ELIXIRMAN – čínsky doplnok na erekciu

Zlepšite si sexuálny život s prípravkom ELIXIRMAN

Prinášame Vám ďalšiu recenziu na relatívne nový prípravok na rastlinnej báze s netradičným a novým zložením ELIXIRMAN. Je to adept na podstatné  zlepšenie nie len erekcie ale aj sexuálnej výdrže . Nesľubuje žiadne nezmysly typu neuveriteľného zväčšenia penisu. Viac sa dočítate v našej recenzii.

Obsah článku

  1. Vlastnosti
  2. Zloženie
  3. Cena a balenie
  4. Hodnotenie
  5. Upozornenie

Tip pre Vás
Máte problém so slabou erekciou a sexuálnou výdržou? eJoy je novinka z anglicka a prináša okamžité zlepšenie erekcie aj libida! Ako jediný sa zameriava aj na prostatu. Chcem si prečítať o prípravku eJoy

Udávane vlastnosti ELIXIRMAN:

 • 100%-ne prírodný produkt, certikovaný, bezpečný.
 • Unikátne zloženie.
 • Účinkuje až po dobu 72 hodín.
 • Zvyšuje sexuálnu túžbu a výdrž.
 • Bez lekárskeho predpisu.
 • Za dobrú cenu (výborný pomer cena/výkon).
 • Diskrétne a rýchle doručenie do 24 hodín. Vždy na sklade.
 • Lebo spoľahlivo funguje u drvivej väčšiny mužov.

Zloženie:

 • Panax Ginseng – obsahuje zmes niekoľkých desiatok unikátnych, silne účinných látok , ktoré tvoria viac ako 20 % hmotnosti sušeného koreňa. Ženšen predčí bežné povzbudzujúce látky (káva, čaj, nikotín, energetické nápoje atď.). Jeho účinok nastupuje pomalšie, je však dlhodobý a po všetkých stránkach zdraviu prospešný: pri strese a depresii pre lepšie sústredenie, pamäť a vôľu pri fyzickej námahe, regenerácia svalov výrazne posilňuje libido, potenciu a erekciu.
 • Kustovnica čínska – Plody rastliny Goji Berry sú to najcennejšie, čo príroda ponúka. V Ázii sú jej účinky známe a ľudia ich využívajú dlhé stáročia. Goji obsahuje celý rad dôležitých prvkov. Plody kustovnice sa môžu pochváliť obsahom 19 aminokyselín, z toho 8 esenciálnych. 15% objemu plodov Goji Berry tvoria bielkoviny. Plody Goji ďalej obsahujú obrovské množstvo minerálnych látok a stopových prvkov. Nejdeme v nich železo, zinok, meď, vápnik, fosfor, selén a germánium. Vo zrelých plodoch nájdeme až 11 mg železa na 100g bobúľ. Plody Goji Berry sú skvelým antioxidantom. Obsahujú beta karotén, zeaxantín, luteín, xantofyly, lykopén a Kryptoxantin. Málokto vie, že sú plody kustovnice čínskej výdatným zdrojom vitamínu C. Obsahujú až 500 krát viac vitamínu C ako pomaranče. Nesmieme zabudnúť aj na vitamín B, E, esenciálne mastné kyseliny, cyperon betaín či solvativon. Plody kustovnice sú účinným prostriedkom pre boj s baktériami, plesňami a majú protizápalový účinok. Mnoho ľudí je používa na zníženie cholesterolu či liečbe sexuálnej impotencie. Kustovnica čínska má pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém.
 • Leskokôrka lesklá – čínsky Ling Zhi – čarovná rastlina, rastie aj v našich lesoch, kde vyrastá na kmeňoch alebo pňoch listnatých drevín (dub, orech, platan, topoľ) v máji až októbri, je skutočnou hviezdou medzi liečivými hubami. V tradičnej čínskej medicíne ju používajú ako liek už viac ako 4000 rokov a je tu symbolom pre dlhý vek , dobré zdravie aj nesmrteľnosť. Ľudovo sa preto tiež nazýva Huba šťastia .Doporučuje sa pri vyčerpanosti psychických problémoch, depresii, strese, posilňuje imunitu proti bakteriálnym a virotickým infekciám, mykóze, podporuje krvotvorbu, posilňuje kostnú dreň, prirodzene tlmí alergické reakcie, pomáha pri, má protinádorové účinky a pomáha pri detoxikácii organizmu.
 • Japonský jam – preukázateľné a stabilné účinky na zlepšenie sexuálneho života
 • Alpínia lekárska – je trváca tropická rastlina , ktorá patrí do čeľade zázvorovité . Vyskytuje sa predovšetkým na území Japonska , Číny a Polynésie.Látky obsiahnuté v Alpinia zapríčiňujú tvorbu žlče . Pri pravidelnom užívaní zlepšuje trávenie , upravuje plynatosť , pôsobí protizápalovo a protihnačkovo . Výborná je proti plesniam alebo ako afrodiziakum . Zvonka možno užiť na podráždenú pokožku vrátane pokožky hlavy a zápalu kože . Je prísadou napríklad do pálivého korenia alebo ako súčasť likérov
 • Šalvia lekárska – Vytrvalý poloker s metlovité rozvetveným stonkou a oválnymi našedlými listy. Vyžaduje priepustnú pôdu a slnečné stanovište. Zberáme listy s najmladšími časťami výhonkov. Používa sa ako korenie, odvar má protizápalové a dezinfekčné účinky , znižuje hladinu cukru v krvi a používa sa ako podporný liek pri cukrovke.

eJoy ako náhrada za Elixirman

ejoy recenzieeJoy je aktuálna novinka so Spojeného kráľovstva, ktorá priaznivo pôsobí predovšetkým na slabú erekciu, nízke libido i problémy s prostatou. Užívaním rapídne zvyšuje chuť na sex a predlžuje pohlavný styk. Jeho prvotné účinky badať už 30 minút od užitia. Dávkovanie eJoy je jednoduché, stačí si vziať tabletku aspoň pol hodinu pred sexuálnym stykom a nemali by ste si dávať denne viac ako dve tabletky.

Cena jedného balenie je iba 27,9 eur a keď vložíte pri objednávke do poznámky ejoybonus – máte zľavu až 3 eurá, preto sa oplatí viac balení. Jeho obsah a zloženie je výhradne prírodného pôvodu:

 • Maca, Tribulus terrestris, Saw Palmetto, L-citrulín, L-arginín 
 • A ďalšie vitamíny a minerály

Ejoy je testovaná novinka z Anglicka a prechádza prísnou kontrolou Štátneho ústavu na kontrolu liečiv, pričom deklaruje čisto prírodné zloženie!

Typy produktov ELIXIRMAN:

elixirman

ELIXIRMAN ® 2 tabletky

Cena je 14,99 eur.

ELIXIRMAN ® 4 tabletky

Cena je 27,99 eur.

ELIXIRMAN ® 6 tabletiek

Cena je 39,99 eur.

ELIXIRMAN ® 8 tabletiek

Cena je 59,6044,99 eur v zľave

ELIXIRMAN ® 10 tabletiek

Cena je 59,80 54,99 eur v zľave

Dostupnosť

Elixirman môžete nájsť na porovnávači internetových obchodov a cien www.heureka.sk. Tam si môžete porovnať rôzne internetové obchody, ich ceny a recenzie. V kamennej lekárni liečivo nenájdete, musíte si teda musieť vystačiť s objednávkou a následnou donáškou buď priamo domov, alebo inou formou výdaja. Je to ale plus pre ľudí, ktorí uprednosťujú kúpu podobných preparátov pomocou internetu a nie osobne.

Drhou variantou je objednanie priamo u oficiálneho predajcu. 

V prípade záujmu si ho môžete TU OBJEDNAŤ

PRINÁŠAME VÁM ako bonus ďalšiu špeciálnu zľavu!

Elixirman minigaléria

Náš komentár:

Produkt ELIXIRMAN hodnotíme veľmi pozitívne hneď z niekoľkých dôvodov. Ten prvý sú samozrejme  priaznivé účinky na zlepšenie sexuálneho života a kvalitné zloženie . Netradičný bonus prisudzujeme ich nenásilnému predaju tohto produktu, kde na svojom webe uvádzajú že treba vyskúšať pár dávok, a keď Vám náhodou nezaberie, už ho viac nekupovať.

Ako alternatívu môžete vyskúšať trebárs ZEREX alebo mnohé iné. Ako sa hovorí, sto ľudí sto chutí, v tomto prípade sto chlapov sto iných výsledkov, niekto potrebuje jednu tabletku pred sexom, iný dve a pod. Takže majú férový prístup k zákazníkovi.

Anglická novinka eJoy, ktorá bojuje proti slabej erekcií a nedostatočnej sexuálnej výkonnosti je dostupná už aj u nás. Staňte sa opäť chlapom a zvýšte svoje sexuálne schopnosti. Prečítajte si recenziu ako funguje!

Upozornenie:

Dávkovanie ELIXIRMANU môže byť individuálne, niekomu zaberie 1 tableta, silný chlap zase potrebuje 2. Bežne sa však odporúča 1 tabletu niekoľko hodín pred sexom. Najlepší efekt dosiahnete pokiaľ užijete tabletu na lačno alebo len s malým množstvom jedla v žalúdku, vtedy je účinok najsilnejší.

Stáva sa tiež, že účinok sa dostaví až na druhý deň, avšak trvá aj dva dni. (väčšinou je to spôsobené práve ,,plným žalúdkom,,.)

Nejde o náhradu rozmanitej stravy a neodporúča sa užívať mladším ako 18. rokov.

Pokiaľ máte skúsenosti s podpornými produktami ELIXIRMAN, budeme radi ak sa s nami o ne podelíte v komentároch. Komunikácia je samozrejme anonymná.

ELIXIRMAN – čínsky doplnok na erekciu
3.6 (72.67%) 30 votes

2 komentáre

 1. miki 17. augusta 2015
  • Tomi 8. marca 2017

Zanechaj nám svoj názor