erexan dávkovanie a zloženie

Erexan dávkovanie a zloženie

Čo obsahuje a ako užívať

erexan dávkovanie a zloženie

Erexan je veľmi populárny doplnok výživy na slovenskom aj českom trhu. Obľúbili si ho množstvá ľudí, ktorí naň nedajú dopustiť a pomohol im v sexuálnom živote. Je na prírodnej báze, takže zložky v ňom sú len výťažky z toho najlepšieho, čo príroda ponúka.

Sľubuje lepšiu erekciu, zvýšenie libida a je bez lekárskeho predpisu, takže nemusíte chodiť k sexuológovi ani inému doktorovi, ak chcete Erexan vyskúšať. Plusom je, že vďaka jeho prírodnému zloženiu nehrozí závažná reakcia alebo vedľajší efekt.

Zloženie

V Erexane nájdete to, čo aj v mnohých iných prípravkoch na zlepšenie erekcie. Sú overené a ľudia sa na ne často spoliehajú. Je to napríklad:

  • Maca– veľké meno v produktoch v boji proti erektilnej dysfunkcie. Prírodné afrodiziakum, ktoré pomôže vždy, keď je ho treba,
  • Tribulus Terrestris– exotická rastlina hojného využitia. V Erexane ho môžete nájsť aj vďaka tomu, že stimuluje tvorbu testosterónu. Ten je veľmi dôležitý, ak túžite po plnohodnotnom sexe,
  • L-arginín– esenciálna aminokyselina, ktorá pomáha napríklad pri tvorbe svalovej hmoty, ale slúži aj ako podpora sexuálneho zdravia
  • L-lyzín– ďalšia esenciálna aminokyselina, bez ktorej by naše telo nebolo schopné fungovať. Pomáha udržať imunitu na dobrej úrovni, čo je určite dôležité aj pri sexuálnej túžbe,
  • L-citrulín– neesenciálna aminokyselina, pomáha pri prekrvení tkaniva. Prekrvenie je dôležité pri erekcii. Ak nefunguje prekrvenie penisu tak, ako má, ku stoporeniu nedôjde.

Užívanie

Užite pred sexuálnym stykom, približne jednu až dve hodiny, maximálne dve tabletky. Môžete si dať jednu každé ráno a druhú pridať pred sexom. Ideálne je však najprv užiť jednu, chvíľu počkať a ak sa nedostaví účinok, pridať ďalšiu. Najlepšie urobíte, ak užijete tabletku na ľahší žalúdok.

Nezabudnite, že  odporúčaná denná dávka sa nesmie prekračovať , inak by to mohlo mať nepriaznivé účinky na vaše zdravie. To platí aj v prípade, že sa jedná o prírodný doplnok stravy.

Otázky o dávkovaní a užívaní Erexanu

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Ako dlho Erexan účinkuje?

Prvotné účinky si môžete všimnúť už po 30 minútach. Po jednej hodine nastupuje maximálny efekt. Nie je možné taktiež vylúčiť, že účinky Erexanu budú vo vašom konkrétnom prípade prítomné až 36 hodín.

Ako rýchlo sa dostaví efekt?

Presný čas, samozrejme, nevieme povedať. Nástup prvých účinkov je veľmi individuálny a neplatí pre všetkých mužov rovnako. Minimálne prvé náznaky môžete čakať už po prvých dňoch užívania. Tabletky užívajte pravidelne, aby ste dosiahli ten najlepší možný efekt.

Ako dávkovať Erexan?

Aj keď sa odporúča dlhodobé užívanie pre maximálne benefity z jeho účinkov, užiť ho môžete aj jednorázovo. Užite tabletky (1-2 kusy) približne 60 minút pred pohlavným aktom a zapite ich nealkoholickým nápojom. Maximálna denná dávka, ktorú rozhodne neodporúčame prekračovať, sú dve tablety.

5/5 - (1 vote)

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+