erectan logo

Erectan – aminokyseliny ako základ

Erectan má netradičné zloženie

Ďalšej recenzii sa zaoberáme Erectanom. Tento doplnok ako uvádzajú slúži na posilnenie intímnych chvíľ. Nie je určený priamo iba na slabú erekciu ale na  celkové zlepšenie a posilnenie sexuálneho zážitku. 

Tip pre Vás
Hľadáte preparát na zvýšenie sexuálnej výkonnosti?, tvrdšiu erekciu a zdravé semeno? Pozrite si teda hlavne produkty Zerex✔️, eJoy✔️ alebo Erexan✔️ a vaša erekcia bude ako nikdy predtým .

Kto vyrába Erectan?

Výživový doplnok Erectan k nám putuje priamo od susedov Čechov. Za distribúciou na lokálnom trhu stojí spoločnosť Herbo Medica s. r. o., ktorá prípravky tohto druhu distribuuje už od roku 2011. Erectan je riadne registrovaným doplnkom stravy, ktorý získal aj oprávnenie od Úradu verejného zdravotníctva. Dostať ho môžete nielen cez internetové obchody, ale aj bežne v lekárňach.

Poďme sa pozrieť na ďalší z radu výživových doplnkov určených na liečbu zdravotných problémov sexuálneho charakteru u mužov.

Produkty

erectan

Erectan 400mg (20 kapsúl)

 • Určený pre mužov
 • Zlepšuje celkovú schopnosť sexuálneho styku
 • Založený na aminokyselinách

Ide o extra silný výživový doplnok na podporu erekcie. Môže byť použitý jednorazovo ale aj pravidelne. Erectan je vo forme kapsúl, ktoré sa pohodlne užívajú. Ide o voľno predajný liek, teda je dostupný bez lekárskeho predpisu a k dostaniu aj v lekárňach.

Obsahuje

 • L-Arginine alpha-ketoglutarate,
 • L-Arginine base,
 • L-Citrulline,
 • L-Ornithine alpha-ketoglutarate,
 • L-Lysine HCL.

dopracovať, ponechať odrážky a doplniť popis jednotlivých zložiek

L-arginín je obsiahnutý vo viacerých doplnkoch na erekciu, avšak v Erectane je obsiahnutý už nový typ arginínu tzv. alpha-ketoglutarate. Na jeho vývoji sa podielala rada urológov aj sexuológov.

Výrobu zabezpečujú prevádzkarne HACCP, kde sú dodržiavané najnovšie nie len hygienické ale aj bezpečnostné štandardy

Dávkovanie

Spôsob dávkovania, resp. užívania Erectanu je 1-2 tabletky 60 minút pred sexuálnym stykom. Maximálna denná dávka sú 4 tabletky. Táto dávka by nemala byť prekročená aj napriek tomu, že neboli zistené vedľajšie účinky.

Erectan ManLONG (120 kapsúl)

erectan-manlong

 • Určený skôr na dlhodobé užívanie
 • Výťažky z bylín
 • Obsahuje aj Selén a Zinok

ManLONG sa svojím zložením už viac podobá na bežné tabletky na podporu erekciu. Výrobca udáva že je určený na pravidelné a časté užívanie. Skladá sa nielen z bylín ale aj Zinku a Selénu, ktoré majú vplyv na plodnosť.

Tip pre Vás
Hľadáte preparát na zvýšenie sexuálnej výkonnosti?, tvrdšiu erekciu a zdravé semeno? Pozrite si teda hlavne produkty Zerex✔️, eJoy✔️ alebo Erexan✔️ a vaša erekcia bude ako nikdy predtým .

Zloženie

 • Selén
 • Zinok
 • Meď
 • Tribulus terretris
 • Ginko biloba
 • Panax Ginseng
 • Cinnamomum Cassia bark

dopracovať, ponechať odrážky a doplniť popis jednotlivých zložiek

Dávkovanie Erectan ManLONG je 2 tabletky každé ráno na lačno. Počet kapsúl, teda dennú dávku neprekračujte.

Jedno balenie je určené na dva mesiace.

Erectan Exclusive

erectan gel

Tento intim gel patrí medzi celkové novinky na trhu. Je založený na báze vody a určený buď na zlepšenie erekcie alebo na zintezívnenie sexuálneho zážitku partnerky.

Zloženie gélu

 • L- Arginín
 • Kyselina hyalurónová

Erectan gél sa aplikuje v prípade potreby a to množstvo aké potrebujete. Po aplikácii sa dostaví príjemne hrejivý pocit, ktorý napovedá, že sa vstrebávajú látky na zlepšenie prekrvenia, konkrétne L-Arginine alpha-ketoglutarate.

Aj na gél sa vzťahujú najmodernejšie výrobné postupy a štandardy, rovnako ako pri tabletkách.

V prípade že sa pre Erectan rozhodnete, príde Vám do 2-3 pracovných dní a pri objednávke nad 40 eur poštovné ani dobierku neplatíte.

web: erectan.sk

Skúsenosti mužov s Erectanom

Erectan predstavuje na trhu výživových doplnkov významnú značku, nakoľko prichádza s viacerými variantmi. Doposiaľ ho vyskúšalo už viacero mužov, avšak hodnotenia jednotlivých prípravkov sú veľmi zmiešané. Ak sa pýtate, či sú účinky namieste, odpoveď je taká, že veľa mužov hodnotilo v tomto smere Erectan negatívne. Čo sa týka prípravku Erectan Forte, ktorý by mal mať údajne lepšiu receptúru pre lepší účinok, tak sa opäť stretávame s negatívnymi recenziami, medzi ktorými nájdeme aj niekoľko vysoko pozitívnych, čo vzbudzuje podozrenie. Negatívom prípravku Erectan je nielen jeho vysoká cena, ale tiež dlhá doba nástupu účinku.

Samozrejme, niektoré účinky prípravku Erectan boli aj vyzdvihnuté, avšak či prevyšujú jeho nevýhody musíte posúdiť vy sami. Muži, ktorí vyskúšali Erectan chvália hlavne zvýšenie libida a vitality, avšak nástup účinku je príliš dlhý kvôli prírodnému zloženiu tohto prípravku. Na trhu tiež nájdete cenovo dostupnejšie a účinnejšie produkty podobného typu.

Online objednávka a bezpečný nákup

Erectan si môžete zakúpiť vo viacerých internetových obchodoch alebo v lekárňach, keďže ho zoženiete bez lekárskeho predpisu. My sme testovali objednávkový proces cez e-shop prezdravie.sk a prebiehalo to nasledovne. Obchod ponúka aj poistenie balíka za 0,50 €, čo je na zváženie, keďže doplnok Erectan nepatrí medzi tie najlacnejšie, avšak nepokladáme to za potrebné. Vybrať si môžete z viacerých spôsobov dopravy – Slovenská pošta, Uloženka, kuriérska služba DPD alebo kuriérska služba SPS. Balík si môžte nechať doručiť na adresu alebo na výdajné miesto, ktoré vám vyhovuje.

Ďalším krokom je výber spôsobu platby – bankový prevod, online platba alebo dobierka, za ktorú si priplatíte 1 €. Nasleduje vyplnenie políčok s doručovacími a kontaktnými údajmi a následné objednanie. Tovar nám obchod doručil do 2 pracovných dní, pričom balíček prišiel v relatívne dobrom stave a celkový nákup hodnotíme ako bezpečný a uspokojujúci.

Čo sa týka celkového objednávkového procesu, ľahko sa v ňom zorientujete, nepôsobí mätúco ani nijak komplikovane.

Zvoľte lepšie riešenie

Erexan

erexan1

Erexan patrí medzi trojicu najlepších prípravkov na posilnenie erekcie. Ide o výživový doplnok, ktorý sa zameriava na udržanie sexuálnej výkonnosti a sily.

Účinok Erexanu sa prejavuje do 60 minút ? od užitia tabletky. V jednom balení nájdete až 15 kapsúl. Denne by ste ali užiť maximálne 2 tabletky erexanu.  Cena jedného balenia je iba 24,9 eur. Pri nákupe viacerých produktov jeho cena výrazne klesá. Jeho obsah a zloženie je výhradne prírodného pôvodu:

 • ✔️Maca, Tribulus terrestris,
 • ✔️L-citrulín, L-arginín, L-ornitín  a L-lyzín

Erexan je na trhu už niekoľko rokov, a jeho účinky si vyskúšalo už tisíce zákazníkov na celom Slovensku.

Cena

Cena za jedno balenie sa pohybuje okolo 30€. Klasický Erectan stojí 30,60€, ManLONG stojí o euro viac, teda 31,60€ a Erectan Exkluzive približne 20€. Všetky produkty nájdete aj v lekárni.

Hodnotenie

Erectan je u nás pomerne neznámy produkt a taktiež existuje iba obmedzené množstvo skúsenosti. Za plus považujeme zameranie sa na tri oblasti alebo typy produktov. Aj celkové zloženie jednotlivých balení Erectanu vítame, hoci ich účinky neviem presne posúdiť, lebo nepoznáme pomer jednotlivých zložiek. Taktiež si nie sme istý vplyvu aminokyselín na erekciu. Pokiaľ chcete ísť na istotu, skúste Erexan, je jeden z najlepších doplnkov.

Trápi Vás slabá erekcia a nedostatočná sexuálna aktivita? Na podporu kvalitnej erekcie, zvýšenie sexuálnej chuti a aktivity je Erexan jeden z najlepších doplnkov!

Často sa nás pýtate

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Kedy pocítim prvé účinky?

Otázka nástupu prvých účinkov je otázna, ale jasne vám vieme povedať, že ich nemôžete čakať ihneď. Účinky Erectan-u nastupujú až po dobe užívania 3-4 týždňov, nakoľko sa jedná o prípravok na prírodnej báze. Dlhá doba nástupu účinku je jednou z hlavných nevýhod tohto prípravku.

Erectan alebo Erectan Forte – aký je rozdiel?

Erectan Forte je charakteristický bohatejším zložením v porovnaní s klasickým Erectan-om. Výrobca sľubuje spotrebiteľom tiež rýchlejší a silnejší nástup účinku. Samozrejme, vyššia je aj cena – 38,10 €. Recenzie na Erectan Forte však nie sú také ružové, takže sa nenechajte oklamať peknými slovami.

Môže sa Erectan užívať s alkoholom?

Aj napriek tomu, že Erectan nespadá medzi farmaceutiká viazané na lekársky predpis a nie sú uňho známe žiadne interakcie s alkoholom, neodporúčame ho konzumovať s alkoholickými nápojmi. Mali by ste si byť vedomí toho, že alkohol má na erekciu kontraproduktívny vplyv, a preto by bolo užívanie Erectanu v takomto prípade úplne zbytočné.

Čo robiť, keď užijem viac ako sa odporúča?

Užitie vyššej dávky by nemalo spôsobiť závažné komplikácie, no aj napriek tomu by ste sa mali držať odporúčaného dávkovania. V opačnom prípade sa u vás môžu vyskytnúť vedľajšie účinky, nakoľko aj nadmerné požitie rastlinných výťažkov môže spôsobiť tráviace problémy, ktoré vám k účinnosti tabliet nepomôžu.

Upozornenie

Erectan je voľne dostupný a nemal by mať ani nežiaduce účinky. Neodporúča sa ale prekračovať povolenú dávku.

 

3.8/5 - (5 votes)

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+