elixirman zlava

ELIXIRMAN – čínsky doplnok na erekciu

Zlepšite si sexuálny život s prípravkom ELIXIRMAN

Prinášame Vám ďalšiu recenziu na relatívne nový prípravok na rastlinnej báze s netradičným a novým zložením ELIXIRMAN. Je to adept na podstatné  zlepšenie nie len erekcie ale aj sexuálnej výdrže . Nesľubuje žiadne nezmysly typu neuveriteľného zväčšenia penisu. Viac sa dočítate v našej recenzii.

Tip pre Vás
Hľadáte preparát na zvýšenie sexuálnej výkonnosti?, tvrdšiu erekciu a zdravé semeno? Pozrite si teda hlavne produkty Zerex✔️, eJoy✔️ alebo Erexan✔️ a vaša erekcia bude ako nikdy predtým .

Výrobca

Možno budete prekvapení, ale výrobca sa od nás nenachádza ďaleko. Prípravok ELIXIRMAN je vyrábaný priamo u našich susedov v Českej republike, čo ho robí pre Slovákov viac atraktívnym. Nakoľko výrobca nezastáva silné liečivá a lieky, ktoré sú viazané na lekársky predpis, rozhodol sa dať dokopy niekoľko prírodných bylinných extraktov, ktoré sa spoločne podieľajú na kvalitnej erekcii, pričom inšpiráciu hľadal vo východnej čínskej medicíne.

Udávané vlastnosti ELIXIRMAN:

 • 100%-ne prírodný produkt, certikovaný, bezpečný.
 • Unikátne zloženie.
 • Účinkuje až po dobu 72 hodín.
 • Zvyšuje sexuálnu túžbu a výdrž.
 • Bez lekárskeho predpisu.
 • Za dobrú cenu (výborný pomer cena/výkon).
 • Diskrétne a rýchle doručenie do 24 hodín. Vždy na sklade.
 • Lebo spoľahlivo funguje u drvivej väčšiny mužov.

Zloženie:

 • Panax Ginseng – obsahuje zmes niekoľkých desiatok unikátnych, silne účinných látok , ktoré tvoria viac ako 20 % hmotnosti sušeného koreňa. Ženšen predčí bežné povzbudzujúce látky (káva, čaj, nikotín, energetické nápoje atď.). Jeho účinok nastupuje pomalšie, je však dlhodobý a po všetkých stránkach zdraviu prospešný: pri strese a depresii pre lepšie sústredenie, pamäť a vôľu pri fyzickej námahe, regenerácia svalov výrazne posilňuje libido, potenciu a erekciu.
 • Kustovnica čínska – Plody rastliny Goji Berry sú to najcennejšie, čo príroda ponúka. V Ázii sú jej účinky známe a ľudia ich využívajú dlhé stáročia. Goji obsahuje celý rad dôležitých prvkov. Plody kustovnice sa môžu pochváliť obsahom 19 aminokyselín, z toho 8 esenciálnych. 15% objemu plodov Goji Berry tvoria bielkoviny. Plody Goji ďalej obsahujú obrovské množstvo minerálnych látok a stopových prvkov. Nejdeme v nich železo, zinok, meď, vápnik, fosfor, selén a germánium. Vo zrelých plodoch nájdeme až 11 mg železa na 100g bobúľ. Plody Goji Berry sú skvelým antioxidantom. Obsahujú beta karotén, zeaxantín, luteín, xantofyly, lykopén a Kryptoxantin. Málokto vie, že sú plody kustovnice čínskej výdatným zdrojom vitamínu C. Obsahujú až 500 krát viac vitamínu C ako pomaranče. Nesmieme zabudnúť aj na vitamín B, E, esenciálne mastné kyseliny, cyperon betaín či solvativon. Plody kustovnice sú účinným prostriedkom pre boj s baktériami, plesňami a majú protizápalový účinok. Mnoho ľudí je používa na zníženie cholesterolu či liečbe sexuálnej impotencie. Kustovnica čínska má pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém.
 • Leskokôrka lesklá – čínsky Ling Zhi – čarovná rastlina, rastie aj v našich lesoch, kde vyrastá na kmeňoch alebo pňoch listnatých drevín (dub, orech, platan, topoľ) v máji až októbri, je skutočnou hviezdou medzi liečivými hubami. V tradičnej čínskej medicíne ju používajú ako liek už viac ako 4000 rokov a je tu symbolom pre dlhý vek , dobré zdravie aj nesmrteľnosť. Ľudovo sa preto tiež nazýva Huba šťastia .Doporučuje sa pri vyčerpanosti psychických problémoch, depresii, strese, posilňuje imunitu proti bakteriálnym a virotickým infekciám, mykóze, podporuje krvotvorbu, posilňuje kostnú dreň, prirodzene tlmí alergické reakcie, pomáha pri, má protinádorové účinky a pomáha pri detoxikácii organizmu.
 • Japonský jam – preukázateľné a stabilné účinky na zlepšenie sexuálneho života
 • Alpínia lekárska – je trváca tropická rastlina , ktorá patrí do čeľade zázvorovité . Vyskytuje sa predovšetkým na území Japonska , Číny a Polynésie.Látky obsiahnuté v Alpinia zapríčiňujú tvorbu žlče . Pri pravidelnom užívaní zlepšuje trávenie , upravuje plynatosť , pôsobí protizápalovo a protihnačkovo . Výborná je proti plesniam alebo ako afrodiziakum . Zvonka možno užiť na podráždenú pokožku vrátane pokožky hlavy a zápalu kože . Je prísadou napríklad do pálivého korenia alebo ako súčasť likérov
 • Šalvia lekárska – Vytrvalý poloker s metlovité rozvetveným stonkou a oválnymi našedlými listy. Vyžaduje priepustnú pôdu a slnečné stanovište. Zberáme listy s najmladšími časťami výhonkov. Používa sa ako korenie, odvar má protizápalové a dezinfekčné účinky , znižuje hladinu cukru v krvi a používa sa ako podporný liek pri cukrovke.

eJoy ako náhrada za Elixirman

ejoy recenzieeJoy je aktuálna novinka so Spojeného kráľovstva, ktorá priaznivo pôsobí predovšetkým na slabú erekciu, nízke libido i problémy s prostatou. Užívaním rapídne zvyšuje chuť na sex a predlžuje pohlavný styk. Jeho prvotné účinky badať už 30 minút od užitia. Dávkovanie eJoy je jednoduché, stačí si vziať tabletku aspoň pol hodinu pred sexuálnym stykom a nemali by ste si dávať denne viac ako dve tabletky.

?Nová zľava!!!

Cena jedného balenia je iba 27,9 eur a keď vložíte pri objednávke do poznámky ejoybonus – máte zľavu až 3 eurá, preto sa oplatí viac balení. Jeho obsah a zloženie je výhradne prírodného pôvodu:

 • ✔️Maca, Tribulus terrestris, Saw Palmetto, L-citrulín, L-arginín 
 • ✔️A ďalšie vitamíny a minerály

Ejoy je testovaná novinka z Anglicka a prechádza prísnou kontrolou Štátneho ústavu na kontrolu liečiv, pričom deklaruje čisto prírodné zloženie!

Typy produktov ELIXIRMAN:

elixirman

ELIXIRMAN ® 2 tabletky

Cena je 14,99 eur.

ELIXIRMAN ® 4 tabletky

Cena je 27,99 eur.

ELIXIRMAN ® 6 tabletiek

Cena je 39,99 eur.

ELIXIRMAN ® 8 tabletiek

Cena je 59,6044,99 eur v zľave

ELIXIRMAN ® 10 tabletiek

Cena je 59,80 54,99 eur v zľave

Dostupnosť

Elixirman môžete nájsť na porovnávači internetových obchodov a cien www.heureka.sk. Tam si môžete porovnať rôzne internetové obchody, ich ceny a recenzie. V kamennej lekárni liečivo nenájdete, musíte si teda musieť vystačiť s objednávkou a následnou donáškou buď priamo domov, alebo inou formou výdaja. Je to ale plus pre ľudí, ktorí uprednosťujú kúpu podobných preparátov pomocou internetu a nie osobne.

Druhou variantou je objednanie priamo u oficiálneho predajcu. 

Elixirman minigaléria

Náš komentár:

Produkt ELIXIRMAN hodnotíme veľmi pozitívne hneď z niekoľkých dôvodov. Ten prvý sú samozrejme  priaznivé účinky na zlepšenie sexuálneho života a kvalitné zloženie . Netradičný bonus prisudzujeme ich nenásilnému predaju tohto produktu, kde na svojom webe uvádzajú že treba vyskúšať pár dávok, a keď Vám náhodou nezaberie, už ho viac nekupovať.

Ako alternatívu môžete vyskúšať trebárs ZEREX alebo mnohé iné. Ako sa hovorí, sto ľudí sto chutí, v tomto prípade sto chlapov sto iných výsledkov, niekto potrebuje jednu tabletku pred sexom, iný dve a pod. Takže majú férový prístup k zákazníkovi.

Anglická novinka eJoy, ktorá bojuje proti slabej erekcií a nedostatočnej sexuálnej výkonnosti je dostupná už aj u nás. Staňte sa opäť chlapom a zvýšte svoje sexuálne schopnosti. Prečítajte si recenziu ako funguje!

Časté otázky na produkt

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Je ELIXIRMAN bezpečný?

Nakoľko zloženie produktu ELIXIRMAN je výlučne prírodné, jeho užívanie je nielen bezpečné, ale aj priaznivé pre ľudský organizmus. Sila zmesi čínskych bylín dokáže pomôcť napríklad aj pri probléme s vysokým krvným tlakom.

Aké je jeho dávkovanie?

Odporúča sa užívať 1 tabletu za tri dni, čo znamená, že na 1 mesiac vystačí 8 tabliet. Tabletu by ste mali zapiť dostatočným množstvom vody a ideálne je užiť ju 2 hodiny pred pohlavným stykom. Nečakajte zázraky v bežných situáciách. Všetko naštartuje jemné sexuálne vzrušenie, kedy účinky ELIXIRMANU pocítite.

Prvý deň je účinok najsilnejší, pričom posledným dňom účinok bylín slabne. Intenzita účinku môže byť veľmi individuálna, nakoľko ju môžu ovplyvniť rozličné faktory, napríklad psychika.

Môžem počas užívania konzumovať alkohol?

Jednou z výhod prípravku ELIXIRMAN je aj to, že je možná jeho kombinácia s alkoholickými nápojmi. Vďaka svojmu prírodnému zloženiu ELIXIRMAN nevyvoláva žiadne nežiaduce interakcie, ktoré by mohli vyústiť do zdravotných problémov. Pri tabletkách na predpis, ktoré obsahujú rôzne chemické zlúčeniny sa to však nedá povedať, a teda ELIXIRMAN v tomto prípade vedie 1:0.

Dokáže ELIXIRMAN pomôcť aj pri predčasnej ejakulácii?

Nemôžeme povedať, že ELIXIRMAN dokáže v tomto smere zázraky, avšak sčasti nápomocný môže byť. Jednou z jeho úloh je tiež zvyšovanie oxidu dusnatého prírodnou cestou, pričom táto zlúčenina je zodpovedná za dĺžku a kvalitu erekcie. ELIXIRMAN teda dopomáha k dlhšie trvajúcej a intenzívnejšie prežitej súloži.

Upozornenie:

Dávkovanie ELIXIRMANU môže byť individuálne, niekomu zaberie 1 tableta, silný chlap zase potrebuje 2. Bežne sa však odporúča 1 tabletu niekoľko hodín pred sexom. Najlepší efekt dosiahnete pokiaľ užijete tabletu na lačno alebo len s malým množstvom jedla v žalúdku, vtedy je účinok najsilnejší.

Stáva sa tiež, že účinok sa dostaví až na druhý deň, avšak trvá aj dva dni. (väčšinou je to spôsobené práve ,,plným žalúdkom,,.)

Nejde o náhradu rozmanitej stravy a neodporúča sa užívať mladším ako 18. rokov.

Pokiaľ máte skúsenosti s podpornými produktami ELIXIRMAN, budeme radi ak sa s nami o ne podelíte v komentároch. Komunikácia je samozrejme anonymná.

3.8/5 - (90 votes)

2 komentáre

 1. miki 17. augusta 2015
  • Tomi 8. marca 2017

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+