erectic plus logo

Erectic Plus – tabletky z Polska

Posledná aktuálizácia prebehla 11. februára 2020 by lenkarus

Erectic Plus sú tabletky, pri ktorých erekcia a orgazmus príde na Váš povel. Myslíme si, že je to  veľmi trúfalé prezentovanie podobného prípavku, kde zložitý proces erekcie, na ktoré má vplyv x faktorov, len ťažko príde na zavolanie . Také ale už sú veci z Poľska, kde sa vyrábajú v nezistenom závode. Za ich prezentáciou stojí firma G.M Partners.

O výrobcovi

Výrobca výživového doplnku Erectic Plus nepatrí medzi tých najznámejších, ktorí sa môžu popýšiť tisíckami spokojných zákazníkov a bohatou históriou plnou skúseností. Jedná sa o spoločnosť G.M. Partners Ltd., ktorá sídli v susednom Poľsku. Samotná webová stránka nepatrí medzi tie najšťastnejšie, čo zároveň môže hrať veľkú úlohu aj pri hodnotení dôveryhodnosti značky. Okrem toho sa samotné deklarované účinky môžu už aj na prvý pohľad zdať prehnané a nereálne.

Tip pre Vás
Hľadáte preparát na zlepšenie sexuálnej výkonnosti? Erexan je jeden z najlepších produktov na trhu! Chcem si prečítať o Erexane [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

Charakteristika Erectic Plus

 • Penis o velkosti XXL
 • Zaručené účinky, ktoré už nezmiznú
 • Erekcia aj orgazmus na povel
 • Predĺženie pohlavného styku
 • Účinok už po niekoľkých dňoch
 • Najúčinnejšie tabletky na trhu
 • Posilnené libido
 • Zvýšenie produkcie testosterónu až o 200%

Tieto vlastnosti Erectic Plus sú iba deklarované predajcom, samozrejme sa týmto informáciam nedá veriť už na prvý pohľad.

Zloženie

 • L- Arginín – Ide o látku, ktorej význam si vedci začali uvedomovať až okolo 90-tych rokov 20-teho storočia. V roku 1998 dokonca udelili nobelovu cenu za objavy súvisiace s Arginínom. Jeho prednosťami je boj proti kôrnateniu tepien (arterioskleróze), vysokému krvnému tlaku a je účinným pomocníkom pri liečbe erektilnej dysfunkcie. V Erectic PLus je uvádzaný ako základná zložka.
 • Ženšen – Rastlinka ktorú poznáme snáď už všetci. Jej liečivé účinky sú známe už tisícročia, kedy si to všimli staroveký čínania. Používa sa proti stresu, pri liečbe slabej erekcie, pri problémoch s neurologickým pôvodom.
 • Muira Puama – Je veľmi známym afrodiziakom. Jej účinky pôsobia na obidve pohlavia, zlepšuje erekciu, libido, odstraňuje sexuálne zábrany. Je vhodná taktiež pri odstraňovaní chronickej únavy, lebo zvyšuje celkovú vitalitu a energiu.
 • Zinok – Je jedným z veľmi dôležitých mikroelementov v tele, pretože má zásadný vplyv na tráviace a metabolické ústrojenstvo. Aktivuje viac ako sto enzýmov, ktoré sú veľmi dôležité pre správne fungovanie organizmu.

Balenie a cena Erecticu plus

erectic plus (

Jedno balenie Erecticu obsahuje 30 tabliet, čo je približne balenie na mesiac. Predajca v Českej republike ponúka aj viac balení. Pri každom jednom nákupe dostávate neuveriteľnú zľavu (je to tak vždy).

Teda balenie stojí približne 33 eur.

Lepšie riešenie

Erexan

erexan1

Erexan patrí medzi trojicu najlepších prípravkov na posilnenie erekcie. Ide o výživový doplnok, ktorý sa zameriava na udržanie sexuálnej výkonnosti a sily.

Účinok Erexanu sa prejavuje do 60 minút od užitia tabletky. V jednom balení nájdete až 15 kapsúl. Denne by ste ali užiť maximálne 2 tabletky erexanu.  Cena jedného balenia je iba 24,9 eur. Pri nákupe viacerých produktov jeho cena výrazne klesá. Jeho obsah a zloženie je výhradne prírodného pôvodu:

 • Maca, Tribulus terrestris,
 • L-citrulín, L-arginín, L-ornitín  a L-lyzín

Erexan je na trhu už niekoľko rokov, a jeho účinky si vyskúšalo už tisíce zákazníkov na celom Slovensku.

Spôsob užívania

Erectic plus sa odporúča užívať 1 tabletka za deň. Predajca takto popisuje účinok:

 • V prvý deň pocítite okamžite zlepšenie
 • Siedmy deň je už erekcia a chuť na sex veľmi silná až o 34 percent
 • V štrnásty deň sex trvá už minimálne 15 minút
 • V 26-ty deň je už erekcia na povel

Aby bolo jasno, dúfame, že ste na hodinách biológie alebo prírodovedy dávali pozor a viete, že také jednoduché to nebude. Nemusíte byť študovaní doktori, aby ste vedeli, že erekcia na povel je pre mnohých pánov veľmi vzdialená realita. Iste, mladí a plní energie majú erekciu častejšie a jednoduchšie, ale určite nie na povel.

Reálne hodnotenia ľudí – čo hovoria?

Skúsenosti ľudí absolútne výrobcu nešetrili. Väčšina mužov nie je spokojná s účinkami, ktorých efektivita je iba minimálna, pričom za rovnakú cenu by mali z pohľadu konkurencie oveľa kvalitnejší produkt. Nanešťastie recenzenti poväčšine ani neplánovali zakúpenie ďalšieho balenia. Aj po mesiaci užívania muži málokedy spozorovali reálne účinky.

Suma sumárum, produkt Erectic Plus mal rozhodne na viac. Očakávania teda pre drvivú väčšinu mužov nesplnil.

Hodnotenie

Erectic Plus je ďalší z tých prípravkov, ktorých predajcovia sľubujú takmer nemožné.  Erekcia na povel, vymyslené percentuálne úspechy a podobne sú predajné techniky 20. storočia . Nepodarilo sa nám dokonca zistiť ani konkrétne zloženie a obsah účinných látok v jednotlivých tabletkách Erectic už len s princípu neodporúčame. Predajca v Českej republike sa dokonca vydal cestou vrátenia peňazí, háčik je ale v tom že za nerozbalené balenie. (Ako to môže muž vyskúšať ak ho nerozbalí?!)

Pokiaľ máte reálny záujem zlepšiť si svoj sexuálny život, tak na Erectic Plus zabudnite, vyskúšajte radšej napríklad Erexan.

Trápi Vás slabá erekcia a nedostatočná sexuálna aktivita? Na podporu kvalitnej erekcie, zvýšenie sexuálnej chuti a aktivity je Erexan jeden z najlepších doplnkov!

Zaujíma vás o Erectic Plus

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Má sa Erectic Plus užívať dlhodobo alebo krátkodobo?

Konkrétne v tomto prípade by nemalo zmysel dlhodobé užívanie v rozmedzí pol roka a viac. Už pri užívaní v rozmedzí od jedného do troch mesiacov by sa za normálnych okolností mali prejaviť aspoň nejaké účinky, čo v prípade výživového doplnku Erectic Plus absentuje.

Kedy nemôžem tento doplnok užívať?

Ak ste nedosiahli 18 rokov, ak patríte do ženského pokolenia, alebo v prípade, ak trpíte vyšším krvným tlakom.

Kedy môžem očakávať nástup prvých účinkov?

Výrobca tvrdí, že prvé účinky by ste mali pocítiť už po prvej tabletke. Zlepšenie erekcie a predĺženie pohlavného styku by malo nastať v prvom a druhom týždni. Po mesiaci by sa mal váš sexuálny život zmeniť na jednu rozprávku. Takto to vyzerá na papieri, no v praxi sa ani o mesiac nemusí objaviť vôbec nič.

Upozornenie

Tvrdia, že neexistujú vedľajšie ani negatívne účinky pri užívaní Erectic plus. Pravdou však je, že v rámci obsiahnutých látok môžu nastať aj nepriaznivé účinky.

Taktiež ten, kto sa rozhodne užívať tento produkt, by nemal mať problém so srdcovocievnymi ochoreniami, ako vysoký krvný tlak a podobne.

Ak máte skúsenosti s Erecticom Plus, vyjadrite svoj názor a vytvorte tak hodnotné fórum aj pre ďaľších užívateľov.

3/5 - (2 votes)

One Response

 1. Karel Pokorný 7. februára 2016

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+