Erexan – lekársky overený doplnok

Recenzia o Erexane a jeho účinkoch

Ničím neohúri, nič nepokazí. Aj takto by sa dal definovať ďalší z rady doplnkov na podporu erekcie, ktorý sám seba definuje ako overená náhrada za Viagru bez lekárskeho predpisu. Poďme sa teda spoločne pozrieť na tento podporný produkt a recenziu.

Zľava
Ak sa rozhodnete zakúpiť Erexan, pozrite si aj viac balení, nakoľko viac balení rovná sa zásadne nižšia cena! Pozrieť balenia

Prezentácia Erexanu

Na Youtube môžete nájsť aj ďalšie poloprofi až amaterske videá, ktoré sa snažia prezentovať Erexan.

Oficiálne intro

Kto je výrobca?

Erexan je vo svete známym doplnkom stravy určeným pre mužov, ktorí trpia problémami s erekciou. Za jeho výrobou stojí zahraničná spoločnosť menom Augeri Nutraceuticals, ktorá sa špecializuje na výživové doplnky určené na podporu sexuálneho zdravia mužov a žien. Za distribúciu na území Česka a Slovenska je zodpovedná spoločnosť Augeri pharm – Comgate a. s., ktorá sídli v Prahe. Korešpndenčná firma pre Slovensko je spoločnosť Augeri s. r. o. so sídlom v Bratislave.

Erexan je legálne predávaným bezpečným výživovým doplnkom, ktorý spĺňa všetky normy a kritériá k tuzemskému predaju. Je riadne registrovaným prírodným doplnkom stravy, ktorý je schválený príslušnými orgánmi.

Je certifikovaný?

Samotný prípravok Erexan si získal aj niekoľko certifikátov, ktoré sú dostupné aj na oficiálnej slovenskej web stránke. Splnil viacero laboratórnych skúšok, ktoré realizovali slovenské vedecké inštitúcie. Všetky príslušné normy boli splnené, vďaka čomu si Erexan vyslúžil certifikáty, ktoré mu na sláve iba pridávajú.

Erexan – vlastnosti, ktoré udávajú

 • tvrdá erekcia už do 60 minút
 • predĺženie pohlavného styku
 • zvýši chuť na sex
 • overená náhrada Viagry
 • bez lekárskeho predpisu

Zloženie Erexanu Standart

Tribulus terestris – Pomerne známa a častá zložka doplnkov na podporu erekcie. Tribulus terrestris je rastlina rastúca v mnohých tropických i miernych pásmach sveta . Veľa rôznych kultúr ho používa mnohými spôsobmi . Napríklad, Gréci používali Tribulus terrestris ako diuretikum a náladu zlepšujúci prostriedok. Indiáni ho používali ako diuretikum, antiseptikum, a protizápalový liek. Číňania ho používali na rôznorodé účely na pečeň, obličky, a kardiovaskulárne choroby. V Bulharsku sa užíval Tribulus terrestris ako sexuálny stimulant a proti neplodnosti. V poslednej dobe, ho začali používať tiež východnej európski atléti a silový pretekári. Jeho účinky sa začali klinicky testovať v 70. rokoch minulého storočia, kedy boli aj prvý krát potvrdené. Zistilo sa, Tribulus Terestris zvyšuje tvorbu hormónu testosterón, pričom viditeľným účinkom je zvýšená tvorba a pohyblivosť spermií.

Lepidum meyenii – je bylina známa skôr pod názvom Maca, ktorá je pôvodom z peruánskych ánd. Patrí medzi veľmi dôležitú súčasť nielen Erexanu ale aj mnohých prípravkov na podporu erekcie. Už v predkolumbovskej ére sa využívala maca na zvýšenie plodnosti a sexuálnej aktivity. Dnes sa jej prikladajú účinky ako zvýšený sexuálny apetít nazývaný aj libido. 

L-arginín – patrí medzi semi – esenciálne aminokyseliny (tj. Aminokyseliny, ktoré si organizmus za určitých podmienok nedokáže sám a v dostatočnom množstve vyrobiť – táto situácia typicky nastáva v období rastu, pri zvýšenej telesnej námahe, choroby a pod.). Má niekoľko hlavných oblastí pôsobenia. Používa sa pri raste svalov, ako spalovač tukov, stimulant imunitného systému a v neposlednom rade ako podpora sexuálneho zdravia.

L-citrulín – je neesenciálna aminokyselina potrebná k proteínovým syntézam. Táto látka zvyšuje energiu a stimuluje imunitný systém. Tiež pomáha dostať z tela odpadový amoniak. Medzi jej ďalšie a nemenej významné účinky rozhodne patrí zmiernenie únavy (zabezpečuje okamžitú energiu), rýchlejšie a lepšie hojenie, zlepšuje prekrvenenie tkanív a zabezpečuje rýchlu energiu a jej prenos do svalov. 

L-lyzín –  je esenciálna aminokyselina, ktorú si ľudský organizmus nedokáže sám vyrobiť. Považuje sa za najnepostrádateľnejšiu aminokyselinu. Funguje ako nezastupiteľná stavebná jednotka všetkých bielkovín. Táto aminokyselina má schopnosť pôsobiť proti nachladnutiu, herpesu a oparovým vírusom.

Bylinné extrakty a látkyObsahuje Erexan v mg
Tribulus Terrestris150mg
Maca90mg
L-arginín320mg
L-lyzín50mg
L-ornitín50mg
L-citrulín25mg

Typy produktov Erexanu a cena

Erexan balíček Štandard

Obsahuje 15 tabliet, cena je 24,90 eur

Erexan balíček Plus

Obsahuje 30 tabliet, cena je 44,00 eur

Erexan balíček Super

Obsahuje 45 tabliet, cena je 65,00 eur

Erexan balíček Mega

Obsahuje 60 tabliet, cena je 75,00 eur

Všetky typy podľa uváženia a v prípade záujmu si môžete zakúpiť TU.Accounts

Free Trial

SSL

Domains

Erexan balíček Štandart

24,9 eur

Určený na erekciu a zlepšenie sexuálneho zážitku

15 tabliet

Najpredávanejší typ

Erexan balíček Plus

44 eur

Určený na erekciu a zlepšenie sexuálneho zážitku

30 tabliet

Ušetríte 5,8 eur 

Erexan balíček Super

65 eur

Určený na erekciu a zlepšenie sexuálneho zážitku

45 tabliet

Ušetríte 9,7 eur Accounts

Free Trial

Projects

Storage

Erexan balíček Mega

75 eur

Určený na erekciu a zlepšenie sexuálneho zážitku

60 tabliet

Ušetríte 24,6 eur 

Užívanie

Denne sa odporúča užívať maximálne 2 tabletky 1-2 hodiny pred sexuálnym stykom.

Táto dávka by sa nemala prekračovať a tabletky tiež neslúžia ako náhrada rozmanitej stravy.

Tipy na užívanie

 1. Tabletka zaberá vždy lepšie na ľahší žalúdok ako keď sa prejete a potom užijete tabletku.
 2. Začnite vždy s jednou pilulkou.
 3. Ak nemáte pocit účinku, pridajte pred sexuálnym stykom aj druhú.
 4. Kombinácia užívania môže byť aj jedna každý deň ráno a následne pred sexuálnym stykom pridať druhú tabletku.

Erexan 685mg – kúpiť v lekárni alebo cez internet?

Erexan je pravdepodobne možné zakúpiť aj v lekárni, avšak to zaleží od jednotlivých predajných sietí. Lekáreň preto nie je tou najľahšou cestou, ako Erexan 685mg získať. Trend internetového obchodu a predaja je už nezvrátiteľný a hlavne často krát lacnejší a odkiaľkoľvek dostupný. Preto, ak sa rozhodnete vyskúšať odporúčame ho zakúpiť prostredníctvom internetového oficiálneho eshopu.

Benefity vyplývajúce z internetového predaja

 • Vždy na sklade. Erexan sa vyrába bratislavská spoločnosť Augeri s.r.o a zabezpečuje, že je produkt vždy k dispozícií.
 • Diskrétnosť je tiež obrovským benefitom, ktorý je pre mnohých rozhodujúcim faktorom nákupu cez internet.
 • Garancia vrátenia peňazí. Pokiaľ si napríklad objednáte 3 balenia a rozhodnete sa ich vrátiť, tak vám vrátia aj peniaze za každé neotvorené balenie.

Rozloženie eshopu – ušetrite

Počet baleníTabletky (ks)Ušetríte v euráchCena za tabletku/BalenieKúpa od výrobcu
115-1,66/24,9 eur Chcem 1 balenie
2305,90 1,46/44 eur Chcem 2 balenia
3459,70 1,44/65 eur Chcem 3 balenia
46024,60 1,25/75 eur Chcem 4 balenia

Odporúčanie: pri nákupe 4 balení môžete ušetriť najviac – teda až 24,60 eur ak vyplýva z tabuľky.  Kúpiť 4 balenia

Tajný tip: Keď vám však Erexan nebude vyhovovať – môžete balenia vrátiť a dostanete späť svoje peniaze

Erexan Stabil

Načo slúži

Ak sa pýtate, na čo je zameraný prípravok Erexan Stabil, tak by sme vám radi prezradili, že ide o výživový doplnok určený na dlhodobú podporu erekcie a zvyšovanie libida. Prípravok podľa údajov od výrobcu napomáha aj pri problémoch s plodnosťou, pričom sa jedná o komplexný výživový doplnok určený nielen pre mladých mužov, ale aj pre seniorov.

Zloženie

Erexan Stabil je založený na prírodnej báze, pričom obsahuje hlavne rastlinné výťažky, vitamíny a podporné látky dôležité pre plodnosť muža. Poďme sa spoločne pozrieť na jeho bohaté zloženie:

 • kotvičník zemný (tribulus terrestris) – udržiava v tele muža zdravú hladinu testosterónu a prispieva k zdravému prekrveniu
 • žerucha peruánska (maca) – maca je známa bylinka, ktorá má nielen afrodiziakálne účinky, ale tiež priaznivo vplýva na podporu sexuálneho zdravia u mužov aj žien
 • ženšen (panax ginseng) – ženšen predstavuje ďalšie silné afrodiziakum a tiež prispieva k nášmu pocitu energie a vitality
 • schizandra chinesis – ide o skvelý adaptogén, ktorý je známy aj ako antioxidant. Schizandra teda zabraňuje starnutiu buniek a tiež zabezpečuje zdravé prekrvenie v oblasti genitálií. Skvalitní erekciu a prispeje k optimálnej stimulácii pri pohlavnom styku.
 • zinok – zinok je dôležitý nielen pre zdravé vlasy, nechty a pokožku, ale u mužov pomáha pri správnej spermatogenéze, čím prispieva k plodnosti
 • vitamín E – ide o dôležitú látku, ktorá zabraňuje oxidačnému stresu, čoho následkom je zabránenie predčasnému starnutiu buniek. Zlepšuje prietok krvi, čím napomáha pri optimálnom prekrvení pohlavných orgánov.
 • vitamín B3 – inak nazývaný niacín je dôležitý pri správnom fungovaní nervovej sústavy a pri zachovaní pocitu energie. Taktiež sa zúčastňuje na procese metabolizmu buniek a na mnohých iných dôležitých procesoch ľudského organizmu.
 • vitamín B6 – pyridoxín je zodpovedný za psychickú pohodu, ktorá je pri pohlavnom styku kľúčová, pričom pomáha pri tvorbe červených krviniek a podporuje obranyschopnosť organizmu.
 • vitamín B2 – ďalším v poradí antioxidantov je riboflavín, ktorý je taktiež zodpovedný aj za našu psychickú energiu. Namieste je aj účinok zdravého prekrvenia vrátane oblasti intímnych partií.
 • vitamín B12 – kyanokobalamín je vhodným doplnkom pre podporu duševného uvoľnenia, pričom dokáže odbúrať pocity vyčerpania a únavy.
 • meď – ide o dôležitý stopový prvok, ktorý sa podieľa na mnohých procesoch ľudského organizmu. V praxi ide o podporu pocitu vitality a energie a tiež prispieva k našej správnej imunite.
 • doplnkové látky: stearan horečnatý (zabraňuje hrudkovitej štruktúre), celulóza (je z nej vyrobená ochranná kapsula)

Účinky

Výrobca prípravku Erexan Stabil uvádza prieznivé účinky, ktoré by muži mali pocítiť hlavne v oblasti plodnosti, posilnenia erekcie a podpore libida. Erexan Stabil obsahuje mnohé zložky, ktoré prispievajú k dostatočnému prekrveniu, čoho následkom je kvalitná a tvrdá erekcia. Zdravý prietok krvi umožní správne 100%-né fungovanie toporivých teliesok, ktoré pocítite na tvrdej erekcii.

Erexan stabil nakopne váš psychický pocit energie a budete sa cítiť vitálnejší. Vitamíny skupiny B napomôžu vášmu vyrovnanému duševnému stavu, čo sa odrazí na príjemnej nálade. Okrem iného odbúrajú pocity vyčerpania a únavy, čo pocítite nielen v bežnom živote, ale aj v posteli.

S psychickou pohodou a energickými pocitmi prichádza ruka v ruke aj zvýšený sexuálny apetít, ktorý je nakopnutý aj zložkami s afrodiziakálnymi účinkami ako napríklad maca či ženšen. Tribulus terrestris u mužov udrží optimálnu hlkadinu testosterónu, čo pocítite taktiež na zvýšenej chuti na sex.

Za účinkom podpory plodnosti stojí hlavne zinok ako látka, ktorá napomáha správnej a zdravej tvorbe spermií.

Dávkovanie

Mali by ste užívať 2 kapsule denne, čo predstavuje zároveň aj maximálnu dennú odporúčanú dávku. Dávku si môžete rozdeliť buď na dve menšie alebo môžete užiť naraz obidve kapsule. Dbajte na zapitie dostatočným množstvom vody.

Cena a balenie

Erexan Stabil zakúpite v nasledovných možných variantoch:

 • 1 balenie – 90 kapsúl – 42,90 €
 • 2 balenia – 180 kapsúl – 76,00 €
 • 3 balenia – 270 kapsúl – 113,00 €
 • 4 balenia – 360 kapsúl – 141,00 €

Ako môžete vidieť, opäť platí pravidlo, že čím viac balení zakúpite, tým je cena za jedno balenie výhodnejšia.

Erexan Kontrol

Načo slúži

Prírodný výživový doplnok menom Erexan Kontrol je určený na oddialenie ejakulácie a teda zároveň aj na predĺženie pohlavného styku. Okrem iného má priaznivé účinky na podporu erekcie, pričom je určený na okamžité použitie. Užívať by ste mali prípravok Erexan Kontrol približne 60 minút pred plánovaným pohlavným stykom.

Zloženie

Ako je u prípravkov z radu Erexan známe, ide o prírodný výživový doplnok, ktorého zloženie je bohaté hlavne na liečivé rastliny, minerálne látky, aminokyseliny a podobne. Poďme sa spoločne pozrieť na jeho účinné zložky:

 • kotvičník zemný (tribulus terrestris) – skvelý mužský stimulant pôsobí hlavne na udržanie správnej hladiny testosterónu, od ktorého sa odvíja aj chuť na sex. Celková podpora sexuálneho zdravia je taktiež účinkom.
 • L-arginín – ide o jednu z najdôležitejších aminokyselín, ktorú si však naše telo nedokáže vyprodukovať samo. Je zodpovedná za rozšírenie ciev v penise, vďaka čomu sa dokáže dostatočne prekrviť a nastáva tvrdé a kvalitné stoporenie.
 • griffonia simplicifolia – táto africká rastlina sa preslávilôa najmä obsahom molekuly zvanej 5-HTP (5-hydroxytryptofán), ktorá ovplyvňuje našu psychickú stránku. Je zodpovedná za kvalitný spánok a dobrú náladu (udržiava správnu hladinu serotonínu). Zabudnite na nervozitu a stres.
 • ženšen (panax ginseng) – tradičná bylinka z ázijskej ľudovej medicíny predstavuje silné afrodiziakum a tiež nám dodáva pocit energie a vitality. Odburáva stres, ktorý býva častou príčinou predčasnej ejakulácie.
 • maca (žerucha peruánska) – maca peruánska je vhodnou prírodnou medicínou pri liečbe problémov s potenciou. Podporuje erekciu, chuť do sexuálnych aktivít a tiež pomáha pri problémoch s prostatou.
 • teobromín – ide o látku, ktorá napomáha zdravému prietoku krvi aj v oblasti pohlavnej sústavy, čo pocítite hlavne na kvalitnej erekcii.
 • zinok – zinok prispieva k zdravej tvorbe a zdravému vývinu spermií. Okrem pozitívneho účinku v oblasti plodnosti mu pripisujeme aj priaznivé vplyvy v oblasti prostaty.

Účinky

Samotný výrobca udáva pri výživovom doplnku Erexan Kontrol viacero priaznivých účinkov. Problém s príliš rýchlou ejakuláciou by mali vyriešiť zložky zabezpečujúce psychickú pohodu a odbúranie stresu. Silnú erekciu podporia bylinky a látky prispievajúce k zdravému prekrveniu, čo sa odrazí na funkcii erektilných teliesok. Následkom oddialenia ejakulácie je taktiež predĺženie pôžitku z pohlavného styku. Okrem iného by sa malo zvýšiť aj vaše libido, nakoľko psychická pohoda spolu s afrodiziakami by mala len nahrať vášmu správnemu sexuálnemu apetítu.

Dávkovanie

Výrobca udáva, že aj napriek prírodnému zloženiu nie je nutné užívať Erexan Kontrol pravidelne, ale stačí jednorázovo. Nie sme si však istí, či takýmto spôsobom dosiahnete očakávaný účinok. Užívať by ste mali dve kapsule približne 1 hodinu pred plánovaným pohlavným stykom. Nezabudnite kapsule zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Užívajte prípravok podľa vlastnej potreby, avšak odporúčame užívať pravidelne a dlhodobo.

Cena a balenie

Na oficiálnej stránke Erexan-u máte k dispozícii nasledovné varianty prípravku Erexan Kontrol:

 • 1 balenie – 30 kapsúl – 29,90 €
 • 2 balenia – 60 kapsúl – 53,00 €
 • 3 balenia – 90 kapsúl – 79,00 €
 • 4 balenia – 120 kapsúl – 94,00 €

Opäť platí pravidlo, čím viac kúpite, tým menej zaplatíte v priemere za jedno balenie obsahujúce 30 kapsúl.

Hodnotenie

Boli sme až prekvapený, koľko ľudí Erexan odporúča. Po dôkladnom zisťovaní názorov užívateľov a ich skúseností sme vyhodnotili Erexan ako jedno z vhodných riešení na erektílnu dysfunkciu a celkové zlepšenie sexuality. Sami si môžete overiť a prečítať niektoré diskusie napríklad na zzz.sk, fóre, ktoré sa venuje zdravotnej problematike. Aby sme však len nechválili, musíme podotknúť, že sme nezistili všetky potrebné informácie, ktoré by mohol výrobca/dovozca na svojej internetovej stránke zverejniť. Ako ďalšie plus zase považujeme fakt, že sa odporúča užívať aj ľudom, ktorý sexuálny problém nemajú a chcú si len vylepšiť sexuálny pôžitok. Preto ho v konečnom rozhodnutí, zaraďujeme medzi doplnky, ktoré majú prijateľnú cenu a oplatia sa minimálne vyskúšať. S Erexanom to ide jednoducho ľahšie.

 

 

Erexan sa stal jeden z najpredávanejších produktov na podporu erekcie a teší sa veľkej obľube aj v Českej republike!

TIP pre vás:

pri nákupe 3 balení ušetríte až 9,70 eura –  Chcem ušetriť 🙂

Často sa nás pýtate

Je Erexan liek?

 • Nie. Odborne povedané ide o výživový doplnok. Doplnky môžeme charakterizovať ako zložky stravy, ktoré doplňujú nevyhnuté zložky na správne fungovanie organizmu v určitých procesoch –  v tomto prípade teda schopnosť dosahovať erekciu.

Som vhodný adept na jeho užívanie?

 • Každý chlap, ktorý má od 18 rokov a chce ale má pocit že potrebuje zvýšiť svoju sexuálnu výkonnosť je vhodný typ. Erexan nie je určený ženám, deťom ani ľuďom ktorý majú srdcovo-cievne ochorenia. V takomto prípade sa pri návšteve lekára informujte, či vám môže nejaká zložka spôsobiť problém a riaďte sa jeho pokynmi.

Kedy pocítim účinky?

 • U väčšiny mužov dochádza k zlepšeniu po niekoľkých sexuálnch stykoch. Niektorý však musia Erexan užívať viac dní alebo experimentovať s dávkovaním – pozri vyššie typy na užívanie. Ak máte pocit že Erexan nezabral – môžete neotvorené balenia vrátiť a skúsiť napríklad Ejoy, alebo Zerex.

Upozornenie

Erexan je dostupný v lekárni aj bez lekárskeho predpisu.

Odporúča sa užívať jednu až dve tablety pred pohlavným stykom s časovým odstupom 60 minút pred samotným aktom. Pozitívny účinok môže trvať až 36 hodín. Môžete aj nemusíte užívať pravidelne. Denná dávka by však nemala presiahnuť 2 tabletky. Užívanie je povolené len osobám starším ako 18 rokov.

Erexan je možné užívať a dávkovať dlhodobo, nakoľko neobsahuje škodlivé látky. Je možné ho užívať s akýmikoľvek inými doplnkami/liečivami súbežne, výnimkou sú však lieky na kardiovaskulárne ochorenia.

Výslovne sa neodporúča užívať ľudom so srdcovo-cievnymi ochoreniam. V prípade kombinácie s alkoholom dovozca na svojej stránke neuvádza žiadne vedľajšie účinky, na druhú stranu ho však ani neodporúča a ak, tak užívať len v kombinácii s malým množstvom alkoholu. Taktiež by  nemali užívať ani ľudia, ktorý sú alergický na niektorú z jeho zložiek.

Stránka predajcu: Erexan

Otvárame pre Vás diskusiu, kde sa môžete podeliť so skúsenosti sa ďalšími užívateľmi Erexanu.

10 komentárov

 1. Jano 20. augusta 2015
 2. Zbinek 23. októbra 2015
 3. Bohuslav Turner 2. novembra 2015
 4. Ivan 15. decembra 2015
  • George 5. januára 2016
 5. Milanko 7. januára 2016
 6. Martin 11. júla 2016
 7. Naty 22. mája 2018
  • Ján Horváth 23. januára 2020
 8. Silo 12. júla 2018

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+