eJoy v lekárni

Posledná aktualizácia článku:

Dá sa kúpiť aj bez internetu?

AK vás zaujíma, či sa eJoy dá kúpiť aj v kamennej lekárni a nie len na internete, pokračujte v čítaní. Najprv sa však pozrime na to, prečo by ste si ho vôbec mali kupovať a čo to eJoy vlastne je.

Prečo eJoy

eJoy ako prípravok na zlepšenie erekcie, aj keď prírodný, niečo stojí. Niektorí ľudia v podobných situáciách upřednostňujú osobný kontakt pred nákupom cez internet. Dôvodov môže byť niekoľko, napríklad strach z odhalenia pri doručovaní balíčku. Na to však nemusí nikto vynakladať žiadne starosti a v ďalšej časti článku si aj vysvetlíme prečo. Zatiaľ sa vráťme ku krátkemu popisu eJoy.

Je to výživový doplnok na  zlepšenie erekcie, zvýšenie libida, chuti na sex a pozitívne vplýva aj na prostatu.    Tabletky treba užívať pravidelne a prvé účinky v podobe zvýšenej chuti na sex by sa mali prejaviť do troch dní až týždňa. Vo všeobecnosti platí, že najlepšie je užívať liek pravidelne a dlhodobo. 

Kúpim ho v lekárni?

Odpoveď znie nie. V lekárni ho nenájdete, aj keď je bez lekárskeho prepisu. Zatiaľ je dostupný len cez internet, ale to by nemal byť problém. Oficiálna slovenská stránka predajcu je jednoduchá, prehľadná a ľahko sa v nej orientuje. Z ponuky si môžete vybrať spôsob doručenia a platby. Platiť môžete ako kartou, tak aj hotovosťou až po prevzatí objednávky buď na pošte alebo u kuriéra. Nad 70€ je poštovné zdarma.

Možno ale patríte medzi ľudí, ktorí si niečo tak intímne cez internet nechcú objednávať v žiadnom prípade, nehľadiac na dôvody. Pre vás je v ponuke aj sms objednávka. Stačí, ak na telefónne číslo na stránke napíšete svoje dodacie údaje, čo si želáte objednať a vaša diskrétna objednávka k vám bude vyslaná v priebehu 24 hodín.

Ak sa vám nepozdáva ani sms správa, môžete na uvedené číslo jednoducho zavolať a objednať si eJoy telefonicky.

Aktualne skore
[Celkovol: 1 Priemerne: 4]

Psychická pohoda zvýši váš sexuálny výkon

Vedeli ste, že…stressfix zlty

  • Až 20%percent erektilnej dysfunkcie spôsobuje psychika?
  • Najčastejšie ide o stres, smútok, depresiu a úzkosť?
  • Zlý a nedostatočný spánok spôsobuje slabú erekciu a dokonca neplodnosť?
  • Predčasnú ejakuláciu najčastejšie spôsobuje strach zo sexu, úzkosť a depresia?

Vyskúšajte StressFix 👍

Je to absolútna 🔝 novinka na našom trhu, obsahuje až 14 zložiek 🍃vo veľkom balení, kde je 60 kapsúl💊 iba za 48,9 eur. Slúži ako pomoc pri strachu, úzkosti, slabom spánku či pri depresiách. A tým pádom môže významne zlepšiť váš sexuálny život. Len si spomeňte, aký je to pocit mať sex, keď ste v pohode, uvoľnený…

Pripravili sme pre vás aj špeciálny kupón ,,dusevnezdravie,, ktorý zadajte do poznámky v objednávke a získate 5% zľavu.

Alebo si môžete prečítať viac o StressFixe tu

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+