadne iné nežiaduce problémy, ktoré by boli prítomné počas užívania doplnku stravy Erozon Max. Aspoň po tejto stránke môžme prípravok ohodnotiť pozitívne.

Balenie a cena Erozonu Max

Erozon Max

Počet tabliet sa udáva buď 30 kusov alebo 15. Iný rozdiel v týchto baleniach nám nie je známy.

Cena je 37 eur, zlacnená vraj o 32 eur.

Lepšie riešenie

Erexan

Erexan patrí medzi trojicu najlepších prípravkov na posilnenie erekcie. Ide o výživový doplnok, ktorý sa zameriava na udržanie sexuálnej výkonnosti a sily.

Účinok Erexanu sa prejavuje do 60 minút od užitia tabletky. V jednom balení nájdete až 15 kapsúl. Denne by ste ali užiť maximálne 2 tabletky erexanu.

Výrazná zľava?

Cena jedného balenia je iba 24,9 eur. Pri nákupe viacerých produktov jeho cena výrazne klesá. Pri troch baleniach ušetríte až 9,70 eura pri cene 65 eur až za tri balíčky. Chcem ušetriť 9,7 eura

Jeho obsah a zloženie je výhradne prírodného pôvodu:

 • ✔️Maca, Tribulus terrestris,
 • ✔️L-citrulín, L-arginín, L-ornitín  a L-lyzín

Erexan je na trhu už niekoľko rokov, a jeho účinky si vyskúšalo už tisíce zákazníkov na celom Slovensku.

Skúsenosti s Erozonom

Ako sme spomenuli v úvode, napriek tomu že sa nedá ani hodnoverne nakúpiť Erozon Max na Slovensku, nájde dosť ľudí, ktorí tento produkt poznajú. Je to asi 50 na 50 čo sa týka aj jeho odporúčania. Niektorí (dokonca aj na našom webe) ho odporúčajú ale tiež tí ktorí tvrdia, že sú to zase len vyhodené peniaze a že vraj ak fungujú, prečo nerobia ako niektoré iné značky napr. Zerex, že predajú iba jednu tabletku na vyskúšanie, či úplne prvú tabletku zdarma, kedy si každý užívateľ môže sám overiť jeho schopnosti. Pri Erozone Max musíte zaplatiť celú sumu za produkt a vlastne až potom sa dozviete či je alebo nie je účinný.

Hodnotenie

 Erozon Max je veľmi pochybný produkt, ktorý rozhodne nechceme ďalej odporúčať.  Nielen že neexistuje hodnoverný predajca, netušíme či tento produkt bol overený Štátnym ústavom na kontrolu liečiv. Taktiež existujú len veľmi pochybné internetové stránky, kde Erozon Max propagujú a pri tom si nedajú ani námahu s gramaticky správnym prekladom.

S veľkou pravdepodobnosťou ide o ľudí zo zahraničia, ktorí sa snažia iba získať peniaze nekorektným predajom. Dokonca na niektorých stránkach Erozonu sme si všimli veľmi nebezpečné informácie, ktoré sme dali do udávanej charakteristiky. Viac v upozornení.
Erozon Max rozhodne nie je ten správny produkt, ktorí by ste mali začať užívať.

Odporúčame sa skôr poobzerať po produktoch ako Erexan, za ktorým stojí relevantný predajca s dlhoročnou skúsenosťou.

Nakoniec vám dáme malú radu. Miesto toho, aby ste dávali peniaze pochybným obchodníkom za podozrivé produkty si peniaze radšej ušetrite. Môžete ich neskôr využiť na produkty, ktoré naozaj fungujú, aj keď je ich cena o niečo vyššia. Účinky, sú ale takmer zaručené a nemusíte sa báť pôvodu toho, čo do seba dávate.

Trápi Vás slabá erekcia a nedostatočná sexuálna aktivita? Na podporu kvalitnej erekcie, zvýšenie sexuálnej chuti a aktivity je Erexan jeden z najlepších doplnkov!

Zaujíma vás

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Aké sú recenzie na Erozon Max?

V prípade, že si prelistujete pár internetových fór a diskusií, ktorých hlavným predmetom je práve doplnok Erozon, zistíte, že recenzie sú zväčša negatívne. Muži tvrdia, že žiadne účinky nepociťovali, prípadne len vo veľmi malej miere, čo bolo až zanedbateľné. Nenechajte sa oklamať pozitívnymi recenziami, pretože ide pravdepodobne o ľudí, ktorí sa snažia Erozon predať.

Aká je cena?

Na trhu nájdete dva varianty prípravku Erozon Max, a to balenia obsahujúce buď 15 alebo 30 tabliet. Aká je ich cena? Balenie, ktoré obsahuje 15 tabliet zakúpite za približne 39 €, pričom 30-tabletové balenie momentálne nie je na trhu dostupné, a preto sa nevieme  dopátrať ani k jeho cene.

Kde kúpiť Erozon?

Erozon Max je možné si zadovážiť jedine z oficiálnej stránky výrobcu. V bežných internetových obchodoch s výživovými doplnkami Erozon nenájdete a tiež si ho nezakúpite ani v lekárňach. Na druhej strane je to aj dobre, keďže ide o neúčinný prostriedok, za ktorý iba zbytočne vyhodíte peniaze.

Upozornenia

K žiadnym negatívnym účinkom sme sa nedopátrali. Taktiež nevieme ani spôsob jeho užívania.

Všimli sme si ale veľmi nebezpečné informácie o jeho účinkoch. Pri udávaných vlastnostiach Erozonu bolo, že znižujú riziko infarktu, arteriosklerózy či dokonca upravujú krvný tlak.

Neodporúčame veriť týmto informáciám, lebo pri užívaní podobných doplnkov je to presne naopak a väčšinou sa pri týchto problémoch neodporúča užívať a nie ešte podávať nepravdivé informácie, že tieto problémy Erozon lieči. Predpokladáme že tento produkt pochádza z Poľska, nemá tu však žiadne hodnoverné zastúpenie.

1.4/5 - (65 votes)

5 komentárov

 1. sykorka 17. mája 2016
 2. Lubos 23. mája 2016
 3. Lubos 23. mája 2016
 4. Rasťo 17. novembra 2016
 5. Jozef Steinhauser 16. januára 2017

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+