Erexan – lekársky overený doplnok

Ničím neohúri, nič nepokazí. Aj takto by sa dal definovať ďalší z rady doplnkov na podporu erekcie, ktorý sám seba definuje ako overená náhrada za Viagru bez lekárskeho predpisu. Poďme sa teda spoločne pozrieť na tento podporný produkt a recenziu.

Zľava
Ak sa rozhodnete zakúpiť Erexan, pozrite si aj viac balení, nakoľko viac balení rovná sa zásadne nižšia cena! Pozrieť ponuku….

Recenzia o Erexane a jeho účinkoch

Prezentácia Erexanu

Na Youtube môžete nájsť aj ďalšie poloprofi až amaterske videá, ktoré sa snažia prezentovať Erexan.

Erexan – vlastnosti, ktoré udávajú

  • tvrdá erekcia už do 60 minút
  • predĺženie pohlavného styku
  • zvýši chuť na sex
  • overená náhrada Viagry
  • bez lekárskeho predpisu

Zloženie

Tribulus terestris – Pomerne známa a častá zložka doplnkov na podporu erekcie. Tribulus terrestris je rastlina rastúca v mnohých tropických i miernych pásmach sveta . Veľa rôznych kultúr ho používa mnohými spôsobmi . Napríklad, Gréci používali Tribulus terrestris ako diuretikum a náladu zlepšujúci prostriedok. Indiáni ho používali ako diuretikum, antiseptikum, a protizápalový liek. Číňania ho používali na rôznorodé účely na pečeň, obličky, a kardiovaskulárne choroby. V Bulharsku sa užíval Tribulus terrestris ako sexuálny stimulant a proti neplodnosti . V poslednej dobe, ho začali používať tiež východnej európski atléti a silový pretekári. Jeho účinky sa začali klinicky testovať v 70. rokoch minulého storočia, kedy boli aj prvý krát potvrdené. Zistilo sa, Tribulus Terestris zvyšuje tvorbu hormónu testosterón, pričom viditeľným účinkom je zvýšená tvorba a pohyblivosť spermií.

L-arginín – patrí medzi semi – esenciálne aminokyseliny (tj. Aminokyseliny, ktoré si organizmus za určitých podmienok nedokáže sám a v dostatočnom množstve vyrobiť – táto situácia typicky nastáva v období rastu, pri zvýšenej telesnej námahe, choroby a pod.). Má niekoľko hlavných oblastí pôsobenia. Používa sa pri raste svalov, ako spalovač tukov, stimulant imunitného systému a v neposlednom rade ako podpora sexuálneho zdravia.

L-citrulín – je neesenciálna aminokyselina potrebná k proteínovým syntézam . Táto látka zvyšuje energiu a stimuluje imunitný systém. Tiež pomáha dostať z tela odpadový amoniak. Medzi jej ďalšie a nemenej významné účinky rozhodne patrí zmiernenie únavy (zabezpečuje okamžitú energiu), rýchlejšie a lepšie hojenie, zlepšuje prekrvevenie tkanív a zabezpečuje rýchlu energiu a jej prenos do svalov. 

L-lyzín –  je esenciálna aminokyselina, ktorú si ľudský organizmus nedokáže sám vyrobiť. Považuje sa za najnepostrádateľnejšiu aminokyselinu. Funguje ako nezastupiteľná stavebná jednotka všetkých bielkovín. Táto aminokyselina má schopnosť pôsobiť proti nachladnutiu, herpesu a oparovým vírusom.

Typy produktov Erexanu

Erexan balíček Štandart

erexan

Obsahuje 15 tabliet, cena je 24,90 eur

Erexan balíček Plus

Obsahuje 30 tabliet, cena je 44,00 eur

Erexan balíček Super

Obsahuje 45 tabliet, cena je 65,00 eur

Erexan balíček Mega

Obsahuje 60 tabliet, cena je 75,00 eur

Všetky typy podľa uváženia a v prípade záujmu si môžete zakúpiť TU.

Erexan balíček Štandart

24,9 eur

Určený na erekciu a zlepšenie sexuálneho zážitku

15 tabliet

Najpredávanejší typ

Erexan balíček Plus

44 eur

Určený na erekciu a zlepšenie sexuálneho zážitku

30 tabliet

Ušetríte 5,8 eur 

Erexan balíček Super

65 eur

Určený na erekciu a zlepšenie sexuálneho zážitku

45 tabliet

Ušetríte 9,7 eur 

Erexan balíček Mega

75 eur

Určený na erekciu a zlepšenie sexuálneho zážitku

60 tabliet

Ušetríte 24,6 eur 

Erexan 685mg – kúpiť v lekárni alebo cez internet?

Erexan je pravdepodobne možné zakúpiť aj v lekárni, avšak to zaleží od jednotlivých predajných sietí. Lekáreň preto nie je tou najľahšou cestou, ako Erexan 685mg získať. Trend internetového obchodu a predaja je už nezvrátiteľný a hlavne často krát lacnejší a odkiaľkoľvek dostupný. Preto, ak sa rozhodnete vyskúšať odporúčame ho zakúpiť prostredníctvom internetového oficiálneho eshopu.

Hodnotenie

Boli sme až prekvapený, koľko ľudí Erexan odporúča. Po dôkladnom zisťovaní názorov užívateľov a ich skúseností sme vyhodnotili Erexan ako jedno z vhodných riešení na erektílnu dysfunkciu a celkové zlepšenie sexuality. Sami si môžete overiť a prečítať niektoré diskusie napríklad na zzz.sk, fóre, ktoré sa venuje zdravotnej problematike. Aby sme však len nechválili, musíme podotknúť, že sme nezistili všetky potrebné informácie, ktoré by mohol výrobca/dovozca na svojej internetovej stránke zverejniť. Ako ďalšie plus zase považujeme fakt, že sa odporúča užívať aj ľudom, ktorý sexuálny problém nemajú a chcú si len vylepšiť sexuálny pôžitok. Preto ho v konečnom rozhodnutí, zaraďujeme medzi doplnky, ktoré majú prijateľnú cenu a oplatia sa minimálne vyskúšať. S Erexanom to ide jednoducho ľahšie.

Erexan sa stal jeden z najpredávanejších produktov na podporu erekcie a teší sa veľkej obľube aj v Českej republike!

Upozornenie

Erexan je dostupný v lekárni aj bez lekárskeho predpisu.

Odporúča sa užívať jednu až dve tablety pred pohlavným stykom s časovým odstupom 60 minút pred samotným aktom. Pozitívny účinok môže trvať až 36 hodín. Môžete aj nemusíte užívať pravidelne. Denná dávka by však nemala presiahnuť 2 tabletky. Užívanie je povolené len osobám starším ako 18 rokov.

Erexan je možné užívať a dávkovať dlhodobo, nakoľko neobsahuje škodlivé látky. Je možné ho užívať s akýmikoľvek inými doplnkami/liečivami súbežne, výnimkou sú však lieky na kardiovaskulárne ochorenia.

Výslovne sa neodporúča užívať ľudom so srdcovo-cievnymi ochoreniam. V prípade kombinácie s alkoholom dovozca na svojej stránke neuvádza žiadne vedľajšie účinky, na druhú stranu ho však ani neodporúča a ak, tak užívať len v kombinácii s malým množstvom alkoholu. Taktiež by  nemali užívať ani ľudia, ktorý sú alergický na niektorú z jeho zložiek.

Stránka predajcu: Erexan

Otvárame pre Vás diskusiu, kde sa môžete podeliť so skúsenosti sa ďalšími užívateľmi Erexanu.

Erexan – lekársky overený doplnok
3 (60.59%) 101 votes

7 komentárov

 1. Jano 20. augusta 2015
 2. Zbinek 23. októbra 2015
 3. Bohuslav Turner 2. novembra 2015
 4. Ivan 15. decembra 2015
  • George 5. januára 2016
 5. Milanko 7. januára 2016
 6. Martin 11. júla 2016

Zanechaj nám svoj názor