EJOY

EJOY – tabletky na erekciu, ktoré Vás nesklamú

eJoy je prírodný doplnok výživy pochádzajúci z Veľkej Británie, ktorý je zameraný na skvalitnenie sexu a celkového zdravia  muža. Je to pomerne novinka, ktorá sa na našom trhu objavila niekedy koncom roka 2015. Úlohou produktu je zvýšiť libido muža, priaznivo pôsobiť na prostatu a predĺžiť pohlavný styk. Považuje sa za jeden z najlepších doplnkov stravy na podporu erekcie, aký sa momentálne na našom trhu ponúka. V porovnaní s konkurenciou je zaujímavý najmä zložením, cenou ale aj možnosťou dlhodobého užívania. eJoy je vhodný pre všetkých mužov, ktorí chcú zlepšiť svoj sexuálny život.

Tip pre Vás
Potrebujete zvýšiť Vaše libido, sexuálnu chuť alebo máte problém s erekciou? Ejoy rieši všetky problémy a ak sa rozhodnete ho zakúpiť, zadajte ejoybonus a dostanete od nás zľavu až 3 eurá! Využiť zľavu na Ejoy…

Charakteristika eJoy

eJoy je unikátny prípravok ktorý: 

 • zlepšuje erekciu (výrobca deklaruje zlepšenie erekcie už do 30 minút od užitia)
 • predlžuje dobu pohlavného styku
 • má pozitívny vplyv na mužskú prostatu
 • je vhodný na dlhodobé užívanie
 • zvyšuje chuť na sex a libido
 • skvalitňuje a zlepšuje pohlavný styk

 Zloženie

Jedna kapsula eJoy obsahuje:

 • Tribulus Terrestris, alebo kotvičník zemný (zvyšuje hladinu testosterónu, následkom čoho sa zlepšuje spermotegenéza, potencia a chuť na sex, dlhodobé úžívanie zlepšuje hodnoty sermiogramu)
 • L-Arginín (zlepšuje erekciu a plodnosť)
 • L-Citrulín (zabezpečuje kvalitné prekrvenie penisu)
 • Saw Palmetto alebo serenoa plazivá (reguluje hladinu hormónov, pôsobí na pohlavné ústrojenstvo, používa sa na liečbu problémov s prostatou, ale aj ako afrodiziakum)
 • Maca alebo peruánska „viagra“ ( podporuje tvorbu a pohyblivosť spermií, afrodiziakum)
 • Chilly extrakt (pomáha rozširovať cievy)
 • Vitamín C a vitamín D (prírodné antioxidanty zvyšujú kvalitu a pohyblivosť spermií)

Cena a balenie

ejoy recenzie

Jedno balenie eJoy obsahuje 24ks kapsúl, ktorých cena sa pohybuje na 28 Eur. Produkt sa dá objednať priamo na stránke výrobcu, ktorý ponúka rôzne zvýhodnené balenia v závislosti od množstva zakúpeného produktu.

Dávkovanie eJoy

Odporúčané dávkovanie eJoy sú 2 kapsule pred pohlavným stykom. Pre dosiahnutie čo najlepšieho účinku sa odporúča užívať produkt dlhodobu po dobu minimálne 3 – 4 mesiacov. Maximálna dávka, ktorú je možné užiť sú 4 kapsule denne a nesmie sa prekročiť.

Mini galéria

Produkty Ejoy

Ejoy

27,9 eur

Určený pre nízke libido, sexuálnu nechuť, prostatu a slabú erekciu

Anglický produkt na 12 dní

Zľava od nás až 3 eurá

Najpredávanejší Ejoy

Ako uplatniť zľavu:

Do objednávky vložte ejoybonus

Ejoy  3x

73,9 eur

Určený pre nízke libido, sexuálnu nechuť, prostatu a slabú erekciu

Anglický produkt na 36 dní

Zľava od nás až 3 eurá

Lacnejší o 10 eur + 3 eurá zľava

Ako uplatniť zľavu:

Do objednávky vložte ejoybonus

Ejoy 5x

119 eur

Určený pre nízke libido, sexuálnu nechuť, prostatu a slabú erekciu

Anglický produkt na 60 dní

Zľava od nás až 3 eurá

Lacnejší o 20 eur + 3 eurá zľava

Ako uplatniť zľavu:

Do objednávky vložte ejoybonus

Porovnanie Ejoy vs Zerex

ejoy-1

Ako sme už uviedli, eJoy je novým prípravkom zo Spojeného kráľovstva, pričom sa stáva stále čoraz obľúbenejším a vyhľadávanejším  prípravkom na podporu erekcie. Za veľmi prijateľnú cenu dostanete vysoko účinný prípravok na skvalitnenie erekcie a libida, pričom jeho účinky smerujú aj k ozdraveniu prostaty.

Porovnanie zloženia

Tribulus terrestris – 150 mg

Saw Palmetto – 130 mg

L-Arginín – 75 mg

L-Citrulín – 75 mg

Maca – 60 mg

Chilli extrakt – 5 mg

Vitamín C – 30 mg

Vitamín D – 400IU

zerex-klasik-reklama

Zerex je oproti eJoyu na trhu už asi 3 roky a rovnako si získal obrovské množstvo spokojných zákazníkov. Jeho nevýhoda oproti eJoy spočíva v mierne vyššej cene ak trpíte nejakým konkrétnym sexuálnym problémom, musíte si vybrať správny z ponuky Zerexu, inak zbytočne vyhodíte peniaze do vzduchu.

Porovnanie zloženia

Tribulus terrestris – 150 mg

L-Arginín – 50 mg

L-Citrulín – 50 mg

L-Lyzín – 50 mg

Maca – 50 mg

Teobromín – 50 mg

Záver eJoy vs Zerex

Nový eJoy z pohľadu kvalitatívneho zloženia poráža staršieho a obľúbenejšieho brata, a to hlavne pri 3 veľmi podstatných látkach (Maca, Arginín a Citrulín), ktoré majú zásadný vplyv na výsledný efekt tablety. Na druhej strane každý prichádza aj s inou zásadnou látkou pri zlepšení erekcie, Zerex s Teobromínom ale iba 50 mg, a eJoy so Saw Palmetto 130 mg. Ejoy vyhráva aj v tomto podiele nakoľko je Palmetto v silnejšom zastúpení. Inak sú tieto dva prípravky veľmi podobné.

Zľava na eJoy

Obrázok ako vložiť kód kupónu

ejoy-zlava

Stačí zadať do prázdneho políčka zľavový kód ejoybonus a postupovať podľa obrázku. Cena sa Vám zníži až o 3 eurá. Tri eurá platia aj v prípade viacerých balení. Z výslednej sumy sa Vám následne odpočíta zľava.

Hodnotenie

Produkt je schválený úradom Verejného Zdravotníctva Slovenskej Republiky a jeho zloženie je založené výlučne na prírodnej báze. Keďže eJoy je vitamínový doplnok, prináša najvýraznejšie zmeny postupne a po dlhšom užívaní.

Užívatelia si už po 2 týždňoch všimli zlepšenie stavu prostaty. Zlepšenie erekcie bolo zaznamenané už počas prvého týždňa od začiatku užívania. Počas dlhodobého užívania sa prejavila vyššia tvrdosť penisu počas erekcie a vďaka zložkám na dobré prekrvenie sa penis pri erekcii stal hrubším a väčším. Výhodou produktu je okrem dlhodobých účinkov aj to, že vás nakopne aj krátko pred sexom. Rovnako aj dodanie je veľmi rýchle do 48 hodín od odoslania objednávky, samozrejme v diskrétnom balení.

Vzhľadom k nedostatočným skúsenostiam používateľov (na trhu je eJoy cca pol roka) sme sa rozhodli Ejoy vyskúšať za Vás. V recenzií môžete vidieť aj reálne fotografie produktu. Aby sme nasadili latku čo najvyššie, na mušku sme si zobrali už legendárny Zerex  vs Ejoy a výsledky hovoria za všeko. Ejoy ako skvelú variantu a kvalitný výživový doplnok na slabú erekciu či dokonca s pozitívnymi účinkami na prostatu môžeme len a len odporučiť aj Vám.

 

 

Anglická kvalita v prevedení menom Ejoy Vás určite nemôže sklamať. Bez problémov konkuruje účinkami aj známejšiemu Zerexu

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Ľudské telo nie je schopné spracovať také množstvo účinných látok a prebytočné vylúči. Produkt nie je vhodný pre osoby trpiace kardiovaskulárnymi ochoreniami, problémami s pečeňou, vrodenou poruchou sietnice, vredovou poruchou, poruchou krvácavosti a pre osoby mladšie ako 18 rokov. Produkt je doplnkom výživy a preto by sa nemal používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ejoy sa neodporúča užívať v prípade ak ste alergický na niektorú zo zložiek, ktoré prípravok obsahuje. Preto je vždy nutné si prečítať príbalový leták. Rovnako by ste nemali kombinovať Ejoy s inými prípravkami na zlepšenie erekcie.

EJOY
4 (79.43%) 35 votes

One Response

 1. Ferdo56 1. decembra 2016

Zanechaj nám svoj názor

Prípravok na erekciu Ejoy s kupónom black2017 v časovo obmedzenej akcií stojí o 7 eur menej!TO CHCEM
+ +