EJOY

Posledná aktualizácia článku:

EJOY – tabletky na erekciu, ktoré Vás nesklamú

eJoy je prírodný doplnok výživy pochádzajúci z Veľkej Británie, ktorý je zameraný na skvalitnenie sexu a celkového zdravia  muža. Je to pomerne novinka, ktorá sa na našom trhu objavila niekedy koncom roka 2015. Úlohou produktu je zvýšiť libido muža, priaznivo pôsobiť na prostatu a predĺžiť pohlavný styk. Považuje sa za  jeden z najlepších doplnkov stravy na podporu erekcie , aký sa momentálne na našom trhu ponúka. V porovnaní s konkurenciou je zaujímavý najmä zložením, cenou ale aj možnosťou dlhodobého užívania. eJoy je vhodný pre všetkých mužov, ktorí chcú zlepšiť svoj sexuálny život.

Tip pre Vás
Potrebujete zvýšiť Vaše libido, sexuálnu chuť alebo máte problém s erekciou? Ejoy rieši všetky problémy a ak sa rozhodnete ho zakúpiť, zadajte ejoybonus a dostanete od nás zľavu až 3 eurá! Využiť zľavu na Ejoy

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. EJOY zloženie
 3. Balenie a cena
 4. Porovnanie vs Zerex
 5. Otázky
 6. Mega Zľava na eJoy
 7. Hodnotenie

Charakteristika eJoy

eJoy je unikátny prípravok ktorý:

 • zlepšuje erekciu (výrobca deklaruje zlepšenie erekcie už do 30 minút od užitia)
 • predlžuje dobu pohlavného styku
 • má pozitívny vplyv na mužskú prostatu
 • je vhodný na dlhodobé užívanie
 • zvyšuje chuť na sex a libido
 • skvalitňuje a zlepšuje pohlavný styk

Ejoy sa nezameriava iba na zlepšenie sexuálnej výkonnosti ale aj na prostatu. Je vhodný aj na dlhodobé užívanie a rovnako prospieva pánom vo vyššom veku. V trojbalení na dlhodobejšie  úžívanie ho získate aj v zľave 12% + zľava v podobe kupónu ejoybonus 3 eurá.  Pozrieť 3xEjoy Ultragold 

 

 

 

Zloženie

Jedna kapsula eJoy obsahuje:

 • Tribulus Terrestris, alebo kotvičník zemný (zvyšuje hladinu testosterónu, následkom čoho sa zlepšuje spermotegenéza, potencia a chuť na sex, dlhodobé úžívanie zlepšuje hodnoty sermiogramu)
 • L-Arginín (zlepšuje erekciu a plodnosť)
 • L-Citrulín (zabezpečuje kvalitné prekrvenie penisu)
 • Saw Palmetto alebo serenoa plazivá (reguluje hladinu hormónov, pôsobí na pohlavné ústrojenstvo, používa sa na liečbu problémov s prostatou, ale aj ako afrodiziakum)
 • Maca alebo peruánska „viagra“ ( podporuje tvorbu a pohyblivosť spermií, afrodiziakum)
 • Chilly extrakt (pomáha rozširovať cievy)
 • Vitamín C a vitamín D (prírodné antioxidanty zvyšujú kvalitu a pohyblivosť spermií)
Bylinné extrakty a látkyObsahuje Ejoy v mg
Tribulus Terrestris150mg
Maca60mg
Saw Palmetto130mg
Chilli5mg
L-citrulín75mg
L-arginín75
Vitamín C30mg
Vitamín D400IU

Cena a balenie

ejoy recenzie

Jedno balenie eJoy obsahuje 24ks kapsúl, ktorých cena sa pohybuje na 27,9 Eur. Produkt sa dá objednať priamo na stránke výrobcu, ktorý ponúka rôzne zvýhodnené balenia v závislosti od množstva zakúpeného produktu.

Dávkovanie a užívanie eJoy

Odporúčané dávkovanie eJoy sú 2 kapsule pred pohlavným stykom. Pre dosiahnutie čo najlepšieho účinku sa odporúča užívať produkt dlhodobu po dobu minimálne 3 – 4 mesiacov. Maximálna dávka, ktorú je možné užiť sú 4 kapsule denne a nesmie sa prekročiť.

TYPY na zlepšenie účinkov

 1. Začnite užívať 2 tabletky denne
 2. Nestresujte sa, ak tabletka neúčinkuje okamžite, inak budete v bludnom kruhu
 3.  Po 2-3 dňoch by sa mala začať prejavovať silná vzrušivosť 
 4. V deň, keď budete chcieť mať sexuálny styk, užite ráno tabletku
 5. Potom si dajte pred sexuálnym stykom a pokračujte v pravidelnom užívaní
 6. Pokiaľ možno užívajte na ,,hladnejší žalúdok,,
 7. Ak sa účinky nedostavujú, zvýšte dávku, ale neužívajte viac ako 4 tabletky denne

Mini galéria

Produkty EjoyAccounts

Free Trial

Projects

Projects

SSL

Storage

Ejoy

27,9 eur

Určený pre nízke libido, sexuálnu nechuť, prostatu a slabú erekciu

Anglický produkt na 12 dní

Zľava od nás až 3 eurá

Najpredávanejší Ejoy

Ako uplatniť zľavu:

Do objednávky vložte ejoybonus

Ejoy  3x

73,9 eur

Určený pre nízke libido, sexuálnu nechuť, prostatu a slabú erekciu

Anglický produkt na 36 dní

Zľava od nás až 3 eurá

Lacnejší o 10 eur + 3 eurá zľava

Ako uplatniť zľavu:

Do objednávky vložte ejoybonus

Ejoy 5x

119 eur

Určený pre nízke libido, sexuálnu nechuť, prostatu a slabú erekciu

Anglický produkt na 60 dní

Zľava od nás až 3 eurá

Lacnejší o 20 eur + 3 eurá zľava

Ako uplatniť zľavu:

Do objednávky vložte ejoybonus

Porovnanie Ejoy vs Zerex

ejoy-1

Ako sme už uviedli, eJoy je novým prípravkom zo Spojeného kráľovstva, pričom sa stáva stále čoraz obľúbenejším a vyhľadávanejším  prípravkom na podporu erekcie. Za veľmi prijateľnú cenu dostanete vysoko účinný prípravok na skvalitnenie erekcie a libida, pričom jeho účinky smerujú aj k ozdraveniu prostaty.

Porovnanie zloženia

Tribulus terrestris – 150 mg

Saw Palmetto – 130 mg

L-Arginín – 75 mg

L-Citrulín – 75 mg

Maca – 60 mg

Chilli extrakt – 5 mg

Vitamín C – 30 mg

Vitamín D – 400IU

zerex-klasik-reklama

Zerex je oproti eJoyu na trhu už asi 3 roky a rovnako si získal obrovské množstvo spokojných zákazníkov. Jeho nevýhoda oproti eJoy spočíva v mierne vyššej cene ak trpíte nejakým konkrétnym sexuálnym problémom, musíte si vybrať správny z ponuky Zerexu, inak zbytočne vyhodíte peniaze do vzduchu.

Porovnanie zloženia

Tribulus terrestris – 150 mg

L-Arginín – 50 mg

L-Citrulín – 50 mg

L-Lyzín – 50 mg

Maca – 50 mg

Teobromín – 50 mg

Záver eJoy vs Zerex

Nový eJoy z pohľadu kvalitatívneho zloženia poráža staršieho a obľúbenejšieho brata, a to hlavne pri 3 veľmi podstatných látkach (Maca, Arginín a Citrulín), ktoré majú zásadný vplyv na výsledný efekt tablety. Na druhej strane každý prichádza aj s inou zásadnou látkou pri zlepšení erekcie, Zerex s Teobromínom ale iba 50 mg, a eJoy so Saw Palmetto 130 mg.  Ejoy vyhráva aj v tomto podiele  nakoľko je Palmetto v silnejšom zastúpení. Inak sú tieto dva prípravky veľmi podobné.

Nákup a otázky

Prinášame vám prehľad naj častejších otázok užívateľov + naše postrehy.

Prečo začať užívať eJoy?

 • Je predpoklad, že ak ste prišli na naše stránky, máte problém s erekciou, prípadne chcete zvýšiť svoj sexuálny výkon. Ejoy je ako jeden z mnohých prípravkov na toto určený. Z nášho pohľadu a so skúsenosti mužov z rôznych kategórií, je užívanie telu aj výkonu prospešné. Samozrejme, keby tvrdíme že každý hneď ako si vloží tabletku bude tvrdý ako kameň, tak zavádzame.

Potrebujem konzultáciu lekára?

 • Vzhľadom k užívaniu eJoyu s inými liekmi, problém by nemal nastať. Zbystriť však treba vždy pri problémoch s tlakom, srdcovocievnymi ochoreniami. Teda ak máte pochybnosti, určite navštívte lekára. Lekára tiež vyhľadajte ak, ste už skúšali množstvo spôsobov a nič nezaberá – teda ak erekcia dlhodobo neprichádza z neznámeho dôvodu.

Stojí eJoy za vyskúšanie?

 • Mnoho z vás sa pýta, či sa vôbec oplatí neustále skúšať nové prípravky. Z nášho pohľadu – áno. Často mužom zaberie aj tretí či štvrtý prípravok v poradí. Je to presne ako napr. s probiotikami – tí čo majú potiaže s trávením vyskúšajú niekoľko typov kým im jeden typ sadne.

Pre koho je eJoy určený?

 • Pre každého chlapa od 18 rokov ktorému zaleží na uspokojení partnerky a zlepšenie svojho ega. Pre každého kto trpí nedostatočnou erekciou ale verí, že prírodný produkt je v súlade s jeho presvedčením.

E-shop

Ejoy je predávaný cez internet prostredníctvom webovej adresy www.ejoy.sk. Môžete ho nájsť aj vo vybraných lekárňach na Slovensku.

Prečo kupovať v eshope?

 1. Diskrétnosť a anonymita. Toto je určite najsilnejším argumentom pre mnohých pánov.
 2. Záruka vrátenia peňazí. Keď s prípravkom nebudete spokojný, vrátia vám vaše peniaze.
 3. Nad 70 eur neplatíte poštovné. Teda ak sa rozhodnete kúpiť viac balení, neplatíte viac za poštovné.
 4. Ejoy vám príde v obálke, na ktorej nie je poznať, čo ste si objednali – diskrétne balenie.
 5. Produkt majú vždy skladom a do 48h odosielajú.

Zľava na eJoy

Obrázok ako vložiť kód kupónu

ejoy-zlava

Stačí zadať do prázdneho políčka zľavový kód ejoybonus a postupovať podľa obrázku. Cena sa Vám zníži až o 3 eurá. Tri eurá platia aj v prípade viacerých balení. Z výslednej sumy sa Vám následne odpočíta zľava.

Hodnotenie

Produkt je schválený úradom Verejného Zdravotníctva Slovenskej Republiky a jeho zloženie je založené výlučne na prírodnej báze. Keďže eJoy je vitamínový doplnok, prináša najvýraznejšie zmeny postupne a po dlhšom užívaní.

Užívatelia si už po 2 týždňoch všimli zlepšenie stavu prostaty. Zlepšenie erekcie bolo zaznamenané už počas prvého týždňa od začiatku užívania. Počas dlhodobého užívania sa prejavila vyššia tvrdosť penisu počas erekcie a vďaka zložkám na dobré prekrvenie sa penis pri erekcii stal hrubším a väčším. Výhodou produktu je okrem dlhodobých účinkov aj to, že vás nakopne aj krátko pred sexom. Rovnako aj dodanie je veľmi rýchle do 48 hodín od odoslania objednávky, samozrejme v diskrétnom balení.

Vzhľadom k nedostatočným skúsenostiam používateľov (na trhu je cca 1 a pol roka) sme sa rozhodli  vyskúšať za Vás. V recenzií môžete vidieť aj reálne fotografie produktu. Aby sme nasadili latku čo najvyššie, na mušku sme si zobrali už legendárny Zerex  vs Ejoy a výsledky hovoria za všeko. Ejoy ako skvelú variantu a kvalitný výživový doplnok na slabú erekciu či dokonca s pozitívnymi účinkami na prostatu môžeme len a len odporučiť aj Vám.

 

 

Anglická kvalita v prevedení menom Ejoy Vás určite nemôže sklamať. Bez problémov konkuruje účinkami aj známejšiemu Zerexu

TIP- Získajte eJoy s kupónom mínus 3 eurá – ejoybonus 

3 balenia sú so zľavou 12% – Chcemť Ejoy 3x

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Ľudské telo nie je schopné spracovať také množstvo účinných látok a prebytočné vylúči. Produkt nie je vhodný pre osoby trpiace kardiovaskulárnymi ochoreniami, problémami s pečeňou, vrodenou poruchou sietnice, vredovou poruchou, poruchou krvácavosti a pre osoby mladšie ako 18 rokov. Produkt je doplnkom výživy a preto by sa nemal používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ejoy sa neodporúča užívať v prípade ak ste alergický na niektorú zo zložiek, ktoré prípravok obsahuje. Preto je vždy nutné si prečítať príbalový leták. Rovnako by ste nemali kombinovať Ejoy s inými prípravkami na zlepšenie erekcie.

Aktualne skore
[Celkovol: 2 Priemerne: 5]

4 komentáre

 1. Ferdo56 1. decembra 2016
  • roman 1. marca 2018
   • Ferdo56 12. júla 2018
 2. Jan 12. júla 2018

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+