ejoy a ejoy long

EJOY – jeden z Top prípravkov

Mnoho párov dennodenne zažíva vzťahové problémy v sexuálnom živote. Je to normálne, ak sa to deje sem-tam a ak o tom pár dokáže hovoriť, poprípade to odborne riešiť. Z praxe však vieme, že väčšina párov sexuálne zlyhanie toleruje len navonok, tvári sa, že sa to nedeje a pritom sa vo vnútri obaja partneri cítia frustrovaní. Ak však pár nerieši tento závažný problémy, častokrát to končí partnerským fiaskom.

Dĺžka testovania Klasiku:⏰ 7 týždňov
Zľava:🎁 Áno, 3eurá - zadajte do objednávky „ejoybonus“➡️
Kde kúpiť?🛒 V oficiálnom eshope Ejoy 1 balenie➡️
Cena a balenie:💊1 balenie 25,9 eur/24kapsúl
Kedy začal účinkovať:✔️Od niekoľkých minút po niekoľko hodín, záležalo od príčiny
Pôsobí na sexualitu? Upokojuje?✔️Áno, zvýšil prekrvenie aj tvrdosť.
Ako bol produkt doručený?📦 Rýchlo (2dni) a diskrétne
Pre koho je určený:✔️Pre mužov nad 18 rokov.
Existuje iná alternatíva?🌿Ejoy, Zerex
Vedľajšie účinky:❤️ Žiadne sme nepostrehli

Nenechajte to zájsť až sem a hľadajte možné riešenia. V prípade mužov je to o niečo horšie. Totiž, uspokojiť muža je o niečo jednoduchšie ako uspokojiť ženu. Žena môže zažívať neobmedzený počet orgazmov, jej pohlavný orgán nijako neovplyvňuje pohlavný orgán muža. Muži sú však majiteľmi pohlavného údu, ktorý je základom k dosiahnutiu orgazmu ženy a aj k oplodneniu. Nato však, aby došlo k týmto 2 okolnostiam, je nevyhnutná pevná a dostatočne dlhá erekcia, ktorá je často obmedzená erektilnou dysfunkciou.

Páni a aj dámy, nemusíte hneď utekať do partnerskej poradne, nemusíte stráviť bolestivé a trápne chvíle u urológa, môžete sa vybrať cestou prírodných doplnkov na podporu erekcie a vyskúšať tabletky eJoy alebo eJoy LONG, ktoré vám určite skvalitnia a spríjemnia sexuálny akt.

EJOY – tabletky na erekciu, ktoré Vás nesklamú

eJoy je prírodný doplnok výživy pochádzajúci z Veľkej Británie, ktorý je zameraný na skvalitnenie sexu a celkového zdravia muža. Nejde o žiadnu novinku, na Slovensku sa predáva už od roku 2015. Znamená to, že ide o kvalitný produkt, s ktorým sú spokojní mnohí muži. Úlohou produktu je zvýšiť libido muža, priaznivo pôsobiť na prostatu, dosiahnuť kvalitnú erekciu a predĺžiť pohlavný styk.

Považuje sa za  jeden z najlepších doplnkov stravy na podporu erekcie , aký sa momentálne na našom trhu ponúka. Deklarujú to príspevky mnohých užívateľov, ale aj články recenzované v slovenských denníkoch, ako je napr. sme, TA3 a pod. V porovnaní s konkurenciou je zaujímavý zložením, cenou ale aj možnosťou krátkodobého či dlhodobého užívania. eJoy je vhodný pre všetkých mužov, ktorí chcú zlepšiť svoj partnerský a sexuálny život.

Tip pre Vás
Potrebujete zvýšiť Vaše libido, sexuálnu chuť alebo máte problém s erekciou? Ejoy rieši všetky problémy a ak sa rozhodnete ho zakúpiť, zadajte ejoybonus a dostanete od nás zľavu až 3 eurá! Využiť zľavu na Ejoy

Výrobca Ejoy

Značka eJoy prichádza zo Spojeného kráľovstva, a to konkrétne z Londýna. Názov výrobcu je Pharmatico Ltd. Nejedná sa o žiadneho nováčika na trhu, ba naopak, hovoria zaňho skúsenosti a viacročná história. Zloženie prípravku eJoy bolo podrobené prísnym testom a skúškam na Úrade verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. Ide o zaručene bezpečný produkt, ktorý sa predáva legálne na našom trhu.

Charakteristika eJoy

eJoy je unikátny prípravok ktorý:

 • je 100% prírodný
 • účinok už do 60 min. po užití
 • zlepšuje erekciu (výrobca deklaruje zlepšenie erekcie už do 30 minút od užitia)
 • predlžuje dobu pohlavného styku
 • má pozitívny vplyv na mužskú prostatu
 • je vhodný na dlhodobé užívanie
 • zvyšuje chuť na sex a libido
 • skvalitňuje a zlepšuje pohlavný styk
 • je dostupný bez lekárskeho predpisu
 • predáva sa už od roku 2015
 • pomáha mnohým mužom utužiť partnerský vzťah

Ejoy sa nezameriava iba na zlepšenie sexuálnej výkonnosti, ale aj na prostatu. Je vhodný aj na dlhodobé užívanie a podľa recenzií účinkuje aj pánom vo vyššom veku. V trojbalení na dlhodobejšie  úžívanie ho získate aj v zľave 12% + zľava v podobe kupónu ejoybonus 3 eurá.  Pozrieť 3x Ejoy 

 

 

Prírodné a bezpečné zloženie

V dennej, optimálnej dávke eJoyu, čo sú 2 kapsule, nájdeme:

 • Tribulus Terrestris v množstve 150 mg alebo Kotvičník zemný, je hlavnou látkou eJoy, nakoľko sa v produkte nachádza v najväčšom množstve. Ide o známu rastlinu, ktorá sa vďaka svojim účinkom preslávila v oblasti pohlavného života, ale aj v športovej brandži. Ide totiž o rastlinu, ktorá dokáže zvýšiť hladinu testosterónu, libida a uvoľňuje aj rastový hormón. Podporou testosterónu narastá aj libido, chuť na sex, ľahšie sa buduje a udržiava svlaová hmota. Tieto a ďalšie benefity, Kotvičníka, preukázalo aj niekoľko štúdií. Kotvičník môže zlepšiť aj spermiogram, keďže stav a vznik, či vývin nových spermií, tzv. spermotegenéza, závisí aj od hladiny testosterónu.
 • L-Arginín 75 mg – je aminokyselina, ktorá sa získava z potravy. Jej úlohou v tele človeka je pomáhať tvoriť bielkoviny a premieňať sa na oxid dusnatý. Práve oxidu dusnatý, je dôležitý v rámci procesu dosahovania erekcie. Totiž, nachádza sa na stenách ciev a disponuje vzácnou schopnosťou, rozťahovať cievy. Tak sa upravuje krvný tlak a aj v oblasti penisu dochádza k zvášenému, resp. lepšiemu prekrveniu. Za krátky čas, tak povediac, “naleje” väčším množstvom krvi.
 • L-Citrulín 75 mg je ďalšia esenciálna aminokyselina, ktorá sa extrahuje z prírodnýc zdrojov, napr. z melónu. Aj názov citrulín, je odvodené od latinského slova “citrullus”, čo znamená melón, odkiaľ bol extrahovaný po prvý raz. Je úzko prepojený s L-arginínom, pretože podporuje tvorbu oxidu dusnatého. Tak potom dochádza k vyššej produkcii a dochádza k lepšiemu prekrveniu. Význam pre erektilnú dysfunkciu to má práve preto, že zvyšuje aj priechodnosť periférnych ciev, ktorých je v penise niekoľkotisíc.
 • Saw Palmetto 130 mg alebo Serenoa repens či Serenoa plazivá, je exotická palma, ktorá sa stala významnou pri liečbe erektilnej dysfunkcii a pri ďalších pohlavných či iných ochoreniac, a to v prípade oboch pohlaví. Reguluje hladinu hormónov, priaznivo pôsobí na pohlavné ústrojenstvo, používa sa na liečbu problémov s prostatou, ale aj pri problémoch s menštruačným cyklom. Okrem toho, telo detoxikuje, podporuje imunitu, zvyšuje chuť do jedla, pretože urýchľuje trávenie a pod. Práve z týchto dôvodov sa nachádza v produktoch na podporu chudnutia, imunity a samozrejme plodnosti. 
 • Maca alebo Lepidium Meyenii, nazývaná aj „peruánskou viagrou“, sa v eJoy nachádza v množstve 60 mg. Svoje pseudomeno dostala na základe pôvodu (pochádza z Peru) a účinkov. Môže prispieť k regulácii pohlavných hormónov u oboch pohlaví, u mužov obzvlášť. Stará sa o sexuálny život muža, prispieva k zvýšeniu hladiny testosterónu, telu dodáva energiu a vitalitu, podporuje tvorbu zdravých a rýchlejších spermií a nárastom testosterónu, zvyšuje sexuálnu túžbu.
 • Chilli extrakt 5 mg – v sebe ukrýva mnoho prospešných látok, tou najvýznamnejšou je katechín, ktorý spôsobuje zafarbenie a štipľavosť. Samozrejme, že eJoy vďaka čili neštípe, len sa zvyšuje jeho účinnosť. Katechín rozťahuje cievy, prekrvuje a určite ste si všimli, že aj zahrieva. To sú presne tie isté sprievodné znaky, ktoré človek zažíva pri sexuálnom vzrušení a práve preto sa čili považuje za afrodiziakum.
 • Vitamín C 30 mg a vitamín D 400 IU – ide o vitamíny, ktoré sú dôležité pre imunitu a zdravie kostí, a samozrejme pre správne fungovanie nervovej sústavy. V eJoy sa nachádzajú preto, že ide o komplexný výživový doplnok, na podporu clekpvého zdravia, napokon potencia a imunita či psychika ide ruka v ruke. Málokto však vie, že tieto 2 vitamíny ovplyvňujú aj kvalitu a pohyblivosť spermií.
Bylinné extrakty a látkyObsahuje Ejoy v mg
Tribulus Terrestris 150mg
Maca60mg
Saw Palmetto130mg
Chilli5mg
L-citrulín75mg
L-arginín75
Vitamín C30mg
Vitamín D400IU

Účinky, ktoré vás prekvapia

Rastliny, resp. výťažky z rastlín, ktoré sa nachádzajú v eJoy, sa považujú za silné afrodiziaká, ktoré, spolu s aminokyselinami, majú širokospektrálne účinky. Hoci sú prevažne zamerané na zlepšenie funkcií pohlavných orgánov a na zvýšené prekrvenie, podporujú aj psychický stav, telu dodávajú energiu a vitalitu, posilňujú obranyschopnosť. Práve z týchto dôvodov, možno hovoriť o nasledujúcich možných účinkoch eJoyu:

 • Podpora vyššej tvorby testosterónu
 • Vyššie libido
 • Rýchlejší nástup erekcie
 • Pevnejšia erekcia
 • Podpora pohlavného ústrojenstva muža
 • Lepšia imunita
 • Psychické a fyzické uvoľnenie
 • Zvýšená energia
 • Podpora plodnosti

Cena a balenie

ejoy recenzie

eJoy sa predáva v 1 základnom balení, ktoré obsahuje 24 ks kapsúl a momentálne je v AKCII, stojí len 25,9 eur. Produkt sa dá objednať pohodlne a najmä diskrétne, priamo na stránke výrobcu, ktorý ponúka rôzne zvýhodnené balenia v závislosti od množstva zakúpeného produktu.

Kompletná ponuka výhodných balíčkov eJoy:

 • 1 balenie eJoy za 25,90 € = 24 kapsúl
 • 2 balenia eJoy za 51,90 € = 48 kapsúl
 • 3 balenia eJoy za 73,90 € = 72 kapsúl + poštovné ZDARMA
 • 5 balení eJoy za 119 € = 120 kapsúl + poštovné ZDARMA
 • 7 balení eJoy za 149 € = 168 kapsúl + poštovné ZDARMA

Dávkovanie a užívanie eJoy

Odporúčané dávkovanie eJoy sú 2 kapsule, približne 1 hodinu pred pohlavným stykom, v celosti s dostatočným prísunom vody.

Pre dosiahnutie čo najlepšieho účinku, sa odporúča užívať produkt dlhodobo, po dobu minimálne 3 – 4 mesiacov.

Maximálna dávka, ktorú je možné užiť počas dňa, sú 4 kapsule a toto množstvo sa nesmie prekročiť.

Zľava na eJoy

Obrázok ako vložiť kód kupónu

ejoy-zlava

Stačí zadať do prázdneho políčka zľavový kód ejoybonus a postupovať podľa obrázku. Cena sa Vám zníži až o 3 eurá. Tri eurá platia aj v prípade viacerých balení. Z výslednej sumy sa Vám následne odpočíta zľava.

Mini galéria

Porovnanie Ejoy vs Zerex

ejoy-1

Ako sme už uviedli, eJoy je prípravkom zo Spojeného kráľovstva, ktorý je známy slovenským, ale pre zahraničným mužom. Je pomerne obľúbeným doplnkom na podporu erekcie, čo deklarujú aj skúsenosti užívateľov. Dôvodom je, že za veľmi prijateľnú cenu, dostanete vysoko účinný prípravok na skvalitnenie erekcie a libida, s potencionálnym účinkom aj na zlepšenie stavu prostaty a na zlepšenie celkovej plodnosti muža.

Porovnanie zloženia

Tribulus terrestris – 150 mg

Saw palmetto – 130 mg

L-Arginín – 75 mg

L-Citrulín – 75 mg

Maca – 60 mg

Chilli extrakt – 5 mg

Vitamín C – 30 mg

Vitamín D – 400IU

Zerex je oproti eJoyu na trhu dlhšie, približne o 3 roky a rovnako si získal obrovské množstvo spokojných zákazníkov. Jeho nevýhoda oproti eJoy spočíva v mierne vyššej cene. Dilemou pre mužov môže byť aj rozhodovanie sa medzi viacerými produktmi. Totiž, ak trpíte nejakým konkrétnym sexuálnym problémom, musíte si vybrať správny produkt z ponuky Zerexu, inak zbytočne vyhodíte peniaze do vzduchu.

Porovnanie zloženia

Tribulus terrestris – 150 mg

L-Arginín – 100 mg

Maca – 50 mg

Ginko dvojlaločné – 50 mg

Záver eJoy vs Zerex

eJoy z pohľadu kvalitatívneho zloženia poráža staršieho a obľúbenejšieho brata Zerex Klasik, a to hlavne pri 3 veľmi podstatných látkach (Maca, Arginín a Citrulín), ktoré majú zásadný vplyv na výsledný efekt tablety. Na druhej strane, každý prichádza aj s inou zásadnou látkou pri zlepšení erekcie, Zerex s Ginkom ale iba 50 mg, a eJoy so Saw Palmetto 130 mg.  Ejoy vyhráva aj v tomto podiele  nakoľko je Palmetto v silnejšom zastúpení. Inak sú tieto dva prípravky veľmi podobné.

💡TIPY na zlepšenie účinkov eJoy

  1. Začnite užívať 2 tabletky denne a postupne zvýšte na 4.
  2. Nestresujte sa, ak tabletka neúčinkuje okamžite, inak budete v bludnom kruhu
  3.  Po 2-3 dňoch by sa mala začať prejavovať silná vzrušivosť 
  4. V deň, keď budete chcieť mať sexuálny styk, užite ráno tabletku a potom pred sexuálnym stykom. Takýmto spôsobom pokračujte v pravidelnom užívaní
  5. Pokiaľ je to možné, užívajte na ,,hladnejší žalúdok,, lepšie pocítite účinok
  6. Ak sa účinky nedostavujú, zvýšte dávku, ale neužívajte viac ako 4 tabletky denne
  7. Účinok môžete podporiť úpravou stravy, dodržiavaním pitného režimu a zapájaním pohybu do každodenného života a samozrejme, buďte vždy sexuálne aktívny.

Produkty Ejoy


 • 25,9€/balenie
 • 24 kapsúl
  ☑️-Zlepšenie erekcie
  ☑️-Vyššia tvrdosť
  ☑️-Libido
 • 📢+Zľava 3 eurá
  (Zadaj do objednávky ejoybonus)

 • 73,9€/3 balenia
 • 72 kapsúl
  ☑️-Zlepšenie erekcie
  ☑️-Vyššia tvrdosť
  ☑️-Libido
 • 📢+Lacnejšie o 10,2 eur
  (+ 3 eurá zľava s kupónom ejoybonus)

 • 119€/5 balení
 • 120 kapsúl
  ☑️-Zlepšenie erekcie
  ☑️-Vyššia tvrdosť
  ☑️-Libido
 • 📢+Lacnejšie o 20,5 eur
  (+ 3 eurá zľava s kupónom ejoybonus)

Ejoy Long pre ešte dlhší pôžitok

ejoy-long- ejakulácia

eJoy Long je ďalším produktom z dielne spoločnosti Pharmatico Ltd., ktorá sídli v Londýne. Ide o variant ku klasickému eJoyu. V rámci zloženia a aj účinku, by mal byť eJoy Long, lepšou verziou eJoyu. Nielen, že by mal zlepšiť erekciu, ale aj ju predĺžiť. Je to však naozaj tak, alebo ide len o trend, ktorý zaviedol Zerex?! To, ako to naozaj je, ozrejmujeme v tejto podrobnej recenzii o eJoy produktoch.

Kľúčom k úspechu kvalitného sexuálneho života je stopercentne pevná erekcia a dostatočná výdrž v posteli. Ak vám chýba sexuálna energia či apetít do sexuálnych aktivít, prípadne máte problémy s rýchlou či predčasnou ejakuláciou, tak ste práve natrafili na správny výživový doplnok eJoy Long.

Silnejšie zloženie

Výživový doplnok eJoy Long je pre pánov, ktorým to príliš dlho nestojí, najlepšie, čo môžu svojmu telu dopriať, nakoľko ide o čisto prírodný produkt. To znamená, že všetky látky v ňom obsiahnuté, sa vyskytujú v podobe extraktov (výťažkov), alebo v podobe minerálov, vitamínov, aminokyselín, či stopových prvkov.

Výsledkom je absencia umelých, teda syntetických látok, a pritom zaručené výsledky v sexuálnej oblasti, o čom svedčia aj recenzie pánov rôznych vekových kategórií. Poďme sa pozrieť na to, čo presne sa nachádza v odporúčanej dennej dávke (2 kapsule) eJoy Long:

Výťažky rastlín na vyššie libido

 • Tribulus terrestris (Kotvičník zemný)

Sa v eJoy Long nachádza v množstve 165 mg, čo je o 15 mg viac, ako v “obyčajnom” eJoyi. Takže, účinky, ako je podpora hladiny testosterónu, vyššie libido, lepšie prekrvenie a aj rýchlejší nástup, či dlhšie zásobovanie penisu krvou, by mali byť o niečo efektívnejšie. Tešiť sa tak môžete na ten správny sexuálny drive a chuť do sexu, zvýšenie hladiny testosterónu a predĺženie doby sexuálneho aktu.

 • Maca (Žerucha peruánska)

Žerucha alebo Lepidium Meyenii, sa v eJoy Longu nachádza v rovnakom množstve ako v eJoy, to znamená, že 2 kapsule eJoy Longu obsahujú 60 mg Maky. Takmer dokonale dopĺňa, resp. podporuje Kotvičník. Tiež pomáha predlžovať erekciu, zvyšuje energiu, stimuluje hladinu testosterónu a stabilizuje hormonálnu hladinu u mužov.

 • Panax ginseng (Ženšen – Všehoj ázijský)

Ženšen sa v klasickom eJoy nenachádza, Panax je v eJoy Longu akoby náhradou Serenoi plazivej, ktorá je v klasickom eJoy. Každopádne, nachádza sa až v množstve 140 mg, čo je pozoruhodné množstvo, keďže ide o jednu z najznámejších liečivých rastlín na celom svete. Ženšen pôsobí pozitívnym spôsobom na centrálnu nervovú sústavu v podobe zlepšeného vnímania sexuálneho dráždenia, pričom znižuje vplyv stresových faktorov. Týmto spôsobom, navodzuje uvoľnenie a priaznivo pôsobí na psychogénnu erektilnú dysfunkciu. Napokon, práve stres, je častokrát dôvodom rýchlej ejakulácie alebo nedostatočnej erekcie.

Aminokyseliny na lepšie prekrvenie a energiu

 • L-Citrulín

Citrulín je aminokyselina, ktorá pánom pomôže so znížením únavy a zvýšením fyzickej, a teda i sexuálnej výkonnosti. Táto pomoc sa následne odrazí na sexuálnom zdraví a na čoraz dlhšej schopnosti intenzívneho milovania sa. L-citrulín zvyšuje aj produkciu a pôsobenie oxidu dusnatého, ktorý sa vytvára z L-arginínu, ktorý v eJoy Longu nájdeme tiež. V porovnaní s klasickým eJoyom, je z L-citrulínu v eJoy Longu, použité rovnaké množstvo, teda 75 mg.

 • L-Arginín

Arginín je aminokyselina, bez ktorej by výsledný efekt výživového doplnku eJoy Long, nebol ani zďaleka tak pozitívny. Jedná sa o dôležitú aminokyselinu, ktorá zaručuje lepšie prekrvenie pohlavného údu. Jeho skvelou schopnosťou je zvýšenie produkcie oxidu dusnatého, nakoľko sa na neho premieňa. Oxid dusnatý stimuluje roztiahnutie ciev a v konečnom dôsledku zvýši prekrvenie pohlavného údu. A výsledok? Lepšia a dlhšie trvajúca erekcia. Množstvo 75 mg, je totožné s množstvom, ktoré sa nachádza aj v klasickom eJoyi.

Vitamíny na podporu imunity a na zlepšenie nálady

 • Vitamín C

C-čko alebo kyselina askorbová je v eJoy Longu použitý v rovnakom množstve ako pri eJoy, teda 30 mg. Ide o jeden z najdôležitejších antioxidantov, ktorý je zodpovedný za prečisťovanie nášho krvného obehu od toxických látok. Týmto nám vitamín C pomáha aj v lepšom prekrvení pohlavných orgánov i tkanív.

 • Vitamín D

D-čko, tzv. “slnečný vitamín”, je výborným bojovníkom proti únave, podráždenosti, nervozite či nepokoju. To určite oceníte pri sexuálnom akte, počas ktorého vás už nebude ovládať stres. Okrem toho je dôležitý pre zdravé kosti, kĺby, zuby. V eJoy Longu sa nachádza v množstve 400 IU.

Okamžité, pevné a dlhé účinky

Najdôležitejším účinkom doplnku eJoy Long je skvalitnenie erekcie a predĺženie pohlavného styku. Inak povedané, tento doplnok vám pomôže predĺžiť dobu trvania erekcie a oddialiť čas do ejakulácie. eJoy Long však týmito účinkami nekončí, keďže obsahuje aj rad prírodných afrodiziák, ktoré prekrvujú, pôsobia na zvýšenú vzrušivosť a teda aj na vyššiu chuť na sex. Obrovskou výhodou prípravku eJoy Long je to, že čo deklaruje, to aj v praxi funguje. Toto tvrdenie potvrdzujú recenzie a skúsenosti spokojných užívateľov.

 • Predĺženie doby trvania pohlavného styku a oddialenie vyvrcholenia – začneme najdôležitejším účinkom, ktorý sa dosahuje extraktom zo Ženšenu (Panax ginseng) vplývajúceho na redukciu stresu a na znižovanie negatívnych faktorov na našu nervovú sústavu. K nemu sa pridružuje vitamín D, ďalšie aminokyseliny, ktoré spôsobujú vyššie prekrvenie a samozrejme, výťažky rastlín. Výsledok je badateľný na menšej nervozite, celkovej duševnej vyrovnanosti a pohode.
 • Predĺžená erekcia a lepšie stoporenie – základom je lepšie prekrvenie pohlavného údu a zabezpečenie lepšieho prietoku krvi do erektilných teliesok. K tomuto úžasnému účinku prispievajú vitamíny a aminokyseliny, ktoré eJoy Long obsahuje. Zvýšenie libida a sexuálneho zdravia. Veľkým problémom u mnohých mužov je aj nízky sexuálny apetít či nízke libido, teda chuť do sexuálnych aktivít. Za všetko môžu problémy s testosterónom. Riešenie však existuje v podobe rastlín Tribulus terrestris a Maca, ktoré priamo vplývajú na hladinu testosterónu.

Psychika, spolu s dráždením hladiny testosterónu a lepšou prekrvenosťou periférnych ciev, vedie k vzrušenosti a k dostatočne dlhej erekcii. 

Cena a balenie eJoy Longu

eJoy Long spoznáte jednoducho. Od svojho predchodcu sa líši svetlejšou modrou etiketou. Tá obsahuje všetky dôležité informácie, ktoré potrebujete vedieť pri užívaní, samozrejme v slovenskom jazyku.

Obrovskou výhodou produktu eJoy Long je široká ponuka rozličných balíčkov, za rôzne ceny. Základné balenie obsahuj 24 tabliet, resp. kapsúl, a stojí 27,90 €. Zvoliť si však môžete aj:

 • dvojbalenie so 48 kapsľami za 55,90 €,
 • trojbalenie so 72 tabletami za 78,90 €,
 • päťbalenie so 120 tabletami za 129,00 € a
 • sedembalenie so 168 tabletami za 159,00

Je len na vás, či si chcete zakúpiť väčšie a výhodnejšie balenie alebo vyskúšate základné balenie obsahujúce 24 kapsúl, ktoré vám vydrží na minimálne 12 použití.

Mimochodom, ak si objednáte eJoy za 70 €, poštovné máte úplne ZDARMA.

Kde kúpiť, v lekárni alebo v e-shope?

Ejoy je predávaný cez internet prostredníctvom webovej adresy www.ejoy.sk. Hoci sme uviedli, že nie je momentálne dostupný v lekárni, nikdy neviete, kedy sa tam objaví, nakoľko ho eviduje aj adc číselník. Avšak, vždy sa radšej rozhodnite pre e-shop.

Prečo kupovať v e-shope?

 1. Diskrétnosť a anonymita. Toto je určite najsilnejším argumentom pre mnohých pánov.
 2. Záruka vrátenia peňazí. Keď s prípravkom nebudete spokojní, vrátia vám vaše peniaze.
 3. Nad 70 eur neplatíte poštovné. Už pri kúpe 3 balení, máte poštovné ZDARMA.
 4. Ejoy vám príde v obálke, na ktorej nie je poznať, čo ste si objednali – diskrétne balenie.
 5. Produkt majú vždy skladom a do 24h, najneskôr do 48 odosielajú, čo znamená, že do 3 dní, ho máte doma. 
 6. Zaplatiť môžete online, alebo pri dobierke a to v hotovosti alebo kartou.
 7. Jeidne online môžete využiť aj rôzne zľavové kupóny.

Dávkovanie a užívanie eJoy Longu

Ak poznáte eJoy, potom dávkovacie a užívanie eJoy Longu pre vás nebude žiadnou novinkou. Totiž, dávkuje a užíva sa presne tak isto ako eJoy. Znamená to, že stačí užiť 2 kapsule krátko pred pohlavným stykom, približne 1 hodinu pred tým. Nehryzte, užite v celosti a najlepšie s čistou vodou. Hoci užívanie nie je viazané od jedla, je lepšie, ak užijete po jedle.

 • 💡Dlhodobé užívanie 

Ak sa chystáte užívať eJoy dlhodobo, potom sa odporúča užívať 1 kapsulu ráno a 1 večer.

 • 💡Nepociťujem účinok 

V prípade, ak účinok nepociťujete, postupne môžete zvýšiť dávku na 4 kapsule denne a to 2 ráno a 2 večer.

 • 💡Maximálna dávka 

4 kapsule sú maximálnou dávkou za 24 hodín, ktorú v žiadnom prípade neprekračujte.

 • 💡Čo ak zabudnem užiť? 

Ak zabudnete užiť 1 z 2 dávok eJoyu, nič sa nedeje, pokračujte v užívaní tak, ako keby ste zabudnutú dávku užili. Na účinkoch by sa to nemalo výrazne prejaviť, no snažte sa užívať pravidelne, najlepšie aj približne v rovnakom čase.

Produkty eJoy Long


 • 27,9€/balenie
 • 24 kapsúl
  ☑️-Podpora libida
  ☑️-Predĺženie styku
  ☑️-Lepší prietok semena
 • 📢+Zľava 3 eurá
  (Zadaj do objednávky ejoybonus)

 • 55,9€/3 balenia
 • 48 kapsúl
  ☑️-Podpora libida
  ☑️-Predĺženie styku
  ☑️-Lepší prietok semena
 • 📢+Lacnejšie o 3,9 eur
  (+ 3 eurá zľava s kupónom ejoybonus)

 • 78€/5 balení
 • 72 kapsúl
  ☑️-Podpora libida
  ☑️-Predĺženie styku
  ☑️-Lepší prietok semena
 • 📢+Lacnejšie o 10,8 eur
  (+ 3 eurá zľava s kupónom ejoybonus)

Hodnotenie

Produkt je schválený úradom Verejného Zdravotníctva Slovenskej Republiky a jeho zloženie je založené výlučne na prírodnej báze. Keďže eJoy alebo eJoy Long, je vitamínový doplnok, najvýraznejšie zmeny prináša postupne, až po dlhšom užívaní.

Lepší nástup erekcie môžete pocítiť okamžite, už po 1. užití. Užívatelia si po 2 týždňoch všimli zlepšenie stavu prostaty. Zlepšenie pevnosti a dĺžky erekcie bolo zaznamenané už počas prvého týždňa od začiatku užívania. Počas dlhodobého užívania sa, vďaka zložkám, ktoré vedú k lepšiemu prekrveniu, prejavila výraznejšia tvrdosť penisu počas erekcie.

Vzhľadom na vaše pozitívne ohlasy, sme sa rozhodli, že ho na vlastnej koži, vyskúšame aj my. V recenzií môžete vidieť aj reálne fotografie produktu. Skúšobný test sme však urobili trochu rafinovanejšie. Nakoľko už máme nejaké skúsenosti so Zerexom, po užívaní eJoyu, sme ich porovnali. Budete prekvapení, k akým výsledkom sme dospeli. Každopádne, Ejoy, ako skvelú variantu a kvalitný výživový doplnok na slabú erekciu, môžeme len a len odporučiť.

Anglická kvalita v prevedení menom Ejoy Vás určite nemôže sklamať. Bez problémov konkuruje účinkami aj známejšiemu Zerexu

TIP- Získajte eJoy s kupónom mínus 3 eurá – ejoybonus 

3 balenia sú so zľavou 12% – Chcemť Ejoy 3x

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku 4 kapsule. Navýšenie dávky nezvýši účinok eJoyu, pretože ľudské telo nie je schopné spracovať také množstvo účinných látok a prebytočné vylúči močom.

Produkt nie je vhodný pre osoby trpiace kardiovaskulárnymi ochoreniami, problémami s pečeňou, vrodenou poruchou sietnice, vredovou poruchou, poruchou krvácavosti a pre osoby mladšie ako 18 rokov.

Produkt je doplnkom výživy, a preto by sa nemal používať ako náhrada rozmanitej stravy. eJoy sa neodporúča užívať v prípade, ak ste alergický na niektorú zo zložiek, ktoré prípravok obsahuje. Preto je pred užitím nutné, aby ste si prečítali príbalový leták, ktorý nájdete aj na adc.sk.

Nekombinujte Ejoy s inými prípravkami na zlepšenie erekcie, v prípade, ak ide o rozdielnych výrobcov. V praxi to znamená, že eJoy môžete kombinovať s eJoy Longom, ale nie so Zerexom. 

Časté otázky na Ejoy

ako zvýšiť hladinu testosteronu?

Prinášame vám prehľad najčastejších otázok užívateľov + naše postrehy na tému eJoy a eJoy Long.

Prečo začať užívať eJoy?

 • Je predpoklad, že ak ste prišli na naše stránky, máte problém s erekciou, prípadne chcete zvýšiť svoj sexuálny výkon. Ejoy je jeden z mnohých prípravkov, ktorý vám s vašim problémom môže pomôcť. Z nášho pohľadu a zo skúsenosti mužov z rôznych vekových kategórií, je užívanie pre telo aj výkon prospešné, navyše je 100% prírodný a aj jeho výrobca je overený, má bohaté, niekoľkoročné skúsenosti.
 • Samozrejme, že nemôžeme tvrdiť, že hneď ako si vložíte tabletku, ho budete mať tvrdý ako kameň. Účinok je individuálny a závisí od počiatočného zdravotného a aj psychického stavu muža. Možno bude potrebné užívať eJoy dlhšie a pravidelne, spolu s menšími úpravami stravovania alebo životného štýlu. Každopádne, jeho cena je prijateľná, preto určite stojí za to ho vyskúšať.

Potrebujem konzultáciu lekára?

 • Na užívanie eJoy nepotrebujete odobrenie lekára, dokonca by nemal byť problém ani v kombinácii s inými liekmi, ale nemá sa užívať s liekmi, ktoré obsahujú oxid dusnatý.
 • Zbystriť zrak treba aj pri problémoch s tlakom, srdcovocievnymi ochoreniami. Ak sa liečite dlhodobo na nejaké ochorenie spojené so srdcom alebo s pečeňou, potom určite navštívte lekára a prekonzultujte užívanie eJoy.
 • Lekára tiež vyhľadajte v prípade, ak ste už skúšali množstvo spôsobov a nič nezaberá – teda ak erekcia dlhodobo neprichádza z neznámeho dôvodu. Môže byť za tým vážnejšie ochorenie.

Stojí eJoy za vyskúšanie?

 • Mnohí z vás sa pýtajú, či sa vôbec oplatí neustále skúšať nové prípravky. Z nášho pohľadu – áno. Každý výživový doplnok je iný, buď sa odlišuje jednotlivými látkami alebo množstvami použitých látok. By ste sa divili, ako málo stačí. Niekomu môže viac zabrať eJoy, kde je Serenoa a niekomu zase eJoy Long, kde je namiesto Serenoi, použitý Ženšen. Je to presne, ako napr. s probiotikami – tí čo majú problémy s trávením, vyskúšajú niekoľko typov, kým im nejaký sadne. Napokon, organizmus sa mení a aj po istom čase môže daný prípravok prestať účinkovať a zaberať vám bude ten, ktorý ste už dávno odvrhli.
 • Pri rozhodovaní myslite aj na to, že ide o prírodný prostriedok, ktorý vám možno nepomôže ihneď, tak, ako keby ste užívali lieky na predpis, ale neuškodí, ako môžu lieky, ktoré disponujú radom vedľajších účinkov. 

Pre koho je eJoy určený a pre koho nie?

 • eJoy, ako aj eJoy Long, je určený pre každého chlapa od 18 rokov, ktorému záleží na sexuálnom uspokojení partnerky a na zlepšení svojho ega. Pre každého kto trpí nedostatočnou erekciou ale verí, že prírodný produkt je v súlade s jeho presvedčením.
 • Nie je určený pre ženy, deti a mládež do 18 rokov. Podobne by sa mu mali vyhýbať muži, ktorí sú alergickí na niektorú zložku v eJoyi a užívanie by mali prekonzultovať tí, ktorí majú kardiovaskulárne problémy alebo problémy s pečeňou, poruchy krvácania a vredmi.

Má eJoy alebo eJoy Long nežiadúce účinky?

 • Ak sa užíva podľa odporúčania, určite nie, nakoľko neobsahuje žiadne nepovolené látky, či liečivá. Je dostupný bez lekárskeho predpisu, čo je možné len pri výživových doplnkoch na prírodnej báze, práve z toho dôvodu, že sa v nich nenachádza žiadne chemické liečivo.
 • Možná je len alergická reakcia na exotické výťažky rastlín, ale neobsahuje žiadne alergény, ktoré sa nachádzajú v tabuľke hlavných potravinových alergénov.

Ako sa dávkuje a užíva eJoy?

 • Prírodný doplnok stravy eJoy, ale aj eJoy Long, by ste mali v prvom rade užívať dlhodobo a pravidelne, pričom pre dosiahnutie maximálneho výsledku je dôležité užívať dve kapsule ráno a dve kapsule vo večerných hodinách. Vždy v celosti a s dostatočným množstvom vody.
 • Odporúčame však začať s dávkou 2 kapsule za deň, 60 min. pred pohlavným stykom. Podľa účinku, si potom dávku prispôsobte, buď na 4 kapsule denne alebo zostaňte pri 2.
 • 4 kapsule je maximálna denná dávka, ktorú nikdy neprekračujte.

Kde sa dá kúpiť eJoy, je dostupný aj v lekárni?

 • eJoy alebo eJoy Long sa momentálne dá kúpiť len na oficiálnej stránke výrobcu, čo znamená, že aktuálne nie je jeho kúpa v lekárňach možná. Online objednávka je však výhodnou cestou, pretože eJoy dostanete vždy za jednotnú a najvýhodnejšiu cenu, keďže lekárne si zvyknú navyšovať ceny výživových doplnkov. Okrem toho máte aj záruku 100 % originality produktu, možnosť reklamácie a aj možnosť využitia garancie vrátenia peňazí. 

Je lepší eJoy Long, ako eJoy?

 • Oba produkty sú dobré, niekomu môže viac vyhovovať eJoy a niekomu eJoy Long. Odlišujú sa len zložením a to tak, že v eJoy Longu sa namiesto Serenoi plazivej, ktorá je v eJoy nachádza Ženšen, a Tribulusu má eJoy Long o 15 mg viac ako klasický eJoy. Totiž, zloženie eJoy Longu je upravené tak, aby predlžovalo pohlavný styk. No vzhľadom na individuálne účinky, môže dostatočne dlhú erekciu, vyvolávať aj obyčajný eJoy.
Látky a ich množstvo v 2 kapsulách eJoy eJoy LONG
Tribulus Terrestris 150 mg 165 mg
Maca 60 mg  60 mg
Panax Ginseng 140 mg
Saw Palmetto 130 mg  —
Chilli 5 mg  —
L-Arginín 75 mg  75 mg
L-Citrulín  75 mg  75 mg
Vitamín C 30 mg 30 mg
Vitamín D 400 IU 400 IU

Môžem eJoy varianty kombinovať s alkoholom?

 • Výrobca vyslovene neudáva informáciu, že by táto kombinácia bola zakázaná, avšak mali by ste mať na pamäti, že alkohol je zodpovedný za zhoršenie erekcie a za problémy s potenciou. V tomto prípade je užívanie eJoyu úplne zbytočné, takže kombináciu s alkoholom neodporúčame.

Kedy neužívať eJoy?

 • Prípravok eJoy by ste rozhodne nemali užívať, ak vás trápia kardiovaskulárne ochorenia, problémy týkajúce sa pečene, ak máte vredy, vrodené poruchy sietnice alebo poruchy krvácania. Dbajte na zvýšenú opatrnosť aj pri liekoch, ktoré obsahujú oxid dusnatý.

Použité zdroje:

4.1/5 - (39 votes)

4 komentáre

 1. Ferdo56 1. decembra 2016
  • roman 1. marca 2018
   • Ferdo56 12. júla 2018
 2. Jan 12. júla 2018

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+