eJoy v lekárni – je možné ho kúpiť aj v predajni?

Dá sa kúpiť aj bez internetu?

AK vás zaujíma, či sa eJoy dá kúpiť aj v kamennej lekárni a nie len na internete, pokračujte v čítaní. Najprv sa však pozrime na to, prečo by ste si ho vôbec mali kupovať a čo to eJoy vlastne je.

Prečo eJoy

eJoy ako prípravok na zlepšenie erekcie, aj keď prírodný, niečo stojí. Niektorí ľudia v podobných situáciách upřednostňujú osobný kontakt pred nákupom cez internet. Dôvodov môže byť niekoľko, napríklad strach z odhalenia pri doručovaní balíčku. Na to však nemusí nikto vynakladať žiadne starosti a v ďalšej časti článku si aj vysvetlíme prečo. Zatiaľ sa vráťme ku krátkemu popisu eJoy.

Je to výživový doplnok na  zlepšenie erekcie, zvýšenie libida, chuti na sex a pozitívne vplýva aj na prostatu.    Tabletky treba užívať pravidelne a prvé účinky v podobe zvýšenej chuti na sex by sa mali prejaviť do troch dní až týždňa. Vo všeobecnosti platí, že najlepšie je užívať liek pravidelne a dlhodobo. 

Kúpim ho v lekárni?

Odpoveď znie nie. V lekárni ho nenájdete, aj keď je bez lekárskeho prepisu. Zatiaľ je dostupný len cez internet, ale to by nemal byť problém. Oficiálna slovenská stránka predajcu je jednoduchá, prehľadná a ľahko sa v nej orientuje. Z ponuky si môžete vybrať spôsob doručenia a platby. Platiť môžete ako kartou, tak aj hotovosťou až po prevzatí objednávky buď na pošte alebo u kuriéra. Nad 70€ je poštovné zdarma.

Možno ale patríte medzi ľudí, ktorí si niečo tak intímne cez internet nechcú objednávať v žiadnom prípade, nehľadiac na dôvody. Pre vás je v ponuke aj sms objednávka. Stačí, ak na telefónne číslo na stránke napíšete svoje dodacie údaje, čo si želáte objednať a vaša diskrétna objednávka k vám bude vyslaná v priebehu 24 hodín.

Ak sa vám nepozdáva ani sms správa, môžete na uvedené číslo jednoducho zavolať a objednať si eJoy telefonicky.

4/5 - (4 votes)

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+