Erozon Max – odkiaľ sa tu nabral?

Posledná aktualizácia článku:

Nasledujúci recenzovaný produkt Erozon Max je zaujímavý hneď z dvoch dôvodov. Ten prvý je že prakticky na Slovensku nenájdete relevantných distribútorov a ten druhý nadväzuje na prvý. Aj napriek tomu že neexistujú takmer žiadne informácie a dôveryhodné zdroje je pomerne známy. Existujú skúsenosti užívateľov ale neexistujú zdroje informácií. Prečo je to tak ? Viac v našom zhodnotení.

Tip pre Vás
Hľadáte preparát na zvýšenie sexuálnej výkonnosti?, tvrdšiu erekciu a zdravé semeno? Pozrite si teda hlavne produkty Zerex✔️, eJoy✔️ alebo Erexan✔️ a vaša erekcia bude ako nikdy predtým .

Výrobca Erozonu

doplnit

Erozon Max a charakteristika

 • zosiluje erekciu o 79 percent
 • o 22 minút predlžuje erekciu
 • zvyšuje sexuálny pud
 • skracuje dobu medzi viacnásobným pohlavným stykom na 15 minút
 • máte úplnú kontrolu nad ejakuláciou
 • chrání pred arteriosklerózou, vysokým krvným tlakom a infarktom

Zloženie

Dostupné zdroje uvádzajú základnú látku L-Arginín HCL, ktorý je v tablete obsiahnutý v množstve 650mg. Ďalšími zložkami sú vraj Ženšen a známy Tribulus terestris.

Balenie a cena Erozonu Max

Erozon Max

Počet tabliet sa udáva buď 30 kusov alebo 15. Iný rozdiel v týchto baleniach nám nie je známy.

Cena je 37 eur, zlacnená vraj o 32 eur.

Lepšie riešenie

Erexan

Erexan patrí medzi trojicu najlepších prípravkov na posilnenie erekcie. Ide o výživový doplnok, ktorý sa zameriava na udržanie sexuálnej výkonnosti a sily.

Účinok Erexanu sa prejavuje do 60 minút od užitia tabletky. V jednom balení nájdete až 15 kapsúl. Denne by ste ali užiť maximálne 2 tabletky erexanu.

Výrazná zľava?

Cena jedného balenia je iba 24,9 eur. Pri nákupe viacerých produktov jeho cena výrazne klesá. Pri troch baleniach ušetríte až 9,70 eura pri cene 65 eur až za tri balíčky. Chcem ušetriť 9,7 eura

Jeho obsah a zloženie je výhradne prírodného pôvodu:

 • ✔️Maca, Tribulus terrestris,
 • ✔️L-citrulín, L-arginín, L-ornitín  a L-lyzín

Erexan je na trhu už niekoľko rokov, a jeho účinky si vyskúšalo už tisíce zákazníkov na celom Slovensku.

Skúsenosti s Erozonom

Ako sme spomenuli v úvode, napriek tomu že sa nedá ani hodnoverne nakúpiť Erozon Max na Slovensku, nájde dosť ľudí, ktorí tento produkt poznajú. Je to asi 50 na 50 čo sa týka aj jeho odporúčania. Niektorí (dokonca aj na našom webe) ho odporúčajú ale tiež tí ktorí tvrdia, že sú to zase len vyhodené peniaze a že vraj ak fungujú, prečo nerobia ako niektoré iné značky napr. Zerex, že predajú iba jednu tabletku na vyskúšanie, či úplne prvú tabletku zdarma, kedy si každý užívateľ môže sám overiť jeho schopnosti. Pri Erozone Max musíte zaplatiť celú sumu za produkt a vlastne až potom sa dozviete či je alebo nie je účinný.

Hodnotenie

 Erozon Max je veľmi pochybný produkt, ktorý rozhodne nechceme ďalej odporúčať.  Nielen že neexistuje hodnoverný predajca, netušíme či tento produkt bol overený Štátnym ústavom na kontrolu liečiv. Taktiež existujú len veľmi pochybné internetové stránky, kde Erozon Max propagujú a pri tom si nedajú ani námahu s gramaticky správnym prekladom.

S veľkou pravdepodobnosťou ide o ľudí zo zahraničia, ktorí sa snažia iba získať peniaze nekorektným predajom. Dokonca na niektorých stránkach Erozonu sme si všimli veľmi nebezpečné informácie, ktoré sme dali do udávanej charakteristiky. Viac v upozornení.
Erozon Max rozhodne nie je ten správny produkt, ktorí by ste mali začať užívať.

Odporúčame sa skôr poobzerať po produktoch ako Erexan, za ktorým stojí relevantný predajca s dlhoročnou skúsenosťou.

Nakoniec vám dáme malú radu. Miesto toho, aby ste dávali peniaze pochybným obchodníkom za podozrivé produkty si peniaze radšej ušetrite. Môžete ich neskôr využiť na produkty, ktoré naozaj fungujú, aj keď je ich cena o niečo vyššia. Účinky, sú ale takmer zaručené a nemusíte sa báť pôvodu toho, čo do seba dávate.

Trápi Vás slabá erekcia a nedostatočná sexuálna aktivita? Na podporu kvalitnej erekcie, zvýšenie sexuálnej chuti a aktivity je Erexan jeden z najlepších doplnkov!

Zaujíma vás

doplniť, celkovo doplnit na 1200 slov, kde bude treba

Upozornenia

K žiadnym negatívnym účinkom sme sa nedopátrali. Taktiež nevieme ani spôsob jeho užívania.

Všimli sme si ale veľmi nebezpečné informácie o jeho účinkoch. Pri udávaných vlastnostiach Erozonu bolo, že znižujú riziko infarktu, arteriosklerózy či dokonca upravujú krvný tlak.

Neodporúčame veriť týmto informáciám, lebo pri užívaní podobných doplnkov je to presne naopak a väčšinou sa pri týchto problémoch neodporúča užívať a nie ešte podávať nepravdivé informácie, že tieto problémy Erozon lieči. Predpokladáme že tento produkt pochádza z Poľska, nemá tu však žiadne hodnoverné zastúpenie.

Aktualne skore
[Celkovol: 1 Priemerne: 5]

5 komentárov

 1. sykorka 17. mája 2016
 2. Lubos 23. mája 2016
 3. Lubos 23. mája 2016
 4. Rasťo 17. novembra 2016
 5. Jozef Steinhauser 16. januára 2017

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+