erexan pre ženy

Erexan pre ženy – existuje aj pre vašu polovičku?

erexan pre ženy

Erexan pre ženy neexistuje – je to doplnok pre pánov, ktorí majú isté problémy v sexuálnom živote a pomáha im ich riešiť. Zvyšuje libido, čím sa zvyšuje chuť na sex a prichádza aj erekcia.

Možno vás zaujíma otázka  “Existuje verzia aj pre ženy?”   Nie, neexistuje. Erexan je svojím zložením určený primárne pre mužov a nie je odporúčané, aby ho užívali ženy. Ak však túžite po nejakej alternatíve, existuje. Je ich hneď niekoľko a pozrieme sa na ne v tomto článku.

Alternatívy pre dámy

ArginMax

ArginMax pre ženy by mal pomôcť so zvýšením sexuálnej túžby a zintenzívniť sexuálny zážitok.  Obsahuje zložky, ktoré sa často používajú práve na liečbu erektilnej dysfunkcie, napríklad L-arginín, ktorý inšpiroval zrejme aj názov samotného produktu. Má svoj význam aj v ženskom tele. Kúpiť si ho môžete približne za 34€ a balenie so 45 kapsulami je treba užívať dvakrát denne.

Aphrodisia V

Výhodou Aphrodisia V je okrem zvýšenia chuti na sex, zvýšeným libidom a uvoľnením aj to, že zmierňuje PMS. Treba brať dve tabletky denne, rovnako ako pri ArginMax. Rozdieľ je v tom, že za menšiu sumu dostanete viac tabliet. 60 kapsúl stojí 24,90€, takže jedno balenie vydrží mesiac.

Maca Fresh

Doplnok výživy s výťažkom z hľuzy s názvom maca. Maca Fresh je vhodná ako pre mužov, tak aj pre ženy. Je to asi najpoužívanejší komponent všetkých prípravkov na erekciu a zvýšenie sexuálnej chuti. To druhé platí aj pre ženy, ktorým sa časom môže stať, že už to nie je také, ako kedysi a vášeň v posteli upadá. Vtedy môžete telu pomôcť extraktom z maci, ktorá dodáva telu energiu a zvyšuje libido. Okrem toho má množstvo pozitív na ľudský organizmus.

Bojuje prosti stresu, zvyšuje šancu na otehotnenie,  prispieva k správnej hormonálnej rovnováhe, zlepšuje odolnosť a imunitu organizmu, bráni pre impotenciou, frigiditou a nechuťou na sex,  dodáva telu energiu, je dobrá proti znakom starnutia a ešte mnoho ďalšieho.

Tipy na zlepšenie sexuálnej výkonnosti u žien

Milé dámy, sexuálna výkonnosť, výdrž v posteli alebo chuť do sexu je témou, ktorá sa dotýka nielen nás, mužov, ale aj vás. Pripravili sme si pre vás zopár tipov a rád, ako budete na vášho partnera pripravené ako nikdy predtým. Tieto tipy môžu využiť aj muži, nakoľko sú veľmi všeobecné a aplikovať ich do svojho života môže úplne ktokoľvek.

  1. Pravidelné cvičenie – u mužov platí, že pravidelná fyzická aktivita pozitívne ovplyvňuje kvalitu a tvrdosť erekcie a rovnako aj sexuálnu výkonnosť. Športové aktivity na druhej strane u žien pozitívne ovplyvňujú ich libido najmä preto, že vyplavujú endorfíny, ktoré sa postarajú o ich dokonalú náladu.
  2. Stop mastným a ťažkým jedlám – ak si plánujete dopriať poriadny viedeňský rezeň, v posteli s ním veru divy nenarobíte. Váš partner bude tým najšťastnejším mužom, keď si doprajete pred milovaním zdravé a ľahko stráviteľné jedlo, prípadne pokrmy bohaté na afrodiziakálne potraviny.
  3. Senzuálna masáž – doprajte si s partnerom pravidelné sexuálne vzrušenie a rozkoš erotickou masážou vašich dvoch nahých tiel. Dráždite sa, hľadajte erotogénne zóny vášho partnera a budujte si spolu zdravý sexuálny apetít. Praktizujte to niekoľkokrát do mesiaca a uvidíte, ako vaša sexuálna kondícia vypáli do výšin.
  4. Pohlaďte partnera lichôtkami – vedeli ste o tom, drahé dámy, že kvalita nielen vášho, ale i partnerovho orgazmu závisí aj od lichotivých a dráždivých slov, ktoré si vzájomne adresujete? Nie je nič lepšie ako vyjadriť vašu lásku a sympatie vášmu partnerovi pri vzrušujúcom milovaní.
5/5 - (1 vote)

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+