erexan hlavny

Erexan – lekársky overený doplnok

Hodnotenie:⭐⭐⭐⭐
Dĺžka testovania Klasiku:⏰7týždňov
Zľava:🎁 Áno, pri kúpe 3 balení➡️Zľava 9,7 eur.
Kde kúpiť?🛒 V oficiálnom eshope ✔️Erexan.sk
Cena a balenie:💊Erexan Standard/24,9eur➡️
💊💊Erexan Stabil/29,9eur➡️
💊💊💊Erexan Kontrol/42,9eur➡️
Kedy začal účinkovať:✔️Od niekoľkých minút po niekoľko hodín, záležalo od príčiny
Pôsobí na sexualitu? Upokojuje?✔️Áno, zvýšil chuť aj tvrdosť.
Ako bol produkt doručený?📦 Rýchlo (2dni) a diskrétne
Pre koho je určený:✔️Pre mužov nad 18 rokov.
Existuje iná alternatíva?🌿Ejoy, Zerex Klasik
Vedľajšie účinky:❤️ mierna hyperaktivita

Ničím neohúri, nič nepokazí. Aj takto by sa dal definovať ďalší z rady doplnkov na podporu erekcie, ktorý sám seba definuje ako overenú náhradu za Viagru, s tým rozdielom, že je dostupný bez lekárskeho predpisu. Poďme sa teda spoločne pozrieť na recenziu, v ktorej sa dozviete, ako Erexan podporuje potenciu muža.

Zľava
Ak sa rozhodnete zakúpiť Erexan, pozrite si aj viac balení, nakoľko viac balení rovná sa zásadne nižšia cena! Pozrieť balenia

Prezentácia Erexanu

Na Youtube môžete nájsť aj ďalšie poloprofi až amatérske videá, ktoré sa snažia prezentovať Erexan.

Oficiálne intro

Kto je výrobca?

Erexan je vo svete známym doplnkom stravy určený pre mužov, ktorí trpia problémami s erekciou. Za jeho výrobou stojí zahraničná spoločnosť menom Augeri Nutraceuticals, ktorá sa špecializuje na výživové doplnky určené na podporu sexuálneho zdravia mužov a žien. Za distribúciu na území Česka a Slovenska je zodpovedná spoločnosť Augeri pharm – Comgate a. s., ktorá sídli v Prahe. Korešpondenčná firma pre Slovensko je spoločnosť Augeri s. r. o. so sídlom v Bratislave.

Erexan je legálne predávaným bezpečným výživovým doplnkom, ktorý spĺňa všetky normy a kritériá k tuzemskému predaju. Je riadne registrovaným prírodným doplnkom stravy, ktorý je schválený príslušnými orgánmi, vrátane Úradu verejného zdravotníctva.

Je certifikovaný?

Samotný prípravok Erexan si získal aj niekoľko certifikátov, ktoré sú dostupné na oficiálnej slovenskej web stránke. Splnil viacero laboratórnych skúšok, ktoré realizovali slovenské vedecké inštitúcie a laboratóriá. Všetky príslušné normy boli, samozrejme splnené, vďaka čomu si Erexan vyslúžil certifikáty, ktoré mu na sláve, kvalite a dôveryhodnosti, iba pridávajú.

Erexan má vlastnosti, ktoré ocenia muži a aj ich partnerky

 • 100% prírodné zloženie
 • podpora tvrdej erekcie už do 60 minút
 • predĺženie pohlavného styku
 • vyššia chuť na sex
 • overená náhrada Viagry
 • bez lekárskeho predpisu
 • dostupný online
 • bez vedľajších účinkov

Zloženie Erexanu Standart, pre jednoduchý a hladký nástup

erexan standart cena a účinky

V dennej dávke, čo sú 2 kapsule, sa nachádza:

Tribulus terrestris 300 mg

Je pomerne známa a častá zložka doplnkov na podporu erekcie. Tribulus terrestris alebo Kotvičník zemný, je rastlina rastúca v mnohých tropických i miernych pásmach sveta. Mnoho kultúr ho využíva viacerými spôsobmi, napr., Gréci používali kotvičník ako diuretikum (podporuje vylučovanie moču) a náladu zlepšujúci prostriedok. Indiáni ho používali ako diuretikum, antiseptikum a protizápalový liek. Číňania ho používali na rôznorodé účely na pečeň, obličky, a kardiovaskulárne choroby. V Bulharsku sa užíval Tribulus terrestris v sexuálnej oblasti, ako sexuálny stimulant a ako podporný prostriedok pri liečbe neplodnosti.

V poslednej dobe, ho začali používať európski atléti a silový pretekári, pretože podporuje prekrvenie, dodáva energiu a je schopný zvyšovať hladiny testosterónu, čo vedie k budovaniu svalovej hmoty.

Jeho účinky sa začali klinicky testovať v 70. rokoch minulého storočia, kedy boli aj prvý krát potvrdené. Zistilo sa, že Tribulus Terestris zvyšuje tvorbu hormónu testosterón, pričom viditeľným účinkom je zvýšená tvorba a pohyblivosť spermií.

Lepidium meyenii 180 mg

Je bylina známa skôr pod názvom Maca so pseudonymom “peruánska viagra”, ktorá je pôvodom z peruánskych ánd. Patrí medzi veľmi dôležitú súčasť Erexanu a aj mnohých prípravkov na podporu erekcie. Už v predkolumbovskej ére (pred objavením Ameriky Krištofa Kolumbusa) sa využívala maca na zvýšenie plodnosti a sexuálnej aktivity.

Dnes sa jej prikladajú účinky ako zvýšený sexuálny apetít nazývaný aj libido. Je aj životabudičom, nakoľko dokáže rozprúdiť telo a ukrýva v sebe potenciál, nielen zlepšiť funkciu pohlavných orgánov muža, ale aj ženy. 

L-arginín 640 mg

Hlavná zložka Erexanu Standard. Patrí medzi semi – esenciálne aminokyseliny (tj. aminokyseliny, ktoré si organizmus za určitých podmienok nedokáže sám a v dostatočnom množstve vyrobiť – táto situácia typicky nastáva v období rastu, pri zvýšenej telesnej námahe, choroby a pod.). Má niekoľko hlavných oblastí pôsobenia. Používa sa pri raste svalov, ako spalovač tukov, stimulant imunitného systému a v neposlednom rade ako podpora sexuálneho zdravia.

L-citrulín 50 mg

Neesenciálna aminokyselina potrebná k proteínovým syntézam. Táto látka zvyšuje energiu a stimuluje imunitný systém. Tiež pomáha dostať z tela odpadový amoniak, nakoľko má aj antioxidančné účinky. Medzi jej ďalšie významné účinky rozhodne patrí zmiernenie únavy (zabezpečuje okamžitú energiu a jej prenos do svalov), rýchlejšie a lepšie hojenie, zlepšuje prekrvenenie tkanív a periférnych ciev, ktorých je v penise niekoľko tisíc a vďaka ktorým nastáva erekcia.

L-lyzín 100 mg

Esenciálna aminokyselina, ktorú si ľudský organizmus nedokáže sám vyrobiť. Považuje sa za najnepostrádateľnejšiu aminokyselinu. Totiž, funguje ako nezastupiteľná stavebná jednotka všetkých bielkovín. Táto aminokyselina má schopnosť pôsobiť proti nachladnutiu, herpesu a oparovým vírusom, podporuje hustotu kostí, a keďže bráni usádzaniu škodlivín v cievach (cukor, tuk), dokáže zlepšiť aj pružnosť ciev, s čím súvisí lepšie prekrvenie, čo zvyšuje šance na lepšiu erekciu.

L-ornitín 50 mg 

Je ďalšia aminokyselina, ktorá sa spolupodieľa na dosiahnutí erekcie. Možno o nej povedať, že ide len o doplnkovú aminokyselinu, ktorá dopĺňa účinky L-arginínu a tým pádom je pôsobenie L-arginínu lepšie. Ak sa však pozrieme na ornitín ako na samostatnú aminokyselinu, medzi jej benefity patrí uvoľňovanie rastového hormónu, vďaka ktorému rastú svaly, podporuje transport oxidu dusnatého a jeho uchovávanie, čo vedie k lepšiemu prekrveniu, aj periférnych ciev. Preto je táto aminokyselina významná pre športovcov, ale aj pre mužov s erektilnou dysfunkciou, nakoľko periférne cievy sa nachádzajú vo svaloch a aj v penise. 

Bylinné extrakty a látkyObsahuje Erexan v mg
Tribulus Terrestris 150mg
Maca90mg
L-arginín320mg
L-lyzín50mg
L-ornitín50mg
L-citrulín25mg

Typy produktov Erexanu a cena


 • 24,9€/balenie
 • 15 kapsúl
  ☑️-Podpora erekcie
  ☑️-Podpora libida
  ☑️-Zdravý sex
 • 📢+Rýchly nákup
  (Do 3 dní u vás)

 • 44€/2 balenia
 • 30 kapsúl
  ☑️-Podpora erekcie
  ☑️-Podpora libida
  ☑️-Zdravý sex
 • 📢+Lacnejšie o 5,8 eur
  (Do 3 dní u vás)

 • 65€/3 balenia
 • 45 kapsúl
  ☑️-Podpora erekcie
  ☑️-Podpora libida
  ☑️-Zdravý sex
 • 📢+Lacnejšie o 9,7 eur
  (Do 3 dní u vás)

Užívanie

Denne sa odporúča užívať maximálne 2 tabletky 1-2 hodiny pred sexuálnym stykom.

Dávka, 2 kapsule za 24 hodín, je maximálna, nemala by sa prekračovať.

Tabletky neslúžia ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Ak zabudnete užiť Erexan 60 min. pred pohlavným stykom, môžete tak urobiť aj v kratšom časovom predstihu, no vedzte, že látky v kapsliach potrebujú čas na to, aby sa vstrebali a začali účinkovať.

Pred kúpou a užitím Erexanu si prečítajte príbalový leták, ktorý nájdete na adc.sk

Tipy na užívanie

 1. Tabletka zaberá vždy lepšie na ľahší, lačný žalúdok, ako keď sa prejete a potom užijete tabletku.
 2. Užívať začnite jednu pilulku.
 3. Ak nemáte pocit účinku, pridajte pred sexuálnym stykom aj druhú.
 4. Kombinácia užívania môže vyzerať aj tak, že Erexan užijete každý deň, 1 kapsulu ráno a následne 1 kapsulu pred sexuálnym stykom.

Erexan 685 mg – kúpiť v lekárni alebo cez internet?

Erexan je možné zakúpiť aj v lekárni, napr. v benu lekárni alebo v pilulke, no jednoduchšou, diskrétnejšou a aj výhodnejšou kúpou, je objednať Erexan 685 mg prostredníctvom internetového oficiálneho eshopu. Trend internetového obchodu a predaja je už nezvrátiteľný a hlavne často krát lacnejší a odkiaľkoľvek dostupný. Navyše, jedine objednávkou u výrobcu, získate možnosť garancie vrátenia peňazí.

 Často ho vyhľadávate ale v lekárni DR.MAX – tam sa však aktuálne nenachádza. 

Benefity vyplývajúce z internetového predaja

 • Vždy na sklade. Erexan sa vyrába bratislavská spoločnosť Augeri s.r.o a zabezpečuje, že je produkt vždy k dispozícií.
 • Diskrétnosť je tiež obrovským benefitom, ktorý je pre mnohých rozhodujúcim faktorom nákupu cez internet.
 • Garancia vrátenia peňazí. Pokiaľ si napríklad objednáte 3 balenia a rozhodnete sa ich vrátiť, tak vám vrátia aj peniaze za každé neotvorené balenie, čo sa v lekárni nestane.

Rozloženie eshopu – ušetrite

Počet baleníTabletky (ks)Ušetríte v euráchCena za tabletku/BalenieKúpa od výrobcu
115-1,66/24,9 eur Chcem 1 balenie
2305,90 1,46/44 eur Chcem 2 balenia
3459,70 1,44/65 eur Chcem 3 balenia
46024,60 1,25/75 eur Chcem 4 balenia

Odporúčanie: pri nákupe 4 balení môžete ušetriť najviac – teda až 24,60 eur ak vyplýva z tabuľky.  Kúpiť 4 balenia

Tajný tip: Keď vám však Erexan nebude vyhovovať – môžete balenia vrátiť a dostanete späť svoje peniaze

Erexan Stabil

erexan stabil cena a účinky

Variantom Erexanu Standard, je Erexan Stabil. Od klasického, základného Erexanu sa líši tým, že je určený na dlhodobé užívanie, pretože môže skvalitniť erekciu a aj ejakulát, čo je želaným javom pri snahe splodiť dieťa. 

Načo slúži

Ak sa pýtate, na čo je zameraný prípravok Erexan Stabil, tak by sme vám radi prezradili, že ide o výživový doplnok určený na dlhodobú podporu erekcie a zvyšovanie libida. Prípravok podľa údajov od výrobcu napomáha aj pri problémoch s plodnosťou, pričom sa jedná o komplexný výživový doplnok určený nielen pre mladých mužov, ale aj pre seniorov.

Prírodné zloženie, nielen na podporu potencie

Erexan Stabil je založený na prírodnej báze, pričom obsahuje hlavne rastlinné výťažky/extrakty, vitamíny a podporné látky, ktoré sú dôležité pre plodnosť muža. Poďme sa spoločne pozrieť na to, čo sa nachádza v 1 dennej dávke Erexanu Stabil, čo sú 2 kapsule.

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) 300 mg – udržiava v tele muža zdravú hladinu testosterónu a prispieva k zdravému prekrveniu, má aj upokojujúce účinky.

Žerucha peruánska/meyenova (Maca) 220 mg – je známa bylinka, ktorá má nielen afrodiziakálne účinky, ale tiež priaznivo vplýva na podporu sexuálneho zdravia u mužov aj žien, telu dodáva vitalitu.

Ženšen (Panax ginseng) 160 mg – ženšen je ďalšie afrodiziakum, prispieva k nášmu pocitu energie a vitality, podporuje reguláciu hormónov, pôsobí relaxačne a upokojujúco, podporuje imunitný systém, uráchľuje trávenie.

Schizandra čínska alebo chinesis 60 mg – je skvelým adaptogénom a antioxidantom. Spomaľuje starnutie, podporuje imunitu, je účinná v boji proti chrípke a nachladnutiu, zabezpečuje zdravé prekrvenie v oblasti genitálií, skvalitní erekciu a prispeje k optimálnej stimulácii pri pohlavnom styku.

Zinok 30 mg – je dôležitý nielen pre zdravé vlasy, nechty a pokožku, ale u mužov pomáha pri správnej spermatogenéze, čím prispieva k plodnosti.

Vitamín E 40 mg – ide o dôležitú látku, ktorá zabraňuje oxidačnému stresu, čoho následkom je zabránenie predčasného starnutia buniek. Zlepšuje prietok krvi, čím napomáha pri optimálnom prekrvení pohlavných orgánov.

Vitamín B3 16 mg – inak nazývaný “niacín”, je dôležitý pri správnom fungovaní nervovej sústavy a pri zachovaní pocitu energie. Taktiež sa zúčastňuje na procese metabolizovania látok z potravy a na mnohých iných dôležitých procesoch ľudského organizmu, vrátane na regulácii nervového systému.

Vitamín B6 8 mg – alebo “pyridoxín”, je zodpovedný za psychickú pohodu, ktorá je pri pohlavnom styku kľúčová, pomáha pri tvorbe červených krviniek a podporuje obranyschopnosť organizmu.

Vitamín B2 3 mg – je ďalším dôležitým vitamín z rady B-komplex, nazýva sa aj “riboflavín”, ktorý je taktiež, ako iné B vitamíny, zodpovedný za našu psychickú energiu. Účinok preukazuje aj pri spráívnom prekrvovaní v oblasti intímnych partií.

Vitamín B12 0,6 mg – alebo “kyanokobalamín”,  je vhodným doplnkom pre podporu duševného uvoľnenia, pričom dokáže odbúrať pocity vyčerpania a únavy. Zohráva nezastupiteľnú funkciu pri krvotvorbe a pri správnom raste a vývine.

Meď 2 mg – ide o dôležitý stopový prvok, ktorý sa podieľa na mnohých procesoch ľudského organizmu. V praxi ide o podporu pocitu vitality a energie a tiež podporuje imunitu, produkciou kolagénu a solupodieľa sa aj na hustote kostí. V rámci erekcie, môže zlepšiť priechodnosť periférnych ciev.

Doplnkové látky: stearan horečnatý (zabraňuje hrudkovitej štruktúre), celulóza (je z nej vyrobená ochranná kapsula)

Silné a trvácne účinky

Výrobca prípravku Erexan Stabil uvádza priaznivé účinky, ktoré by muži mali pocítiť hlavne v oblasti zvýšenej energie, plodnosti, zlepšenia erekcie (pevnosť, dĺžka trvania) a vo zvýšenom libide. Erexan Stabil obsahuje mnohé zložky, ktoré prispievajú k dostatočnému prekrveniu, čoho následkom je kvalitná a tvrdá erekcia. Zdravý prietok krvi umožní správne 100%-né fungovanie toporivých teliesok v penise, čo pocítite na tvrdej erekcii.

Erexan Stabil nakopne váš psychický stav, dodá vám poriadnu dávku energie a budete sa cítiť vitálnejší. Vitamíny skupiny B napomôžu zharmonizovať váš duševný stav, čo sa odrazí na príjemnej nálade. Okrem iného, odbúrajú pocity vyčerpania a únavy, čo pocítite nielen v bežnom živote, ale aj v posteli, kde zvýšite svoj výkon a aj frekvenciu milovania sa.

So psychickou pohodou, energickými pocitmi a zvýšenou priechodnosťou ciev, prichádza ruka v ruke aj zvýšenie sexuálneho apetítu, ktorý je podmienený účinkami jednotlivých extrkatov z rastlín, ktoré sa pokladajú za silné afrodiziaká. Tribulus terrestris, maca, ženšen a schizandra, sa postará o udržanie optimálnej hladiny testosterónu, čo tiež pocítite vy a aj vaša partnerka na intenzívnejšom a vášnivejšom sexe.

Za účinkom podpory plodnosti stojí hlavne zinok ako látka, ktorá napomáha správnej a zdravej tvorbe plodných spermií.

Dávkovanie

Mali by ste užívať 2 kapsule denne, čo predstavuje zároveň aj maximálnu dennú odporúčanú dávku. Dávku si môžete rozdeliť buď na dve menšie časti (1 kapsulu užijete ráno a jednu večer) alebo môžete užiť naraz obidve kapsule. Dbajte na zapitie dostatočným množstvom vody.

Odporúčame, aby ste začali len s 1 kapsulou a postupne toto množstvo zvýšili na 2. Môže nastať aj taký prípad, že vám bude stačiť len 1 kapsula. Všetko závisí od vás a od reakcie Erexanu Stabil, na váš sexuálny život.

Cena a balenie

Erexan Stabil sa vyrába vo forme kapsúl a jeho poznávacím znakom je etiketa v zelenej farbe.

Vybrať si ho môžete z nasledovných dostupných variantoch:

 • 1 balenie – 90 kapsúl – 42,90 € – na minimálne 45 dní
 • 2 balenia – 180 kapsúl – 76,00 € – dávka na minimálne 90 dní + poštovné ZDARMA, nad 70 €
 • 3 balenia – 270 kapsúl – 113,00 € – množstvo na minimálne 135 dní
 • 4 balenia – 360 kapsúl – 141,00 € – dávka na viac ako 180 dní

 • 42,9€/balenie
 • 90 kapsúl
  ☑️-Podpora prostaty
  ☑️-Podpora libida
  ☑️-Plodnosť
 • 📢+Lacnejší o 4,1 eur
  (Do 3 dní u vás)

 • 76€/2 balenia
 • 180 kapsúl
  ☑️-Podpora prostaty
  ☑️-Podpora libida
  ☑️-Plodnosť
 • 📢+Lacnejšie o 9,8 eur
  (Do 3 dní u vás)

 • 113€/3 balenia
 • 270 kapsúl
  ☑️-Podpora prostaty
  ☑️-Podpora libida
  ☑️-Plodnosť
 • 📢+Lacnejšie o 15,7 eur
  (Do 3 dní u vás)

Ako môžete vidieť, opäť platí pravidlo, že čím viac balení zakúpite, tým je cena za jedno balenie výhodnejšia.

Ak ste s účinkom Erexan Stabil spokojní, neváhajte využiť AKCIU a nakúpte 4 balenia Erexanu, pri ktorých máte 30 € zľavupoštovné ZDARMA.

Erexan Kontrol

erexan kontrol cena a účinky

Trojicu Erexanom dopĺňa, a tým aj uzatvára, Erexan Kontrol, ktorý vyniká svojim spoznávacím znakom, ktorým je oranžová etiketa. Nevyniká len ňou, ale aj ďalšími zaujímavými a silnými stránkami.

Načo slúži

Prírodný výživový doplnok s názvom Erexan Kontrol je určený na oddialenie ejakulácie a zároveň aj na predĺženie pohlavného styku. Mimo toho, má priaznivé účinky na celkovú podporu dosiahnutia erekcie, pričom je určený na okamžité použitie. Užívať by sa mal približne 60 minút pred plánovaným pohlavným stykom, čo je doba potrebná na prejavenie sa jeho účinkov.

Zloženie, ktoré vám to predĺži

Ako je u prípravkov z radu Erexan známe, ide o prírodný výživový doplnok, ktorého zloženie je bohaté hlavne na výťažky z rastlín, minerálne látky, aminokyseliny.

V odporúčanej dennej dávke, to sú 2 kapsule, sa nachádza:

Kotvičník zemný (-Tribulus terrestris) 150 mg – skvelý mužský stimulant pôsobí hlavne na udržanie správnej hladiny testosterónu, od ktorého sa odvíja aj chuť na sex, či hladina libida. Celková podpora sexuálneho zdravia je taktiež účinkom, nakoľko podporuje správnu cirkuláciu krvi, resp. podporuje čistenie ciev od zbytočne veľkých nánosov cholesterolu a glukózy.

L-arginín 150 mg – ide o jednu z najdôležitejších aminokyselín, ktorú si však naše telo nedokáže vyprodukovať samo. Je zodpovedná za rozšírenie ciev v penise, vďaka čomu sa dokáže dostatočne prekrviť a nastáva tvrdé a kvalitné stoporenie. Mení sa na oxid dusnatý, ktorý zvyšuje prekrvenie aj periférnych ciev v penise a ktorý udržuje zvýšenú cirkuláciu krvi v penise, počas erekcie. 

Griffonia simplicifolia 120 mg– táto africká rastlina je lianou, ktorá dorastá až do 3 metrov. Preslávila sa najmä obsahom mnohých účinných látok, ktoré sa nachádzajú v okrúhlych semenách. Nachádza sa v nich známa molekula 5-HTP (5-hydroxytryptofán), ktorá ovplyvňuje našu psychickú stránku. Je zodpovedná za kvalitný spánok a dobrú náladu (udržiava správnu hladinu serotonínu). S grifóniou zabudnete na nervozitu a stres.

Ženšen (Panax ginseng) 80 mg– tradičná bylinka v ázijskej ľudovej medicíny, predstavuje silné afrodiziakum a tiež nám dodáva pocit energie a vitality. Odbúrava stres, ktorý býva častou príčinou predčasnej ejakulácie alebo nedostatočnej erekcie, udržuje v norme hladiny pohlavných hormónov a podporuje ich zvýšenie v čase sexuálneho dráždenia.

Maca (Žerucha peruánska/meyenova) 80 mg – maca peruánska je vhodnou prírodnou medicínou pri liečbe problémov s potenciou. Podporuje erekciu, chuť do sexuálnych aktivít a tiež pomáha pri problémoch s prostatou. Používa sa aj ako prostriedok proti chronickej únave.

Teobromín 40 mg– ide o alkaloid, ktorý sa prirodzene vyskytuje v kakaových bôboch. Nakoľko je príbuzný s kofeínom, podobne ako kofeín aj on má stimulačné účinky. Podporuje zdravé srdce, napomáha zdravému prietoku krvi aj v oblasti pohlavnej sústavy, čo pocítite hlavne na kvalitnej a dlhšej erekcii.

Zinok 20 mg– zinok prispieva k zdravej tvorbe a zdravému vývinu spermií. Okrem pozitívneho účinku v oblasti plodnosti mu pripisujeme aj priaznivé vplyvy v oblasti prostaty.

Účinky, vďaka ktorým ho budete mať od kontrolou

Samotný výrobca udáva pri výživovom doplnku Erexan Kontrol viacero priaznivých účinkov.

Problém s príliš rýchlou ejakuláciou by mali vyriešiť zložky zabezpečujúce psychickú pohodu a odbúranie stresu, čo eliminuje erektilnú dysfunkciu na psychickom podklade.

Silnú erekciu podporia bylinky a látky prispievajúce k zdravému prekrveniu, čo sa odrazí na funkcii erektilných teliesok. Následkom oddialenia ejakulácie je taktiež predĺženie pôžitku z pohlavného styku a spokojná partnerka.

Okrem iného by sa malo zvýšiť aj vaše libido, nakoľko psychická pohoda spolu s afrodiziakami, ktoré vás prekrvia a nabudia, len zvýšia vašu túžbu znovu aktívne sexuálne žiť.

Dávkovanie

Výrobca udáva, že aj napriek prírodnému zloženiu nie je nutné užívať Erexan Kontrol pravidelne, ale stačí jednorázovo. Nie sme si však istí, či takýmto spôsobom dosiahnete očakávaný účinok. Užívať by ste mali dve kapsule približne 1 hodinu pred plánovaným pohlavným stykom. Nezabudnite kapsule zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Užívajte prípravok podľa vlastnej potreby, ak vám stačí užiť 1 kapsulu, neužívajte automaticky 2, avšak, odporúčame užívať pravidelne a dlhodobo, v predpísanej dávke.

Pred užitím si dôkladne prečítajte príbalový leták, ktorý nájdete na adc.sk

Cena a balenie

Podobne, ako aj iné Erexany, aj tento sa vyrába vo forme kapsúl, je balený v plastových fľaštičkách s vrchnákom. V jednom balení sa nachádza 30 kapsúl, čo pri optimálnom užívaní, 2 kapsule pred pohlavným stykom, postačí na 15 použití.

Na oficiálnej stránke Erexanu máte k dispozícii nasledovné cenové varianty prípravku Erexan Kontrol:

 • 1 balenie – 30 kapsúl – 29,90 €
 • 2 balenia – 60 kapsúl – 53,00 €
 • 3 balenia – 90 kapsúl – 79,00 €
 • 4 balenia – 120 kapsúl – 94,00 €

 • 29,9€/balenie
 • 30 kapsúl
  ☑️-Oddialenie ejakulácie
  ☑️-Predĺženie styku
  ☑️-Erekcia
 • 📢+Rýchly nákup
  (Do 3 dní u vás)

 • 53€/2 balenia
 • 60 kapsúl
  ☑️-Oddialenie ejakulácie
  ☑️-Predĺženie styku
  ☑️-Erekcia
 • 📢+Lacnejšie o 6,8 eur
  (Do 3 dní u vás)

 • 79€/3 balenia
 • 90 kapsúl
  ☑️-Oddialenie ejakulácie
  ☑️-Predĺženie styku
  ☑️-Erekcia
 • 📢+Lacnejšie o 10,7 eur
  (Do 3 dní u vás)

Čím viac balení nakúpite, tým máte výhodnejšiu cenu. Dokonca pri kúpe 4 balení, máte akoby 1 takmer zadarmo.

Recenzie od zákazníkov

erexan recenzie a skusenosti ludi

Galéria produktu

Vzhľad starších balení

Erexan je tu už s nami nejakú tú dobu. Začal ako jednoproduktový eshop, ktorý mal predtým v ponuke iba verziu Standard prišom dbes obsahuje už 3 verzie erekčných tabletiek.

Vaše skúsenosti a naše hodnotenie

Sme prekvapení, koľko ľudí Erexan užíva a koľkí ho aj v skutočnosti odporúčajú. Po dôkladnom zisťovaní názorov užívateľov a ich skúseností, sme vyhodnotili Erexan ako jedno z vhodných riešení na erektílnu dysfunkciu a celkové zlepšenie sexuality muža. Sami si môžete overiť a prečítať niektoré diskusie o Erexane, napríklad na zzz.sk, fóre alebo na modrykonik.sk, kde si užívatelia vymieňajú svoje skúsenosti prostredníctvom komentárov.

Aby sme však len nechválili, musíme podotknúť, že Erexan má individuálne účinky, ktoré závisia od zdravotného stavu a aj veku muža. Chýbali nám aj recenzie Erexanu na heureka.sk alebo heureka.cz

Ako ďalšie plus zase považujeme fakt, že sa odporúča užívať aj ľudom, ktorý sexuálny problém nemajú a chcú si len vylepšiť sexuálny pôžitok. Prijateľná je aj cena a diskrétny spôsob objednania či doručenia a ceňujeme aj možnosť vrátenia peňazí. Preto ho v konečnom rozhodnutí, zaraďujeme medzi sľubné doplnky, ktoré majú výborné zloženie, optimálne nastolenú cenu, a tak sa určite oplatia vyskúšať. Možno, že s Erexanom to pôjde, jednoducho ľahšie.

 

 

Erexan sa stal jeden z najpredávanejších produktov na podporu erekcie a teší sa veľkej obľube aj v Českej republike!

TIP pre vás:

pri nákupe 3 balení ušetríte až 9,70 eura –  Chcem ušetriť 🙂

 

Upozornenie

Erexan je dostupný v lekárni a aj online, bez lekárskeho predpisu.

Odporúča sa užívať jednu až dve tablety pred pohlavným stykom s časovým odstupom 60 minút pred samotným aktom. Pozitívny účinok môže trvať až 36 hodín. Môžete aj nemusíte užívať pravidelne, denná dávka by však nemala presiahnuť 2 tabletky. Užívanie je povolené len osobám starším ako 18 rokov.

Erexan je možné užívať a dávkovať dlhodobo, nakoľko neobsahuje škodlivé látky a nedisponuje vedľajšími účinkami, samozrejme za predpokladu, že sa užíva tak ako je uvedené v príbalovom letáku. Je možné ho užívať s akýmikoľvek inými doplnkami/liečivami súbežne, výnimkou sú však lieky na kardiovaskulárne ochorenia.

Výslovne sa neodporúča užívať ľudom so srdcovo-cievnymi ochoreniam. V prípade kombinácie s alkoholom, dovozca na svojej stránke neuvádza žiadne vedľajšie účinky, na druhú stranu ho však ani neodporúča. Preto pri užívaní Erexanu radšej nepite alkohol, pretože to môže spôsobiť problémy s erekciou. Taktiež by  nemali užívať ani páni, ktorí sú alergickí na niektorú z jeho zložiek.

Často sa nás pýtate

Je Erexan liek?

 • Nie. Odborne povedané, ide o výživový doplnok. Doplnky môžeme charakterizovať ako zložky stravy, ktoré doplňujú nevyhnuté zložky na správne fungovanie organizmu v určitých procesoch –  v tomto prípade teda schopnosť dosahovať erekciu.

Som vhodný adept na jeho užívanie?

 • Každý chlap, ktorý má od 18 rokov a chce alebo má pocit, že potrebuje zvýšiť svoju sexuálnu výkonnosť, je vhodným adeptom na užívanie Erexanu.
 • Erexan nie je určený ženám, deťom a ani mužom, ktorí majú srdcovo-cievne ochorenia, majú vysoký krvný tlak, problémy s pečeňou, nedávno rpekonali ifnrakt alebo mozgovú príhodu. Ak si nie ste istí, či môžete užívať Erexan, poraďte sa so svojím lekárom.
 • Užívať by ho nemali ani muži, ktorí sú alergickí na niektorú zo zložiek v Erexane.

Kedy pocítim prvé účinky?

 • U väčšiny mužov dochádza k zlepšeniu po niekoľkých sexuálnych stykoch. Niektorý však musia Erexan užívať viac dní alebo experimentovať s dávkovaním – pozri vyššie typy na užívanie. Účinok však nemusíte pociťovať len v jednej sfére, je dosť možné, že sa budete cítiť energickejšie, vitálnejšie, zdravšie a neskôr môže prísť aj účinok na erekciu. Mimochodom, skúste si dať urobiť spermiogram pred a po užívaní Erexanu, možno budete milo prekvapení.

Čo ak mi Erexan nezabral?

Ak máte pocit že Erexan nezabral – môžete neotvorené balenia vrátiť a skúsiť napríklad Ejoy, alebo Zerex. Možnosťou je ešte podporiť účinok Erexanu, zmenou životného štýlu. Skúste upraviť stravu, športovať, dodržiavať pitný režim a samozrejme, viac sexovať.

Čo obsahuje ?

Jednotlivé varianty Erexanu obsahujú rôzne látky. Čo majú však spoločné je, že ide len čisto o prírodné látky, bez chemických prísad alebo liečiv. Nájdete v ňom extrakty z rastlín, z plodov, vitamíny, minerály, stopové prvky a aminokyseliny.

Vo všetkých 3 prípadoch (Standard, Kontrol, Stabil) sa stretnete s Kotvičníkom zemným (“Tribulus terrestris”), zvyšok zloženia je prispôsobené podľa konkrétneho zamerania jednotlivých variantov.

Ako sa dávkuje a užíva ?

Výhodou Erexanu je, že ho možno užívať len príležitostne, pred pohlavným stykom, ale aj dlhodobo, na celkové zlepšenie erekcie a potencie muža.

Konkrétne dávkovanie, pri jednotlivých variantoch, vyzerá nasledovne:

 • Kontrol = 2 kapsule 60 min. pred pohlavným stykom
 • Standard = 1 až 2 kapsule 60 min. pred pohlavným stykom
 • Stabil = 1 kapsula 2-krát denne

Koľko stojí Erexan ?

Cena závisí od variantu, pre ktorý sa rozhodnete. Každopádne vždy platí, že čím viac balení objednáte, tým je cena výhodnejšia.

Za 1 balenie zaplatíte: 

 • Erexan Standard = 24,90 €, balenie obsahuje 15 kapsúl
 • Erexan Kontrol = 29,90 €, balenie obsahuje 30 kapsúl
 • Erexan Stabil = 42,90 €, balenie obsahuje 90 kapsúl

Ako dlho mi vydrží balenie ?

Závisí od toho, ako budete Erexan užívať. V prípade, ak budete užívať 2 kapsula denne, tak ako to odporúča aj výrobca, vám 1 balenie Erexanu Standard vydrží minimálne na 8 dní, v prípade Erexanu Kontrol 15 dní a Stabil vám vydrží až na 90 dávok, čo je 45 dní.

Potrebujem lekársky predpis na kúpu Erexanu?

Na žiadny variant Erexanu, nepotrebujete lekársky predpis, nakoľko ide len o výživový doplnok, ktorý neprepláca žiadna zdravotná poisťovňa.

Kde sa dá kúpiť?

Erexan si môžete kúpiť z pohodlia vášho domova, online formou, priamo na oficiálnej stránke Erexanu TU, ale aj v niektorej lekárni. Odporúčame však kúpu na oficiálnej stránke, kvôli garancii vrátenia peňazí, výhodnej cene, diskrétnej objednávke a aj originalite.

Môžem užívať Erexan aj v kombinácii s inými výživovými doplnkami?

Hoci to výrobca nevylučuje, zo skúseností vieme, že podobné doplnky, na podporu potencie muža, by sa nemali kombinovať, pokým nie sú od toho istého výrobcu. Takže, ak chcete užívať Erexan Standard a aj Kontrol, môžete, ale dennú dávku 2 kapsule nikdy neprekračujte. Preto, napr. užite ráno 1 kapsulu Erexanu Stabil a večer, pred sexom, 1 kapsulu Erexanu Kontrol.

Má Erexan nežiadúce účinky?

Ak sa Erexan užíva tak, ako sa má, žiadne vedľajšie účinky nehrozia. V prípade, že neviete o tom, či ste alergickí na nejakú látku, potom sa môže vyskytnúť alergická reakcia, ktorá sa prejavuje rôznymi spôsobmi, napr. vyrážkou, sťaženým dýchania.

U mužov, ktorí sú precitlivení na nejakú zo zložiek v Erexane sa môžu objaviť tráviace problémy, ale tie by mali rýchle ustúpiť. Je to len reakcia tráviaceho traktu na nové látky.

Ako funguje garancia vrátenia peňazí?

V prípade, že ste si objednali viacero balení Erexanu a nie ste s ním spokojní, potom všetky balenia, ktoré nie sú poškodené a neboli otvorené, môžete vrátiť a hodnota peňazí, ktorá zodpovedá za tieto balenia, vám bude vrátená.

Existujú aj iné tabletky, podobné ako je Erexan?

Áno, existujú. Veľmi podobným, s dobrými výsledkami a s vysokou spokojnosťou zákazníkov je tu aj Zerex Klasik, Zerex Utralgod alebo Zerex Extralong, eJoy alebo eJoy Long.

Vyrába sa aj Erexan pre ženy?

Je pravda, že niektoré značky, ktoré sa zaoberajú intimitou muža a jeho potenciou, vyrábajú aj výživové doplnky pre ženu, ale v prípade Erexanu to tak nie je. Erexan zatiaľ vyrába tabletky len na mužskú potenciu. 

Čo je lepšie, Zerex alebo Erexan?

Je to vysoko individuálne. Niekomu môže lepšie zabrať Zerex, niekomu Erexan. Oba výživové doplnky sú z prírodných látok, bez chemikálii, dokonca aj spôsobom užívania či zamerania, sú si veľmi podobné. Akurát tak cena Erexanu je o niečo, nebadane nižšia, ako Zerexu. Preto, ak sa rozhodujete, ktorý si objednať, buď dajte na svoj inštinkt alebo si urobte porovnateľný test Zerex vs. Erexan, kedy vyskúšate oba a podelíte sa s nami o vaše skúsenosti.

Stránka predajcu: Erexan

Otvárame pre Vás diskusiu, kde sa môžete podeliť so skúsenosti sa ďalšími užívateľmi Erexanu.

3.1/5 - (113 votes)

11 komentárov

 1. Jano 20. augusta 2015
 2. Zbinek 23. októbra 2015
 3. Bohuslav Turner 2. novembra 2015
 4. Ivan 15. decembra 2015
  • George 5. januára 2016
   • tibo 30. novembra 2019
 5. Milanko 7. januára 2016
 6. Martin 11. júla 2016
 7. Naty 22. mája 2018
  • Ján Horváth 23. januára 2020
 8. Silo 12. júla 2018

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+